Et En

Registreerunud

Registreerunute nimekirja uuendatakse kord ööpäevas. Viimati uuendatud 16.05.2022 20:40.
Kokku: 657
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton): 185
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton): 361
Noorte- ja matkasõit: 111
mees: 580
naine: 77
Nimi Võistkond/Organisatsioon Distants
Martin Aalmann
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Madis Aasalo
CFC
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Meelis Aasla
Škoda Laagri
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Madis Abel
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Urmas Adamson
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Christofer Ader
Noorte- ja matkasõit
Richard Ader
Noorte- ja matkasõit
Marek Adli
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Jaanus Adusoo
REDBIKE / HIIEKO
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Ivar Agar
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Erik Aibast
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM II
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Janno Aksin
HAWAII EXPRESS
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Kalev Albri
RedBike
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Magnar Alev
Redbike
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Gerda Algre
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Aare Allaje
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Kaur Allaje
Noorte- ja matkasõit
Alar Alumaa
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Matis Alusalu
MAMILY NATIONAL PRO MTB RACING TEAM 1
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Jaan Alvela
RÕUGE RACING TEAM
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Andy Andla
Sportlove
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Kaur Andresson
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Aivo Anier
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Maido Animägi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Elar Anneljas
ABB AS
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Silver Annion
Keremeister
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Aimar Apri
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Rait Ärm
Porter Racing
Noorte- ja matkasõit
Adeele Arnek
RR Siplased / VITAX
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Anti Arumägi
REDBIKE / HIIEKO
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Alvar Asi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Krister Aule
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Ranno Aun
MAMILY NATIONAL PRO MTB RACING TEAM 1
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Caspar Austa
TÜ ASK
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Ravshan Balgabaev
Infocus Team
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Anton Bazõlev
Aducco
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Vladimir Beljajev
Tartu SK Velo
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Gunnar Bergvald
SPORDIPARTNER
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Kaur Bloom
Noorte- ja matkasõit
Marina Bloom
Noorte- ja matkasõit
Hans Markus Danilas
Otepää Rattaklubi
Noorte- ja matkasõit
Meelis Danilas
Otepää Rattaklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Indro Dsilna
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Andrus Ebber
RR SIPLASED / LATER
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Elisabeth Ebras
Noorte- ja matkasõit
Kristo Ebras
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Tõnu Eelma
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Agris Eensalu
SK Pleki Pande
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Ott Eensalu
Nõmme Rattaklubi
Noorte- ja matkasõit
Hanno Eerme
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Andres Ehavee
Tervisesport
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Enno Eilo
SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Tiit Einmaa
Eesti Raudtee
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Raino Einroos
CC Rota Mobilis
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Kevin Ivar Elenurm
Noorte- ja matkasõit
Avo Eljas
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Toomas Ellmann
Enervit
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Armas Elo
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Sven Elur
KEKKILÄ VILJANDI RATTAKLUBI 2
Viljandi Rattaklubi
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Tarmo Ennok
CC Rota Mobilis
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Indrek Epner
Saksa Automaatika ProTeam
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Risto Erik
Sportlove
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Toomas Erikson
REDBIKE / HIIEKO
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Margo Erm
Spordiklubi IKS
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Ardu Ernits
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Indrek Ester
BBTechnics - Kose AMK ct
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Rando Marten Evendi
Porter Racing
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Martti Geimonen
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Konstantin Gorbunov
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Aleksandr Gostev
ABB Spordiklubi
ABB AS
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Dmitri Gostev
ABB Spordiklubi
ABB AS
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Edijs Grants
BOSCH TEAM
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Ingus Grants
BOSCH TEAM
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Marko Greenbaum
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Vadim Gritsjuk
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Leino Gromov
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Eliina Grünberg
Noorte- ja matkasõit
Harry Grünberg
Porter Racing
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Henry Grünberg
Porter Racing
Noorte- ja matkasõit
Liis Grünberg
Neiud Sinises
Porter Racing
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Priit Grünberg
Porter Racing
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Tarmo Gutmann
ABB Spordiklubi
ABB AS
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Maiken Haarde
ABB AS
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Marco Haas
SAQ SC
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Viljar Haav
VIIMSI SPORT
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Alar Hansar
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Rene Hein
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Hardi Heinsar
SCOUTSPATALJON TEAM
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Kaido Hermat
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Eric Hints
SAARE 1
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Kairi Hints
SAAREPIIGA
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Laur Hiob
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Janek Hirs
RR SIPLASED / LATER
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Marek Hirs
RR SIPLASED / METSAHAKE
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Harro Hoog
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Indrek Hubel
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Madis Hubel
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Janno Idavain
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Heigo Jaadla
SAARE 2
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Age Jaanimets
velo clubbers
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Janek Jakobsoo
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Veiko Jakovets
Telia Spordiklubi
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Martti Jalasto
Sportlove
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Margus Jamnes
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Brent Janno
Noorte- ja matkasõit
Janar Janno
RR SIPLASED / VERX
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Mihkel Järve
Elisa Spordiklubi
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Helje Järveoja
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Jaanus Järveoja
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Priit Järvloo
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Markus Järvsoo
Viljandi Rattaklubi
Noorte- ja matkasõit
Janek Jaškov
Procoating kostivere rattatiim
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Gert Jõeäär
VELOPLUS
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Stefan Johanson
Viljandi Rattaklubi
Noorte- ja matkasõit
Tõnu Juhkam
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Tauri Jürisaar
Noorte- ja matkasõit
Noel Jürlau
RedBike
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Tanel Käär
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Mairit Kaarjärv
RAKKE / PURUSTAJA NAISKOND
Noorte- ja matkasõit
Maris Kaarjärv
RAKKE / PURUSTAJA NAISKOND
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Marius Kaarjärv
Spordiklubi Rakke
Noorte- ja matkasõit
Tiit Kabonen
RR SIPLASED / LATER
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Maili Kahu
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Vahur Kahu
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Andre Kaibald
Porter Racing
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Tarmo Kalamats
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Pille Kalda
Eesti BMW Klubi
Noorte- ja matkasõit
Meelis Kaldma
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Reimo Kaldma
Noorte- ja matkasõit
Raul Kaldre
Porter Racing
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Taimar Kallari
ASTRO BALTICS
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Urmas Kallas
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Raimo Kallaste
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Tarmo Kallaste
CYCLON TEAM
CYCLON
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Kaspar Kallion
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Kalvo Kalmu
SAKU SUUSAKLUBI
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Peeter Kand
Velo clubbers
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Kadri Kangur
Tervisesport
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Heiki Kanistik
Sportland
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Riho Kapp
Ambla SK
AMBLA
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Roman Karanets
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Janika Karus
Noorte- ja matkasõit
Kaido Kaschan
velo clubbers
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Andres Kase
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Andrus Kasekamp
CYCLON TEAM
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Janno Kasemaa
AS SEB Pank
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Uno Kaseväli
MAN Sport Team
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Vladimir Katin
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Kaupo Kattai
TEAM AMPS
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Väino Kaur
Sindi Spordiklubi KALJU
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Viesturs Kazainis
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Andres Keär
SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Jaanus Keerberg
Ambla SK
AMBLA
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Kasper Keerberg
AMBLA
Noorte- ja matkasõit
Oliver Keller
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM III
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Jaanus Kertsman
kose amk
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Andres Kesvatera
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Kristen Kibe
Viljandi rattaklubi
Noorte- ja matkasõit
Urmas Kibe
Noorte- ja matkasõit
Hans Andre Kiigemägi
SPORDIKLUBI RAKKE
Noorte- ja matkasõit
Sander Kiil
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Ede Eliisabet Kiisk
Adduco
Noorte- ja matkasõit
Kaukko Kiisk
Adduco
Noorte- ja matkasõit
Lauri Kiivit
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Andrus Kikkas
SOUDAL / Sportlove
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Erki Kikkerpill
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Maarja Kikkerpill
Noorte- ja matkasõit
Raiko Kimmel
SAARE 1
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Robert Kimmel
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Andra King
ABB AS
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Ailar Kiristaja
velo clubbers
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Hendrik Kiristaja
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Kuldar Kirt
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Kalvi Kitsnik
Haanja Rattaklubi
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Raul Kivimäe
Kulgur Team
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Raimo Kivioja
RR SIPLASED / LAADA CAFE
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Eliise Kivistu
Spordiklubi Rakke
Noorte- ja matkasõit
Aiko Klaos
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM II
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Hugo Klaos
Koidu Suusaklubi
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Toomas Kogger
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Kaire Koik
Porter Racing
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Meelis Koik
Porter Racing
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Indrek Koitla
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Marek Kõiv
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM II
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Denis Kondaev
Buff/Äkke MTB team
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Andrus Konga
Porter Racing
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Kalmer Kongo
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Ruudi Konrad
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Indrek Korb
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Henry Kordmaa
Sportlove
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Toomas Kõrge
SAARE 2
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Oskar Kõrgesaar
TÜASK
Noorte- ja matkasõit
Aivar Kotkas
Noorte- ja matkasõit
Raul Kotov
velo clubbers
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Guntis Kozilans
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Raul Kozlov
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Rudolf Krainik
Noorte- ja matkasõit
Robin Kreegimets
RR SIPLASED / METSAHAKE
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Karin Kriis
AT Sport
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Viljar Kriis
AT Sport
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Helar Kriisa
RR SIPLASED / VERX
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Kaido Kriisa
CC Rota Mobilis
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Tiina Kriisa
RR SIPLASED / VITAX
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Tõnis Kristal
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Joonas Iisop Krosmann
Noorte- ja matkasõit
Magnus Krusemann
KULGUR TEAM
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Ahto Kruusmann
CC Rota Mobilis
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Rene Kübar
SAARE 1
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Erki Kukk
VIIMSI SPORT
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Margus Kukk
CERBOS
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Anton Kulagin
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Karolina Kull
RAKKE / PURUSTAJA NAISKOND
Noorte- ja matkasõit
Oliver Kull
SPORDIKLUBI RAKKE
Noorte- ja matkasõit
Rait Kull
MAMILY NATIONAL PRO MTB RACING TEAM 1
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Alar Kulp
Metsahake
Noorte- ja matkasõit
Elo Kulp
Metsahake
Noorte- ja matkasõit
Kasper Kulp
Metsahake
Noorte- ja matkasõit
Siim Kulp
Metsahake
Noorte- ja matkasõit
Hannes Külv
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Karl-Erik Kumm
CYCLON
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Tanel Kuningas
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Rain Kuresoo
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Janek Kutsch
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Erik Kütt
TEAM AMPS
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Kevin Kütt
TÜASK
Noorte- ja matkasõit
Aadu Kuusk
.
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Keijo Kuusk
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Margus Kuusk
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Maikel Kuusma
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Mario Kuusma
SAINT GOBAIN GLASS ESTONIA SE
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Raido Laan
TÜASK
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Meelis Lääne
SAINT GOBAIN GLASS ESTONIA SE
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Ako Laanemäe
SPORDIKLUBI RAKKE
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Erki Laanemäe
KEKKILÄ VILJANDI RATTAKLUBI 1
Viljandi Rattaklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Rait Läänemets
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Aivar Laanjõe
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Elvis Leon Laanjõe
Kalevi Jalgrattakool
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Indrek Lääts
Staabi- ja sidepataljon
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Marek Ladva
BOSCH TEAM
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Mirtel Laht
Spordiklubi Rakke II
Noorte- ja matkasõit
Olavi Laht
Spordiklubi Rakke II
Noorte- ja matkasõit
Pärtel Lahtvee
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Eike Laidver
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM III
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Mihkel Laine
CC Rota Mobilis
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Hendrik Lakk
SAINT GOBAIN GLASS ESTONIA SE
Noorte- ja matkasõit
Mae Lang
TÜASK
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Tamur Lang
Sportlove
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Tea Lang
TÜASK
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Kullo Laos
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Allar Laugesaar
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Andres Laur
Suusahullud 
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Tarmo Leeman
REDBIKE / HIIEKO 2
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Rain Leenpalu
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Tõnis Leier
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Mehis Leigri
RR Siplased
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Indis Leming
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Lauri Lepalaan
PORTER RACING
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Toomas Lepik
ASTRO BALTICS
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Emeri Lepp
KULGUR TEAM
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Maario Libek
TÜ ASK
Noorte- ja matkasõit
Alar Liin
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Madis Liiv
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Aali Lill
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Timo Lillemäe
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Tanel Lillesaar
SAARE 2
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Indrek Lillo
www.advokaat.ee
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Sulev Lipp
VIIMSI SPORT
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Hendrik Lõhmus
ABB AS
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Sulev Lokk
Noorte- ja matkasõit
Martin Loo
Hawaii Express
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Illar Lood
SAINT GOBAIN GLASS ESTONIA SE
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Anti Looskari
REDBIKE / HIIEKO 2
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Andrus Lopp
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Liis Lõune
RAKKE / PURUSTAJA NAISKOND
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Annikki Lugenberg
CFC
Noorte- ja matkasõit
Arvi Lugenberg
Noorte- ja matkasõit
Kristo Luhaäär
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Liivo Luidre
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Tiit Lukas
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Mihhail Lukertšenko
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Sven Luks
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM II
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Marti Lung
PORTER RACING
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Vello Luts
AT Sport
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Karut Luur
Noorte- ja matkasõit
Villu Lüüsalu
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Joonas Maanurm
Veloplus Torq Pro Team
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Andres Maarits
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Alges Maasikmets
TEAM AMPS
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Marek Maasikmets
Kose AMK ct
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Martin Mäggi
Sportlove
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Allan Mägi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Margus Mägi
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Tarmo Maibak
Sportlove
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Janek Maidla
CC Rota Mobilis
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Rene Mainsoo
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Lauri Malsroos
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Mait Malsroos
Sportlove
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Margus Mängel
MAN Sport Team
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Margus Männa
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Urmas Männa
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Ergo Manninen
VIIMSI SPORT
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Mango Maranik
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Ahti Mardo
TEAM AMPS
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Mairi-Ruth Maripuu
Noorte- ja matkasõit
Jüri Märtmaa
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Kaido Martson
Velo Clubbers
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Vadim Mastepan
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Olavi Mätik
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Margus Meidla
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Hannes Meimre
SCOUTSPATALJON TEAM
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Erki Mental
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Jaanis Merila
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Joosep Mesi
Pärnu Kalevi Spordikool
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Merilin Metsalu
Aducco
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Veiko Mettis
BOSCH TEAM
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Madis Mihkels
TÜASK
Noorte- ja matkasõit
Rauno Miilmann
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Erkki Mikenberg
RR SIPLASED / VERX
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Ilia Mikhailov
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Kaido Mikk
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Paul Mikk
Viljandi Rattaklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Kaarel Mikkin
VIIMSI SPORT
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Margus Mikson
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Marek Milk
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM III
Noorte- ja matkasõit
Jan Minski
KULGUR TEAM
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Ivo Mölder
TÜRI RATTAKLUBI
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Tauno Mölder
Simuna SK
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Juri Molev
Infocus Team
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Anne Mari Mõttus
KEKKILÄ VILJANDI RATTAKLUBI
Viljandi Rattaklubi
Noorte- ja matkasõit
Kät Mõttus
BOSCH TEAM
Noorte- ja matkasõit
Marko Martti Mõttus
Viljandi Rattaklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Karl Multer
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Tauri Must
TÜRI RATTAKLUBI
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Tene Must
TÜRI RATTAKLUBI
Noorte- ja matkasõit
Madis Müürsepp
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Rainer Nagel
KULGUR TEAM
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Henry Närap
TÜASK
Noorte- ja matkasõit
Mairo Neem
Saunakliinik
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Robin Henrik Neem
Saunakliinik
Noorte- ja matkasõit
Tarmo Neemela
TEAM AMPS
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Rainer Neidra
SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Robi Niit
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Ahti Nirgi
Siplased
Noorte- ja matkasõit
Robin Nirgi
Siplased
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Siim Nirgi
RR SIPLASED / VERX
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Sten Eric Nirgi
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM II
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Tobias Nirgi
Siplased
Noorte- ja matkasõit
Raivo Nõmm
CYCLON TEAM
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Alar Nõmmik
TÜRI RATTAKLUBI
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Jaanika Nõmmik
TÜRI RATTAKLUBI
Noorte- ja matkasõit
Jaanus Nõmmik
TÜRI RATTAKLUBI
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Tõnu Nõmmik
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Valter Nõmmik
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Jan-Erik Nõmtak
Laki Logistics
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Asko Nurm
PORTER RACING
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Karl-Martin Nurm
Porter Racing
Noorte- ja matkasõit
Margit Odar
Noorte- ja matkasõit
Mairis Õispuu
RAKKE / PURUSTAJA NAISKOND
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Eero Oja
MAMILY NATIONAL PRO MTB RACING TEAM 1
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Heiki Ojasalu
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Kersti Johanna Ojasild
TÜASK
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Siim Ojaver
ASTRO BALTICS
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Imre Ojavere
Itella Estonia
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Raul Olesk
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Anu Oll
Noorte- ja matkasõit
Ever Oll
Eesti Energia
Noorte- ja matkasõit
Anti Oot
TEAM AMPS
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Ingmar Orav
Haanja Rattaklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Maario Orgla
Škoda Laagri
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Kaupo Ots
SCOUTSPATALJON TEAM
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Joosep-Mattias Õun
CFC
Noorte- ja matkasõit
Iiris Õunmaa
SAAREPIIGA
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Peet Paal
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Priit Paap
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Ursel Paap
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Raigo Paas
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Jürgen Paat
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Siim Padosepp
RÕUGE RACING TEAM
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Teet Paju
SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Thristan Paju
SPORDIKLUBI RAKKE
Noorte- ja matkasõit
Priit Pajumaa
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Taavi Päll
Sportlove
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Marianne Palusoo
Veloplus Torq Pro Team
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Marek Pani
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Andrey Panteleev
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Edvin Parksepp
RÕUGE RACING TEAM
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Peeter Parmask
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Mihkel Pärnalaas
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Aivar Pärnamets
SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Taavi Pärnamets
Noorte- ja matkasõit
Tea Pärnik
Areal team
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Aldur Parts
Õie Õhin
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Marina Pavlišina
InFocus Team
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Aimar Pedari
RR SIPLASED / METSAHAKE
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Hendrik-Ulvar Peets
Alutaguse Seikluspark
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Robert Peets
Alutaguse Seikluspark
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Tiit Pekk
Alutaguse Seikluspark
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Remo Pender
Sportlove
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Rait Pihelgas
Ambla SK
AMBLA
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Rauno Pihlak
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Richard Piho
CFC
Noorte- ja matkasõit
Andrus Pilt
Sportlove
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Armin Pilv
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Kaido Plovits
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Raino Pobbol
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Raivo Põder
ABB Spordiklubi
ABB AS
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Lauren Pohl
CFC
Noorte- ja matkasõit
Marko Pohl
AT Sport Team
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Erki Põld
Noorte- ja matkasõit
Mirko Põldma
RR SIPLASED / LAADA CAFE
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Alo Põldmaa
RR SIPLASED / LAADA CAFE
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Olaf Põldoja
vk Velron
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Tauno Põldoja
vk Velron
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Peeter Poopuu
REDBIKE / HIIEKO
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Vahur Pops
SPORDIPARTNER
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Aivar Prants
Eesti Raudtee
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Annabrit Prants
Kalevi Jalgrattakool
Noorte- ja matkasõit
Paavo Prii
ABB Spordiklubi
ABB AS
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Robin Pruul
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Peeter Puhke
Ambla SK
AMBLA
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Raivo Puhke
Eesti Raudtee
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Rauno Puhke
Ambla SK
AMBLA
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Viljar Puik
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Andre Pukk
RR SIPLASED / LATER
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Marian Punane
NEIUD SINISES
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Rene Punane
PORTER RACING
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Rainer Pungar
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Urmas Pungar
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Carl Markus Punkar
TÜASK
Noorte- ja matkasõit
Paavo Purde
SAARE 2
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Erki Pütsep
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Anneliis Puu
Sportlove
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Johann Mattias Puuorg
Porter Racing
Noorte- ja matkasõit
Sven Puusepp
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Kaupo Raag
velo clubbers
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Ermo Rae
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Rauno Raidloo
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Erik Raitviir
Velo Clubbers
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Jaak Raivo
SEB
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Aigar Raja
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Kristjan Randma
ASTRO BALTICS
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Veena Randväli
Noorte- ja matkasõit
Ivar Rannala
Noorte- ja matkasõit
Maribel Rannala
CFC
Noorte- ja matkasõit
Janar Rannamägi
Peetri Sport - Kirkeval
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Janno Rätsep
Haanja RK
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Peeter Rätsep
RR SIPLASED / METSAHAKE
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Ergo Raudsepp
ASTRO BALTICS
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Meelis Rebane
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Priit Rebane
Sportlove
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Arne Rehi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Maila Rehi
SAAREPIIGA
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Erki Rei
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Tarmo Rei
CFC
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Kirke Reier
Viljandi Rattaklubi
VRK
Noorte- ja matkasõit
Kusti Reier
Viljandi Rattaklubi
VRK
Noorte- ja matkasõit
Rivo Reila
MAMILY NATIONAL PRO MTB RACING TEAM 1
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Kuldar Reiljan
velo clubbers
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Mart Reinson
Noorte- ja matkasõit
Pärtel Reinson
Noorte- ja matkasõit
Rasmus Reinson
Noorte- ja matkasõit
Alar Reiska
Haanja Rattaklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Egon Rembla
Sportlove
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Janek Resev
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Katrin Rihma
SAAREPIIGA
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Janek Riiner
KEKKILÄ VILJANDI RATTAKLUBI 3
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Margus Riiner
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Janno Rillo
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Leho Rips
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Jaanika Rist
Kalevi jalgrattakool
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Enn Rohila
Noorte- ja matkasõit
Kaspar Rohtla
REDBIKE / HIIEKO 2
REDBIKE
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Valdek Rohtma
SAARE 1
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Eda Rohula
Noorte- ja matkasõit
Arvi Romandi
SAARE 1
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Roger Rooma
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM III
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Ron Rooni
cfc
Noorte- ja matkasõit
Siim Rostin
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Gunars Rozenbergs
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Ranno Rumm
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Dmitri Rusovitš
InFocus
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Tõnis Saar
Spordiklubi Rakke Meeskond
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Viljar Saare
AT Sport Team
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Janek Saareoks
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Peeter Saarep
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Martin Sagaja
Eesti Raudtee
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Daniil Šaginov
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Alar Sala
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Guido Salumäe
REDBIKE / HIIEKO 2
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Priit Saluste
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Laura Lizette Sander
Pärnu Kalevi Spordikool
Noorte- ja matkasõit
Joosep Sankmann
KEKKILÄ VILJANDI RATTAKLUBI 1
Viljandi Rattaklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Raul Sankovski
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Merilyn Sarikas
KEKKILÄ VILJANDI RATTAKLUBI
Viljandi Rattaklubi
Noorte- ja matkasõit
Silver Sauman
Eesti Raudtee
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Jüri Savitski
SPORDIPARTNER
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Sander Schmidt
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Urmet Seepter
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Annika Seero
SAAREPIIGA
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Taavi Selder
Veloplus Torq Pro Team
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Marko Sellik
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Kristo Sepp
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Sergei Serdjuk
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Erik Sever
Buff/Äkke MTB team
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Jaanus Sibul
Haanja Rattaklubi
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Marko Sigus
KULGUR TEAM
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Jan Siim
SPORDIKLUBI RAKKE
Noorte- ja matkasõit
Ivo Sild
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Kalev Sildaru
lebo racing
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Martin Sildre
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Madis Sildvee
RR SIPLASED / LAADA CAFE
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Märt Sildvee
RR SIPLASED / VERX
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Casbar Sillat
Noorte- ja matkasõit
Stig-Tristan Sillat
TÜASK
Noorte- ja matkasõit
Indrek Sinisaar
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Anet Sirvel
RR SIPLASED / VITAX
Noorte- ja matkasõit
Margus Sirvel
RR SIPLASED / LAADA CAFE
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Merili Sirvel
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Ivar Siska
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Mark Skirta
KEKKILÄ VILJANDI RATTAKLUBI 2
Viljandi Rattaklubi
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Aare Sõber
Leonhard Weiss Energy
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Sigmar Sokk
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Allar Soo
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Andres Soojärv
KULGUR TEAM
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Kristel Sandra Soonik
KEKKILÄ VILJANDI RATTAKLUBI
Viljandi Rattaklubi
Noorte- ja matkasõit
Indrek Sootla
ASTRO BALTICS
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Dmitri Sõptšenko
SPORDIPARTNER
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Dimitriy Sorokin
Rietumu-banka Riga
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Maksim Sova
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Sergey Spitsin
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Tair Stalberg
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM II
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Greete Steinburg
RAKKE / PURUSTAJA NAISKOND
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Sander Stimmer
Pärnu Kalevi SK
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Heigo Sulaoja
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Tiit Šumanov
RR SIPLASED / LATER
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Heikki Suokas
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Kalle Takel
SAARE 1
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Raul Talumaa
CC Rota Mobilis
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Daniel Talur
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Tarvi Talv
vk Velron
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Heiki Talvik
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Tarmo Tamkivi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Andro Tamkõrv
Noorte- ja matkasõit
Helmet Tamkõrv
TEAM AMPS
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Klarika Tamkõrv
Noorte- ja matkasõit
Bruno Tamm
CC Rota Mobilis
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Erki Tamm
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Ilmar Tamm
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Rauno Tamm
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Reimo Tamm
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Taago Tamm
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Tony Tamm
Viljandi Rattaklubi
Noorte- ja matkasõit
Olari Tammel
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Jaak Tammemägi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Tamur Tammine
Weekend Warriors
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Priit Tammisto
CFC
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Robert Tammoja
Redbike
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Mihkel Tammsalu
RÕUGE RACING TEAM
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Erik Tammsoo
Porter Racing
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Revon Tammur
TÜASK
Noorte- ja matkasõit
Liis Tamra
Noorte- ja matkasõit
Kirill Tarassov
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM III
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Tarmo Tarlap
PORTER RACING
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Siim Tarros
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Elina Tasane
KEKKILÄ VILJANDI RATTAKLUBI
viljandi rattaklubi
Noorte- ja matkasõit
Hans Teearu
Karupesa team
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Paul Teearu
OÜ Valga Puu
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Jaanos Tehvand
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Raido Temper
Saku Õlletehase Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Tavo Tenson
REDBIKE / HIIEKO
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Sten Teppan
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Tõnis Tiedemann
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Raiko Tigane
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Carolin Tiido
TÜASK
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Johannes Tiirats
KEKKILÄ VILJANDI RATTAKLUBI 1
Viljandi Rattaklubi
Noorte- ja matkasõit
Toomas Tiismaa
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Jaanus Tiisvend
Eesti Sportlane
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Taikki Tillemann
CC Rota Mobilis
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Taimar Timmi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Margus Tinno
velo clubbers
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Marec Tinnuri
ABB Spordiklubi
ABB AS
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Mark Tisler
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Tiimo Tõnisson
PORTER RACING
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Jaan Tõnissoo
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Tauri-Dag Tõnov
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Helin Toom
NEIUD SINISES
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Tauri Toom
Viljandi Rattaklubi
Noorte- ja matkasõit
Rita Toome
RR SIPLASED / VITAX
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Roland Toome
RR SIPLASED / METSAHAKE
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Janno Tooming
Kart
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Kaido Toonekurg
Rae Rattaklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Laura Tormet
NEIUD SINISES
Noorte- ja matkasõit
Janno Tosmin
TÜASK
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Vahur Trei
SAARE 2
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Eduard Treier
Noorte- ja matkasõit
Maria Treier
CFC
Noorte- ja matkasõit
Henri Treimuth
KEKKILÄ VILJANDI RATTAKLUBI 1
Vilandi Rattaklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Margus Tukia
SPORDIPARTNER
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Ivo Tupits
RR SIPLASED / LATER
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Reigo Türk
Viljandi Rattaklubi
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Silvia Türkson
Porter Racing
Noorte- ja matkasõit
Leonhard Tuvikene
Eesti Raudtee
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Hermo Uibo
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Janelle Uibokand
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Toomas Uiboleht
ASSA ABLOY
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Taavi Uke
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Kadri Ukrainski
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Erki Ulm
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Timo Undla
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Johannes Ütsik
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Andres Ütt
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Aimur Uuk
RR SIPLASED / METSAHAKE
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Aivar Uutar
AT Sport
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Mihkel Uutar
AT Sport
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Ivar Vaab
RR SIPLASED / LAADA CAFE
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Andres Vaher
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Vallo Vahesaar
Kadrina EPT
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Magnus Vaht
AT Sport
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Ermet Vain
Rae Rattaklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Marek Valg
Noorte- ja matkasõit
Raini Valgma
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Reigo Väli
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Markus Välja
Noorte- ja matkasõit
Martti Välk
CYCLON TEAM
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Henri Valmsen
KEKKILÄ VILJANDI RATTAKLUBI 1
Viljandi rattaklubi
Noorte- ja matkasõit
Meelis Varend
WEEKEND WARRIORS
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Rivo Varep
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Sander Värv
REKORD CC
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Daniel Vasser
Noorte- ja matkasõit
Joosep Veelmaa
SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND
Noorte- ja matkasõit
Toomas Veidemann
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Valdek Venno
BBTechnics- Kose AMK ct
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Karl Mihkel Vent
TÜASK
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Märt-Harald Vernik
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Triin Veske
SAAREPIIGA
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Riina Veskimäe
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM III
Noorte- ja matkasõit
Heigo Veskiväli
Simuna Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Toomas Viigipuu
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Janek Viikoja
Sindi SK KALJU
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Aivo Viilop
Porter Racing
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Veiko Viira
Tervisrsport
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Rauno Viitmann
SCOUTSPATALJON TEAM
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Aivar Villemson
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Tarmo Visnapuu
VIIMSI SPORT
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Jüri Vlassov
SAARE 2
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Jarmo Voitra
TÜASK
Noorte- ja matkasõit
Andrus Volk
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Ainars Volts
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Janar Vonk
Radisson Blu
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Toomas Vool
KEKKILÄ VILJANDI RATTAKLUBI 1
Viljandi Rattaklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Steve Võsu
MAMILY NATIONAL PRO MTB RACING TEAM 1
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Vladimir Všivtsev
Buff/Äkke MTB team
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Victoria Zdeblovskaya
marathoncup.ru
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Alexey Zdeblovskiy
marathoncup.ru
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Sergei Želtov
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Arvo Zuts
Ehitusmeister
Noorte- ja matkasõit
Robi Zuts
VKK
Noorte- ja matkasõit

...