Et En

Stardinimekirjad

Vali distants:
Stardinimekiri seisuga 23.01.2021 02:00.

40 km stardinimekiri

Nr. Grupp Nimi Sünniaasta Sugu VKL Elukoht Võistkond/Organisatsioon
1 1-100 Martti Himma 1986 mees M Eesti, Tartu maakond
Sparta Spordiselts
2 1-100 Mart Kevin Põlluste 1994 mees M Eesti, Tartu maakond
Team Horeca Service
Team Horeca Services
3 1-100 Martin Nassar 1993 mees M Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Suusaklubi
4 1-100 Sander Linnus 1991 mees M Eesti, Põlva maakond
Areal Team
5 1-100 Karl Erik Rabakukk 1997 mees M Eesti, Valga maakond
Team Haanja MTÜ
6 1-100 Taavi Lehemaa 1993 mees M Eesti, Lääne maakond
Alutaguse Suusaklubi
7 1-100 Arvi Anton 1992 mees M Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Suusaklubi
8 1-100 Joosep Karlson 1995 mees M Eesti, Pärnu maakond
Team Horeca Service
9 1-100 Marko Helgand 1971 mees M40 Eesti, Põlva maakond
10 1-100 Siim Vinter 1986 mees M Eesti, Harju maakond
Team TT
11 1-100 Aimar Hussar 1981 mees M Eesti, Võru maakond
Areal Team
12 1-100 Uku Karing 1984 mees M Eesti, Järva maakond
13 1-100 Indrek Hubel 1986 mees M Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Suusaklubi
14 1-100 Andrus Kasekamp 1973 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
CYCLON
15 1-100 Tiit Orlovski 1981 mees M Eesti, Tartu maakond
16 1-100 Juri Kovaljov 1999 mees M20 Eesti, Harju maakond
MTÜ Spordiklubi CFC
17 1-100 Emeri Lepp 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
18 1-100 Ago Veilberg 1963 mees M50 Eesti, Lääne-Viru maakond
RR Siplased / CRAFT
19 1-100 Kert Keskpaik 1983 mees M Eesti, Harju maakond
Albe Team
20 1-100 Aivar Ridamäe 1970 mees M40 Eesti, Harju maakond
Areal Team
21 1-100 Sairos Tamm 1993 mees M Eesti, Valga maakond
Karupesa Team
22 1-100 Kaupo Tammemäe 1995 mees M Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Suusaklubi
23 1-100 Sulo Mannine 1975 mees M40 Eesti, Harju maakond
Team TT
24 1-100 Rait Pallo 1974 mees M40 Eesti, Valga maakond
Areal Team
25 1-100 Arvo Sala 1970 mees M40 Eesti, Ida-Viru maakond
Eesti Energia Sporidiklubi
26 1-100 Jarmo Kaasiku 1999 mees M20 Eesti, Järva maakond
Ambla SK
27 1-100 Janno Rodendau 1976 mees M40 Eesti, Järva maakond
RR Suusaklubi
28 1-100 Üllar Lillmets 1971 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
RR Siplased / CRAFT
craft siplased
29 1-100 Kristjan Linnus 1993 mees M Eesti, Põlva maakond
Areal Team
30 1-100 Hans-Kristen Rootalu 1996 mees M Eesti, Harju maakond
SK Biathlon/Esvika
31 1-100 Rimo Timm 1993 mees M Eesti, Harju maakond
32 1-100 Tiit Voodla 1965 mees M50 Eesti, Harju maakond
33 1-100 Oleg Kovaljov 1964 mees M50 Eesti, Harju maakond
34 1-100 Joosep Tammemäe 1990 mees M Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Suusaklubi
35 1-100 Argo Maasikmäe 1970 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
Alutaguse Suusaklubi
36 1-100 Kadri Lehtla 1985 naine N Eesti, Harju maakond
Sparta Spordiselts
37 1-100 Virgo Karu 1967 mees M50 Eesti, Harju maakond
38 1-100 Martin Maasik 1984 mees M Eesti, Harju maakond
39 1-100 Ivo Tupits 1968 mees M50 Eesti, Lääne-Viru maakond
SK Omniva
40 1-100 Robert Klen Mõistus 1998 mees M20 Eesti, Harju maakond
Sparta Spordiselts
41 1-100 Ain Kilk 1967 mees M50 Eesti, Harju maakond
EWK
42 1-100 Indrek Karolin 1973 mees M40 Eesti, Põlva maakond
43 1-100 Margus Kaasik 1970 mees M40 Eesti, Jõgeva maakond
44 1-100 Viktor Shemarin 1966 mees M50 Eesti, Ida-Viru maakond
45 1-100 Taavi Raudsaar 1983 mees M Eesti, Harju maakond
46 1-100 Roland Toome 1968 mees M50 Eesti, Lääne-Viru maakond
RR Siplased / CRAFT
RR Siplased
47 1-100 Viljar Haav 1975 mees M40 Eesti, Harju maakond
VIIMSI SPORT
48 1-100 Madis Sildvee 1978 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
RR Siplased / CRAFT
49 1-100 Erkki Hummal 1973 mees M40 Eesti, Harju maakond
SPARTA
50 1-100 Norman Pirk 1989 mees M Eesti, Lääne maakond
51 1-100 Urmas Kanep 1954 mees M60 Eesti, Harju maakond
52 1-100 Jevgeni Voloshin 1951 mees M60 Eesti, Ida-Viru maakond
53 1-100 Andres Pae 1970 mees M40 Eesti, Tartu maakond
Suusahullud
54 1-100 Aivar Villemson 1975 mees M40 Eesti, Harju maakond
55 1-100 Mikk Jakobson 1989 mees M Eesti, Tartu maakond
56 1-100 Bret-Gregor Maidre 1999 mees M20 Eesti, Rapla maakond
57 1-100 Meelis Jürisaar 1971 mees M40 Eesti, Harju maakond
58 1-100 Aron Trumm 1981 mees M Eesti, Tartu maakond
Suusahullud
59 1-100 Talis Nurk 1982 mees M Eesti, Tartu maakond
60 1-100 Tarmo Selde 1964 mees M50 Eesti, Harju maakond
61 1-100 Tanel Uudeberg 1983 mees M Eesti, Valga maakond
SuusaAkadeemia
62 1-100 Urmas Jool 1964 mees M50 Eesti, Harju maakond
63 1-100 Tarmo Kärdi 1971 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
SuusaAkadeemia
64 1-100 Nele Paglant 1999 naine N20 Eesti, Tartu maakond
65 1-100 Tanel Levkoi 1990 mees M Eesti, Harju maakond
66 1-100 Kaupo Jalasto 1958 mees M60 Eesti, Harju maakond
67 1-100 Sille Rell 1970 naine N40 Eesti, Tartu maakond
Tartu Suusaklubi
68 1-100 Heidi Raju 1990 naine N Eesti, Harju maakond
Team Sportservice
69 1-100 Jaanus Kütson 1980 mees M Eesti, Harju maakond
70 1-100 Janek Resev 1978 mees M40 Eesti, Järva maakond
71 1-100 Toomas Teesaar 1975 mees M40 Eesti, Harju maakond
72 1-100 Priit Pullerits 1965 mees M50 Eesti, Tartu maakond
73 1-100 Tarmo Karama 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond
74 1-100 Paul Teearu 1989 mees M Eesti, Valga maakond
OÜ Valga Puu
75 1-100 Kalle Uiboleht 1971 mees M40 Eesti, Võru maakond
76 1-100 Dmitri Aleksejev 1967 mees M50 Eesti, Ida-Viru maakond
77 1-100 Raio Piiroja 1979 mees M Eesti, Pärnu maakond
78 1-100 Indrek Vait 1981 mees M Eesti, Harju maakond
79 1-100 Tõnu Tänav 1963 mees M50 Eesti, Harju maakond
80 1-100 Hanno Traks 1971 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
81 1-100 Veljo Kattago 1968 mees M50 Eesti, Harju maakond
82 1-100 Janek Punkov 1970 mees M40 Eesti, Pärnu maakond
83 1-100 Vladimir Vinogradov 1966 mees M50 Eesti, Harju maakond
InFocus
84 1-100 Tarmo Visnapuu 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
VIIMSI SPORT
85 1-100 Dag Kivila 1964 mees M50 Eesti, Pärnu maakond
A2K Spodiklubi
86 1-100 Tiit Kollo 1964 mees M50 Eesti, Harju maakond
87 1-100 Lars Riisalu 1981 mees M Eesti, Harju maakond
Merevägi
88 1-100 Andres Keär 1963 mees M50 Eesti, Lääne-Viru maakond
89 1-100 Marek Mägi 1977 mees M40 Eesti, Saare maakond
90 1-100 Uuno Ruus 1953 mees M60 Eesti, Võru maakond
91 1-100 Priit Tiidla 1991 mees M Eesti, Tartu maakond
Tartu Suusaklubi
92 1-100 Kalle Kiiranen 1953 mees M60 Eesti, Tartu maakond
Tartu Suusaklubi
93 1-100 Raivo Terve 1964 mees M50 Eesti, Harju maakond
Omniva
94 1-100 Mardo Moumets 1974 mees M40 Eesti, Lääne maakond
95 1-100 Tiit Meidla 1975 mees M40 Eesti, Harju maakond
Danske spordiklubi
96 1-100 Madis Moor 1988 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
97 1-100 Enn Kaaret 1966 mees M50 Eesti, Harju maakond
98 1-100 Urmas Männa 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond
99 1-100 Tiina Idavain 1957 naine N60 Eesti, Järva maakond
100 1-100 Jaanika Paalmäe 1986 naine N Eesti, Lääne maakond
Suusaklubi Sula
101 101-200 Valdek Rohtma 1978 mees M40 Eesti, Harju maakond
VIIMSI SPORT
102 101-200 Raino Poll 1982 mees M Eesti, Jõgeva maakond
103 101-200 Heiki Prants 1964 mees M50 Eesti, Võru maakond
104 101-200 Lauri Tikk 1972 mees M40 Eesti, Tartu maakond
105 101-200 Marek Tõnismäe 1975 mees M40 Eesti, Harju maakond
Koidu Suusaklubi
106 101-200 Villu Toom 1990 mees M Eesti, Harju maakond
107 101-200 Madis Torim 1970 mees M40 Eesti, Harju maakond
108 101-200 Heigo Saar 1969 mees M40 Eesti, Harju maakond
109 101-200 Jaanus Koval 1981 mees M Eesti, Viljandi maakond
Viljandi VMK
110 101-200 Romet Rindberg 1973 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
111 101-200 Mart Vernik 1977 mees M40 Eesti, Harju maakond
112 101-200 Siim Õunloo 1990 mees M Eesti, Harju maakond
113 101-200 Meelis Laanemets 1979 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
114 101-200 Arno Anton 1958 mees M60 Eesti, Tartu maakond
Tartu Suusaklubi
115 101-200 Ermo Veelain 1962 mees M50 Eesti, Harju maakond
116 101-200 Arvi Suurpere 1970 mees M40 Eesti, Tartu maakond
Tartu Suusaklubi
117 101-200 Ott Reinaas 1981 mees M Eesti, Rapla maakond
118 101-200 Margit Ahu 1983 naine N Eesti, Ida-Viru maakond
119 101-200 Margus Kaegas 1970 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
120 101-200 Kalmar Karro 1975 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
121 101-200 Alexey Sergeev 1953 mees M60 Venemaa, Pskov region
Pskov Ski Team
122 101-200 Alar Alajaan 1979 mees M Eesti, Harju maakond
123 101-200 Heigo Paglant 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
Järva-Jaani RSK
124 101-200 Andres Habakuk 1984 mees M Eesti, Harju maakond
125 101-200 Kalle Kukk 1970 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
126 101-200 Raimond Voolaid 1995 mees M Eesti, Harju maakond
127 101-200 Markko Abel 1978 mees M40 Eesti, Harju maakond
Tartu Keegliklubi
128 101-200 Rita Toome 1970 naine N40 Eesti, Lääne-Viru maakond
129 101-200 Ander Adel 1977 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
130 101-200 Virgo Arge 1978 mees M40 Eesti, Harju maakond
VIIMSI SPORT
131 101-200 Johannes Ütsik 1969 mees M40 Eesti, Harju maakond
132 101-200 Raul Maripuu 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
133 101-200 Georgi Vinogradov 2000 mees M20 Eesti, Harju maakond
JK Kalev
134 101-200 Anti Otsla 1968 mees M50 Eesti, Harju maakond
Eesti Sportlane
135 101-200 Marek Järve 1971 mees M40 Eesti, Harju maakond
136 101-200 Sergei Jurlov 1967 mees M50 Eesti, Ida-Viru maakond
137 101-200 Kristjan Pärna 1993 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
138 101-200 Tauri Hainsoo 1987 mees M Eesti, Põlva maakond
139 101-200 Marek Saar 1970 mees M40 Eesti, Harju maakond
140 101-200 Anette Baum 1998 naine N20 Eesti, Pärnu maakond
Pärnu Aerutajate Klubi
141 101-200 Andrus Danilov 1973 mees M40 Eesti, Harju maakond
142 101-200 Jürgo Raid 1970 mees M40 Eesti, Harju maakond
143 101-200 Triin Ojaste 1990 naine N Eesti, Valga maakond
Team Horeca Service
144 101-200 Cardo Soosaar 1975 mees M40 Eesti, Tartu maakond
145 101-200 Tiina Tiisler 1979 naine N Eesti, Põlva maakond
Tartu Rulluisuklubi
146 101-200 Karol Keskküla 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond
147 101-200 Kaire Uiboleht 1977 naine N40 Eesti, Võru maakond
148 101-200 Mart Välba 1959 mees M50 Eesti, Harju maakond
Eesti Worldloppeti Klubi
149 101-200 Arno Pärna 1969 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
150 101-200 Alar Maasik 1967 mees M50 Eesti, Harju maakond
151 101-200 Richard Peterson 1981 mees M Eesti, Tartu maakond
152 101-200 Priit Randpõld 1968 mees M50 Eesti, Rapla maakond
153 101-200 Marju Tempel 1974 naine N40 Eesti, Harju maakond
Aegviidu sk
154 101-200 Jüri Ellen 1970 mees M40 Eesti, Harju maakond
155 101-200 Priit Laidvee 1968 mees M50 Eesti, Võru maakond
156 101-200 Indrek Reitsak 1977 mees M40 Eesti, Harju maakond
157 101-200 Kristo Ebras 1978 mees M40 Eesti, Harju maakond
158 101-200 Robert Mälk 1970 mees M40 Eesti, Saare maakond
159 101-200 Viktor Kassatkin 1971 mees M40 Eesti, Harju maakond
160 101-200 Ingmar Vutt 1971 mees M40 Eesti, Harju maakond
161 101-200 Nadezda Poljakova 1946 naine M70 Eesti, Ida-Viru maakond
Narva Spordiveteranide Koondis
162 101-200 Rando Sui 1981 mees M Eesti, Harju maakond
Team TT
163 101-200 Vladimir Baskakov 1956 mees M60 Eesti, Harju maakond
164 101-200 Madis Rouhijainen 1984 mees M Eesti, Harju maakond
TEAM RONHILL
165 101-200 Marco Haas 1969 mees M40 Eesti, Harju maakond
SAQ SC
166 101-200 Olavi Ründva 1975 mees M40 Eesti, Harju maakond
167 101-200 Peep Konrad 1972 mees M40 Eesti, Harju maakond
Eesti Sportlane
168 101-200 Peep Nurm 1977 mees M40 Eesti, Tartu maakond
169 101-200 Veikko Tamlak 1968 mees M50 Eesti, Harju maakond
170 101-200 Martin Suuroja 1971 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
Viitna Suusaklubi
171 101-200 Vello Luts 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
172 101-200 Karel Krist 1978 mees M40 Eesti, Harju maakond
173 101-200 Rivo Tolli 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
174 101-200 Jaanus Keerberg 1971 mees M40 Eesti, Järva maakond
Ambla SK
175 101-200 Valde Viiding 1973 mees M40 Eesti, Harju maakond
176 101-200 Aivo Rikka 1964 mees M50 Eesti, Põlva maakond
177 101-200 Toomas Hiielaid 1961 mees M50 Eesti, Lääne-Viru maakond
178 101-200 Andres Vaide 1984 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
179 101-200 Kuido Kond 1970 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
180 101-200 Ene Saar 1973 naine N40 Eesti, Pärnu maakond
181 101-200 Hardo Mõek 1979 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
182 101-200 Allan Tartu 1993 mees M Eesti, Ida-Viru maakond
183 101-200 Andres Lukkats 1970 mees M40 Eesti, Järva maakond
184 101-200 Riho Vals 1970 mees M40 Eesti, Tartu maakond
185 101-200 Kristjan Krull 1981 mees M Eesti, Harju maakond
Fujitsu Estonia AS
186 101-200 Kaspar Lind 1978 mees M40 Eesti, Tartu maakond
187 101-200 Jan Minski 1973 mees M40 Eesti, Harju maakond
188 101-200 Raul Aarma 1976 mees M40 Eesti, Rapla maakond
MTÜ Raikküla VTS
189 101-200 Neeme Nurm 1981 mees M Eesti, Tartu maakond
190 101-200 Ago Käis 1953 mees M60 Eesti, Põlva maakond
191 101-200 Peeter Müürsepp 1961 mees M50 Eesti, Põlva maakond
192 101-200 Kaidar Uibokand 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond
193 101-200 Indrek Siilaberg 1980 mees M Eesti, Harju maakond
194 101-200 Siim Saidla 1981 mees M Eesti, Harju maakond
195 101-200 Meelis Palover 1975 mees M40 Eesti, Tartu maakond
Suusahullud
196 101-200 Etko Väli 1964 mees M50 Eesti, Harju maakond
197 101-200 Avo Kirsipuu 1967 mees M50 Eesti, Harju maakond
Kirss
198 101-200 Ahto Selter 1970 mees M40 Eesti, Järva maakond
Eesti Pagar AS
199 101-200 Mariel Merlii Pulles 1998 naine N20 Eesti, Valga maakond
Karupesa Team
200 101-200 Erik Bauman 1980 mees M Eesti, Harju maakond
201 201-300 Indrek Kelk 1969 mees M40 Eesti, Harju maakond
Tartu Suusaklubi
202 201-300 Martti Orr 1992 mees M Eesti, Jõgeva maakond
203 201-300 Madis Uusorg 1983 mees M Eesti, Lääne maakond
204 201-300 Priit Nõmmeots 1975 mees M40 Eesti, Harju maakond
205 201-300 Indrek Roasto 1980 mees M Eesti, Harju maakond
206 201-300 Einar Tooming 1970 mees M40 Eesti, Harju maakond
207 201-300 Tea Halla 1970 naine N40 Eesti, Harju maakond
208 201-300 Karen Soosalu 1962 mees M50 Eesti, Harju maakond
209 201-300 Vello Einland 1958 mees M60 Eesti, Harju maakond
210 201-300 Mairolt Kakko 1968 mees M50 Eesti, Harju maakond
211 201-300 Madis Mägi 1968 mees M50 Eesti, Harju maakond
Paju Põigu Suusaklubi
212 201-300 Vladimir Bobrov 1954 mees M60 Venemaa, Moscow
213 201-300 Raido Türk 1984 mees M Eesti, Tartu maakond
214 201-300 Riho Kirsipuu 1996 mees M Eesti, Harju maakond
Kirss
215 201-300 Vello Voolaid 1963 mees M50 Eesti, Harju maakond
216 201-300 Tarmo Tempel 1951 mees M60 Eesti, Harju maakond
217 201-300 Kalle Lett 1954 mees M60 Eesti, Harju maakond
218 201-300 Indrek Lillsoo 1973 mees M40 Eesti, Harju maakond
219 201-300 Kaido Hanikat 1967 mees M50 Eesti, Harju maakond
Conviso OÜ
220 201-300 Rene Lilienberg 1979 mees M Eesti, Harju maakond
221 201-300 Tauno Ojasaar 1972 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
Simuna SK
222 201-300 Hanno Priks 1963 mees M50 Eesti, Valga maakond
223 201-300 Kaido Kerik 1970 mees M40 Eesti, Harju maakond
224 201-300 Juhan Paabstel 1959 mees M50 Eesti, Harju maakond
225 201-300 Jürgen Bach 1956 mees M60 Eesti, Lääne maakond
226 201-300 Argo Miller 1969 mees M40 Eesti, Saare maakond
227 201-300 Hannes Kägu 1968 mees M50 Eesti, Harju maakond
VIIMSI SPORT
228 201-300 Indrek Ilves 1972 mees M40 Eesti, Harju maakond
229 201-300 Toomas Viigipuu 1959 mees M50 Eesti, Tartu maakond
230 201-300 Andrus Kompus 1958 mees M60 Eesti, Tartu maakond
231 201-300 Marje Ott 1959 naine N50 Eesti, Harju maakond
232 201-300 Iljar Kabral 1975 mees M40 Eesti, Valga maakond
233 201-300 Priit Põder 1963 mees M50 Eesti, Pärnu maakond
234 201-300 Hillar Vainjärv 1950 mees M60 Eesti, Harju maakond
235 201-300 Margus Salla 1980 mees M Eesti, Harju maakond
236 201-300 Andres Ütt 1986 mees M Eesti, Harju maakond
237 201-300 Mihkel Nanits 1985 mees M Eesti, Harju maakond
238 201-300 Priit Rebane 1986 mees M Eesti, Tartu maakond
SK Jooksupartner
239 201-300 Annika Tuisk-Ilves 1975 naine N40 Eesti, Harju maakond
240 201-300 Valmer Stalkov 1968 mees M50 Eesti, Võru maakond
241 201-300 Aivar Kuusmik 1966 mees M50 Eesti, Harju maakond
242 201-300 Jaanus Mäekivi 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
243 201-300 Erkki Lepp 1986 mees M Eesti, Tartu maakond
244 201-300 Tõnis Gross 1974 mees M40 Eesti, Põlva maakond
245 201-300 Mikk Kalma 1990 mees M Eesti, Harju maakond
246 201-300 Risto Treksler 1978 mees M40 Eesti, Harju maakond
247 201-300 Signe Parm 1980 naine N Eesti, Harju maakond
248 201-300 Toomas Kogger 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond
249 201-300 Paal Oevreboe Lohne 1987 mees M Norra, Hordaland
250 201-300 Siiri Visnapuu 1973 naine N40 Eesti, Harju maakond
VIIMSI SPORT
251 201-300 Illar Kaasik 1962 mees M50 Eesti, Harju maakond
VIIMSI SPORT
252 201-300 Indrek Peterson 1976 mees M40 Eesti, Tartu maakond
253 201-300 Christopher Kalev 1999 mees M20 Eesti, Harju maakond
CFC
254 201-300 Algo Eskla 1987 mees M Eesti, Harju maakond
255 201-300 Romet Sutt 1995 mees M Eesti, Pärnu maakond
Suusaklubi Jõulu
256 201-300 Kaarel Koitne 1989 mees M Eesti, Harju maakond
257 201-300 Margus Soidla 1965 mees M50 Eesti, Lääne-Viru maakond
258 201-300 Valmar Sisask 1985 mees M Eesti, Võru maakond
Espak Tartu
259 201-300 Sven Vallimäe 1973 mees M40 Eesti, Harju maakond
260 201-300 Eeva Avik 1988 naine N Eesti, Harju maakond
261 201-300 Janno Laasner 1972 mees M40 Eesti, Harju maakond
262 201-300 Artjom Holostõhh 2003 mees M17 Eesti, Harju maakond
263 201-300 Leho Leimann 1969 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
264 201-300 Gunnar Koitne 1953 mees M60 Eesti, Harju maakond
Kosses OÜ
265 201-300 Margus Piiriste 1973 mees M40 Eesti, Harju maakond
266 201-300 Kaido Perm 1969 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
267 201-300 Marko Kilp 1993 mees M Eesti, Võru maakond
Võru Suusaklubi
268 201-300 Regina Kaal 1981 naine N Eesti, Rapla maakond
269 201-300 Veiko Roots 1973 mees M Eesti, Harju maakond
270 201-300 Margus Kaupmees 1978 mees M40 Eesti, Harju maakond
271 201-300 Marti Lepik 1979 mees M Eesti, Järva maakond
Ambla SK
272 201-300 Siim Suviorg 1988 mees M Eesti, Harju maakond
273 201-300 Alger Vedler 1966 mees M50 Eesti, Tartu maakond
274 201-300 Agu Lehemaa 1963 mees M50 Eesti, Lääne maakond
275 201-300 Vahur Pops 1970 mees M40 Eesti, Harju maakond
276 201-300 Andres Koitmäe 1979 mees M Eesti, Harju maakond
277 201-300 Mikk Altmets 1969 mees M40 Eesti, Harju maakond
278 201-300 Alvar Ratt 1998 mees M20 Eesti, Tartu maakond
279 201-300 Hanna Britt Laursoo 1998 naine N20 Eesti, Tartu maakond
Tartu Suusaklubi
280 201-300 Ülari Ahu 1989 mees M Eesti, Ida-Viru maakond
281 201-300 Heleene Tambet 1993 naine N Eesti, Viljandi maakond
282 201-300 Priit Tambet 1969 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
283 201-300 Tanel Toots 1979 mees M Eesti, Pärnu maakond
284 201-300 Marko Ploom 1985 mees M Eesti, Harju maakond
285 201-300 Maria Cherkasskaia 1986 naine N Venemaa, Russia
286 201-300 Sergei Karpovitch 1973 mees M40 Eesti, Harju maakond
287 201-300 Markko Leimann 1992 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
288 201-300 Martin Himma 1999 mees M20 Eesti, Lääne-Viru maakond
289 201-300 Jaanis Pikkof 1989 mees M Eesti, Rapla maakond
Sportlove
290 201-300 Toivo Tinast 1992 mees M Eesti, Pärnu maakond
AS STOKKER
291 201-300 Andero Põllu 1981 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
292 201-300 Rain Raidna 1970 mees M40 Eesti, Harju maakond
293 201-300 Alar Oll 1965 mees M50 Eesti, Saare maakond
294 201-300 Teesi Tuul 1999 naine N20 Eesti, Viljandi maakond
SE Põhjakotkas Viljandi
295 201-300 Oskar Kuzmin 1993 mees M Eesti, Harju maakond
296 201-300 Andi Piliste 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond
RYYSAK TIIM
297 201-300 Robert Pirk 1991 mees M Eesti, Tartu maakond
298 201-300 Martin Merelaid 1986 mees M Eesti, Harju maakond
299 201-300 Allan Aim 1991 mees M Eesti, Harju maakond
300 201-300 Daniel Vasser 1983 mees M Eesti, Harju maakond
301 301-400 Kai Frosch 1973 naine N40 Eesti, Harju maakond
302 301-400 Rene Salk 1971 mees M40 Eesti, Harju maakond
303 301-400 Sten Teppan 1978 mees M40 Eesti, Harju maakond
304 301-400 Andres Blank 1972 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
1. Jalaväebrigaad
305 301-400 Kuido Karner 1979 mees M Eesti, Harju maakond
MTÜ Kose AMK
306 301-400 Matt Rammo 1988 mees M Eesti, Harju maakond
tripassion
307 301-400 Tauri Tikerpe 1990 mees M Eesti, Harju maakond
Team TT
308 301-400 Consuelo Laanemäe Räim 1977 naine N40 Eesti, Võru maakond
309 301-400 Martin Remmelg 1989 mees M Eesti, Harju maakond
310 301-400 Sven Luks 1968 mees M50 Eesti, Harju maakond
311 301-400 Risto Rammul 1980 mees M Eesti, Harju maakond
312 301-400 Aiko Klaos 1981 mees M Eesti, Tartu maakond
313 301-400 Kaspar Kaasla 1994 mees M Eesti, Võru maakond
314 301-400 Helvin Kaljula 1972 mees M40 Eesti, Rapla maakond
315 301-400 Jaak Lukk 1978 mees M40 Eesti, Harju maakond
SK Sula
316 301-400 Aleksei Lipintsov 1982 mees M Eesti, Harju maakond
Sõudespinning.ee
317 301-400 Raigo Rehepapp 1980 mees M Eesti, Harju maakond
4001 Arvo Raja 1961 mees M50 Eesti, Harju maakond
4002 Indrek Pak 1971 mees M40 Eesti, Harju maakond
4003 Kaarel Toss 1952 mees M60 Eesti, Viljandi maakond
4004 Sulev Muru 1957 mees M60 Eesti, Võru maakond
4005 Ulvar Pavlov 1964 mees M50 Eesti, Lääne-Viru maakond
4007 Mati Kallemets 1947 mees M70 Eesti, Lääne maakond
SK Sula
4008 Margus Kaur 1968 mees M50 Eesti, Tartu maakond
4009 Elina Lasseron 1967 naine N50 Eesti, Harju maakond
Eesti Worldloppeti Klubi
4013 Juhan Lukk 1949 mees M60 Eesti, Lääne maakond
Sukl Sula
4014 Andres Maarits 1973 mees M40 Eesti, Harju maakond
4015 Dmitry Parygin 1974 mees M40 Venemaa, Pskov region
Pskov Ski Team
4017 Mati Saarend 1951 mees M60 Eesti, Lääne-Viru maakond
4018 Martin Siimer 1971 mees M40 Eesti, Harju maakond
SK LiVal
4020 Heini Tammik 1953 mees M60 Eesti, Tartu maakond

...