Et En

Stardinimekirjad

Vali distants:
Stardinimekiri seisuga 21.06.2021 00:30.

Põhisõit stardinimekiri

Nr. Grupp Nimi Sünniaasta Sugu VKL Elukoht Võistkond/Organisatsioon
1 I grupp Caspar Austa 1982 mees M Eesti, Tartu maakond
TÜASK
Spordiklubi
2 I grupp Gert Jõeäär 1987 mees M Eesti, Harju maakond
VELOPLUS
Spordiklubi
3 I grupp Alges Maasikmets 1968 mees M50 Eesti, Harju maakond
TEAM AMPS
Spordiklubi
4 I grupp Raido Saar 1988 mees M Eesti, Harju maakond
REDBIKE / WILO
MTÜ RedBike Rattaklubi
5 I grupp Peeter Tarvis 1993 mees M Eesti, Rapla maakond
VELOPLUS
Spordiklubi
6 I grupp Sten-Erik Ottender 1996 mees M Eesti, Rapla maakond
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM
Sportland
7 I grupp Margus Sirvel 1977 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
RR SIPLASED / LAADA CAFE
Spordiklubi
8 I grupp Viljar Kannimäe 1987 mees M Eesti, Võru maakond
Team Antsla
9 I grupp Markus Pajur 2000 mees M Eesti, Harju maakond
Team Antsla
Spordiklubi
10 I grupp Kristjan Randma 1986 mees M Eesti, Tartu maakond
ASTRO BALTICS
11 I grupp Anti Arumägi 1990 mees M Eesti, Harju maakond
REDBIKE / WILO
MTÜ RedBike Rattaklubi
12 I grupp Mirko Põldma 1981 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
RR SIPLASED / LAADA CAFE
Spordiklubi
13 I grupp Sigvard Kukk 1972 mees M45 Eesti, Harju maakond
SPORDIPARTNER 1
Spordiklubi
14 I grupp Magnus Krusemann 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
KULGUR TEAM
Klubi Kulgur Team MTÜ
15 I grupp Tarmo Neemela 1968 mees M50 Eesti, Harju maakond
TEAM AMPS
Spordiklubi
16 I grupp Kaupo Kattai 1973 mees M45 Eesti, Tartu maakond
TEAM AMPS
Spordiklubi
17 I grupp Taavi Kannimäe 1991 mees M Eesti, Võru maakond
Team Antsla
Hauka veloklubi
18 I grupp Toomas Lepik 1979 mees M Eesti, Tartu maakond
ASTRO BALTICS
19 I grupp Helmet Tamkõrv 1978 mees M40 Eesti, Harju maakond
TEAM AMPS
Spordiklubi
20 I grupp Ivar Vaab 1991 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
RR SIPLASED / LAADA CAFE
Spordiklubi
21 I grupp Allar Soo 1991 mees M Eesti, Harju maakond
VELOPLUS
Spordiklubi
22 I grupp Toomas Erikson 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
REDBIKE / WILO
MTÜ RedBike Rattaklubi
23 I grupp Meelis Rebane 1971 mees M45 Eesti, Harju maakond
24 I grupp Peeter Poopuu 1985 mees M Eesti, Harju maakond
REDBIKE / WILO
MTÜ RedBike Rattaklubi
25 I grupp Tõnis Saar 1995 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM
Sportland
26 I grupp Andrey Panteleev 1985 mees M Venemaa, St. Peterburg
MTB School
27 I grupp Henri Treimuth 2001 mees M Eesti, Viljandi maakond
AUTOEKSPERDI VILJANDI RATTAKLUBI
Viljandi Rattaklubi
28 I grupp Kirill Tarassov 1997 mees M Eesti, Harju maakond
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM
Sportland
29 I grupp Margus Mikson 1975 mees M40 Eesti, Tartu maakond
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM
Sportland
30 I grupp Kaspar Neemesto 1989 mees M Eesti, Saare maakond
Saksa Automaatika ProShopTeam
31 I grupp Toomas Vool 2001 mees M Eesti, Viljandi maakond
AUTOEKSPERDI VILJANDI RATTAKLUBI
Viljandi Rattaklubi
32 I grupp Raivo Nõmm 1976 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
Cyclon/My Fitness Team
33 I grupp Martti Välk 1991 mees M Eesti, Viljandi maakond
AUTOEKSPERDI VILJANDI RATTAKLUBI
Viljandi Rattaklubi
34 I grupp Joosep Mesi 2001 mees M Eesti, Pärnu maakond
Pärnu Kalevi Spordikool
35 I grupp Rain Kuresoo 1984 mees M Eesti, Järva maakond
JÄRVA-JAANI RATTA- JA SUUSAKLUBI 1
Spordiklubi
36 I grupp Indrek Epner 1972 mees M45 Eesti, Harju maakond
SaksaAutomaatika ProShop Team
37 I grupp Taimar Kallari 1969 mees M45 Eesti, Tartu maakond
ASTRO BALTICS
38 I grupp Sander Linnus 1991 mees M Eesti, Põlva maakond
areal team
39 I grupp Dmitri Sõptšenko 1987 mees M Eesti, Harju maakond
REDBIKE / WILO
40 I grupp Madis Sildvee 1978 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
RR SIPLASED / LAADA CAFE
Spordiklubi
41 I grupp Veiko Viira 1977 mees M40 Eesti, Harju maakond
Fatbikers Estonia
42 I grupp Martin Parv 1991 mees M Eesti, Tartu maakond
Raplamaa Rattaklubi KoMo
43 I grupp Alar Reiska 1963 mees M55 Eesti, Võru maakond
HAANJA RK
44 I grupp Erki Otsus 1988 mees M Eesti, Tartu maakond
ASTRO BALTICS
45 I grupp Janek Resev 1978 mees M40 Eesti, Järva maakond
JÄRVA-JAANI RATTA- JA SUUSAKLUBI 1
Spordiklubi
46 I grupp Kalle Takel 1993 mees M Eesti, Harju maakond
VIIMSI SPORT
Spordiklubi Viimsi Sport
47 I grupp Imre Ojavere 1988 mees M Eesti, Harju maakond
CC Rota Mobilis
48 I grupp Tiimo Tõnisson 1973 mees M45 Eesti, Harju maakond
Porter Racing
49 I grupp Emeri Lepp 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
KULGUR TEAM
Klubi Kulgur Team MTÜ
50 I grupp Eero Kiskonen 1971 mees M45 Eesti, Harju maakond
51 II grupp Tarmo Mõttus 1971 mees M45 Eesti, Võru maakond
Team Antsla
52 II grupp Priit Järvloo 1983 mees M Eesti, Tartu maakond
Cerbos Hauka veloklubi
53 II grupp Armin Pilv 1999 mees M Eesti, Võru maakond
Team Antsla
54 II grupp Robin Pruul 2000 mees M Eesti, Hiiu maakond
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM 2
55 II grupp Jaan Alvela 1986 mees M Eesti, Võru maakond
VELOPLUS
Spordiklubi
56 II grupp Rauno Miilmann 1991 mees M Eesti, Tartu maakond
57 II grupp Jaanus Tasane 1996 mees M Eesti, Viljandi maakond
AUTOEKSPERDI VILJANDI RATTAKLUBI
Viljandi Rattaklubi
58 II grupp Alexey Zdeblovskiy 1973 mees M45 Venemaa, Sankt-Peterburg
marathoncup.ru
Spordiklubi
59 II grupp Aimar Pedari 1965 mees M50 Eesti, Harju maakond
RR SIPLASED / METSAHAKE
Spordiklubi
60 II grupp Alo Põldmaa 1987 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
RR SIPLASED / LAADA CAFE
Spordiklubi
61 II grupp Rainer Pungar 1978 mees M40 Eesti, Põlva maakond
Cyclon/My Fitness Team
Rainer Pungar
62 II grupp Meelis Aasla 1983 mees M Eesti, Harju maakond
Škoda Laagri
63 II grupp Hannes Külv 1985 mees M Eesti, Tartu maakond
TYS
64 II grupp Andres Maarits 1973 mees M45 Eesti, Harju maakond
65 II grupp Mehis Leigri 1987 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
RR SIPLASED / LAADA CAFE
Spordiklubi
66 II grupp Margus Malva 1980 mees M Eesti, Harju maakond
JÕELÄHTME SINGEL
67 II grupp Aali Lill 1987 mees M Eesti, Harju maakond
VIIMSI SPORT
Spordiklubi Viimsi Sport
68 II grupp Jaanus Adusoo 1970 mees M45 Eesti, Harju maakond
Actual Print
Äriettevõte
69 II grupp Peeter Kümmel 1982 mees M Eesti, Valga maakond
70 II grupp Andres Peets 1985 mees M Eesti, Harju maakond
SPORTLOVE
71 II grupp Marek Pani 1974 mees M40 Eesti, Võru maakond
Team Stokker
72 II grupp Roland Toome 1968 mees M50 Eesti, Lääne-Viru maakond
RR SIPLASED / METSAHAKE
Spordiklubi
73 II grupp Andrus Kasekamp 1973 mees M45 Eesti, Viljandi maakond
Cyclon/My Fitness Team
74 II grupp Helari Pallas 1979 mees M Eesti, Harju maakond
SPORDIPARTNER 1
Spordiklubi
75 II grupp Greete Steinburg 1991 naine N Eesti, Lääne-Viru maakond
RAKKE / PURUSTAJA NAISKOND
Spordiklubi
76 II grupp Kaspar Rohtla 1982 mees M Eesti, Harju maakond
REDBIKE / WILO
Spordiklubi
77 II grupp Valdek Rohtma 1978 mees M40 Eesti, Harju maakond
VIIMSI SPORT II
Spordiklubi Viimsi Sport
78 II grupp Aimur Uuk 1961 mees M55 Eesti, Tartu maakond
RR SIPLASED / METSAHAKE
Spordiklubi
79 II grupp Tiit Kirsipuu 1975 mees M40 Eesti, Harju maakond
TEAM AMPS
80 II grupp Marek Hirs 1986 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
RR SIPLASED / METSAHAKE
Spordiklubi
81 II grupp Ain Rätsep 1973 mees M45 Eesti, Harju maakond
SPORDIPARTNER 1
Spordiklubi
82 II grupp Viljar Haav 1975 mees M40 Eesti, Harju maakond
VIIMSI SPORT
Spordiklubi Viimsi Sport
83 II grupp Karl Pruuli 1999 mees M Eesti, Võru maakond
Team Antsla
Hauka Veloklubi
84 II grupp Jaanus Kertsman 1972 mees M45 Eesti, Harju maakond
SPORDIPARTNER 2
Spordiklubi
85 II grupp Taikki Tillemann 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
CC Rota Mobilis
86 II grupp Aivar Lagenõmm 1972 mees M45 Eesti, Järva maakond
JÄRVA-JAANI RATTA- JA SUUSAKLUBI 1
Spordiklubi
87 II grupp Hardi Heinsar 1972 mees M45 Eesti, Valga maakond
SCOUTSPATALJON TEAM
Spordiklubi
88 II grupp Raino Einroos 1968 mees M50 Eesti, Harju maakond
CC Rota Mobilis
89 II grupp Janelle Uibokand 1992 naine N Eesti, Tartu maakond
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM
Sportland
90 II grupp Marek Kõiv 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM 3
Sportland
91 II grupp Ahti Mardo 1975 mees M40 Eesti, Harju maakond
TEAM AMPS
Spordiklubi
92 II grupp Denis Kondaev 1988 mees M Eesti, Ida-Viru maakond
Äkke
93 II grupp Alar Sala 1982 mees M Eesti, Harju maakond
94 II grupp Margus Kukk 1972 mees M45 Eesti, Pärnu maakond
Cerbos Hauka veloklubi
Äriettevõte
95 II grupp Paavo Prii 1985 mees M Eesti, Jõgeva maakond
VIIMSI SPORT II
Spordiklubi Viimsi Sport
96 II grupp Kaupo Ots 1979 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
SCOUTSPATALJON TEAM
Spordiklubi
97 II grupp Sven Luks 1968 mees M50 Eesti, Harju maakond
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM
Sportland
98 II grupp Tiit Šumanov 1960 mees M55 Eesti, Lääne-Viru maakond
RR SIPLASED / METSAHAKE
Spordiklubi
99 II grupp Ivar Pilv 1967 mees M50 Eesti, Harju maakond
100 II grupp Arvo Sala 1970 mees M45 Eesti, Ida-Viru maakond
Eesti Energia Spordiklubi
101 III grupp Kaupo Raag 1980 mees M Eesti, Harju maakond
VELO CLUBBERS
Spordiklubi
102 III grupp Ivo Tupits 1968 mees M50 Eesti, Lääne-Viru maakond
RR SIPLASED / METSAHAKE
Spordiklubi
103 III grupp Sven Puusepp 1972 mees M45 Eesti, Harju maakond
SPORDIPARTNER 1
Spordiklubi
104 III grupp Margus Tukia 1970 mees M45 Eesti, Harju maakond
SPORDIPARTNER 1
Spordipartner
105 III grupp Valdur Õun 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond
KULGUR TEAM
Klubi Kulgur Team MTÜ
106 III grupp Raul Kivimäe 1981 mees M Eesti, Harju maakond
KULGUR TEAM
107 III grupp Kaspar Kõiv 1998 mees M Eesti, Võru maakond
HAANJA RK
108 III grupp Arvi Romandi 1979 mees M Eesti, Harju maakond
VIIMSI SPORT
Spordiklubi Viimsi Sport
109 III grupp Ingmar Orav 1982 mees M Eesti, Võru maakond
HAANJA RK
Haanja Rattaklubi
110 III grupp Kaarel Mikkin 1978 mees M40 Eesti, Harju maakond
VIIMSI SPORT
Spordiklubi Viimsi Sport
111 III grupp Feeliks Teder 1984 mees M Eesti, Tartu maakond
112 III grupp Martin Nassar 1993 mees M Eesti, Viljandi maakond
Cyclon/MyFitness Team
113 III grupp Rainer Nagel 1981 mees M40 Eesti, Harju maakond
KULGUR TEAM
Klubi Kulgur Team MTÜ
114 III grupp Viljar Kriis 1979 mees M Eesti, Harju maakond
AT Sport Team
Spordiklubi
115 III grupp Tarmo Leeman 1971 mees M45 Eesti, Harju maakond
Actual Print
Äriettevõte
116 III grupp Marko Pohl 1986 mees M Eesti, Harju maakond
A&T Sport Team
A&T Spordiklubi
117 III grupp Sergei Želtov 1977 mees M40 Eesti, Harju maakond
118 III grupp Vahur Pops 1970 mees M45 Eesti, Harju maakond
SPORDIPARTNER 2
Spordipartner
119 III grupp Mattias Vadam 1984 mees M Soome, Espoo
Purustaja
120 III grupp Kalle Piirioja 1971 mees M45 Eesti, Lääne-Viru maakond
Egesten Metallehitused/BGM
121 III grupp Villu Lüüsalu 1970 mees M45 Eesti, Pärnu maakond
Püha Loomaaed
122 III grupp Rainer Neidra 1991 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
SK RAKKE MEESKOND
Spordiklubi
123 III grupp Meelis Danilas 1967 mees M50 Eesti, Valga maakond
124 III grupp Indrek Sootla 1970 mees M45 Eesti, Harju maakond
ASTRO BALTICS
125 III grupp Argo Vooremaa 1985 mees M Eesti, Harju maakond
126 III grupp Roger Rooma 1984 mees M Eesti, Harju maakond
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM 3
Sportland
127 III grupp Rene Hein 1980 mees M Eesti, Harju maakond
128 III grupp Toomas Kõrge 1983 mees M Eesti, Harju maakond
129 III grupp Mairis Õispuu 1997 naine N Eesti, Lääne-Viru maakond
RAKKE / PURUSTAJA NAISKOND
Spordiklubi
130 III grupp Silver Annion 1983 mees M Eesti, Tartu maakond
Keremeister
131 III grupp Kuldar Reiljan 1963 mees M55 Eesti, Harju maakond
VELO CLUBBERS
Spordiklubi
132 III grupp Evert Einroos 1995 mees M Eesti, Harju maakond
133 III grupp Anti Looskari 1977 mees M40 Eesti, Harju maakond
RedBike
Spordiklubi
134 III grupp Alar Nõmmik 1991 mees M Eesti, Järva maakond
Türi Rattaklubi
135 III grupp Hannes Kägu 1968 mees M50 Eesti, Harju maakond
Shoproller Kose AMK ct
MTÜ Kose AMK
136 III grupp Jan Minski 1973 mees M45 Eesti, Harju maakond
KULGUR TEAM
Klubi Kulgur Team MTÜ
137 III grupp Lauri Kiivit 1976 mees M40 Eesti, Tartu maakond
KULGUR TEAM 2
Klubi Kulgur Team MTÜ
138 III grupp Elvis Leon Laanjõe 2001 mees M Eesti, Harju maakond
Kalevi Jalgrattakool
139 III grupp Are Mets 1958 mees M60 Eesti, Valga maakond
Cosmos
140 III grupp Janno Järvsoo 1974 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
SK KALJU RATTATIIM
141 III grupp Reigo Türk 1985 mees M Eesti, Viljandi maakond
AUTOEKSPERDI VILJANDI RATTAKLUBI
Viljandi Rattaklubi
142 III grupp Vladimir Beljajev 1966 mees M50 Eesti, Tartu maakond
Tartu SK Velo
143 III grupp Indrek Ester 1975 mees M40 Eesti, Harju maakond
Shoproller Kose AMK ct
MTÜ Kose AMK
144 III grupp Kait Kasumets 1979 mees M Eesti, Tartu maakond
Ruuvenispordiklubi
145 III grupp Eero Oja 1981 mees M Eesti, Harju maakond
MAMILY NATIONAL PRO MTB RACING TEAM 1
Spordiklubi
146 III grupp Helar Kriisa 1971 mees M45 Eesti, Lääne-Viru maakond
RR SIPLASED / VERX
Spordiklubi
147 III grupp Teet Kallakmaa 1965 mees M50 Eesti, Järva maakond
JÄRVA-JAANI RATTA- JA SUUSAKLUBI 2
Spordiklubi
148 III grupp Leho Rips 1973 mees M45 Eesti, Tartu maakond
149 III grupp Indrek Hubel 1986 mees M Eesti, Viljandi maakond
Cyclon/My Fitness Team
150 III grupp Tatjana Mannima 1980 naine N35 Eesti, Valga maakond
151 IV grupp Tarmo Visnapuu 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
VIIMSI SPORT
Spordiklubi Viimsi Sport
152 IV grupp Teet Paju 1975 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
SK RAKKE MEESKOND
Spordiklubi
153 IV grupp Maris Kaarjärv 1976 naine N40 Eesti, Lääne-Viru maakond
RAKKE / PURUSTAJA NAISKOND
Spordiklubi
154 IV grupp Mati Mäe 1986 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
155 IV grupp Maikel Kuusma 1993 mees M Eesti, Tartu maakond
Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
156 IV grupp Toomas Viigipuu 1959 mees M55 Eesti, Tartu maakond
157 IV grupp Mart Laaniste 1974 mees M40 Eesti, Järva maakond
JÄRVA-JAANI RATTA- JA SUUSAKLUBI 2
Spordiklubi
158 IV grupp Veiko Mettis 1981 mees M Eesti, Harju maakond
BOSCH TEAM
159 IV grupp Jaanus Sibul 1973 mees M45 Eesti, Põlva maakond
HAANJA RK
Haanja Rattaklubi
160 IV grupp Raul Arula 1958 mees M60 Eesti, Tartu maakond
161 IV grupp Rivo Reila 1981 mees M Eesti, Harju maakond
MAMILY NATIONAL PRO MTB RACING TEAM 1
Spordiklubi
162 IV grupp Janek Trepp 1972 mees M45 Eesti, Lääne-Viru maakond
RR Siplased
163 IV grupp Tiit Kollo 1964 mees M50 Eesti, Harju maakond
164 IV grupp Meelis Luiks 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
JÕELÄHTME SINGEL
165 IV grupp Kalvo Kalmu 1973 mees M45 Eesti, Harju maakond
SAKU SUUSAKLUBI
Spordiklubi
166 IV grupp Tõnis Sepp 1978 mees M40 Eesti, Harju maakond
Viimsi Rattaklubi
167 IV grupp Gunnar Bergvald 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond
SPORDIPARTNER 1
Spordiklubi
168 IV grupp Indrek Pung 1985 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
169 IV grupp Marko Peterson 1977 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
170 IV grupp Mario Mardim 2000 mees M Eesti, Viljandi maakond
AUTOEKSPERDI VILJANDI RATTAKLUBI
Viljandi Rattaklubi
171 IV grupp Dmitri Mesteljainen 1985 mees M Eesti, Jõgeva maakond
172 IV grupp Raiko Tigane 1981 mees M Eesti, Tartu maakond
173 IV grupp Heigo Veskiväli 1983 mees M Eesti, Jõgeva maakond
VIIMSI SPORT II
Viimsi Sport
174 IV grupp Dmitry Kuprianov 1968 mees M50 Venemaa, Leningradi oblast
175 IV grupp Marek Viikoja 1976 mees M40 Eesti, Pärnu maakond
SK KALJU RATTATIIM
176 IV grupp Raido Tonts 1985 mees M Eesti, Tartu maakond
HAASLAVA MTB
177 IV grupp Braian Jullinen 1999 mees M Eesti, Järva maakond
JÄRVA-JAANI RATTA- JA SUUSAKLUBI 1
Spordiklubi
178 IV grupp Mikk Ristna 1975 mees M40 Eesti, Tartu maakond
HAASLAVA MTB
179 IV grupp Rivo Varep 1980 mees M Eesti, Tartu maakond
180 IV grupp Jaak Tammemägi 1968 mees M50 Eesti, Harju maakond
181 IV grupp Tea Pärnik 1971 naine N45 Eesti, Tartu maakond
AREAL TEAM
182 IV grupp Grigori Ovtšarenko 1985 mees M Eesti, Harju maakond
183 IV grupp Kaido Kaschan 1970 mees M45 Eesti, Harju maakond
VELO CLUBBERS
Spordiklubi
184 IV grupp Antti Ööbik 1975 mees M40 Eesti, Harju maakond
Rae Rattaklubi
Spordiklubi
185 IV grupp Aivar Pärnamets 1969 mees M45 Eesti, Lääne-Viru maakond
SK RAKKE 2
Spordiklubi
186 IV grupp Rando Marten Evendi 2001 mees M Eesti, Harju maakond
Porter Racing
187 IV grupp Margo Kippasto 1973 mees M45 Eesti, Tartu maakond
A&T Sport Team
A&T Spordiklubi
188 IV grupp Margus Tenslind 1973 mees M45 Eesti, Harju maakond
JÕELÄHTME SINGEL
189 IV grupp Taavi Valgmäe 1988 mees M Eesti, Jõgeva maakond
VIIMSI SPORT II
Spordiklubi Viimsi Sport
190 IV grupp Kalev Sildaru 1959 mees M55 Eesti, Harju maakond
lebo racing
Spordiklubi
191 IV grupp Heikki Suokas 1976 mees M40 Eesti, Jõgeva maakond
192 IV grupp Rita Toome 1970 naine N45 Eesti, Lääne-Viru maakond
RR SIPLASED / VITAX
Spordiklubi
193 IV grupp Heiki Kanistik 1975 mees M40 Eesti, Harju maakond
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM 3
Sportland
194 IV grupp Margus Soidla 1965 mees M50 Eesti, Lääne-Viru maakond
RR SIPLASED / VERX
Spordiklubi
195 IV grupp Sergei Serdjuk 1983 mees M Eesti, Tartu maakond
196 IV grupp Sille Puhu 1984 naine N Eesti, Viljandi maakond
Cyclon/Pinska Team
197 IV grupp Gunars Rozenbergs 1956 mees M60 Läti, Aluksne
198 IV grupp Robert Kimmel 1971 mees M45 Eesti, Harju maakond
199 IV grupp Jaanus Paju 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
A&T Sport Team
A&T Spordiklubi
200 IV grupp Paul Mikk 2002 mees M16 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Rattaklubi
201 V grupp Ülari Alaväli 1981 mees M Eesti, Tartu maakond
202 V grupp Tanel Kuusk 1975 mees M40 Eesti, Harju maakond
SPORDIPARTNER 2
Spordiklubi
203 V grupp Andres Aas 1977 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
FLEXOIL
Spordiklubi
204 V grupp Alari Pilliroog 1972 mees M45 Eesti, Harju maakond
205 V grupp Rait Kull 1980 mees M Eesti, Harju maakond
MAMILY NATIONAL PRO MTB RACING TEAM 1
Spordiklubi
206 V grupp Marek Seer 1975 mees M40 Eesti, Harju maakond
SPORDIPARTNER 2
Spordiklubi
207 V grupp Tiit Lubi 1980 mees M Eesti, Tartu maakond
208 V grupp Jaanus Järveoja 1963 mees M55 Eesti, Tartu maakond
209 V grupp Ivar Kivimäe 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond
Onninen
210 V grupp Argo Maasikmäe 1970 mees M45 Eesti, Lääne-Viru maakond
RR SIPLASED / VERX
Spordiklubi
211 V grupp Priit Pajumaa 1980 mees M Eesti, Harju maakond
OlyBet
212 V grupp Age Jaanimets 1980 naine N35 Eesti, Tartu maakond
VELO CLUBBERS
Spordiklubi
213 V grupp Ainars Volts 1968 mees M50 Läti, Aluksne
214 V grupp Aiko Klaos 1981 mees M Eesti, Tartu maakond
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM 2
Sportland
215 V grupp Hannes Meimre 1974 mees M40 Eesti, Ida-Viru maakond
SCOUTSPATALJON TEAM
Spordiklubi
216 V grupp Anti Oot 1951 mees M65 Eesti, Tartu maakond
TEAM AMPS
Spordiklubi
217 V grupp Paul Teearu 1989 mees M Eesti, Valga maakond
OÜ Valga Puu
218 V grupp Olaf Põldoja 1995 mees M Eesti, Harju maakond
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM 2
Sportland
219 V grupp Mait Malsroos 1968 mees M50 Eesti, Harju maakond
SPORTLOVE
220 V grupp Evelin Ansip-Kukk 1974 naine N40 Eesti, Harju maakond
SPORDIPARTNER RACING GIRLS
Spordiklubi
221 V grupp Vladimir Sidorov 1959 mees M55 Eesti, Ida-Viru maakond
222 V grupp Johannes Ütsik 1969 mees M45 Eesti, Harju maakond
223 V grupp Rauno Viitmann 1980 mees M Eesti, Harju maakond
SCOUTSPATALJON TEAM
Spordiklubi
224 V grupp Sten Teppan 1978 mees M40 Eesti, Harju maakond
225 V grupp Toomas Kaldma 1983 mees M Eesti, Harju maakond
226 V grupp Martin Mäggi 1972 mees M45 Eesti, Harju maakond
SPORTLOVE
227 V grupp Jaanus Pruuli 1971 mees M45 Eesti, Võru maakond
Cerbos Hauka veloklubi
Hauka veloklubi
228 V grupp Enno Eilo 1965 mees M50 Eesti, Lääne-Viru maakond
SK RAKKE 2
Spordiklubi
229 V grupp Riho Ots 1983 mees M Eesti, Lääne maakond
VIIMSI SPORT II
Spordiklubi Viimsi Sport
230 V grupp Urmet Kesküla 1986 mees M Eesti, Rapla maakond
BOSCH TEAM
231 V grupp Konstantin Gorbunov 1982 mees M Eesti, Harju maakond
232 V grupp Raul Kotov 1966 mees M50 Eesti, Harju maakond
VELO CLUBBERS
Spordiklubi
233 V grupp Tarmo Kallaste 1974 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
Cyclon/Toru-Jüri Team
234 V grupp Indrek Kelk 1969 mees M45 Eesti, Tartu maakond
235 V grupp Raigo Paas 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
SAQ SC
236 V grupp Peeter Saarep 1952 mees M65 Eesti, Valga maakond
237 V grupp Keijo Kuusk 1982 mees M Eesti, Tartu maakond
VABAJOOKS
Spordiklubi
238 V grupp Sander Saar 1994 mees M Eesti, Harju maakond
VELOPLUS
Spordiklubi
239 V grupp Tatjana Dobolina 1984 naine N Eesti, Harju maakond
SPORDIPARTNER RACING GIRLS
Spordiklubi
240 V grupp Ranno Aun 1979 mees M Eesti, Harju maakond
MAMILY NATIONAL PRO MTB RACING TEAM 1
Spordiklubi
241 V grupp Janno Kasemaa 1979 mees M Eesti, Ida-Viru maakond
AS SEB Pank
Tursaklubi
242 V grupp Ahti Hinnov 1987 mees M Eesti, Harju maakond
243 V grupp Kaspar Kaasla 1994 mees M Eesti, Võru maakond
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM 3
Sportland
244 V grupp Kristjan Vällik 1966 mees M50 Eesti, Tartu maakond
245 V grupp Ardu Ernits 1960 mees M55 Eesti, Jõgeva maakond
246 V grupp Kaido Mikk 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond
247 V grupp Raul Kozlov 1962 mees M55 Eesti, Harju maakond
248 V grupp Rein Oder 1972 mees M45 Eesti, Tartu maakond
249 V grupp Taavi Ting 1985 mees M Eesti, Lääne maakond
250 V grupp Oole Soodla 1971 mees M45 Eesti, Järva maakond
JÄRVA-JAANI RATTA- JA SUUSAKLUBI 2
Spordiklubi
251 V grupp Vahur Kahu 1970 mees M45 Eesti, Viljandi maakond
Cyclon/Toru-Jüri Team
252 V grupp Kaido Toonekurg 1980 mees M Eesti, Harju maakond
Rae Rattaklubi
253 V grupp Vladimir Katin 1960 mees M55 Eesti, Tartu maakond
254 V grupp Tauri-Dag Tõnov 1966 mees M50 Eesti, Harju maakond
255 V grupp Janar Janno 1979 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
RR SIPLASED / VERX
Spordiklubi
256 V grupp Tauri Must 1988 mees M Eesti, Järva maakond
Türi Rattaklubi
257 V grupp Matis Alusalu 1987 mees M Eesti, Järva maakond
MAMILY NATIONAL PRO MTB RACING TEAM 1
Spordiklubi
258 V grupp Karl-Erik Kumm 1997 mees M Eesti, Harju maakond
Cyclon/My Fitness Team
259 V grupp Priit Rebane 1985 mees M Eesti, Harju maakond
SPORTLOVE
260 V grupp Marko Aalik 1975 mees M40 Eesti, Harju maakond
Mikitamäe Aironmään Klubi
261 V grupp Anton Bazõlev 1985 mees M Eesti, Harju maakond
A&T Sport Team
A&T Spordiklubi
262 V grupp Indrek Korb 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond
263 V grupp Annes Dreimann 1975 mees M40 Eesti, Pärnu maakond
264 V grupp Andres Soojärv 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
KULGUR TEAM 2
Spordiklubi
265 V grupp Eldur Raiesmaa 1967 mees M50 Eesti, Pärnu maakond
Auto Stock Team
266 V grupp Ivo Mölder 1969 mees M45 Eesti, Järva maakond
Türi Rattaklubi
267 V grupp Marek Maasikmets 1978 mees M40 Eesti, Harju maakond
Shoproller Kose AMK ct
MTÜ Kose AMK
268 V grupp Vilmar Prits 1983 mees M Eesti, Tartu maakond
269 V grupp Rauno Agu 1969 mees M45 Eesti, Järva maakond
Põldotsa Rahvaspordiklubi
270 V grupp Alar Liin 1978 mees M40 Eesti, Tartu maakond
271 V grupp Jüri Savitski 1964 mees M50 Eesti, Harju maakond
SPORDIPARTNER 2
Spordiklubi
272 V grupp Marian Punane 1985 naine N Eesti, Harju maakond
Porter Racing
273 V grupp Tiit Lukas 1979 mees M Eesti, Tartu maakond
274 V grupp Reimo Moor 1984 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
275 V grupp Aivo Piirsalu 1981 mees M Eesti, Järva maakond
276 V grupp Kaido Hermat 1988 mees M Eesti, Harju maakond
277 V grupp Alar Noormets 1975 mees M40 Eesti, Pärnu maakond
Auto
278 V grupp Priit Printsmann 1981 mees M Eesti, Harju maakond
Scoutspataljon Team
Scoutspataljon
279 V grupp Jaak Lääne 1980 mees M Eesti, Järva maakond
280 V grupp Rain Leenpalu 1999 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
281 V grupp Anti Eskla 1973 mees M45 Eesti, Võru maakond
Haanja Rattaklubi
282 V grupp Leho Laidver 1967 mees M50 Eesti, Võru maakond
Cerbos Hauka veloklubi
283 V grupp Merilin Jürisaar 2000 naine N Eesti, Harju maakond
284 V grupp Toomas Ellmann 1988 mees M Eesti, Harju maakond
Enervit
285 V grupp Rain Murmann 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
KULGUR TEAM 2
Klubi Kulgur Team MTÜ
286 V grupp Taavi Luts 1968 mees M50 Eesti, Tartu maakond
Tartumaa
287 V grupp Andres Vaher 1981 mees M Eesti, Harju maakond
288 V grupp Karin Kriis 1985 naine N Eesti, Harju maakond
AT Sport Team
Spordiklubi
289 V grupp Olev Lõsov 1966 mees M50 Eesti, Pärnu maakond
290 V grupp Margus Jamnes 1975 mees M40 Eesti, Harju maakond
291 V grupp Meelis Kleinson 1973 mees M45 Eesti, Tartu maakond
KULGUR TEAM 2
Klubi Kulgur Team MTÜ
292 V grupp Meelis Varik 1973 mees M45 Eesti, Pärnu maakond
Redbike Team
293 V grupp Raul Olesk 1960 mees M55 Eesti, Tartu maakond
294 V grupp Janek Jaškov 1990 mees M Eesti, Harju maakond
Saksa Automaatika ProShopTeam
295 V grupp Maila Rehi 1972 naine N45 Eesti, Tartu maakond
AT Sport Team
296 V grupp Margus Meidla 1973 mees M45 Eesti, Harju maakond
297 V grupp Jaak Roosaare 1982 mees M Eesti, Harju maakond
298 V grupp Ergo Manninen 1989 mees M Eesti, Harju maakond
RR SIPLASED / VERX
Spordiklubi
299 V grupp Janno Idavain 1988 mees M Eesti, Harju maakond
ProCoating Kostivere Rattatiim
KOSTIVERE SPORDISELTS MTÜ
300 V grupp Ragnar Lepp 1984 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
Egesten Metallehitused/BGM
301 VI grupp Ivar Siska 1975 mees M40 Eesti, Harju maakond
302 VI grupp Ako Laanemäe 2002 mees M16 Eesti, Lääne-Viru maakond
SK RAKKE 2
Spordiklubi
303 VI grupp Meelis Kogermann 1976 mees M40 Eesti, Tartu maakond
MarkIT
304 VI grupp Kaspar Semm 1995 mees M Eesti, Tartu maakond
305 VI grupp Agnes Kukk 1974 naine N40 Eesti, Harju maakond
SPORDIPARTNER RACING GIRLS
Spordiklubi
306 VI grupp Rene Mainsoo 1979 mees M Eesti, Viljandi maakond
FLEXOIL
Spordiklubi
307 VI grupp Kristo Luhaäär 1985 mees M Eesti, Harju maakond
309 VI grupp Ülar Morel 1976 mees M40 Eesti, Võru maakond
Cerbos Hauka veloklubi
Hauka veloklubi
310 VI grupp Erki Tamm 1972 mees M45 Eesti, Tartu maakond
311 VI grupp Marco Haas 1969 mees M45 Eesti, Harju maakond
SAQ SC
312 VI grupp Adeele Arnek 1992 naine N Eesti, Lääne-Viru maakond
RR SIPLASED / VITAX
Spordiklubi
313 VI grupp Raino Pobbol 1981 mees M Eesti, Rapla maakond
KoMo
Spordiklubi
314 VI grupp Rene Punane 1978 mees M40 Eesti, Harju maakond
Porter Racing
315 VI grupp Karen Soosalu 1962 mees M55 Eesti, Harju maakond
velo clubbers
316 VI grupp Aare Sõber 1987 mees M Eesti, Tartu maakond
Leonhard Weiss Energy
Äriettevõte
317 VI grupp Mikk Jäetma 1991 mees M Eesti, Harju maakond
JÕELÄHTME SINGEL
318 VI grupp Tene Must 1997 naine N Eesti, Järva maakond
Türi Rattaklubi
Spordiklubi
319 VI grupp Vahur Trei 1966 mees M50 Eesti, Harju maakond
VIIMSI SPORT II
Spordiklubi Viimsi Sport
320 VI grupp Kristjan Lepik 1981 mees M Eesti, Harju maakond
Shoproller Kose AMK ct
MTÜ Kose AMK
321 VI grupp Liis Lõune 1990 naine N Eesti, Lääne-Viru maakond
RAKKE / PURUSTAJA NAISKOND
Spordiklubi
322 VI grupp Erkki Mikenberg 1972 mees M45 Eesti, Lääne-Viru maakond
RR SIPLASED / VERX
Spordiklubi
323 VI grupp Veiko Jakovets 1978 mees M40 Eesti, Harju maakond
324 VI grupp Kaido Plovits 1977 mees M40 Eesti, Harju maakond
325 VI grupp Tiina Kriisa 1973 naine N45 Eesti, Lääne-Viru maakond
RR SIPLASED / VITAX
Spordiklubi
326 VI grupp Risto Ristisaar 1983 mees M Eesti, Harju maakond
327 VI grupp Tõnu Juhkam 1968 mees M50 Eesti, Harju maakond
Tervisesport
328 VI grupp Jaanus Nõmmik 1979 mees M Eesti, Järva maakond
Türi Rattaklubi
329 VI grupp Taavi Konsap 1988 mees M Eesti, Võru maakond
330 VI grupp Aivar Arik 1974 mees M Eesti, Tartu maakond
Ruuveni spordiklubi
331 VI grupp Karl Teearu 1955 mees M60 Eesti, Valga maakond
Teearu and sons
332 VI grupp Stewe Mets 1983 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
RR Siplased
Spordiklubi
333 VI grupp Almar Sehver 1977 mees M40 Eesti, Harju maakond
335 VI grupp Raini Valgma 1975 mees M40 Eesti, Harju maakond
SAQ SC
336 VI grupp Andres Laaniste 1975 mees M40 Eesti, Järva maakond
JÄRVA-JAANI RATTA- JA SUUSAKLUBI 2
Spordiklubi
337 VI grupp Andrus Reimaa 1972 mees M45 Eesti, Viljandi maakond
FLEXOIL
338 VI grupp Liivo Luidre 1975 mees M40 Eesti, Harju maakond
339 VI grupp Jaanika Kurgjärv 1988 naine N Eesti, Tartu maakond
Cyclon/Pinska Team
340 VI grupp Maario Orgla 1979 mees M Eesti, Harju maakond
Škoda Laagri
341 VI grupp Peet Paal 1953 mees M65 Eesti, Viljandi maakond
342 VI grupp Taago Tamm 1981 mees M Eesti, Pärnu maakond
343 VI grupp Mari Kaseväli 1990 naine N Eesti, Valga maakond
Cyclon/Pinska Team
344 VI grupp Jüri Sankman 1987 mees M Eesti, Harju maakond
345 VI grupp Mait Pokkinen 1979 mees M Eesti, Harju maakond
Scoutspataljon Team
346 VI grupp Roland Pauklin 1985 mees M Eesti, Harju maakond
347 VI grupp Hans Teearu 1991 mees M Eesti, Valga maakond
Karupesa Team
348 VI grupp Raul Leeduks 1984 mees M Eesti, Harju maakond
Shoproller Kose AMK ct 2
Shoproller Kose AMK ct
349 VI grupp Roman Lešihhin 1972 mees M45 Eesti, Ida-Viru maakond
Äkke
350 VI grupp Diimar Tarajev 1981 mees M Eesti, Tartu maakond
HAASLAVA MTB
351 VI grupp Kadri Ukrainski 1974 naine N40 Eesti, Tartu maakond
352 VI grupp Aare Allaje 1971 mees M45 Eesti, Tartu maakond
353 VI grupp Ingus Grants 1962 mees M55 Läti, Riia
BOSCH TEAM
354 VI grupp Helje Järveoja 1962 naine N45 Eesti, Tartu maakond
355 VI grupp Kadri Kangur 1978 naine N40 Eesti, Harju maakond
SPORDIPARTNER RACING GIRLS
Spordiklubi
356 VI grupp Margus Mängel 1963 mees M55 Eesti, Harju maakond
357 VI grupp Uno Kaseväli 1949 mees M65 Eesti, Harju maakond
358 VI grupp Ago Ilves 1967 mees M50 Eesti, Harju maakond
JÕELÄHTME SINGEL
359 VI grupp Peeter Vodi 1993 mees M Eesti, Võru maakond
HAANJA RK
360 VI grupp Ülo Ahu 1957 mees M60 Eesti, Ida-Viru maakond
361 VI grupp Valdek Venno 1969 mees M45 Eesti, Harju maakond
Shoproller Kose AMK ct
MTÜ Kose AMK
362 VI grupp Maili Kahu 1972 naine N45 Eesti, Viljandi maakond
Cyclon/Pinska Team
363 VI grupp Ilmar Tamm 1972 mees M45 Eesti, Harju maakond
364 VI grupp Mihkel Järve 1985 mees M Eesti, Harju maakond
KULGUR TEAM 2
Klubi Kulgur Team MTÜ
365 VI grupp Kenneth Vallik 1984 mees M Eesti, Harju maakond
366 VI grupp Indrek Sauväli 1974 mees M40 Eesti, Pärnu maakond
SK KALJU RATTATIIM
367 VI grupp Marvin Pirnipuu 1983 mees M Eesti, Tartu maakond
Saint Gobain Glass Estonia SE
368 VI grupp Hedvi Valgemäe 1975 naine N40 Eesti, Harju maakond
369 VI grupp Andre Kütt 1984 mees M Eesti, Harju maakond
A&T Sport Team
A&T Spordiklubi
370 VI grupp Vahur Fuks 1965 mees M50 Eesti, Harju maakond
371 VI grupp Rainer Punga 1986 mees M Eesti, Tartu maakond
372 VI grupp Andrus Volk 1968 mees M50 Eesti, Rapla maakond
373 VI grupp Eduard Sidorenko 1962 mees M55 Eesti, Ida-Viru maakond
Äkke
374 VI grupp Indrek Ottis 1973 mees M45 Eesti, Harju maakond
Shoproller Kose AMK ct
MTÜ Kose AMK
375 VI grupp Mihkel Õnnis 1979 mees M Eesti, Harju maakond
376 VI grupp Ats Konsap 1985 mees M Eesti, Võru maakond
378 VI grupp Tiit Riisalo 1967 mees M50 Eesti, Harju maakond
379 VI grupp Raimonds Romanovskis 1961 mees M55 Läti, Ikšķiles novads
380 VI grupp Kaspar Kristal 1994 mees M Eesti, Harju maakond
Shoproller Kose AMK ct 2
MTÜ Kose AMK
381 VI grupp Veiko Kalliste 1982 mees M Eesti, Harju maakond
Mikitamäe Aironmään Klubi
382 VI grupp Koit Sammel 1966 mees M50 Eesti, Harju maakond
Cosmos
Spordiklubi
383 VI grupp Regina Suzi 1975 naine N40 Eesti, Harju maakond
384 VI grupp Margus Sarapuu 1966 mees M50 Eesti, Harju maakond
385 VI grupp Urmas Sarri 1970 mees M45 Eesti, Harju maakond
386 VI grupp Tair Kibal 1982 mees M Eesti, Võru maakond
HAANJA RK
Haanja Rattaklubi
387 VI grupp Tamur Lang 1985 mees M Eesti, Harju maakond
388 VI grupp Vello Ründva 1949 mees M65 Eesti, Jõgeva maakond
389 VI grupp Heikki Savolainen 1986 mees M Eesti, Tartu maakond
FLEXOIL
Äriettevõte
390 VI grupp Martin Põldoja 1994 mees M Eesti, Harju maakond
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM 2
Sportland
391 VI grupp Valmer Stalkov 1968 mees M50 Eesti, Harju maakond
392 VI grupp Pille Palumaa 1974 naine N40 Eesti, Järva maakond
JÄRVA-JAANI RATTA- JA SUUSAKLUBI 1
Spordiklubi
393 VI grupp Taavi Ansu 1985 mees M Eesti, Pärnu maakond
394 VI grupp Elikar Mustonen 1974 mees M40 Eesti, Tartu maakond
Tursaklubi
Fatbikers
395 VI grupp Arne Otsa 1973 mees M45 Eesti, Lääne-Viru maakond
396 VI grupp Margus Tiiman 1977 mees M40 Eesti, Tartu maakond
Saint Gobain Glass Estonia SE
397 VI grupp Ott Reinaas 1981 mees M Eesti, Rapla maakond
398 VI grupp Mati Kallemets 1947 mees M65 Eesti, Lääne maakond
SK Sula
399 VI grupp Siim Suvi 1995 mees M Eesti, Harju maakond
Shoproller Kose AMK ct 2
MTÜ Kose AMK
400 VI grupp Heidi Speck 1982 naine N35 Eesti, Harju maakond
401 VII grupp Kaido Kriisa 1973 mees M45 Eesti, Harju maakond
CC Rota Mobilis
402 VII grupp Harles Nigulas 1980 mees M Eesti, Tartu maakond
KULGUR TEAM 2
Klubi Kulgur Team MTÜ
403 VII grupp Tõnu Valma 1953 mees M65 Eesti, Harju maakond
REDBIKE TEAM
404 VII grupp Märt Riiner 1985 mees M Eesti, Harju maakond
MAMILY NATIONAL PRO MTB RACING TEAM 1
Spordiklubi
405 VII grupp Urmas Kõrgvee 1979 mees M Eesti, Tartu maakond
406 VII grupp Galina Gladõševa 1960 naine N45 Eesti, Ida-Viru maakond
407 VII grupp Meelis Välk 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
JÕELÄHTME SINGEL
Spordiklubi
408 VII grupp Silver Priks 1981 mees M Eesti, Harju maakond
409 VII grupp Roman Halin 1983 mees M Eesti, Harju maakond
410 VII grupp Ivar Rannala 1978 mees M Eesti, Harju maakond
411 VII grupp Mihkel Järv 1981 mees M Eesti, Tartu maakond
412 VII grupp Marek Resev 1977 mees M40 Eesti, Järva maakond
JÄRVA-JAANI RATTA- JA SUUSAKLUBI 2
Spordiklubi
413 VII grupp Sander Heinsoo 1986 mees M Eesti, Harju maakond
414 VII grupp Ivo Nool 1986 mees M Eesti, Harju maakond
415 VII grupp Kätlin Kukk 2001 naine N Eesti, Harju maakond
SPORDIPARTNER RACING GIRLS
Spordiklubi
416 VII grupp Janek-Robin Kukk 2003 mees M16 Eesti, Harju maakond
SPORDIPARTNER 2
Spordiklubi
417 VII grupp Tarvi Tara 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
Spordipartner 3
Spordiklubi
418 VII grupp Oliver Plaado 1985 mees M Eesti, Tartu maakond
419 VII grupp Raul Bachmann 1979 mees M Eesti, Harju maakond
420 VII grupp Boris Mozhechkov 1945 mees M65 Venemaa, Moskva
Uventa Sport
421 VII grupp Taavi Malsroos 2001 mees M Eesti, Harju maakond
422 VII grupp Sten Kaun 1981 mees M Eesti, Harju maakond
Spordipartner 3
Spordiklubi
423 VII grupp Sten-Eric Nirgi 1997 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
VELOPLUS
Spordiklubi
424 VII grupp Margit Odar 1980 naine N35 Eesti, Harju maakond
425 VII grupp Kairit Veri 1997 naine N Eesti, Tartu maakond
Vooremaa Centrum Rattabaas
426 VII grupp Aivar Veri 1965 mees M50 Eesti, Tartu maakond
Vooremaa Centrum Rattabaas
427 VII grupp Aire Hulkko 1974 naine N40 Eesti, Valga maakond
428 VII grupp Priit Kasenõmm 1975 mees M40 Eesti, Tartu maakond
429 VII grupp Kristo Rossman 1979 mees M Eesti, Pärnu maakond
SK KALJU RATTATIIM
430 VII grupp Kevin Starkopf 1994 mees M Eesti, Harju maakond
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM 2
Sportland
431 VII grupp Kalmer Kallasmaa 1973 mees M45 Eesti, Harju maakond
Spordipartner 3
Spordiklubi
432 VII grupp Triin Rait 1975 naine N40 Eesti, Harju maakond
Spordipartner 3
Spordiklubi
433 VII grupp Sander Sabre 1996 mees M Eesti, Võru maakond
Haanja Rattaklubi
434 VII grupp Martti Himma 1986 mees M Eesti, Tartu maakond
Sparta Spordiselts
435 VII grupp Mart Kevin Põlluste 1994 mees M Eesti, Tartu maakond
Team Horeca Service
436 VII grupp Joosep Karlson 1995 mees M Eesti, Pärnu maakond
Team Horeca Service
437 VII grupp Karl Erik Rabakukk 1997 mees M Eesti, Valga maakond
Team Haanja
438 VII grupp Triin Ojaste 1990 naine N Eesti, Valga maakond
Team Horeca Service
439 VII grupp Heleri Kivil 1977 naine N40 Eesti, Tartu maakond
Tartu Suusaklubi
440 VII grupp Allain-Marco Anton 2001 mees M Eesti, Ida-Viru maakond
Alutaguse Suusaklubi
441 VII grupp Eva-Maria Saar 2002 naine N Eesti, Lääne-Viru maakond
442 VII grupp Alvar Ratt 1998 mees M Eesti, Tartu maakond
443 VII grupp Marko Helgand 1971 mees M45 Eesti, Põlva maakond
444 VII grupp Ago Veilberg 1963 mees M55 Eesti, Lääne-Viru maakond
RR Siplased /Graft
445 VII grupp Elina Lasseron 1967 naine N45 Eesti, Harju maakond
EWK Spordiklubi
446 VII grupp Jevgeni Vološin 1951 mees M65 Eesti, Ida-Viru maakond
447 VII grupp Tiina Idavain 1957 naine N45 Eesti, Järva maakond
448 VII grupp Max Sander Laane 2003 mees M16 Eesti, Harju maakond
449 VII grupp Merli Mari Utsal 2003 naine N Eesti, Võru maakond
450 VII grupp Hedvig Altmäe 2006 naine N Eesti, Lääne-Viru maakond
451 VII grupp Aurelia Kumm 2004 naine N Eesti, Võru maakond
452 VII grupp Indrek Müürsep 1983 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
Egesten Metallehitused/BGM
453 VII grupp Raivo Mõttus 1958 mees M60 Eesti, Tartu maakond
454 VII grupp Siim Söödor 1987 mees M Eesti, Ida-Viru maakond
Cyclon/Toru-Jüri Team
455 VII grupp Feliks Lilenbach 1973 mees M45 Eesti, Harju maakond
Spordipartner 3
Spordiklubi
456 VII grupp Helena Murniece 2001 naine N Läti, Riga
CYCLING CLUB KS SPORTA KLUBS
Spordiklubi
457 VII grupp Ronalds Blumbergs 2003 mees M16 Läti, Riga
CYCLING CLUB KS SPORTA KLUBS
Spordiklubi
458 VII grupp Oskars Blumbergs 2003 mees M16 Läti, Riga
CYCLING CLUB KS SPORTA KLUBS
Spordiklubi
459 VII grupp Sarlote Elza Medne 2001 naine N Läti, Riga
CYCLING CLUB KS SPORTA KLUBS
Spordiklubi
460 VII grupp Sergey Yurlov 1967 mees M50 Eesti, Ida-Viru maakond
461 VII grupp Dmitri Pogodin 1975 mees M40 Eesti, Ida-Viru maakond
Narva Hawaii Express MTÜ
462 VII grupp Andrei Mironenko 1962 mees M55 Eesti, Ida-Viru maakond
463 VII grupp Janek Järva 1972 mees M45 Eesti, Harju maakond
Porter Racing
464 VII grupp Hillar Lepik 1954 mees M60 Eesti, Harju maakond
Shoproller Kose AMK ct 2
MTÜ Kose AMK
465 VII grupp Maario Libek 2003 mees M16 Eesti, Tartu maakond
TYSK
466 VII grupp Henry Närap 2003 mees M16 Eesti, Tartu maakond
TÜASK
467 VII grupp Reijo Sikk 1983 mees M Eesti, Harju maakond
468 VII grupp Veljo Vares 1981 mees M Eesti, Tartu maakond
FLEXOIL
Äriettevõte
469 VII grupp Arno Proode 1961 mees M55 Eesti, Ida-Viru maakond
470 VII grupp Aleksandr Abrossimov 1988 mees M Eesti, Harju maakond
471 VII grupp Airon Põlda 1982 mees M Eesti, Harju maakond
472 VII grupp Taavi Kruut 1993 mees M Eesti, Ida-Viru maakond
ÜMTR - VOKA
473 VII grupp Madis Mihkels 2003 mees M16 Eesti, Tartu maakond
Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
474 VII grupp Sirle Veimann 1982 naine N35 Eesti, Rapla maakond
475 VII grupp Mattias Reinaas 2004 mees M Eesti, Rapla maakond
476 VII grupp Viktor Šemarin 1966 mees M50 Eesti, Ida-Viru maakond
Äkke
477 VII grupp Robertino Kuik 1966 mees M50 Eesti, Tartu maakond
A&T Sport Team
A&T Spordiklubi
478 VII grupp Brent Janno 2003 mees M16 Eesti, Lääne-Viru maakond
KF Suusaklubi
479 VII grupp Janar Laanemets 1980 mees M Eesti, Harju maakond

...