Et En

Registreerunud

Registreerunute nimekirja uuendatakse kord ööpäevas. Viimati uuendatud 27.01.2021 05:00.
Kokku: 907
Põhisõit: 698
Noorte- ja matkasõit: 160
Lastesõit - sündinud 2013 ja hiljem: 33
Lastesõit - M8/N8: 10
Lastesõit - M10/N10: 6
mees: 776
naine: 131
Nimi Võistkond/Organisatsioon Distants
Marko Aalik
Mikitamäe Aironmään Klubi
Spordiklubi
Põhisõit
Martin Aalmann
Põhisõit
Lisandra Aardma
Lastesõit - M10/N10
Lisette Aardma
Lastesõit - sündinud 2013 ja hiljem
Marion Aare
CC Rota Mobilis
Põhisõit
Andres Aas
FLEXOIL
Äriettevõte
Põhisõit
Jürgen Aas
Viljandi HC
Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Meelis Aasla
Škoda Laagri
Põhisõit
Erko Aasma
Põhisõit
Mariin Aava
Noorte- ja matkasõit
Rauno Agu
JÄRVA-JAANI RATTA- JA SUUSAKLUBI
Spordiklubi
Põhisõit
Allan Ahman
Noorte- ja matkasõit
Aune Ahman
Noorte- ja matkasõit
Taavi Ahman
Hokiklubi Kajakas
Noorte- ja matkasõit
Laila Ahu
Noorte- ja matkasõit
Ülo Ahu
Põhisõit
Marko Aigro
Põhisõit
Tarmo Alasoo
Põhisõit
Ülari Alaväli
Põhisõit
Andre Albri
Lastesõit - sündinud 2013 ja hiljem
Kalev Albri
ONNINEN I
Põhisõit
Sander Aljas
Shoproller Kose AMK ct
Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Marko Allik
RedBike Team 4
Spordiklubi
Põhisõit
Rain Altosaar
Põhisõit
Matis Alusalu
MAMILY NATIONAL PRO MTB RACING TEAM
Spordiklubi
Põhisõit
Jaan Alvela
VELOPLUS
Spordiklubi
Põhisõit
Riivo Ambos
Põhisõit
Meelis Angerma
Põhisõit
Maido Animägi
Viljandi Rattaklubi 2
Põhisõit
Meelis Anipai
Noorte- ja matkasõit
Anti Annom
Kagu Biathlon
Põhisõit
Adeele Arnek
RR SIPLASED / VITAX
Spordiklubi
Põhisõit
Marko Aro
RAE RATTAKLUBI I
Spordiklubi
Põhisõit
Allar Aron
Noorte- ja matkasõit
Veiko Artel
DSV Spordiklubi
Spordiklubi
Põhisõit
Martti Aru
Põhisõit
Anti Arumägi
REDBIKE / HIIEKO
Spordiklubi
Põhisõit
Mihkel Asper
Põhisõit
Hanno Aua
Põhisõit
Tarmo Aupaju
Omniva spordiklubi
Põhisõit
Anton Bazõlev
AT Spordiklubi
Spordiklubi
Põhisõit
Vladimir Beljajev
Tartu SK Velo
Põhisõit
Gunnar Bergvald
SPORDIPARTNER
Põhisõit
Edgar Blok
SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND
Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Juri Bolsakov
Põhisõit
Simon Boughton
Põhisõit
Zlata Broniševskaja
Noorte- ja matkasõit
Jüri Broniševski
Noorte- ja matkasõit
Hans Markus Danilas
Otepää Rattaklubi
Põhisõit
Meelis Danilas
Otepää Rattaklubi
Põhisõit
Carl Peeter Dooner
Nõmme Rattaklubi
Noorte- ja matkasõit
Teet Dooner
Sportlove
Põhisõit
Ketlin Edela
Põhisõit
Tõnu Eelma
Põhisõit
Agris Eensalu
Redbike Team
Põhisõit
Indrek Eensalu
Põhisõit
Ott Eensalu
Nõmme Rattaklubi
Põhisõit
Ardi Eensoo
Põhisõit
Sandra Eensoo
Lastesõit - sündinud 2013 ja hiljem
Indrek Eeriksoo
Noorte- ja matkasõit
Hanno Eerme
Põhisõit
Enno Eilo
SK RAKKE
Spordiklubi
Põhisõit
Mihkel Einblau
REDBIKE / HIIEKO
Spordiklubi
Põhisõit
Tiit Einmaa
AMBLA SK
Põhisõit
Evert Einroos
Põhisõit
Raino Einroos
CCRM TEAM 1
Spordiklubi
Põhisõit
Janno Ellermaa
Põhisõit
Toomas Elling
RAE RATTAKLUBI I
Spordiklubi
Põhisõit
Toomas Ellmann
Enervit
Põhisõit
Armas Elo
Põhisõit
Tarmo Ennok
CCRM TEAM 1
Spordiklubi
Põhisõit
Risto Erik
Sportlove
Põhisõit
Toomas Erikson
REDBIKE / HIIEKO
Spordiklubi
Põhisõit
Janek Erilaid
Põhisõit
Margo Erm
IKS
Põhisõit
Ardu Ernits
Põhisõit
Indrek Ester
SHOPROLLER KOSE AMK CT 1
Spordiklubi
Põhisõit
Ago Estermaa
Põhisõit
Kristi Evendi
Porter Racing
Noorte- ja matkasõit
Rando Marten Evendi
Põhisõit
Jüri Fjodorov
Noorte- ja matkasõit
Andreas Flinck
CK Master
Põhisõit
Lucia Freimuth
Lastesõit - sündinud 2013 ja hiljem
Lauri Freivald
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM II
Spordiklubi
Põhisõit
Kristjan Fuks
Põhisõit
Vahur Fuks
Põhisõit
Andis Gailitis
Bro Bro Team
Põhisõit
Urmas Gerndorf
Põhisõit
Galina Gladõseva
Põhisõit
Siim Gontmacher
RAE RATTAKLUBI II
Spordiklubi
Põhisõit
Konstantin Gorbunov
Põhisõit
Oliver Gorbunov
Lastesõit - sündinud 2013 ja hiljem
Eliina Grünberg
Noorte- ja matkasõit
Marco Haas
SAQ SC
Põhisõit
Steve Haas
Põhisõit
Viljar Haav
Viimsi Sport
Põhisõit
Peeter Hagen
Põhisõit
Margo Haljand
Põhisõit
Ülar Hallikivi
RAE RATTAKLUBI II
Spordiklubi
Põhisõit
Greg Hallop
Viljandi Rattaklubi 1
Spordiklubi
Põhisõit
Kaido Hanikat
Conviso
Põhisõit
Aivar Haniotti
SHOPROLLER KOSE AMK CT 2
Spordiklubi
Põhisõit
Kerrit Hansen
Noorte- ja matkasõit
Hanno Hansov
Põhisõit
Janek Haud
Põhisõit
Silver Havamaa
AT Spordiklubi
Spordiklubi
Põhisõit
Madis Hein
Põhisõit
Rene Hein
BOSCH TEAM
Põhisõit
Hardi Heinsar
SCOUTSPATALJON TEAM
Spordiklubi
Põhisõit
Hellika Helü
Noorte- ja matkasõit
Hendriko Helü
Noorte- ja matkasõit
Kuldar Helü
Noorte- ja matkasõit
Kaido Hermat
Põhisõit
Ahti Hinnov
Põhisõit
Susanna Hinnov
Lastesõit - sündinud 2013 ja hiljem
Rao Holtsmeier
Noorte- ja matkasõit
Taavi Hommuk
Roomik OÜ
Põhisõit
Janno Idavain
ProCoating Kostivere Rattatiim
Põhisõit
Ago Ilves
Jõelähtme Singel
Põhisõit
Indrek Issak
Põhisõit
Mati Jaaku
Põhisõit
Age Jaanimets
VELO CLUBBERS
Põhisõit
Villu Jahimaa
Põhisõit
Eero Jakobson
Põhisõit
Janek Jakobsoo
Põhisõit
Veiko Jakovets
Põhisõit
Rasmus Jammer
Jalgrattaklubi Paralepa
Noorte- ja matkasõit
Margus Jamnes
Põhisõit
Eduard Jankovski
Axinom
Põhisõit
Ander Janno
KF Suusaklubi
Noorte- ja matkasõit
Brent Janno
KF Suusaklubi
Põhisõit
Jaak Janno
KF Suusaklubi
Noorte- ja matkasõit
Janar Janno
RR SIPLASED / METSAHAKE
Spordiklubi
Põhisõit
Katrina Jansone
Lastesõit - M10/N10
Rudolfs Jansons
Lastesõit - sündinud 2013 ja hiljem
Karl-Sander Januško
Noorte- ja matkasõit
Mihkel Järv
Põhisõit
Juho Järva
Põhisõit
Marek Järve
Põhisõit
Mihkel Järve
KULGUR TEAM 2
Spordiklubi
Põhisõit
Janek Järvemets
Põhisõit
Aaron Parker Järveoja
KOMO
Noorte- ja matkasõit
Helje Järveoja
Põhisõit
Jaanus Järveoja
Põhisõit
Priit Järvloo
ASTRO BALTICS
Äriettevõte
Põhisõit
Janno Järvsoo
Sindi SK KALJU
Põhisõit
Markus Järvsoo
Sindi SK KALJU
Noorte- ja matkasõit
Gert Jõeäär
VELOPLUS
Põhisõit
Egert Johanson
Põhisõit
Raimo Johanson
SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND
Spordiklubi
Põhisõit
Sergei Johanson
REDBIKE TEAM 3
Spordiklubi
Põhisõit
Andero Joorits
lebo racing
Põhisõit
Joel Jõul
Noorte- ja matkasõit
Batrisia Jullinen
Noorte- ja matkasõit
Jaanika Jundas
Noorte- ja matkasõit
Kadri-Ann Jundas
Noorte- ja matkasõit
Rainer Jürgenson
Põhisõit
Erik Jüriöö
Põhisõit
Maria Jürisaar
Haanja Rattaklubi
Noorte- ja matkasõit
Tarmo Jürisaar
Haanja Rattaklubi
Noorte- ja matkasõit
Tauri Jürisaar
Haanja Rattaklubi
Põhisõit
Tristan Jürisaar
Lastesõit - M8/N8
Janis Jüriso
MTÜ Spordiselts
Põhisõit
Sergei Jurlov
Põhisõit
Vesta Juuse
Lastesõit - M8/N8
Zahar Juuse
Lastesõit - sündinud 2013 ja hiljem
Mairit Kaarjärv
SPORDIKLUBI RAKKE NAISKOND
Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Maris Kaarjärv
SPORDIKLUBI RAKKE NAISKOND
Spordiklubi
Põhisõit
Marius Kaarjärv
SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND I
Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Käret Kärol Kaasik
Lastesõit - M8/N8
Kaspar Kaasla
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM II
Spordiklubi
Põhisõit
Aare Kährik
Põhisõit
Aarne Kaitsa
Põhisõit
Indrek Kajakas
Z Racing Team
Põhisõit
Karoliina Kajakas
Lastesõit - sündinud 2013 ja hiljem
Kristjan Kajakas
Z Racing team
Põhisõit
Kristofer Kajakas
Lastesõit - sündinud 2013 ja hiljem
Herlen Kajo
Kuusalu rattaklubi
Noorte- ja matkasõit
Urmas Kajo
Noorte- ja matkasõit
Toomas Kaldma
Noorte- ja matkasõit
Raiko Kaldoja
CCRM TEAM 2
Spordiklubi
Põhisõit
Raul Kaldre
Põhisõit
Steven Kalf
Team Illuminate
Põhisõit
Mihkel Kalja
Põhisõit
Aile Kaljumäe
Noorte- ja matkasõit
Raido Kaljurand
Põhisõit
Teet Kallakmaa
JÄRVA-JAANI RATTA- JA SUUSAKLUBI
Spordiklubi
Põhisõit
Taimar Kallari
ASTRO BALTICS
Äriettevõte
Põhisõit
Kalmer Kallasmaa
SPORDIPARTNER RATTAPOOD 1
Spordiklubi
Põhisõit
Tarmo Kallaste
CYCLON
Põhisõit
Mart Kalle
Põhisõit
Kalmer Kallion
Põhisõit
Veiko Kalliste
Mikitamäe Aironmään Klubi
Spordiklubi
Põhisõit
Priit Kalme
Vooremaa Centrum/Rattabaas
Noorte- ja matkasõit
Riin Kalme
Vooremaa Centrum/Rattabaas
Põhisõit
Kalvo Kalmu
SAKU SUUSAKLUBI
Spordiklubi
Põhisõit
Kaaro Kalmus
Noorte- ja matkasõit
Grete-Liis Kändma
Noorte- ja matkasõit
Kelly Kändma
Noorte- ja matkasõit
Kevin Kändma
Noorte- ja matkasõit
Marko Kändma
Noorte- ja matkasõit
Kadri Kangur
SPORDIPARTNER RACING GIRLS
Spordiklubi
Põhisõit
Tanel Kangur
Põhisõit
Karli Kannenberg
RAE RATTAKLUBI II
Spordiklubi
Põhisõit
Anne Kannimäe
TEAM ANTSLA NAISED
Põhisõit
Janar Kannimäe
TEAM HAUKA VELOKLUBI
Põhisõit
Mihkel Kannimäe
TEAM ANTSLA
Spordiklubi
Põhisõit
Viljar Kannimäe
TEAM ANTSLA
Spordiklubi
Põhisõit
Krista Karing
REDBIKE TEAM NAISED
Spordiklubi
Põhisõit
Kuido Karner
SHOPROLLER KOSE AMK CT 2
Spordiklubi
Põhisõit
Kaido Kaschan
VELO CLUBBERS
Põhisõit
Andrus Kasekamp
CYCLON
Põhisõit
Janno Kasemaa
ONNINEN I
Põhisõit
Kevin-Sander Kask
Lastesõit - M8/N8
Janel Kasuk
Põhisõit
Ken-Egert Kasuk
Põhisõit
Vladimir Katin
Põhisõit
Henry Kattago
Põhisõit
Kaupo Kattai
Põhisõit
Anti Kauk
CC Rota Mobilis
Spordiklubi
Põhisõit
Sten Kaun
REDBIKE TEAM 3
Spordiklubi
Põhisõit
Hannes Kaupal
Põhisõit
Made Kaupal
Noorte- ja matkasõit
Margus Kaupmees
Velopete
Põhisõit
Väino Kaur
Põhisõit
Jaanus Keerberg
AMBLA SK
Põhisõit
Kennet Keerberg
Ambls SK
Noorte- ja matkasõit
Andrus Keerd
Noorte- ja matkasõit
Karmo Keerd
REDBIKE
Põhisõit
Kristen Kelement
Noorte- ja matkasõit
Madis Kerna
Erismet OÜ
Põhisõit
Aldor Kerner
SHOPROLLER KOSE AMK CT 1
Spordiklubi
Põhisõit
Anabel-Carmen Kerner
SHOPROLLER KOSE AMK CT 2
Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Andrus Kerner
SHOPROLLER KOSE AMK CT 2
Spordiklubi
Põhisõit
Jaanus Kertsman
Shoproller Kose AMK ct 1
Spordiklubi
Põhisõit
Kevin Kertsman
Noorte- ja matkasõit
Egert Kesa
Põhisõit
Raimond Kesa
Mikitamäe Aironmään Klubi
Põhisõit
Urmet Kesküla
RR SIPLASED / SIMUNA SK
Põhisõit
Andres Kesvatera
Põhisõit
Allan Kibin
Põhisõit
Hans Andre Kiigemägi
SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND
Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Ivar Kiitam
Põhisõit
Urmo Kiitam
KJK
Põhisõit
Lauri Kiivit
KULGUR TEAM 2
Spordiklubi
Põhisõit
Riho Kikkas
Valio Eesti AS
Põhisõit
Keito Killing
Kalakuningad
Põhisõit
Marko Kilp
Põhisõit
Sandor Kilp
Põhisõit
Raian Kimmel
Sindi Spordiklubi KALJU
Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Raiko Kimmel
Sindi Spordiklubi KALJU
Spordiklubi
Põhisõit
Robert Kimmel
Põhisõit
Margo Kippasto
Põhisõit
Madis Kipper
Põhisõit
Ailar Kiristaja
VELO CLUBBERS
Põhisõit
Kalle Kiristaja
Põhisõit
Tiit Kirsipuu
TEAM AMPS
Spordiklubi
Põhisõit
Jaanus Kitse
Põhisõit
Henrik Kivilo
REDBIKE / HIIEKO
Spordiklubi
Põhisõit
Ivar Kivimäe
ONNINEN II
Põhisõit
Raul Kivimäe
KULGUR TEAM 1
Spordiklubi
Põhisõit
Veiko Kivipõld
Põhisõit
Margus Kivirüüt
Simuna SK
Põhisõit
Eliise Kivistu
SPORDIKLUBI RAKKE NAISKOND
Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Karl Kiviväli
TÜASK
Noorte- ja matkasõit
Gert Klaaser
SPORDIPARTNER RATTAPOOD
Põhisõit
Aiko Klaos
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM II
Spordiklubi
Põhisõit
Georg Klaos
Lastesõit - sündinud 2013 ja hiljem
Indrek Klaos
Z Racing Team
Põhisõit
Meelis Kleinson
KULGUR TEAM 2
Spordiklubi
Põhisõit
Sergei Kljujev
Põhisõit
Siim Koger
Põhisõit
Meelis Kogermann
SAQ
Põhisõit
Kardo Kõiv
REDBIKE TEAM 2
RedBike
Põhisõit
Kaspar Kõiv
REDBIKE TEAM 3
Spordiklubi
Põhisõit
Kevin Kardo Kõiv
CFC
Põhisõit
Marek Kõiv
Põhisõit
Karl Martin Kõllamägi
Noorte- ja matkasõit
Ruudi Konrad
Põhisõit
Ats Konsap
RR SIPLASED / SIMUNA SK
Põhisõit
Indrek Korb
Põhisõit
Kaupo Kõrgesaar
Peetri Sport
Spordiklubi
Põhisõit
Janek Kornõsev
Noorte- ja matkasõit
Indrek Kõster
Põhisõit
Andrea Kotkas
Shoproller Kose AMK ct
MTÜ Kose AMK
Põhisõit
Pavel Kotkin
Põhisõit
Raul Kotov
VELO CLUBBERS
Põhisõit
Robin Kotov
Noorte- ja matkasõit
Raul Kozlov
Põhisõit
Hardi Kreis
Põhisõit
Helar Kriisa
RR SIPLASED / METSAHAKE
Spordiklubi
Põhisõit
Kaido Kriisa
CCRM TEAM 2
Spordiklubi
Põhisõit
Tiina Kriisa
RR SIPLASED / VITAX
Spordiklubi
Põhisõit
Kaspar Kristal
SHOPROLLER KOSE AMK CT 2
Spordiklubi
Põhisõit
Tõnis Kristal
SHOPROLLER KOSE AMK CT 1
Spordiklubi
Põhisõit
Magnus Krusemann
KULGUR TEAM 1
Spordiklubi
Põhisõit
Martin Krusemann
Kalevi Jalgrattakool
Põhisõit
Ahto Kruusmann
CCRM TEAM 2
Spordiklubi
Põhisõit
Janno Kruustük
SAQSC
SAQ SC
Põhisõit
Rene Kuik
FLEXOIL
Äriettevõte
Põhisõit
Robertino Kuik
AT Sport Team
Põhisõit
Agnes Kukk
SPORDIPARTNER RACING GIRLS
Põhisõit
Andres Kukk
Jalgrattaklubi Paralepa
Põhisõit
Janek-Robin Kukk
SPORDIPARTNER
Põhisõit
Kätlin Kukk
SPORDIPARTNER RACING GIRLS
Põhisõit
Margus Kukk
CERBOS
Põhisõit
Sigvard Kukk
Spordipartner Rattapood
Põhisõit
Andre Kull
CCRM TEAM 1
Spordiklubi
Põhisõit
Karolina Kull
SPORDIKLUBI RAKKE NAISKOND
Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Ketlin Kull
Lastesõit - M8/N8
Markus Kull
SK RAKKE
Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Oliver Kull
SK RAKKE
Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Rait Kull
MAMILY NATIONAL PRO MTB RACING TEAM
Spordiklubi
Põhisõit
Alar Kulp
METSAHAKE
Noorte- ja matkasõit
Elo Kulp
METSAHAKE
Noorte- ja matkasõit
Kasper Kulp
METSAHAKE
Noorte- ja matkasõit
Siim Kulp
METSAHAKE
Noorte- ja matkasõit
Rain Kuresoo
JÄRVA-JAANI RATTA- JA SUUSAKLUBI
Spordiklubi
Põhisõit
Toomas Kurg
SK Parksi
Põhisõit
Veiko Kurs
Noorte- ja matkasõit
Rauno Kurusk
Põhisõit
Aleksei Kušnir
ABB
Äriettevõte
Põhisõit
Karmo Kutser
Põhisõit
Andre Kütt
AT Spordiklubi
Spordiklubi
Põhisõit
Erik Kütt
Team Amps
Põhisõit
Sven Küttis
REDBIKE TEAM 4
Spordiklubi
Põhisõit
Veigo Kuusenõmm
Põhisõit
Kevin Kuusik
Põhisõit
Aadu Kuusk
Pambu
Äriettevõte
Põhisõit
Keijo Kuusk
Põhisõit
Tanel Kuusk
SPORDIPARTNER RATTAPOOD
Põhisõit
Liis Kuusnõmm
REDBIKE TEAM NAISED
Spordiklubi
Põhisõit
Andre Küüsvek
Põhisõit
Laura Lääne
Lastesõit - sündinud 2013 ja hiljem
Maria-Liisa Lääne
Lastesõit - sündinud 2013 ja hiljem
Max Sander Laane
Põhisõit
Siim Lääne
Põhisõit
Andres Laaniste
Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 2
Spordiklubi
Põhisõit
Mart Laaniste
Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi
Spordiklubi
Põhisõit
Elvis Leon Laanjõe
VELOPLUS
Spordiklubi
Põhisõit
Janek Laansalu
Põhisõit
Martin Laas
Põhisõit
Taavi Laasik
Kaitseväe peastaap
Põhisõit
Marek Ladva
BOSCH TEAM
Äriettevõte
Põhisõit
Mirtel Laht
SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND I
Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Olavi Laht
SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND I
Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Reno Laht
SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND I
Noorte- ja matkasõit
Aive Laidver
TEAM ANTSLA NAISED
Põhisõit
Leho Laidver
TEAM HAUKA VELOKLUBI
Põhisõit
Ivika Lainevee
REDBIKE TEAM NAISED
Spordiklubi
Põhisõit
Janek Laisaar
AC Racing
Põhisõit
Ištvan Lakatoš
Põhisõit
Tamur Lang
Põhisõit
Boris Lapidus
Põhisõit
Evelin Lappalainen
Noorte- ja matkasõit
Viljar Lätt
Põhisõit
Tarmo Lauri
Põhisõit
Liisbeth Laurimaa
Lastesõit - sündinud 2013 ja hiljem
Rometh Laurimaa
Lastesõit - M8/N8
Janek Leer
CCRM TEAM 2
Spordiklubi
Põhisõit
Kaupo Lehiste
Põhisõit
Tõnis Leier
Raplamaa Rattaklubi KOMO
Põhisõit
Rain Leisi
Scoutspataljon Team
Põhisõit
Karin Lellep
Noorte- ja matkasõit
Linda Lensment
Lastesõit - M10/N10
Linda Lensment
Noorte- ja matkasõit
Avo Leo
SHOPROLLER KOSE AMK CT 1
Spordiklubi
Põhisõit
Linda Lepassalu
Noorte- ja matkasõit
Hillar Lepik
SHOPROLLER KOSE AMK CT 2
Spordiklubi
Põhisõit
Kertu Lepik
Noorte- ja matkasõit
Toomas Lepik
ASTRO BALTICS
Äriettevõte
Põhisõit
Urmas Lepik
Noorte- ja matkasõit
Emeri Lepp
KULGUR TEAM 1
Spordiklubi
Põhisõit
Ragnar Lepp
Egesten Metallehitused/BGM
Põhisõit
Ints Lerme
Dako-Ziemelvidzeme
Põhisõit
Raino Liblik
Tallinna Kuristiku Gümnaasium
Põhisõit
Andro Lichtfeldt
Põhisõit
Alar Liin
Põhisõit
Madis Liiv
Põhisõit
Feliks Lilenbach
SPORDIPARTNER RATTAPOOD
Spordiklubi
Põhisõit
Aali Lill
VIIMSI SPORT
Spordiklubi Viimsi Sport
Põhisõit
Lee-Helen Lill
REDBIKE TEAM NAISED
Spordiklubi
Põhisõit
Oliver Lill
REDBIKE TEAM 2
RedBike
Põhisõit
Heiki Lillemäe
REDBIKE TEAM 3
Spordiklubi
Põhisõit
Ivar Lillemets
Põhisõit
Sirle Lilleoja
Noorte- ja matkasõit
Maris Lillep
RedBike
Spordiklubi
Põhisõit
Aivar Lipp
AT Sport Team
Põhisõit
Jaanus Lipvars
RTS
Põhisõit
Kenet Lohk
Lastesõit - sündinud 2013 ja hiljem
Liisi Lohk
Noorte- ja matkasõit
Nele Lohk
Lastesõit - M10/N10
Hannu Loik
Põhisõit
Alo Lõoke
SA Eesti Terviserajad
Spordiklubi
Põhisõit
Olev Lõsov
Põhisõit
Liis Lõune
SPORDIKLUBI RAKKE NAISKOND
Spordiklubi
Põhisõit
Tiit Lubi
Põhisõit
Kristo Luhaäär
Põhisõit
Liivo Luidre
Põhisõit
Einar Luiga
Põhisõit
Toomas Luik
Põhisõit
Vahur Luik
A2K Spordiklubi
Põhisõit
Eliise Luiks
Lastesõit - sündinud 2013 ja hiljem
Meelis Luiks
Telia
Põhisõit
Ülle Luiks
Jõelähtme Singel
Põhisõit
Sven Luks
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM I
Spordiklubi
Põhisõit
Taavi Luts
Henkel
Põhisõit
Villu Lüüsalu
Püha Loomaaed
Põhisõit
Joonas Maanurm
ProShop Team
Põhisõit
Andres Maarits
Põhisõit
Argo Maasikmäe
RR SIPLASED / VERX
Spordiklubi
Põhisõit
Alges Maasikmets
TEAM AMPS
Spordiklubi
Põhisõit
Marek Maasikmets
SHOPROLLER KOSE AMK CT 1
Spordiklubi
Põhisõit
Peeter Madisson
Telia Eesti AS
Põhisõit
Markus Mäeuibo
Haanja rattaklubi
Noorte- ja matkasõit
Allan Mägi
Põhisõit
Madis Mägi
Põhisõit
Priit Maidla
Põhisõit
Rene Mainsoo
FLEXOIL
Äriettevõte
Noorte- ja matkasõit
Margus Maiste
Põhisõit
Aleksei Maksimenko
Põhisõit
Mait Malsroos
Põhisõit
Taavi Malsroos
Põhisõit
Leila Malva
ProCoating Kostivere Rattatiim
Põhisõit
Margus Malva
ProCoating Kostivere Rattatiim
Põhisõit
Marius Mängel
Põhisõit
Markus Mängel
Põhisõit
Mario Mardim
Viljandi Rattaklubi 1
Põhisõit
Ahti Mardo
TEAM AMPS
Spordiklubi
Põhisõit
Kätlin Mardo
TEAM AMPS
Spordiklubi
Põhisõit
Oliver Mätik
Noorte- ja matkasõit
Jane Medar
Põhisõit
Margus Meidla
ONNINEN II
Põhisõit
Hannes Meimre
SCOUTSPATALJON TEAM
Spordiklubi
Põhisõit
Jüri Melih
Põhisõit
Hannela Melis
Noorte- ja matkasõit
Veiko Meltsas
Põhisõit
Merike Meriküla
SPORDIPARTNER RACING GIRLS
Põhisõit
Joel Meringo
REDBIKE TEAM 3
RedBike
Põhisõit
Tõnu Mertsina
Põhisõit
Joosep Mesi
Põhisõit
Dmitri Mesteljainen
RR SIPLASED / SIMUNA SK
Põhisõit
Rudolf Mets
Põhisõit
Merilin Metsalu
AT Sport Team
Põhisõit
Martin Metsmaaker
Põhisõit
Veiko Mettis
BOSCH TEAM
Põhisõit
Erki Michelson
Olybet Team
Põhisõit
Erkki Mikenberg
RR SIPLASED / VERX
Spordiklubi
Põhisõit
Kaido Mikk
Põhisõit
Karin Mikk
Fun Timez Hawaii Cyclon
Põhisõit
Mait Mikk
Põhisõit
Margus Mikson
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM I
Spordiklubi
Põhisõit
Jan Minski
KULGUR TEAM 1
Spordiklubi
Põhisõit
Ivo Mölder
Põhisõit
Koidu Moor
Noorte- ja matkasõit
Ülar Morel
TEAM HAUKA VELOKLUBI
Põhisõit
Timofei Morgun
Põhisõit
Jaan Mõtsnik
Noorte- ja matkasõit
Kät Mõttus
BOSCH TEAM
Äriettevõte
Põhisõit
Mari-Liis Mõttus
Haanja RK
Põhisõit
Matthias Mõttus
Haanja Rattaklubi
Noorte- ja matkasõit
Raivo Mõttus
Põhisõit
Tarmo Mõttus
TEAM ANTSLA
Spordiklubi
Põhisõit
Aivo Mündel
Põhisõit
Ainar Münt
ONNINEN II
Põhisõit
Karl Oskar Mürk
Sportlove
Põhisõit
Rain Murmann
KULGUR TEAM 2
Spordiklubi
Põhisõit
Mirko Muruoja
Põhisõit
Tiina Muts
Tervisesport
Põhisõit
Indrek Müürsep
Egesten Metallehitused/BGM
Põhisõit
Madis Müürsepp
Viimsi Rattaklubi
Põhisõit
Margus Nael
Põhisõit
Einar Näks
RAE RATTAKLUBI I
Spordiklubi
Põhisõit
Martin Nassar
VILJANDI RATTAKLUBI 1
Spordiklubi
Põhisõit
Tarmo Neemela
TEAM AMPS
Spordiklubi
Põhisõit
Kaspar Neemesto
ProShop Team
Põhisõit
Lukas Neidra
Lastesõit - sündinud 2013 ja hiljem
Rainer Neidra
SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND
Spordiklubi
Põhisõit
Rasmus Neidra
Lastesõit - sündinud 2013 ja hiljem
Kristjan Nelis
RAE RATTAKLUBI II
Spordiklubi
Põhisõit
Ott Niggulis
Põhisõit
Margo Nigul
Põhisõit
Harles Nigulas
KULGUR TEAM 1
Spordiklubi
Põhisõit
Romet Niilus
TEAM HAUKA VELOKLUBI
Põhisõit
Taaro Niin
Põhisõit
Jüri Nikolajev
Põhisõit
Ave Nilson
Noorte- ja matkasõit
Ahti Nirgi
RR SIPLASED / TARVAS
Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Tobias Nirgi
RR SIPLASED / TARVAS
Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Eiko Nõgols
Põhisõit
Lasse Nõlvik
CCRM TEAM 1
Spordiklubi
Põhisõit
Tiina Noodla
Noorte- ja matkasõit
Ivo Nool
Põhisõit
Alar Noormets
Põhisõit
Aare Nurm
Alavere Spordikluv
Noorte- ja matkasõit
Rain Nurmsalu
Spordiklubi IKS
Põhisõit
Sven Nurmse
Põhisõit
Eero Oja
MAMILY NATIONAL PRO MTB RACING TEAM
Spordiklubi
Põhisõit
Meelis Oja
Põhisõit
Arno Ojamets
Põhisõit
Siim Ojaver
ASTRO BALTICS
Äriettevõte
Põhisõit
Imre Ojavere
CCRM TEAM 1
Spordiklubi
Põhisõit
Ralf Okermann
Põhisõit
Antti Ööbik
RAE RATTAKLUBI I
Spordiklubi
Põhisõit
Marko Ööman
Red Bike
Põhisõit
Anti Oot
Team Amps
Spordiklubi
Põhisõit
Erki Orav
ONNINEN II
Põhisõit
Maario Orgla
Škoda Laagri
Põhisõit
Jarno Orujõe
Põhisõit
Andrus Oruste
Põhisõit
Kaupo Ots
SCOUTSPATALJON TEAM
Spordiklubi
Põhisõit
Arne Otsa
Põhisõit
Mihkel Otsa
Põhisõit
Sten-Erik Ottender
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM I
Spordiklubi
Põhisõit
Eerik Överus
AT Sport Team
Põhisõit
Hanno Överus
Põhisõit
Grigori Ovtsarenko
Põhisõit
Peet Paal
Põhisõit
Jürgen Paat
VIIMSI SPORT
Spordiklubi Viimsi Sport
Põhisõit
Robin Padosepp
Lastesõit - sündinud 2013 ja hiljem
Siim Padosepp
Rõuge Racing Team
Spordiklubi
Põhisõit
Andres Paju
Põhisõit
Teet Paju
SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND
Spordiklubi
Põhisõit
Thristan Paju
SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND
Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Thristo Paju
SK Rakke
Spordiklubi Viimsi Sport
Noorte- ja matkasõit
Ly Pajur
Noorte- ja matkasõit
Markus Pajur
Põhisõit
Raido Pajur
Noorte- ja matkasõit
Rene Pajus
RAE RATTAKLUBI I
Spordiklubi
Põhisõit
Taavi Päll
Sportlove
Põhisõit
Helari Pallas
SPORDIPARTNER
Põhisõit
Laivo Pallav
Põhisõit
Veiko Palm
Põhisõit
Marek Pani
Team Stokker
Põhisõit
Ergo Pank
Põhisõit
Ranno Paosalu
Põhisõit
Aivar Pärnamets
SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND I
Spordiklubi
Põhisõit
Martin Parv
VELOPLUS
Spordiklubi
Põhisõit
Aleksandr Patrenkin
Põhisõit
Artur Patrenkin
Noorte- ja matkasõit
Aimar Pedari
RR SIPLASED / LAADA CAFE
Spordiklubi
Põhisõit
Andres Peets
Põhisõit
Robert Peets
ALUTAGUSE SEIKLUSPARK
Põhisõit
Tiit Pekk
ALUTAGUSE SEIKLUSPARK
Põhisõit
Tõnu Pekk
ALUTAGUSE SEIKLUSPARK
Põhisõit
Egon Pentjärv
Põhisõit
Marko Peterson
Põhisõit
Richard Piho
CFC Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Kalle Piirioja
Põhisõit
Adeele Piirsalu
Lastesõit - M8/N8
Aivo Piirsalu
ONNINEN II
Põhisõit
Anni Pauliine Piirsalu
Lastesõit - sündinud 2013 ja hiljem
Priit Pikker
Shoproller Kose AMK ct
MTÜ Kose AMK
Põhisõit
Andi Piliste
RYYSAK TEAM
Põhisõit
Armin Pilv
TEAM ANTSLA
Spordiklubi
Põhisõit
Ivar Pilv
ONNINEN I
Põhisõit
Rico Pilv
Lastesõit - sündinud 2013 ja hiljem
Robin Pilv
Lastesõit - sündinud 2013 ja hiljem
Vahur Pindma
Hauka Veloklubi
Põhisõit
Carolin Pinna
Noorte- ja matkasõit
Marvin Pirnipuu
Saint Gobain Glass Estonia SE
Põhisõit
Oliver Plaado
Põhisõit
Meri-Lill Plagnaud
CFC
Noorte- ja matkasõit
Raino Pobbol
Põhisõit
Raivo Põder
Põhisõit
Lauren Pohl
CFC
Noorte- ja matkasõit
Marko Pohl
AT Sport Team
Põhisõit
Rauno Pohlak
VELOPLUS
Spordiklubi
Põhisõit
Mait Pokkinen
SCOUTSPATALJON TEAM
Spordiklubi
Põhisõit
Henri Põldma
MTÜ Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Johanna Põldma
Lastesõit - sündinud 2013 ja hiljem
Mirko Põldma
RR SIPLASED / LAADA CAFE
Spordiklubi
Põhisõit
Alo Põldmaa
RR SIPLASED / LAADA CAFE
Spordiklubi
Põhisõit
Koit Põldmaa
RR SIPLASED / SIMUNA SK
Põhisõit
Martin Põldoja
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM II
Spordiklubi
Põhisõit
Olaf Põldoja
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM II
Spordiklubi
Põhisõit
Tauno Põldoja
vk Velron
Põhisõit
Kaido Polt
Põhisõit
Peeter Poopuu
REDBIKE / HIIEKO
Spordiklubi
Põhisõit
Priit Poopuu
Põhisõit
Ken Post
Põhisõit
Annabrit Prants
KJK
Noorte- ja matkasõit
Paavo Prii
RR SIPLASED / SIMUNA SK
Spordiklubi
Põhisõit
Argo Priivits
Põhisõit
Keijo Priks
Korpus racing team
Põhisõit
Priit Printsmann
SCOUTSPATALJON TEAM
Spordiklubi
Põhisõit
Jaanus Prits
Noorte- ja matkasõit
Robin Pruul
AT Sport Team
Põhisõit
Jaanus Pruuli
TEAM HAUKA VELOKLUBI
Põhisõit
Kaia Pruuli
TEAM ANTSLA NAISED
Põhisõit
Karl Pruuli
TEAM HAUKA VELOKLUBI
Põhisõit
Paul Pruuli
Hauka Veloklubi
Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Mari Puhang
Põhisõit
Marcus Puhke
Põhisõit
Peeter Puhke
AMBLA SK
Põhisõit
Raivo Puhke
Põhisõit
Rauno Puhke
AMBLA SK
Põhisõit
Sille Puhu
Fun Timez Hawaii Cyclon
Põhisõit
Andre Pukk
Põhisõit
Martin Pukk
Noorte- ja matkasõit
Oskar Pukk
Noorte- ja matkasõit
Raivo Pulst
REDBIKE TEAM 2
Spordiklubi
Põhisõit
Rainer Pungar
CYCLON
Põhisõit
Henno Puu
Põhisõit
Karlis Puusepp
SPORDIPARTNER RATTAPOOD 1
Spordiklubi
Põhisõit
Sven Puusepp
SPORDIPARTNER
Põhisõit
Peeter Püvi
Põhisõit
Kadri Raadla
Jalgrattaklubi Paralepa
Noorte- ja matkasõit
Karl Raadla
Jalgrattaklubi Paralepa
Põhisõit
Rivo Raadla
Lastesõit - sündinud 2013 ja hiljem
Rünno Raadla
Jalgrattaklubi Paralepa
Noorte- ja matkasõit
Virgo Raadla
Jalgrattaklubi Paralepa
Põhisõit
Kaupo Raag
VELO CLUBBERS
Põhisõit
Tõnis Raamets
Põhisõit
Risto Raaper
Põhisõit
Ahti Raasuke
Hawaii Express Kuressaare
Põhisõit
Priit Rahnel
Põhisõit
Madis Rahu
Põhisõit
Priit Raid
Tripassion Triatloniklubi
Põhisõit
Eldur Raiesmaa
Auto Stock Team
Põhisõit
Remo Raiesmaa
Paikuse PK
Põhisõit
Triin Rait
Põhisõit
Naima Raiv-Altosaar
TEAM ANTSLA NAISED
Põhisõit
Andres Rajamets
Ensto Ensek
Põhisõit
Kristjar-Marcus Rak
Noorte- ja matkasõit
Küllike Rak
Noorte- ja matkasõit
Kristjan Randma
ASTRO BALTICS
Äriettevõte
Põhisõit
Hannes Randmaa
Põhisõit
Rando Randmaa
Noorte- ja matkasõit
Priit Randpõld
KOMO
Põhisõit
Joel Rang
REDBIKE TEAM 4
Spordiklubi
Põhisõit
Riho Räni
Põhisõit
Ivar Rannala
Malmerk Klaasium
Põhisõit
Martti Rannala
CFC
Noorte- ja matkasõit
Kalle Rassadkin
IKS
Põhisõit
Ain Rätsep
SPORDIPARTNER
Põhisõit
Kaili Rätsep
Noorte- ja matkasõit
Kaido Rätsepp
Tengu
Põhisõit
Ergo Raudsepp
Põhisõit
Kristi Raudsepp
Noorte- ja matkasõit
Rasmus Raudsepp
Noorte- ja matkasõit
Rayan Raudsepp
Noorte- ja matkasõit
Meelis Rebane
AT Sport Team
Põhisõit
Priit Rebane
MAMILY NATIONAL PRO MTB RACING TEAM
Spordiklubi
Põhisõit
Raido Rebas
Põhisõit
Karel Gustav Rei
CFC
Noorte- ja matkasõit
Tarmo Rei
CFC
Põhisõit
Rivo Reila
MAMILY NATIONAL PRO MTB RACING TEAM
Spordiklubi
Põhisõit
Kuldar Reiljan
VELO CLUBBERS
Põhisõit
Andrus Reimaa
FLEXOIL
Äriettevõte
Põhisõit
Inge Reiman
Põhisõit
Gea Reimann
REDBIKE TEAM NAISED
Spordiklubi
Põhisõit
Ott Reinaas
Põhisõit
Vello Reinik
Püha Loomaaed
Põhisõit
Rauno Reinoja
Põhisõit
Alar Reiska
Haanja RK
Põhisõit
Alari Reissaar
Põhisõit
Janek Resev
JÄRVA-JAANI RATTA- JA SUUSAKLUBI
Spordiklubi
Põhisõit
Kristelle Riigor
Lastesõit - sündinud 2013 ja hiljem
Janek Riiner
Viljandi Rattaklubi 2
Põhisõit
Märt Riiner
MAMILY NATIONAL PRO MTB RACING TEAM
Spordiklubi
Põhisõit
Andres Riismann
Põhisõit
Tarmo Riitmuru
Põhisõit
Henrik Rikkas
Põhisõit
Rauno Rimmeld
Põhisõit
Risto Ristisaar
Põhisõit
Margus Ristmets
Põhisõit
Enn Rohila
Noorte- ja matkasõit
Kaspar Rohtla
REDBIKE TEAM 2
Põhisõit
Valdek Rohtma
VIIMSI SPORT
Spordiklubi Viimsi Sport
Põhisõit
Märt Rooden
Põhisõit
Roger Rooma
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM II
Spordiklubi
Põhisõit
Andrey Roop
Põhisõit
Tõnu Roosaar
ONNINEN II
Põhisõit
Kristjan Roosild
Transferwise
Põhisõit
Tauno Roosimaa
Põhisõit
Laura Rosenberg
Noorte- ja matkasõit
Reiko Rosenthal
RTR
Põhisõit
Alexandra-Mariah Rõuk
Lastesõit - M10/N10
Kristella Rõuk
Lastesõit - sündinud 2013 ja hiljem
Gunars Rozenbergs
Põhisõit
Olavi Ründva
Põhisõit
Richard Ründva
Nõmme Rattaklubi
Noorte- ja matkasõit
Vello Ründva
Põhisõit
Dmitri Rusovitš
Põhisõit
Alo Rüütel
Põhisõit
Meelis Rüütli
Noorte- ja matkasõit
Kerttu Saadi
Noorte- ja matkasõit
Kristjan Saar
Põhisõit
Raido Saar
REDBIKE / HIIEKO
Spordiklubi
Põhisõit
Sander Saar
VELOPLUS
Spordiklubi
Põhisõit
Tõnis Saar
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM I
Spordiklubi
Põhisõit
Peeter Saarep
Põhisõit
Mattias Saks
MTÜ Spordiselts
Põhisõit
Priit Saksniit
Põhisõit
Alar Sala
ONNINEN I
Põhisõit
Martti Salm
21cc
Põhisõit
Guido Salumäe
Põhisõit
Koit Sammel
Cosmos
Spordiklubi
Põhisõit
Laura Lizette Sander
Noorte- ja matkasõit
Jüri Sankman
Põhisõit
Margus Sarapuu
Põhisõit
Urmas Sarri
Põhisõit
Indrek Sauga
Põhisõit
Indrek Sauväli
Sindi SK KALJU
Põhisõit
Chris Savitski
Spordipartner Rattapood
Põhisõit
Jüri Savitski
SPORDIPARTNER RATTAPOOD
Põhisõit
Heikki Savolainen
FLEXOIL
Äriettevõte
Põhisõit
Silver Semjonov
Viljandi Rattaklubi
Noorte- ja matkasõit
Veiko Semjonov
Põhisõit
Kaspar Semm
Vooremaa Centrum Rattabaas
Põhisõit
Nikolay Shavela
Põhisõit
Vladimir Sidorov
Põhisõit
Marko Sigus
KULGUR TEAM 1
Spordiklubi
Põhisõit
Andris Siim
Spordiklubi Rakke
Noorte- ja matkasõit
Reijo Sikk
Põhisõit
Aidi Sildaru
Noorte- ja matkasõit
Kalev Sildaru
lebo racing
Põhisõit
Martin Sildre
Põhisõit
Madis Sildvee
RR SIPLASED / LAADA CAFE
Spordiklubi
Põhisõit
Märt Sildvee
RR SIPLASED / VERX
Spordiklubi
Põhisõit
Janar Sillamaa
Põhisõit
Janar Sillaots
Viljandi Rattaklubi 1
Põhisõit
Stig-Tristan Sillat
TÜASK
Noorte- ja matkasõit
Dener Silm
Lastesõit - sündinud 2013 ja hiljem
Doris Silm
Lastesõit - sündinud 2013 ja hiljem
Maario Silm
RR SIPLASED / METSAHAKE
Spordiklubi
Põhisõit
Sten Silm
Lastesõit - sündinud 2013 ja hiljem
Kristjan Sinik
Põhisõit
Margus Sirvel
RR SIPLASED / LAADA CAFE
Spordiklubi
Põhisõit
Merili Sirvel
RR SIPLASED / VITAX
Spordiklubi
Põhisõit
Ivar Siska
REDBIKE TEAM 4
RedBike
Põhisõit
Aare Sõber
Põhisõit
Margus Soidla
RR SIPLASED / VERX
Spordiklubi
Põhisõit
Oole Soodla
JÄRVA-JAANI RATTA- JA SUUSAKLUBI
Spordiklubi
Põhisõit
Andres Soojärv
KULGUR TEAM 2
Spordiklubi
Põhisõit
Ahti Soom
Sportlove
Põhisõit
Karen Soosalu
Põhisõit
Indrek Sootla
ASTRO BALTICS
Äriettevõte
Põhisõit
Tarmo Sova
Põhisõit
Valmer Stalkov
Põhisõit
Kevin Starkopf
Põhisõit
Greete Steinburg
SPORDIKLUBI RAKKE NAISKOND
Spordiklubi
Põhisõit
Harri Sügis
SPORDIPARTNER
Põhisõit
Kairo Sulbi
Põhisõit
Tarmo Sulg
Kondimootorid
Põhisõit
Allan Sülla
Põhisõit
Jüri Suluste
SJK Viiking
Põhisõit
Tiit Šumanov
RR SIPLASED / VERX
Spordiklubi
Põhisõit
Elar Sumberg
Fujitsu Estonia
Põhisõit
Heikki Suokas
Põhisõit
Kristina Suokas
Põhisõit
Sebastian Suppi
Nõmme Rattaklubi
Noorte- ja matkasõit
Simon Suppi
Nõmme Rattaklubi
Lastesõit - M8/N8
Endel Susi
Põhisõit
Andres Sütt
Põhisõit
Regina Suzi
Põhisõit
Hanna Karoline Taaramäe
Noorte- ja matkasõit
Rein Taaramäe
Põhisõit
Iiris Takel
SPORDIPARTNER RACING GIRLS
Põhisõit
Kalle Takel
VIIMSI SPORT
Spordiklubi Viimsi Sport
Põhisõit
Raul Talumaa
CCRM TEAM 2
Spordiklubi
Põhisõit
Tarvi Talv
vk Velron
Põhisõit
Andro Tamkõrv
Noorte- ja matkasõit
Helmet Tamkõrv
TEAM AMPS
Spordiklubi
Põhisõit
Bruno Tamm
CCRM TEAM 2
Spordiklubi
Põhisõit
Erki Tamm
Põhisõit
Gregor Markus Tamm
Lastesõit - sündinud 2013 ja hiljem
Hando Tamm
Kalakuningad
Põhisõit
Ilmar Tamm
Põhisõit
Romet Tamm
Lastesõit - sündinud 2013 ja hiljem
Taago Tamm
CYCLON
Põhisõit
Jaak Tammemägi
Põhisõit
Kaupo Tammepuu
Noorte- ja matkasõit
Riko Tammepuu
Nõmme rattaklubi
Noorte- ja matkasõit
Erkki Tammisaar
Põhisõit
Mihkel Tammsalu
Rõuge Racing Team
Spordiklubi
Põhisõit
Tarvi Tara
SPORDIPARTNER RATTAPOOD 1
Spordiklubi
Põhisõit
Kirill Tarassov
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM I
Spordiklubi
Põhisõit
Tenno Tarikas
Noorte- ja matkasõit
Peeter Tarvis
VELOPLUS
Spordiklubi
Põhisõit
Peeter Tarvis
KoMo
Põhisõit
Raul Taul
Põhisõit
Feeliks Teder
Tartu Ujumisklubi
Põhisõit
Roobert Teder
Tartu Ujumisklubi
Noorte- ja matkasõit
Hans Teearu
Karupesa tiim
Põhisõit
Karl Teearu
Põhisõit
Paul Teearu
OÜ Valga Puu
Põhisõit
Mairold Teede
Spordiklubi RAKKE
Noorte- ja matkasõit
Tanel Rasmus Teesalu
Noorte- ja matkasõit
Taavi Tell
Areal Team
Põhisõit
Marju Tempel
Aegviidu SK
Põhisõit
Margus Tenslind
Põhisõit
Tavo Tenson
ONNINEN I
Põhisõit
Sten Teppan
Põhisõit
Raivo Terve
Omniva Spordiklubi
Põhisõit
Marko Tiisler
Põhisõit
Robin Tiisler
Lastesõit - M10/N10
Robin Tiisler
Lastesõit - M8/N8
Taikki Tillemann
CCRM TEAM 1
Spordiklubi
Põhisõit
Taavi Ting
AT Spordiklubi
Spordiklubi
Põhisõit
Jan Markus Tinno
Velo Clubbers
Noorte- ja matkasõit
Margus Tinno
velo clubbers
Põhisõit
Valmar Tobonik
Põhisõit
Tanel Tobreluts
Noorte- ja matkasõit
Rego Tohvrel
Põhisõit
Rainer Tokko
Põhisõit
Siim Tõld
Põhisõit
Rasmus Tommula
Noorte- ja matkasõit
Tauri-Dag Tõnov
Põhisõit
Rita Toome
RR SIPLASED / VITAX
Spordiklubi
Põhisõit
Roland Toome
RR SIPLASED / METSAHAKE
Spordiklubi
Põhisõit
Anu Toomjõe
TEAM ANTSLA NAISED
Põhisõit
Kaido Toonekurg
RAE RATTAKLUBI II
Spordiklubi
Põhisõit
Vahur Trei
Põhisõit
Ave Treier
Noorte- ja matkasõit
Maria Treier
CFC
Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Meelis Treimuth
Põhisõit
Janek Trepp
Põhisõit
Andres Trink
Põhisõit
Mariliina Truubon
Noorte- ja matkasõit
Marten Truubon
Noorte- ja matkasõit
Piret Truubon
Noorte- ja matkasõit
Ülar Truubon
Elidor
Põhisõit
Kermo Tsäro
ONNINEN I
Põhisõit
Priit Tuisk
TEAM ANTSLA
Spordiklubi
Põhisõit
Tõnis Tulp
Milrem Robotics
Põhisõit
Martin Tunder
Põhisõit
Tarmo Tunder
Põhisõit
Viljar Tunder
Põhisõit
Ivo Tupits
RR SIPLASED / METSAHAKE
Spordiklubi
Põhisõit
Reigo Türk
VILJANDI RATTAKLUBI 1
Põhisõit
Indrek Turu
Noorte- ja matkasõit
Herki Tuttelberg
Shoproller Kose AMK ct
Spordiklubi
Põhisõit
Reeda Tuula-Fjodorov
REDBIKE TEAM NAISED
Spordiklubi
Põhisõit
Toomas Tuuna
RR SIPLASED / TARVAS
Spordiklubi
Põhisõit
Hermo Uibo
RAE RATTAKLUBI II
Spordiklubi
Põhisõit
Janelle Uibokand
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM I
Spordiklubi
Põhisõit
Kadri Ukrainski
Põhisõit
Timo Undla
Põhisõit
Fred Üprus
KULGUR TEAM 2
Spordiklubi
Põhisõit
Andres Ütt
Põhisõit
Riina Ütt
Noorte- ja matkasõit
Aimur Uuk
RR SIPLASED / METSAHAKE
Spordiklubi
Põhisõit
Arno Uustal
Noorte- ja matkasõit
Aivar Uutar
at sport
Põhisõit
Mihkel Uutar
at sport
Põhisõit
Ivar Vaab
RR SIPLASED / LAADA CAFE
Spordiklubi
Põhisõit
Mattias Vadam
REDBIKE TEAM 2
Spordiklubi
Põhisõit
Martti Vaher
Lastesõit - M8/N8
Tauno Vahesalu
Põhisõit
Markus Vähi
REDBIKE TEAM 2
Spordiklubi
Põhisõit
Nikolai Vähi
Põhisõit
Josten Vaidem
VILJANDI RATTAKLUBI 1
Spordiklubi
Põhisõit
Ermet Vain
RAE RATTAKLUBI I
Spordiklubi
Põhisõit
Christopher Väinola
Kalevi Jalgrattakool
Põhisõit
Pärtel Valge
SK Velo
Noorte- ja matkasõit
Marlen Veronika Valgma
SAQ SC
Noorte- ja matkasõit
Taavi Valgmäe
VIIMSI SPORT
Spordiklubi Viimsi Sport
Põhisõit
Maikel Magnus Välja
Noorte- ja matkasõit
Mikk Väljaots
Põhisõit
Henri Valmsen
VILJANDI RATTAKLUBI 1
Viljandi Rattaklubi
Noorte- ja matkasõit
Kai Valt
Põhisõit
Kaido Vanaveski
SEB
Põhisõit
Vallo Vardja
Põhisõit
Vivian Vardja
Noorte- ja matkasõit
Alo Vare
Põhisõit
Jesper Varep
SK Velo
Noorte- ja matkasõit
Joonatan Varep
SK Velo
Noorte- ja matkasõit
Rivo Varep
Noorte- ja matkasõit
Ahti Vares
Põhisõit
Marko Varik
Rekord CC
Spordiklubi
Põhisõit
Meelis Varik
REDBIKE TEAM 4
Spordiklubi
Põhisõit
Arseny Vasilev
Põhisõit
Reigo Vatsk
Põhisõit
Dmitri Vavilov
Põhisõit
Andres Veebel
Põhisõit
Joosep Veelmaa
SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND I
Spordiklubi
Põhisõit
Lauri Veenpere
Põhisõit
Raul Veesalu
Noorte- ja matkasõit
Siim Veiler
Põhisõit
Eudor Velleramm
Noorte- ja matkasõit
Valdek Venno
Shoproller Kose AMK ct
Spordiklubi
Põhisõit
Arnold Verev
Põhisõit
Aivar Veri
Põhisõit
Kairit Veri
Põhisõit
Triin Veske
Sindi Spordiklubi KALJU
Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Heigo Veskiväli
RR SIPLASED / SIMUNA SK
Spordiklubi
Põhisõit
Toomas Viigipuu
Põhisõit
Marek Viikoja
Sindi SK KALJU
Põhisõit
Travis Viires
Lastesõit - sündinud 2013 ja hiljem
Rauno Viitmann
SCOUTSPATALJON TEAM
Spordiklubi
Põhisõit
Margus Vijard
VBH Estonia OÜ
Põhisõit
Ago Vill
Põhisõit
Tarmo Visnapuu
VIIMSI SPORT
Spordiklubi Viimsi Sport
Põhisõit
Kalev Vist
CFC
Põhisõit
Andrus Volk
SPORDIPARTNER RATTAPOOD
Põhisõit
Liina Volmerson
RedBike
Noorte- ja matkasõit
Ainars Volts
Põhisõit
Argo Vooremaa
AT Spordiklubi
Spordiklubi
Põhisõit
Jaan Võsu
Põhisõit
Steve Võsu
Põhisõit
Argen Vulla
Lastesõit - sündinud 2013 ja hiljem
Kristo Zacek
Põhisõit
Juri Zobnitsev
Põhisõit
Arvo Zuts
Ehitusmeister
Noorte- ja matkasõit
Kadi Zvirik
Noorte- ja matkasõit

...