Et En
Open competition menu

Nimisponsor

Soudal
AS RMW

Toetajad

Eesti Kultuurkapital
Hawaii Express
Nutrend
ROL AF
Rapla Vald
Rapla Maakonna Spordiliit
Sadolin Spordihoone
Frank Kutter
Kommi asemel
Minna Sahver
Raplamaa Rattaklubi KoMo

Registered

Registreerunute nimekirja uuendatakse kord ööpäevas. Viimati uuendatud 05.08.2021 20:20.
Kokku: 191
I start - M/N8, M/N10: 23
II start - M/N12: 48
III start - M/N14: 29
IV start - M/N16: 12
V start - OPEN mehed põhisõit: 31
VI start - NAISED + SEENIORID: 48
male: 156
female: 35
Name Võistkond/Organisatsioon Distance
Rasmus Aarela
Viljandi Rattaklubi
II start - M/N12
Gevert Aola
Pärnu Spordiselts Kalev
II start - M/N12
Zlata Broniševskaja
II start - M/N12
Kristers Celitans
II start - M/N12
Carl Peeter Dooner
II start - M/N12
Artem Dumov
Team Petrogradets
II start - M/N12
Diana Elagina
Team Petrogradets
II start - M/N12
Richard Hansons
II start - M/N12
Ralf Hürden
II start - M/N12
Uku Järv
II start - M/N12
Mairit Kaarjärv
SK Rakke
II start - M/N12
Herlen Kajo
II start - M/N12
Helvijs Kancers
BELO Cycling Project
II start - M/N12
Kaur Kannel
Viljandi Rattaklubi
II start - M/N12
Märt Kannel
Viljandi Rattaklubi
II start - M/N12
Marcus Kiilaspea
Viljandi Rattaklubi
Marcus Kiilaspea
II start - M/N12
Ott Kiivit
Kalevi Jalgrattakool
II start - M/N12
Viktor Kovõlin
II start - M/N12
Karolina Kull
II start - M/N12
Andro Kurg
VIKO
II start - M/N12
Rasmus Kuum
Kalevi Jakgrettakool
II start - M/N12
Linda Lensment
Kalevi Jalgrattakool
II start - M/N12
Robin Luht
Peloton
II start - M/N12
Karl-Henrik Mollberg
Viljandi Rattaklubi
II start - M/N12
Rasmus Nõmm
Nõmme Rattaklubi MTU
II start - M/N12
Andri Pärn
80072321
II start - M/N12
Anastasia Petrova
Team Petrogradets
II start - M/N12
Lauren Pohl
II start - M/N12
Maribel Rannala
II start - M/N12
Rudolfs Raudzins
II start - M/N12
Karel Gustav Rei
II start - M/N12
Mae Reintop
Raplamaa Rattaklubi KoMo
II start - M/N12
Sten Markus Ringi
Kalevi Jalgrattakool
Kalevi Jalrgattakool
II start - M/N12
Ron Rooni
12152608
II start - M/N12
Rainer Rullingo
VIKO
II start - M/N12
Robi Saar
Pärnu Spordiselts Kalev
II start - M/N12
Georg Salupuu
Kuusalu Rattaklubi
II start - M/N12
Dmitrii Semenov
Team Petrogradets
II start - M/N12
Silver Semjonov
II start - M/N12
Sten Erik Soiver
II start - M/N12
Remo Somelar
II start - M/N12
Sebastian Suppi
II start - M/N12
Leander Tammistu
II start - M/N12
Ats Untera
II start - M/N12
Marko Vain
Raplamaa Rattaklubi KoMo
II start - M/N12
Andreas Vilbaste
II start - M/N12
Alex-Sander Zapotõlok
Viljandi Rattaklubi
II start - M/N12
Jane Zeltova
II start - M/N12

...