Et En

Registered

Registreerunute nimekirja uuendatakse kord ööpäevas. Viimati uuendatud 24.05.2024 23:40.
Name Võistkond/Organisatsioon Distance
Marta-Nora Alaväli
TÜASK
Lühike distants - 11.5 km
Margret Alttoa
Moomoo klubi
Icosagen AS
Täispikk distants - 23.2 km, vabaklass
Krete Auser
moomoo
Mapri Ehitus OÜ
Täispikk distants - 23.2 km, vabaklass
Avely Austa
TYASK
MTÜ Telia Spordiklubi
Lühike distants - 11.5 km, vabaklass
Antti Haljak
R.U.S.T.
Täispikk distants - 23.2 km
Robert Sebastian Heinsar
Lõuna-Eesti Rattaklubi
Lühike distants - 11.5 km
Maximilian Huck
TÜASK
Lühike distants - 11.5 km
Joel Juhanson
Tripassion Triatloniklubi
Täispikk distants - 23.2 km
Rainer Kaljumäe
Täispikk distants - 23.2 km
Martin Karro
Tüask
Lühike distants - 11.5 km
Kaspar Kers
Lõuna Eesti rattaklubi
Lühike distants - 11.5 km
Riina Klais-Peets
Rein Taaramäe Rattaklubi
Täispikk distants - 23.2 km
Meelis Leidt
Peloton
Lühike distants - 11.5 km, vabaklass
Margus Mikk
Sparta Spordiklubi
Täispikk distants - 23.2 km
Mirjam Minin
Lühike distants - 11.5 km, vabaklass
Kurmo Neemela
Dünamo
Kurmo Rattaäri OÜ
Täispikk distants - 23.2 km
Liis Nemvalts
Mapri Ehitus
Täispikk distants - 23.2 km
Allan Oras
moomooklubi
Disaintekstiil OÜ
Täispikk distants - 23.2 km, vabaklass
Kristi Oras
moomooklubi
Disaintekstiil OÜ
Lühike distants - 11.5 km, vabaklass
Oliver Peerna
TÜASK
Lühike distants - 11.5 km
Rihard Perv
Lühike distants - 11.5 km
Rebecca Pikner
Lõuna Eesti Rattaklubi
Lühike distants - 11.5 km
Carmen-Anete Plakso
TÜASK
Lühike distants - 11.5 km
Martti Poolak
Lõuna-Eesti Rattaklubi
Lühike distants - 11.5 km
Marika Rohtla
TMB Element Spordiklubi
Täispikk distants - 23.2 km, vabaklass
Oskar-Martin Ruder
TÜASK
Täispikk distants - 23.2 km
Marten Seesmaa
Lõuna-Eesti Rattakluibi
Lühike distants - 11.5 km
Anni Seiler
Täispikk distants - 23.2 km, vabaklass
Martin Seiler
Täispikk distants - 23.2 km
Tomi Siilbek
Lõuna-Eesti Rattaklubi
Lühike distants - 11.5 km
Tarmo Siimsaare
21CC Triatloniklubi
Mapri Ehitus OÜ
Täispikk distants - 23.2 km
Linda Silmere
TÜASK
Lühike distants - 11.5 km
Mattias Silmere
Lühike distants - 11.5 km
Anette Teder
Haaslava MTB
Lühike distants - 11.5 km
Christine Teder
Haaslava MTB
Lühike distants - 11.5 km
Feeliks Teder
Haaslava MTB
Täispikk distants - 23.2 km, vabaklass
Roobert Teder
Haaslava MTB
Lühike distants - 11.5 km
Sander Teder
Haaslava MTB
Lühike distants - 11.5 km
Ülo Treufeldt
KJK
Täispikk distants - 23.2 km
Vladimir Tsypin
Tartu Ülikooli Akadeemiline spordiklubi
Täispikk distants - 23.2 km, vabaklass
Eliis Veske
Lõuna-Eesti Rattaklubi
Lühike distants - 11.5 km
Anette Zukker
Tripassion Triatloniklubi
Täispikk distants - 23.2 km

...