Et En
Ava võistluse menüü
Üldinfo Juhend Registreerunud Stardinimekirjad Tulemused Kommentaarid

TOETAJAD

Rand ja tuulberg
Otepää vald
Winterplace
Salvest
Kulka
Tehvandi
Oteks
Seikluspark
Oti pubi

Stardinimekirjad

Vali distants:
Stardinimekiri seisuga 22.05.2022 23:42.

Põhisõit stardinimekiri

Nr. Nimi Sünniaasta Sugu VKL Elukoht Võistkond/Organisatsioon
1 Caspar Austa 1982 mees M Eesti, Tartumaa
2 Helmet Tamkõrv 1978 mees M Eesti, Harjumaa
3 Peeter Tarvis 1993 mees M Eesti, Raplamaa
4 Anti Arumägi 1990 mees M Eesti, Harju
REDBIKE-ACTUAL
5 Ravshan Balgabaev 1972 mees M40 Eesti, Harju maakond
Infocus Team
6 Erki Pütsep 1976 mees M Eesti, Harjumaa
REDBIKE-ACTUAL
7 Raido Kodanipork 1969 mees M45 Eesti, Harju maakond
Arctic Sport Club
8 Josten Vaidem 1994 mees M Eesti, Viljandimaa
9 Sten-Erik Ottender 1996 mees M Eesti, Rapla maakond
Rietumu-Delfin
10 Margus Sirvel 1977 mees M Eesti, Lääne-Virumaa
RR SIPLASED / LAADA CAFE
11 Raido Saar 1988 mees M Eesti, Harju
REDBIKE-ACTUAL
12 Toomas Erikson 1976 mees M Eesti, Harju
REDBIKE-ACTUAL
13 Alges Maasikmets 1968 mees M45 Eesti, Harjumaa
14 Kirill Tarassov 1997 mees M18 Eesti, Harjumaa
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM
15 Kristjan Randma 1986 mees M Eesti, Tartu maakond
VO2 Specialized CC
16 Mirko Põldma 1981 mees M Eesti, Lääne-Virumaa
RR SIPLASED / LAADA CAFE
17 Siim Kiskonen 1997 mees M18 Eesti, Harjumaa
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM
18 Greg Hallop 1995 mees M Eesti, Pärnumaa
19 Margo Tamm 1993 mees M Eesti, Tartu maakond
20 Kaupo Kattai 1973 mees M40 Eesti, Tartu maakond
rtr
21 Mart Ojavee 1981 mees M Eesti, Harju
REDBIKE-ACTUAL
22 Kristo Sepp 1983 mees M Eesti, Harju
REDBIKE-ACTUAL
23 Margus Mikson 1975 mees M40 Eesti, Tartumaa
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM
24 Peeter Poopuu 1985 mees M Eesti, Järva maakond
X-SPORT TEAM
25 Ivar Vaab 1991 mees M Eesti, Lääne-Virumaa
RR SIPLASED / WIRU AUTO
26 Margus Hallik 1978 mees M Eesti, Harju maakond
Länsi-Uudenmaan Suunnistajat
27 Tiimo Tõnisson 1973 mees M40 Eesti, Harju
REDBIKE-ACTUAL II
28 Tair Stalberg 1997 mees M18 Eesti, Lääne-Virumaa
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM
29 Martins Viksne 1981 mees M Läti, Latvia
REGO XC
30 Virgo Karu 1967 mees M45 Eesti, Harjumaa
SAAREFOOD-1
31 Raivo Sala 1970 mees M45 Eesti, Pärnu maakond
32 Henno Puu 1974 mees M40 Eesti, Harjumaa
33 Kristjan Savisikk 1985 mees M Eesti, Harju
REDBIKE-ACTUAL II
34 Ever Sinisalu 1978 mees M Eesti, Valga maakond
35 Madis Sildvee 1978 mees M Eesti, Lääne Virumaa
RR SIPLASED / LAADA CAFE
36 Taimar Kallari 1969 mees M45 Eesti, Tartumaa
ASTRO BALTICS
37 Martti Välk 1991 mees M Eesti, Viljandimaa
Viljandi Rattaklubi
38 Jaanus Tasane 1996 mees M Eesti, Viljandimaa
39 Aimur Uuk 1961 mees M50 Eesti, Tartumaa
RR SIPLASED / WIRU AUTO
40 Tarmo Rei 1971 mees M40 Eesti, Harju maakond
CFC
41 Rainer Pungar 1978 mees M Eesti, Tartu maakond
43 Toomas Elling 1975 mees M40 Eesti, Harju
REDBIKE-ACTUAL II
44 Alo Põldmaa 1987 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
Simuna SK / Talukartul.ee
Simuna SK/Talukartul.ee
45 Tõnis Erm 1982 mees M Eesti, Harju maakond
SK Xdream
46 Mehis Leigri 1987 mees M Eesti, Lääne-Virumaa
RR SIPLASED / LAADA CAFE
47 Aimar Pedari 1965 mees M50 Eesti, Harju maakond
RR Siplased
48 Tõnis Nõgel 1986 mees M Eesti, Viljandi
ITEE
49 Sten Eric Nirgi 1997 mees M18 Eesti, Lääne-Virumaa
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM
50 Andres Kollo 1988 mees M Eesti, Harjumaa
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM
51 Urmas Pungar 1976 mees M Eesti, Tartu maakond
52 Ain Rätsep 1973 mees M40 Eesti, Harju maakond
Spordipartner
53 Sven Luks 1968 mees M45 Eesti, Harjumaa
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM II
54 Juri Molev 1976 mees M Eesti, Harju maakond
InFocus Team
55 Kristjan Laanemaa 1982 mees M Eesti, Harju maakond
Viimsi Rattaklubi
56 Tõnis Saar 1995 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
57 Marek Hirs 1986 mees M Eesti, Lääne-Virumaa
RR SIPLASED / LAADA CAFE
58 Andres Maarits 1973 mees M40 Eesti, Harju maakond
59 Marko Sigus 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond
60 Roland Toome 1968 mees M45 Eesti, Lääne-Virumaa
RR SIPLASED / WIRU AUTO
61 Andre Pukk 1977 mees M Eesti, Harju Maakond
RR SIPLASED / WIRU AUTO
62 Daniil Kozinets 1994 mees M Eesti, Ida-Viru maakond
Narva Kutseõppekeskus
63 Jaanus Adusoo 1970 mees M45 Eesti, Harju
REDBIKE-ACTUAL II
64 Illar Lood 1988 mees M Eesti, Tartu maakond
Glassdrive
Saint-Gobain Glass Estonia SE
65 Rain Kuresoo 1984 mees M Eesti, Järva maakond
66 Meelis Pilv 1978 mees M Eesti, Harju
REDBIKE-ACTUAL II
67 Raimo Kivioja 1983 mees M Eesti, Lääne-Virumaa
RR SIPLASED / LAADA CAFE
68 Raul Koppelmaa 1975 mees M40 Eesti, Harju
REDBIKE-ACTUAL II
69 Are Mets 1958 mees M55 Eesti, Valga maakond
70 Ivo Sild 1969 mees M45 Eesti, Tartu maakond
71 Janno Järvsoo 1974 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
SK KALJU RATTATIIM
SINDI SPORDIKLUBI KALJU
72 Hannes Kägu 1968 mees M45 Eesti, Harjumaa
SAAREFOOD-1
73 Greete Steinburg 1991 naine N Eesti, Lääne-Virumaa
REDBIKE / PURUSTAJA
74 Toomas Kõrge 1983 mees M Eesti, Harju
REDBIKE-ACTUAL III
75 Valdur Õun 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond
76 Rego Strazdins 1966 mees M45 Läti, Latvia
REGO XC
77 Mihkel Märtson 1985 mees M Eesti, Tartu maakond
Simuna SK / Talukartul.ee
78 Henno Haava 1973 mees M40 Eesti, Tartu maakond
GLASSDRIVE
Saint-Gobain Glass Estonia SE
79 Jaan Alvela 1986 mees M Eesti, Võru maakond
Rõuge Racing Team
80 Peep Orlovski 1985 mees M Eesti, Tartu maakond
81 Bruno Tamm 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond
CCRM
82 Valdek Rohtma 1978 mees M Eesti, Harjumaa
SAAREFOOD-1
83 Arvi Romandi 1979 mees M Eesti, Harjumaa
SAAREFOOD-1
84 Andrus Ebber 1966 mees M45 Eesti, Lääne-Viru maakond
RR SIPLASED / WIRU AUTO
85 Reimo Luite 1979 mees M Eesti, Harju maakond
86 Jaak Vilonov 1982 mees M Eesti, Harju maakond
Vabajooks
87 Sille Puhu 1984 naine N30 Eesti, Viljandimaa
CYCLON
88 Marek Kõiv 1976 mees M Eesti, Harju
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM II
89 Agur Kull 1973 mees M40 Eesti, Jõgeva maakond
90 Tarmo Leeman 1971 mees M40 Eesti, Harju
REDBIKE-ACTUAL III
91 Riho Ever 1966 mees M45 Eesti, Harjumaa
SAAREFOOD-2
92 Viljar Haav 1975 mees M40 Eesti, Harjumaa
SAAREFOOD-2
93 Raiko Kimmel 1984 mees M Eesti, Harjumaa
SAAREFOOD
94 Janek Hirs 1985 mees M Eesti, Lääne-Virumaa
RR SIPLASED / LATER
95 Meelis Danilas 1967 mees M45 Eesti, Valga maakond
Fixus VIP Team
96 Mait Malsroos 1968 mees M45 Eesti, Harju maakond
97 Jevgeni Kolessov 1987 mees M Eesti, Harju maakond
Infocus Team
InFocus
98 Ivo Tupits 1968 mees M45 Eesti, Lääne-Virumaa
RR SIPLASED / WIRU AUTO
99 Heikki Suokas 1976 mees M Eesti, Tartu maakond
100 Janelle Uibokand 1992 naine N Eesti, Tartumaa
CYCLON
101 Kristaps Sondors 1989 mees M Läti, Latvia
REGO XC
102 Mart Kärner 1969 mees M45 Eesti, Valga maakond
103 Meelis Lääne 1967 mees M45 Eesti, Tartu maakond
GLASSDRIVE
Saint-Gobain Glass Estonia SE
104 Inge Kool 1975 naine N30 Eesti, Tartumaa
REDBIKE / PURUSTAJA
105 Vladimir Beljajev 1966 mees M45 Eesti, Tartu maakond
106 Merilin Metsalu 1987 naine N Eesti, Harju maakond
Adduco kolimisteenus
107 Erik Aibast 1973 mees M40 Eesti, Harju
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM II
108 Toomas Treier 1972 mees M40 Eesti, Põlva maakond
109 Mari-Liis Mõttus 1997 naine N20 Eesti, Võrumaa
CYCLON
110 Urmas Martinov 1972 mees M40 Eesti, Tartu maakond
111 Henrik Rikkas 1964 mees M50 Eesti, Harju maakond
112 Marek Viikoja 1976 mees M Eesti, Pärnu maakond
SK KALJU RATTATIIM
Sindi Spordiklubi Kalju
113 Kaspar Rohtla 1982 mees M Eesti, Harjumaa
114 Siim Ojaver 1982 mees M Eesti, Harjumaa
ASTRO BALTICS
115 Peeter Rätsep 1965 mees M50 Eesti, Lääne-Virumaa
RR Siplased / WIRU AUTO
116 Erik Tammsoo 1971 mees M40 Eesti, Harju
REDBIKE-ACTUAL III
117 Marko Greenbaum 1979 mees M Eesti, Harju maakond
118 Teet Paju 1975 mees M40 Eesti, Lääne-Virumaa
RAKKE GIANT TEAM
119 Janika Lõiv 1989 naine N Eesti, Harju maakond
CYCLON
Rõuge Racing Team
120 Mario Kuusma 1988 mees M Eesti, Tartu maakond
Glassdrive
Saint-Gobain Glass Estonia SE
121 Urmas Lõiv 1983 mees M Eesti, Harju maakond
Rõuge Racing Team
122 Vladimir Katin 1960 mees M55 Eesti, Tartu maakond
123 Kait Kasumets 1979 mees M Eesti, Tartu maakond
Ruuveni spordiklubi
124 Nikolai Bagajev 1980 mees M Eesti, Harju maakond
125 Tarmo Visnapuu 1976 mees M Eesti, Harjumaa
SAAREFOOD-1
126 Allan Mägi 1972 mees M40 Eesti, Tartu maakond
127 Raivo Mõttus 1958 mees M55 Eesti, Tartu maakond
PURUSTAJA
128 Martin Metspalu 1977 mees M Eesti, Tartu maakond
129 Renet Kask 1998 mees M18 Eesti, Järva maakond
SMART SPORT TÜRI
130 Siim Suviorg 1988 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
PURUSTAJA
131 Sirje Lepik 1995 naine N20 Eesti, Tartu maakond
132 Helar Kriisa 1971 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
Ideekamin OÜ
133 Enno Eilo 1965 mees M50 Eesti, Lääne-Virumaa
RAKKE GIANT TEAM
134 Märt Sildvee 1978 mees M Eesti, L-Viru
RR SIPLASED / LATER
135 Andris Pikkat 1979 mees M Eesti, Tartu maakond
136 Armas Elo 1970 mees M45 Eesti, Harju maakond
137 Siim Nirgi 1990 mees M Eesti, Lääne-Virumaa
RR SIPLASED / METSAHAKE
138 Siim Padosepp 1988 mees M Eesti, Harju maakond
Rõuge Racing Team
139 Urmas Pokker 1964 mees M50 Eesti, Võru maakond
140 Toomas Viigipuu 1959 mees M55 Eesti, Tartu maakond
141 Tanel Kuusk 1975 mees M40 Eesti, Harjumaa
142 Meelis Angerma 1979 mees M Eesti, Harju maakond
143 Tiit Kabonen 1960 mees M55 Eesti, Lääne-Virumaa
RR SIPLASED / LATER
144 Eerik Överus 1992 mees M Eesti, Harju maakond
145 Karlis Puusepp 1977 mees M Eesti, Harjumaa
146 Ruve Reinaste 1980 mees M Eesti, Järva maakond
147 Raigo Paas 1976 mees M Eesti, Harju maakond
SAQ SC
148 Indrek Eelmets 1978 mees M Eesti, Harjumaa
149 Lauri Kiivit 1976 mees M Eesti, Tartu maakond
Promens
150 Mihkel Tammsalu 1988 mees M Eesti, Harju maakond
Rõuge Racing Team
151 Margus Mägi 1972 mees M40 Eesti, Harju maakond
152 Raivo Puhke 1966 mees M45 Eesti, Tartu maakond
Eesti Raudtee
Eesti Raudtee Spordiklubi
153 Mairis Õispuu 1997 naine N20 Eesti, Lääne-Virumaa
REDBIKE / PURUSTAJA
154 Ainars Ozolins 1960 mees M55 Läti, Valmiera
155 Raiko Tigane 1981 mees M Eesti, Tartu maakond
156 Heiki Kanistik 1975 mees M40 Eesti, Harju
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM II
157 Kaarel Kure 1984 mees M Eesti, Tartu maakond
Valio
Valio Eesti AS
158 Risto Mõttus 1985 mees M Eesti, Tartu maakond
PURUSTAJA
159 Rene Hein 1980 mees M Eesti, Harju
160 Juhan Salm 1990 mees M Eesti, Harju maakond
161 Ergo Altin 1996 mees M Eesti, Tartu maakond
162 Indrek Sauväli 1974 mees M40 Eesti, Pärnu maakond
SK KALJU RATTATIIM
SINDI SPORDIKLUBI KALJU
163 Andres Kiigemägi 1959 mees M55 Eesti, Lääne-Virumaa
RAKKE GIANT TEAM
164 Martin Kull 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond
Allew Ehitus
165 Marek Ladva 1972 mees M40 Eesti, Põlva maakond
166 Ergo Manninen 1989 mees M Eesti, Lääne-Virumaa
RR SIPLASED / LATER
167 Ailen Mälgi 1983 naine N30 Eesti, Tartu maakond
CYCLON
Peloton
168 Kalev Sildaru 1959 mees M55 Eesti, Harju maakond
lebo racing
169 Enn Altin 1971 mees M40 Eesti, Tartu maakond
170 Jaanus Järveoja 1963 mees M50 Eesti, Tartu maakond
171 Jaak Tammemägi 1968 mees M45 Eesti, Harju maakond
172 Reeda Tuula 1977 naine N30 Eesti, Harju maakond
CYCLON
173 Aleksandr Varikov 1983 mees M Eesti, Võru maakond
174 Tarvi Viks 1969 mees M45 Eesti, Harju maakond
175 Andres Keär 1963 mees M50 Eesti, Lääne-Virumaa
RAKKE GIANT TEAM
176 Harri Viks 1970 mees M45 Eesti, Valga maakond
177 Elmo Räbus 1970 mees M45 Eesti, Viljandimaa
ITEE
178 Aleksei Šapotšnikov 1996 mees M Eesti, Ida-Viru maakond
Narva Kutseõppekeskus
179 Kristjan Raud 1984 mees M Eesti, Valga maakond
SK Raudsõrmus
180 Rain Vaard 1985 mees M Eesti, Valga maakond
181 Tõnu Eelma 1970 mees M45 Eesti, Lääne-Virumaa
RR Siplased
182 Madis Lepiksaar 1989 mees M Eesti, Lääne-Viru
RR SIPLASED / LATER
183 Ivar Perm 1965 mees M50 Eesti, Tartu maakond
PURUSTAJA
184 Rita Toome 1970 naine N30 Eesti, L-Virumaa
REDBIKE / PURUSTAJA
185 Hendrik Kiristaja 1996 mees M Eesti, Harju maakond
186 Helin Pungas 1988 naine N Eesti, Harjumaa
REDBIKE / PURUSTAJA
187 Reiko Anniko 1990 mees M Eesti, Valga maakond
188 Andrus Mikk 1969 mees M45 Eesti, Harju maakond
189 Aivar Pärnamets 1969 mees M45 Eesti, Lääne-Virumaa
RAKKE GIANT TEAM
190 Toomas Lepik 1979 mees M Eesti, Tartumaa
ASTRO BALTICS
191 Riho Kikkas 1976 mees M Eesti, Tartu maakond
Valio
Valio Eesti AS
192 Hannes Falten 1973 mees M40 Eesti, Harju maakond
193 Robert Kimmel 1971 mees M40 Eesti, Harju maakond
194 Reigo Türk 1985 mees M Eesti, viljandi
195 Rein Lehtmets 1968 mees M45 Eesti, Valga maakond
KARUPESA TEAM
196 Jaanus Kaik 1977 mees M Eesti, Harju maakond
PURUSTAJA
197 Lauri Liivet 1980 mees M Eesti, Harju maakond
198 Kaspar Kõiv 1998 mees M18 Eesti, Võru maakond
Haanja rattaklubi
199 Peeter Tasane 1962 mees M50 Eesti, Pärnu maakond
SK Sindi Kalju
200 Tarmo Eerik 1982 mees M Eesti, Harjumaa
SAAREFOOD-1
201 Ilgvars Pletiens 1957 mees M55 Läti, Smiltenes Novads
202 Alar Jaanson 1984 mees M Eesti, Tartu maakond
203 Jaan Reiner 1969 mees M45 Eesti, Viljandi maakond
204 Vladimir Vinogradov 1966 mees M45 Eesti, Harju Maakond
205 Severi Laur 1978 mees M Eesti, viljandi
206 Vahur Kahu 1970 mees M45 Eesti, Viljandi maakond
207 Severin Israel 1982 mees M Eesti, Tartu maakond
208 Kristo Hütt 1980 mees M Eesti, Võru maakond
Haanja rattaklubi
209 Vello Reinik 1968 mees M45 Eesti, Pärnu maakond
Püha Loomaaed
210 Kristo Rossman 1979 mees M Eesti, Pärnu maakond
SK KALJU RATTATIIM
Sindi Spordiklubi KALJU
211 Mareck Kirch 1978 mees M Eesti, Harju maakond
212 Henry Kordmaa 1988 mees M Eesti, Harju maakond
213 Renee Praks 1975 mees M40 Eesti, Valgamaa
214 Andres Ütt 1986 mees M Eesti, Harju maakond
215 Tarmo Tamkivi 1966 mees M45 Eesti, Harju maakond
216 Steve Võsu 1985 mees M Eesti, Harju maakond
Westline Team
217 Aiko Klaos 1981 mees M Eesti, Tartumaa
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM II
218 Aivar Prants 1977 mees M Eesti, Harju maakond
Eesti Raudtee
Eesti Raudtee Spordiklubi
219 Maksim Agarkov 1996 mees M Eesti, Ida-Viru maakond
Narva Kutseõppekeskus
220 Marco Haas 1969 mees M45 Eesti, Harju maakond
SAQ SC
221 Tarmo Urb 1979 mees M Eesti, Harju maakond
222 Priit Raidvee 1966 mees M45 Eesti, Tartu maakond
223 Sven Küttis 1967 mees M45 Eesti, Harju maakond
224 Rivo Varep 1980 mees M Eesti, Tartu maakond
225 Birgo Vene 1990 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
226 Tanel Mällas 1977 mees M Eesti, Harju maakond
227 Janno Joost 1968 mees M45 Eesti, Tartu maakond
Equa-Afterone
228 Tarmo Hanson 1986 mees M Eesti, Tartu maakond
Promens
229 Sille Mustonen 1987 naine N Eesti, Harju maakond
REDBIKE-ACTUAL PÜSSID
230 Liis Lõune 1990 naine N Eesti, Lääne-Virumaa
REDBIKE / PURUSTAJA
231 Marin Moks 1981 naine N30 Eesti, Harju maakond
REDBIKE-ACTUAL PÜSSID
232 Igors Hirte 1973 mees M40 Läti, Smiltenes Novads
233 Raivo Laanemets 1985 mees M Eesti, Tartu maakond
234 Indrek Sinisaar 1975 mees M40 Eesti, Harjumaa
Elioni Spordiklubi
235 Hanno Eerme 1969 mees M45 Eesti, Harjumaa
236 Heigo Otsa 1984 mees M Eesti, Tartu maakond
237 Tanel Uudeberg 1983 mees M Eesti, Valga maakond
Simuna SK / Talukartul.ee
238 Eike Laidver 1991 naine N Eesti, Tartumaa
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM II
239 Priit Lomp 1985 mees M Eesti, Valgamaa
240 Henri Ventmann 1979 mees M Eesti, Tartu maakond
241 Rainek Kuura 1981 mees M Eesti, Võru maakond
242 Peeter Hagen 1958 mees M55 Eesti, Tartu maakond
243 Kristjan Püttsepp 1977 mees M Eesti, Tartu maakond
244 Viljar Roosmaa 1985 mees M Eesti, Viljandi maakond
245 Tarvo Klais 1974 mees M40 Eesti, Valga maakond
246 Juho Joonas 1969 mees M45 Eesti, Võrumaa
247 Ragnar Krooni 1980 mees M Eesti, Järva maakond
GLASSDRIVE
Saint-Gobain Glass Estonia SE
248 Indrek Korb 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond
249 Eliise Suija 1993 naine N Eesti, Valga maakond
250 Rainer Vister 1985 mees M Soome, Uusimaa
Purustaja
251 Priit Alumaa 1966 mees M45 Eesti, Harju maakond
252 Vaido Tamm 1971 mees M40 Eesti, Harju maakond
253 Mattias Vadam 1984 mees M Soome, Uusimaa
254 Jaanus Vagel 1979 mees M Eesti, Viljandi maakond
255 Liina Märtin 1984 naine N30 Eesti, Harjumaa
SAAREFOOD-2
256 Tanel Tull 1982 mees M Eesti, Võru maakond
257 Meelis Ainsoo 1977 mees M Eesti, Põlva maakond
258 Argo Kull 1985 mees M Eesti, Tartu maakond
Promens
259 Alger Ers 1975 mees M40 Eesti, Tartu maakond
260 Steve Haas 1964 mees M50 Eesti, Harju maakond
261 Janno Liivak 1983 mees M Eesti, Tartu maakond
elva suusaklubi
262 Armands Briedis 1973 mees M40 Läti, Smiltenes Nov.
263 Karl Oissar 1957 mees M55 Eesti, Jõgeva maakond
264 Annika Tuul 1976 naine N30 Eesti, Harju maakond
REDBIKE-ACTUAL PÜSSID
265 Dmitri Dugin 1986 mees M Eesti, Tartu maakond
266 Marko Suslov 1982 mees M Eesti, Tartu maakond
GLASSDRIVE
Saint-Gobain Glass Estonia SE
267 Priit Murumets 1979 mees M Eesti, Harju maakond
268 Ragnar Remiküll 1968 mees M45 Eesti, Lääne-Virumaa
RR SIPLASED / METSAHAKE
269 Triin Veske 1986 naine N Eesti, Harjumaa
SAAREFOOD
270 Tõnis Raamets 1975 mees M40 Eesti, Harju maakond
271 Rando Roomets 1971 mees M40 Eesti, Tartu maakond
272 Harry Õunpuu 1968 mees M45 Eesti, Harju maakond
273 Siiri Visnapuu 1973 naine N30 Eesti, Harjumaa
SAAREFOOD-2
274 Janar Raudsepp 1980 mees M Eesti, Tartu maakond
275 Maili Kahu 1972 naine N30 Eesti, Viljandi maakond
276 Tamur Tensing 1967 mees M45 Eesti, Põlva maakond
SK Pleki Pande
277 Hallar Merisaar 1977 mees M Eesti, Tartu maakond
Promens
278 Maive Tummeltau 1965 naine N30 Eesti, Harju maakond
REDBIKE-ACTUAL PÜSSID
279 Sulev Haldre 1956 mees M55 Eesti, Tartu maakond
280 Peet Paal 1953 mees M55 Eesti, Viljandi maakond
281 Risto Kivisikk 1979 mees M Eesti, Harju maakond
282 Erkki Mikenberg 1972 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
RR SIPLASED / METSAHAKE
283 Paavo Purde 1983 mees M Eesti, Harju maakond
284 Kalle Kolberg 1970 mees M45 Eesti, Ida-Viru maakond
Narva Kutseõppekeskus
285 Kuido Kaskla 1978 mees M Eesti, Harju maakond
PURUSTAJA
286 Timo Solna 1987 mees M Eesti, Tartu maakond
287 Indrek Sarapuu 1973 mees M40 Eesti, Tartu maakond
288 Ergo Raudsepp 1982 mees M Eesti, Tartumaa
ASTRO BALTICS
289 Jaanus Robi 1973 mees M40 Eesti, Tartu maakond
290 Tarmo Keel 1989 mees M Eesti, Lääne-Virumaa
291 Erki Pogoretski 1980 mees M Eesti, Harjumaa
292 Rainer Punga 1986 mees M Eesti, Tartu maakond
Jõhvi Motoklubi
293 Katre Tombu 1982 naine N30 Eesti, Tartu maakond
294 Reigo Väli 1968 mees M45 Eesti, Harju maakond
295 Arlis Kaljusaar 1984 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
296 Kulvo Jõõger 1976 mees M Eesti, Harju maakond
297 Aare Viil 1972 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
Omniva Spordiklubi
298 Marko Mei 1990 mees M Eesti, Pärnu maakond
299 Hando Soonpuu 1969 mees M45 Eesti, Tartu maakond
300 Taavi Luts 1968 mees M45 Eesti, Tartu maakond
301 Sirje Igel 1981 naine N30 Eesti, Harju maakond
302 Lea Karjane 1972 naine N30 Eesti, Rapla maakond
303 Valdur Kohandi 1983 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
304 Uwe Ottender 1967 mees M45 Eesti, Raplamaa
ITEE
305 Alan Kiil 1981 mees M Eesti, Harjumaa
306 Villu Veel 1971 mees M40 Eesti, Saare maakond
Spordiklubi Maailmarändurid
307 Jaanis Merila 1973 mees M40 Eesti, Tartu maakond
308 Kaido Hanikat 1967 mees M45 Eesti, Harju maakond
309 Kristin Lepikson 1984 naine N30 Eesti, Harju maakond
REDBIKE-ACTUAL PÜSSID
310 Dmitri Laanemaa 1998 mees M18 Eesti, Ida-Viru maakond
Narva Kutseõppekeskus
311 Ivo Suur 1989 mees M Eesti, Harjumaa
312 Silver Schultz 1988 mees M Eesti, Pärnumaa
313 Allan Oras 1975 mees M40 Eesti, Harjumaa
314 Sören Rhiger Jörgensen 1970 mees M45 Eesti, Lääne-Virumaa
RR SIPLASED / METSAHAKE
315 Kadri-Ann Jundas 1970 naine N30 Eesti, Lääne-Virumaa
316 Matvei Batulin 1998 mees M18 Eesti, Ida-Viru maakond
Narva Kutseõppekeskus
317 Kristjan Johanson 1997 mees M18 Eesti, Viljandimaa
318 Reio Toom 1997 mees M18 Eesti, Viljandimaa
319 Marek Kostabi 1976 mees M Eesti, Võru maakond
320 Janar Schüts 1986 mees M Eesti, Tartu maakond
321 Peeter Saarep 1952 mees M55 Eesti, Valga maakond
322 Urmas Kibe 1981 mees M Eesti, Viljandi maakond
323 Marko Ööman 1975 mees M40 Eesti, Harju
REDBIKE-ACTUAL III
324 Indrek Kask 1972 mees M40 Eesti, Harju
REDBIKE-ACTUAL III
325 Tarmo Gutmann 1972 mees M40 Eesti, Harjumaa
326 Tiit Šumanov 1960 mees M55 Eesti, Lääne-Viru maakond
327 Sigmar Koitsaar 1990 mees M Eesti, Tartu maakond
GLASSDRIVE
Saint-Gobain Glass Estonia SE
328 Heigo Põld 1968 mees M45 Eesti, Harjumaa
SAAREFOOD-2
329 Margo Kingo 1982 mees M Eesti, Tartu maakond
330 Andre Küüsvek 1967 mees M45 Eesti, Pärnu maakond
331 Kaspar Lind 1978 mees M Eesti, Tartu maakond
332 Piret Urmet 1967 naine N30 Eesti, Harju maakond
333 Margus Reinoja 1969 mees M45 Eesti, Tartu maakond
334 Markus Himma 1993 mees M Eesti, Tartu maakond
HoneyPower
335 Aleksei Muravev 1971 mees M40 Venemaa, Leningrad oblast
336 Rainer Villemson 1983 mees M Eesti, Põlva maakond
337 Marek Pani 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond
338 Andrey Denisov 1972 mees M40 Venemaa, Pskov
339 Vahur Valvas 1981 mees M Eesti, Tartu maakond
RTR
340 Dmitry Parygin 1974 mees M40 Venemaa, Pskov region
Pskov Ski Team
341 Igor Sinelnikov 1973 mees M40 Venemaa, Pskov region
Pskov Ski Team
342 Raul Vahisalu 1973 mees M40 Eesti, Harju maakond
343 Indrek Peterkopf 1970 mees M45 Eesti, Tartu maakond
Toetuse väejuhatus
Toetuse
344 Meelis Pärn 1971 mees M40 Eesti, Valga maakond
345 Peeter Voolaid 1953 mees M55 Eesti, Valga maakond
346 Reet Kinks 1963 naine N30 Eesti, Tartu maakond
347 Tõnu Kaukis 1956 mees M55 Eesti, Harju maakond
348 Mart-Anton Vendelin 1997 mees M18 Eesti, Pärnu maakond
Jalgrattaklubi Viko
349 Sulev Kraam 1980 mees M Eesti, Harju maakond
350 Reimo Nook 1971 mees M40 Eesti, Harju maakond
351 Kalle Karrofeldt 1979 mees M Eesti, Tartu maakond
352 Tarmo Ojasaar 1978 mees M Eesti, Jõgeva maakond
353 Erko Tamuri 1969 mees M45 Eesti, Harju maakond
354 Koit Sammel 1966 mees M45 Eesti, Harju maakond
355 Kristo Prangel 1998 mees M18 Eesti, Valga maakond
CFC rattaklubi
356 Ahti Prits 1964 mees M50 Eesti, Harju maakond
357 Janek Kadarik 1975 mees M40 Eesti, Rapla maakond
Raplamaa Rattaklubi KoMo
358 Kalle Kadarik 1972 mees M40 Eesti, Saare maakond
Raplamaa Rattaklubi KoMo
359 Iljar Kabral 1975 mees M40 Eesti, Valgamaa
360 Ülar Lehiste 1970 mees M45 Eesti, Valgamaa
361 Rait Pallo 1974 mees M40 Eesti, Valgamaa
362 Ojari Paas 1973 mees M40 Eesti, Valga maakond
Viimsi Rattaklubi
363 Mart Meltsov 1961 mees M50 Eesti, Võru maakond
364 Margus Maidre 1978 mees M Eesti, Rapla maakond
365 Kristian Popp 1977 mees M Eesti, Pärnu maakond
366 Andres Arro 1982 mees M Eesti, Valga maakond
367 Tauno Vare 1974 mees M40 Eesti, Pärnu maakond
368 Ervin Luur 1957 mees M55 Eesti, Pärnu maakond
Püha Loomaaed
369 Ats Kask 1985 mees M Eesti, Viljandi maakond
370 Tiit Lehto 1972 mees M40 Eesti, Tartu maakond
371 Magnar Alev 1972 mees M40 Eesti, Valga maakond
372 Regina Kaal 1981 naine N30 Eesti, Harju maakond

...