Et En
Ava võistluse menüü
Üldinfo Juhend Registreerunud Stardinimekirjad Tulemused Kommentaarid

TOETAJAD

Rand ja tuulberg
Otepää vald
Winterplace
Salvest
Kulka
Tehvandi
Oteks
Seikluspark
Oti pubi

Stardinimekirjad

Vali distants:
Stardinimekiri seisuga 29.06.2022 23:42.

Lühisõit stardinimekiri

Nr. Nimi Sünniaasta Sugu VKL Elukoht Võistkond/Organisatsioon
2001 Markus Pajur 2000 mees M16 Eesti, Harju maakond
KJK / SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM
2002 Robin Nirgi 2000 mees M16 Eesti, Lääne-Virumaa
2003 Robin Kreegimets 2000 mees M16 Eesti, Lääne-Virumaa
2004 Anton Litvintsev 2001 mees M14 Eesti, Harjumaa
KALEVI JALGRATTAKOOL
2005 Joosep Sankmann 1999 mees M16 Eesti, Viljandimaa
2006 Kren Kask 2001 mees M14 Eesti, Järva maakond
SMART SPORT TÜRI
2007 Toomas Tuuna 1954 mees M60 Eesti, Lääne-Virumaa
2008 Robin Pruul 2000 mees M16 Eesti, Hiiu maakond
KJK / SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM
2009 Bert Palts 1999 mees M16 Eesti, Harju maakond
KJK / SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM
2010 Toomas Vool 2001 mees M14 Eesti, Viljandimaa
2011 Georg Sarapuu 2001 mees M14 Eesti, Harju maakond
KALEVI JALGRATTAKOOL
2012 Kalle Piirioja 1971 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
Egesten Metallehitused
2013 Erki Laanemäe 2001 mees M14 Eesti, Viljandimaa
2014 Merili Sirvel 1999 naine N16 Eesti, L-Virumaa
KALEVI JALGRATTAKOOL
2015 Janek Laisaar 1979 mees M Eesti, Tartu maakond
2016 Ragnar Lepp 1984 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
Egesten Metallehitused
2017 Daniel Kozelski 2000 mees M16 Eesti, Harju maakond
KJK / SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM
2018 Joosep Tõnso 1999 mees M16 Eesti, Harju maakond
CFC
2019 Sander Stimmer 2002 mees M14 Eesti, Pärnu maakond
2020 Kalle Kask 1973 mees M Eesti, Harju maakond
2021 Anti Oot 1951 mees M60 Eesti, Tartu maakond
amps extreme sport
2022 Karl Mihkel Vent 2000 mees M16 Eesti, Tartu maakond
2023 Mattias Pettai 2000 mees M16 Eesti, Harju maakond
CFC
2024 Marko Luige 2000 mees M16 Eesti, Harju maakond
KALEVI JALGRATTAKOOL
2025 Madis Mihkels 2003 mees M14 Eesti, Tartu maakond
TÜASK
2026 Anet Sirvel 2002 naine N16 Eesti, Lääne-Virumaa
2027 Alvar Puri 1991 mees M Eesti, Valga maakond
2028 Toomas Kaldma 1983 mees M Eesti, Harjumaa
2029 Maris Kaarjärv 1976 naine N35 Eesti, Lääne-Virumaa
2030 Nikolai Fjodorov 1955 mees M60 Eesti, Tartu maakond
Omniva Spordiklubi
2031 Marko Tiisler 1969 mees M Eesti, Põlva maakond
2032 Kevin Saal 2001 mees M14 Eesti, Pärnu maakond
Jalgrattaklubi Viko 2
Jalgrattaklubi Viko
2033 Andrus Ilus 1971 mees M Eesti, Viljandi maakond
WestlineTeam
2034 Ruve Viskov 1976 mees M Eesti, Viljandi maakond
2035 Mauno Murrut 1972 mees M Eesti, Tartu maakond
Saint-Gobain Glass Estonia SE
2036 Ruslan Demidko 1987 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
2037 Peep Uudeküll 1990 mees M Eesti, Tartu maakond
2038 Jana Matvejeva 1967 naine N45 Eesti, Järva maakond
2039 Erki Ulm 1976 mees M Eesti, Tartu maakond
2040 Kristel Sandra Soonik 2001 naine N16 Eesti, Viljandimaa
2041 Marius Kaarjärv 2001 mees M14 Eesti, Lääne-Virumaa
2042 Jarmo Järsk 1985 mees M Eesti, Viljandi maakond
2043 Peep Nurm 1977 mees M Eesti, Tartu maakond
2044 Paul Parts 1999 mees M16 Eesti, Tartu maakond
2045 Sven Anderson 1975 mees M Eesti, Viljandi maakond
2046 Janar Sillaots 1983 mees M Eesti, Viljandi maakond
2047 Rihard Kreegimets 1992 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
2048 Tuuli Mizer 1973 naine N40 Eesti, Harju maakond
Eesti Raudtee Spordiklubi
2049 Margus Tepaskent 1980 mees M Eesti, Tartu maakond
2050 Martin Joost 1997 mees M Eesti, Tartu maakond
Equa-Afterone
2051 Ken Daniel 1980 mees M Eesti, Harju maakond
2052 Hillar Valk 1945 mees M65 Eesti, Lääne-Viru maakond
VOC/Rattabaas
2053 Johannes Ütsik 1969 mees M Eesti, Harju maakond
JYTS GROUP OÜ
2054 Priit Hiiesalu 1978 mees M Eesti, Harju maakond
2055 Maila Kuus 1972 naine N40 Eesti, Tartu maakond
2056 Mart Lepp 1954 mees M60 Eesti, Pärnu maakond
2057 Valdur Pärt 1969 mees M Eesti, Rapla maakond
2058 Alvar Alamaa 1982 mees M Eesti, Harju maakond
2059 Joonas Raidvee 2000 mees M16 Eesti, Tartu maakond
2060 Alex Tund 2001 mees M14 Eesti, Viljandimaa
2061 Kristjan Joost 1994 mees M Eesti, Tartu maakond
Equa-Afterone
2062 Toomas Lust 1957 mees M Eesti, Tartu maakond
SAINT GOBAIN
2063 Tiina Kriisa 1973 naine N40 Eesti, Lääne-Viru maakond
2064 Hendrik Lakk 1950 mees M65 Eesti, Tartu maakond
Saint-Gobain Glass Estonia SE
2065 Janno Tosmin 2002 mees M14 Eesti, Tartu maakond
2066 Indrek Majas 1975 mees M Eesti, Harju maakond
2067 Andres Kase 1974 mees M Eesti, Pärnu maakond
2068 Sander Sauväli 2000 mees M16 Eesti, Pärnu maakond
SK KALJU RATTATIIM
SINDI SPORDIKLUBI KALJU
2069 Reigo Saarmas 1982 mees M Eesti, Tartu maakond
Oü Tmb Element
2070 Toivo Telinen 1970 mees M Eesti, Valga maakond
2071 Aare Ärmpalu 1965 mees M Eesti, Harju maakond
Ruuveni Spordiklubi
2072 Janar Sokk 1979 mees M Eesti, Tartu maakond
2073 Riho Kapp 1947 mees M65 Eesti, Järva maakond
Ambla SK
2074 Raido Laan 2002 mees M14 Eesti, Tartu maakond
2075 Kairo Sulbi 1980 mees M Eesti, Harjumaa
2076 Ahto Matvejev 1959 mees M Eesti, Järva maakond
2077 Indrek Idvand 1992 mees M Eesti, Tartu maakond
Ruuveni Spordiklubi
2078 Leonhard Tuvikene 1949 mees M65 Eesti, Harju maakond
Eesti Raudtee Spordiklubi
2079 Joosep Verbu 1997 mees M Eesti, Tartu maakond
Ruuveni Spordiklubi
2080 Henri Sammul 1985 mees M Eesti, Viljandi maakond
Ruuveni Spordiklubi
2081 Neeme Nurm 1981 mees M Eesti, Tartu maakond
2082 Monika Veelma 1965 naine N45 Eesti, Harju maakond
2083 Ukku Habakukk 2000 mees M16 Eesti, Viljandimaa
2084 Carolin Tiido 2000 naine N16 Eesti, Tartu maakond
2085 Vello Ründva 1949 mees M65 Eesti, Jõgeva maakond
2086 Romet Raig 2000 mees M16 Eesti, Tartu maakond
2087 Ahto Selter 1970 mees M Eesti, Järvamaa
2088 Ilona Tasane 2001 naine N16 Eesti, Viljandimaa
2089 Vello Kütt 1968 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
Omniva Spordiklubi
2090 Kärt Lang 1999 naine N16 Eesti, Tartu maakond
2091 Raul Kozlov 1962 mees M Eesti, Harju maakond
2092 Jaan Vihalemm 1992 mees M Eesti, Tartu maakond
Mittetulundusühing Ruuveni Spordiklubi
2093 Janek Riiner 1978 mees M Eesti, Viljandi maakond
2094 Joonas Ärmpalu 1992 mees M Eesti, Harju maakond
Ruuveni Spordiklubi
2095 Erki Kikkerpill 1978 mees M Eesti, Harju maakond
2096 Age Veemees 1985 naine N Eesti, Tartu maakond
Promens
2097 Helje Järveoja 1962 naine N45 Eesti, Tartu maakond
2098 Ott Karu 1977 mees M Eesti, Harju maakond
2099 Kersti Johanna Ojasild 1999 naine N16 Eesti, Tartu maakond
2100 Imre Nursi 1974 mees M Eesti, Tartu maakond
2101 Andrus Pihlau 1976 mees M Eesti, Tartu maakond
2102 Eke Kurg 1966 mees M Eesti, Tartumaa
Rand & Tuulberg
2103 Helen Kübar 1984 naine N Eesti, Harjumaa
SAAREFOOD
2104 Imre Sauks 1972 mees M Eesti, Viljandi maakond
2105 Arik Piirisild 1975 mees M Eesti, Harju maakond
2106 Toivo Kalpus 1944 mees M65 Eesti, Pärnu maakond
2107 Toomas Tasane 1969 mees M Eesti, Viljandi maakond
2108 Saaga Talvik 1971 naine N40 Eesti, Pärnu maakond
2109 Ants Ladon 1979 mees M Eesti, Harju maakond
2110 Eik Rullingo 1970 mees M Eesti, Viljandimaa
2111 Angela Rumm 1969 naine N45 Eesti, Lääne-Virumaa
2112 Heidi Speck 1982 naine N Eesti, Harju maakond
2113 Raul Kuusalu 1986 mees M Eesti, Harju maakond
Ruuveni Spordiklubi
2114 Toivo Teng 1961 mees M Eesti, Viljandi maakond
2115 Andrus Libek 1967 mees M Eesti, Tartu maakond
2116 Elar Häidberg 1986 mees M Eesti, Tartu maakond
2117 Pille Klein 1967 naine N45 Eesti, Pärnu maakond
2118 Piret Suitso 1946 naine N45 Eesti, Pärnu maakond
2119 Kadri Sirk 1992 naine N Eesti, Tartu maakond
Ruuveni Spordiklubi
2120 Age Miller 1986 naine N Eesti, Tartu maakond
2121 Kaire Tobias 1989 naine N Eesti, Harju maakond
2122 Agnes Ärmpalu 1988 naine N Eesti, Harju maakond
Ruuveni Spordiklubi
2123 Maario Libek 2003 mees M14 Eesti, Tartu maakond
2124 Aiki Lill 1983 naine N Eesti, Valga maakond
2125 Andres Reiu 1967 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
Omniva Spordiklubi
2126 Kätlin Käär 1978 naine N35 Eesti, Põlva maakond
2127 Eliina Grünberg 1971 naine N40 Eesti, Harju maakond
2128 Rain Kotov 1969 mees M Eesti, Tartu maakond
2129 Janar Sarja 1998 mees M Eesti, Tartu maakond
2130 Christine Alus 1991 naine N Eesti, Harjumaa
2131 Siret Siilbaum 1981 naine N Eesti, Tartu maakond
2132 Herki Idvand 1999 mees M16 Eesti, Pärnu maakond
Ruuveni Spordiklubi
2133 Mati Järsk 1958 mees M Eesti, Viljandi maakond
2134 Kaupo Kaasik 1987 mees M Eesti, Viljandi maakond
2135 Heiki Hansen 1974 mees M Eesti, Tartu maakond
2136 Urmas Sarja 1975 mees M Eesti, Tartu maakond
2137 Alik Kolomenski 1951 mees M60 Eesti, Võru maakond
2138 Arvo Zuts 1961 mees M Eesti, Võru maakond
2139 Robi Zuts 1999 mees M16 Eesti, Võru maakond
2140 Lauri Looga 1975 mees M Eesti, Tartu maakond
2141 Maria Tuuna 1949 naine N45 Eesti, Lääne-Virumaa
2142 Merike Sirvel 1979 naine N35 Eesti, Lääne-Virumaa
2143 Indra Kutser 2001 naine N16 Eesti, Hiiumaa
Peetri Rattaklubi - Kirkeval
2144 Karmo Kutser 2000 mees M16 Eesti, Hiiumaa
Peetri Rattaklubi - Kirkeval
2145 Argo Tõruke 1981 mees M Eesti, Tartu maakond
Equa-Afterone
2146 Joosep Lossmann 1999 mees M16 Eesti, Viljandimaa
2147 Margus Lumi 1973 mees M Eesti, Harju maakond
2148 Jaan Oja 1949 mees M65 Eesti, Valga maakond
2149 Kairi Listmann 1987 naine N Eesti, Harju maakond
SAAREFOOD
2150 Georgi Vinogradov 2000 mees M16 Eesti, Harju maakond
2151 Aleksandra Vinogradova 2000 naine N16 Eesti, Harju maakond
2152 Erik Jürjens 1964 mees M Eesti, Rapla maakond
2153 Mihkel Arro 1986 mees M Eesti, Valga maakond
2154 Mikk Mustmaa 1988 mees M Eesti, Võru maakond
2155 Marko Aro 1979 mees M Eesti, Harju maakond
2156 Marko Uuskar 1977 mees M Eesti, Tartu maakond
2157 Hannes Jõgis 2000 mees M16 Eesti, Põlva maakond
2158 Janek Jõgis 1971 mees M Eesti, Põlva maakond
2159 Kaido Ülper 1968 mees M Eesti, Tartu maakond
2160 Sten Lehemets 2000 mees M16 Eesti, Pärnu maakond
Jalgrattaklubi Viko 1
Jalgrattaklubi Viko
2161 Ats Uulimaa 2000 mees M16 Eesti, Pärnu maakond
Jalgrattaklubi Viko 2
Jalgrattaklubi Viko
2162 Rasmus Rahuoja 2000 mees M16 Eesti, Pärnu maakond
Jalgrattaklubi Viko
2163 Valdek Meier 2001 mees M14 Eesti, Pärnu maakond
Jalgrattaklubi Viko 2
Jalgrattaklubi Viko
2164 Erhard Mandel 1968 mees M Eesti, Põlva maakond
2165 Sander Sassi 1981 mees M Eesti, Tartu maakond
Maramaa Kliinik
2166 Tõnu Ord 1968 mees M Eesti, Harju maakond
CC Superior
2167 Veronika Sinilill 1973 naine N40 Eesti, Tartu maakond
CC Superior
2168 Toomas Liiva 1967 mees M Eesti, Valga maakond
2169 Aik Eerik Sild 1997 mees M Eesti, Tartu maakond
2170 Lauri Mägi 1983 mees M Eesti, Võru maakond
AS Barrus
2171 Meelis Lill 1970 mees M Eesti, Valga maakond
2172 Raul Koov 1966 mees M Eesti, Harju maakond
2173 Urmas Rosenberg 1978 mees M Eesti, Tartumaa
2174 Priit Vakmann 1966 mees M Eesti, Valgamaa
Rand & Tuulberg
2175 Indrek Muhhin 1979 mees M Eesti, Tartumaa
Rand & Tuulberg
2176 Kajar Lepik 1980 mees M Eesti, Tartumaa
Rand & Tuulberg
2177 Krista Anton 1970 naine N45 Eesti, Valgamaa

...