Et En

Registreerunud

Registreerunute nimekirja uuendatakse kord ööpäevas. Viimati uuendatud 01.12.2022 23:40.
Kokku: 485
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km): 367
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km): 47
Rahvajooks - 4,4 km (4,4 km): 71
mees: 296
naine: 189
Nimi Võistkond/Organisatsioon Distants
Andres Aas
Flexoil OÜ
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Jürgen Aas
Viljandi Gümnaasium
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Liis Adamson
Sweba
Rahvajooks - 4,4 km (4,4 km)
Eva Ainsoo
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Heli Ajaots
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Helen Akenpärg
Myfit Run Viljandi
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Marta-Nora Alaväli
Rahvajooks - 4,4 km (4,4 km)
Merilin Algma
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Andris Allikoja
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Berit Alliksaar
Sakala Suusaklubi
Rahvajooks - 4,4 km (4,4 km)
Valdeko Alliksaar
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Ago Aluste
Pärnu
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Juhan Änilane
Viljandi Rattaklubi
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Ly Ant
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Oskar Apart
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Urmet Arusoo
SK Jooksupartner
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Edvin Ast
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Anna Mia Atonen
Audentese SK
Tallinna Ühisgümnaasium
Rahvajooks - 4,4 km (4,4 km)
Kätlin Atonen
VAK Staier
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Liis Grete Atonen
TÜASK
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Marek Atonen
Riigi Tugiteenuste Keskus
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Mario Atonen
Tegija
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Meelis Atonen
VAK Staier
Meelis Atonen
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Krister Aule
Viimsi Sport
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Jane Aus
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Jonathan Austa
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Peeter Balõnski
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Brit Bärengrub
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Aivar Bekker
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Pille-Triin Borgmann
Saunaguru OÜ
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Kaidi Braun
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Andris Dainis
5A-Valka/LV
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Vincent Dautancourt
Tartu Ülikool
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Remi Dokovic
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Ants Einsalu
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Rain Eller
Swedbank Spordiklubi
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Heddi Erikson-Kiveste
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Ingrit Ernits
SK Jooksupartner
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Lilian Estorn
VAK Staier
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Aigars Feldmanis
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Reinis Feldmanis
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Sigrid Felt
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Maarja Grentsmann
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Jelena Gromakova
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Merike Grünthal
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Valmar Haava
AMPAILON OÜ
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Triinu Hajanen
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Margus Hanni
SK Jooksupartner
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Natali Hanni
Hilariuse kool
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Siim Hansmann
TEAM SKY
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Annelii Havik
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Mihkel Heinmaa
Tallinna Kalev
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Andrus Heinsoo
Cyclon
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Markus Himma
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Martti Himma
OAC
On
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Tiina Himma
Rahvajooks - 4,4 km (4,4 km)
Aivar Hommik
Viljandi SVK
Viljandi Jakobsoni Kool
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Herta Horm
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Maksim Hrustaljov
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Indrek Hubel
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Margus Hubel
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Külli Hunt
SK Jooksupartner
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Margus Ibis
Kile talu
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Liis Ibrus
SA Tartu Kiirabi
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Eelika Ilusk
Paragon Sleep AS
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Urmo Ilves
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Jaana Jaanimäe
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Bruno Kaarel Jaanson
Kadrioru Tennisekool
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Erki Jaanson
Kadrioru Tenniseklubi
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Kätlin Jakk
SK Jooksupartner
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Riina Jakobson
Eesti Energia Spordiklubi
Eesti Energia Spordiklubi MTÜ
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Triin Jakobson
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Margus Jänes
kerised.ee
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Kaijus Janis
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Liisi Järve
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Veljo Järvelaht
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Sandor Järvsoo
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Sune-Lii Järvsoo
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Ahto Jaska
Tartu Suusaklubi
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Jaanus Johanson
Minuvelo
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Kevin Jürgen
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Marju Jürgens
Rmp Keskused OÜ
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Sven Jürgens
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Riho Jürisoo
Paragon Sleep AS
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Arno Jürisson
SK Jooksupartner
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Kärri Jürisson
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Kristofer Theodor Juuresoo
Jk Tallinna Kalev
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Loviis Liisbeth Juuresoo
JK Tallinna Kalev
Rahvajooks - 4,4 km (4,4 km)
Margus Juurik
TSK JOOSU
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Meelis Juursoo
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Valeri Kääpa
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Viivi Kääpa
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Alar Kaar
VAK Staier
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Kairit Kaasik-Valtonen
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Siiri Kaaver
KEVEK
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Eda Käbi
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Tanel Kadai
SK Prorunner
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Einar Kaigas
SK Jooksupartner
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Emil Kaigas
VAK Staier
Rahvajooks - 4,4 km (4,4 km)
Mia Lii Kaigas
VAK Staier
Rahvajooks - 4,4 km (4,4 km)
Tarmo Kaisla
Sparta
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Kukk Kaivi
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Kalev Kajaste
Räpina sk. KEVEK
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Elvi Kaldoja
Rahvajooks - 4,4 km (4,4 km)
Roberto Kaljo
Nõmme KJK
Rahvajooks - 4,4 km (4,4 km)
Ronaldo Kaljo
Nõmme KJK
Rahvajooks - 4,4 km (4,4 km)
Jaan Kallak
Sakala Suusaklubi
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Kaire Kallak
Suusahullud
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Krister Kallas
TSK Joosu
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Mati Kallas
TSK Joosu
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Marko Kallaspoolik
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Anneli Kallip
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Raul Kangur
OK Värska PEKO
AS Ober-Hausi Kinnisvara/Saunastuudio jooksusöbrad
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Kaur Kannel
Viljandi Rattaklubi
Rahvajooks - 4,4 km (4,4 km)
Priidik Kant
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Helena Kapp
Hetika OÜ
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Riho Kapp
Ekre Paide
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Airis Käppa
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Tarmo Karama
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Indrek Karja
Tartu Katoliku SK
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Kaidi Karja
Karmet Grupp
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Karmen Karja
Karmet Grupp
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Katrin Karolin
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Angeelika Karu
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Janika Karus
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Andres Kasemets
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Kristjan Kask
Rahvajooks - 4,4 km (4,4 km)
Andres Keba
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Mart Keldo
Rahvajooks - 4,4 km (4,4 km)
Kätlin Kentel
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Gerda Kester
Rahvajooks - 4,4 km (4,4 km)
Kelli Kester
Rahvajooks - 4,4 km (4,4 km)
Martin Kiis
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Janne Kiisküla
Rahvajooks - 4,4 km (4,4 km)
Mia Kiisküla
Rahvajooks - 4,4 km (4,4 km)
Aivar Kiisler
TSK Joosu
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Anu Kiivikas
Paragon Sleep AS
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Karl Kimmel
Rahvajooks - 4,4 km (4,4 km)
Kerli Kink
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Iloona Kipper
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Ivi Kipper
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Kuno Kipper
Rahvajooks - 4,4 km (4,4 km)
Avo Kirsipuu
Kirss
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Andrus Kivari
Luik Triplets Team
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Ragnar Kiveste
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Kristel Kivi
Copper Trainings
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Liina Kivi
SK Jooksupartner
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Kaido Kivipõld
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Karola Kivipõld
Rahvajooks - 4,4 km (4,4 km)
Joonas Koger
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Märt Kohver
Olümpiko
Rahvajooks - 4,4 km (4,4 km)
Siim Kohver
Olümpiko
Rahvajooks - 4,4 km (4,4 km)
Uku Kohver
Olümpiko
Rahvajooks - 4,4 km (4,4 km)
Aire Koik
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Martin Koitmäe
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Paul Kolla
TSK Joosu
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Epp Kongas
Myfit Run Viljandi
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Kuno Kongas
Myfit Run Viljandi
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Kersti Konist
Rõngu pagar OÜ
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Käti Kool
Rahvajooks - 4,4 km (4,4 km)
Karin Koorits
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Kreete Koovit
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Andres Koppel
Pirogovi Pargi Spordiklubi
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Sten Karl Kopti
Sten Karl Kopti
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Evelin Kose
SK Jooksupartner
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Peep Kotkas
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Aimar Koval
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Inga Kree
Paragon Sleep AS/Jooksupartner
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Aivo Kruuse
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Joel Gilbert Pierre Kuhlmann
Palsi talu
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Anneli Kuldmaa
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Max Kurg
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Elisabet Kustavson
Rahvajooks - 4,4 km (4,4 km)
Heiki Kustavson
Rahvajooks - 4,4 km (4,4 km)
Reemet Küünruss
SPARTA
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Ants Kuusik
Vak Staier
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Margus Laanemäe
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Herki Laanmets
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Inga Laansoo
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Anto Laarmaa
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Toomas Läätsim
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Jaanus Laimets
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Sirje Lang
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Liis Laur
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Tarmo Lauri
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Kristjan Lehesmets
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Madis Lehismets
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Pille Lehtla
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Jaagup Lember
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Clyde Lens
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Lauri Leppane
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Ando Leppiman
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Maarja Liinsoo
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Silva Lill
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Deeno Lippand
Trikitõukerattakool
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Andres Lõhmus
SMIT
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Egle Lomp
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Lotta Laureen Loo
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Lauri Loog
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Sandra Lõoke
Rahvajooks - 4,4 km (4,4 km)
Janno Loomus
Nelson
Huviklubi Nelson
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Sirje Lott
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Mari Lovjägin
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Allan Luhaäär
Team Gröön
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Reet Luhaäär
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Margus Luhtoja
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Lily Luik
Luik Triplets Team
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Jaanika Lukas
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Pille Lukk
Rahvajooks - 4,4 km (4,4 km)
Elmo Lumiste
Rahvajooks - 4,4 km (4,4 km)
Mari-Liis Luukas
Liisu Teraapiatuba
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Risto Luuri
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Arvo Luus
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Mikk Maaten
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Roland Mäe
SK Jooksupartner
ViaVelo Inseneribüroo OÜ
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Erkki Mägi
MonStaffing OÜ
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Holger Mägi
Viljandi Sõudeklubi Jooksuklubi
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Moonika Mägi
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Rasmus Mägi
Rahvajooks - 4,4 km (4,4 km)
Riido Mägi
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Aleksi Mähar
Laho talu
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Margus Maiste
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Tarmo Maiste
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Maila Maisväli
Maila liigub
Parem Elu
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Andrei Maksimov
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Anneli Mänd
Rahvajooks - 4,4 km (4,4 km)
Emilia Mänd
Rahvajooks - 4,4 km (4,4 km)
Kaivo Mänd
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Annika Mander
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Mairolt Mändla
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Gaily Männik
SK Jooksupartner
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Riina Mardla
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Carmen Markus
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Marek Märtson
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Ellen Matla
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Jaan Mättas
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Tiiu Mattis
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Arvi Matvei
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Ainars Mazurs
5A-Valka/LV
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Jane Medar
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Teet Meerits
TÜ ASK
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Arvi Meidla
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Tiina Meldre
Eesti Höövelliist OÜ
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Merilin Metsatsirk
Myfit Run Viljandi
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Janar Metsma
MB
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Häli Metstak
Rahvajooks - 4,4 km (4,4 km)
Marten Miilen
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Marko Mikk
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Ahti Mikkor
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Ibrahim Mukunga
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Margus Müller
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Kaisa Murumäe
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Kaia Mutso
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Neeme Mutso
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Joosep Naruskberg
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Merit Naruskberg
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Mihkel Nestor
SEB Spordiklubi
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Kristjan Niinemaa
Kristjan Niinemaa
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Sergei Nikiforov
SV team
Rahvajooks - 4,4 km (4,4 km)
Nelli Nilson
Sportland Team
Sportland Eesti
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Raivo Nõmm
Myfit Run Viljandi
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Aksel Nõmmela
Eesti Energia Spordiklubi
Eesti Energia Spordiklubi MTÜ
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Luka Nöps
Rahvajooks - 4,4 km (4,4 km)
Maili Nurme
Tartu Kristlik Põhikool
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Tiidrek Nurme
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Andre Oja
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Remi Oja
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Toomas Ojakäär
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Adam Ojava
Treeningpartner-Eviko
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Alex Ojava
Treeningpartner-Eviko
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Mattias Oks
Viljandi Spordikool
Rahvajooks - 4,4 km (4,4 km)
Elis Omel
Rahvajooks - 4,4 km (4,4 km)
Valeri Opermann
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Peeter Oranen
SK ProRunner
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Andres Oras
Playtech
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Mikk Orasmaa
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Olari Orm
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Geidy Orumets
AMPAILON OÜ
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Romet Õsso
Sakala Suusaklubi
Rahvajooks - 4,4 km (4,4 km)
Gelli Õunap
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Gert-Marti Õunap
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Oliver Õunap
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Juhan Paabstel
11834441
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Janar Pähn
SK Jooksupartner
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Taivo Pajuman
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Tom Pakri
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Ieva Palma
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Johannes Palmiste
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Gatis Palms
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Reelika Palu
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Kaido Pantalon
Rahvajooks - 4,4 km (4,4 km)
Jaana Pappel
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Helen Parik
Viljandi Gümnaasium
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Tiia Parik
Heimtali Põhikool
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Mariliis Paris
Viljandi Taipoksi Klubi
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Markus Paris
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Priidik Parmi
As EVIKO
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Ain Pärna
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Taavi Pärtin
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Enn Pärtma
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Kuno Peek
Suusahoolikud
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Anette Peltser
Sakala Suusaklubi
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Siim Peltser
Sakala Suusaklubi
Rahvajooks - 4,4 km (4,4 km)
Helle Perminov
SK Jooksupartner
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Andrus Peterkop
Puisepp oü
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Indrek Peterkopf
RKIK
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Katrin Peterkopf
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Piret Pihlak
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Urmas Pihlak
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Jaanus Piilmann
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Ingrid Piir
Viljandi Rattaklubi
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Andor Pilve
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Tarmo Pilving
Maaülikool
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Meri-Lill Plagnaud
HiKoTri
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Andreas Põder
Viljandi Rattaklubi
Rahvajooks - 4,4 km (4,4 km)
Irina Pokkinen
Eesti Energia Spordiklubi
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Mait Pokkinen
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Even Poltan
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Tanel Pool
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Viljo Prantsus
SK Võhma
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Hanno Priks
VAK Staier
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Annyka Printsmann
Rahvajooks - 4,4 km (4,4 km)
Kert Privits
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Bruno Pugal
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Signe Pulin
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Sten-Marcus Pulin
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Tõnu Pullerits
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Veiko Pullmann
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Kristi Puurmaa
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Raido Puust
Sparta
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Toomas Puust
Liigu targalt!
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Airi Raidma
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Robert Rajaste
-
Rahvajooks - 4,4 km (4,4 km)
Heiki Randmäe
ÕERUTAJAD
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Kermo Randmäe
Viljandi Sõudeklubi
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Urmas Rannu
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Raivo Raudsepp
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Priit Rebane
JK Must Puudel
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Sander Rein
Viljandi Rattaklubi
Rahvajooks - 4,4 km (4,4 km)
Siim Rein
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Franko Reinhold
Jooksumees Franko
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Joosep Reinula
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Ingrid Riipus
SK ProRunner
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Kaspar Riis
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Otto Riisenberg
Elisa Spordiklubi
Elisa Teleteenused AS
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Sulev Rinken
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Jaanus Ritson
Rulluisuklubi ABEC
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Markus Ritval
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Anni Rohelpuu
SK Võhma
Rahvajooks - 4,4 km (4,4 km)
Enno Rohelpuu
SK Võhma
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Janika Rohtla
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Rihard Rohtla
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Toomas Ronk
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Kaire Roosalk
VAK Staier
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Karl-Rasmus Rosenberg
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Marek Ross
Tallinna Linnatranspordi AS
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Maire Rungi
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Ly Ruul
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Mait Ruumet
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Reelika Rüüson
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Rainis Saar
Anu Jooksutrennid
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Viktors Safutins
LSC
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Kertu Saksniit
Rahvajooks - 4,4 km (4,4 km)
Kirke Saksniit
Rahvajooks - 4,4 km (4,4 km)
Deniss Šalkauskas
TÜ ASK
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Gardo Salumäe
AMPAILON OÜ
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Arne Sammel
Ok Lehola
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Mart Särg
Myfit Run Viljandi
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Lauri Sarikas
SK Jooksupartner
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Jarko Sepp
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Karl Egert Sepp
PKV
Mardeko Vili OÜ
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Nadežda Sergejeva
LSC
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Aleksandrs Sergejevs
LSC
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Jüri Siht
VAK Staier
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Morten Siht
VAK_Staier
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Enn Sihver
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Kristi Siibak
Sparta
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Merle Siibak
Sparta
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Liisi Siil
Rahvajooks - 4,4 km (4,4 km)
Anneli Sitska
Viljandi Rattaklubi
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Rein Sõõrd
Alfapower OÜ
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Jüri Soovik
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Aija Sprivul-Dautancourt
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Kätlin Stamm
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Marge Sulev
Rahvajooks - 4,4 km (4,4 km)
Ilmar Tagel
Kõlleste Spordiklubi Põlvamaa/KEVEK
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Taile Tähe
Rahvajooks - 4,4 km (4,4 km)
Margret Talimaa
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Pärt Talimaa
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Märt Talts
Päästeamet
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Ene Talu
Myfit Run Viljandi
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Adele Tamberg
SK Jooksupartner
Rahvajooks - 4,4 km (4,4 km)
Krisli Tamm
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Milvi Tamm
Eesti Hòövelliist OÜ
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Rein Tamm
AS Nordwood
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Taago Tamm
Cyclon
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Joosep Tammemäe
Seiklushunt
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Tõnu Tammemäe
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Anne Tammeorg
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Rita Tammets
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Leander Tammistu
Viljandi Rattaklubi
Rahvajooks - 4,4 km (4,4 km)
Ardo Tammoja
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Kerli Tars
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Tarmo Tasuja
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Gaabriel Tavits
WEEKEND WARRIORS II
UNIVERSITY OF TARTU
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Leili Teeväli
KEVEK
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Marko Teinburk
Anu Jooksutrennid
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Margit Teinfeldt
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Roos-Mariia Tellisaar
Rahvajooks - 4,4 km (4,4 km)
Laureen Tenson
Rahvajooks - 4,4 km (4,4 km)
Ave Tepper
Myfit Run Viljandi
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Kai Tepper
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Kermo Themas
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Aapo Tiiksaar
SK Jooksupartner
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Aaro Tiiksaar
Tigude Jooksuklubi
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Marju Tiisler
Eesti Höövelliist OÜ
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Aneth Tinnus
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Are Tints
Team Elamuspank
Viljandi Vallavalitsus
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Indrek Tobreluts
Spordiklubi TT
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Tuuli Tomingas
Spordiklubi TT
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Märt Tomp
VAK Staier
Pääste
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Jaan Tõnissoo
Sk jooksupartner
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Sigrid Tõnnov
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Romet Tooding
Sparta
Rahvajooks - 4,4 km (4,4 km)
Greete-Liisa Toom
Sakala Suusaklubi
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Tarmo Toom
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Tõnis Toom
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Erki Toompalu
Metek OÜ
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Greete Toss
Rahvajooks - 4,4 km (4,4 km)
Kaarel Toss
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Terje Truu
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Bert Tsapov
Rahvajooks - 4,4 km (4,4 km)
Eve Tsetsin
Rahvajooks - 4,4 km (4,4 km)
Priit Tuubel
Metec OÜ
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Elmar Tuuksam
staier
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Matti Tuul
World of Kayaks
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Aino Tuuling
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Marko Udam
Rahvajooks - 4,4 km (4,4 km)
Markus Udam
Rahvajooks - 4,4 km (4,4 km)
Martin Udam
Rahvajooks - 4,4 km (4,4 km)
Morten Ulp
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Timo Undla
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Uku Univer
Rahvajooks - 4,4 km (4,4 km)
Johannes Ütsik
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Terje Väärtmaa
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Eilin Vahar
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Andreas Vaher
Viljandi VAK Staier
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Andrus Vaher
Viljandi VAK Staier
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Heisl Vaher
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Piret Vaher
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Robin Vahi
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Anu Vahtra-Hellat
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Kersti Vaikmaa
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Stevo Väli
SK Jooksupartner
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Kristo Valtin
Hauka Veloklubi
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Ralf Vanamets
SK Jooksupartner
Rahvajooks - 4,4 km (4,4 km)
Merit Varblane
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Ahti Vares
Rahvajooks - 4,4 km (4,4 km)
Anni Vares
Rahvajooks - 4,4 km (4,4 km)
Timo Vares
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Endre Varik
SK ProRunner
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Eve Varik
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Iti Marii Varik
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Ago Veilberg
Vike
Pääste
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Meelis Veilberg
Vike
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Rain Vellerind
Estonian Ultrarunners Team
Gustav Adolfi Gümnaasium
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Alvar Viikmäe
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Andres Viira
Põrgupõhja
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Maret Viira
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Raul Viitmaa
VAK Staier
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Hannes Vilk
OÜ Eesti Killustik
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Aare Villem
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Egle Villik
OÜ FitStart
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Mart Vingissar
SK Võhma
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Eeva Vitsut
Viljandi Suusaklubi
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Madis Vitsut
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Liis Volberg
Rahvajooks - 4,4 km (4,4 km)
Kirke Võsu
Rahvajooks - 4,4 km (4,4 km)
Mirjam Võsu
Rahvajooks - 4,4 km (4,4 km)
Sören Võsu
Rahvajooks - 4,4 km (4,4 km)
Steve Võsu
Rahvajooks - 4,4 km (4,4 km)
Mart Weber
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Igor Zahharov
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Ugis Zarins
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Erik Zavadskis
Sparta
Bolano Holding OÜ
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)

...