Et En

Registreerunud

Registreerunute nimekirja uuendatakse kord ööpäevas. Viimati uuendatud 21.06.2021 00:29.
Kokku: 613
Põhisõit: 492
Noorte- ja matkasõit: 121
mees: 524
naine: 89
Nimi Võistkond/Organisatsioon Distants
Marko Aalik
Mikitamäe Aironmään Klubi
Põhisõit
Andres Aas
FLEXOIL
Spordiklubi
Põhisõit
Jan Aas
Põhisõit
Meelis Aasla
Škoda Laagri
Põhisõit
Aleksandr Abrossimov
Põhisõit
Jaanus Adusoo
Actual Print
Äriettevõte
Põhisõit
Rauno Agu
Põldotsa Rahvaspordiklubi
Põhisõit
Laila Ahu
Noorte- ja matkasõit
Ülo Ahu
Põhisõit
Kaur-Aron Alaväli
Spordiklubi Velo
Noorte- ja matkasõit
Ülari Alaväli
Põhisõit
Aare Allaje
Põhisõit
Hedvig Altmäe
Põhisõit
Rain Altosaar
Tagula Tehnikaklubi
Noorte- ja matkasõit
Matis Alusalu
MAMILY NATIONAL PRO MTB RACING TEAM 1
Spordiklubi
Põhisõit
Jaan Alvela
VELOPLUS
Spordiklubi
Põhisõit
Meelis Anipai
Noorte- ja matkasõit
Silver Annion
Keremeister
Põhisõit
Evelin Ansip-Kukk
SPORDIPARTNER RACING GIRLS
Spordiklubi
Põhisõit
Taavi Ansu
Põhisõit
Allain-Marco Anton
Alutaguse Suusaklubi
Põhisõit
Aivar Arik
Ruuveni spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Adeele Arnek
RR SIPLASED / VITAX
Spordiklubi
Põhisõit
Raul Arula
Põhisõit
Anti Arumägi
REDBIKE / WILO
MTÜ RedBike Rattaklubi
Põhisõit
Mario Arumägi
-
Põhisõit
Vaiko Aston
Noorte- ja matkasõit
Ranno Aun
MAMILY NATIONAL PRO MTB RACING TEAM 1
Spordiklubi
Põhisõit
Caspar Austa
TÜASK
Spordiklubi
Põhisõit
Raul Bachmann
Põhisõit
Anton Bazõlev
Põhisõit
Vladimir Beljajev
Tartu SK Velo
Põhisõit
Maksim Beloglazov
Äkke
Noorte- ja matkasõit
Gunnar Bergvald
SPORDIPARTNER 1
Spordiklubi
Põhisõit
Adrian Robert Blake
Noorte- ja matkasõit
Oskars Blumbergs
CYCLING CLUB KS SPORTA KLUBS
Spordiklubi
Põhisõit
Ronalds Blumbergs
CYCLING CLUB KS SPORTA KLUBS
Spordiklubi
Põhisõit
Hans Markus Danilas
Otepää Rattaklubi
Noorte- ja matkasõit
Meelis Danilas
Põhisõit
Tatjana Dobolina
SPORDIPARTNER RACING GIRLS
Spordiklubi
Põhisõit
Annes Dreimann
Põhisõit
Elisabeth Ebras
TEAM BOTTECCHIA / KJK NAISKOND
Sportland
Noorte- ja matkasõit
Enno Eilo
SK RAKKE 2
Spordiklubi
Põhisõit
Evert Einroos
Põhisõit
Raino Einroos
CC Rota Mobilis
Põhisõit
Toomas Ellmann
Enervit
Põhisõit
Indrek Epner
SaksaAutomaatika ProShop Team
Põhisõit
Toomas Erikson
REDBIKE / WILO
MTÜ RedBike Rattaklubi
Põhisõit
Ardu Ernits
Põhisõit
Ingrit Ernits
Noorte- ja matkasõit
Anti Eskla
Haanja Rattaklubi
Põhisõit
Indrek Ester
Shoproller Kose AMK ct
MTÜ Kose AMK
Põhisõit
Rando Marten Evendi
Porter Racing
Põhisõit
Jüri Fjodorov
Noorte- ja matkasõit
Kristjan Fuks
Noorte- ja matkasõit
Vahur Fuks
Põhisõit
Sofiya Gladkovskaya
Akke
Noorte- ja matkasõit
Galina Gladõševa
Põhisõit
Konstantin Gorbunov
Põhisõit
Nikita Gorkov
Äkke
Noorte- ja matkasõit
Ingus Grants
BOSCH TEAM
Põhisõit
Jaanika Greim
Noorte- ja matkasõit
Madis Greim
Noorte- ja matkasõit
Eliina Grünberg
Noorte- ja matkasõit
Marco Haas
SAQ SC
Põhisõit
Viljar Haav
VIIMSI SPORT
Spordiklubi Viimsi Sport
Põhisõit
Roman Halin
Põhisõit
Kaido Hanikat
CONVISO
Põhisõit
Rene Hein
Põhisõit
Hardi Heinsar
SCOUTSPATALJON TEAM
Spordiklubi
Põhisõit
Sander Heinsoo
Põhisõit
Marko Helgand
Põhisõit
Kaido Hermat
Põhisõit
Martti Himma
Sparta Spordiselts
Põhisõit
Ahti Hinnov
Põhisõit
Marek Hirs
RR SIPLASED / METSAHAKE
Spordiklubi
Põhisõit
Indrek Hubel
Cyclon/My Fitness Team
Põhisõit
Aire Hulkko
Põhisõit
Janno Idavain
ProCoating Kostivere Rattatiim
KOSTIVERE SPORDISELTS MTÜ
Põhisõit
Tiina Idavain
Põhisõit
Ago Ilves
JÕELÄHTME SINGEL
Põhisõit
Ksenia Ivanova
Äkke
Noorte- ja matkasõit
Age Jaanimets
VELO CLUBBERS
Spordiklubi
Põhisõit
Mikk Jäetma
JÕELÄHTME SINGEL
Põhisõit
Veiko Jakovets
Põhisõit
Margus Jamnes
Põhisõit
Ander Janno
KF Suusaklubi
Noorte- ja matkasõit
Brent Janno
KF Suusaklubi
Põhisõit
Janar Janno
RR SIPLASED / VERX
Spordiklubi
Põhisõit
Karl-Sander Januško
Noorte- ja matkasõit
Mihkel Järv
Põhisõit
Janek Järva
Porter Racing
Põhisõit
Mihkel Järve
KULGUR TEAM 2
Klubi Kulgur Team MTÜ
Põhisõit
Aaron Parker Järveoja
KoMo
Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Helje Järveoja
Põhisõit
Jaanus Järveoja
Põhisõit
Priit Järvloo
Cerbos Hauka veloklubi
Põhisõit
Janno Järvsoo
SK KALJU RATTATIIM
Põhisõit
Markus Järvsoo
SK KALJU RATTATIIM
Noorte- ja matkasõit
Janek Jaškov
Saksa Automaatika ProShopTeam
Põhisõit
Gert Jõeäär
VELOPLUS
Spordiklubi
Põhisõit
Egert Johanson
TEAM BOTTECCHIA / KJK
Sportland
Noorte- ja matkasõit
Tõnu Juhkam
Tervisesport
Põhisõit
Batrisia Jullinen
JÄRVA-JAANI RATTA- JA SUUSAKLUBI 2
Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Braian Jullinen
JÄRVA-JAANI RATTA- JA SUUSAKLUBI 1
Spordiklubi
Põhisõit
Kadri-Ann Jundas
RR SIPLASED / VITAX
Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Maria Jürisaar
Haanja Rattaklubi
Noorte- ja matkasõit
Merilin Jürisaar
Põhisõit
Tarmo Jürisaar
Noorte- ja matkasõit
Tauri Jürisaar
Haanja Rattaklubi
Noorte- ja matkasõit
Mairit Kaarjärv
RAKKE / PURUSTAJA NAISKOND
Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Maris Kaarjärv
RAKKE / PURUSTAJA NAISKOND
Spordiklubi
Põhisõit
Marius Kaarjärv
SK RAKKE MEESKOND
Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Illar Kaasik
Noorte- ja matkasõit
Kaspar Kaasla
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM 3
Sportland
Põhisõit
Hannes Kägu
Shoproller Kose AMK ct
MTÜ Kose AMK
Põhisõit
Maili Kahu
Cyclon/Pinska Team
Põhisõit
Vahur Kahu
Cyclon/Toru-Jüri Team
Põhisõit
Toomas Kaldma
Põhisõit
Marek Kaldmaa
Noorte- ja matkasõit
Teet Kallakmaa
JÄRVA-JAANI RATTA- JA SUUSAKLUBI 2
Spordiklubi
Põhisõit
Lauri Kallari
Noorte- ja matkasõit
Taimar Kallari
ASTRO BALTICS
Põhisõit
Kalmer Kallasmaa
Spordipartner 3
Spordiklubi
Põhisõit
Tarmo Kallaste
Cyclon/Toru-Jüri Team
Põhisõit
Mati Kallemets
SK Sula
Põhisõit
Veiko Kalliste
Mikitamäe Aironmään Klubi
Põhisõit
Kalvo Kalmu
SAKU SUUSAKLUBI
Spordiklubi
Põhisõit
Kadri Kangur
SPORDIPARTNER RACING GIRLS
Spordiklubi
Põhisõit
Heiki Kanistik
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM 3
Sportland
Põhisõit
Taavi Kannimäe
Team Antsla
Hauka veloklubi
Põhisõit
Viljar Kannimäe
Team Antsla
Põhisõit
Martin Karki
Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
Martin Karki
Põhisõit
Joosep Karlson
Team Horeca Service
Põhisõit
Janika Karus
Noorte- ja matkasõit
Kaido Kaschan
VELO CLUBBERS
Spordiklubi
Põhisõit
Andrus Kasekamp
Cyclon/My Fitness Team
Põhisõit
Janno Kasemaa
AS SEB Pank
Tursaklubi
Põhisõit
Priit Kasenõmm
Põhisõit
Mari Kaseväli
Cyclon/Pinska Team
Põhisõit
Uno Kaseväli
Põhisõit
Kait Kasumets
Ruuvenispordiklubi
Põhisõit
Vladimir Katin
Põhisõit
Kaupo Kattai
TEAM AMPS
Spordiklubi
Põhisõit
Sten Kaun
Spordipartner 3
Spordiklubi
Põhisõit
Jaanus Keerberg
Ambla SK
Põhisõit
Indrek Kelk
Põhisõit
Anabel-Carmen Kerner
Shoproller Kose AMK ct 2
MTÜ Kose AMK
Noorte- ja matkasõit
Jaanus Kertsman
SPORDIPARTNER 2
Spordiklubi
Põhisõit
Urmet Kesküla
BOSCH TEAM
Põhisõit
Tair Kibal
HAANJA RK
Haanja Rattaklubi
Põhisõit
Erik Kiigemägi
SK Rakke
Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Hans Andre Kiigemägi
SK RAKKE 2
Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Tiit Kiigemägi
SK Rakke
Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Lauri Kiivit
KULGUR TEAM 2
Klubi Kulgur Team MTÜ
Põhisõit
Robert Kimmel
Põhisõit
Margo Kippasto
Põhisõit
Tiit Kirsipuu
TEAM AMPS
Põhisõit
Eero Kiskonen
Põhisõit
Heleri Kivil
Tartu Suusaklubi
Põhisõit
Ivar Kivimäe
Onninen
Põhisõit
Raul Kivimäe
KULGUR TEAM
Põhisõit
Eliise Kivistu
RAKKE / PURUSTAJA NAISKOND
Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Aiko Klaos
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM 2
Sportland
Põhisõit
Meelis Kleinson
KULGUR TEAM 2
Klubi Kulgur Team MTÜ
Põhisõit
Meelis Kogermann
MarkIT
Põhisõit
Kaspar Kõiv
Põhisõit
Marek Kõiv
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM 3
Sportland
Põhisõit
Tiit Kollo
Põhisõit
Denis Kondaev
Äkke
Põhisõit
Ats Konsap
Põhisõit
Taavi Konsap
Põhisõit
Indrek Korb
Põhisõit
Toomas Kõrge
Põhisõit
Oskar Kõrgesaar
TÜ ASK
Noorte- ja matkasõit
Urmas Kõrgvee
Põhisõit
Raul Kotov
VELO CLUBBERS
Spordiklubi
Põhisõit
Raul Kozlov
Põhisõit
Ivar Kraan
Noorte- ja matkasõit
Karin Kriis
AT Sport Team
Spordiklubi
Põhisõit
Viljar Kriis
AT Sport Team
Spordiklubi
Põhisõit
Helar Kriisa
RR SIPLASED / VERX
Spordiklubi
Põhisõit
Kaido Kriisa
CC Rota Mobilis
Põhisõit
Tiina Kriisa
RR SIPLASED / VITAX
Spordiklubi
Põhisõit
Kaspar Kristal
Shoproller Kose AMK ct 2
MTÜ Kose AMK
Põhisõit
Magnus Krusemann
KULGUR TEAM
Klubi Kulgur Team MTÜ
Põhisõit
Martin Krusemann
TEAM BOTTECCHIA / KJK
Sportland
Noorte- ja matkasõit
Taavi Kruut
ÜMTR - VOKA
Põhisõit
Robertino Kuik
Põhisõit
Agnes Kukk
SPORDIPARTNER RACING GIRLS
Spordiklubi
Põhisõit
Janek-Robin Kukk
SPORDIPARTNER 2
Spordiklubi
Põhisõit
Kätlin Kukk
SPORDIPARTNER RACING GIRLS
Spordiklubi
Põhisõit
Margus Kukk
Cerbos Hauka veloklubi
Äriettevõte
Põhisõit
Sigvard Kukk
SPORDIPARTNER 1
Spordiklubi
Põhisõit
Andre Kulak
Noorte- ja matkasõit
Vjatšeslav Kulak
Noorte- ja matkasõit
Karolina Kull
SK Rakke
Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Rait Kull
MAMILY NATIONAL PRO MTB RACING TEAM 1
Spordiklubi
Põhisõit
Alar Kulp
-
Noorte- ja matkasõit
Kasper Kulp
Noorte- ja matkasõit
Hannes Külv
TYS
Põhisõit
Aurelia Kumm
Põhisõit
Karl-Erik Kumm
Cyclon/My Fitness Team
Põhisõit
Peeter Kümmel
Põhisõit
Dmitry Kuprianov
Põhisõit
Rain Kuresoo
JÄRVA-JAANI RATTA- JA SUUSAKLUBI 1
Spordiklubi
Põhisõit
Jaanika Kurgjärv
Cyclon/Pinska Team
Põhisõit
Andre Kütt
Põhisõit
Keijo Kuusk
VABAJOOKS
Spordiklubi
Põhisõit
Tanel Kuusk
SPORDIPARTNER 2
Spordiklubi
Põhisõit
Maikel Kuusma
Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
Põhisõit
Liis Kuusnõmm
Noorte- ja matkasõit
Jaak Lääne
Põhisõit
Max Sander Laane
Põhisõit
Ako Laanemäe
SK RAKKE 2
Spordiklubi
Põhisõit
Janar Laanemets
Põhisõit
Andres Laaniste
JÄRVA-JAANI RATTA- JA SUUSAKLUBI 2
Spordiklubi
Põhisõit
Mart Laaniste
JÄRVA-JAANI RATTA- JA SUUSAKLUBI 2
Spordiklubi
Põhisõit
Elvis Leon Laanjõe
Kalevi Jalgrattakool
Põhisõit
Aivar Lagenõmm
JÄRVA-JAANI RATTA- JA SUUSAKLUBI 1
Spordiklubi
Põhisõit
Mirtel Laht
SK Rakke
Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Olavi Laht
SK Rakke
Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Reno Laht
SK Rakke
Noorte- ja matkasõit
Aive Laidver
Cerbos Hauka veloklubi
Noorte- ja matkasõit
Leho Laidver
Cerbos Hauka veloklubi
Põhisõit
Tamur Lang
Põhisõit
Elina Lasseron
EWK Spordiklubi
Põhisõit
Raul Leeduks
Shoproller Kose AMK ct 2
Shoproller Kose AMK ct
Põhisõit
Tarmo Leeman
Actual Print
Äriettevõte
Põhisõit
Rain Leenpalu
Põhisõit
Mehis Leigri
RR SIPLASED / LAADA CAFE
Spordiklubi
Põhisõit
Karin Lellep
Noorte- ja matkasõit
Aleksey Leonov
Äkke
Noorte- ja matkasõit
Hillar Lepik
Shoproller Kose AMK ct 2
MTÜ Kose AMK
Põhisõit
Kristjan Lepik
Shoproller Kose AMK ct
MTÜ Kose AMK
Põhisõit
Toomas Lepik
ASTRO BALTICS
Põhisõit
Emeri Lepp
KULGUR TEAM
Klubi Kulgur Team MTÜ
Põhisõit
Ragnar Lepp
Egesten Metallehitused/BGM
Põhisõit
Roman Lešihhin
Äkke
Põhisõit
Maario Libek
TYSK
Põhisõit
Alar Liin
Põhisõit
Feliks Lilenbach
Spordipartner 3
Spordiklubi
Põhisõit
Aali Lill
VIIMSI SPORT
Spordiklubi Viimsi Sport
Põhisõit
Timo Lillemäe
Põhisõit
Sander Linnus
areal team
Põhisõit
Liisi Lohk
Pärnu Kalev Spordikool
Noorte- ja matkasõit
Anti Looskari
RedBike
Spordiklubi
Põhisõit
Olev Lõsov
Põhisõit
Liis Lõune
RAKKE / PURUSTAJA NAISKOND
Spordiklubi
Põhisõit
Tiit Lubi
Põhisõit
Kristo Luhaäär
Põhisõit
Liivo Luidre
Põhisõit
Meelis Luiks
JÕELÄHTME SINGEL
Põhisõit
Tiit Lukas
Põhisõit
Sven Luks
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM
Sportland
Põhisõit
Taavi Luts
Tartumaa
Põhisõit
Villu Lüüsalu
Püha Loomaaed
Põhisõit
Andres Maarits
Põhisõit
Argo Maasikmäe
RR SIPLASED / VERX
Spordiklubi
Põhisõit
Alges Maasikmets
TEAM AMPS
Spordiklubi
Põhisõit
Marek Maasikmets
Shoproller Kose AMK ct
MTÜ Kose AMK
Põhisõit
Mati Mäe
Põhisõit
Martin Mäggi
SPORTLOVE
Põhisõit
Rene Mainsoo
FLEXOIL
Spordiklubi
Põhisõit
Mait Malsroos
SPORTLOVE
Põhisõit
Taavi Malsroos
Põhisõit
Margus Malva
JÕELÄHTME SINGEL
Põhisõit
Margus Mängel
Põhisõit
Magnus Mangusson
Noorte- ja matkasõit
Tanel Mangusson
Noorte- ja matkasõit
Willem Mangusson
Noorte- ja matkasõit
Anatoli Männi
Kalevi Rattakool
Põhisõit
Tarvi Männi
Põhisõit
Tatjana Mannima
Põhisõit
Ergo Manninen
RR SIPLASED / VERX
Spordiklubi
Põhisõit
Mario Mardim
AUTOEKSPERDI VILJANDI RATTAKLUBI
Viljandi Rattaklubi
Põhisõit
Ahti Mardo
TEAM AMPS
Spordiklubi
Põhisõit
Oliver Mätik
TEAM BOTTECCHIA / KJK
Sportland
Noorte- ja matkasõit
Jane Medar
Noorte- ja matkasõit
Sarlote Elza Medne
CYCLING CLUB KS SPORTA KLUBS
Spordiklubi
Põhisõit
Mikk Mehide
Noorte- ja matkasõit
Margus Meidla
Põhisõit
Hannes Meimre
SCOUTSPATALJON TEAM
Spordiklubi
Põhisõit
Joosep Mesi
Pärnu Kalevi Spordikool
Põhisõit
Dmitri Mesteljainen
Põhisõit
Are Mets
Cosmos
Põhisõit
Stewe Mets
RR Siplased
Spordiklubi
Põhisõit
Veiko Mettis
BOSCH TEAM
Põhisõit
Madis Mihkels
Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
Põhisõit
Rauno Miilmann
Põhisõit
Erkki Mikenberg
RR SIPLASED / VERX
Spordiklubi
Põhisõit
Nikita Mikhailov
Äkke
Noorte- ja matkasõit
Kaido Mikk
Põhisõit
Karin Mikk
Cyclon/Pinska Team
Cyclon
Noorte- ja matkasõit
Paul Mikk
Viljandi Rattaklubi
Põhisõit
Kaarel Mikkin
VIIMSI SPORT
Spordiklubi Viimsi Sport
Põhisõit
Margus Mikson
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM
Sportland
Põhisõit
Marek Milk
Noorte- ja matkasõit
Jan Minski
KULGUR TEAM
Klubi Kulgur Team MTÜ
Põhisõit
Andrei Mironenko
Põhisõit
Grigori Mjatšin
Äkke
Noorte- ja matkasõit
Miron Mjatšin
Äkke
Noorte- ja matkasõit
Ivo Mölder
Türi Rattaklubi
Põhisõit
Reimo Moor
Põhisõit
Ülar Morel
Cerbos Hauka veloklubi
Hauka veloklubi
Põhisõit
Jaan Mõtsnik
JÄRVA-JAANI RATTA- JA SUUSAKLUBI 1
Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Matthias Mõttus
HAANJA RK
Haanja Rattaklubi
Noorte- ja matkasõit
Raivo Mõttus
Põhisõit
Tarmo Mõttus
Team Antsla
Põhisõit
Boris Mozhechkov
Uventa Sport
Põhisõit
Aleksei Muravev
Noorte- ja matkasõit
Savelii Muravev
Noorte- ja matkasõit
Rain Murmann
KULGUR TEAM 2
Klubi Kulgur Team MTÜ
Põhisõit
Helena Murniece
CYCLING CLUB KS SPORTA KLUBS
Spordiklubi
Põhisõit
Tauri Must
Türi Rattaklubi
Põhisõit
Tene Must
Türi Rattaklubi
Spordiklubi
Põhisõit
Ole Musting
Eesti Tõukerattaliit
Noorte- ja matkasõit
Elikar Mustonen
Tursaklubi
Fatbikers
Põhisõit
Indrek Müürsep
Egesten Metallehitused/BGM
Põhisõit
Rainer Nagel
Kulgur Team
Klubi Kulgur Team MTÜ
Põhisõit
Henry Närap
TÜASK
Põhisõit
Martin Nassar
Cyclon/MyFitness Team
Põhisõit
Tarmo Neemela
TEAM AMPS
Spordiklubi
Põhisõit
Kaspar Neemesto
Saksa Automaatika ProShopTeam
Põhisõit
Rainer Neidra
SK RAKKE MEESKOND
Spordiklubi
Põhisõit
Harles Nigulas
KULGUR TEAM 2
Klubi Kulgur Team MTÜ
Põhisõit
Sten-Eric Nirgi
VELOPLUS
Spordiklubi
Põhisõit
Tobias Nirgi
Siplased
Noorte- ja matkasõit
Raivo Nõmm
Cyclon/My Fitness Team
Põhisõit
Alar Nõmmik
Türi Rattaklubi
Põhisõit
Jaanika Nõmmik
Türi Rattaklubi
Noorte- ja matkasõit
Jaanus Nõmmik
Türi Rattaklubi
Põhisõit
Ivo Nool
Põhisõit
Alar Noormets
Auto
Põhisõit
Sirje Nurgamaa
Noorte- ja matkasõit
Margit Odar
Põhisõit
Rein Oder
Põhisõit
Mairis Õispuu
RAKKE / PURUSTAJA NAISKOND
Spordiklubi
Põhisõit
Eero Oja
MAMILY NATIONAL PRO MTB RACING TEAM 1
Spordiklubi
Põhisõit
Triin Ojaste
Team Horeca Service
Põhisõit
Imre Ojavere
CC Rota Mobilis
Põhisõit
Raul Olesk
Põhisõit
Mihkel Õnnis
Põhisõit
Antti Ööbik
Rae Rattaklubi
Spordiklubi
Põhisõit
Anti Oot
Team Amps
Spordiklubi
Põhisõit
Ingmar Orav
HAANJA RK
Haanja Rattaklubi
Põhisõit
Maario Orgla
Škoda Laagri
Põhisõit
Kaupo Ots
SCOUTSPATALJON TEAM
Spordiklubi
Põhisõit
Riho Ots
VIIMSI SPORT II
Spordiklubi Viimsi Sport
Põhisõit
Arne Otsa
Põhisõit
Erki Otsus
ASTRO BALTICS
Põhisõit
Sten-Erik Ottender
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM
Sportland
Põhisõit
Indrek Ottis
Shoproller Kose AMK ct
MTÜ Kose AMK
Põhisõit
Valdur Õun
KULGUR TEAM
Klubi Kulgur Team MTÜ
Põhisõit
Grigori Ovtšarenko
Põhisõit
Peet Paal
Põhisõit
Raigo Paas
SAQ SC
Põhisõit
Jaanus Paju
Põhisõit
Teet Paju
SK RAKKE MEESKOND
Spordiklubi
Põhisõit
Thristan Paju
SK RAKKE MEESKOND
Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Priit Pajumaa
OlyBet
Põhisõit
Markus Pajur
Team Antsla
Spordiklubi
Põhisõit
Helari Pallas
SPORDIPARTNER 1
Spordiklubi
Põhisõit
Raivo Pallav
Põhisõit
Pille Palumaa
JÄRVA-JAANI RATTA- JA SUUSAKLUBI 1
Spordiklubi
Põhisõit
Marek Pani
Team Stokker
Põhisõit
Andrey Panteleev
MTB School
Põhisõit
Aivar Pärnamets
SK RAKKE 2
Spordiklubi
Põhisõit
Taavi Pärnamets
Noorte- ja matkasõit
Tea Pärnik
AREAL TEAM
Põhisõit
Martin Parv
Raplamaa Rattaklubi KoMo
Põhisõit
Roland Pauklin
Põhisõit
Viktor Pavlov
Äkke Sk
Noorte- ja matkasõit
Aimar Pedari
RR SIPLASED / METSAHAKE
Spordiklubi
Põhisõit
Andres Peets
SPORTLOVE
Põhisõit
Marko Peterson
Põhisõit
Kalle Piirioja
Egesten Metallehitused/BGM
Põhisõit
Andry Piiroja
Noorte- ja matkasõit
Aivo Piirsalu
Põhisõit
Alari Pilliroog
Põhisõit
Armin Pilv
Team Antsla
Põhisõit
Ivar Pilv
Põhisõit
Marvin Pirnipuu
Saint Gobain Glass Estonia SE
Põhisõit
Oliver Plaado
Põhisõit
Kaido Plovits
Põhisõit
Raino Pobbol
KoMo
Spordiklubi
Põhisõit
Dmitri Pogodin
Narva Hawaii Express MTÜ
Põhisõit
Marko Pohl
Põhisõit
Mait Pokkinen
Scoutspataljon Team
Põhisõit
Airon Põlda
Põhisõit
Henri Põldma
Tysk
Noorte- ja matkasõit
Mirko Põldma
RR SIPLASED / LAADA CAFE
Spordiklubi
Põhisõit
Alo Põldmaa
RR SIPLASED / LAADA CAFE
Spordiklubi
Põhisõit
Martin Põldoja
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM 2
Sportland
Põhisõit
Olaf Põldoja
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM 2
Sportland
Põhisõit
Mart Kevin Põlluste
Team Horeca Service
Põhisõit
Marko Pool
Noorte- ja matkasõit
Carmel Poom
Noorte- ja matkasõit
Peeter Poopuu
REDBIKE / WILO
MTÜ RedBike Rattaklubi
Põhisõit
Vahur Pops
SPORDIPARTNER 2
Spordipartner
Põhisõit
Annabrit Prants
TEAM BOTTECCHIA / KJK NAISKOND
Sportland
Noorte- ja matkasõit
Anton Pratkunas
Motus
Noorte- ja matkasõit
Paavo Prii
VIIMSI SPORT II
Spordiklubi Viimsi Sport
Põhisõit
Silver Priks
Põhisõit
Priit Printsmann
Scoutspataljon Team
Scoutspataljon
Põhisõit
Vilmar Prits
Põhisõit
Arno Proode
Põhisõit
Robin Pruul
Põhisõit
Jaanus Pruuli
Cerbos Hauka veloklubi
Hauka veloklubi
Põhisõit
Karl Pruuli
Team Antsla
Hauka Veloklubi
Põhisõit
Paul Pruuli
Hauka Veloklubi
Noorte- ja matkasõit
Sille Puhu
Cyclon/Pinska Team
Põhisõit
Marian Punane
Porter Racing
Põhisõit
Rene Punane
Porter Racing
Põhisõit
Indrek Pung
Põhisõit
Rainer Punga
Põhisõit
Rainer Pungar
Cyclon/My Fitness Team
Rainer Pungar
Põhisõit
Paavo Purde
Põhisõit
Arseni Pustoshnyy
Äkke
Noorte- ja matkasõit
Sven Puusepp
SPORDIPARTNER 1
Spordiklubi
Põhisõit
Kaupo Raag
VELO CLUBBERS
Spordiklubi
Põhisõit
Karl Erik Rabakukk
Team Haanja
Põhisõit
Eldur Raiesmaa
Auto Stock Team
Põhisõit
Remo Raiesmaa
Auto Stock Team
Noorte- ja matkasõit
Triin Rait
Spordipartner 3
Spordiklubi
Põhisõit
Naima Raiv-Altosaar
Noorte- ja matkasõit
Kristjan Randma
ASTRO BALTICS
Põhisõit
Ivar Rannala
Noorte- ja matkasõit
Maribel Rannala
Noorte- ja matkasõit
Ain Rätsep
SPORDIPARTNER 1
Spordiklubi
Põhisõit
Alvar Ratt
Põhisõit
Meelis Rebane
Põhisõit
Priit Rebane
SPORTLOVE
Põhisõit
Maila Rehi
AT Sport Team
Põhisõit
Rivo Reila
MAMILY NATIONAL PRO MTB RACING TEAM 1
Spordiklubi
Põhisõit
Kuldar Reiljan
VELO CLUBBERS
Spordiklubi
Põhisõit
Andrus Reimaa
FLEXOIL
Põhisõit
Mattias Reinaas
Põhisõit
Ott Reinaas
Põhisõit
Kristi Reinberg
Noorte- ja matkasõit
Alar Reiska
HAANJA RK
Põhisõit
Janek Resev
JÄRVA-JAANI RATTA- JA SUUSAKLUBI 1
Spordiklubi
Põhisõit
Marek Resev
JÄRVA-JAANI RATTA- JA SUUSAKLUBI 2
Spordiklubi
Põhisõit
Märt Riiner
MAMILY NATIONAL PRO MTB RACING TEAM 1
Spordiklubi
Põhisõit
Tiit Riisalo
Põhisõit
Leho Rips
Põhisõit
Risto Ristisaar
Põhisõit
Mikk Ristna
HAASLAVA MTB
Põhisõit
Oksana Rodbaver
Noorte- ja matkasõit
Kaspar Rohtla
REDBIKE / WILO
Spordiklubi
Põhisõit
Valdek Rohtma
VIIMSI SPORT II
Spordiklubi Viimsi Sport
Põhisõit
Kareem Rohula
Nõmme Rattaklubi
Noorte- ja matkasõit
Arvi Romandi
VIIMSI SPORT
Spordiklubi Viimsi Sport
Põhisõit
Raimonds Romanovskis
Põhisõit
Roger Rooma
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM 3
Sportland
Põhisõit
Jaak Roosaare
Põhisõit
Hanna Roosi
Põhisõit
Kristo Rossman
SK KALJU RATTATIIM
Põhisõit
Gunars Rozenbergs
Põhisõit
Olesja Rumjantseva
Äkke
Noorte- ja matkasõit
Vello Ründva
Põhisõit
Eva-Maria Saar
Põhisõit
Raido Saar
REDBIKE / WILO
MTÜ RedBike Rattaklubi
Põhisõit
Sander Saar
VELOPLUS
Spordiklubi
Põhisõit
Tõnis Saar
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM
Sportland
Põhisõit
Peeter Saarep
Põhisõit
Sander Sabre
Haanja Rattaklubi
Põhisõit
Alar Sala
Põhisõit
Arvo Sala
Eesti Energia Spordiklubi
Põhisõit
Koit Sammel
Cosmos
Spordiklubi
Põhisõit
Jüri Sankman
Põhisõit
Margus Sarapuu
Põhisõit
Urmas Sarri
Põhisõit
Indrek Sauväli
SK KALJU RATTATIIM
Põhisõit
Jüri Savitski
SPORDIPARTNER 2
Spordiklubi
Põhisõit
Heikki Savolainen
FLEXOIL
Äriettevõte
Põhisõit
Marek Seer
SPORDIPARTNER 2
Spordiklubi
Põhisõit
Almar Sehver
Põhisõit
Viktor Šemarin
Äkke
Põhisõit
Silver Semjonov
Noorte- ja matkasõit
Veiko Semjonov
Noorte- ja matkasõit
Kaspar Semm
Põhisõit
Kristo Sepp
Põhisõit
Tõnis Sepp
Viimsi Rattaklubi
Põhisõit
Sergei Serdjuk
Põhisõit
Karina Shumeotšuk
Äkke
Noorte- ja matkasõit
Jaanus Sibul
HAANJA RK
Haanja Rattaklubi
Põhisõit
Eduard Sidorenko
Äkke
Põhisõit
Vladimir Sidorov
Põhisõit
Reijo Sikk
Põhisõit
Kalev Sildaru
lebo racing
Spordiklubi
Põhisõit
Madis Sildvee
RR SIPLASED / LAADA CAFE
Spordiklubi
Põhisõit
Stig-Tristan Sillat
TÜ ASK
Noorte- ja matkasõit
Anet Sirvel
SPORDIPARTNER RACING GIRLS
Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Margus Sirvel
RR SIPLASED / LAADA CAFE
Spordiklubi
Põhisõit
Ivar Siska
Põhisõit
Daniil Skvortsov
Äkke
Noorte- ja matkasõit
Aare Sõber
Leonhard Weiss Energy
Äriettevõte
Põhisõit
Margus Soidla
RR SIPLASED / VERX
Spordiklubi
Põhisõit
Allar Soo
VELOPLUS
Spordiklubi
Põhisõit
Oole Soodla
JÄRVA-JAANI RATTA- JA SUUSAKLUBI 2
Spordiklubi
Põhisõit
Siim Söödor
Cyclon/Toru-Jüri Team
Põhisõit
Andres Soojärv
KULGUR TEAM 2
Spordiklubi
Põhisõit
Karen Soosalu
velo clubbers
Põhisõit
Indrek Sootla
ASTRO BALTICS
Põhisõit
Dmitri Sõptšenko
REDBIKE / WILO
Põhisõit
Heidi Speck
Põhisõit
Valmer Stalkov
Põhisõit
Kevin Starkopf
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM 2
Sportland
Põhisõit
Greete Steinburg
RAKKE / PURUSTAJA NAISKOND
Spordiklubi
Põhisõit
Tiit Šumanov
RR SIPLASED / METSAHAKE
Spordiklubi
Põhisõit
Heikki Suokas
Põhisõit
Kristina Suokas
Noorte- ja matkasõit
Endel Susi
Noorte- ja matkasõit
Siim Suvi
Shoproller Kose AMK ct 2
MTÜ Kose AMK
Põhisõit
Regina Suzi
Põhisõit
Kalle Takel
VIIMSI SPORT
Spordiklubi Viimsi Sport
Põhisõit
Helmet Tamkõrv
TEAM AMPS
Spordiklubi
Põhisõit
Erki Tamm
Põhisõit
Ilmar Tamm
Põhisõit
Taago Tamm
Põhisõit
Jaak Tammemägi
Põhisõit
Tarvi Tara
Spordipartner 3
Spordiklubi
Põhisõit
Diimar Tarajev
HAASLAVA MTB
Põhisõit
Kirill Tarassov
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM
Sportland
Põhisõit
Peeter Tarvis
VELOPLUS
Spordiklubi
Põhisõit
Jaanus Tasane
AUTOEKSPERDI VILJANDI RATTAKLUBI
Viljandi Rattaklubi
Põhisõit
Feeliks Teder
Põhisõit
Roobert Teder
Tartu Ujumisklubi
Noorte- ja matkasõit
Hans Teearu
Karupesa Team
Põhisõit
Karl Teearu
Teearu and sons
Põhisõit
Paul Teearu
OÜ Valga Puu
Põhisõit
Mia Carla Tegelmann
Team Bottecchia/KJK naiskond
Sportland
Noorte- ja matkasõit
Margus Tenslind
JÕELÄHTME SINGEL
Põhisõit
Sten Teppan
Põhisõit
Kristjan Terro
TÜSK
Noorte- ja matkasõit
Andrus Tigane
Noorte- ja matkasõit
Raiko Tigane
Põhisõit
Margus Tiiman
Saint Gobain Glass Estonia SE
Põhisõit
Taikki Tillemann
CC Rota Mobilis
Põhisõit
Taavi Ting
Põhisõit
Mark Tisler
Põhisõit
Tiimo Tõnisson
Porter Racing
Põhisõit
Tauri-Dag Tõnov
Põhisõit
Raido Tonts
HAASLAVA MTB
Põhisõit
Rita Toome
RR SIPLASED / VITAX
Spordiklubi
Põhisõit
Roland Toome
RR SIPLASED / METSAHAKE
Spordiklubi
Põhisõit
Kaido Toonekurg
Rae Rattaklubi
Põhisõit
Laura Tormet
CFC
Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Vahur Trei
VIIMSI SPORT II
Spordiklubi Viimsi Sport
Põhisõit
Eduard Treier
cfc
Noorte- ja matkasõit
Maria Treier
CFC
Noorte- ja matkasõit
Henri Treimuth
AUTOEKSPERDI VILJANDI RATTAKLUBI
Viljandi Rattaklubi
Põhisõit
Janek Trepp
RR Siplased
Põhisõit
Margus Tukia
SPORDIPARTNER 1
Spordipartner
Põhisõit
Ivo Tupits
RR SIPLASED / METSAHAKE
Spordiklubi
Põhisõit
Reigo Türk
AUTOEKSPERDI VILJANDI RATTAKLUBI
Viljandi Rattaklubi
Põhisõit
Helen Türkson
Noorte- ja matkasõit
Silvia Türkson
Porter Racing
Noorte- ja matkasõit
Janelle Uibokand
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM
Sportland
Põhisõit
Kadri Ukrainski
Põhisõit
Erki Ulm
Põhisõit
Merli Mari Utsal
Põhisõit
Johannes Ütsik
Põhisõit
Aimur Uuk
RR SIPLASED / METSAHAKE
Spordiklubi
Põhisõit
Ivar Vaab
RR SIPLASED / LAADA CAFE
Spordiklubi
Põhisõit
Mattias Vadam
Purustaja
Põhisõit
Andres Vaher
Põhisõit
Cristopher Väinola
TEAM BOTTECCHIA / KJK
Sportland
Noorte- ja matkasõit
Kristjan Valge
Noorte- ja matkasõit
Pärtel Valge
Spordiklubi VELO
Noorte- ja matkasõit
Hedvi Valgemäe
Põhisõit
Raini Valgma
SAQ SC
Põhisõit
Taavi Valgmäe
VIIMSI SPORT II
Spordiklubi Viimsi Sport
Põhisõit
Maikel Magnus Välja
Noorte- ja matkasõit
Markus Välja
Noorte- ja matkasõit
Martti Välk
AUTOEKSPERDI VILJANDI RATTAKLUBI
Viljandi Rattaklubi
Põhisõit
Meelis Välk
JÕELÄHTME SINGEL
Spordiklubi
Põhisõit
Kenneth Vallik
Põhisõit
Kristjan Vällik
Põhisõit
Tõnu Valma
REDBIKE TEAM
Põhisõit
Rivo Varep
Põhisõit
Veljo Vares
FLEXOIL
Äriettevõte
Põhisõit
Meelis Varik
Redbike Team
Põhisõit
Arseny Vasilev
Põhisõit
Joosep Veelmaa
SK RAKKE MEESKOND
Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Ago Veilberg
RR Siplased /Graft
Põhisõit
Siim Veiler
Põhisõit
Sirle Veimann
Põhisõit
Valdek Venno
Shoproller Kose AMK ct
MTÜ Kose AMK
Põhisõit
Aivar Veri
Vooremaa Centrum Rattabaas
Põhisõit
Kairit Veri
Vooremaa Centrum Rattabaas
Põhisõit
Heigo Veskiväli
VIIMSI SPORT II
Viimsi Sport
Põhisõit
Toomas Viigipuu
Põhisõit
Marek Viikoja
SK KALJU RATTATIIM
Põhisõit
Veiko Viira
Fatbikers Estonia
Põhisõit
Rauno Viitmann
SCOUTSPATALJON TEAM
Spordiklubi
Põhisõit
Tarmo Visnapuu
VIIMSI SPORT
Spordiklubi Viimsi Sport
Põhisõit
Ilja Vlasov
Põhisõit
Peeter Vodi
HAANJA RK
Põhisõit
Andrus Volk
Põhisõit
Aleksandra Volke
TEAM BOTTECCHIA / KJK NAISKOND
Sportland
Noorte- ja matkasõit
Jevgeni Vološin
Põhisõit
Ainars Volts
Põhisõit
Toomas Vool
AUTOEKSPERDI VILJANDI RATTAKLUBI
Viljandi Rattaklubi
Põhisõit
Argo Vooremaa
Põhisõit
Sergey Yurlov
Põhisõit
Maksim Zahharov
Põhisõit
Alexey Zdeblovskiy
marathoncup.ru
Spordiklubi
Põhisõit
Sergei Želtov
Põhisõit
Jane Želtova
Nõmme Rattaklubi
Noorte- ja matkasõit
Arvo Zuts
Ehitusmeister
Noorte- ja matkasõit
Robi Zuts
VKK
Noorte- ja matkasõit

...