Et En

Registreerunud

Registreerunute nimekirja uuendatakse kord ööpäevas. Viimati uuendatud 04.12.2022 23:40.
Kokku: 572
41km vaba: 426
21km vaba: 120
Saare Lastesõit kuni 8 aastased: 15
Saare Lastesõit kuni 9-12 aastased: 11
mees: 491
naine: 81
Nimi Võistkond/Organisatsioon Distants
Jan Aas
41km vaba
Aare Aasa
41km vaba
Allar Adamson
41km vaba
Ats Adder
41km vaba
Ander Adel
Baltyre
41km vaba
Margit Ahu
41km vaba
Ene Aigro
41km vaba
Allan Aim
41km vaba
Taimar Ala
Keskkonnaagentuur
41km vaba
Dmitri Aleksejev
41km vaba
Magnar Alev
Mapomets
41km vaba
Janek Alla
41km vaba
Aleksander Altmäe
41km vaba
Alar Alumaa
41km vaba
Riivo Ambos
41km vaba
Juhan Änilane
41km vaba
Allan Aniott
41km vaba
Ave Ansper
41km vaba
Arno Anton
Tartu Suusaklubi
41km vaba
Arvi Anton
Viljandi Suusaklubi
41km vaba
Cristian Anton
Merevägi
41km vaba
Tõnu Armulik
41km vaba
Hannes Aron
41km vaba
Raul Arula
41km vaba
Grete Arumäe
41km vaba
Krister Aule
41km vaba
Andres Avalo
Konnapojad
41km vaba
Imre Avalo
Team Amps
41km vaba
Arno Bachaus
41km vaba
Vladimir Baskakov
41km vaba
Andreas Baum
Team HoReCa Service
41km vaba
Anette Baum
Pärnu Aerutajate Klubi
41km vaba
Gunnar Baum
41km vaba
Jaanus Bauman
RR Siplased / CRAFT
41km vaba
Adrian Blake
Cooma Ski Club
41km vaba
Andres Blank
1. Jalaväebrigaad
41km vaba
Andres Brakmann
41km vaba
Andris Dainis
5A-Valka/LV
41km vaba
Andrus Ebber
41km vaba
Elisabeth Ebras
21km vaba
Kristian Ebras
Saare Lastesõit kuni 8 aastased
Kristo Ebras
41km vaba
Heli Eerik
21km vaba
Siim Eilo
Team China
41km vaba
Eero Einblau
MOTOMARKET
41km vaba
Jüri Ellen
41km vaba
Toomas Elling
Rae Rattaklubi
41km vaba
Toomas Ellmann
Enervit
21km vaba
Lauri Ellram
41km vaba
Alar Ervin
41km vaba
Algo Eskla
41km vaba
Ain Fjodorov
41km vaba
Janno Greenbaum
41km vaba
Jaanus Grigorovits
41km vaba
Asko Gross
21km vaba
Brandon David Gross
Saare Lastesõit kuni 9-12 aastased
Ken Kaarel Gross
21km vaba
Henry Grünberg
21km vaba
Viljar Haav
VIIMSI SPORT
41km vaba
Raido Haaviste
41km vaba
Meril Kristi Haljand
21km vaba
Härmo Haljaste
Suusahullud
41km vaba
Artur Hallik
Saare Lastesõit kuni 9-12 aastased
Frode Hallik
Tamsalu AO Suusaklubi
21km vaba
Roosi Hallik
Tamsalu AO Suusaklubi
21km vaba
Heiti Hallikma
41km vaba
Kaido Hanikat
Conviso
41km vaba
Heigo Härmatis
41km vaba
Kristiina Herodes
Swedbank
41km vaba
Evelyn Himma
Tasalu AO SUKL
41km vaba
Martti Himma
Team HoReCa Service
41km vaba
Laur Hiob
41km vaba
Lars-Erik Hion
21km vaba
Oliver Hion
21km vaba
Aleksandr Hlebnikov
41km vaba
Kalju Holzberg
A2K Spordiklubi
41km vaba
Indrek Hubel
Viljandi Suusaklubi
41km vaba
Erkki Hummal
SPARTA
41km vaba
Aimar Hussar
Areal team
41km vaba
Kaidar Hussar
Areal team
41km vaba
Tiina Idavain
41km vaba
Olavi Israel
41km vaba
Ivar Ivanov
Maratonsport
41km vaba
Mikk Jakobson
41km vaba
Kaupo Jalasto
41km vaba
Peeter Jalasto
41km vaba
Ants Jänes
21km vaba
Endel Jänes
Puumerkki AS
21km vaba
Jürgo Jartsev-Moont
Simuna SK/Talukartul
Simuna SK
41km vaba
Kert Järva
21km vaba
Romek Järva
21km vaba
Christopher Järve
41km vaba
Marek Järve
41km vaba
Gert Jõeäär
41km vaba
Janari-Joel Jõessar
41km vaba
Jaan Jõgi
41km vaba
Tarmo Jullinen
Järva-Jaani RSK
21km vaba
Priit Jüriöö
41km vaba
Meelis Jürisaar
41km vaba
Merilin Jürisaar
41km vaba
Sergei Jurlov
41km vaba
Regina Kaal
41km vaba
Mairit Kaarjärv
Ebavere suusaklubi
21km vaba
Maris Kaarjärv
Ebavere suusaklubi
41km vaba
Illar Kaasik
VIIMSI SPORT
41km vaba
Margus Kaasik
41km vaba
Iljar Kabral
41km vaba
Tiit Kadak
Roheline Heakord
41km vaba
Peeter Kadarik
MKM jooksuklubi
41km vaba
Margus Kaegas
41km vaba
Kristiina Kägu
VIIMSI SPORT
21km vaba
Ago Käis
41km vaba
Mairolt Kakko
REIB OÜ
41km vaba
Kai Kalamees
41km vaba
Mikk Kalamees
Team TT
41km vaba
Targo Kalamees
Team TT
41km vaba
Aivo Kaljumäe
areal team
41km vaba
Kuldar Kaljurand
41km vaba
Krister Kallas
TSK Joosu
21km vaba
Mati Kallas
TSK Joosu
21km vaba
Kalmer Kallasmaa
Saku Suusaklubi
41km vaba
Kuldar Kallasmaa
21km vaba
Kristjan Kalle
21km vaba
Rein Kalle
41km vaba
Merje Kallip
21km vaba
Mart Kals
41km vaba
Priit Kampus
41km vaba
Urmas Kanep
41km vaba
Mairis Kangro
VIIMSI SPORT
21km vaba
Alari Kannel
41km vaba
Tanel Kannel
41km vaba
Jaak Kanniste
41km vaba
Aleksandr Kardakov
21km vaba
Tarmo Kärdi
SuusaAkadeemis
41km vaba
Uku Karing
41km vaba
Indrek Karolin
41km vaba
Veiko Karp
41km vaba
Sergei Karpenko
Äkke
41km vaba
Kalmar Karro
41km vaba
Kalle Karrofeldt
41km vaba
Üllar Karu
41km vaba
Virgo Karu
41km vaba
Andrus Kasekamp
CYCLON
41km vaba
Edvin Kask
41km vaba
Kustav Kask
Saare Lastesõit kuni 8 aastased
Tõnno Kask
41km vaba
Toomas Kask
21km vaba
Triin Kask
Saare Lastesõit kuni 9-12 aastased
Kaupo Kattai
RTR
41km vaba
Margus Kaupmees
Velopete
41km vaba
Margus Kaur
41km vaba
Marek-Andres Kauts
21km vaba
Jaanus Keerberg
AMBLA SK
41km vaba
Kristi Kelgo
41km vaba
Kalle Kesa
41km vaba
Kert Keskpaik
CRAFT / TOKO
41km vaba
Kalle Kiiranen
Tartu Suusaklubi
41km vaba
Urmo Kiitam
41km vaba
Ain Kilk
41km vaba
Olivar Kits
41km vaba
Allar Kivil
41km vaba
Heleri Kivil
41km vaba
Märt Kivila
41km vaba
Matis Kivila
41km vaba
Rita Kivila
41km vaba
Tarvo Klaasimäe
41km vaba
Tanel Kliiman
SAK Tartu
41km vaba
Kiur Klippberg
SK Sula
21km vaba
Christian Koitve
21km vaba
Mariette Koitve
Saare Lastesõit kuni 8 aastased
Markkus Koitve
21km vaba
Mattias Koitve
Saare Lastesõit kuni 9-12 aastased
Carlos Kõiv
Saare Lastesõit kuni 8 aastased
Croliina Kõiv
Saare Lastesõit kuni 9-12 aastased
Kardo Kõiv
41km vaba
Kauri Kõiv
CRAFT / TOKO
41km vaba
Marek Kõiv
41km vaba
Ervin Kõll
41km vaba
Andres Kollo
CRAFT / TOKO
41km vaba
Madis Kollo
41km vaba
Tiit Kollo
41km vaba
Kuido Kond
41km vaba
Raul Köster
Myfitness Viru
41km vaba
Andreas Kraas
Spordipood Duncan.ee
OÜ Duncan
41km vaba
Kaspar Krauvärk
Alutaguse Suusaklubi/Jõhvi Spordikool
41km vaba
Rein Kriks
21km vaba
Karel Krist
41km vaba
Magnus Krusemann
41km vaba
Zinaida Kruusalu
21km vaba
Gregor Kruusimägi
Saare Lastesõit kuni 8 aastased
Grethel Kruusimägi
Saare Lastesõit kuni 8 aastased
Geidi Kruusmann
21km vaba
Laura Kruusmann
Suusahullud
41km vaba
Peeter Kuhi
41km vaba
Tõnu Kuhi
41km vaba
Illar Kukk
41km vaba
Kalle Kukk
41km vaba
Kaspar Kukk
Tamsalu AO suusaklubi
21km vaba
Raido Kukk
Suusahullud
41km vaba
Kajar Kuldsepp
SPORDIKLUBI SPORTLOVE
41km vaba
Rauno Kulmats
21km vaba
Heiki Kulu
41km vaba
Andres Kungla
"Määrivana"
41km vaba
Kert Kupp
21km vaba
Veljo Kupp
21km vaba
Eke Kurg
RTG Spordiklubi
41km vaba
Rauno Kurg
41km vaba
Eliise Kütson
Saare Lastesõit kuni 9-12 aastased
Jaanus Kütson
41km vaba
Robin Kütt
KF Suusaklubi
21km vaba
Asko Kuusalu
Koidu Suusaklubi
41km vaba
Ivo Kuusalu
41km vaba
Kaspar Kuuse
41km vaba
Enn Kuusik
21km vaba
Kerttu-Liis Laane
21km vaba
Max Sander Laane
41km vaba
Margus Laanemäe
21km vaba
Meelis Laanemets
41km vaba
Ott Läänemets
41km vaba
Silver Laaneveer
21km vaba
Mart Laaniste
41km vaba
Karl Laasik
Hää laks
41km vaba
Mart Laid
41km vaba
Jaanus Laidvee
41km vaba
Eddy Lainurm
41km vaba
Martin Länts
41km vaba
Elina Lasseron
41km vaba
Tõnis Laugesaar
Spordipood Duncan.ee
OÜ Duncan
41km vaba
Alari Laurson
21km vaba
Taavi Lehemaa
CRAFT / TOKO
41km vaba
Amelya Lehis
Saare Lastesõit kuni 8 aastased
Ülar Lehiste
41km vaba
Tiit Lehto
41km vaba
Tõnis Leier
41km vaba
Leho Leimann
41km vaba
Andrus Lein
41km vaba
Rain Leisi
Küberväejuhatus
41km vaba
Andres Leosk
41km vaba
Markus Lepmets
Nõmme Spordiklubi
21km vaba
Margus Lepp
41km vaba
Janec Leppik
41km vaba
Kalle Lett
41km vaba
Triin Lett
Suusahullud
41km vaba
Ants Liigand
TT Tarkvara OÜ
41km vaba
Peeter Liik
Klubi Tartu Maraton
41km vaba
Ülle Liiv
41km vaba
Jan-Erik Lindgren
41km vaba
Kristjan Linnus
Areal team
41km vaba
Sander Linnus
areal team
41km vaba
Raiko Lipstok
41km vaba
Malvi Lõhmus
21km vaba
Andris Lokna
41km vaba
Olavi Loo
41km vaba
Jete Hendrika Lood
Tamsalu AO Suusaklubi
41km vaba
Anti Looskari
REDBIKE
41km vaba
Merje Luik
41km vaba
Cheron Lukk
41km vaba
Juhan Lukk
Suki Sula
41km vaba
Villu Lükk
41km vaba
Andres Lukkats
41km vaba
Vello Luts
Trismile
41km vaba
Ele Luuk
21km vaba
Andres Maarits
41km vaba
Alar Maasik
41km vaba
Andre Mägi
41km vaba
Madis Mägi
41km vaba
Malviki Mägi
21km vaba
Mattias Maidla
OK Põlva Kobras
21km vaba
Meelis Maidla
Põkva Matkaklubi
41km vaba
Leonid Malikov
41km vaba
Robert Mälk
SK Väga Aeglased
41km vaba
Oliver Mändla
41km vaba
Magnus Mangusson
21km vaba
Tanel Mangusson
21km vaba
Willem Mangusson
21km vaba
Uno Markson
41km vaba
Mihkel Märtin
41km vaba
Markus Masing
21km vaba
Tiit Meidla
LHV
41km vaba
Tarmo Meigas
21km vaba
Sille Meikop
Suusahullud
41km vaba
Stewe Mets
21km vaba
Marek Mikk
41km vaba
Sven Milli
41km vaba
Madis Moor
41km vaba
Reimo Moor
41km vaba
Tarmo Moor
21km vaba
Olavi Mõts
41km vaba
Siiri Murakas
21km vaba
Sulev Muru
Alati kohal suusahundid
41km vaba
Kaido Muug
41km vaba
Kalev Müür
21km vaba
Tarmo Napa
Hää laks
41km vaba
Martin Nassar
Viljandi Suusaklubi
41km vaba
Kurmo Neemela
41km vaba
Tarmo Neemela
Eesti Sportlane
41km vaba
Alar Nigul
CFC Spordiklubi
41km vaba
Robin Nirgi
21km vaba
Tobias Nirgi
21km vaba
Marek Nõmm
Spordipood Duncan.ee
41km vaba
Priit Nõmmeots
41km vaba
Kalev Nõmmiste
Simuna SK
21km vaba
Karel Nõmmiste
Ebavere Suusaklubi
21km vaba
Leie Nõmmiste
Simuna SK
21km vaba
Maris Nõmmiste
Ebavere Suusaklubi
21km vaba
Hannes Normak
41km vaba
Talis Nurk
41km vaba
Neeme Nurm
21km vaba
Peep Nurm
21km vaba
Tarmo Oidjärv
41km vaba
Karl Oissar
41km vaba
Siim Ojaver
41km vaba
Taivo Olesk
21CC Triatloniklubi
41km vaba
Alar Oll
21km vaba
Kalev Õmmik
21km vaba
Marko Õmmik
21km vaba
Katrin Oolmets
SPARTA
41km vaba
Anti Oot
41km vaba
Magnus-Mait Ots
Leola
41km vaba
Sten Ots
Saare Lastesõit kuni 8 aastased
Juhan Paabstel
41km vaba
Jaanika Paalmäe
SuKl Sula
41km vaba
Juhan Paberit
21km vaba
Katrin Paberit
21km vaba
Timo Paberit
41km vaba
Andres Pae
Suusahullud
41km vaba
Heigo Paglant
41km vaba
Indrek Pak
Alati kohal suusahundid
41km vaba
Vladislav Pakhomenkov
41km vaba
Regina Palatu
21km vaba
Meelis Palover
Suusahullud
41km vaba
Andreas Papp
Tripa
41km vaba
Signe Parm
Jetoil
Jetoil AS
41km vaba
Aivar Pärnamets
41km vaba
Raivo Pärnpuu
CRAFT / TOKO
41km vaba
Erki Parri
Suusahullud
41km vaba
Silver Part
41km vaba
Taavi Part
MetsPuu
41km vaba
Veiko Parts
21km vaba
Martti Parve
41km vaba
Dmitry Parygin
Pskov Ski Team
41km vaba
Margus Pauts
F5
21km vaba
Ulvar Pavlov
Alati kohal suusahundid
41km vaba
Kaido Perm
41km vaba
Kaido Pesor
41km vaba
Richard Peterson
41km vaba
Peeter Piirimägi
41km vaba
Margus Piiriste
41km vaba
Raio Piiroja
Team HoReCa Service
41km vaba
Kristian Pilbas
Eesti Energia Spordiklubi
41km vaba
Alari Pilliroog
41km vaba
Aare Pilvet
41km vaba
Jaanus Pino
41km vaba
Norman Pirk
41km vaba
Madis Põld
41km vaba
Tõnis Põld
21km vaba
Marek Põldeots
41km vaba
Alo Põldmaa
Simuna SK/Talukartul
41km vaba
Kaire Põldmaa
SimunaSK
21km vaba
Sven Põldme
41km vaba
Paul Poldsaar
Tulepuu
41km vaba
Andero Põllu
41km vaba
Rain Praks
Merevägi
41km vaba
Andrus Prangli
Suusaakadeemia
41km vaba
Leili Prans
41km vaba
Mati Preitof
41km vaba
Ossi Rasmus Priks
21km vaba
Sander Pritsik
21km vaba
Rasmus Pruul
Merevägi
41km vaba
Hanna-Maria Puhke
41km vaba
Marcus Puhke
41km vaba
Peeter Puhke
41km vaba
Rauno Puhke
41km vaba
Linette Pukk
Saare Lastesõit kuni 9-12 aastased
Priit Pullerits
41km vaba
Indrek Pung
41km vaba
Marti Pungits
41km vaba
Janek Punkov
Team HoReCa Service
41km vaba
Jaanus Purga
SK Väga Aeglased
41km vaba
Priit Puskar
41km vaba
Kristo Rääk
PERI
21km vaba
Ilmar Raap
meie
41km vaba
Frank Aron Ragilo
21km vaba
Gerly Ragilo
21km vaba
Alari Rahumägi
Jetoil
Jetoil AS
41km vaba
Jürgo Raid
41km vaba
Madis Raidma
41km vaba
Arvo Raja
Alati kohal suusahundid
41km vaba
Jaan Rakaselg
41km vaba
Risto Rammul
SK Los Toros
41km vaba
Andres Rannamets
41km vaba
Ando Raud
Jetoil
Jetoil AS
41km vaba
Getrin Raudsepp
21km vaba
Jan Raudsepp
Eesti Sportlane
41km vaba
Artur Rauk
Õhuvägi
41km vaba
Meelis Rebane
RR Siplased / CRAFT
41km vaba
Mehis Rebane
21km vaba
Raimo Rebo
41km vaba
Anti Reiman
suusa
21km vaba
Ott Reinaas
41km vaba
Tõnu Reinov
41km vaba
Alar Reiska
41km vaba
Alari Reissaar
21km vaba
Hillar Reissaar
21km vaba
Sander Reitalu
Enemat
21km vaba
Alex Reitsak
21km vaba
Indrek Reitsak
41km vaba
Martin Remmelg
CRAFT / TOKO
41km vaba
Lars Riisalu
Suusahullud
41km vaba
Aivo Rikka
41km vaba
Siim Rikolas
41km vaba
Indrek Roasto
41km vaba
Janno Rodendau
RR Suusaklubi
41km vaba
Valdek Rohtma
VIIMSI SPORT
41km vaba
Aivar Romet
41km vaba
Karl-Jaagup Rõngas
21km vaba
Kuido Rooba
Mispo
41km vaba
Tõnu Roosve
Eesti Energia Spordiklubi
41km vaba
Tõnu Rummo
RR Siplased / CRAFT
41km vaba
Olavi Ründva
41km vaba
Vello Ründva
21km vaba
Sander Rüngenen
41km vaba
Rein Ruusalu
41km vaba
Monika Ruut
41km vaba
Henri Rüütli
Saare Lastesõit kuni 8 aastased
Hugo Rüütli
Saare Lastesõit kuni 9-12 aastased
Ene Saar
41km vaba
Heigo Saar
41km vaba
Indrek Saar
41km vaba
Marek Saar
41km vaba
Viktor Saaremets
41km vaba
Mati Saarend
41km vaba
Johanna Saetha
Saare Lastesõit kuni 8 aastased
Anton Safonov
41km vaba
Ivan Safronov
Pskov Ski Team
41km vaba
Oleg Safronov
Saare Lastesõit kuni 8 aastased
Arvo Sala
Eesti Energia Spordiklubi
41km vaba
Raimo Salla
41km vaba
Sigrid Salujärv
21km vaba
Eeva-Kristiina Sander
Team Chica
41km vaba
Laura Lizette Sander
21km vaba
Morten Sätha
SWIX
41km vaba
Alar Savastver
Koidu SK
41km vaba
Silja Scheer
21km vaba
Arvi Schilf
41km vaba
Priit Sei
SeiCom aknatehas
21km vaba
Pille Seire
21km vaba
Tarmo Selde
41km vaba
Sven Selge
Järva-Jaani RSK
21km vaba
Andrei Semenkov
41km vaba
Sander Sepa
21km vaba
Leons Seskens
41km vaba
Indrek Siilaberg
41km vaba
Avo Siilak
41km vaba
Martin Siimer
LiVal
41km vaba
Madis Sildvee
RR Siplased / CRAFT
41km vaba
Siiri Sirge
41km vaba
Sulev Sirkel
21km vaba
Juri Širokov
CRAFT / TOKO
41km vaba
Darina Skolozhabskyy
Saare Lastesõit kuni 8 aastased
Nikita Skolozhabskyy
Saare Lastesõit kuni 9-12 aastased
Oleksandr Skolozhabskyy
21km vaba
Sofia Skolozhabskyy
Saare Lastesõit kuni 8 aastased
Carl Sõlg
Grossi Toidukaubad
41km vaba
Allar Soo
Areal team
41km vaba
Gerit Soodla
21km vaba
Germo Soodla
21km vaba
Gregor Soodla
21km vaba
Guido Soodla
41km vaba
Hando Soonpuu
21km vaba
Cardo Soosaar
Suusahullud
41km vaba
Karen Soosalu
41km vaba
Hanna Stratton
Saare Lastesõit kuni 8 aastased
Urmas Sulaoja
41km vaba
Geiri Suur
41km vaba
Martin Suuroja
Viitna suusaklubi
41km vaba
Arvi Suurpere
Klubi Tartu Maraton
41km vaba
Arvi Suurpere
Klubi Tartu Maraton
21km vaba
Tõnis Tagel
41km vaba
Epp Talvik
21km vaba
Ott Talvik
41km vaba
Veikko Tamlak
41km vaba
Karin Tamm
41km vaba
Joosep Tammemäe
Viljandi Suusaklubi
41km vaba
Kaupo Tammemäe
Viljandi Suusaklubi
41km vaba
Piibe Tammemäe
21km vaba
Heini Tammik
41km vaba
Karl Mathias Tammiste
Saare Lastesõit kuni 9-12 aastased
Priit Tammisto
41km vaba
Oliver Tampuu
41km vaba
Tõnu Tänav
41km vaba
Feeliks Teder
Tartu Ujumisklubi
41km vaba
Hardi Teder
Suusahullud
41km vaba
Toomas Teesaar
41km vaba
Sven Tekkel
21km vaba
Sten Teppan
41km vaba
Raivo Terve
Omniva
41km vaba
Priit Tiidla
Tartu Suusaklubi
41km vaba
Taavi Tiimus
Black Team Estonia
41km vaba
Tiina Tiisler
Tartu Rulluisuklubi
41km vaba
Toomas Tiisler
41km vaba
Jaanus Tiisvend
Eesti Sportlane
41km vaba
Kaspar Tiisvend
Eesti Sportlane
21km vaba
Tauri Tikerpe
Team TT
41km vaba
Taimar Tilgre
21km vaba
Rimo Timm
41km vaba
Toivo Tinast
41km vaba
Rivo Tolli
21km vaba
Taivo Tolli
X-Sport Team
41km vaba
Relika Toome
41km vaba
Assar Tops
41km vaba
Madis Torim
41km vaba
Kaarel Toss
Alati kohal suusahundid
41km vaba
Hanno Traks
41km vaba
Janek Trepp
Tamsalu AO Suusaklubi
41km vaba
Jüri Triisa
redbike
41km vaba
Aron Trumm
Suusahullud
41km vaba
Martin Tulit
21km vaba
Rain Tulp
KOMO
41km vaba
Ivo Tupits
41km vaba
Madis Türi
41km vaba
Reeda Tuula-Fjodorov
Arigato
41km vaba
Mark Ubaleht
41km vaba
Ilmar Udam
Spordipood Duncan.ee
41km vaba
Maanus Udam
RR Suusaklubi
21km vaba
Toomas Uiboleht
ASSA ABLOY SK
41km vaba
Joosep Ulm
41km vaba
Toomas Unt
41km vaba
Ülo Urb
41km vaba
Aivo Uude
41km vaba
Tanel Uudeberg
SuusaAkadeemia
41km vaba
Ivar Vaab
41km vaba
Indrek Vaher
41km vaba
Kaire Vaher
41km vaba
Tõnis Vaikmaa
41km vaba
Hillar Vainjärv
41km vaba
Indrek Vait
41km vaba
Etko Väli
41km vaba
Hillar Valk
VOC/Rattabaas
21km vaba
Ivo Värk
Merevägi
41km vaba
Daniel Vasser
41km vaba
Ermo Veelain
41km vaba
Maikel Veelain
21km vaba
Koit Veeorg
21km vaba
Anette Veerpalu
Sparta Spordiselts
41km vaba
Ego Veevel
21km vaba
Ago Veilberg
RR Siplased / CRAFT
41km vaba
Henri Ventmann
41km vaba
Sigrid Vergi
21km vaba
Hannes Verlis
21km vaba
Mart Vernik
41km vaba
Uku Vernik
Tartu Ehitus
41km vaba
Vello Vesk
41km vaba
Heigo Veskiväli
Simuna SK/Talukartul
41km vaba
Toomas Viigipuu
41km vaba
Tarvi Viik
41km vaba
Ago Vill
21km vaba
Georgi Vinogradov
41km vaba
Vladimir Vinogradov
41km vaba
Siim Vinter
Team TT
41km vaba
Mait Visnapuu
"Määrivana"
41km vaba
Siiri Visnapuu
VIIMSI SPORT
21km vaba
Tarmo Visnapuu
VIIMSI SPORT
41km vaba
Jüri Vlassov
21km vaba
Richard Vlassov
Saare Lastesõit kuni 8 aastased
Ago Võhmar
41km vaba
Arnika Võhmar
Saare Lastesõit kuni 9-12 aastased
Jevgeni Voloshin
41km vaba
Vello Voolaid
41km vaba
Vladimir Vsivtsev
41km vaba
Ingmar Vutt
41km vaba
Meelis Zimmermann
41km vaba

...