Et En

Stardinimekirjad

Vali distants:
Stardinimekiri seisuga 03.12.2021 06:01.

39 km klassika stardinimekiri

Nr. Grupp Nimi Sünniaasta Sugu VKL Elukoht Võistkond/Organisatsioon
1 I grupp Martti Himma 1986 mees M Eesti, Harju maakond
Sparta
Sparta Spordiselts
2 I grupp Tomas Kaurson 1991 mees M Eesti, Ida-Viru maakond
Kiviõli Suusaklubi
3 I grupp Mart Kevin Põlluste 1994 mees M Eesti, Tartu maakond
Team Horeca Service
4 I grupp Martin Nassar 1993 mees M Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Suusaklubi
5 I grupp Sander Linnus 1991 mees M Eesti, Põlva maakond
Areal Team
6 I grupp Karl Erik Rabakukk 1997 mees M Eesti, Valga maakond
Team Haanja MTÜ
7 I grupp Raivo Sala 1970 mees M40 Eesti, Pärnu maakond
8 I grupp Allar Soo 1991 mees M Eesti, Jõgeva maakond
Areal Team
9 I grupp Arvi Anton 1992 mees M Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Suusaklubi
10 I grupp Kaarel-Kasper Kõrge 1996 mees M Eesti, Järva maakond
RR Suusaklubi
11 I grupp Joosep Karlson 1995 mees M Eesti, Pärnu maakond
Team Horeca Service
12 I grupp Andres Juursalu 1982 mees M Eesti, Tartu maakond
Suusahullud
13 I grupp Peep Kivil 1973 mees M40 Eesti, Ida-Viru maakond
Alutaguse Suusaklubi
14 I grupp Kaidar Hussar 1971 mees M40 Eesti, Võru maakond
Areal Team
15 I grupp Marko Helgand 1971 mees M40 Eesti, Põlva maakond
16 I grupp Tanel Veski 1983 mees M Eesti, Tartu maakond
SuusaAkadeemia
17 I grupp Aimar Hussar 1981 mees M Eesti, Võru maakond
Areal Team
18 I grupp Uku Karing 1984 mees M Eesti, Järva maakond
RR suusaklubi
19 I grupp Indrek Hubel 1986 mees M Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Suusaklubi
20 I grupp Tauno Mölder 1986 mees M Eesti, Võru maakond
21 I grupp Andrus Kasekamp 1973 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
CYCLON
22 I grupp Tiit Orlovski 1981 mees M Eesti, Tartu maakond
23 I grupp Ago Veilberg 1963 mees M50 Eesti, Lääne-Viru maakond
RR Siplased / CRAFT
24 I grupp Aivar Ridamäe 1970 mees M40 Eesti, Harju maakond
Areal Team
25 I grupp Taavi Kaiv 1989 mees M Eesti, Harju maakond
Team NOBE
26 I grupp Argen Int 1999 mees M20 Eesti, Lääne-Viru maakond
27 I grupp Rait Pallo 1974 mees M40 Eesti, Valga maakond
Areal Team
28 I grupp Terje Piirmann 1980 naine N Eesti, Võru maakond
29 I grupp Meelis Jürisaar 1971 mees M40 Eesti, Harju maakond
30 I grupp Reeda Tuula 1977 naine N40 Eesti, Harju maakond
Sparta
31 I grupp Kaarel Karri 1998 mees M20 Eesti, Ida-Viru maakond
32 I grupp Arvo Sala 1970 mees M40 Eesti, Ida-Viru maakond
Eesti Energia Spordiklubi
33 I grupp Janno Rodendau 1976 mees M40 Eesti, Järva maakond
RR suusaklubi
34 I grupp Üllar Lillmets 1971 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
RR Siplased / CRAFT
35 I grupp Tarmo Neemela 1968 mees M50 Eesti, Harju maakond
Eesti Sportlane
36 I grupp Kristjan Linnus 1993 mees M Eesti, Põlva maakond
Areal Team
37 I grupp Ergo Rästas 1974 mees M40 Eesti, Tartu maakond
Suusahullud
38 I grupp Tanel Tepaskent 1978 mees M40 Eesti, Harju maakond
Sparta
39 I grupp Kaido Pesor 1970 mees M40 Eesti, Rapla maakond
40 I grupp Rimo Timm 1993 mees M Eesti, Harju maakond
41 I grupp Marten Pulles 1995 mees M Eesti, Valga maakond
Skiwax Europe
42 I grupp Jaanus Laidvee 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond
43 I grupp Oleg Kovaljov 1964 mees M50 Eesti, Harju maakond
44 I grupp Raio Piiroja 1979 mees M Eesti, Pärnu maakond
45 I grupp Joosep Tammemäe 1990 mees M Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Suusaklubi
46 I grupp Egert Lepiksaar 1999 mees M20 Eesti, Lääne-Viru maakond
Karupesa team
47 I grupp Indrek Valge 1991 mees M Eesti, Tartu maakond
Saku Õlletehase Spordiklubi
48 I grupp Ain Kilk 1967 mees M50 Eesti, Harju maakond
49 I grupp Indrek Karolin 1973 mees M40 Eesti, Põlva maakond
50 I grupp Siim Vanahans 1980 mees M Eesti, Harju maakond
51 I grupp Jaak Teppan 1984 mees M Eesti, Tartu maakond
Suusahullud
52 I grupp Margus Kaasik 1970 mees M40 Eesti, Jõgeva maakond
53 I grupp Viktor Shemarin 1966 mees M50 Eesti, Ida-Viru maakond
Äkke suusaklubi
54 I grupp Taavi Raudsaar 1983 mees M Eesti, Harju maakond
Tripassion
55 I grupp Merilin Jürisaar 2000 naine N20 Eesti, Harju maakond
56 I grupp Alar Krautman 1968 mees M50 Eesti, Lääne-Viru maakond
AA.K. Terviseakadeemia
57 I grupp Viljar Haav 1975 mees M40 Eesti, Harju maakond
VIIMSI SPORT
58 I grupp Heleri Kivil 1977 naine N40 Eesti, Tartu maakond
Tartu Suusaklubi
59 I grupp Madis Sildvee 1978 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
RR Siplased / CRAFT
60 I grupp Erkki Hummal 1973 mees M40 Eesti, Harju maakond
Sparta
61 I grupp Norman Pirk 1989 mees M Eesti, Lääne maakond
62 I grupp Urmas Kanep 1954 mees M60 Eesti, Harju maakond
63 I grupp Jüri Vahar 1967 mees M50 Eesti, Pärnu maakond
Team Horeca Service
64 I grupp Andres Pae 1970 mees M40 Eesti, Tartu maakond
Suusahullud
65 I grupp Aivar Villemson 1975 mees M40 Eesti, Harju maakond
66 I grupp Jaanus Bauman 1976 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
RR Siplased / CRAFT
67 I grupp Mikk Jakobson 1989 mees M Eesti, Tartu maakond
68 I grupp Aron Trumm 1981 mees M Eesti, Tartu maakond
Suusahullud
69 I grupp Margus Pirksaar 1974 mees M40 Eesti, Tartu maakond
70 I grupp Indrek Petai 1980 mees M Eesti, Harju maakond
71 I grupp Tarmo Selde 1964 mees M50 Eesti, Harju maakond
72 I grupp Martin Maasik 1984 mees M Eesti, Harju maakond
73 I grupp Reimo Leol 1977 mees M40 Eesti, Pärnu maakond
Team Horeca Service
74 I grupp Andres Nurk 1973 mees M40 Eesti, Tartu maakond
Tartu Suusaklubi
75 I grupp Ivo Värk 1974 mees M40 Eesti, Tartu maakond
76 I grupp Tarmo Kärdi 1971 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
SuusaAkadeemia
77 I grupp Kaivo Kiple 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
78 I grupp Meelis Peterson 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond
TEAM TT
79 I grupp Viktor Bõkov 1965 mees M50 Eesti, Ida-Viru maakond
80 I grupp Andrus Sojone 1972 mees M40 Eesti, Ida-Viru maakond
81 I grupp Oliver Tampuu 1985 mees M Eesti, Tartu maakond
82 I grupp Janek Resev 1978 mees M40 Eesti, Järva maakond
83 I grupp Kalev Vunk 1969 mees M40 Eesti, Tartu maakond
Suusahullud
84 I grupp Eerik Överus 1992 mees M Eesti, Harju maakond
Haanja Rattaklubi
85 I grupp Toomas Teesaar 1975 mees M40 Eesti, Harju maakond
86 I grupp Peeter Poopuu 1985 mees M Eesti, Järva maakond
87 I grupp Priit Pullerits 1965 mees M50 Eesti, Tartu maakond
88 I grupp Tarmo Karama 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond
89 I grupp Andrus Prangli 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond
Suusaakadeemia
90 I grupp Silver Eensaar 1978 mees M40 Eesti, Harju maakond
91 I grupp Paul Teearu 1989 mees M Eesti, Valga maakond
OÜ Valga Puu
92 I grupp Marko Lamp 1978 mees M40 Eesti, Tartu maakond
Saint-Gobain Glass Estonia
93 I grupp Kalle Uiboleht 1971 mees M40 Eesti, Võru maakond
94 I grupp Dmitri Aleksejev 1967 mees M50 Eesti, Ida-Viru maakond
95 I grupp Indrek Vait 1981 mees M Eesti, Harju maakond
96 I grupp Hanno Traks 1971 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
97 I grupp Veljo Kattago 1968 mees M50 Eesti, Harju maakond
98 I grupp Vladimir Vinogradov 1966 mees M50 Eesti, Harju maakond
InFocus
99 I grupp Aivar Juhandi 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
Sparta
100 I grupp Tarmo Visnapuu 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
VIIMSI SPORT
101 II grupp Indrek Lepiksaar 1971 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
102 II grupp Tiit Kollo 1964 mees M50 Eesti, Harju maakond
103 II grupp Janno Nõmm 1980 mees M Eesti, Pärnu maakond
Team Horeca Service
104 II grupp Andres Keär 1963 mees M50 Eesti, Lääne-Viru maakond
Rakke
105 II grupp Tõnis Vaikmaa 1983 mees M Eesti, Harju maakond
106 II grupp Uuno Ruus 1953 mees M60 Eesti, Võru maakond
107 II grupp Kalev Kalda 1989 mees M Eesti, Võru maakond
Sparta
108 II grupp Kalle Kiiranen 1953 mees M60 Eesti, Tartu maakond
Tartu Suusaklubi
109 II grupp Raivo Terve 1964 mees M50 Eesti, Harju maakond
Omniva
110 II grupp Erki Parri 1983 mees M Eesti, Tartu maakond
Suusahullud
111 II grupp Madis Moor 1988 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
Sõmeru Võhmameeste SK
112 II grupp Enn Kaaret 1966 mees M50 Eesti, Harju maakond
113 II grupp Argo Olesk 1973 mees M40 Eesti, Võru maakond
114 II grupp Tiina Idavain 1957 naine N60 Eesti, Järva maakond
115 II grupp Jaanika Paalmäe 1986 naine N Eesti, Lääne maakond
Suusaklubi Sula
116 II grupp Valdek Rohtma 1978 mees M40 Eesti, Harju maakond
VIIMSI SPORT
117 II grupp Margus Lepp 1970 mees M40 Eesti, Ida-Viru maakond
118 II grupp Erik Kirikmäe 1979 mees M Eesti, Harju maakond
119 II grupp Lauri Tikk 1972 mees M40 Eesti, Tartu maakond
120 II grupp Madis Torim 1970 mees M40 Eesti, Harju maakond
121 II grupp Anti Looskari 1977 mees M40 Eesti, Harju maakond
REDBIKE
122 II grupp Mart Vernik 1977 mees M40 Eesti, Harju maakond
123 II grupp Martin Kruus 1971 mees M40 Eesti, Harju maakond
124 II grupp Relika Toome 1994 naine N Eesti, Lääne-Viru maakond
125 II grupp Riho Keerme 1985 mees M Eesti, Ida-Viru maakond
Jõhvi Motoklubi
126 II grupp Aare Pilvet 1971 mees M40 Eesti, Tartu maakond
127 II grupp Raivo Sellik 1965 mees M50 Eesti, Harju maakond
128 II grupp Aleksander Pimenov 1958 mees M60 Eesti, Ida-Viru maakond
129 II grupp Janek Trepp 1972 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
Tamsalu AO SUKL
130 II grupp Agur Alev 1960 mees M50 Eesti, Pärnu maakond
131 II grupp Ermo Veelain 1962 mees M50 Eesti, Harju maakond
132 II grupp Antti Roose 1964 mees M50 Eesti, Tartu maakond
133 II grupp Ott Reinaas 1981 mees M Eesti, Rapla maakond
134 II grupp Margit Ahu 1983 naine N Eesti, Ida-Viru maakond
135 II grupp Margus Kaegas 1970 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
136 II grupp Vjatseslav Umrihhin 1962 mees M50 Eesti, Ida-Viru maakond
137 II grupp Andrus Heinsoo 1967 mees M50 Eesti, Viljandi maakond
Spordiklubi Cyclon
138 II grupp Kalmar Karro 1975 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
139 II grupp Heigo Paglant 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
140 II grupp Andres Leosk 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond
141 II grupp Adrian Blake 1954 mees M60 Austraalia, NSW
142 II grupp Andres Habakuk 1984 mees M Eesti, Harju maakond
143 II grupp Kalle Kukk 1970 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
144 II grupp Raimond Voolaid 1995 mees M Eesti, Harju maakond
145 II grupp Rein Toomas 1961 mees M50 Eesti, Võru maakond
146 II grupp Vassili Shihranov 1951 mees M60 Eesti, Ida-Viru maakond
147 II grupp Rita Toome 1970 naine N40 Eesti, Lääne-Viru maakond
148 II grupp Virgo Arge 1978 mees M40 Eesti, Harju maakond
VIIMSI SPORT
149 II grupp Marko Pruus 1979 mees M Eesti, Harju maakond
150 II grupp Raul Maripuu 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
151 II grupp Georgi Vinogradov 2000 mees M20 Eesti, Harju maakond
JK Kalev
152 II grupp Veiko Soo 1968 mees M50 Eesti, Jõgeva maakond
153 II grupp Kalev Albri 1975 mees M40 Eesti, Harju maakond
SK Suusakärsad
154 II grupp Sergei Jurlov 1967 mees M50 Eesti, Ida-Viru maakond
155 II grupp Kristjan Pärna 1993 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
156 II grupp Märt Kivila 1982 mees M Eesti, Tartu maakond
157 II grupp Anette Baum 1998 naine N20 Eesti, Pärnu maakond
Pärnu Aerutajate Klubi
158 II grupp Andrus Danilov 1973 mees Eesti, Harju maakond
SuusaAkadeemia
159 II grupp Triin Ojaste 1990 naine N Eesti, Valga maakond
Team Horeca Service
160 II grupp Tiina Tiisler 1979 naine N Eesti, Põlva maakond
Tartu Rulluisuklubi
161 II grupp Mart Välba 1959 mees M50 Eesti, Harju maakond
Eesti Worldloppeti Klubi
162 II grupp Kaspar Kelgo 1992 mees M Eesti, Harju maakond
163 II grupp Arno Pärna 1969 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
164 II grupp Alar Lehesmets 1981 mees M Eesti, Harju maakond
165 II grupp Riho Vaikmäe 1980 mees M Eesti, Põlva maakond
166 II grupp Alar Maasik 1967 mees M50 Eesti, Harju maakond
167 II grupp Rein Kalle 1975 mees M40 Eesti, Põlva maakond
168 II grupp Janek Alla 1973 mees M40 Eesti, Harju maakond
169 II grupp Jüri Ellen 1970 mees M40 Eesti, Harju maakond
170 II grupp Priit Laidvee 1968 mees M50 Eesti, Võru maakond
171 II grupp Silver Palu 1978 mees M40 Eesti, Harju maakond
172 II grupp Jaanus Pino 1971 mees M40 Eesti, Tartu maakond
173 II grupp Robert Mälk 1970 mees M40 Eesti, Saare maakond
Väga Aeglased
174 II grupp Priit Kaasik 1969 mees M40 Eesti, Ida-Viru maakond
Jõhvi RS
175 II grupp Nadezda Poljakova 1946 naine N60 Eesti, Ida-Viru maakond
176 II grupp Rando Sui 1981 mees M Eesti, Harju maakond
177 II grupp Olavi Mõts 1968 mees M50 Eesti, Võru maakond
Haanja Rattaklubi
178 II grupp Urmas Roossaar 1977 mees M40 Eesti, Harju maakond
Sparta
179 II grupp Madis Rahu 1964 mees M50 Eesti, Harju maakond
180 II grupp Peep Konrad 1972 mees M40 Eesti, Harju maakond
Eesti Sportlane
181 II grupp Peep Nurm 1977 mees M40 Eesti, Tartu maakond
182 II grupp Tauno Treier 1978 mees M40 Eesti, Harju maakond
INTELSYS OÜ
183 II grupp Vello Luts 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
184 II grupp Karel Krist 1978 mees M40 Eesti, Harju maakond
185 II grupp Rain Tulp 1967 mees M50 Eesti, Rapla maakond
186 II grupp Margus Kivirüüt 1979 mees M Eesti, Tartu maakond
simuna sk
187 II grupp Härmo Haljaste 1973 mees M40 Eesti, Tartu maakond
Suusahullud
188 II grupp Tõnu Roosaar 1978 mees M40 Eesti, Ida-Viru maakond
189 II grupp Aivo Rikka 1964 mees M50 Eesti, Põlva maakond
Spordiklubi Teerajaja MTTÜ
190 II grupp Henrik Vospert 1989 mees M Eesti, Tartu maakond
191 II grupp Rivo Räim 1972 mees M40 Eesti, Saare maakond
192 II grupp Margus Mustimets 1969 mees M40 Eesti, Tartu maakond
Tartu Suusaklubi
193 II grupp Andrey Roop 1958 mees M60 Eesti, Ida-Viru maakond
194 II grupp Teet Kallakmaa 1965 mees M50 Eesti, Järva maakond
195 II grupp Hardo Mõek 1979 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
196 II grupp Allan Tartu 1993 mees M Eesti, Ida-Viru maakond
197 II grupp Sven Põldme 1982 mees M Eesti, Harju maakond
198 II grupp Kaire Vaher 1972 naine N40 Eesti, Lääne-Viru maakond
199 II grupp Andres Lukkats 1970 mees M40 Eesti, Järva maakond
200 II grupp Raul Aarma 1976 mees M40 Eesti, Rapla maakond
MTÜ Raikküla VTS
201 III grupp Neeme Nurm 1981 mees M Eesti, Tartu maakond
202 III grupp Ago Käis 1953 mees M60 Eesti, Põlva maakond
203 III grupp Indrek Siilaberg 1980 mees M Eesti, Harju maakond
204 III grupp Veiko Karp 1964 mees M50 Eesti, Lääne-Viru maakond
205 III grupp Andri Tõnstein 1975 mees M40 Eesti, Harju maakond
206 III grupp Siim Saidla 1981 mees M Eesti, Harju maakond
207 III grupp Mihkel Laur 1984 mees M Eesti, Ida-Viru maakond
208 III grupp Kalev Pipenberg 1954 mees M60 Eesti, Lääne-Viru maakond
209 III grupp Triin Lett 1966 naine N50 Eesti, Tartu maakond
Suusahullud
210 III grupp Ahto Selter 1970 mees M40 Eesti, Järva maakond
Eesti Pagar AS
211 III grupp Kalle Pormann 1963 mees M50 Eesti, Harju maakond
212 III grupp Elor Ilmet 1960 mees M50 Eesti, Järva maakond
213 III grupp Imre Märs 1974 mees M40 Eesti, Tartu maakond
214 III grupp Lauri Jaanus 1991 mees M Eesti, Harju maakond
215 III grupp Tarvo Kapp 1970 mees M40 Eesti, Harju maakond
Eesti Sportlane Kükametsa PK
216 III grupp Tauno Vare 1974 mees M40 Eesti, Pärnu maakond
217 III grupp Priit Nõmmeots 1975 mees M40 Eesti, Harju maakond
218 III grupp Peeter Piirimägi 1979 mees M Eesti, Võru maakond
219 III grupp Indrek Roasto 1980 mees M Eesti, Harju maakond
220 III grupp Eve Piilmann 1964 naine N50 Eesti, Harju maakond
221 III grupp Kaja Ligi 1963 naine N50 Eesti, Harju maakond
222 III grupp Merit Rajas 1986 naine N Eesti, Ida-Viru maakond
223 III grupp Mart Suursu 1975 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
224 III grupp Mairolt Kakko 1968 mees M50 Eesti, Harju maakond
225 III grupp Teet Ruuval 1975 mees M40 Eesti, Harju maakond
226 III grupp Madis Mägi 1968 mees M50 Eesti, Harju maakond
227 III grupp Rita Kivila 1974 naine N40 Eesti, Tartu maakond
228 III grupp Vladimir Bobrov 1954 mees M60 Venemaa, Moscow
229 III grupp Ave Nurk 1973 naine N40 Eesti, Tartu maakond
Tartu Suusaklubi
230 III grupp Peep Põlluäär 1972 mees M40 Eesti, Harju maakond
231 III grupp Vello Voolaid 1963 mees M50 Eesti, Harju maakond
MA
232 III grupp Marek Lemsalu 1972 mees M40 Eesti, Harju maakond
233 III grupp Birgit Murumägi 1997 naine N Eesti, Harju maakond
Viljandi Suusaklubi
234 III grupp Pjotr Aksjonov 1948 mees M70 Eesti, Ida-Viru maakond
235 III grupp Katrin Lang 1984 naine N Eesti, Tartu maakond
236 III grupp Urmet Külaots 1974 mees M40 Eesti, Tartu maakond
237 III grupp Kaido Hanikat 1967 mees M50 Eesti, Harju maakond
Conviso OÜ
238 III grupp Mari Punab 1968 naine N50 Eesti, Tartu maakond
239 III grupp Aune Valk 1972 naine N40 Eesti, Tartu maakond
240 III grupp Arvi Suur 1970 mees M40 Eesti, Pärnu maakond
241 III grupp Kaido Kerik 1970 mees M40 Eesti, Harju maakond
242 III grupp Juhan Paabstel 1959 mees M50 Eesti, Harju maakond
243 III grupp Rivo Kaldvee 1979 mees M Eesti, Harju maakond
Kaarma & Kaldvee AB
244 III grupp Urmas Murumägi 1968 mees M50 Eesti, Viljandi maakond
245 III grupp Aleksei Lavrovski 1942 mees M70 Eesti, Ida-Viru maakond
Äkke
246 III grupp Hannes Kägu 1968 mees M50 Eesti, Harju maakond
VIIMSI SPORT
247 III grupp Hillar Kaeval 1958 mees M60 Eesti, Jõgeva maakond
2.jalaväebrigaad
KAITSEVÄGI
248 III grupp Karli Oja 1967 mees M50 Eesti, Ida-Viru maakond
249 III grupp Jaak Jaagus 1956 mees M60 Eesti, Tartu maakond
250 III grupp Andres Korjus 1946 mees M70 Eesti, Harju maakond
251 III grupp Merike Maier 1964 naine N50 Eesti, Tartu maakond
SAINT GOBAIN GLASS ESTONIA SE
252 III grupp Taivo Blond 1970 mees M40 Eesti, Harju maakond
253 III grupp Hillar Vainjärv 1950 mees M60 Eesti, Harju maakond
254 III grupp Marek Mustonen 1973 mees M40 Eesti, Pärnu maakond
255 III grupp Tõnis Prangli 1984 mees M Eesti, Harju maakond
256 III grupp Kaur Kõue 1989 mees M Eesti, Saare maakond
257 III grupp Arthur Raichmann 1972 mees M40 Eesti, Harju maakond
Express Post
258 III grupp Kati Helmja 1980 naine N Eesti, Harju maakond
259 III grupp Kristo Kaljuvee 1981 mees M Eesti, Harju maakond
260 III grupp Mikko Maier 1989 mees M Eesti, Tartu maakond
261 III grupp Tarmo Tiivoja 1966 mees M50 Eesti, Võru maakond
262 III grupp Jaanus Toiger 1964 mees M50 Eesti, Lääne-Viru maakond
263 III grupp Mart Aimsalu 1969 mees M40 Eesti, Harju maakond
264 III grupp Aivar Kuusmik 1966 mees M50 Eesti, Harju maakond
265 III grupp Rene Alberi 1973 mees M40 Eesti, Jõgeva maakond
266 III grupp Priit Kampus 1977 mees M40 Eesti, Harju maakond
267 III grupp Olev Kitvel 1973 mees M40 Eesti, Harju maakond
Saku Suusaklubi
268 III grupp Kaire Uiboleht 1977 naine N40 Eesti, Võru maakond
269 III grupp Indrek Põder 1983 mees M Eesti, Tartu maakond
270 III grupp Enar Mustonen 1996 mees M Eesti, Harju maakond
271 III grupp Marko Vaikmaa 1979 mees M Eesti, Harju maakond
272 III grupp Eve Kitvel 1973 naine N40 Eesti, Harju maakond
Eesti Energia Spordiklubi
273 III grupp Marju Raukas 1986 naine N Eesti, Harju maakond
Suusahullud
274 III grupp Monika Marand 1973 naine N40 Eesti, Harju maakond
Sparta
275 III grupp Richard Jürgenson 1969 mees M40 Eesti, Harju maakond
276 III grupp Tiit Vaasna 1959 mees M50 Eesti, Tartu maakond
277 III grupp Raivo Valk 1971 mees M40 Eesti, Tartu maakond
278 III grupp Mihkel Maala 1961 mees M50 Eesti, Viljandi maakond
279 III grupp Kadri Maala 1990 naine N Eesti, Harju maakond
280 III grupp Merle Saal 1966 naine N50 Eesti, Tartu maakond
281 III grupp Mari Maala 1990 naine N Eesti, Harju maakond
282 III grupp Vladimir Sidorov 1959 mees M50 Eesti, Ida-Viru maakond
283 III grupp Siiri Visnapuu 1973 naine N40 Eesti, Harju maakond
VIIMSI SPORT
284 III grupp Mari Lõhmus 1985 naine N Eesti, Harju maakond
Suusahullud
285 III grupp Jalmar Joosep Saar 1993 mees M Eesti, Ida-Viru maakond
ÜMTR
286 III grupp Kristo Noorhani 1980 mees M Eesti, Ida-Viru maakond
ÜMTR
287 III grupp Indrek Virumäe 1975 mees M40 Eesti, Ida-Viru maakond
288 III grupp Illar Kaasik 1962 mees M50 Eesti, Harju maakond
VIIMSI SPORT
289 III grupp J Voloshin 1951 mees M60 Eesti, Ida-Viru maakond
290 III grupp Raivo Rimm 1967 mees M50 Eesti, Harju maakond
291 III grupp Edvin Kask 1987 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
292 III grupp Boris Mozetskov 1945 mees M70 Venemaa, Moskva
293 III grupp Alvar Ratt 1998 mees M20 Eesti, Tartu maakond
294 III grupp Eeva Esse 1990 naine N Eesti, Harju maakond
295 III grupp Ülari Ahu 1989 mees M Eesti, Ida-Viru maakond
296 III grupp Tiit Arus 1971 mees M40 Eesti, Harju maakond
Sparta
297 III grupp Ave Visnapuu 1975 naine N40 Eesti, Võru maakond
298 III grupp Olavi Israel 1971 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
299 III grupp Indrek Tarum 1970 mees M40 Eesti, Jõgeva maakond
300 III grupp Kunnar Karu 1981 mees M Eesti, Tartu maakond
301 IV grupp Merle Kale 1975 naine N40 Eesti, Harju maakond
Areal Team
302 IV grupp Dan Hüvonen 1977 mees M40 Eesti, Harju maakond
303 IV grupp Juri Kovaljov 1999 mees M20 Eesti, Harju maakond
304 IV grupp Aleksei Mersadykov 1979 mees M Venemaa, Russia
305 IV grupp Erki Alas 1984 mees M Eesti, Harju maakond
306 IV grupp Rein Raikna 1983 mees M Eesti, Harju maakond
307 IV grupp Kaspar Hanni 1977 mees M40 Eesti, Harju maakond
308 IV grupp Andres Salusaar 1981 mees M Eesti, Tartu maakond
309 IV grupp Janari Rajas 1992 mees M Eesti, Ida-Viru maakond
310 IV grupp Kristjan Tattar 1992 mees M Eesti, Tartu maakond
311 IV grupp Sten Teppan 1978 mees M40 Eesti, Harju maakond
312 IV grupp Marge Taivere 1985 naine N Eesti, Harju maakond
313 IV grupp Ego Veevel 1964 mees M50 Eesti, Harju maakond
314 IV grupp Andero Põllu 1981 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
315 IV grupp Küllo Linnupuu 1973 mees M40 Eesti, Põlva maakond
316 IV grupp Consuelo Laanemäe Räim 1977 naine N40 Eesti, Võru maakond
317 IV grupp Aljiona Jagudina 1976 naine N40 Eesti, Ida-Viru maakond
Äkke suusaklubi
318 IV grupp Carl Sõlg 1985 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
Grossi toidukaubad
4001 Arvo Raja 1961 mees M50 Eesti, Harju maakond
4002 Indrek Pak 1971 mees M40 Eesti, Harju maakond
4003 Kaarel Toss 1952 mees M60 Eesti, Viljandi maakond
4004 Sulev Muru 1957 mees M60 Eesti, Võru maakond
4005 Ulvar Pavlov 1964 mees M50 Eesti, Lääne-Viru maakond
4007 Mati Kallemets 1947 mees M70 Eesti, Lääne maakond
SK Sula
4008 Margus Kaur 1968 mees M50 Eesti, Tartu maakond
4009 Elina Lasseron 1967 naine N50 Eesti, Harju maakond
EWK
4010 Ants Liigand 1964 mees M50 Eesti, Viljandi maakond
4014 Andres Maarits 1973 mees M40 Eesti, Harju maakond
4017 Mati Saarend 1951 mees M60 Eesti, Lääne-Viru maakond
4020 Heini Tammik 1953 mees M60 Eesti, Tartu maakond

...