Et En

Karikasarja nimisponsor

RMW Transport

Etapi nimisponsor

VARENA AIAD & VÄRAVAD

Toetajad

Eesti Kultuurkapital
Hawaii Express
Nutrend
ROL AF
Rapla Vald
Rapla Maakonna Spordiliit
Sadolin Spordihoone
Kommi asemel
Raplamaa Rattaklubi KoMo

Registered

Registreerunute nimekirja uuendatakse kord ööpäevas. Viimati uuendatud 26.05.2022 18:40.
Kokku: 202
II start - M/N12: 34
III start - M/N14: 44
IV start - M/N16: 44
V start - OPEN mehed põhisõit: 37
VI start - NAISED + SEENIORID: 43
male: 163
female: 39
Name Võistkond/Organisatsioon Distance
Mirt Ärm
SK Porter Racing
III start - M/N14
Berit Grünberg
SK Porter Racing
III start - M/N14
Robert Sebastian Heinsar
Otepää Rattaklubi
80375049
III start - M/N14
Heron Helemets
VELO
Spordiklubi Velo
III start - M/N14
Uko Hommik
Otepää Rattaklubi
III start - M/N14
Ralf Hürden
CFC
III start - M/N14
Richard Hynninen
Kalevi Jalgrattakool
III start - M/N14
Adeele Jaht
Rein Taaramäe Rattaklubi
III start - M/N14
Jorgen Järvsoo
Viljandi Rattaklubi
III start - M/N14
Maria Jürisaar
Haanja Rattaklubi
III start - M/N14
Herlen Kajo
Kuusalu rattaklubi
III start - M/N14
Märt Kannel
Viljandi Rattaklubi
III start - M/N14
Joonas Kiho
VELO
Spordiklubi Velo
III start - M/N14
Ott Kiivit
Kalevi Jalgrattakool
III start - M/N14
Karl Kiviväli
TÜASK
III start - M/N14
Marten Konga
SK Porter Racing
III start - M/N14
Harri Alfred Koonik
Kalevi Jalgrattakool
III start - M/N14
Nikita Kulikov
MTÜ Kalevi Jalgrattakool
III start - M/N14
Märt Laansoo
Kalevi Jalgrattakool
III start - M/N14
Oliver Läänsoo
Kalevi Jalgrattakool MTÜ
III start - M/N14
Mirtel Laht
SK Rakke
III start - M/N14
Loore Lemloch
CFC
III start - M/N14
Linda Lensment
Kalevi Jalgrattakool
III start - M/N14
Rihard Mägi
III start - M/N14
Karl-Henrik Mollberg
Viljandi Rattaklubi
III start - M/N14
Markus Mõttus
VELO
Spordiklubi Velo
III start - M/N14
Raul Nisamedtinov
Nõmme Rattaklubi
III start - M/N14
Hugo Hendrik Orav
SK Porter Racing
III start - M/N14
Kristo Õruste
SK Porter Racing
III start - M/N14
Andri Pärn
TYSK
III start - M/N14
Frida Mia Ragilo
III start - M/N14
Ralf Leon Rahu
KOMO
III start - M/N14
Karel Gustav Rei
CFC
III start - M/N14
Georg Roose
Pärnu Kalev Spordikool
Pärnu Spordiselts Kalev
III start - M/N14
Markus Aleksander Saar
Kuusalu Rattaklubi
III start - M/N14
Tomi Siilbek
Otepää rattaklubi
III start - M/N14
Tauri Soeson
TÜASK
III start - M/N14
Karl-Markus Soo
Viljandi Rattaklubi
III start - M/N14
Sebastian Suppi
Nõmme Rattakool
III start - M/N14
Tauri-Tristan Taal
Komo Rattaklubi
III start - M/N14
Egert Tammeleht
SK Porter Racing
III start - M/N14
Leander Tammistu
Viljandi Rattaklubi
III start - M/N14
Henri Uibo
Viljandi Rattaklubi
III start - M/N14
Marko Vain
Raplamaa Rattaklubi KoMo
III start - M/N14

...