Et En

Karikasarja nimisponsor

RMW Transport

Etapi nimisponsor

VARENA AIAD & VÄRAVAD

Toetajad

Eesti Kultuurkapital
Hawaii Express
Nutrend
ROL AF
Rapla Vald
Rapla Maakonna Spordiliit
Sadolin Spordihoone
Kommi asemel
Raplamaa Rattaklubi KoMo

Registered

Registreerunute nimekirja uuendatakse kord ööpäevas. Viimati uuendatud 17.05.2022 20:40.
Kokku: 202
II start - M/N12: 34
III start - M/N14: 44
IV start - M/N16: 44
V start - OPEN mehed põhisõit: 37
VI start - NAISED + SEENIORID: 43
male: 163
female: 39
Name Võistkond/Organisatsioon Distance
Gabriel Helmut Aduson
CFC Spordiklubi
V start - OPEN mehed põhisõit
Markku Ainsalu
Velohunt ProTeam
V start - OPEN mehed põhisõit
Marii-Isabel Allikberg
KJK
VI start - NAISED + SEENIORID
Maria Liis Alt
21CC Triatloniklubi
VI start - NAISED + SEENIORID
Roberts Andersons
VELOSHOPS
V start - OPEN mehed põhisõit
Martin Anier
RTR
V start - OPEN mehed põhisõit
Meelis Anipai
Otepää jalgrattaklubi
IV start - M/N16
Gevert Aola
Pärnu Kalev Spordikool
Pärnu Spordiselts Kalev
IV start - M/N16
Trevor Aola
Pärnu Kalev Spordikool
Pärnu Spordiselts Kalev
II start - M/N12
Henri Arjus
CFC
IV start - M/N16
Mirt Ärm
SK Porter Racing
III start - M/N14
Janek Arme
Põltsamaa jalgrattaklubi
VI start - NAISED + SEENIORID
Aaron Aus
Peloton
V start - OPEN mehed põhisõit
Mikk Bauer
Pärnu Kalev Spordikool
Pärnu Spordiselts Kalev
V start - OPEN mehed põhisõit
Zlata Broniševskaja
IV start - M/N16
Tatjana Dobolina
Spordipartner
VI start - NAISED + SEENIORID
Carl Peeter Dooner
CFC
IV start - M/N16
Indrek Eelmets
Bike Fanatics CC
VI start - NAISED + SEENIORID
Rando Marten Evendi
CFC SK
V start - OPEN mehed põhisõit
Riho Ever
Velo Clubbers
VI start - NAISED + SEENIORID
Andris Gavrikovs
V start - OPEN mehed põhisõit
Andreas Grossmann
Nõmme Rattaklubi
II start - M/N12
Berit Grünberg
SK Porter Racing
III start - M/N14
Henry Grünberg
SK Porter Racing
V start - OPEN mehed põhisõit
Hardi Heinsar
Otepää Rattaklubi
80375049
VI start - NAISED + SEENIORID
Robert Sebastian Heinsar
Otepää Rattaklubi
80375049
III start - M/N14
Heron Helemets
VELO
Spordiklubi Velo
III start - M/N14
Uko Hommik
Otepää Rattaklubi
III start - M/N14
Valeri Hripunov
Nõmme Rattakool
II start - M/N12
Ralf Hürden
CFC
III start - M/N14
Richard Hynninen
Kalevi Jalgrattakool
III start - M/N14
Kristo Ilp
Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi MTÜ
II start - M/N12
Tanel Ilsen
SK Velo
II start - M/N12
Arti Ilves
AMPLER DEVELOPMENT TEAM
V start - OPEN mehed põhisõit
Adrian Irbe
Nõmme Rattaklubi
II start - M/N12
Liis Jääger
Rein Taaramäe rattaklubi
VI start - NAISED + SEENIORID
Adeele Jaht
Rein Taaramäe Rattaklubi
III start - M/N14
Joonas Jaht
Rein Taaramäe Rattaklubi
IV start - M/N16
Oskar Jakobson
VELO
Spordiklubi Velo
II start - M/N12
Uku Järv
CFC
II start - M/N12
Aaron Parker Järveoja
Raplamaa Rattaklubi KoMo
IV start - M/N16
Jorgen Järvsoo
Viljandi Rattaklubi
III start - M/N14
Raoul Johanson
Tartu SK Velo
VI start - NAISED + SEENIORID
Stefan Johanson
Viljandi Rattaklubi
V start - OPEN mehed põhisõit
Edvin Jürgen
Viljandi rattaklubi
II start - M/N12
Maria Jürisaar
Haanja Rattaklubi
III start - M/N14
Tauri Jürisaar
Haanja Rattaklubi
V start - OPEN mehed põhisõit
Mairit Kaarjärv
SK Rakke
IV start - M/N16
Maris Kaarjärv
SK Rakke
VI start - NAISED + SEENIORID
Ruben Käärst
Kuusalu Rattaklubi
IV start - M/N16
Karl Villem Käärt
Kalevi Jalgrattakool
II start - M/N12
Herlen Kajo
Kuusalu rattaklubi
III start - M/N14
Raiko Kaldoja
CCRM
V start - OPEN mehed põhisõit
Kaur Kannel
Viljandi Rattaklubi
II start - M/N12
Märt Kannel
Viljandi Rattaklubi
III start - M/N14
Jaak Karjane
VI start - NAISED + SEENIORID
Martin Karki
TÜASK
Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
V start - OPEN mehed põhisõit
Georg Karlep
Rein Taaramäe Rattaklubi
V start - OPEN mehed põhisõit
Väino Kaur
Freesport
VI start - NAISED + SEENIORID
Joonas Kiho
VELO
Spordiklubi Velo
III start - M/N14
Marcus Kiilaspea
Viljandi Rattaklubi
IV start - M/N16
Ott Kiivit
Kalevi Jalgrattakool
III start - M/N14
Renat Kirsipuu
Kalev jalgrattakool
II start - M/N12
Henrik Kivilo
Redbike
VI start - NAISED + SEENIORID
Gert Kivistik
Peloton
V start - OPEN mehed põhisõit
Eliise Kivistu
SK Rakke
VI start - NAISED + SEENIORID
Karl Kiviväli
TÜASK
III start - M/N14
Karlis Klismets
MSG
V start - OPEN mehed põhisõit
Emily Kodanik
Otepää rattaklubi
II start - M/N12
Mariann Koik
SK Porter Racing
IV start - M/N16
Katarina Giselle Kollandsrud
Kalev
IV start - M/N16
Marten Konga
SK Porter Racing
III start - M/N14
Harri Alfred Koonik
Kalevi Jalgrattakool
III start - M/N14
Erkki Kotkas
VI start - NAISED + SEENIORID
Magnus Krusemann
AT SPORDIKLUBI
V start - OPEN mehed põhisõit
Martin Krusemann
Cannibal
V start - OPEN mehed põhisõit
Agnes Kukk
Spordipartner
VI start - NAISED + SEENIORID
Nikita Kulikov
MTÜ Kalevi Jalgrattakool
III start - M/N14
Karolina Kull
SK Rakke
IV start - M/N16
Karl Kurits
Rein Taaramäe Rattaklubi
V start - OPEN mehed põhisõit
Aleksei Kušnir
VI start - NAISED + SEENIORID
Tanel Kuusk
Spordipartner
VI start - NAISED + SEENIORID
Carol Kuuskman
CFC Spordiklubi
VI start - NAISED + SEENIORID
Märt Laansoo
Kalevi Jalgrattakool
III start - M/N14
Oliver Läänsoo
Kalevi Jalgrattakool MTÜ
III start - M/N14
Mirtel Laht
SK Rakke
III start - M/N14
Rannar Laup
Raplamaa rattaklubi Komo
IV start - M/N16
Loore Lemloch
CFC
III start - M/N14
Oskar Lemloch
CFC
II start - M/N12
Linda Lensment
Kalevi Jalgrattakool
III start - M/N14
Martti Lenzius
CFC Spordiklubi
V start - OPEN mehed põhisõit
Robert Lepik
Peloton
IV start - M/N16
Jaanus Linkgreim
KALEVI JALGRATTAKOOL
VI start - NAISED + SEENIORID
Liisi Lohk
Pärnu Kalev Spordikool
Pärnu Spordiselts Kalev
IV start - M/N16
Robin Luht
Peloton
IV start - M/N16
Sandis Lusis
VI start - NAISED + SEENIORID
Riko Mäeuibo
IV start - M/N16
Aimur Mägi
VI start - NAISED + SEENIORID
Harald Mägi
II start - M/N12
Rihard Mägi
III start - M/N14
Oliver Mätik
Kalevi Jalgrattakool
Olavi Mätik
IV start - M/N16
Joosep Mesi
Peloton
V start - OPEN mehed põhisõit
Ketrin Mesila
Kalevi Jalgrattakool
IV start - M/N16
Margus Mikson
Valio Eesti AS
VI start - NAISED + SEENIORID
Mairon Milistver
Pärnu Kalev Spordikool
Pärnu Spordiselts Kalev
V start - OPEN mehed põhisõit
Meelis Milistver
Vennad-Dahl
VI start - NAISED + SEENIORID
Karl Mattias Milk
Rein Taaramäe Rattaklubi
V start - OPEN mehed põhisõit
Martti Milk
Rein Taaramäe Rattaklubi
IV start - M/N16
Karl-Henrik Mollberg
Viljandi Rattaklubi
III start - M/N14
Markus Mõttus
VELO
Spordiklubi Velo
III start - M/N14
Marta Mõttus
Haanja Rattaklubi
II start - M/N12
Matthias Mõttus
Haanja Rattaklubi
IV start - M/N16
Henry Närap
TÜASK
V start - OPEN mehed põhisõit
Tarmo Neemela
Sirius Microwave
VI start - NAISED + SEENIORID
Kaspar Neemesto
Velohunt ProTeam
V start - OPEN mehed põhisõit
Alar Nigul
CFC Spordiklubi
VI start - NAISED + SEENIORID
Natali Nora Nigul
CFC Spordiklubi
IV start - M/N16
Raul Nisamedtinov
Nõmme Rattaklubi
III start - M/N14
Rasmus Nõmm
Nõmme Rattakool
IV start - M/N16
Hugo Hendrik Orav
SK Porter Racing
III start - M/N14
Elvis Ormus
Nõmme Rattaklubi
II start - M/N12
Kristo Õruste
SK Porter Racing
III start - M/N14
Thristan Paju
Rakke SK
IV start - M/N16
Helari Pallas
Bike Fanatics CC
VI start - NAISED + SEENIORID
Andri Pärn
TYSK
III start - M/N14
Greg-Emil Pärn
Põltsamaa Jalgrattaklubi
80257730
IV start - M/N16
Oskar Pau
Rein Taaramäe Rattaklubi
V start - OPEN mehed põhisõit
Aimar Pedari
RR Siplased
Kitzinger Progress AS
VI start - NAISED + SEENIORID
Riko-Sander Pensa
Rein Taaramäe rattaklubi
V start - OPEN mehed põhisõit
Pauliine Pesor
Raplamaa Rattaklubi KoMo
II start - M/N12
Roosmarii Pesor
Raplamaa Rattaklubi KoMo
II start - M/N12
Andreas Põder
Viljandi Rattaklubi
II start - M/N12
Lauren Pohl
IV start - M/N16
Marko Pohl
VI start - NAISED + SEENIORID
Paul Pruuli
Hauka veloklubi
MTÜ Hauka veloklubi
IV start - M/N16
Sille Puhu
Hawaii Express
VI start - NAISED + SEENIORID
Rünno Raadla
Jalgrattaklubi Paralepa
IV start - M/N16
Kaupo Raag
velo clubbers
VI start - NAISED + SEENIORID
Frank Aron Ragilo
V start - OPEN mehed põhisõit
Frida Mia Ragilo
III start - M/N14
Frank Antoni Rahu
KOMO
II start - M/N12
Ralf Leon Rahu
KOMO
III start - M/N14
Priit Randpõld
Raplamaa Rattaklubi Komo
VI start - NAISED + SEENIORID
Maribel Rannala
CFC
IV start - M/N16
Raul Rätsep
V start - OPEN mehed põhisõit
Mirjam Raun
TÜASK
IV start - M/N16
Rasmus Rebane
Viljandi Rattaklubi
II start - M/N12
Karel Gustav Rei
CFC
III start - M/N14
Sander Rein
Viljandi Rattaklubi
II start - M/N12
Karel Reintop
Raplamaa Rattaklubi KoMo
IV start - M/N16
Janek Resev
Spordipartner
VI start - NAISED + SEENIORID
Sten Markus Ringi
Kalevi Jalgrattakool
IV start - M/N16
Andre Roos
Ampler Development Team
V start - OPEN mehed põhisõit
Georg Roose
Pärnu Kalev Spordikool
Pärnu Spordiselts Kalev
III start - M/N14
Richard Ründva
Kalevi Jalgrattakool
IV start - M/N16
Oliver Rüster
Peloton
V start - OPEN mehed põhisõit
Runo Ruubel
Püha Loomaaed
VI start - NAISED + SEENIORID
Ottomar Saag
Viljandi Rattaklubi
II start - M/N12
Kaido Saar
Raplamaa Rattaklubi KoMo
IV start - M/N16
Markus Aleksander Saar
Kuusalu Rattaklubi
III start - M/N14
Mauro Erik Saar
Kuusalu Rattaklubi
IV start - M/N16
Georg Salupuu
Kuusalu rattaklubi
II start - M/N12
Evar Saul
Kuusalu Rattaklubi
V start - OPEN mehed põhisõit
Marten Seesmaa
VELO
Spordiklubi Velo
II start - M/N12
Silver Semjonov
Viljandi Rattaklubi
II start - M/N12
Tomi Siilbek
Otepää rattaklubi
III start - M/N14
Rainer Sildvee
kinema.eu
VI start - NAISED + SEENIORID
Siim Silland
RedBike
VI start - NAISED + SEENIORID
Maario Silm
RR Siplased
VI start - NAISED + SEENIORID
Tauri Soeson
TÜASK
III start - M/N14
Remo Somelar
Tyask
IV start - M/N16
Karl-Markus Soo
Viljandi Rattaklubi
III start - M/N14
Kristel Sandra Soonik
Viljandi Rattaklubi
VI start - NAISED + SEENIORID
Edijs Strelis
VELOSHOPS
V start - OPEN mehed põhisõit
Steven Sumberg
SK Porter Racing
II start - M/N12
Sebastian Suppi
Nõmme Rattakool
III start - M/N14
Simon Suppi
Nõmme Rattakool
II start - M/N12
Karolin Surva
CFC
VI start - NAISED + SEENIORID
Tauri-Tristan Taal
Komo Rattaklubi
III start - M/N14
Jaagup Tali
TÜASK
II start - M/N12
Kermo Tamm
Kalevi Jalgrattakool
IV start - M/N16
Lauri Tamm
Kalevi Jalgrattakool
V start - OPEN mehed põhisõit
Egert Tammeleht
SK Porter Racing
III start - M/N14
Riko Tammepuu
CFC
IV start - M/N16
Leander Tammistu
Viljandi Rattaklubi
III start - M/N14
Kirill Tarassov
KJK
V start - OPEN mehed põhisõit
Peeter Tarvis
Raplamaa Rattaklubi Komo
V start - OPEN mehed põhisõit
Elina Tasane
Viljandi Rattaklubi
VI start - NAISED + SEENIORID
Mia Carla Tegelmann
KJK
VI start - NAISED + SEENIORID
Josten Toomsalu
Viljandi Rattaklubi
II start - M/N12
Maria Treier
CFC Spordiklubi
IV start - M/N16
Silvia Türkson
SK Porter Racing
VI start - NAISED + SEENIORID
Henri Uibo
Viljandi Rattaklubi
III start - M/N14
Joonas Vaikmäe
VELO
Spordiklubi Velo
IV start - M/N16
Gregor Vain
Porter Racing
IV start - M/N16
Marko Vain
Raplamaa Rattaklubi KoMo
III start - M/N14
Marek Valdner
Velohunt ProTeam
VI start - NAISED + SEENIORID
Maikel Magnus Välja
Aruküla sk
II start - M/N12
Tom Vallimägi
Kalevi Jalgrattakool
IV start - M/N16
Eliis Veske
Otepää Rattaklubi
II start - M/N12
Andreas Vilbaste
Kuusalu Spordiklubi
IV start - M/N16
Maksim Ziborov
MTÜ Kalevi Jalgrattakool
II start - M/N12

...