Et En

Registreerunud

Registreerunute nimekirja uuendatakse kord ööpäevas. Viimati uuendatud 20.10.2020 16:00.
Kokku: 707
XXL-sõit: 124
Põhisõit: 451
Noorte- ja matkasõit: 132
mees: 616
naine: 91
Nimi Võistkond/Organisatsioon Distants
Marko Aalik
Mikitamäe Aironmään Klubi
XXL-sõit
Martin Aalmann
VBH Roto Team
Põhisõit
Andres Aas
FLEXOIL
Põhisõit
Meelis Aasla
Škoda Laagri
Põhisõit
Marek Adli
Stora Enso Terviseklubi
Põhisõit
Jaanus Adusoo
Actual Print
Äriettevõte
Põhisõit
Ülo Ahu
Põhisõit
Riho Alaru
Peloton
Spordiklubi
XXL-sõit
Kaur Alasoo
Põhisõit
Kaur-Aron Alaväli
Spordiklubi Velo
Noorte- ja matkasõit
Ülari Alaväli
Põhisõit
Likhanov Albert
Põhisõit
Kalev Albri
RedBike / Wilo
MTÜ RedBike Rattaklubi
XXL-sõit
Zarayskii Aleksander
Põhisõit
Aare Allaje
Noorte- ja matkasõit
Andres Allmere
Põhisõit
Hedvig Altmäe
Põhisõit
Matis Alusalu
MAMILY NATIONAL PRO MTB RACING TEAM 1
Spordiklubi
Põhisõit
Jaan Alvela
VELOPLUS
Spordiklubi
Põhisõit
Patykin Anatolii
Põhisõit
Andy Andla
Sportlove
Põhisõit
Meelis Angerma
Põhisõit
Meelis Anipai
Mikitamäe
Noorte- ja matkasõit
Silver Annion
Keremeister
XXL-sõit
Evelin Ansip-Kukk
SPORDIPARTNER RACING GIRLS
Spordiklubi
Põhisõit
Taavi Ansu
Põhisõit
Allain-Marco Anton
Alutaguse Suusaklubi
Põhisõit
Janek Arme
Vabajooks
XXL-sõit
Adeele Arnek
RR SIPLASED / VITAX
Spordiklubi
Põhisõit
Marko Aro
Rae Rattaklubi
Noorte- ja matkasõit
Veiko Artel
DSV Spordiklubi
Spordiklubi
Põhisõit
Anti Arumägi
REDBIKE / WILO
MTÜ RedBike Rattaklubi
XXL-sõit
Ranno Aun
MAMILY NATIONAL PRO MTB RACING TEAM 1
Spordiklubi
Põhisõit
Caspar Austa
TÜASK
Spordiklubi
Põhisõit
Raul Bachmann
Põhisõit
Ilya Bagrov
Põhisõit
Anton Bazõlev
Adduco kolimisteenused
Põhisõit
Vladimir Beljajev
Tartu SK Velo
Põhisõit
Gunnar Bergvald
SPORDIPARTNER 1
Spordiklubi
Põhisõit
Oskars Blumbergs
CYCLING CLUB KS SPORTA KLUBS
Spordiklubi
Põhisõit
Ronalds Blumbergs
CYCLING CLUB KS SPORTA KLUBS
Spordiklubi
Põhisõit
Hans Markus Danilas
Otepää Rattaklubi
Noorte- ja matkasõit
Meelis Danilas
Põhisõit
Tatjana Dobolina
SPORDIPARTNER RACING GIRLS
Spordiklubi
XXL-sõit
Annes Dreimann
Põhisõit
Elisabeth Ebras
TEAM BOTTECCHIA / KJK NAISKOND
Sportland
Noorte- ja matkasõit
Tõnu Eelma
XXL-sõit
Agris Eensalu
SK Pleki Pande
Põhisõit
Ott Eensalu
Nõmme Rattaklubi
Noorte- ja matkasõit
Enno Eilo
SK RAKKE 2
Spordiklubi
Põhisõit
Tiit Einmaa
Põhisõit
Raino Einroos
CC Rota Mobilis
XXL-sõit
Toomas Ellmann
Enervit
Põhisõit
Armas Elo
Põhisõit
Toomas Erikson
REDBIKE / WILO
MTÜ RedBike Rattaklubi
XXL-sõit
Tõnis Erm
Põhisõit
Ardu Ernits
Põhisõit
Ingrit Ernits
Põhisõit
Anti Eskla
Haanja Rattaklubi
Põhisõit
Indrek Ester
Shoproller Kose AMK ct
MTÜ Kose AMK
Põhisõit
Ago Estermaa
Põhisõit
Rando Marten Evendi
Porter Racing
Põhisõit
Jüri Fjodorov
Noorte- ja matkasõit
Konstantin Gorbunov
Põhisõit
Ingus Grants
BOSCH TEAM
Põhisõit
Marko Greenbaum
XXL-sõit
Jaanika Greim
Noorte- ja matkasõit
Madis Greim
Noorte- ja matkasõit
Leino Gromov
Põhisõit
Eliina Grünberg
Noorte- ja matkasõit
Viljar Haav
VIIMSI SPORT
Spordiklubi Viimsi Sport
Põhisõit
Peeter Hagen
Põhisõit
Roman Halin
Põhisõit
Kaido Hanikat
Conviso
Põhisõit
Keijo Hännikäinen
SK Keremeister
Põhisõit
Hanno Hansov
Fixus
XXL-sõit
Rene Hein
XXL-sõit
Hardi Heinsar
SCOUTSPATALJON TEAM
Spordiklubi
Põhisõit
Sander Heinsoo
Põhisõit
Marko Helgand
Põhisõit
Kaido Hermat
XXL-sõit
Martti Himma
Sparta Spordiselts
Põhisõit
Ahti Hinnov
Põhisõit
Laur Hiob
XXL-sõit
Marek Hirs
RR SIPLASED / METSAHAKE
Spordiklubi
XXL-sõit
Indrek Hubel
Cyclon/My Fitness Team
Põhisõit
Igor Hulkko
Noorte- ja matkasõit
Janno Idavain
ProCoating Kostivere Rattatiim
Põhisõit
Tiina Idavain
Põhisõit
Ago Ilves
JÕELÄHTME SINGEL
XXL-sõit
Marten Ivarinen
Noorte- ja matkasõit
Hardy Ivask
Põhisõit
Aivar Jaago
Põhisõit
Age Jaanimets
VELO CLUBBERS
Spordiklubi
Põhisõit
Mikk Jäetma
JÕELÄHTME SINGEL
Põhisõit
Veiko Jakovets
XXL-sõit
Margus Jamnes
Põhisõit
Brent Janno
KF Suusaklubi
Põhisõit
Janar Janno
RR SIPLASED / VERX
Spordiklubi
Põhisõit
Karl-Sander Januško
Noorte- ja matkasõit
Birgit Järv
Noorte- ja matkasõit
Jüri Järv
XXL-sõit
Mihkel Järv
Põhisõit
Uku Järv
Noorte- ja matkasõit
Marek Järve
Põhisõit
Mihkel Järve
KULGUR TEAM 2
Klubi Kulgur Team MTÜ
XXL-sõit
Aaron Parker Järveoja
KoMo
Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Helje Järveoja
Põhisõit
Jaanus Järveoja
Põhisõit
Priit Järvloo
Cerbos Hauka veloklubi
Põhisõit
Janno Järvsoo
SK KALJU RATTATIIM
Põhisõit
Markus Järvsoo
SK KALJU RATTATIIM
Noorte- ja matkasõit
Janek Jaškov
Saksa Automaatika ProShopTeam
Põhisõit
Gert Jõeäär
VELOPLUS
Spordiklubi
Põhisõit
Egert Johanson
TEAM BOTTECCHIA / KJK
Sportland
Põhisõit
Tõnu Juhkam
Tervisesport
Põhisõit
Batrisia Jullinen
JÄRVA-JAANI RATTA- JA SUUSAKLUBI 2
Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Braian Jullinen
JÄRVA-JAANI RATTA- JA SUUSAKLUBI 1
Spordiklubi
Põhisõit
Kadri-Ann Jundas
RR SIPLASED / VITAX
Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Janari Jürgenson
Noorte- ja matkasõit
Maria Jürisaar
Haanja Rattaklubi
Noorte- ja matkasõit
Meelis Jürisaar
Põhisõit
Merilin Jürisaar
Põhisõit
Tarmo Jürisaar
Noorte- ja matkasõit
Tauri Jürisaar
Haanja Rattaklubi
Noorte- ja matkasõit
Janis Jüriso
Z Racing Team
Põhisõit
Mairit Kaarjärv
RAKKE / PURUSTAJA NAISKOND
Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Maris Kaarjärv
RAKKE / PURUSTAJA NAISKOND
Spordiklubi
Põhisõit
Marius Kaarjärv
SK RAKKE MEESKOND
Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Illar Kaasik
Põhisõit
Kaspar Kaasla
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM 3
Sportland
Põhisõit
Hannes Kägu
Shoproller Kose AMK ct
MTÜ Kose AMK
Põhisõit
Maili Kahu
Cyclon/Pinska Team
XXL-sõit
Vahur Kahu
Cyclon/Toru-Jüri Team
XXL-sõit
Indrek Kajakas
Z Racing Team
Noorte- ja matkasõit
Marek Kaldmaa
Noorte- ja matkasõit
Teet Kallakmaa
JÄRVA-JAANI RATTA- JA SUUSAKLUBI 2
Spordiklubi
XXL-sõit
Lauri Kallari
Noorte- ja matkasõit
Taimar Kallari
ASTRO BALTICS
XXL-sõit
Ott Kallas
vk Velron
XXL-sõit
Urmas Kallas
Põhisõit
Kalmer Kallasmaa
Spordipartner 3
Spordiklubi
Põhisõit
Tarmo Kallaste
Cyclon/Toru-Jüri Team
Põhisõit
Mati Kallemets
SK Sula
Põhisõit
Veiko Kalliste
Mikitamäe Aironmään Klubi
Põhisõit
Kalvo Kalmu
SAKU SUUSAKLUBI
Spordiklubi
Põhisõit
Tarmo Kalviste
Ryysak Team
XXL-sõit
Eha Kanarbik
Noorte- ja matkasõit
Kadri Kangur
SPORDIPARTNER RACING GIRLS
Spordiklubi
Põhisõit
Heiki Kanistik
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM 3
Sportland
Põhisõit
Karli Kannenberg
Põhisõit
Taavi Kannimäe
Team Antsla
Hauka veloklubi
Põhisõit
Viljar Kannimäe
Team Antsla
XXL-sõit
Joosep Karlson
Team Horeca Service
Põhisõit
Virgo Karu
Põhisõit
Janika Karus
Noorte- ja matkasõit
Kaido Kaschan
VELO CLUBBERS
Spordiklubi
XXL-sõit
Andrus Kasekamp
Cyclon/My Fitness Team
Põhisõit
Mari Kaseväli
Cyclon/Pinska Team
Põhisõit
Uno Kaseväli
Põhisõit
Mikko Kask
XXL-sõit
Vladimir Katin
Põhisõit
Kaupo Kattai
TEAM AMPS
Spordiklubi
Põhisõit
Sten Kaun
Spordipartner 3
Spordiklubi
Põhisõit
Jaanus Keerberg
AMBLA SK
Põhisõit
Anabel-Carmen Kerner
Shoproller Kose AMK ct 2
MTÜ Kose AMK
Noorte- ja matkasõit
Jaanus Kertsman
SPORDIPARTNER 2
Spordiklubi
XXL-sõit
Raimond Kesa
XXL-sõit
Petri Keskitalo
Raahe cc
Põhisõit
Urmet Kesküla
BOSCH TEAM
Põhisõit
Allan Kibin
Põhisõit
Erik Kiigemägi
SK Rakke
Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Hans Andre Kiigemägi
SK RAKKE 2
Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Tiit Kiigemägi
SK Rakke
Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Sander Kiil
OlyBet
Põhisõit
Jaanus Kiivit
BOSCH TEAM
Põhisõit
Lauri Kiivit
KULGUR TEAM 2
Klubi Kulgur Team MTÜ
XXL-sõit
Ott Kiivit
Kalevi Jalgrattakool
Noorte- ja matkasõit
Robert Kimmel
XXL-sõit
Priit Kingo
Põhisõit
Avo Kirsipuu
Kirss
XXL-sõit
Tiit Kirsipuu
TEAM AMPS
XXL-sõit
Monika Kirss
Noorte- ja matkasõit
Eero Kiskonen
XXL-sõit
Teemar Kivi
Red bike
Põhisõit
Heleri Kivil
Tartu Suusaklubi
Põhisõit
Janno Kivilo
Põhisõit
Raul Kivimäe
KULGUR TEAM
Põhisõit
Eliise Kivistu
RAKKE / PURUSTAJA NAISKOND
Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Aiko Klaos
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM 2
Sportland
Põhisõit
Indrek Klaos
Z Racing Team
Põhisõit
Luka Kleinbergs
KSSK
Põhisõit
Meelis Kleinson
KULGUR TEAM 2
Klubi Kulgur Team MTÜ
Põhisõit
Meelis Kogermann
MarkIT
XXL-sõit
Marko Koidu
Põhisõit
Sulev Koidu
Põhisõit
Kristjan Koik
Põhisõit
Indrek Koitla
Põhisõit
Kaspar Kõiv
RedBike
Põhisõit
Kennert Kõiv
Noorte- ja matkasõit
Marek Kõiv
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM 3
Sportland
Põhisõit
Madis Kollo
Saksa Automaatika ProShop Team
Põhisõit
Tiit Kollo
Põhisõit
Ats Konsap
Põhisõit
Taavi Konsap
XXL-sõit
Indrek Kontson
Põhisõit
Harri Alfred Koonik
KJK
Noorte- ja matkasõit
Martin Koonik
Noorte- ja matkasõit
Indrek Korb
Põhisõit
Toomas Kõrge
XXL-sõit
Oskar Kõrgesaar
TÜ ASK
Noorte- ja matkasõit
Kalev Kornet
Noorte- ja matkasõit
Juri Koshmanov
KJK
Noorte- ja matkasõit
Raul Kotov
VELO CLUBBERS
Spordiklubi
Põhisõit
Raul Kozlov
Põhisõit
Ivar Kraan
Noorte- ja matkasõit
Karin Kriis
AT Sport Team
Spordiklubi
Põhisõit
Viljar Kriis
AT Sport Team
Spordiklubi
Põhisõit
Helar Kriisa
RR SIPLASED / VERX
Spordiklubi
Põhisõit
Tiina Kriisa
RR SIPLASED / VITAX
Spordiklubi
Põhisõit
Kaspar Kristal
Shoproller Kose AMK ct 2
MTÜ Kose AMK
Põhisõit
Tõnis Kristal
Shoproller Kose AMK ct 2
MTÜ Kose AMK
XXL-sõit
Magnus Krusemann
KULGUR TEAM
Klubi Kulgur Team MTÜ
Põhisõit
Martin Krusemann
TEAM BOTTECCHIA / KJK
Sportland
Noorte- ja matkasõit
Robertino Kuik
Põhisõit
Agnes Kukk
SPORDIPARTNER RACING GIRLS
Spordiklubi
Põhisõit
Janek-Robin Kukk
SPORDIPARTNER 2
Spordiklubi
Põhisõit
Kätlin Kukk
SPORDIPARTNER RACING GIRLS
Spordiklubi
Põhisõit
Margus Kukk
Cerbos Hauka veloklubi
Äriettevõte
Põhisõit
Sigvard Kukk
SPORDIPARTNER 1
Spordiklubi
Põhisõit
Anton Kulagin
Põhisõit
Andre Kull
CC Rota Mobilis
Põhisõit
Karolina Kull
SK Rakke
Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Rait Kull
MAMILY NATIONAL PRO MTB RACING TEAM 1
Spordiklubi
Põhisõit
Simmo Kullerkupp
Põhisõit
Sander Kulma
Noorte- ja matkasõit
Alar Kulp
Metsahake
Noorte- ja matkasõit
Elo Kulp
Metsahake
Noorte- ja matkasõit
Kasper Kulp
Metsahake
Noorte- ja matkasõit
Siim Kulp
Metsahake
Noorte- ja matkasõit
Hannes Külv
TYS
Põhisõit
Aurelia Kumm
Põhisõit
Karl-Erik Kumm
Cyclon/My Fitness Team
Põhisõit
Rain Kuresoo
JÄRVA-JAANI RATTA- JA SUUSAKLUBI 1
Spordiklubi
XXL-sõit
Ljubov Kutovaja
KJK
Noorte- ja matkasõit
Andre Kütt
AT Sport Team
Põhisõit
Sven Küttis
Redbike
Põhisõit
Veigo Kuusenõmm
XXL-sõit
Aadu Kuusk
XXL-sõit
Keijo Kuusk
VABAJOOKS
Spordiklubi
Põhisõit
Tanel Kuusk
SPORDIPARTNER 2
Spordiklubi
XXL-sõit
Maikel Kuusma
TÜASK
Spordiklubi
Põhisõit
Jaak Lääne
Põhisõit
Max Sander Laane
Põhisõit
Ako Laanemäe
SK RAKKE 2
Spordiklubi
Põhisõit
Andres Laaniste
JÄRVA-JAANI RATTA- JA SUUSAKLUBI 2
Spordiklubi
Põhisõit
Mart Laaniste
JÄRVA-JAANI RATTA- JA SUUSAKLUBI 2
Spordiklubi
Põhisõit
Janek Laanisto
Põhisõit
Elvis Leon Laanjõe
Kalevi Jalgrattakool
Põhisõit
Risto Laanoja
XXL-sõit
Priit Laansalu
Jõelähtme Singel
Põhisõit
Aivar Lagenõmm
JÄRVA-JAANI RATTA- JA SUUSAKLUBI 1
Spordiklubi
Põhisõit
Mirtel Laht
SK Rakke
Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Olavi Laht
SK Rakke
Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Reno Laht
SK Rakke
Noorte- ja matkasõit
Aive Laidver
Cerbos Hauka veloklubi
Noorte- ja matkasõit
Leho Laidver
Cerbos Hauka veloklubi
Põhisõit
Mark Laine
VELOPLUS
Põhisõit
Tamur Lang
SPORTLOVE
Põhisõit
Elina Lasseron
EWK Spordiklubi
Põhisõit
Raul Leeduks
Shoproller Kose AMK ct 2
MTÜ Kose AMK
Põhisõit
Tarmo Leeman
Actual Print
Äriettevõte
Põhisõit
Rain Leenpalu
Põhisõit
Tõnis Leier
Põhisõit
Mehis Leigri
RR SIPLASED / LAADA CAFE
Spordiklubi
Põhisõit
Anna-Liisa Leiten
Aegviidu SK
Noorte- ja matkasõit
Hillar Lepik
Shoproller Kose AMK ct 2
MTÜ Kose AMK
Põhisõit
Kristjan Lepik
Shoproller Kose AMK ct
MTÜ Kose AMK
Põhisõit
Toomas Lepik
ASTRO BALTICS
XXL-sõit
Emeri Lepp
KULGUR TEAM
Klubi Kulgur Team MTÜ
Põhisõit
Ragnar Lepp
Egesten Metallehitused/BGM
Põhisõit
Rait Leppik
Põhisõit
Andro Lichtfeldt
Põhisõit
Tanel Liiker
Vabajooks
Põhisõit
Alar Liin
XXL-sõit
Lauri Liivet
Põhisõit
Feliks Lilenbach
Spordipartner 3
Spordiklubi
Põhisõit
Aali Lill
VIIMSI SPORT
Spordiklubi Viimsi Sport
Põhisõit
Indrek Lillo
www.advokaat.ee
XXL-sõit
Sander Linnus
areal team
Põhisõit
Aivar Lipp
XXL-sõit
Hendrik Lõhmus
ABB Spordiklubi
Põhisõit
Reena Loit
Noorte- ja matkasõit
Aleksandr Lomeiko
Põhisõit
Alo Lõoke
Põhisõit
Sander Loomets
Noorte- ja matkasõit
Anti Looskari
RedBike
Spordiklubi
Põhisõit
Olev Lõsov
Põhisõit
Liis Lõune
RAKKE / PURUSTAJA NAISKOND
Spordiklubi
Põhisõit
Tiit Lubi
XXL-sõit
Kristo Luhaäär
Põhisõit
Liivo Luidre
Põhisõit
Meelis Luiks
JÕELÄHTME SINGEL
XXL-sõit
Tiit Lukas
Põhisõit
Sven Luks
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM
Sportland
XXL-sõit
Taavi Luts
Tartumaa
XXL-sõit
Villu Lüüsalu
Püha Loomaaed
Põhisõit
Andres Maarits
XXL-sõit
Argo Maasikmäe
RR SIPLASED / VERX
Spordiklubi
Põhisõit
Alges Maasikmets
TEAM AMPS
Spordiklubi
Põhisõit
Marek Maasikmets
Shoproller Kose AMK ct
MTÜ Kose AMK
Põhisõit
Markus Mäeuibo
Haanja Rattaklubi
Noorte- ja matkasõit
Martin Mäggi
SPORTLOVE
XXL-sõit
Allan Mägi
Põhisõit
Janek Maidla
CC Rota Mobilis
XXL-sõit
Rene Mainsoo
FLEXOIL
Spordiklubi
Põhisõit
Gregor Malberg
Noorte- ja matkasõit
Kriste Malberg
Noorte- ja matkasõit
Mait Malsroos
SPORTLOVE
XXL-sõit
Taavi Malsroos
Põhisõit
Margus Malva
JÕELÄHTME SINGEL
Põhisõit
Margus Mängel
Põhisõit
Magnus Mangusson
Põhisõit
Tanel Mangusson
Põhisõit
Willem Mangusson
Põhisõit
Ergo Manninen
RR SIPLASED / VERX
Spordiklubi
Põhisõit
Mario Mardim
AUTOEKSPERDI VILJANDI RATTAKLUBI
Viljandi Rattaklubi
Põhisõit
Ahti Mardo
TEAM AMPS
Spordiklubi
XXL-sõit
Oliver Mätik
TEAM BOTTECCHIA / KJK
KJK
Noorte- ja matkasõit
Jane Medar
Noorte- ja matkasõit
Sarlote Elza Medne
CYCLING CLUB KS SPORTA KLUBS
Spordiklubi
Põhisõit
Janar Mees
XXL-sõit
Mikk Mehide
Noorte- ja matkasõit
Hannes Meimre
SCOUTSPATALJON TEAM
Spordiklubi
Põhisõit
Markus Meimre
Noorte- ja matkasõit
Tõnu Mertsina
Põhisõit
Joosep Mesi
Pärnu Kalevi Spordikool
Põhisõit
Dmitri Mesteljainen
Põhisõit
Stewe Mets
RR Siplased
Spordiklubi
Põhisõit
Erkki Mikenberg
RR SIPLASED / VERX
Spordiklubi
Põhisõit
Kaido Mikk
Põhisõit
Karin Mikk
Cyclon/Pinska Team
Cyclon
Põhisõit
Martti Mikk
Põhisõit
Paul Mikk
Viljandi Rattaklubi
Põhisõit
Kaarel Mikkin
VIIMSI SPORT
Spordiklubi Viimsi Sport
Põhisõit
Margus Mikson
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM
Sportland
Põhisõit
Jan Minski
KULGUR TEAM
Klubi Kulgur Team MTÜ
XXL-sõit
Einar Mitt
Põhisõit
Rainis Mitt
Põhisõit
Ivo Mölder
Türi Rattaklubi
Põhisõit
Juri Molev
XXL-sõit
Ülar Morel
Cerbos Hauka veloklubi
Hauka veloklubi
Põhisõit
Jaan Mõtsnik
JÄRVA-JAANI RATTA- JA SUUSAKLUBI 1
Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Matthias Mõttus
HAANJA RK
Haanja Rattaklubi
Noorte- ja matkasõit
Tarmo Mõttus
Team Antsla
XXL-sõit
Savelii Muravev
MTB School
Noorte- ja matkasõit
Rain Murmann
KULGUR TEAM 2
Klubi Kulgur Team MTÜ
Põhisõit
Helena Murniece
CYCLING CLUB KS SPORTA KLUBS
Spordiklubi
Põhisõit
Imants Murnieks
Skulte Rulle
Põhisõit
Tauri Must
Türi Rattaklubi
Põhisõit
Tene Must
Türi Rattaklubi
Spordiklubi
Põhisõit
Indrek Müürsep
Egesten Metallehitused/BGM
Põhisõit
Mart Nael
Põhisõit
Rainer Nagel
Kulgur Team
Klubi Kulgur Team MTÜ
XXL-sõit
Indrek Nägelik
Põhisõit
Martin Nassar
Viljandi Suusaklubi
Põhisõit
Tarmo Neemela
TEAM AMPS
Spordiklubi
XXL-sõit
Kaspar Neemesto
Saksa Automaatika ProShopTeam
XXL-sõit
Rainer Neidra
SK RAKKE MEESKOND
Spordiklubi
Põhisõit
Harles Nigulas
KULGUR TEAM 2
Klubi Kulgur Team MTÜ
Põhisõit
Ahti Nirgi
Siplased
Noorte- ja matkasõit
Sten-Eric Nirgi
VELOPLUS
Spordiklubi
Põhisõit
Tobias Nirgi
Siplased
Noorte- ja matkasõit
Raivo Nõmm
Cyclon/My Fitness Team
Põhisõit
Jaanika Nõmmik
Türi Rattaklubi
Noorte- ja matkasõit
Jaanus Nõmmik
Türi Rattaklubi
Põhisõit
Ivo Nool
Põhisõit
Ardi Nork
Põhisõit
Margit Odar
Põhisõit
Mairis Õispuu
RAKKE / PURUSTAJA NAISKOND
Spordiklubi
Põhisõit
Karl Oissar
Põhisõit
Eero Oja
MAMILY NATIONAL PRO MTB RACING TEAM 1
Spordiklubi
Põhisõit
Triin Ojaste
Team Horeca Service
Põhisõit
Imre Ojavere
CC Rota Mobilis
Põhisõit
Raul Olesk
Põhisõit
Raul Olle
Sparta
Põhisõit
Mihkel Õnnis
Põhisõit
Antti Ööbik
Rae Rattaklubi
Spordiklubi
XXL-sõit
Vardo Oolmets
Põhisõit
Anti Oot
Team Amps
Spordiklubi
Põhisõit
Erki Orav
Põhisõit
Ingmar Orav
HAANJA RK
Haanja Rattaklubi
Põhisõit
Maario Orgla
Škoda Laagri
Põhisõit
Kaupo Ots
SCOUTSPATALJON TEAM
Spordiklubi
Põhisõit
Riho Ots
VIIMSI SPORT II
Spordiklubi Viimsi Sport
Põhisõit
Arne Otsa
Põhisõit
Erki Otsus
ASTRO BALTICS
XXL-sõit
Sten-Erik Ottender
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM
Sportland
Põhisõit
Indrek Ottis
Shoproller Kose AMK ct
MTÜ Kose AMK
Põhisõit
Valdur Õun
KULGUR TEAM
Klubi Kulgur Team MTÜ
Põhisõit
Vahur Õunpuu
Põhisõit
Grigori Ovtšarenko
Põhisõit
Peet Paal
XXL-sõit
Olari Paas
Põhisõit
Raigo Paas
XXL-sõit
Teet Paju
SK RAKKE MEESKOND
Spordiklubi
Põhisõit
Thristan Paju
SK RAKKE MEESKOND
Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Markus Pajur
Team Antsla
Spordiklubi
Põhisõit
Rene Pajus
Rae Rattaklubi
XXL-sõit
Helari Pallas
SPORDIPARTNER 1
Spordiklubi
Põhisõit
Pille Palumaa
JÄRVA-JAANI RATTA- JA SUUSAKLUBI 1
Spordiklubi
Põhisõit
Andrey Panteleev
MTB School
Põhisõit
Meelis Pärn
XXL-sõit
Aivar Pärnamets
SK RAKKE 2
Spordiklubi
Põhisõit
Taavi Pärnamets
Põhisõit
Tea Pärnik
AREAL TEAM
Põhisõit
Varno Pärnoja
Freesport
Põhisõit
Marco Pärtel
Põhisõit
Anett Liisa Parts
Aegviidu SK
Noorte- ja matkasõit
Martin Parv
Raplamaa Rattaklubi KOMO
Põhisõit
Roland Pauklin
Põhisõit
Aimar Pedari
RR SIPLASED / METSAHAKE
Spordiklubi
Põhisõit
Andres Peets
SPORTLOVE
XXL-sõit
Urmas Peiker
Põhisõit
Remo Pender
Sportlove
Põhisõit
Marko Peterson
Põhisõit
Rauno Pihlak
XXL-sõit
Kalle Piirioja
Egesten Metallehitused/BGM
Põhisõit
Raio Piiroja
Põhisõit
Aivo Piirsalu
Põhisõit
Alari Pilliroog
Noorte- ja matkasõit
Kadri Pilliroog
Noorte- ja matkasõit
Armin Pilv
Team Antsla
Põhisõit
Marvin Pirnipuu
Saint Gobain Glass Estonia SE
Põhisõit
Oliver Plaado
Põhisõit
Kaido Plovits
XXL-sõit
Raino Pobbol
KoMo
Spordiklubi
Põhisõit
Raivo Põder
Raivo
Põhisõit
Rauno Pohlak
VELOPLUS
Põhisõit
Mait Pokkinen
Scoutspataljon Team
Põhisõit
Henri Põldma
Tysk
Noorte- ja matkasõit
Mirko Põldma
RR SIPLASED / LAADA CAFE
Spordiklubi
Põhisõit
Alo Põldmaa
RR SIPLASED / LAADA CAFE
Spordiklubi
Põhisõit
Martin Põldoja
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM 2
Sportland
Põhisõit
Olaf Põldoja
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM 2
Spordiklubi
XXL-sõit
Olaf Põldoja
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM 2
Sportland
Põhisõit
Tauno Põldoja
VK Velron
Spordiklubi
XXL-sõit
Kaisa Poller
Põhisõit
Peep Poller
Põhisõit
Mart Kevin Põlluste
Team Horeca Service
Põhisõit
Marko Pool
Noorte- ja matkasõit
Regina Poom
Noorte- ja matkasõit
Peeter Poopuu
REDBIKE / WILO
MTÜ RedBike Rattaklubi
XXL-sõit
Priit Poopuu
Team Nordwood
Põhisõit
Vahur Pops
SPORDIPARTNER 2
Spordipartner
Põhisõit
Priit Poršnev
Põhisõit
Annabrit Prants
TEAM BOTTECCHIA / KJK NAISKOND
Sportland
Noorte- ja matkasõit
Paavo Prii
VIIMSI SPORT II
Spordiklubi Viimsi Sport
Põhisõit
Silver Priks
Põhisõit
Priit Printsmann
Scoutspataljon Team
Scoutspataljon
Põhisõit
Vilmar Prits
Põhisõit
Robin Pruul
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM 2
Põhisõit
Jaanus Pruuli
Cerbos Hauka veloklubi
Hauka veloklubi
Põhisõit
Karl Pruuli
Team Antsla
Hauka Veloklubi
Põhisõit
Paul Pruuli
Hauka Veloklubi
Noorte- ja matkasõit
Peeter Puhke
Põhisõit
Sille Puhu
Cyclon/Pinska Team
Sportland
Põhisõit
Viljar Puik
XXL-sõit
Raivo Pulst
Põhisõit
Rainer Punga
XXL-sõit
Rainer Pungar
Cyclon/My Fitness Team
Rainer Pungar
Põhisõit
Martin Purre
Noorte- ja matkasõit
Anneliis Puu
XXL-sõit
Sven Puusepp
SPORDIPARTNER 1
Spordiklubi
Põhisõit
Kaupo Raag
VELO CLUBBERS
Spordiklubi
XXL-sõit
Tõnis Raamets
Hõberatas
Põhisõit
Karl Erik Rabakukk
Team Haanja
Põhisõit
Ermo Rae
XXL-sõit
Madis Rahu
Põhisõit
Eldur Raiesmaa
Auto Stock Team
Põhisõit
Remo Raiesmaa
Auto Stock Team
Noorte- ja matkasõit
Triin Rait
Spordipartner 3
Spordiklubi
Põhisõit
Erik Raitviir
velo clubbers
Spordiklubi
XXL-sõit
Naima Raiv-Altosaar
Hauka Veloklubi
Noorte- ja matkasõit
Georg Rakov
KJK
Noorte- ja matkasõit
Kristjan Randma
ASTRO BALTICS
XXL-sõit
Rando Randmaa
Noorte- ja matkasõit
Reti Randorg
Põhisõit
Madis Randpõld
Komo
Noorte- ja matkasõit
Priit Randpõld
Komo
XXL-sõit
Ivar Rannala
Põhisõit
Maribel Rannala
Noorte- ja matkasõit
Ain Rätsep
SPORDIPARTNER 1
Spordiklubi
Põhisõit
Alvar Ratt
Põhisõit
Priit Rebane
SPORTLOVE
Põhisõit
Raigo Rehepapp
XXL-sõit
Arne Rehi
AT Sport Team
Põhisõit
Maila Rehi
AT Sport Team
Põhisõit
Tarmo Rei
XXL-sõit
Rivo Reila
MAMILY NATIONAL PRO MTB RACING TEAM 1
Spordiklubi
Põhisõit
Kuldar Reiljan
VELO CLUBBERS
Spordiklubi
XXL-sõit
Andrus Reimaa
FLEXOIL
Põhisõit
Mattias Reinaas
Noorte- ja matkasõit
Ott Reinaas
Põhisõit
Kristi Reinberg
Noorte- ja matkasõit
Alar Reiska
HAANJA RK
Põhisõit
Janek Resev
JÄRVA-JAANI RATTA- JA SUUSAKLUBI 1
Spordiklubi
XXL-sõit
Marek Resev
JÄRVA-JAANI RATTA- JA SUUSAKLUBI 2
Spordiklubi
Põhisõit
Timo Riigor
Noorte- ja matkasõit
Märt Riiner
MAMILY NATIONAL PRO MTB RACING TEAM 1
Spordiklubi
Põhisõit
Tiit Riisalo
XXL-sõit
Henrik Rikkas
Põhisõit
Risto Ristisaar
XXL-sõit
Margus Ristmets
Põhisõit
Kaspar Rohtla
REDBIKE / WILO
Spordiklubi
Põhisõit
Valdek Rohtma
VIIMSI SPORT II
Spordiklubi Viimsi Sport
Põhisõit
Kareem Rohula
Nõmme Rattaklubi
Noorte- ja matkasõit
Arvi Romandi
VIIMSI SPORT
Spordiklubi Viimsi Sport
XXL-sõit
Raimonds Romanovskis
Põhisõit
Jorma Rooberg
Põhisõit
Roger Rooma
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM 3
Sportland
Põhisõit
Jaak Roosaare
XXL-sõit
Kristo Rossman
SK KALJU RATTATIIM
Põhisõit
Siim Rostin
Saksa Automaatika ProShopTeam
Põhisõit
Andres Rozalka
Kalevi jalgrattaklubi
Noorte- ja matkasõit
Gabriel Rozalka
Kalevi Jalgrattakool
Noorte- ja matkasõit
Gunars Rozenbergs
Põhisõit
Sander Rüngenen
Jõelähtme Singel
Põhisõit
Dmitri Rusovitš
XXL-sõit
Tanel Saamere
Põhisõit
Eva-Maria Saar
Põhisõit
Raido Saar
REDBIKE / WILO
MTÜ RedBike Rattaklubi
Põhisõit
Sander Saar
VELOPLUS
Spordiklubi
XXL-sõit
Tõnis Saar
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM
Spordiklubi
XXL-sõit
Tõnis Saar
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM
Sportland
Põhisõit
Viljar Saare
XXL-sõit
Peeter Saarep
Põhisõit
Pille Saks
Noorte- ja matkasõit
Alar Sala
XXL-sõit
Siim Salm
Põhisõit
Guido Salumäe
RedBike
Rer
XXL-sõit
Koit Sammel
Cosmos
Spordiklubi
Põhisõit
Jüri Sankman
Põhisõit
Margus Sarapuu
Põhisõit
Urmas Sarri
Põhisõit
Viljar Sasko
Põhisõit
Indrek Sauga
VBH Roto Team
Põhisõit
Indrek Sauväli
SK KALJU RATTATIIM
XXL-sõit
Jüri Savitski
SPORDIPARTNER 2
Spordiklubi
Põhisõit
Heikki Savolainen
FLEXOIL
Äriettevõte
Põhisõit
Marek Seer
SPORDIPARTNER 2
Spordiklubi
Põhisõit
Kaspar Semm
Põhisõit
Kristo Sepp
XXL-sõit
Tõnis Sepp
Viimsi Rattaklubi
Põhisõit
Sergei Serdjuk
XXL-sõit
Eva Sermann
Noorte- ja matkasõit
Alexey Shukalovich
Põhisõit
Jaanus Sibul
HAANJA RK
Haanja Rattaklubi
Põhisõit
Vladimir Sidorov
Põhisõit
Reijo Sikk
Põhisõit
Kalev Sildaru
lebo racing
Spordiklubi
Põhisõit
Martin Sildre
XXL-sõit
Madis Sildvee
RR SIPLASED / LAADA CAFE
Spordiklubi
XXL-sõit
Janar Sillaots
Põhisõit
Stig-Tristan Sillat
TÜ ASK
Noorte- ja matkasõit
Maario Silm
Vabajooks
Põhisõit
Indrek Sinisaar
Põhisõit
Anet Sirvel
SPORDIPARTNER RACING GIRLS
Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Margus Sirvel
RR SIPLASED / LAADA CAFE
Spordiklubi
Põhisõit
Ivar Siska
Põhisõit
Magnus Siska
NürroS
Noorte- ja matkasõit
Siim Siska
Nürro SK
Noorte- ja matkasõit
Alberts Smilktens
KS Sporta klubs
Noorte- ja matkasõit
Karlis Smilktens
CYCLING CLUB KS SPORTA KLUBS
Spordiklubi
XXL-sõit
Christopher Armin Soans
Noorte- ja matkasõit
Silver Soans
Põhisõit
Aare Sõber
Leonhard Weiss Energy
Äriettevõte
Põhisõit
Margus Soidla
RR SIPLASED / VERX
Spordiklubi
Põhisõit
Allar Soo
VELOPLUS
Spordiklubi
XXL-sõit
Oole Soodla
JÄRVA-JAANI RATTA- JA SUUSAKLUBI 2
Spordiklubi
Põhisõit
Siim Söödor
Cyclon/Toru-Jüri Team
Põhisõit
Andres Soojärv
KULGUR TEAM 2
Spordiklubi
Põhisõit
Ahto Soorm
Põhisõit
Karen Soosalu
velo clubbers
Põhisõit
Indrek Sootla
ASTRO BALTICS
Põhisõit
Rico Soots
Kalevi Jalgrattakool MTÜ
Noorte- ja matkasõit
Rocco Soots
Kalevi Jalgrattakool MTÜ
Noorte- ja matkasõit
Dmitri Sõptšenko
REDBIKE / WILO
XXL-sõit
Heidi Speck
Põhisõit
Valmer Stalkov
XXL-sõit
Kevin Starkopf
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM 2
Sportland
Põhisõit
Greete Steinburg
RAKKE / PURUSTAJA NAISKOND
Spordiklubi
Põhisõit
Tiit Šumanov
RR SIPLASED / METSAHAKE
Spordiklubi
Põhisõit
Heikki Suokas
XXL-sõit
Kristina Suokas
Põhisõit
Endel Susi
Noorte- ja matkasõit
Regina Suzi
XXL-sõit
Kalle Takel
VIIMSI SPORT
Spordiklubi Viimsi Sport
Põhisõit
Kersti Tali
Noorte- ja matkasõit
Paula Talijärv
Põhisõit
Raul Talumaa
CC Rota Mobilis
XXL-sõit
Tarvi Talv
VK Velron
Spordiklubi
XXL-sõit
Risto Talvar
Põhisõit
Diana Tamela
Noorte- ja matkasõit
Tarmo Tamkivi
Põhisõit
Helmet Tamkõrv
TEAM AMPS
Spordiklubi
Põhisõit
Erki Tamm
Põhisõit
Ilmar Tamm
Põhisõit
Taago Tamm
Põhisõit
Olari Tammel
Põhisõit
Jaak Tammemägi
Põhisõit
Tarvi Tara
Spordipartner 3
Spordiklubi
Põhisõit
Matvei Tarassov
Põhisõit
Tarmo Tarlap
Porter Racing
XXL-sõit
Peeter Tarvis
VELOPLUS
Spordiklubi
Põhisõit
Peeter Tarvis
Põhisõit
Jaanus Tasane
AUTOEKSPERDI VILJANDI RATTAKLUBI
Viljandi Rattaklubi
Põhisõit
Hans Teearu
Karupesa Team
XXL-sõit
Karl Teearu
Teearu and sons
Põhisõit
Paul Teearu
OÜ Valga Puu
XXL-sõit
Mairold Teede
Noorte- ja matkasõit
Mia Carla Tegelmann
Team Bottecchia/KJK naiskond
Sportland
Noorte- ja matkasõit
Margus Tenslind
JÕELÄHTME SINGEL
Põhisõit
Sten Teppan
Põhisõit
Kristjan Terro
TÜ ASK
Noorte- ja matkasõit
Raivo Terve
Omniva
Põhisõit
Raiko Tigane
Põhisõit
Jaanus Tiisvend
Eesti Sportlane/Torpado
XXL-sõit
Kaspar Tiisvend
Eesti Sportlane/Torpado
Noorte- ja matkasõit
Erki Tilk
Põhisõit
Taavi Ting
Põhisõit
Margus Tinno
VELO CLUBBERS
Spordiklubi
XXL-sõit
Tauri-Dag Tõnov
Põhisõit
Rita Toome
RR SIPLASED / VITAX
Spordiklubi
Põhisõit
Roland Toome
RR SIPLASED / METSAHAKE
Spordiklubi
XXL-sõit
Kaido Toonekurg
Rae Rattaklubi
XXL-sõit
Laura Tormet
CFC
Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Jüri Tött
Põhisõit
Vahur Trei
VIIMSI SPORT II
Spordiklubi Viimsi Sport
Põhisõit
Maria Treier
CFC
Noorte- ja matkasõit
Henri Treimuth
AUTOEKSPERDI VILJANDI RATTAKLUBI
Viljandi Rattaklubi
Põhisõit
Meelis Treimuth
Haanja RK
Põhisõit
Janek Trepp
RR Siplased
Põhisõit
Tõnis Trummal
Põhisõit
Margus Tukia
SPORDIPARTNER 1
Spordipartner
Põhisõit
Ivo Tupits
RR SIPLASED / METSAHAKE
Spordiklubi
Põhisõit
Reigo Türk
AUTOEKSPERDI VILJANDI RATTAKLUBI
Viljandi Rattaklubi
XXL-sõit
Reigo Türk
AUTOEKSPERDI VILJANDI RATTAKLUBI
Viljandi Rattaklubi
Põhisõit
Helen Türkson
Noorte- ja matkasõit
Silvia Türkson
Porter Racing
Noorte- ja matkasõit
Mallor Türna
Kalevi Jalgrattakool
Noorte- ja matkasõit
Kaisi Udumäe
Põhisõit
Kadri Ukrainski
Põhisõit
Merli Mari Utsal
Põhisõit
Johannes Ütsik
Põhisõit
Aimur Uuk
RR SIPLASED / METSAHAKE
Spordiklubi
Põhisõit
Are Uurimäe
Põhisõit
Roomet Uurimäe
Põhisõit
Koit Uus
Põhisõit
Aivar Uutar
AT Sport Team
XXL-sõit
Mihkel Uutar
AT Sport Team
Põhisõit
Ivar Vaab
RR SIPLASED / LAADA CAFE
Spordiklubi
Põhisõit
Andres Vaher
XXL-sõit
Georg Vaher
Noorte- ja matkasõit
Harry Vaher
Noorte- ja matkasõit
Ermet Vain
Rae Rattaklubi
Põhisõit
Cristopher Väinola
TEAM BOTTECCHIA / KJK
Sportland
Noorte- ja matkasõit
Lisette Väinola
KJK
Noorte- ja matkasõit
Pärtel Valge
Spordiklubi VELO
Noorte- ja matkasõit
Taavi Valgmäe
VIIMSI SPORT II
Spordiklubi Viimsi Sport
Põhisõit
Maikel Magnus Välja
Noorte- ja matkasõit
Markus Välja
Põhisõit
Martti Välk
AUTOEKSPERDI VILJANDI RATTAKLUBI
Viljandi Rattaklubi
Põhisõit
Kristjan Vallimäe
Noorte- ja matkasõit
Tõnu Valma
redbike
Põhisõit
Joonatan Varep
Noorte- ja matkasõit
Rivo Varep
Noorte- ja matkasõit
Veljo Vares
FLEXOIL
Äriettevõte
Põhisõit
Meelis Varik
Redbike Team
Põhisõit
Arseny Vasilev
Põhisõit
Khomutinnikov Vasilii
Põhisõit
Joosep Veelmaa
SK RAKKE MEESKOND
Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Ago Veilberg
RR Siplased /Graft
Põhisõit
Sebastian Veinpere
Enervit
XXL-sõit
Valdek Venno
Shoproller Kose AMK ct
MTÜ Kose AMK
Põhisõit
Sigrid Vergi
Põhisõit
Aivar Veri
Vooremaa Centrum Rattabaas
XXL-sõit
Kairit Veri
Vooremaa Centrum Rattabaas
Põhisõit
Heigo Veskiväli
VIIMSI SPORT II
Viimsi Sport
Põhisõit
Toomas Viigipuu
Põhisõit
Marek Viikoja
SK KALJU RATTATIIM
Põhisõit
Veiko Viira
Põhisõit
Rauno Viitmann
SCOUTSPATALJON TEAM
Spordiklubi
Põhisõit
Ago Vill
Põhisõit
Romet Vinnal
Noorte- ja matkasõit
Tarmo Visnapuu
VIIMSI SPORT
Spordiklubi Viimsi Sport
Põhisõit
Peeter Vodi
HAANJA RK
Põhisõit
Andrus Volk
Põhisõit
Aleksandra Volke
TEAM BOTTECCHIA / KJK NAISKOND
Sportland
Noorte- ja matkasõit
Jevgeni Vološin
Põhisõit
Ainars Volts
Põhisõit
Toomas Vool
AUTOEKSPERDI VILJANDI RATTAKLUBI
Viljandi Rattaklubi
Põhisõit
Argo Vooremaa
Põhisõit
Sergei Želtov
Põhisõit
Jane Želtova
Nõmme Rattaklubi
Noorte- ja matkasõit
Arvo Zuts
Ehitusmeister
Noorte- ja matkasõit
Robi Zuts
VKK
Noorte- ja matkasõit

...