Et En

Registreerunud

Registreerunute nimekirja uuendatakse kord ööpäevas. Viimati uuendatud 27.09.2020 02:00.
Kokku: 412
Rahvajooks - 5 km (5 km): 49
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km): 294
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km): 69
mees: 233
naine: 179
Nimi Võistkond/Organisatsioon Distants
Andres Aas
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Jürgen Aas
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Sandra Aasa
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Aksel Aavik
VILJANDI SUUSAKLUBI
Rahvajooks - 5 km (5 km)
Jaanus Akel
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Helen Akenpärg
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Valdeko Alliksaar
VAK Staier
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Mait Andreas
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Juhan Änilane
Viljandi Rattaklubi
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Allan Anniste
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Arnold Annus
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Oskar Apart
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Kristi Arr
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Merike Arula
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Omar Ashour
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Antti Asi
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Edvin Ast
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Hans Erik Atonen
TÜ ASK
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Kätlin Atonen
VAK Staier
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Liis Grete Atonen
Audentese SK
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Marek Atonen
VAK Staier
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Meelis Atonen
VAK Staier
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Peeter Balõnski
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Urve Balõnski
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Ketlin Beljajev
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Kaidi Braun
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Martin Braun
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Helin Brikis
Rahvajooks - 5 km (5 km)
Andris Dainis
5A-Valka/LV
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Franko Dosugov
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Anu Ehala
TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Rein Eiger
CYCLON
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Kerti Einstein
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Siret Eller
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Tea Eller
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Heddi Erikson-Kiveste
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Väino Erilaid
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Lilian Estorn
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Hanna Maria Fatkin
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Toomas Giske
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Hanna Alice Haavapuu
Rahvajooks - 5 km (5 km)
Triinu Haavapuu
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Siim Hansmann
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Ott-Jaanus Heile
TÜASK
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Kaja Heinsalu
Maisiklubi
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Andrus Heinsoo
Cyclon
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Tiia Helve
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Katrin Hiob
SK Jooksupartner
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Priit Hiob
SK Jooksupartner
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Einari Hipeli
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Aivar Hommik
Viljandi SVK
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Katrin Hommik
Maisiklubi
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Pjotr Hrustsov
KALEV
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Indrek Hubel
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Kert Hunt
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Kevin Hunt
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Külli Hunt
SK Jooksupartner
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Margus Ibis
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Ülar Igandi
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Eelika Ilusk
AS Toom Tekstiil
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Hannes Ilves
Rahvajooks - 5 km (5 km)
Toivo Ilves
VILJANDI SPORDIVETERANIDE KLUBI
Rahvajooks - 5 km (5 km)
Kerli Jakovleva
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Margus Jänes
Kerised.ee
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Maido Janke
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Janar Järmut
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Jana Järv
Rahvajooks - 5 km (5 km)
Sandor Järvsoo
Rahvajooks - 5 km (5 km)
Sune-Lii Järvsoo
Rahvajooks - 5 km (5 km)
Liis Jaska
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Imbi Joasaar
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Kairi Joasaar
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Jaanus Johanson
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Oscar Joost
Rahvajooks - 5 km (5 km)
Robin Joost
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Marju Jürgens
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Sander Jürs
SPARTA
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Margus Juurik
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Alar Kaar
VAK Staier
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Einar Kaigas
SK Jooksupartner
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Aaron Kais
VAK Staier
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Ülari Kais
SK Jooksupartner
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Angelina Kaling
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
German Kaling
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Aivar Kaljusaar
Rahvajooks - 5 km (5 km)
Jaan Kallak
Sakala SUKL
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Kaire Kallak
Suusahullud
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Krister Kallas
TSK Joosu
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Mati Kallas
TSK Joosu
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Marko Kallaspoolik
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Rein Kane
Loksa RSK
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Siim Kanep
TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Helve Kansi
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Riho Kapp
Ambla SK
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Airis Käppa
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Kalmer Kasela
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Andres Kasemets
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Anette Kasemets
Sakala SUKL
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Kelly Kasepuu
Rahvajooks - 5 km (5 km)
Liset Kasepuu
Rahvajooks - 5 km (5 km)
Ats Kask
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Tuule Kask
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Toms Kaufmanis
Maratona klubs
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Carmen Kazantseva
Rahvajooks - 5 km (5 km)
Triin Kihuoja
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Aivar Kiisler
TSK Joosu
ts
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Anu Kiivikas
AS Toom Tekstiil
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Ain Kilk
EWK
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Margit Kink
TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Annika Kinks
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Kristel Kivi
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Kaido Kivipõld
Thermory AS
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Tiit Kivisild
Rahvajooks - 5 km (5 km)
Kaur Kivistik
Tartu SS Kalev
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Relika Kobin
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Hendrik Koks
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Paul Kolla
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Lea Kont
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Liis Köörna
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Ruudi Koovit
Sakala SUKL
Rahvajooks - 5 km (5 km)
Kaidi Koplikask
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Taavi Kõrvits
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Jaanus Koval
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Yuri Kovaljov
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Inga Kree
As Toom Tekstiil
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Karl Kruusmäe
Rahvajooks - 5 km (5 km)
Kalmer Kuhi
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Lembit Künnapas
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Ain Kurvits
Sparta
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Kätlin Küünemäe
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Tarvo Kuus
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Ants Kuusik
VAK Staier
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Tiina Kuusik
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Sander Kuusk
GAZPROM
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Herki Laanmets
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Inga Laansoo
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Regina Labent
Rahvajooks - 5 km (5 km)
Luna-Aleksandra Lagoda
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Marie Lahe
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Uku Lahe
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Nikolas Lahno
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Leila Lahtvee
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Sirje Laidma
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Jaanus Laimets
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Sirje Lang
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Tanel Lang
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Randel Länts
Rahvajooks - 5 km (5 km)
Rasmus Länts
Rahvajooks - 5 km (5 km)
Ilse Laur
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Liis Laur
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Jüri Leesmäe
OK West
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Alari Leevit
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Madis Lehismets
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Andrus Lein
Rakvere KJK "ViKe"
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Jaagup Lember
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Kalev Lepik
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Marju Lepmets
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Henry Lepp
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Kaja Lepp
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Reigo Lepp
Rahvajooks - 5 km (5 km)
Raul Liebenau
KILDU RATSAKESKUS-KÜLALISTEMAJA
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Ants Liigand
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Kalle Lillemets
Tervisliku elustiili klubi
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Kaspar Lind
Sakiala SUKL
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Lotta Laureen Loo
Rahvajooks - 5 km (5 km)
Sirje Lott
Kolmeks
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Ege-Lii Luik
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Leila Luik
TÜASK
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Liina Luik
TÜ ASK
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Vahur Luik
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Jaanika Lukas
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Mardo Lundver
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Arvo Luus
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Maarika Maarjakõiv
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Maarja Maarjakõiv
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Marilin Maarjakõiv
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Markku Mägi
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Marko Mägi
TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Reevo Maidla
TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Kaimo Maiste
TSK Joosu
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Margus Maiste
TSK Joosu
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Maila Maisväli
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Märt Mäll
SK Jooksupartner
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Piret Mällo
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Rainer Mällo
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Aksel Mänd
Rahvajooks - 5 km (5 km)
Matvei Marckov
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Riina Mardla
Kolmeks
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Mario Markus
rapla jk
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Marek Märtson
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Jaan Mättas
VAK Staier
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Maarika Meier
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Helene Metsmaa
Rahvajooks - 5 km (5 km)
Johannes Metsmaa
Rahvajooks - 5 km (5 km)
Silja Mikk
SK Jooksupartner
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Kulla Mitt
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Olev Mitt
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Maiu Muru
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Birgit Murumägi
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Margit Murumägi
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Hannes Must
Nordecon AS
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Rita Muttel
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Agne Närripä
Rahvajooks - 5 km (5 km)
Gerttu Naruski
IROSPORT
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Virve Neerot
Viljandi Sõudeklubi
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Iir Niinemaa
Rahvajooks - 5 km (5 km)
Jürgen Niinemaa
Rahvajooks - 5 km (5 km)
Kristjan Niinemaa
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Ilja Nikolajev
SK Jooksupartner
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Gerli Nurk
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Tiidrek Nurme
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Kevin Nutov
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Selve Õis
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Ando Õitspuu
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Anna-Liisa Ojala
Rahvajooks - 5 km (5 km)
Arno Ojala
Rahvajooks - 5 km (5 km)
Salme Ojamets
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Jaan Õmblus
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Valeri Opermann
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Kadri Oras
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Raivo Oras
Eesti Energia Spordiklubi
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Mark Orav
Airok
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Sander Osvet
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Geidi Õunap
Elamuspank
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Oliver Õunap
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Diana Paabel
AS Toom Tekstiil
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Argo Paavel
Anu jooksutrennid
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Janar Pähn
VAK Staier
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Eve Pai
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Eve Pai
OMNIVA
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Ene Paju
Kolmeks
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Erlyn Palberg
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Kai-Liis Paljasma
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Anne-Ly Palm
SK Jooksupartner
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Kaido Pantalon
Rahvajooks - 5 km (5 km)
Priit Pärg
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Piia Parik
AS Toom Tekstiil
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Marko Parksepp
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Ain Pärna
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Elmo Pärna
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Monika Pärna
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Ulvar Pavlov
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Heimar Pehk
Dream Warriors
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Evelin Pellenen
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Anette Peltser
Sakala SUKL
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Margit Perner
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Aleksander Pertelson
Perekond Varik
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Johannes Pertelson
Perekond Varik
Rahvajooks - 5 km (5 km)
Tiina Pertelson
Perekond Varik
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Katre Pesti
Rahvajooks - 5 km (5 km)
Indrek Peterkopf
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Katrin Peterkopf
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Ilona Piir
Kolmeks
Rahvajooks - 5 km (5 km)
Ingrid Piir
Rahvajooks - 5 km (5 km)
Moonika Pilli
SK Jooksupartner
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Eneli Põder
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Silja Põder
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Sirli Põder
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Neeme Ponder
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Hanno Priks
VAK Staier
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Liisa Marie Printsmann
Viljandi Suusaklubi
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Bruno Pugal
SE Põhjakotkas Viljandi
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Karolina Pugal
SK Lenger
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Anneli Pukk
Kolmeks
Rahvajooks - 5 km (5 km)
Krista Puks
Anu jooksutrennid
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Tõnu Pullerits
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Pirgit Pulst
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Arwed Puusalu
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Raido Puust
Elujooks
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Airi Raidma
Kolmeks
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Madis Randaru
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Tiina Randaru
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Heiki Randmäe
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Jarmo Randmäe
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Kermo Randmäe
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Jane Raudsepp
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Kristi Rebane
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Teet Rehtla
Pärnu Kahe SIlla Jooksusõbrad
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Siim Rein
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Kalvi Reivelt
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Kati Rimmel
Kolmeks
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Meelis Rink
SK Viljandi Jokker / PPA
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Alar Ritval
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Markus Ritval
Rahvajooks - 5 km (5 km)
Toomas Ronk
Kolmeks
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Jaana Roopa
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Olesja Roosmaa
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Viljar Roosmaa
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Priit Roosnupp
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Tiit Rosenberg
Põhjakompanii
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Kirsti Roslender
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Eveliin Rump
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Kadi Ruut
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Liina Saar
TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Ave Saarem
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Arne Sammel
LEHOLA OK
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Inaki Sandoval
TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Anabel Sarapuu
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Piret Sarikas
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Liis Schasmin
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Angelika Schmidt
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Arnold Schmidt
SK Saarde
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Helina Sepp
Rahvajooks - 5 km (5 km)
Henn Sepp
TSK Joosu
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Kelli Sepp
Rahvajooks - 5 km (5 km)
Jüri Siht
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Kärt Sihver
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Kristi Siibak
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Merle Siibak
Sparta
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Raimo Siibak
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Enn Siimer
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Urve Sindi
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Anneli Sitska
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Eve Skoglund
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Merilin Soo
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Ritva Soo
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Andero Sopp
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Tarmo Sova
AS Toom Tekstiil
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Kadri Steinbach
TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Rivo Subi
VAK Staier
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Themuri Sulamanidze
TÜ Viljandi kultuuriakadeemia
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Sylvia Sülla
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Kunnar Sults
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Lii Susi
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Ilmar Tagel
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Pärt Talimaa
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Are Tallmeister
Elamuspank
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Adele Tamberg
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Jakob Tamberg
JK TALLINNA KALEV
Rahvajooks - 5 km (5 km)
Kaimar Tamm
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Krista Tamm
TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Rein Tamm
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Tõnu Tammemäe
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Anne Tammeorg
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Riina Tammistu
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Remo Tänav
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Tuuliky Tarum
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Viktoria Tasane
VAK Staier
Rahvajooks - 5 km (5 km)
Sander Teder
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Leili Teeväli
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Peeter Teivik
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Are Tints
Elamuspank
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Freddy Tints
Elamuspank
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Viktor Tjuška
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Risto Tölp
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Märt Tomp
VAK Staier
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Olev Tomson
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Liina Tõnts
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Tambet Tõnurist
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Inge Torilo
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Heli Torim
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Kaarel Toss
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Gunnar Tungal
Kolmeks
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Mare Tungal
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Aino Tuuling
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Maiu Udalov
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Mari Uha
Sakala SUKL
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Brigitta Uibo
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Robert Unga
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Jakob Univer
VAK Staier
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Neeme Univer
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Ene Unt
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Urmas Utar
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Johannes Ütsik
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Merje Uueni
Rahvajooks - 5 km (5 km)
Veljo Uueni
Rahvajooks - 5 km (5 km)
Hendrik Uustalu
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Deivy Vaal
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Väino Vaha
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Andreas Vaher
VAK Staier
Rahvajooks - 5 km (5 km)
Anneli Vaher
VAK Staier
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Kristi Vaher
Rahvajooks - 5 km (5 km)
Reilika Vahtra
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Jaak Vaiknemets
Rahvajooks - 5 km (5 km)
Jaak Vaiknemets
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Evi Vaino
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Marek Vainola
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Kenneth Vallik
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Hans Vallner
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Janek Vanamets
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Kristjan Vares
VAK Staier
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Endre Varik
SK Prorunner/Achilleus
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Eve Varik
Perekond Varik
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Iti Marii Varik
Perekond Varik
Rahvajooks - 5 km (5 km)
Jaan-Paul Varik
Perekond Varik
Rahvajooks - 5 km (5 km)
Mikk Varik
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Trine Marie Varik
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Anna Vasileva
Rahvajooks - 5 km (5 km)
Alger Vedler
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Andrus Veerpalu
TEAM HAANJA
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Jaan Vehlmann
JK Hermes
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Ago Veilberg
Kjk Vike
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Meelis Veilberg
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Rain Vellerind
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Geron Vidder
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Karin Vidder
SK Jooksupartner
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Renert Vidder
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Andres Viira
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Maret Viira
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Toomas Viira
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Benno Viirandi
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Raul Viitmaa
VAK Staier
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Sirje Viksi
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Tõnis Visnap
SK Jooksupartner
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Madis Vitsut
Viljandi Aerutamisklubi
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Mihkel Vitsut
Viljandi Aerutamisklubi
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Margit Voivod
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Vello Voolaid
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Ibrahim Mukunga Wachira
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Mart Weber
Rahvajooks - 5 km (5 km)
Igor Zahharov
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Villu Zirnask
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)

...