Et En

Registreerunud

Registreerunute nimekirja uuendatakse kord ööpäevas. Viimati uuendatud 23.10.2020 07:00.
Kokku: 800
Põhisõit: 585
Noorte- ja matkasõit: 155
Lastesõit - sündinud 2013 ja hiljem: 30
Lastesõit M8/N8: 18
Lastesõit M10/N10: 12
mees: 672
naine: 128
Nimi Võistkond/Organisatsioon Distants
Marko Aalik
Mikitamäe Aironmään Klubi
Spordiklubi
Põhisõit
Lisandra Aardma
Lastesõit M8/N8
Andres Aas
FLEXOIL
Äriettevõte
Põhisõit
Jürgen Aas
Viljandi HC
Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Meelis Aasla
Škoda Laagri
Põhisõit
Erko Aasma
Põhisõit
Hanno Abras
Noorte- ja matkasõit
Marek Adli
Stora Enso Terviseklubi
Spordiklubi
Põhisõit
Oliver Adonov
Lastesõit M10/N10
Rauno Agu
JÄRVA-JAANI RATTA- JA SUUSAKLUBI
Spordiklubi
Põhisõit
Allan Ahman
Noorte- ja matkasõit
Aune Ahman
Noorte- ja matkasõit
Hannes Ahman
SK Velo
Noorte- ja matkasõit
Taavi Ahman
Hokiklubi Kajakas
Noorte- ja matkasõit
Laila Ahu
Noorte- ja matkasõit
Ülo Ahu
Põhisõit
Ülari Alaväli
Põhisõit
Andre Albri
Lastesõit - sündinud 2013 ja hiljem
Kalev Albri
ONNINEN I
Põhisõit
Sander Aljas
Shoproller Kose AMK ct
Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Marko Allik
RedBike Team 4
Spordiklubi
Põhisõit
Rain Altosaar
Põhisõit
Matis Alusalu
MAMILY NATIONAL PRO MTB RACING TEAM
Spordiklubi
Põhisõit
Jaan Alvela
VELOPLUS
Spordiklubi
Põhisõit
Maido Animägi
Viljandi Rattaklubi 2
Põhisõit
Tiit Animägi
Põhisõit
Meelis Anipai
Noorte- ja matkasõit
Arne Ansper
Cybernetica
Põhisõit
Adeele Arnek
RR SIPLASED / VITAX
Spordiklubi
Põhisõit
Marko Aro
RAE RATTAKLUBI I
Spordiklubi
Põhisõit
Anti Arumägi
REDBIKE / HIIEKO
Spordiklubi
Põhisõit
Hanno Aua
Põhisõit
Katrina Aupaju
Lastesõit M8/N8
Keitlin Aupaju
Lastesõit M8/N8
Pille Aupaju
Noorte- ja matkasõit
Tarmo Aupaju
Põhisõit
Pjotr Baikov
Lastesõit M10/N10
Nelli Balakireva
Sportland Team
Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Anton Bazõlev
AT Spordiklubi
Spordiklubi
Põhisõit
Vladimir Beljajev
Tartu SK Velo
Põhisõit
Gunnar Bergvald
SPORDIPARTNER
Põhisõit
Edgar Blok
SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND
Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Matvei Bolonenkov
Lastesõit - sündinud 2013 ja hiljem
Vera Bolonenkova
Lastesõit - sündinud 2013 ja hiljem
Zlata Broniševskaja
Noorte- ja matkasõit
Jüri Broniševski
Noorte- ja matkasõit
Dan Chagall
Põhisõit
Hans Markus Danilas
Otepää Rattaklubi
Põhisõit
Meelis Danilas
Otepää Rattaklubi
Põhisõit
Tatjana Dobolina
SPORDIPARTNER RACING GIRLS
Põhisõit
Carl Peeter Dooner
Noorte- ja matkasõit
Chris Erik Dooner
Lastesõit - sündinud 2013 ja hiljem
Teet Dooner
sportl
Põhisõit
Andrus Ebber
RR Siplased
Põhisõit
Andrey Edemskiy
Põhisõit
Tõnu Eelma
Põhisõit
Teet Eelmere
Põhisõit
Agris Eensalu
Redbike Team
Põhisõit
Ott Eensalu
Nõmme Rattaklubi
Põhisõit
Ardi Eensoo
Põhisõit
Sandra Eensoo
Lastesõit - sündinud 2013 ja hiljem
Sandra Eensoo
Lastesõit - sündinud 2013 ja hiljem
Enno Eilo
SK RAKKE
Spordiklubi
Põhisõit
Mihkel Einblau
REDBIKE / HIIEKO
Spordiklubi
Põhisõit
Tiit Einmaa
AMBLA SK
Põhisõit
Evert Einroos
Põhisõit
Raino Einroos
CCRM TEAM 1
Spordiklubi
Põhisõit
Toomas Elling
RAE RATTAKLUBI I
Spordiklubi
Põhisõit
Toomas Ellmann
Põhisõit
Armas Elo
Põhisõit
Tarmo Ennok
CCRM TEAM 1
Spordiklubi
Põhisõit
Risto Erik
Sportlove
Põhisõit
Toomas Erikson
REDBIKE / HIIEKO
Spordiklubi
Põhisõit
Tõnis Erm
Põhisõit
Ardu Ernits
Põhisõit
Indrek Ester
SHOPROLLER KOSE AMK CT 1
Spordiklubi
Põhisõit
Kristi Evendi
Noorte- ja matkasõit
Rando Marten Evendi
Põhisõit
Riho Ever
Velo Clubbers
Põhisõit
Lauri Freivald
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM II
Spordiklubi
Põhisõit
Kristjan Fuks
Noorte- ja matkasõit
Vahur Fuks
Põhisõit
Michael Gasparella
Noorte- ja matkasõit
Anna Gavrilenko
Põhisõit
Galina Gladõseva
Põhisõit
Siim Gontmacher
RAE RATTAKLUBI II
Spordiklubi
Põhisõit
Konstantin Gorbunov
Põhisõit
Eliina Grünberg
Noorte- ja matkasõit
Sergei Gusarov
Narva Baza
Noorte- ja matkasõit
Marco Haas
SAQ SC
Põhisõit
Margo Haljand
Põhisõit
Ülar Hallikivi
RAE RATTAKLUBI II
Spordiklubi
Põhisõit
Aivar Haniotti
SHOPROLLER KOSE AMK CT 2
Spordiklubi
Põhisõit
Rene Hanni
Malmerk Klaasium
Põhisõit
Robert Havamaa
AT Sport Team
Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Silver Havamaa
AT Sport Team
Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Madis Hein
Põhisõit
Rene Hein
BOSCH TEAM
Põhisõit
Hardi Heinsar
SCOUTSPATALJON TEAM
Spordiklubi
Põhisõit
Sander Heinsoo
Põhisõit
Jürgen Helstein
Põhisõit
Kaido Hermat
Põhisõit
Ahti Hinnov
Põhisõit
Karl-Oskar Hinnov
Noorte- ja matkasõit
Kaur-Gustav Hinnov
Lastesõit M10/N10
Susanna Hinnov
Lastesõit - sündinud 2013 ja hiljem
Aleksandr Hlebnikov
Põhisõit
Taavi Hommuk
Roomik OÜ
Põhisõit
Ivar Hütt
ABC Grupp
Põhisõit
Janno Idavain
ProCoating Kostivere Rattatiim
Põhisõit
Indrek Issak
Põhisõit
Alexander Ivanov
Narva Kesklinna TK
Noorte- ja matkasõit
Mati Jaaku
Põhisõit
Age Jaanimets
VELO CLUBBERS
Põhisõit
Margus Jamnes
Põhisõit
Eduard Jankovski
Axinom
Põhisõit
Ander Janno
KF Suusaklubi
Noorte- ja matkasõit
Brent Janno
KF Suusaklubi
Põhisõit
Janar Janno
RR SIPLASED / METSAHAKE
Spordiklubi
Põhisõit
Katrina Jansone
Lastesõit M10/N10
Rudolfs Jansons
Lastesõit - sündinud 2013 ja hiljem
Karl-Sander Januško
Noorte- ja matkasõit
Mihkel Järv
Põhisõit
Marek Järve
Põhisõit
Mihkel Järve
KULGUR TEAM 2
Spordiklubi
Põhisõit
Aaron Parker Järveoja
KOMO
Noorte- ja matkasõit
Helje Järveoja
Põhisõit
Jaanus Järveoja
Põhisõit
Priit Järvloo
ASTRO BALTICS
Äriettevõte
Põhisõit
Janno Järvsoo
Sindi SK KALJU
Põhisõit
Markus Järvsoo
Sindi SK KALJU
Noorte- ja matkasõit
Kristel Jaska
Noorte- ja matkasõit
Gert Jõeäär
VELOPLUS
Põhisõit
Egert Johanson
Põhisõit
Oliver Johanson
Põhisõit
Raimo Johanson
SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND
Spordiklubi
Põhisõit
Sergei Johanson
REDBIKE TEAM 3
Spordiklubi
Põhisõit
Andero Joorits
lebo racing
Põhisõit
Joel Jõul
Noorte- ja matkasõit
Batrisia Jullinen
Noorte- ja matkasõit
Rainer Jürgenson
Põhisõit
Maria Jürisaar
Haanja Rattaklubi
Noorte- ja matkasõit
Tarmo Jürisaar
Noorte- ja matkasõit
Tauri Jürisaar
Haanja Rattaklubi
Põhisõit
Tristan Jürisaar
Haanja Rattaklubi
Lastesõit M8/N8
Janis Jüriso
MTÜ Spordiselts
Põhisõit
Mairit Kaarjärv
SPORDIKLUBI RAKKE NAISKOND
Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Maris Kaarjärv
SPORDIKLUBI RAKKE NAISKOND
Spordiklubi
Põhisõit
Marius Kaarjärv
SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND I
Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Morten Kaasik
CES
Põhisõit
Kaspar Kaasla
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM II
Spordiklubi
Põhisõit
Tatjana Kadak
Põhisõit
Andre Kaer
Noorte- ja matkasõit
Aare Kährik
Põhisõit
Indrek Kajakas
Z Racing Team
Põhisõit
Raiko Kaldoja
CCRM TEAM 2
Spordiklubi
Põhisõit
Raido Kaljurand
Põhisõit
Teet Kallakmaa
JÄRVA-JAANI RATTA- JA SUUSAKLUBI
Spordiklubi
Põhisõit
Lauri Kallari
Noorte- ja matkasõit
Taimar Kallari
ASTRO BALTICS
Äriettevõte
Põhisõit
Kalmer Kallasmaa
SPORDIPARTNER RATTAPOOD 1
Spordiklubi
Põhisõit
Tarmo Kallaste
CYCLON
Põhisõit
Mart Kalle
Põhisõit
Kalmer Kallion
Põhisõit
Veiko Kalliste
Mikitamäe Aironmään Klubi
Spordiklubi
Põhisõit
Kalvo Kalmu
SAKU SUUSAKLUBI
Spordiklubi
Põhisõit
Markus Kamps
Noorte- ja matkasõit
Grete-Liis Kändma
Noorte- ja matkasõit
Kevin Kändma
Noorte- ja matkasõit
Marko Kändma
Noorte- ja matkasõit
Kadri Kangur
SPORDIPARTNER RACING GIRLS
Spordiklubi
Põhisõit
Tanel Kangur
Põhisõit
Karli Kannenberg
RAE RATTAKLUBI II
Spordiklubi
Põhisõit
Anne Kannimäe
TEAM ANTSLA NAISED
Põhisõit
Janar Kannimäe
TEAM HAUKA VELOKLUBI
Põhisõit
Mihkel Kannimäe
TEAM ANTSLA
Spordiklubi
Põhisõit
Taavi Kannimäe
TEAM ANTSLA
Spordiklubi
Põhisõit
Viljar Kannimäe
TEAM ANTSLA
Spordiklubi
Põhisõit
Krista Karing
REDBIKE TEAM NAISED
Spordiklubi
Põhisõit
Sander Karja
Lastesõit M10/N10
Marek Karm
CFC spordiklubi
Põhisõit
Janika Karus
Noorte- ja matkasõit
Kaido Kaschan
VELO CLUBBERS
Põhisõit
Andrus Kasekamp
CYCLON
Põhisõit
Janno Kasemaa
ONNINEN I
Põhisõit
Hendri Kask
Põhisõit
Mikko Kask
Põhisõit
Railand Kask
Noorte- ja matkasõit
Triin Kask
Lastesõit M10/N10
Vladimir Katin
Põhisõit
Anti Kauk
CC Rota Mobilis
Spordiklubi
Põhisõit
Sten Kaun
REDBIKE TEAM 3
Spordiklubi
Põhisõit
Hannes Kaupal
Põhisõit
Väino Kaur
Põhisõit
Jaanus Keerberg
AMBLA SK
Põhisõit
Andrus Keerd
Noorte- ja matkasõit
Madis Kerna
Põhisõit
Aldor Kerner
SHOPROLLER KOSE AMK CT 1
Spordiklubi
Põhisõit
Anabel-Carmen Kerner
SHOPROLLER KOSE AMK CT 2
Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Andrus Kerner
SHOPROLLER KOSE AMK CT 2
Spordiklubi
Põhisõit
Jaanus Kertsman
Shoproller Kose AMK ct 2
Põhisõit
Raimond Kesa
Mikitamäe Aironmään Klubi
Põhisõit
Urmet Kesküla
RR SIPLASED / SIMUNA SK
Põhisõit
Andres Kesvatera
Põhisõit
Hans Andre Kiigemägi
SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND
Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Sander Kiil
Team Olybet
Põhisõit
Lauri Kiivit
KULGUR TEAM 2
Spordiklubi
Põhisõit
Keito Killing
Kalakuningad
Põhisõit
Marko Kilp
Põhisõit
Raian Kimmel
Sindi Spordiklubi KALJU
Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Raiko Kimmel
Sindi Spordiklubi KALJU
Spordiklubi
Põhisõit
Robert Kimmel
Põhisõit
Margo Kippasto
Spordiklubi
Põhisõit
Ailar Kiristaja
VELO CLUBBERS
Põhisõit
Tiit Kirsipuu
TEAM AMPS
Spordiklubi
Põhisõit
Eero Kivikas
Põhisõit
Henrik Kivilo
REDBIKE / HIIEKO
Spordiklubi
Põhisõit
Ivar Kivimäe
ONNINEN II
Põhisõit
Raul Kivimäe
KULGUR TEAM 1
Spordiklubi
Põhisõit
Lea Kivioja
Siplased
Noorte- ja matkasõit
Veiko Kivipõld
Põhisõit
Ramon Kivisild
Lastesõit M8/N8
Kauni Kiviste
Põhisõit
Gert Kivistik
Hawaii Express
Põhisõit
Eliise Kivistu
SPORDIKLUBI RAKKE NAISKOND
Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Karl Kiviväli
TÜASK
Noorte- ja matkasõit
Gert Klaaser
SPORDIPARTNER RATTAPOOD
Põhisõit
Aiko Klaos
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM II
Spordiklubi
Põhisõit
Indrek Klaos
Z Racing Team
Põhisõit
Meelis Kleinson
KULGUR TEAM 2
Spordiklubi
Põhisõit
Sergei Kljujev
Põhisõit
Meelis Kogermann
SAQ
Põhisõit
Toivo Kogger
Noorte- ja matkasõit
Kristjan Koik
Põhisõit
Carlos Kõiv
Lastesõit M8/N8
Caroliina Kõiv
Lastesõit M10/N10
Kardo Kõiv
REDBIKE TEAM 2
RedBike
Põhisõit
Kaspar Kõiv
REDBIKE TEAM 3
Spordiklubi
Põhisõit
Sander Kõivuste
Team Sangaste
Põhisõit
Karl Martin Kõllamägi
Noorte- ja matkasõit
Kuido Kond
Põhisõit
Ats Konsap
RR SIPLASED / SIMUNA SK
Põhisõit
Kaupo Kõrgesaar
Peetri Sport
Spordiklubi
Põhisõit
Janek Kornõsev
Noorte- ja matkasõit
Markus Kornõsev
Noorte- ja matkasõit
Markus Kornõsev
Lastesõit M10/N10
Marten Kornõsev
Noorte- ja matkasõit
Marten Kornõsev
Lastesõit M10/N10
Marek Kostabi
Põhisõit
Pavel Kotkin
Põhisõit
Raul Kotov
VELO CLUBBERS
Põhisõit
Raul Kozlov
Põhisõit
Karin Kriis
AT Sport Team
Spordiklubi
Põhisõit
Liisa Kriis
AT Sport Team
Spordiklubi
Lastesõit M8/N8
Viljar Kriis
AT Sport Team
Spordiklubi
Põhisõit
Helar Kriisa
RR SIPLASED / METSAHAKE
Spordiklubi
Põhisõit
Kaido Kriisa
CCRM TEAM 2
Spordiklubi
Põhisõit
Tiina Kriisa
RR SIPLASED / VITAX
Spordiklubi
Põhisõit
Kaspar Kristal
SHOPROLLER KOSE AMK CT 2
Spordiklubi
Põhisõit
Tõnis Kristal
SHOPROLLER KOSE AMK CT 1
Spordiklubi
Põhisõit
Magnus Krusemann
KULGUR TEAM 1
Spordiklubi
Põhisõit
Martin Krusemann
AT Sport Team
Spordiklubi
Põhisõit
Priit Kruusimägi
Põhisõit
Janno Kruustük
SAQ SC
Põhisõit
Aivar Kubjas
Põhisõit
Rene Kuik
FLEXOIL
Äriettevõte
Põhisõit
Robertino Kuik
Spordiklubi
Põhisõit
Agnes Kukk
SPORDIPARTNER RACING GIRLS
Põhisõit
Andres Kukk
Jalgrattaklubi Paralepa
Põhisõit
Erki Kukk
VO2 Specialized
Põhisõit
Janek-Robin Kukk
SPORDIPARTNER
Põhisõit
Kätlin Kukk
SPORDIPARTNER RACING GIRLS
Põhisõit
Margus Kukk
CERBOS
Põhisõit
Rainer Kukk
Haiba Sk
Põhisõit
Sigvard Kukk
SPORDIPARTNER RATTAPOOD
Põhisõit
Kajar Kuldsepp
Sportlove
Põhisõit
Andre Kull
CCRM TEAM 1
Spordiklubi
Põhisõit
Karolina Kull
SPORDIKLUBI RAKKE NAISKOND
Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Ketlin Kull
Lastesõit M8/N8
Markus Kull
SK RAKKE
Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Martin Kull
Allwe Ehitus
Põhisõit
Oliver Kull
SK RAKKE
Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Rait Kull
MAMILY NATIONAL PRO MTB RACING TEAM
Spordiklubi
Põhisõit
Alar Kulp
METSAHAKE
Noorte- ja matkasõit
Elo Kulp
METSAHAKE
Noorte- ja matkasõit
Kasper Kulp
METSAHAKE
Noorte- ja matkasõit
Siim Kulp
METSAHAKE
Noorte- ja matkasõit
Rain Kuresoo
JÄRVA-JAANI RATTA- JA SUUSAKLUBI
Spordiklubi
Põhisõit
Toomas Kurg
SK Parksi
Põhisõit
Rauno Kurusk
Põhisõit
Aleksei Kushnir
ABB
Põhisõit
Indra Kutser
Põhisõit
Karmo Kutser
Põhisõit
Andre Kütt
AT Spordiklubi
Spordiklubi
Põhisõit
Andres Kütt
Põhisõit
Erik Kütt
AMPS team
Põhisõit
Ronaldo Kütt
Lastesõit - sündinud 2013 ja hiljem
Sven Küttis
REDBIKE TEAM 4
Spordiklubi
Põhisõit
Kevin Kuusik
Põhisõit
Aadu Kuusk
Pambu
Äriettevõte
Põhisõit
Keijo Kuusk
Põhisõit
Tanel Kuusk
SPORDIPARTNER RATTAPOOD
Põhisõit
Liis Kuusnõmm
REDBIKE TEAM NAISED
Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Jaak Lääne
Põhisõit
Laura Lääne
Lastesõit - sündinud 2013 ja hiljem
Siim Lääne
Põhisõit
Andres Laaniste
Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi
Spordiklubi
Põhisõit
Mart Laaniste
Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi
Spordiklubi
Põhisõit
Janek Laanisto
Põhisõit
Elvis Leon Laanjõe
VELOPLUS
Spordiklubi
Põhisõit
Indrek Lääts
Põhisõit
Marek Ladva
BOSCH TEAM
Äriettevõte
Põhisõit
Mirtel Laht
SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND I
Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Olavi Laht
SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND I
Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Reno Laht
SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND I
Noorte- ja matkasõit
Urmas Laht
Põhisõit
Arseni Laidinen
Narva Spordikool Energia
Noorte- ja matkasõit
Aive Laidver
TEAM ANTSLA NAISED
Põhisõit
Leho Laidver
TEAM HAUKA VELOKLUBI
Põhisõit
Ivika Lainevee
REDBIKE TEAM NAISED
Spordiklubi
Põhisõit
Vladimir Lapshin
Põhisõit
Andres Laur
ALUTAGUSE SEIKLUSPARK
Suusahullud 
Põhisõit
Janek Leer
CCRM TEAM 2
Spordiklubi
Põhisõit
Margus Leetberg
Põhisõit
Alexya Lehis
Lastesõit - sündinud 2013 ja hiljem
Alexya Lehis
Lastesõit - sündinud 2013 ja hiljem
Amelya Lehis
Lastesõit - sündinud 2013 ja hiljem
Amelya Lehis
Lastesõit - sündinud 2013 ja hiljem
Tõnis Leier
komo
Põhisõit
Avo Leo
SHOPROLLER KOSE AMK CT 1
Spordiklubi
Põhisõit
Hillar Lepik
SHOPROLLER KOSE AMK CT 2
Spordiklubi
Põhisõit
Kristjan Lepik
SHOPROLLER KOSE AMK CT 1
Spordiklubi
Põhisõit
Toomas Lepik
ASTRO BALTICS
Äriettevõte
Põhisõit
Emeri Lepp
KULGUR TEAM 1
Spordiklubi
Põhisõit
Ragnar Lepp
Egesten Metallehitused/BGM
Põhisõit
Andro Lichtfeldt
Põhisõit
Alar Liin
Põhisõit
Madis Liiv
Põhisõit
Janno Liivak
2. jalaväebrigaad
Põhisõit
Feliks Lilenbach
SPORDIPARTNER RATTAPOOD
Spordiklubi
Põhisõit
Aali Lill
VIIMSI SPORT
Spordiklubi Viimsi Sport
Põhisõit
Lee-Helen Lill
REDBIKE TEAM NAISED
Spordiklubi
Põhisõit
Oliver Lill
REDBIKE TEAM 2
RedBike
Põhisõit
Heiki Lillemäe
REDBIKE TEAM 3
Spordiklubi
Põhisõit
Maris Lillep
RedBike
Spordiklubi
Põhisõit
Aivar Lipp
AT Sport Team
Spordiklubi
Põhisõit
Jaanus Lipvars
Põhisõit
Kenet Lohk
Lastesõit - sündinud 2013 ja hiljem
Liisi Lohk
Noorte- ja matkasõit
Nele Lohk
Lastesõit M10/N10
Rain Lond
Põhisõit
Alo Lõoke
SA Eesti Terviserajad
Spordiklubi
Põhisõit
Olev Lõsov
Põhisõit
Marcus Lõugas
Lastesõit - sündinud 2013 ja hiljem
Liis Lõune
SPORDIKLUBI RAKKE NAISKOND
Spordiklubi
Põhisõit
Kristo Luhaäär
Põhisõit
Ranel Luht
Lastesõit M8/N8
Liivo Luidre
Põhisõit
Einar Luiga
Põhisõit
Sven Luks
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM I
Spordiklubi
Põhisõit
Villu Lüüsalu
Püha Loomaaed
Põhisõit
Andres Maarits
Põhisõit
Argo Maasikmäe
RR SIPLASED / VERX
Spordiklubi
Põhisõit
Alges Maasikmets
TEAM AMPS
Spordiklubi
Põhisõit
Marek Maasikmets
SHOPROLLER KOSE AMK CT 1
Spordiklubi
Põhisõit
Peeter Madisson
Telia Eesti AS
Põhisõit
Markus Mäeuibo
Haanja rattaklubi
Noorte- ja matkasõit
Indrek Mägi
Põhisõit
Madis Mägi
Põhisõit
Veljo Mägi
Põhisõit
Rene Mainsoo
FLEXOIL
Äriettevõte
Põhisõit
Margus Maiste
Põhisõit
Mait Malsroos
Põhisõit
Taavi Malsroos
Põhisõit
Leila Malva
ProCoating Kostivere Rattatiim
Põhisõit
Margus Malva
ProCoating Kostivere Rattatiim
Põhisõit
Mario Mardim
Viljandi Rattaklubi 1
Põhisõit
Ahti Mardo
TEAM AMPS
Spordiklubi
Põhisõit
Kätlin Mardo
TEAM AMPS
Spordiklubi
Põhisõit
Talis Marja
2. jalaväebrigaad
Põhisõit
Kari Martikainen
Põhisõit
Jüri Märtmaa
Põhisõit
Jane Medar
Põhisõit
Margus Meidla
ONNINEN II
Põhisõit
Hannes Meimre
SCOUTSPATALJON TEAM
Spordiklubi
Põhisõit
Veiko Meltsas
Põhisõit
Merike Meriküla
SPORDIPARTNER RACING GIRLS
Põhisõit
Joel Meringo
REDBIKE TEAM 3
RedBike
Põhisõit
Tõnu Mertsina
Põhisõit
Joosep Mesi
Põhisõit
Dmitri Mesteljainen
RR SIPLASED / SIMUNA SK
Põhisõit
Toomas Mets
Põhisõit
Merilin Metsalu
Spordiklubi
Põhisõit
Martin Metsmaaker
AC Racing
Põhisõit
Veiko Mettis
BOSCH TEAM
Põhisõit
Erki Michelson
Põhisõit
Erkki Mikenberg
RR SIPLASED / VERX
Spordiklubi
Põhisõit
Kaido Mikk
Põhisõit
Karin Mikk
Fun Timez Hawaii Cyclon
Põhisõit
Margus Mikson
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM I
Spordiklubi
Põhisõit
Jan Minski
KULGUR TEAM 1
Spordiklubi
Põhisõit
Kertu Mitt
Lastesõit M8/N8
Virgo Mitt
parnu kalev
Noorte- ja matkasõit
Grigori Mjatšin
Narva Pruulikoda
Põhisõit
Miron Mjatšin
Äkke spordiklubi
Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Rein Mölder
Fixus Team
Põhisõit
Juri Molev
Kalevi Jalgrattakool
Põhisõit
Koidu Moor
Noorte- ja matkasõit
Ülar Morel
TEAM HAUKA VELOKLUBI
Põhisõit
Timofei Morgun
Põhisõit
Jaan Mõtsnik
Noorte- ja matkasõit
Kät Mõttus
BOSCH TEAM
Äriettevõte
Põhisõit
Matthias Mõttus
Haanja Rattaklubi
Noorte- ja matkasõit
Tarmo Mõttus
TEAM ANTSLA
Spordiklubi
Põhisõit
Ainar Münt
ONNINEN II
Põhisõit
Karl Oskar Mürk
Sportlove
Põhisõit
Rain Murmann
KULGUR TEAM 2
Spordiklubi
Põhisõit
Rait Murumets
Fixus Team
Noorte- ja matkasõit
Mirko Muruoja
Põhisõit
Tiina Muts
Tervisesport
Noorte- ja matkasõit
Indrek Müürsep
Egesten Metallehitused/BGM
Põhisõit
Indrek Nägelik
Sportland Team
Spordiklubi
Põhisõit
Einar Näks
RAE RATTAKLUBI I
Spordiklubi
Põhisõit
Martin Nassar
VILJANDI RATTAKLUBI 1
Põhisõit
Tarmo Neemela
TEAM AMPS
Spordiklubi
Põhisõit
Kaspar Neemesto
ProShop Team
Põhisõit
Rainer Neidra
SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND
Spordiklubi
Põhisõit
Kristjan Nelis
RAE RATTAKLUBI II
Spordiklubi
Põhisõit
Ott Niggulis
Põhisõit
Harles Nigulas
KULGUR TEAM 1
Spordiklubi
Põhisõit
Romet Niilus
TEAM HAUKA VELOKLUBI
Põhisõit
Sergey Nikitin
Noorte- ja matkasõit
Ave Nilson
Sportland Team
Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Ahti Nirgi
RR SIPLASED / TARVAS
Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Tobias Nirgi
RR SIPLASED / TARVAS
Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Lasse Nõlvik
CCRM TEAM 1
Spordiklubi
Põhisõit
Tiina Noodla
Noorte- ja matkasõit
Ivo Nool
Põhisõit
Alar Noormets
Põhisõit
Sven Nurmse
Põhisõit
Rein Oder
21CC Triatloniklubi
Põhisõit
Kristjan Odras
Malmerk Klaasium
Noorte- ja matkasõit
Eero Oja
MAMILY NATIONAL PRO MTB RACING TEAM
Spordiklubi
Põhisõit
Siim Ojaver
ASTRO BALTICS
Äriettevõte
Põhisõit
Imre Ojavere
CCRM TEAM 1
Spordiklubi
Põhisõit
Antti Ööbik
RAE RATTAKLUBI I
Spordiklubi
Põhisõit
Anti Oot
Team Amps
Spordiklubi
Põhisõit
Erki Orav
ONNINEN II
Põhisõit
Ott Orav
Noorte- ja matkasõit
Uku Orav
Noorte- ja matkasõit
Maario Orgla
Škoda Laagri
Põhisõit
Jarno Orujõe
Põhisõit
Andrus Oruste
Põhisõit
Kaupo Ots
SCOUTSPATALJON TEAM
Spordiklubi
Põhisõit
Arne Otsa
Põhisõit
Mihkel Otsa
Põhisõit
Sten-Erik Ottender
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM I
Spordiklubi
Põhisõit
Deivil Õun
TVJ
Põhisõit
Joosep-Mattias Õun
CFC
Põhisõit
Vahur Õunpuu
Põhisõit
Grigori Ovtsarenko
Põhisõit
Peet Paal
Põhisõit
Meelis Paas
Jussikese 7 Sõpra
Noorte- ja matkasõit
Jürgen Paat
VIIMSI SPORT
Spordiklubi Viimsi Sport
Põhisõit
Andres Paju
Põhisõit
Jaanus Paju
AT Sport Team
Spordiklubi
Põhisõit
Teet Paju
SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND
Spordiklubi
Põhisõit
Thristan Paju
SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND
Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Thristo Paju
SK Rakke
Spordiklubi Viimsi Sport
Noorte- ja matkasõit
Ly Pajur
Noorte- ja matkasõit
Rene Pajus
RAE RATTAKLUBI I
Spordiklubi
Põhisõit
Helari Pallas
SPORDIPARTNER
Põhisõit
Veiko Palm
Põhisõit
Marianne Palusoo
ProShop Team
Põhisõit
Ergo Pank
Põhisõit
Ranno Paosalu
Põhisõit
Ants Parik
Noorte- ja matkasõit
Kristjan Pärna
Põhisõit
Aivar Pärnamets
SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND I
Spordiklubi
Põhisõit
Martin Parv
VELOPLUS
Spordiklubi
Põhisõit
Roland Pauklin
Telia Spordiklubi
Põhisõit
Aimar Pedari
RR SIPLASED / LAADA CAFE
Spordiklubi
Põhisõit
Andres Peekman
Põhisõit
Andres Peets
Hawaii Express
Põhisõit
Tõnu Pekk
ALUTAGUSE SEIKLUSPARK
Põhisõit
Egon Pentjärv
Põhisõit
Eliis Pihlak
Lastesõit M10/N10
Katrin Pihlakas
Noorte- ja matkasõit
Kalle Piirioja
Põhisõit
Adeele Piirsalu
Lastesõit M8/N8
Aivo Piirsalu
ONNINEN II
Põhisõit
Anni Pauliine Piirsalu
Lastesõit - sündinud 2013 ja hiljem
Joosep Johann Pikker
Noorte- ja matkasõit
Armin Pilv
TEAM ANTSLA
Spordiklubi
Põhisõit
Ivar Pilv
ONNINEN I
Põhisõit
Marvin Pirnipuu
Saint Gobain Glass Estonia SE
Põhisõit
Oliver Plaado
Põhisõit
Raino Pobbol
Põhisõit
Lauren Pohl
Noorte- ja matkasõit
Marko Pohl
Spordiklubi
Põhisõit
Rauno Pohlak
VELOPLUS
Spordiklubi
Põhisõit
Mait Pokkinen
SCOUTSPATALJON TEAM
Spordiklubi
Põhisõit
Henri Põldma
MTÜ Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Johanna Põldma
Lastesõit - sündinud 2013 ja hiljem
Mirko Põldma
RR SIPLASED / LAADA CAFE
Spordiklubi
Põhisõit
Alo Põldmaa
RR SIPLASED / LAADA CAFE
Spordiklubi
Põhisõit
Koit Põldmaa
RR SIPLASED / SIMUNA SK
Spordiklubi
Põhisõit
Martin Põldoja
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM II
Spordiklubi
Põhisõit
Olaf Põldoja
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM II
Spordiklubi
Põhisõit
Peeter Poopuu
REDBIKE / HIIEKO
Spordiklubi
Põhisõit
Ken Post
Põhisõit
Annabrit Prants
KJK
Noorte- ja matkasõit
Raivo Prants
Põhisõit
Paavo Prii
RR SIPLASED / SIMUNA SK
Spordiklubi
Põhisõit
Keijo Priks
Korpus racing team
Põhisõit
Priit Printsmann
SCOUTSPATALJON TEAM
Spordiklubi
Põhisõit
Jaanus Prits
Noorte- ja matkasõit
Arno Proode
Põhisõit
Robin Pruul
Spordiklubi
Põhisõit
Jaanus Pruuli
TEAM HAUKA VELOKLUBI
Põhisõit
Kaia Pruuli
TEAM ANTSLA NAISED
Noorte- ja matkasõit
Karl Pruuli
TEAM HAUKA VELOKLUBI
Põhisõit
Paul Pruuli
Hauka Veloklubi
Noorte- ja matkasõit
Peeter Puhke
AMBLA SK
Põhisõit
Raivo Puhke
Põhisõit
Rauno Puhke
AMBLA SK
Põhisõit
Sille Puhu
Fun Timez Hawaii Cyclon
Põhisõit
Raivo Pulst
REDBIKE TEAM 2
Spordiklubi
Põhisõit
Rainer Punga
Jõhvi Motoklubi
Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Rainer Pungar
CYCLON
Põhisõit
Karlis Puusepp
SPORDIPARTNER RATTAPOOD 1
Spordiklubi
Põhisõit
Sven Puusepp
SPORDIPARTNER
Põhisõit
Peeter Püvi
Põhisõit
Kädi Raadla
Jalgrattaklubi Paralepa
Põhisõit
Kadri Raadla
Jalgrattaklubi Paralepa
Noorte- ja matkasõit
Karl Raadla
Jalgrattaklubi Paralepa
Põhisõit
Rünno Raadla
Jalgrattaklubi Paralepa
Noorte- ja matkasõit
Kaupo Raag
VELO CLUBBERS
Põhisõit
Tõnis Raamets
Põhisõit
Ahti Raasuke
Hawaii Express Kuressaare
Põhisõit
Priit Rahnel
Põhisõit
Eldur Raiesmaa
Auto Stock Team
Põhisõit
Remo Raiesmaa
Paikuse PK
Põhisõit
Triin Rait
Põhisõit
Naima Raiv-Altosaar
TEAM ANTSLA NAISED
Põhisõit
Piret Rajasaar
Noorte- ja matkasõit
Reiko Rajasaar
Lastesõit - sündinud 2013 ja hiljem
Risto Rajasaar
Lastesõit M8/N8
Kristella Rand
Lastesõit - sündinud 2013 ja hiljem
Oliver Rand
Lastesõit - sündinud 2013 ja hiljem
Kristjan Randma
ASTRO BALTICS
Äriettevõte
Põhisõit
Rando Randmaa
Noorte- ja matkasõit
Mario Randoja
Põhisõit
Madis Randpõld
Raplamaa Rattaklubi
Noorte- ja matkasõit
Priit Randpõld
KOMO
Põhisõit
Joel Rang
REDBIKE TEAM 4
Spordiklubi
Põhisõit
Riho Räni
Põhisõit
Ivar Rannala
Malmerk Klaasium
Põhisõit
Maribel Rannala
CFC
Noorte- ja matkasõit
Rando Rannala
Malmerk Klaasium
Põhisõit
Ain Rätsep
SPORDIPARTNER
Põhisõit
Kaili Rätsep
Ensto Ensek
Noorte- ja matkasõit
Raul Rätsep
Põhisõit
Kaido Rätsepp
Tengu
Põhisõit
Oliver Raudsik
Lastesõit - sündinud 2013 ja hiljem
Meelis Rebane
Spordiklubi
Põhisõit
Priit Rebane
MAMILY NATIONAL PRO MTB RACING TEAM
Spordiklubi
Põhisõit
Riko Rebane
Lastesõit M8/N8
Robert Reesar
Sportland Team
Spordiklubi
Põhisõit
Maila Rehi
AT Sport Team
Spordiklubi
Põhisõit
Rivo Reila
MAMILY NATIONAL PRO MTB RACING TEAM
Spordiklubi
Põhisõit
Kuldar Reiljan
VELO CLUBBERS
Põhisõit
Andrus Reimaa
FLEXOIL
Äriettevõte
Põhisõit
Gea Reimann
REDBIKE TEAM NAISED
Spordiklubi
Põhisõit
Rauno Reinoja
Põhisõit
Alar Reiska
Haanja RK
Põhisõit
Alari Reissaar
Põhisõit
Janek Resev
JÄRVA-JAANI RATTA- JA SUUSAKLUBI
Spordiklubi
Põhisõit
Janek Riiner
Viljandi Rattaklubi 2
Põhisõit
Märt Riiner
MAMILY NATIONAL PRO MTB RACING TEAM
Spordiklubi
Põhisõit
Andres Riismann
Põhisõit
Oksana Rodbaver
Noorte- ja matkasõit
Kaspar Rohtla
REDBIKE TEAM 2
Põhisõit
Valdek Rohtma
VIIMSI SPORT
Spordiklubi Viimsi Sport
Põhisõit
Märt Rooden
Põhisõit
Mete Rooma
Lastesõit - sündinud 2013 ja hiljem
Nora Rooma
Lastesõit M8/N8
Roger Rooma
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM II
Spordiklubi
Põhisõit
Andrey Roop
Põhisõit
Jaak Roosa
DSV Spordiklubi
Spordiklubi
Põhisõit
Laureen Roosa
Lastesõit - sündinud 2013 ja hiljem
Ralf Roosa
Lastesõit - sündinud 2013 ja hiljem
Tõnu Roosaar
ONNINEN II
Põhisõit
Kristjan Roosild
Transferwise
Põhisõit
Kätlin Rosenblatt
AT Sport Team
Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Rain Rosenblatt
AT Sport Team
Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Reiko Rosenthal
RTR
Põhisõit
Alexandra-Mariah Rõuk
Lastesõit M10/N10
Kristella Rõuk
Lastesõit - sündinud 2013 ja hiljem
Gunars Rozenbergs
Põhisõit
Kristina Ruder
MILKY WAY
Noorte- ja matkasõit
Marta-Katarina Ruder
MILKY WAY
Noorte- ja matkasõit
Oskar-Martin Ruder
MILKY WAY
Noorte- ja matkasõit
Tarmo Ruder
MILKY WAY
Noorte- ja matkasõit
Dmitri Rusovitš
Põhisõit
Meelis Rüütli
Noorte- ja matkasõit
Raido Saar
REDBIKE / HIIEKO
Spordiklubi
Põhisõit
Sander Saar
VELOPLUS
Spordiklubi
Põhisõit
Sandra Saar
Lastesõit M8/N8
Tõnis Saar
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM I
Spordiklubi
Põhisõit
Peeter Saarep
Põhisõit
Liina Sadam
Noorte- ja matkasõit
Priit Saksniit
Põhisõit
Alar Sala
ONNINEN I
Põhisõit
Guido Salumäe
Põhisõit
Koit Sammel
Cosmos
Spordiklubi
Põhisõit
Jüri Sankman
Põhisõit
Margus Sarapuu
Põhisõit
Kristjan Sarri
Noorte- ja matkasõit
Urmas Sarri
Põhisõit
Indrek Sauväli
Sindi SK KALJU
Põhisõit
Chris Savitski
Noorte- ja matkasõit
Jüri Savitski
SPORDIPARTNER RATTAPOOD
Põhisõit
Heikki Savolainen
FLEXOIL
Äriettevõte
Põhisõit
Silver Semjonov
Noorte- ja matkasõit
Veiko Semjonov
Noorte- ja matkasõit
Kaspar Semm
Vooremaa Centrum Rattabaas
Põhisõit
Nikolay Shikhov
Põhisõit
Marko Sigus
KULGUR TEAM 1
Spordiklubi
Põhisõit
Reijo Sikk
Põhisõit
Ivo Sild
Haaslava MTB
Põhisõit
Kalev Sildaru
lebo racing
Põhisõit
Madis Sildvee
RR SIPLASED / LAADA CAFE
Spordiklubi
Põhisõit
Märt Sildvee
RR SIPLASED / VERX
Spordiklubi
Põhisõit
Janar Sillaots
Viljandi Rattaklubi 1
Põhisõit
Stig-Tristan Sillat
TÜASK
Noorte- ja matkasõit
Dener Silm
Lastesõit - sündinud 2013 ja hiljem
Doris Silm
Lastesõit - sündinud 2013 ja hiljem
Maario Silm
RR SIPLASED / METSAHAKE
Spordiklubi
Põhisõit
Sten Silm
Lastesõit - sündinud 2013 ja hiljem
Ragnar Sirk
Põhisõit
Margus Sirvel
RR SIPLASED / LAADA CAFE
Spordiklubi
Põhisõit
Merili Sirvel
RR SIPLASED / VITAX
Spordiklubi
Põhisõit
Ivar Siska
REDBIKE TEAM 4
RedBike
Põhisõit
Tanel Siska
Lastesõit M8/N8
Marju Skepast
Noorte- ja matkasõit
Otto Skepast
Noorte- ja matkasõit
Peeter Skepast
Noorte- ja matkasõit
Sergei Smekalov
Põhisõit
Aare Sõber
Põhisõit
Margus Soidla
RR SIPLASED / VERX
Spordiklubi
Põhisõit
Oole Soodla
JÄRVA-JAANI RATTA- JA SUUSAKLUBI
Spordiklubi
Põhisõit
Andres Soojärv
KULGUR TEAM 2
Spordiklubi
Põhisõit
Indrek Sootla
ASTRO BALTICS
Äriettevõte
Põhisõit
Greete Steinburg
SPORDIKLUBI RAKKE NAISKOND
Spordiklubi
Põhisõit
Harri Sügis
SPORDIPARTNER
Põhisõit
Tarmo Sulg
Kondimootorid
Põhisõit
Jüri Suluste
SJK Viiking
Põhisõit
Tiit Šumanov
RR SIPLASED / VERX
Spordiklubi
Põhisõit
Heikki Suokas
Põhisõit
Kristina Suokas
Põhisõit
Endel Susi
Põhisõit
Endel Susi
Noorte- ja matkasõit
Jaan Susi
Axinom
Põhisõit
Regina Suzi
Põhisõit
Iiris Takel
SPORDIPARTNER RACING GIRLS
Põhisõit
Kalle Takel
VIIMSI SPORT
Spordiklubi Viimsi Sport
Põhisõit
Raul Talumaa
CCRM TEAM 2
Spordiklubi
Põhisõit
Andro Tamkõrv
Amps
Noorte- ja matkasõit
Helmet Tamkõrv
TEAM AMPS
Spordiklubi
Põhisõit
Bruno Tamm
CCRM TEAM 2
Spordiklubi
Põhisõit
Erki Tamm
Põhisõit
Hando Tamm
Kalakuningad
Põhisõit
Lauri Tamm
Kalevi Jalgrattakool
Põhisõit
Taago Tamm
CYCLON
Põhisõit
Olari Tammel
Põhisõit
Jaak Tammemägi
Põhisõit
Kaupo Tammepuu
Noorte- ja matkasõit
Riko Tammepuu
Nõmme Rattaklubi
Noorte- ja matkasõit
Andres Tammesoo
Isand Jupi klubi
Põhisõit
Erkki Tammisaar
Põhisõit
Lii Tammist
Noorte- ja matkasõit
Mihkel Tammsalu
Rõuge Racing Team
Spordiklubi
Põhisõit
Tarvi Tara
SPORDIPARTNER RATTAPOOD 1
Spordiklubi
Põhisõit
Diimar Tarajev
Haaslava MTB
Põhisõit
Kirill Tarassov
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM I
Spordiklubi
Põhisõit
Stanislav Tarassov
Põhisõit
Tenno Tarikas
Noorte- ja matkasõit
Peeter Tarvis
VELOPLUS
Spordiklubi
Põhisõit
Peeter Tarvis
KoMo
Põhisõit
Anette Teder
Tartu Ujumisklubi
Noorte- ja matkasõit
Christine Teder
Tartu Ujumisklubi
Noorte- ja matkasõit
Feeliks Teder
Tartu Ujumisklubi
Põhisõit
Roobert Teder
Tartu Ujumisklubi
Noorte- ja matkasõit
Sander Teder
Tartu Ujumisklubi
Noorte- ja matkasõit
Hans Teearu
Karupesa tiim
Põhisõit
Karl Teearu
Põhisõit
Paul Teearu
OÜ Valga Puu
Põhisõit
Tiina Teearu
Noorte- ja matkasõit
Dmitri Teider
Narva Baza
Noorte- ja matkasõit
Tavo Tenson
ONNINEN I
Põhisõit
Sten Teppan
Põhisõit
Margus Tiiman
Põhisõit
Markus Tiiman
Lastesõit M8/N8
Marten Tiiman
Lastesõit M8/N8
Toomas Tiismaa
ficontec
Põhisõit
Taikki Tillemann
CCRM TEAM 1
Spordiklubi
Põhisõit
Taavi Ting
AT Spordiklubi
Spordiklubi
Põhisõit
Valmar Tobonik
Põhisõit
Rainer Tokko
Põhisõit
Tauri-Dag Tõnov
Põhisõit
Rita Toome
RR SIPLASED / VITAX
Spordiklubi
Põhisõit
Roland Toome
RR SIPLASED / METSAHAKE
Spordiklubi
Põhisõit
Anu Toomjõe
TEAM ANTSLA NAISED
Põhisõit
Kaido Toonekurg
RAE RATTAKLUBI II
Spordiklubi
Põhisõit
Maria Treier
CFC
Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Toomas Treier
Põhisõit
Sergei Trifonov
Põhisõit
Kermo Tsäro
ONNINEN I
Põhisõit
Kirill Tšastuhhin
Põhisõit
Jakov Tšudajev
Äkke spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Vladimir Tšudajev
Narva Baza
Noorte- ja matkasõit
Priit Tuisk
TEAM ANTSLA
Spordiklubi
Põhisõit
Tõnis Tulp
Milrem Robotics
Põhisõit
Martin Tunder
Põhisõit
Tarmo Tunder
Põhisõit
Ivo Tupits
RR SIPLASED / METSAHAKE
Spordiklubi
Põhisõit
Reigo Türk
VILJANDI RATTAKLUBI 1
Põhisõit
Herki Tuttelberg
Shoproller Kose AMK ct
Spordiklubi
Põhisõit
Reeda Tuula-Fjodorov
REDBIKE TEAM NAISED
Spordiklubi
Põhisõit
Toomas Tuuna
RR SIPLASED / TARVAS
Spordiklubi
Põhisõit
Hermo Uibo
RAE RATTAKLUBI II
Spordiklubi
Põhisõit
Janelle Uiboknd
Põhisõit
Kadri Ukrainski
Põhisõit
Timo Undla
Põhisõit
Fred Üprus
KULGUR TEAM 2
Spordiklubi
Põhisõit
Johannes Ütsik
Põhisõit
Liivo Uueni
Põhisõit
Aimur Uuk
RR SIPLASED / METSAHAKE
Spordiklubi
Põhisõit
Ivar Vaab
RR SIPLASED / LAADA CAFE
Spordiklubi
Põhisõit
Alar Vaarend
Liivimaa Rattaklubi
Põhisõit
Silver Vaarend
Põhisõit
Mattias Vadam
REDBIKE TEAM 2
Spordiklubi
Põhisõit
Markus Vähi
REDBIKE TEAM 2
Spordiklubi
Põhisõit
Ermet Vain
RAE RATTAKLUBI I
Spordiklubi
Põhisõit
Gregor Vain
Porter Racing
Noorte- ja matkasõit
Christopher Väinola
Põhisõit
Marek Valdner
ProShop Team
Põhisõit
Kristjan Valge
Noorte- ja matkasõit
Pärtel Valge
SK Velo
Noorte- ja matkasõit
Marlen Veronika Valgma
SAQ SC
Noorte- ja matkasõit
Raini Valgma
SAQSC
Põhisõit
Taavi Valgmäe
VIIMSI SPORT
Spordiklubi Viimsi Sport
Põhisõit
Reigo Väli
Põhisõit
Maikel Magnus Välja
Noorte- ja matkasõit
Martti Välk
VILJANDI RATTAKLUBI 1
Põhisõit
Kenneth Vallik
21cc triatlonikubi
Põhisõit
Maarika Vällik
Noorte- ja matkasõit
Kristjan Vallimäe
Noorte- ja matkasõit
Henri Valmsen
VILJANDI RATTAKLUBI 1
Viljandi Rattaklubi
Noorte- ja matkasõit
Kai Valt
Noorte- ja matkasõit
Alo Vare
Põhisõit
Tauno Vare
Põhisõit
Jesper Varep
Noorte- ja matkasõit
Joonatan Varep
SK Velo
Noorte- ja matkasõit
Rivo Varep
Noorte- ja matkasõit
Ahti Vares
Põhisõit
Meelis Varik
REDBIKE TEAM 4
Spordiklubi
Põhisõit
Arseny Vasilev
Põhisõit
Tanel Vassiljev
Stora Enso Terviseklubi
Spordiklubi
Põhisõit
Dmitri Vavilov
Põhisõit
Joosep Veelmaa
SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND I
Spordiklubi
Põhisõit
Raul Veesalu
Noorte- ja matkasõit
Siim Veiler
Põhisõit
Sven Vene
Ketspeetrid
Põhisõit
Valdek Venno
Shoproller Kose AMK ct
Spordiklubi
Põhisõit
Sigrid Vergi
Noorte- ja matkasõit
Aivar Veri
Põhisõit
Kairit Veri
Põhisõit
Triin Veske
Sindi Spordiklubi KALJU
Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Heigo Veskiväli
RR SIPLASED / SIMUNA SK
Spordiklubi
Põhisõit
Toomas Viigipuu
Põhisõit
Marek Viikoja
Sindi SK KALJU
Põhisõit
Rauno Viitmann
SCOUTSPATALJON TEAM
Spordiklubi
Põhisõit
Kätlin Vildek
Noorte- ja matkasõit
Veiko Vilu
Noorte- ja matkasõit
Tarmo Visnapuu
VIIMSI SPORT
Spordiklubi Viimsi Sport
Põhisõit
Ilia Vlasov
Põhisõit
Andrus Volk
SPORDIPARTNER RATTAPOOD
Põhisõit
Ainars Volts
Põhisõit
Argo Vooremaa
AT Spordiklubi
Spordiklubi
Põhisõit
Jaan Võsu
Põhisõit
Steve Võsu
Põhisõit
Vladimir Všivtsev
Äkke spordiklubi
Spordiklubi
Põhisõit
Argen Vulla
Lastesõit - sündinud 2013 ja hiljem
Mihkel Vunk
Põhisõit
Yuriy Yakushev
Põhisõit
Toomas Zaletajev
Põhisõit
Alexey Zdeblovskiy
Põhisõit
Arvo Zuts
Ehitusmeister
Noorte- ja matkasõit

...