Et En
Open competition menu

Nimisponsor

Soudal
AS RMW

Toetajad

Eesti Kultuurkapital
Hawaii Express
Nutrend
ROL AF
Rapla Vald
Rapla Maakonna Spordiliit
Sadolin Spordihoone
Frank Kutter
Kommi asemel
Minna Sahver
Raplamaa Rattaklubi KoMo

Registered

Registreerunute nimekirja uuendatakse kord ööpäevas. Viimati uuendatud 23.06.2021 23:25.
Kokku: 191
I start - M/N8, M/N10: 23
II start - M/N12: 48
III start - M/N14: 29
IV start - M/N16: 12
V start - OPEN mehed põhisõit: 31
VI start - NAISED + SEENIORID: 48
male: 156
female: 35
Name Võistkond/Organisatsioon Distance
Rasmus Aarela
Viljandi Rattaklubi
II start - M/N12
Roman Afonin
I start - M/N8, M/N10
Markku Ainsalu
VI start - NAISED + SEENIORID
Janno Aksin
Hawaii Express
VI start - NAISED + SEENIORID
Martin Anier
IV start - M/N16
Gevert Aola
Pärnu Spordiselts Kalev
II start - M/N12
Rait Ärm
Cycling Tartu
V start - OPEN mehed põhisõit
Aaron Aus
IV start - M/N16
Zlata Broniševskaja
II start - M/N12
Kristers Celitans
II start - M/N12
Lauris Celitans
Garām ejot/Nanotev.lv
VI start - NAISED + SEENIORID
Tatjana Dobolina
Spordipartner
VI start - NAISED + SEENIORID
Carl Peeter Dooner
II start - M/N12
Artem Dumov
Team Petrogradets
II start - M/N12
Kristian Ebras
I start - M/N8, M/N10
Kristo Ebras
VI start - NAISED + SEENIORID
Siim Eenma
III start - M/N14
Diana Elagina
Team Petrogradets
II start - M/N12
Daria Fomina
Team Petrogradets
VI start - NAISED + SEENIORID
Andris Gavrikovs
V start - OPEN mehed põhisõit
Priit Grünberg
VI start - NAISED + SEENIORID
Mairold Hanson
Pärnu Kalev Spordikool
I start - M/N8, M/N10
Katrina Hansone
I start - M/N8, M/N10
Richard Hansons
II start - M/N12
Harro Hoog
DMT Insenerid OÜ
VI start - NAISED + SEENIORID
Ralf Hürden
II start - M/N12
Arti Ilves
Peloton
V start - OPEN mehed põhisõit
Adrian Irbe
I start - M/N8, M/N10
Birgit Irbe
III start - M/N14
Richard Ivainen
Peloton
III start - M/N14
Varvara Izmailova
Team Petrogradets
I start - M/N8, M/N10
Joonas Jaht
III start - M/N14
Uku Järv
II start - M/N12
Kert Järva
V start - OPEN mehed põhisõit
Egert Johanson
IV start - M/N16
Stefan Johanson
Viljandi Rattaklubi
IV start - M/N16
Mairit Kaarjärv
SK Rakke
II start - M/N12
Maris Kaarjärv
SK Rakke
VI start - NAISED + SEENIORID
Herlen Kajo
II start - M/N12
Edgars Kalnins
V start - OPEN mehed põhisõit
Helvijs Kancers
BELO Cycling Project
II start - M/N12
Kristaps Kancers
BELO Cycling Project
VI start - NAISED + SEENIORID
Kaur Kannel
Viljandi Rattaklubi
II start - M/N12
Märt Kannel
Viljandi Rattaklubi
II start - M/N12
Martin Karki
IV start - M/N16
Georg Karlep
IV start - M/N16
Sten Kask
V start - OPEN mehed põhisõit
Jaanus Kertsman
VI start - NAISED + SEENIORID
Kristen Kibe
Viljandi rattaklubi
III start - M/N14
Marcus Kiilaspea
Viljandi Rattaklubi
Marcus Kiilaspea
II start - M/N12
Ott Kiivit
Kalevi Jalgrattakool
II start - M/N12
Gert Kivistik
V start - OPEN mehed põhisõit
Steven Kivistik
Viljandi Rattaklubi
III start - M/N14
Eliise Kivistu
III start - M/N14
Gert Klaaser
VI start - NAISED + SEENIORID
Oskar Kontus
V start - OPEN mehed põhisõit
Kaspar Kostin
KJK
I start - M/N8, M/N10
Erkki Kotkas
VI start - NAISED + SEENIORID
Viktor Kovõlin
II start - M/N12
Alekss Krasts
RRS/MSG
V start - OPEN mehed põhisõit
Magnus Krusemann
V start - OPEN mehed põhisõit
Erki Kukk
vo2 Specialized
V start - OPEN mehed põhisõit
Nikita Kulikov
I start - M/N8, M/N10
Karolina Kull
II start - M/N12
Andro Kurg
VIKO
II start - M/N12
Joonas Kurits
Rein Taaramäe rattaklubi
V start - OPEN mehed põhisõit
Aleksei Kušnir
VI start - NAISED + SEENIORID
Rasmus Kuum
Kalevi Jakgrettakool
II start - M/N12
Tanel Kuusk
VI start - NAISED + SEENIORID
Oskar Küüt
III start - M/N14
Mae Lang
TÜ ASK
VI start - NAISED + SEENIORID
Tea Lang
TÜ ASK
VI start - NAISED + SEENIORID
Tanel Lehtpuu
VIKO
III start - M/N14
Linda Lensment
Kalevi Jalgrattakool
II start - M/N12
Jaanus Linkgreim
VI start - NAISED + SEENIORID
Liisi Lohk
Pärnu Spordiselts Kalev
III start - M/N14
Stefan Lootus
Kuusalu Rattaklubi
V start - OPEN mehed põhisõit
Robin Luht
Peloton
II start - M/N12
Joonas Maanurm
ProShop Team
V start - OPEN mehed põhisõit
Mik Madisson
VIKO
III start - M/N14
Markus Mäeuibo
III start - M/N14
Sten-Martin Maidre
CFC
I start - M/N8, M/N10
Marten Malmre
Peloton
III start - M/N14
Markus Mandel
I start - M/N8, M/N10
Mart Markus
Tallinna Kiiruisuklubi
V start - OPEN mehed põhisõit
Jörgen Matt
Peloton
V start - OPEN mehed põhisõit
Joosep Mesi
Pärnu Spordiselts Kalev
V start - OPEN mehed põhisõit
Ottomar Metslind
V start - OPEN mehed põhisõit
Madis Mihkels
TÜASK
V start - OPEN mehed põhisõit
Margus Mikson
Valio Eesti AS
VI start - NAISED + SEENIORID
Mairon Milistver
Pärnu Spordiselts Kalev
V start - OPEN mehed põhisõit
Meelis Milistver
Vennad-Dahl
VI start - NAISED + SEENIORID
Virgo Mitt
Pärnu Spordiselts Kalev
III start - M/N14
Karl-Henrik Mollberg
Viljandi Rattaklubi
II start - M/N12
Mari-Liis Mõttus
VI start - NAISED + SEENIORID
Marta Mõttus
I start - M/N8, M/N10
Matthias Mõttus
III start - M/N14
Tarmo Mõttus
VI start - NAISED + SEENIORID
Reene Muugamäe
I start - M/N8, M/N10
Mihkel Naagel
VI start - NAISED + SEENIORID
Henry Närap
TÜASK
IV start - M/N16
Kaspar Neemesto
VI start - NAISED + SEENIORID
Alar Nigul
CFC Spordiklubi
VI start - NAISED + SEENIORID
Natali Nora Nigul
CFC Spordiklubi
III start - M/N14
Rasmus Nõmm
Nõmme Rattaklubi MTU
II start - M/N12
Tõnu Ord
VI start - NAISED + SEENIORID
Helari Pallas
Spordipartner
VI start - NAISED + SEENIORID
Andri Pärn
80072321
II start - M/N12
Oskar Pau
Rein Taaramäe Rattaklubi
IV start - M/N16
Aimar Pedari
VI start - NAISED + SEENIORID
Lauri Peil
V start - OPEN mehed põhisõit
Riko-Sander Pensa
III start - M/N14
Pauliine Pesor
Raplamaa Rattaklubi KoMo
I start - M/N8, M/N10
Roosmarii Pesor
I start - M/N8, M/N10
Anastasia Petrova
Team Petrogradets
II start - M/N12
Kuldar Põder
V start - OPEN mehed põhisõit
Lauren Pohl
II start - M/N12
Marko Pohl
VI start - NAISED + SEENIORID
Henri Põldma
TÜASK
III start - M/N14
Annabrit Prants
KJK
IV start - M/N16
Robin Pruul
V start - OPEN mehed põhisõit
Peeter Pruus
Raplamaa Rattaklubi KoMo
V start - OPEN mehed põhisõit
Sille Puhu
Hawaii Express
VI start - NAISED + SEENIORID
Sven Puusepp
VI start - NAISED + SEENIORID
Kaupo Raag
velo clubbers
VI start - NAISED + SEENIORID
Frank Antoni Rahu
I start - M/N8, M/N10
Ralf Leon Rahu
I start - M/N8, M/N10
Aigar Raja
Gravel Grinder Estonia
VI start - NAISED + SEENIORID
Allar Raja
Eesti Politsei Spordiliit
VI start - NAISED + SEENIORID
Yoko Rajamäe
I start - M/N8, M/N10
Priit Randpõld
VI start - NAISED + SEENIORID
Maribel Rannala
II start - M/N12
Raul Rätsep
V start - OPEN mehed põhisõit
Rudolfs Raudzins
II start - M/N12
Mirjam Raun
III start - M/N14
Karel Gustav Rei
II start - M/N12
Karel Reintop
Raplamaa Rattaklubi KoMo
III start - M/N14
Mae Reintop
Raplamaa Rattaklubi KoMo
II start - M/N12
Alar Reiska
CRISTELLA VT OÜ
VI start - NAISED + SEENIORID
Janek Resev
VI start - NAISED + SEENIORID
Sten Markus Ringi
Kalevi Jalgrattakool
Kalevi Jalrgattakool
II start - M/N12
Ron Rooni
12152608
II start - M/N12
Andre Roos
TÜASK
V start - OPEN mehed põhisõit
Reiko Rosenthal
VI start - NAISED + SEENIORID
Rainer Rullingo
VIKO
II start - M/N12
Richard Ründva
III start - M/N14
Oliver Rüster
Peloton
III start - M/N14
Romet Rüster
I start - M/N8, M/N10
Marek Säälik
CFC
VI start - NAISED + SEENIORID
Kaido Saar
KOMO
III start - M/N14
Mauro Erik Saar
III start - M/N14
Robi Saar
Pärnu Spordiselts Kalev
II start - M/N12
Romans Sadretdinovs
V start - OPEN mehed põhisõit
Georg Salupuu
Kuusalu Rattaklubi
II start - M/N12
Stefano Salvatori
FlowRide Tšilli
VI start - NAISED + SEENIORID
Stefan Sarv
I start - M/N8, M/N10
Evar Saul
Kuusalu rattaklubi
III start - M/N14
Dmitrii Semenov
Team Petrogradets
II start - M/N12
Silver Semjonov
II start - M/N12
Milana Shtentsel
Team Petrogradets
III start - M/N14
Ade Sild
IV start - M/N16
Rainer Sildvee
VI start - NAISED + SEENIORID
Stig-Tristan Sillat
III start - M/N14
Maario Silm
Rattabaas
VI start - NAISED + SEENIORID
Merili Sirvel
RR Siplased
VI start - NAISED + SEENIORID
Sten Erik Soiver
II start - M/N12
Remo Somelar
II start - M/N12
Edijs Strelis
V start - OPEN mehed põhisõit
Harri Sügis
VI start - NAISED + SEENIORID
Jüri Suluste
SJK Viiking
VI start - NAISED + SEENIORID
Sebastian Suppi
II start - M/N12
Karolin Surva
III start - M/N14
Kaspar Tamm
CX Eesti
V start - OPEN mehed põhisõit
Leander Tammistu
II start - M/N12
Kirill Tarassov
V start - OPEN mehed põhisõit
Trevor Tasa
I start - M/N8, M/N10
Elina Tasane
Viljandi Rattaklubi
IV start - M/N16
Tõnu Tõnov
Spordipartner
VI start - NAISED + SEENIORID
Maria Treier
CFC Spordiklubi
III start - M/N14
Priit Tuisk
VI start - NAISED + SEENIORID
Ats Untera
II start - M/N12
Ivar Vaab
Rattabaas
V start - OPEN mehed põhisõit
Marko Vain
Raplamaa Rattaklubi KoMo
II start - M/N12
Nikita Valashas
I start - M/N8, M/N10
Maikel Magnus Välja
Aruküla põhikool
I start - M/N8, M/N10
Lauri Verliin
IV start - M/N16
Andreas Vilbaste
II start - M/N12
Andrus Volk
Keil MA
VI start - NAISED + SEENIORID
Alex-Sander Zapotõlok
Viljandi Rattaklubi
II start - M/N12
Jane Zeltova
II start - M/N12
Maksim Ziborov
I start - M/N8, M/N10

...