Et En

Stardinimekirjad

Vali distants:
Stardinimekiri seisuga 01.12.2022 23:41.

Põhijooks - 10,4 km (10.4 km) stardinimekiri

Nr. Nimi Sünniaasta Sugu VKL Elukoht Võistkond/Organisatsioon
1 Tiidrek Nurme 1985 mees M35 Eesti, Tartu maakond
2 Deniss Šalkauskas 1998 mees M21 Eesti, Ida-Viru maakond
TÜ ASK
3 Ibrahim Mukunga 1989 mees M21 Kenya, Harjumaa
4 Joosep Tammemäe 1990 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
Seiklushunt
5 Aaro Tiiksaar 1978 mees M40 Eesti, Harju maakond
Tigude Jooksuklubi
6 Sandor Järvsoo 2006 mees M16 Eesti, Viljandi maakond
7 Tarmo Maiste 1975 mees M45 Eesti, Harju maakond
8 Indrek Hubel 1986 mees M35 Eesti, Viljandi maakond
9 Siim Hansmann 1983 mees M35 Eesti, Viljandi maakond
TEAM SKY
10 Margus Hanni 1997 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
SK Jooksupartner
11 Andrus Vaher 1983 mees M35 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi VAK Staier
12 Alar Kaar 1979 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
VAK Staier
13 Morten Siht 2004 mees M18 Eesti, Viljandi maakond
VAK_Staier
14 Andres Oras 1990 mees M21 Eesti, Harju maakond
Playtech
15 Indrek Tobreluts 1976 mees M45 Eesti, Tartu maakond
Spordiklubi TT
16 Mikk Orasmaa 1988 mees M21 Eesti, Tartu maakond
17 Franko Reinhold 1997 mees M21 Eesti, Pärnu maakond
Jooksumees Franko
18 Kermo Randmäe 1996 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Sõudeklubi
19 Jaan Kallak 1981 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
Sakala Suusaklubi
20 Ago Veilberg 1963 mees M55 Eesti, Lääne-Viru maakond
Vike
Pääste
21 Tarmo Pilving 1980 mees M40 Eesti, Harju maakond
Maaülikool
22 Mart Vingissar 1993 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
SK Võhma
23 Enno Rohelpuu 1969 mees M50 Eesti, Viljandi maakond
SK Võhma
24 Janar Pähn 1976 mees M45 Eesti, Viljandi maakond
SK Jooksupartner
25 Urmet Arusoo 1987 mees M35 Eesti, Viljandi maakond
SK Jooksupartner
26 Reinis Feldmanis 2004 mees M18 Läti, Valkas novads
27 Olari Orm 1987 mees M35 Eesti, Tartu maakond
28 Tarmo Kaisla 1982 mees M40 Eesti, Harju maakond
Sparta
29 Lily Luik 1985 naine N35 Eesti, Viljandi maakond
Luik Triplets Team
30 Hannes Vilk 1971 mees M50 Eesti, Jõgeva maakond
OÜ Eesti Killustik
31 Greete-Liisa Toom 2001 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
Sakala Suusaklubi
32 Ingrid Riipus 1980 naine N40 Eesti, Jõgeva maakond
SK ProRunner
33 Jaanus Johanson 1973 mees M45 Eesti, Viljandi maakond
Minuvelo
34 Bruno Pugal 2002 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
35 Tuuli Tomingas 1995 naine N21 Eesti, Valga maakond
Spordiklubi TT
36 Erik Zavadskis 1971 mees M50 Eesti, Harju maakond
Sparta
Bolano Holding OÜ
37 Raivo Raudsepp 1964 mees M55 Eesti, Järva maakond
38 Mihkel Heinmaa 2006 mees M16 Eesti, Harju maakond
Tallinna Kalev
39 Inga Kree 1985 naine N35 Eesti, Viljandi maakond
Paragon Sleep AS/Jooksupartner
40 Andreas Vaher 2008 mees M14 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi VAK Staier
41 Madis Vitsut 1990 mees M21
42 Stevo Väli 2000 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
SK Jooksupartner
43 Tom Pakri 1991 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
44 Urmas Pihlak 1972 mees M50 Eesti, Harju maakond
45 Gaabriel Tavits 1972 mees M50 Eesti, Tartu maakond
WEEKEND WARRIORS II
UNIVERSITY OF TARTU
46 Andres Kasemets 1977 mees M45 Eesti, Pärnu maakond
47 Aivar Kiisler 1972 mees M50 Eesti, Viljandi maakond
TSK Joosu
48 Marek Märtson 1983 mees M35 Eesti, Viljandi maakond
49 Peeter Oranen 1978 mees M40 Eesti, Jõgeva maakond
SK ProRunner
50 Tõnis Toom 1998 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
51 Kätlin Jakk 1979 naine N40 Eesti, Viljandi maakond
SK Jooksupartner
52 Indrek Peterkopf 1970 mees M50 Eesti, Tartu maakond
RKIK
53 Valeri Kääpa 1958 mees M60 Eesti, Lääne maakond
54 Kristjan Niinemaa 1973 mees M45 Eesti, Harju maakond
Kristjan Niinemaa
55 Kaido Kivipõld 1978 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
56 Anette Peltser 2003 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
Sakala Suusaklubi
57 Rein Sõõrd 1983 mees M35 Eesti, Pärnu maakond
Alfapower OÜ
58 Ants Einsalu 1959 mees M60 Eesti, Lääne-Viru maakond
59 Priit Rebane 1986 mees M35 Eesti, Tartu maakond
JK Must Puudel
60 Heiki Randmäe 1969 mees M50 Eesti, Viljandi maakond
ÕERUTAJAD
61 Toomas Läätsim 1988 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
62 Kreete Koovit 1996 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
63 Aapo Tiiksaar 2004 mees M18 Eesti, Harju maakond
SK Jooksupartner
64 Margus Jänes 1980 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
kerised.ee
65 Valmar Haava 1992 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
AMPAILON OÜ
66 Andres Lõhmus 1978 mees M40 Eesti, Tartu maakond
SMIT
67 Vincent Dautancourt 1984 mees M35 Eesti, Tartu maakond
Tartu Ülikool
68 Madis Lehismets 1975 mees M45 Eesti, Lääne maakond
69 Aare Villem 1962 mees M60 Eesti, Viljandi maakond
70 Jaagup Lember 1995 mees M21 Eesti, Harju maakond
71 Joosep Naruskberg 1990 mees M21 Eesti, Tartu maakond
72 Kaire Roosalk 1973 naine N45 Eesti, Viljandi maakond
VAK Staier
73 Andres Viira 1967 mees M55 Eesti, Harju maakond
Põrgupõhja
74 Andres Aas 1977 mees M45 Eesti, Viljandi maakond
Flexoil OÜ
75 Jürgen Aas 2005 mees M18 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Gümnaasium
76 Marek Atonen 1977 mees M45 Eesti, Harju maakond
Riigi Tugiteenuste Keskus
77 Jaanus Laimets 1978 mees M40 Eesti, Pärnu maakond
78 Markus Ritval 2007 mees M16 Eesti, Viljandi maakond
79 Aleksi Mähar 1955 mees M65 Eesti, Põlva maakond
Laho talu
80 Kermo Themas 1991 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
81 Margus Ibis 1967 mees M55 Eesti, Viljandi maakond
Kile talu
82 Indrek Karja 2007 mees M16 Eesti, Tartu maakond
Tartu Katoliku SK
83 Roland Mäe 1979 mees M40 Eesti, Harju maakond
SK Jooksupartner
ViaVelo Inseneribüroo OÜ
84 Jüri Siht 1964 mees M55 Eesti, Viljandi maakond
VAK Staier
85 Viljo Prantsus 1971 mees M50 Eesti, Viljandi maakond
SK Võhma
86 Andrus Kivari 1976 mees M45 Eesti, Tartu maakond
Luik Triplets Team
87 Ainars Mazurs 1968 mees M50 Läti, Valka
5A-Valka/LV
88 Andris Dainis 1949 mees M70 Läti, Valka
5A-Valka/LV
89 Andrei Maksimov 1975 mees M45 Eesti, Harju maakond
90 Igor Zahharov 1990 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
91 Siim Rein 1986 mees M35 Eesti, Viljandi maakond
92 Ants Kuusik 1949 mees M70 Eesti, Viljandi maakond
Vak Staier
93 Kalev Kajaste 1954 mees M65 Eesti, Põlva maakond
Räpina sk. KEVEK
94 Kaspar Riis 1981 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
95 Rain Vellerind 1965 mees M55 Eesti, Harju maakond
Estonian Ultrarunners Team
Gustav Adolfi Gümnaasium
96 Pärt Talimaa 1987 mees M35 Eesti, Viljandi maakond
97 Märt Tomp 1961 mees M60 Eesti, Viljandi maakond
VAK Staier
Pääste
98 Geidy Orumets 2005 naine N18 Eesti, Viljandi maakond
AMPAILON OÜ
99 Helen Akenpärg 1987 naine N35 Eesti, Viljandi maakond
Myfit Run Viljandi
100 Marko Mikk 1990 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
101 Ingrit Ernits 1965 naine N55 Eesti, Tartu maakond
SK Jooksupartner
102 Tõnu Tammemäe 1975 mees M45 Eesti, Viljandi maakond
103 Lauri Sarikas 1990 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
SK Jooksupartner
104 Hanno Priks 1963 mees M55 Eesti, Valga maakond
VAK Staier
105 Janno Loomus 1972 mees M50 Eesti, Lääne-Viru maakond
Nelson
Huviklubi Nelson
106 Aigars Feldmanis 1966 mees M55 Läti, Valkas novads
107 Kaire Kallak 1971 naine N50 Eesti, Tartu maakond
Suusahullud
108 Neeme Mutso 1962 mees M60 Eesti, Tartu maakond
109 Kert Privits 1996 mees M21
110 Margus Maiste 1977 mees M45 Eesti, Harju maakond
111 Jaanus Ritson 1972 mees M50 Eesti, Harju maakond
Rulluisuklubi ABEC
112 Kristel Kivi 1973 naine N45 Eesti, Tartu maakond
Copper Trainings
113 Reet Luhaäär 1953 naine N65 Eesti, Harju maakond
114 Ando Leppiman 1975 mees M45 Eesti, Harju maakond
115 Jüri Soovik 1958 mees M60 Eesti, Viljandi maakond
116 Anto Laarmaa 1978 mees M40 Eesti, Harju maakond
117 Lilian Estorn 1955 naine N65 Eesti, Viljandi maakond
VAK Staier
118 Johannes Ütsik 1969 mees M50 Eesti, Harju maakond
119 Riido Mägi 1980 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
120 Piret Vaher 1977 naine N45 Eesti, Viljandi maakond
121 Gaily Männik 1977 naine N45 Eesti, Viljandi maakond
SK Jooksupartner
122 Marko Teinburk 1987 mees M35 Eesti, Pärnu maakond
Anu Jooksutrennid
123 Merit Varblane 1987 naine N35 Eesti, Viljandi maakond
124 Rainis Saar 1968 mees M50 Eesti, Pärnu maakond
Anu Jooksutrennid
125 Riina Mardla 1973 naine N45 Eesti, Viljandi maakond
126 Kaia Mutso 1968 naine N50 Eesti, Tartu maakond
127 Kaarel Toss 1952 mees M70 Eesti, Viljandi maakond
128 Toomas Ronk 1971 mees M50 Eesti, Viljandi maakond
129 Viivi Kääpa 1962 naine N60 Eesti, Lääne maakond
130 Ardo Tammoja 1992 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
131 Margus Juurik 1969 mees M50 Eesti, Viljandi maakond
TSK JOOSU
132 Liina Kivi 1983 naine N35 Eesti, Harju maakond
SK Jooksupartner
133 Kristi Siibak 1977 naine N45 Eesti, Viljandi maakond
Sparta
134 Merle Siibak 1981 naine N40 Eesti, Viljandi maakond
Sparta
135 Bruno Kaarel Jaanson 2007 mees M16 Eesti, Harju maakond
Kadrioru Tennisekool
136 Veljo Järvelaht 1975 mees M45 Eesti, Pärnu maakond
137 Juhan Paabstel 1959 mees M60 Eesti, Harju maakond
11834441
138 Helle Perminov 1981 naine N40 Eesti, Viljandi maakond
SK Jooksupartner
139 Toomas Ojakäär 1974 mees M45 Eesti, Tartu maakond
140 Herki Laanmets 1981 mees M40 Eesti, Tartu maakond
141 Mart Weber 1991 mees M21 Eesti, Tartu maakond
142 Ragnar Kiveste 1979 mees M40 Eesti, Järva maakond
143 Pille Lehtla 1976 naine N45 Eesti, Viljandi maakond
144 Evelin Kose 1974 naine N45 Eesti, Harju maakond
SK Jooksupartner
145 Enn Sihver 1959 mees M60 Eesti, Viljandi maakond
146 Mati Kallas 1961 mees M60 Eesti, Viljandi maakond
TSK Joosu
147 Gert-Marti Õunap 2006 mees M16 Eesti, Viljandi maakond
148 Erki Jaanson 1966 mees M55 Eesti, Harju maakond
Kadrioru Tenniseklubi
149 Robin Vahi 1999 mees M21 Eesti, Tartu maakond
150 Andrus Peterkop 1977 mees M45 Eesti, Järva maakond
Puisepp oü
151 Janika Karus 1974 naine N45 Eesti, Harju maakond
152 Marek Ross 1991 mees M21 Eesti, Harju maakond
Tallinna Linnatranspordi AS
153 Kätlin Atonen 1975 naine N45 Eesti, Harju maakond
VAK Staier
154 Piret Pihlak 1971 naine N50 Eesti, Harju maakond
155 Maret Viira 1967 naine N55 Eesti, Harju maakond
156 Tarmo Tasuja 1973 mees M45 Eesti, Tartu maakond
157 Krister Kallas 1985 mees M35 Eesti, Viljandi maakond
TSK Joosu
158 Paul Kolla 1958 mees M60 Eesti, Viljandi maakond
TSK Joosu
159 Brit Bärengrub 1985 naine N35 Eesti, Harju maakond
160 Külli Hunt 1984 naine N35 Eesti, Viljandi maakond
SK Jooksupartner
161 Sirje Lang 1971 naine N50 Eesti, Viljandi maakond
162 Iti Marii Varik 2002 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
163 Mario Atonen 1995 mees M21 Eesti, Harju maakond
Tegija
164 Katrin Peterkopf 1974 naine N45 Eesti, Tartu maakond
165 Pille-Triin Borgmann 1996 naine N21 Eesti, Tartu maakond
Saunaguru OÜ
166 Elmar Tuuksam 1949 mees M70 Eesti, Viljandi maakond
staier
167 Juhan Änilane 1951 mees M70 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Rattaklubi
168 Aleksandrs Sergejevs 1959 mees M60 Läti, Vidzemes
LSC
169 Rein Tamm 1969 mees M50 Eesti, Viljandi maakond
AS Nordwood
170 Eelika Ilusk 1977 naine N45 Eesti, Viljandi maakond
Paragon Sleep AS
171 Ahto Jaska 1965 mees M55 Eesti, Tartu maakond
Tartu Suusaklubi
172 Einar Kaigas 1976 mees M45 Eesti, Viljandi maakond
SK Jooksupartner
173 Oliver Õunap 1971 mees M50 Eesti, Viljandi maakond
174 Riho Kapp 1947 mees M75 Eesti, Järva maakond
Ekre Paide
175 Remi Dokovic 1987 mees M35 Eesti, Viljandi maakond
176 Meelis Atonen 1966 mees M55 Eesti, Harju maakond
VAK Staier
Meelis Atonen
177 Sirje Lott 1970 naine N50 Eesti, Viljandi maakond
178 Airi Raidma 1979 naine N40 Eesti, Viljandi maakond
179 Marju Tiisler 1971 naine N50 Eesti, Viljandi maakond
Eesti Höövelliist OÜ
180 Carmen Markus 2007 naine N16 Eesti, Viljandi maakond
181 Aivar Hommik 1966 mees M55 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi SVK
Viljandi Jakobsoni Kool
182 Eve Varik 1957 naine N65 Eesti, Viljandi maakond
183 Jaanus Piilmann 1983 mees M35 Eesti, Viljandi maakond
184 Nadežda Sergejeva 1960 naine N60 Läti, Vidzeme
LSC
185 Kätlin Stamm 1992 naine N21 Eesti, Põlva maakond
186 Leili Teeväli 1946 naine N75+ Eesti, Tartu maakond
KEVEK
187 Anu Kiivikas 1979 naine N40 Eesti, Viljandi maakond
Paragon Sleep AS
188 Peeter Balõnski 1949 mees M70 Eesti, Viljandi maakond
189 Arvo Luus 1938 mees M80+ Eesti, Harju maakond
190 Raul Kangur 1970 mees M50 Eesti, Saare maakond
OK Värska PEKO
AS Ober-Hausi Kinnisvara/Saunastuudio jooksusöbrad
191 Aino Tuuling 1943 naine N75+ Eesti, Viljandi maakond
192 Valdeko Alliksaar 1944 mees M75 Eesti, Viljandi maakond
193 Oskar Apart 1941 mees M80+ Eesti, Harju maakond
194 Tõnu Pullerits 1947 mees M75 Eesti, Pärnu maakond
195 Eeva Vitsut 2002 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Suusaklubi
196 Kaijus Janis 1971 mees M50 Eesti, Pärnu maakond
197 Tarmo Lauri 1980 mees M40 Eesti, Lääne maakond
198 Endre Varik 1981 mees M40 Eesti, Jõgeva maakond
SK ProRunner
199 Veiko Pullmann 1995 mees M21 Eesti, Harju maakond
200 Aija Sprivul-Dautancourt 1983 naine N35 Eesti, Tartu maakond
201 Ilmar Tagel 1942 mees M80+ Eesti, Põlva maakond
Kõlleste Spordiklubi Põlvamaa/KEVEK
202 Otto Riisenberg 1978 mees M40 Eesti, Harju maakond
Elisa Spordiklubi
Elisa Teleteenused AS
203 Kersti Konist 1976 naine N45 Eesti, Viljandi maakond
Rõngu pagar OÜ
204 Enn Pärtma 1955 mees M65 Eesti, Harju maakond
205 Eva Ainsoo 1981 naine N40 Eesti, Harju maakond
206 Raul Viitmaa 2002 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
VAK Staier
207 Margret Talimaa 1993 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
208 Riho Jürisoo 1987 mees M35 Eesti, Viljandi maakond
Paragon Sleep AS
209 Kristo Valtin 1995 mees M21 Eesti, Võru maakond
Hauka Veloklubi
210 Margus Müller 1986 mees M35 Eesti, Viljandi maakond
211 Deeno Lippand 1996 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
Trikitõukerattakool
212 Siiri Kaaver 1964 naine N55 Eesti, Tartu maakond
KEVEK
213 Jaan Tõnissoo 1990 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
Sk jooksupartner
214 Risto Luuri 1997 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
215 Mairolt Mändla 1982 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
216 Tarmo Toom 1984 mees M35 Eesti, Viljandi maakond
217 Sten-Marcus Pulin 2008 mees M14 Eesti, Viljandi maakond
218 Tanel Pool 1985 mees M35 Eesti, Viljandi maakond
219 Gardo Salumäe 1986 mees M35 Eesti, Viljandi maakond
AMPAILON OÜ
220 Joonas Koger 1998 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
221 Signe Pulin 1982 naine N40 Eesti, Viljandi maakond
222 Karl Egert Sepp 1998 mees M21 Eesti, Valga maakond
PKV
Mardeko Vili OÜ
223 Arvi Meidla 1956 mees M65 Eesti, Viljandi maakond
224 Kaivo Mänd 1977 mees M45 Eesti, Viljandi maakond
225 Andris Allikoja 2009 mees M14 Eesti, Viljandi maakond
226 Markus Paris 2000 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
227 Aire Koik 1975 naine N45 Eesti, Tartu maakond
228 Edvin Ast 1994 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
229 Meelis Juursoo 1970 mees M50 Eesti, Tartu maakond
230 Ago Aluste 1985 mees M35 Eesti, Pärnu maakond
Pärnu
231 Lotta Laureen Loo 2003 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
232 Max Kurg 1998 mees M21 Eesti, Järva maakond
233 Aivar Bekker 1962 mees M60 Eesti, Harju maakond
234 Andor Pilve 1977 mees M45 Eesti, Viljandi maakond
235 Margus Hubel 1984 mees M35 Eesti, Viljandi maakond
236 Maksim Hrustaljov 1994 mees M21 Eesti, Harju maakond
237 Kätlin Kentel 1998 naine N21 Eesti, Tartu maakond
238 Joel Gilbert Pierre Kuhlmann 1951 mees M70 Eesti, Võru maakond
Palsi talu
239 Kaisa Murumäe 1984 naine N35 Eesti, Tartu maakond
240 Mihkel Nestor 1986 mees M35 Eesti, Harju maakond
SEB Spordiklubi
241 Karl-Rasmus Rosenberg 2000 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
242 Teet Meerits 1989 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
TÜ ASK
243 Anneli Kallip 1983 naine N35 Eesti, Tartu maakond
244 Ain Pärna 1977 mees M45 Eesti, Viljandi maakond
245 Silva Lill 1996 naine N21 Eesti, Jõgeva maakond
246 Kärri Jürisson 1979 naine N40 Eesti, Viljandi maakond
247 Meelis Veilberg 1961 mees M60 Eesti, Lääne-Viru maakond
Vike
248 Heli Ajaots 1972 naine N50 Eesti, Tartu maakond
249 Mari-Liis Luukas 1991 naine N21 Eesti, Tartu maakond
Liisu Teraapiatuba
250 Märt Talts 1991 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
Päästeamet
251 Liisi Järve 1988 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
252 Helena Kapp 1993 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
Hetika OÜ
253 Heisl Vaher 1978 naine N40 Eesti, Harju maakond
254 Tarmo Karama 1974 mees M45 Eesti, Harju maakond
255 Andre Oja 1984 mees M35 Eesti, Viljandi maakond
256 Egle Lomp 1986 naine N35 Eesti, Tartu maakond
257 Kerli Tars 1990 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
258 Sune-Lii Järvsoo 2006 naine N16 Eesti, Viljandi maakond
259 Mait Ruumet 1989 mees M21 Eesti, Pärnu maakond
260 Sigrid Tõnnov 1991 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
261 Mikk Maaten 1990 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
262 Eilin Vahar 1985 naine N35 Eesti, Järva maakond
263 Andres Koppel 1982 mees M40 Eesti, Järva maakond
Pirogovi Pargi Spordiklubi
264 Sten Karl Kopti 2003 mees M21 Eesti, Järva maakond
Sten Karl Kopti
265 Jane Medar 1981 naine N40 Eesti, Lääne-Viru maakond
266 Reelika Rüüson 1998 naine N21 Eesti, Lääne-Viru maakond
267 Lauri Leppane 1992 mees M21 Eesti, Järva maakond
268 Kerli Kink 1999 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
269 Kevin Jürgen 2004 mees M18 Eesti, Viljandi maakond
270 Matti Tuul 1982 mees M40 Eesti, Valga maakond
World of Kayaks
271 Egle Villik 1981 naine N40 Eesti, Tartu maakond
OÜ FitStart
272 Jane Aus 1986 naine N35 Eesti, Tartu maakond
273 Alex Ojava 2005 mees M18 Eesti, Ida-Viru maakond
Treeningpartner-Eviko
274 Adam Ojava 2007 mees M16 Eesti, Ida-Viru maakond
Treeningpartner-Eviko
275 Rain Eller 1977 mees M45 Eesti, Harju maakond
Swedbank Spordiklubi
276 Viktors Safutins 1946 mees M75 Läti, Vidzeme
LSC
277 Taavi Pärtin 1990 mees M21 Eesti, Harju maakond
278 Mariliis Paris 2004 naine N18 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Taipoksi Klubi
279 Merit Naruskberg 1990 naine N21 Eesti, Tartu maakond
280 Reemet Küünruss 1976 mees M45 Eesti, Harju maakond
SPARTA
281 Annika Mander 1985 naine N35 Eesti, Pärnu maakond
282 Johannes Palmiste 2003 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
283 Maili Nurme 1984 naine N35 Eesti, Tartu maakond
Tartu Kristlik Põhikool
284 Kristofer Theodor Juuresoo 2009 mees M14 Eesti, Harju maakond
Jk Tallinna Kalev
285 Moonika Mägi 1977 naine N45 Eesti, Viljandi maakond
286 Kersti Vaikmaa 1988 naine N21 Eesti, Harju maakond
287 Ly Ruul 1979 naine N40 Eesti, Järva maakond
288 Martin Koitmäe 1997 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
289 Holger Mägi 1973 mees M45 Eesti, Harju maakond
Viljandi Sõudeklubi Jooksuklubi
290 Raido Puust 1978 mees M40 Eesti, Harju maakond
Sparta
291 Riina Jakobson 1999 naine N21 Eesti, Harju maakond
Eesti Energia Spordiklubi
Eesti Energia Spordiklubi MTÜ
292 Aksel Nõmmela 1994 mees M21 Eesti, Harju maakond
Eesti Energia Spordiklubi
Eesti Energia Spordiklubi MTÜ
293 Aneth Tinnus 1998 naine N21 Eesti, Harju maakond
294 Janar Metsma 1977 mees M45 Eesti, Järva maakond
MB
295 Kairit Kaasik-Valtonen 1969 naine N50 Eesti, Pärnu maakond
296 Taago Tamm 1981 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
Cyclon
297 Terje Väärtmaa 1965 naine N55 Eesti, Tartu maakond
298 Erkki Mägi 1989 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
MonStaffing OÜ
299 Gelli Õunap 2010 naine N14 Eesti, Viljandi maakond
300 Jonathan Austa 2008 mees M14 Eesti, Tartu maakond
301 Avo Kirsipuu 1967 mees M55 Eesti, Harju maakond
Kirss
302 Toomas Puust 1987 mees M35 Eesti, Lääne-Viru maakond
Liigu targalt!
303 Even Poltan 1993 mees M21 Eesti, Tartu maakond
304 Priit Tuubel 1969 mees M50 Eesti, Tartu maakond
Metec OÜ
305 Marten Miilen 2010 mees M14 Eesti, Viljandi maakond
306 Raivo Nõmm 1976 mees M45 Eesti, Viljandi maakond
Myfit Run Viljandi
307 Ahti Mikkor 1978 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
308 Kuno Kongas 1977 mees M45 Eesti, Viljandi maakond
Myfit Run Viljandi
309 Mart Särg 1990 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
Myfit Run Viljandi
310 Arne Sammel 1955 mees M65 Eesti, Viljandi maakond
Ok Lehola
311 Rihard Rohtla 1993 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
312 Marko Kallaspoolik 1967 mees M55 Eesti, Harju maakond
313 Lauri Loog 1973 mees M45 Eesti, Järva maakond
314 Merilin Metsatsirk 1992 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
Myfit Run Viljandi
315 Janika Rohtla 1989 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
316 Clyde Lens 1982 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
317 Remi Oja 1995 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
318 Allan Luhaäär 1985 mees M35 Eesti, Viljandi maakond
Team Gröön
319 Timo Undla 1974 mees M45 Eesti, Viljandi maakond
320 Timo Vares 1980 mees M40 Eesti, Harju maakond
321 Ave Tepper 1971 naine N50 Eesti, Viljandi maakond
Myfit Run Viljandi
322 Ellen Matla 1958 naine N60 Eesti, Lääne-Viru maakond
323 Taivo Pajuman 1994 mees M21 Eesti, Järva maakond
324 Herta Horm 1995 naine N21 Eesti, Järva maakond
325 Kuno Kipper 1954 mees M Eesti, Harju maakond
326 Irina Pokkinen 1982 naine N40 Eesti, Harju maakond
Eesti Energia Spordiklubi
327 Priidik Kant 1991 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
328 Priidik Parmi 1980 mees M40 Eesti, Tartu maakond
As EVIKO
329 Urmas Rannu 1969 mees M50 Eesti, Harju maakond
330 Jaana Pappel 1972 naine N50 Eesti, Harju maakond
331 Mait Pokkinen 1979 mees M40 Eesti, Harju maakond
332 Meri-Lill Plagnaud 2006 naine N16 Eesti, Harju maakond
HiKoTri
333 Margit Teinfeldt 1984 naine N35 Eesti, Jõgeva maakond
334 Jarko Sepp 1993 mees M21 Eesti, Jõgeva maakond
335 Anu Vahtra-Hellat 1974 naine N45 Eesti, Viljandi maakond
336 Ene Talu 1986 naine N35 Eesti, Viljandi maakond
Myfit Run Viljandi
337 Epp Kongas 1971 naine N50 Eesti, Viljandi maakond
Myfit Run Viljandi
338 Erki Toompalu 1975 mees M45 Eesti, Harju maakond
Metek OÜ
339 Morten Ulp 2004 mees M18 Eesti, Tartu maakond
340 Nelli Nilson 1984 naine N35 Eesti, Harju maakond
Sportland Team
Sportland Eesti

...