Et
En
Close
News
Calendar
Series
Register
Results
Competitors
Photos
Sports
Running
Kepikõnd
Jalgrattasport
Road Cycling
Cycling Mountain Bike
Cyclocross
Rulluisutamine
Rullsuusatamine
Triatlon/duatlon
Triatlon
Duatlon
Orienteerumine
Seiklussport
Swimming
Skiing
Uisutamine
Kiiruisutamine
Skateboarding
From
Until
Competition
Thu 13.06
Paide tehisjärve rand
Paide tehisjärve jooks, " 6. Järvamaa Järvede jooksud "5. etapp
Thu 13.06
Võidu orienteerumiskaart
RMK Pärnumaa orienteerumisneljapäevak
Thu 13.06
Parasi-Põikva-Rassi
TÜRI TEMPOSÕIT 2024
Fri 14.06
Kalevi Spordihall
Mall Kalve Memorial Cup 2024 (AGG), Summer Princess (RG), Päikesesära turniir (EST B-grupid)
R
Fri 14.06
Suure-Jaani Kooli staadion ja kunstmurukattega jalgpalliväljak
Põhja-Sakala valla kergejõustiku võistlus
Fri 14.06
Elva Kultuurikeskus
ELVA SÜDAÖÖJOOKS 2024 TARTUMAA LIIGUB ETAPP
10 km jooks , 10 km kepikõnd , Lastejooks 300m , Lastejooks 600m , Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
R
Sat 15.06
Kalevi Keskstaadion
Heitjate seeriavõistluste II etapp
Sat 15.06
Narva Muuseum
Väliboccia võistkondlikud MV
Sat 15.06
Kadaka Staadion
MAXIMA RAHVAJOOKS-2. ETAPP
R
Sun 16.06
Haapsalu Staadion
Läänemaa MV kergejõustikus
Sun 16.06
Kiviõli Seikluskeskus
Eesti meistrivõistlused mäestlaskumises
Sun 16.06
Suurupi spordiplats
Suurupi jooks
Põhijooks , Noortejooks , Tervisejooks ja -kõnd , Lastejooks
R
Sun 16.06
Võllaste suusa- ja jooksurada
Epiim Rattapäev Järva-Jaanis 2024
Järva- Jaani RSK 4. rattavahetusega sõit , Järva 8. rattamaraton , Järva-Jaani 11. rattaralli , Järva 8. rattamaraton- minimaraton lastele
R
Sun 16.06
Rõuge Ööbikuoru vaatetorn Pesapuu
10. Rõuge maastikujooks
R
Sun 16.06
Pedeli paisjärv
Valga triatlon
1. start (noored B, noored A, juuniorid) , 2. start (lapsed D, lapsed C) , 3. start (lapsed E) , 4. start (N/M 18-80+) , 4. start (võistkonnad)
R
Sun 16.06
Kuusalu staadion
VII Margus Keerma mälestusvõistlused/Kuusalu valla meistrivõistlused kergejõustikus
Mon 17.06
Tamme staadion
Tartu heitjate seeriavõistluse III etapp
Tue 18.06
Akste-Valgesoo orienteerumiskaart
Põlva o-teisipäevak, XI etapp
Tue 18.06
Kastani puiestee 12
Rakvere linna kergejõustiku MV ja mitmevõistluse KV
Tue 18.06
August Kitzbergi nimelise Gümnaasiumi staadion ja spordiväljakud
Laste kergejõustiku kolmevõistluse seeriavõistlus III etapp
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
News
WORLD-CLASS TIMES AT VALGA VALKA CITY RUN
Check out Valga Valka City Run courses!
The Valga Valka City Run medals are ready!
Valga Valka City Run price changes tonight!
Listen what is going to happen at Valga Valka City Run
Valga Valka City Run 2024 race regulations are published!
Valga Valka City Run will take place on 21 April!
Registration for the 95th Grand Race around Lake Viljandi 2024 is open!
Announcement: 91st Grand Race Round Lake Viljandi postponed until August 1st due to Coronavirus disease
Alutaguse Marathon postponed!
Night Run Estonia - WInter Special LIVE RESULTS
Estonian Inline Cup / Uus Maa Rullituur 2019 calendar now out and registration opened!
ESTONIA ULTRA-TRAIL® RACE (EUTR)
Tallinn Inline Marathon ended Estonian Inline Cup 2016 season!
Pre-registation to Tallinn Inline Marathon is ending!
All news
...