Et En

Karikasarja nimisponsor

RMW Transport

Etapi nimisponsor

VARENA AIAD & VÄRAVAD

Toetajad

Eesti Kultuurkapital
Hawaii Express
Nutrend
ROL AF
Rapla Vald
Rapla Maakonna Spordiliit
Sadolin Spordihoone
Kommi asemel
Raplamaa Rattaklubi KoMo

Registered

Registreerunute nimekirja uuendatakse kord ööpäevas. Viimati uuendatud 26.06.2022 21:40.
Kokku: 202
II start - M/N12: 34
III start - M/N14: 44
IV start - M/N16: 44
V start - OPEN mehed põhisõit: 37
VI start - NAISED + SEENIORID: 43
male: 163
female: 39
Name Võistkond/Organisatsioon Distance
Trevor Aola
Pärnu Kalev Spordikool
Pärnu Spordiselts Kalev
II start - M/N12
Andreas Grossmann
Nõmme Rattaklubi
II start - M/N12
Valeri Hripunov
Nõmme Rattakool
II start - M/N12
Kristo Ilp
Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi MTÜ
II start - M/N12
Tanel Ilsen
SK Velo
II start - M/N12
Adrian Irbe
Nõmme Rattaklubi
II start - M/N12
Oskar Jakobson
VELO
Spordiklubi Velo
II start - M/N12
Uku Järv
CFC
II start - M/N12
Edvin Jürgen
Viljandi rattaklubi
II start - M/N12
Karl Villem Käärt
Kalevi Jalgrattakool
II start - M/N12
Kaur Kannel
Viljandi Rattaklubi
II start - M/N12
Renat Kirsipuu
Kalev jalgrattakool
II start - M/N12
Emily Kodanik
Otepää rattaklubi
II start - M/N12
Oskar Lemloch
CFC
II start - M/N12
Harald Mägi
II start - M/N12
Marta Mõttus
Haanja Rattaklubi
II start - M/N12
Elvis Ormus
Nõmme Rattaklubi
II start - M/N12
Pauliine Pesor
Raplamaa Rattaklubi KoMo
II start - M/N12
Roosmarii Pesor
Raplamaa Rattaklubi KoMo
II start - M/N12
Andreas Põder
Viljandi Rattaklubi
II start - M/N12
Frank Antoni Rahu
KOMO
II start - M/N12
Rasmus Rebane
Viljandi Rattaklubi
II start - M/N12
Sander Rein
Viljandi Rattaklubi
II start - M/N12
Ottomar Saag
Viljandi Rattaklubi
II start - M/N12
Georg Salupuu
Kuusalu rattaklubi
II start - M/N12
Marten Seesmaa
VELO
Spordiklubi Velo
II start - M/N12
Silver Semjonov
Viljandi Rattaklubi
II start - M/N12
Steven Sumberg
SK Porter Racing
II start - M/N12
Simon Suppi
Nõmme Rattakool
II start - M/N12
Jaagup Tali
TÜASK
II start - M/N12
Josten Toomsalu
Viljandi Rattaklubi
II start - M/N12
Maikel Magnus Välja
Aruküla sk
II start - M/N12
Eliis Veske
Otepää Rattaklubi
II start - M/N12
Maksim Ziborov
MTÜ Kalevi Jalgrattakool
II start - M/N12

...