Et En

Registered

Registreerunute nimekirja uuendatakse kord ööpäevas. Viimati uuendatud 26.06.2022 22:40.
Kokku: 530
Rahvajooks - 5 km (5 km): 100
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km): 356
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km): 74
male: 304
female: 226
Name Võistkond/Organisatsioon Distance
Andres Aas
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Jürgen Aas
Viljandi Kesklinnakool
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Aksel Aavik
Rahvajooks - 5 km (5 km)
Helen Akenpärg
Keskkonnaamet
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Tristan Aleksandrov
Viljandi Spordikool/maadlus
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Aimar Alksnis
Viljandi Spordikool/maadlus
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Berit Alliksaar
Viljandi Spordikool/suusatamine
Rahvajooks - 5 km (5 km)
Janeli Alliksaar
Viljandi Spordikool/suusatamine
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Rannar Alliksaar
Rahvajooks - 5 km (5 km)
Valdeko Alliksaar
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Kevin Anderson
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Juhan Änilane
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Allan Anniste
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Marko Anton
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Tarmo Anton
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Tõnis Anton
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Oskar Apart
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Omar Ashour
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Keiro Asu
Viljandi Spordikool/maadlus
Rahvajooks - 5 km (5 km)
Anna Mia Atonen
Audentes
Rahvajooks - 5 km (5 km)
Kätlin Atonen
VAK Staier
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Liis Grete Atonen
Audentese SK
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Marek Atonen
VAK Staier
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Mario Atonen
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Meelis Atonen
VAK Staier
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Peeter Balõnski
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Urve Balõnski
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Annika Baranin
Rahvajooks - 5 km (5 km)
Kaarel Barinov
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Aivar Bekker
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Kaidi Braun
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Helin Brikis
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Andris Dainis
5A-Valka/LV
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Vincent Dautancourt
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Andres Ehala
VAK Staier
VAU
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Maarit Einsalu
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Mall Eltermaa
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Reili Elvak
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Heddi Erikson-Kiveste
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Kevin Ervald
TÜ ASK
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Eino Ervin
Rahvajooks - 5 km (5 km)
Lilian Estorn
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Anette-Frida Evardi
Rahvajooks - 5 km (5 km)
Mart Gentalen
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Hanna Alice Haavapuu
Rahvajooks - 5 km (5 km)
Herman Haavapuu
Rahvajooks - 5 km (5 km)
Triinu Haavapuu
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Ele Hansen
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Toomas Hansen
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Imre Heero
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Relika Hein
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Andrus Heinsoo
Cyclon
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Ermo Heliste
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Katrin Hiob
Team Kaigas
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Priit Hiob
Team Kaigas
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Martin Hirv
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Oliver Hirv
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Piret Hirv
VAK Staier
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Vitali Hohlov
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Eliise Hoogand
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Indrek Hubel
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Eerik Hudilainen
Treeningpartner/Eviko noortetiim
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Aire Hulkko
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Külli Hunt
Jooksupartner
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Reelika Hunt
Rahvajooks - 5 km (5 km)
Reigo Hunt
Rahvajooks - 5 km (5 km)
Kadri Hütt
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Margus Ibis
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Ülar Igandi
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Andrus Ilus
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Eelika Ilusk
Toom Tekstiil AS
Rahvajooks - 5 km (5 km)
Toivo Ilves
Rahvajooks - 5 km (5 km)
Arno Jaal
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Maarja Jaama
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Sander Jaama
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Kerli Jakovleva
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Margus Jänes
Kerised.ee
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Kaijus Janis
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Maido Janke
IITEE spordiklubi
Rahvajooks - 5 km (5 km)
Sigrid Janke
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Janar Järmut
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Mirle-Merlin Järs
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Veljo Järvelaht
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Janno Järvsoo
Toom Tekstiil AS
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Sandor Järvsoo
Rahvajooks - 5 km (5 km)
Sune-Lii Järvsoo
Rahvajooks - 5 km (5 km)
Anneli Jaska
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Vilik Joa
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Imbi Joasaar
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Kairi Joasaar
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Jaanus Johanson
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Marju Jürgens
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Peep Jürgens
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Tiiu Jüriado
Suusahullud
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Margus Juurik
Joosu TSK
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Laura-Liis Juursalu
SK Endla
Rahvajooks - 5 km (5 km)
Alar Kaar
VAK Staier
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Kairit Kaasik
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Maili Kahu
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Vahur Kahu
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Einar Kaigas
SK Jooksupartner
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Emil Kaigas
Team Kaigas
Rahvajooks - 5 km (5 km)
Mia Lii Kaigas
Team Kaigas
Rahvajooks - 5 km (5 km)
Aaron Kais
VAK Staier
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Ülari Kais
Team Kaigas
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Tarmo Kaisla
Sparta
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Tõnis Kald
Rahvajooks - 5 km (5 km)
Ivo Kaljula
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Aivar Kaljusaar
Rahvajooks - 5 km (5 km)
Jaan Kallak
Sakala SUKL
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Kaire Kallak
Suusahullud
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Heli Kallas
Kolmeks
AS Kolmeks
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Krister Kallas
TSK Joosu
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Mati Kallas
TSK Joosu
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Marko Kallaspoolik
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Anneli Kallip
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Tristan Jakob Kalmus
rapla kesklinna kool
Rahvajooks - 5 km (5 km)
Mariliis Kampus
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Rein Kane
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Triinu Kannel
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Helve Kansi
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Riho Kapp
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Kaupo Karja
Karmet Grupp
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Janika Karus
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Kaido Karussaar
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Andres Kasemets
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Kelly Kasepuu
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Liset Kasepuu
Rahvajooks - 5 km (5 km)
Karl Kask
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Toms Kaufmanis
Maratona klubs
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Carmen Kazantseva
Rahvajooks - 5 km (5 km)
Andres Keba
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Erlika Kees
Rahvajooks - 5 km (5 km)
Mart Kelk
Team Kaigas
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Liina Kerman
Kolmeks
AS Kolmeks
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Kelit Kesa
Rahvajooks - 5 km (5 km)
Marcus Kiilaspea
Rahvajooks - 5 km (5 km)
Aivar Kiisler
Tsk Joosu
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Anu Kiivikas
Toom Tekstiil AS
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Kaisa Riin Kingo
Rahvajooks - 5 km (5 km)
Laura Kingo
Rahvajooks - 5 km (5 km)
Mae Kirbits
AGRILAND OÜ
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Madis Kirsman
Rael Autokeskus
Rahvajooks - 5 km (5 km)
Ragnar Kiveste
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Kristel Kivi
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Kaido Kivipõld
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Kaur Kivistik
Tartu SS Kalev
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Kaie Kodasma
Rahvajooks - 5 km (5 km)
Liina Kodres
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Rasmus Kodres
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Kaur Koitla
Nõmme Kalju
Rahvajooks - 5 km (5 km)
Hanna Koks
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Hendrik Koks
Rahvajooks - 5 km (5 km)
Jürgen Koll
Biathlon
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Paul Kolla
TSK Joosu
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Kaitis Kõllamets
SK Jooksupartner
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Kalle Kolt
Rahvajooks - 5 km (5 km)
Kersti Konist
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Liis Köörna
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Liis Köörna
Rael Autokeskus
Rahvajooks - 5 km (5 km)
Liis Köörna
Taltsitotsid
Rahvajooks - 5 km (5 km)
Viktoria Kopp
Hot Legs
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Laura Kõrgvee
Rahvajooks - 5 km (5 km)
Urmas Kõrgvee
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Gennadi Kornilov
Rahvajooks - 5 km (5 km)
Tiina Koskinen
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Veronika Kossar
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Anneli Kostabi
Rahvajooks - 5 km (5 km)
Made Kotkas
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Peep Kotkas
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Aigar Kõuhkna
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Rasmus Kõuhkna
Rahvajooks - 5 km (5 km)
Aimar Koval
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Haarde Koval
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Jaanus Koval
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Juri Kovaljov
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Marje Kraav
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Inga Kree
Toom Tekstiil AS
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Kätlin Kroll
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Anne Kroman
Rahvajooks - 5 km (5 km)
Klen Krünberg
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Valdar Krünberg
Rahvajooks - 5 km (5 km)
Aivo Kruusimägi
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Anu Kruusimägi
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Taavi Kruut
Voka
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Agnes Kungla
Rael Autokeskus
Rahvajooks - 5 km (5 km)
Ave Kupper
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Mariliis Kurs
Rahvajooks - 5 km (5 km)
Minna Kuslap
SK Jooksupartner
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Kristjan Kütt
Rahvajooks - 5 km (5 km)
Diana Kuulma
Rahvajooks - 5 km (5 km)
Karl Kuulma
Rahvajooks - 5 km (5 km)
Karmen Kuulma
Rahvajooks - 5 km (5 km)
Kert Kuulma
Rahvajooks - 5 km (5 km)
Ants Kuusik
VAK STAIER
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Kaarel Kuusik
VAK STAIER
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Sander Kuusk
Rosneft
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Anneli Laaneväli
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Günther Laanisto
Rahvajooks - 5 km (5 km)
Herki Laanmets
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Luna-Aleksandra Lagoda
TÜ ASK
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Timur-Daniel Lagoda
TÜ ASK
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Evelin Lahesoo
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Nikolas Lahno
Treeningpartner/Eviko Noortetiim
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Jaanus Laimets
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Ilse Laur
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Madis Lehismets
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Maris Leiaru
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Marjana Lember
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Mart Lepasaar
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Ants Liigand
TT Tarkvara OÜ
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Tõnu Lillelaid
Sparta
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Kalle Lillemets
Tervisliku elustiili klubi
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Kaspar Lind
Viljandi Spordikool/suusatamine
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Janar Lips
Viljandi Spordikool/maadlus
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Jürgen Lips
Viljandi Spordikool/maadlus
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Mare Liukanen
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Lotta Laureen Loo
Rahvajooks - 5 km (5 km)
Sirje Lott
Kolmeks
AS Kolmeks
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Vallo-Peedu Lubi
Samotar
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Laureen Luik
Rahvajooks - 5 km (5 km)
Rene Luik
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Laura Luks
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Liselle Luks
Nupsikud
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Marek Luts
Täppsportlased MTÜ
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Arvo Luus
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Liisa Maalder
Rahvajooks - 5 km (5 km)
Marek Maalder
Rahvajooks - 5 km (5 km)
Marko Maasik
G4S
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Helgi Mäe
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Markku Mägi
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Marko Mägi
Viljandi Kultuuriakadeemia
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Raido Mägi
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Reevo Maidla
Viljandi Kultuuriakadeemia
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Kaimo Maiste
TSK Joosu
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Margus Maiste
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Eve Mälgand
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Märt Mäll
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Maria Mällas
SK ProRunner
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Piret Mällo
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Rainer Mällo
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Genely Mänd
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Erhard Mandel
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Riina Mardla
Kolmeks
AS Kolmeks
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Mario Markus
rapla jk
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Karlos Marmor
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Marek Märtson
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Ellen Matla
Audentese SK
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Jaan Mättas
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Ainars Mazurs
5A-Valka/LV
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Maarika Meier
Hot Legs
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Raivo Meier
JK Hermes
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Linda Meiesaar
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Marek Meiesaar
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Raivo Meitus
SK ProRunner
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Merilin Merirand
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Gunnar Meronen
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Madis Mihklepp
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Kristel Miilen
Rahvajooks - 5 km (5 km)
Marten Miilen
Rahvajooks - 5 km (5 km)
Heino Mikk
VILJANDI
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Marko Mikk
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Silja Mikk
SK Jooksupartner
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Gea Milistver
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Kulla Mitt
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Olev Mitt
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Markus Louis Mühlberg
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Aili Münt
Rahvajooks - 5 km (5 km)
Kristiina Murula
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Hannes Murulaid
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Birgit Murumägi
Viljandi suusaklubi
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Margit Murumägi
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Meelis Muts
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Mirjam Muttel
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Rait Muttel
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Rita Muttel
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Tiia Muttel
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Virve Neerot
Virve Neerot
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Mari Neissaar
Rahvajooks - 5 km (5 km)
Iir Niinemaa
Rahvajooks - 5 km (5 km)
Kristjan Niinemaa
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Ilja Nikolajev
Team Kaigas
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Germo Nõgesmaa
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Helina Nõgesmaa
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Raivo Nõmm
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Kerli Nurk
Rahvajooks - 5 km (5 km)
Kristiina Nurk
SK Treeningpartner
Rahvajooks - 5 km (5 km)
Andrus Nurmik
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Salme Ojamets
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Ave Ojasoon
CFC Jaak Mae Suusakool
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Ülo Older
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Jaan Õmblus
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Elis Omel
Rahvajooks - 5 km (5 km)
Ülar Omel
Eesti Höövelliist OÜ
Rahvajooks - 5 km (5 km)
Valeri Opermann
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Peeter Oranen
SK ProRunner
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Raivo Oras
Eesti Energia Spordiklubi
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Mark Orav
Airok/Team Kaigas
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Geidy Orumets
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Katrina Orusalu
Rahvajooks - 5 km (5 km)
Sander Osvet
Sparta
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Oliver Õunap
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Piret Õunap
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Diana Paabel
Toom Tekstiil AS
Rahvajooks - 5 km (5 km)
Ruben Paabel
Toom Tekstiil AS
Rahvajooks - 5 km (5 km)
Juhan Paabstel
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Peet Paal
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Argo Paavel
Anu jooksutrennid
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Ene Paju
Kolmeks
AS Kolmeks
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Jaanus Paju
AT Sport
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Karl-Ferdinand Pajuste
Rahvajooks - 5 km (5 km)
Ermo Pajuväli
Rahvajooks - 5 km (5 km)
Tom Pakri
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Kai-Liis Paljasma
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Kaido Pantalon
Rahvajooks - 5 km (5 km)
Priit Pärg
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Olav Paris
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Marko Parksepp
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Elmo Pärna
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Enn Pärtma
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Ulvar Pavlov
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Künter Peerna
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Heimar Pehk
Marjo Matikaine Calgary`88
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Anette Peltser
Viljandi Spordikool/suusatamine
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Helle Perminov
Rahvajooks - 5 km (5 km)
Karol Pert
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Aleksander Pertelson
Perekond Varik
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Tiina Pertelson
Perekond Varik
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Indrek Peterkopf
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Katrin Peterkopf
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Maie Pihl
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Ingrid Piir
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Silja Põder
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Sirli Põder
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Mari Pohla
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Karin Põlluste
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Viljo Prantsus
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Hanno Priks
VAK Staier
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Morten Priks
VAK Staier
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Liisa Marie Printsmann
Viljandi Suusaklubi
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Bruno Pugal
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Marcus-Heinrich Puhke
Nupsikud
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Sille Puhu
Cyclon
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Kaie Pukk
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Tõnu Pullerits
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Aeilit Pung
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Sigrid Purgats
Rahvajooks - 5 km (5 km)
Arved Puusalu
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Raido Puust
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Getter Rahnel
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Airi Raidma
Kolmeks
AS Kolmeks
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Sirje Raja
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Madis Randaru
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Tiina Randaru
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Lea Rang
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Liivi Rang
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Rein Rätsep
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Jane Raudsepp
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Raivo Raudsepp
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Aleksander Rebane
VAK Staier
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Anneliis Reili
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Ritve Reinumäe
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Pamela Reiu
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Martin Rennit
Trafox Eesti OÜ
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Ly Reva
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Käbi-Triin Riig
Vak Staier
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Kati Rimmel
Kolmeks
AS Kolmeks
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Alar Ritval
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Markus Ritval
Rahvajooks - 5 km (5 km)
Enno Rohelpuu
SK Võhma
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Mihkel Rohelpuu
SK Võhma
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Heili Rohtla
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Toomas Ronk
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Aili Roos
Rahvajooks - 5 km (5 km)
Tiit Rosenberg
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Marek Ross
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Annika Rull
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Anneliis Rüütli
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Liina Saar
Viljandi Kultuuriakadeemia
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Rainis Saar
Anu Jooksutrennid
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Sigrid Saar
Rahvajooks - 5 km (5 km)
Triin Saar
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Kaarel Saaremets
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Kaidi Saat
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Gardo Salumäe
AMPAILON OÜ
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Arne Sammel
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Lauri Sarikas
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Raimo Saul
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Angelika Schmidt
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Arnold Schmidt
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Henn Sepp
TSK Joosu
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Jüri Siht
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Morten Siht
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Enn Sihver
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Kärt Sihver
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Kadri Siibak
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Kristi Siibak
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Merle Siibak
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Raimo Siibak
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Carolin Siimenson
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Enn Siimer
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Tiiu Sillaste
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Kadri Simson
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Anneli Sitska
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Eve Skoglund
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Raivo Sonn
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Margareth Sonntak
Anu jooksutrennid
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Toomas Soonik
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Teet Soorm
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Andres Soosaar
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Marti Soosaar
SportID
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Tarmo Sova
Toom Tekstiil AS
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Aija Sprivul-Dautancourt
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Dana Stein
Rahvajooks - 5 km (5 km)
Kadri Steinbach
Viljandi Kultuuriakadeemia
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Themuri Sulamanidze
Viljandi Kultuuriakadeemia
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Kunnar Sults
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Janek Sumberg
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Liisi Taar
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Ilmar Tagel
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Pärt Talimaa
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Are Tallmeister
Elamuspank OÜ
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Rene Talts
Viljandi Spordikool/maadlus
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Adele Tamberg
Jooksupartner
Rahvajooks - 5 km (5 km)
Uku Tamberg
Rahvajooks - 5 km (5 km)
Raul Tambre
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Karl Tamm
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Katrin Tamm
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Krisli Tamm
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Rein Tamm
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Tarko Tamman
Rahvajooks - 5 km (5 km)
Tõnu Tammemäe
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Riina Tammistu
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Rocco Tasane
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Inga Teder
Viljandi Jooksupartner
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Rahel Teder
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Sander Teder
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Helis Teearu
Rahvajooks - 5 km (5 km)
Tanel Rasmus Teesalu
VAK Staier
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Peeter Teivik
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Urmas Telling
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Evelin Terro
SK Jooksupartner
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Johannes Tiirats
Rahvajooks - 5 km (5 km)
Mari-Liis Tiisler
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Marju Tiisler
Eesti Höövelliist OÜ
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Maarit Tilk
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Tauno Tilk
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Freddy Tints
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Viktor Tjuška
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Märt Tomp
VAK Staier
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Laureen Tõnisson
Rahvajooks - 5 km (5 km)
Madleen Tõnisson
Rahvajooks - 5 km (5 km)
Tambet Tõnisson
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Virve Tõnne
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Tambet Tõnurist
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Greete-Liisa Toom
Viljandi Spordikool/suusatamine
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Tarmo Toom
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Silja Tooming
Toom Tekstiil AS
Rahvajooks - 5 km (5 km)
Enno Torim
VAK Staier
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Heli Torim
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Kaarel Toss
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Tuule Truu
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Maris Tustit
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Aino Tuuling
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Maiu Udalov
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Jüri Uha
Sakala SPKL
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Mari Uha
Sakala SUKL
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Marleen Uha
Viljandi Spordikool/suusatamine
Rahvajooks - 5 km (5 km)
Kätlin Ulk
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Jakob Univer
VAK Staier
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Neeme Univer
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Ene Unt
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Johannes Ütsik
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Merje Uueni
Rahvajooks - 5 km (5 km)
Veljo Uueni
Rahvajooks - 5 km (5 km)
Deivy Vaal
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Andreas Vaher
VAK Staier
Rahvajooks - 5 km (5 km)
Andrus Vaher
VAK Staier
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Jaarek Vaikmets
Rahvajooks - 5 km (5 km)
Jandra Vaikmets
Rahvajooks - 5 km (5 km)
Jarno Vaikmets
Rahvajooks - 5 km (5 km)
Marek Vainola
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Marti Vaksmann
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Pille Valberg
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Risto Valdmaa
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Gunnar Valgur
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Kristina Valk
Kolmeks
AS Kolmeks
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Kristofer Valk
Rahvajooks - 5 km (5 km)
Reemet Valting
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Romet Valting
Rahvajooks - 5 km (5 km)
Janek Vanamets
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Kristjan Vares
Vak Staier
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Endre Varik
Prorunner
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Eve Varik
Perekond Varik
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Iti Marii Varik
Perekond Varik
Rahvajooks - 5 km (5 km)
Jaan-Paul Varik
Perekond Varik
Rahvajooks - 5 km (5 km)
Mikk Varik
Team Kaigas
Rahvajooks - 5 km (5 km)
Reelika Varik
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Uku-Joosep Varik
Perekond Varik
Rahvajooks - 5 km (5 km)
Alger Vedler
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Jaan Vehlmann
JK Hermes
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Ago Veilberg
Kjk Vike
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Meelis Veilberg
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Agnes Veldemann
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Keith-Kristina Velitško
Rahvajooks - 5 km (5 km)
Rain Vellerind
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Andre Veskimeister
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Geron Vidder
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Karin Vidder
Kolmeks
AS Kolmeks
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Renert Vidder
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Alvar Viikmäe
Prysmian
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Andres Viira
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Toomas Viira
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Benno-Einar Viirandi
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Alo Viirmaa
Sparta
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Helle Viitak
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Raul Viitmaa
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Sirje Viksi
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Maret Vilbaste
Rahvajooks - 5 km (5 km)
Aare Villem
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Tõnis Visnap
Jooksupartner
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Madis Vitsut
Viljandi Aerutamisklubi
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Mihkel Vitsut
Viljandi Aerutamisklubi
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Margit Voivod
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Vello Voolaid
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Mart Weber
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Igor Zahharov
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Erik Zavadskis
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Erika Stefani Zubkova
Rahvajooks - 5 km (5 km)
Šerelin Zverev
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)

...