Et En

Võistluskalender

Suusatamine
P 23.02
Väätsa Põhikooli staadion
Jooksmine
E 24.02
Päri-Heimtali-Päri
Jooksmine
K 26.02
Tallinna Teletorn
R
Jooksmine
L 29.02
Keila Terviserajad
Suusatamine
L 29.02
Kunda Spordikeskus
R
Suusatamine
L 29.02
Viru-Nigula
Jooksmine
P 01.03
Keila Terviserajad
Suusatamine
P 01.03
Tamsalu Suusastaadion
41km vaba, 21km vaba, Saare Lastesõit kuni 8 aastased, Saare Lastesõit kuni 9-12 aastased
R
Ujumine
P 01.03
Haapsalu Veekeskus
Suusatamine
L 07.03
Haanja
42 km, 22 km, Lastesõit 0-8 aastat, Lastesõit 9-12 aastat
R
Jooksmine
P 08.03
Vinni Spordikompleks, Rakvere linnastaadion
Suusatamine
R 13.03
Alutaguse Puhke- ja Spordikeskus
22 km Öömaraton, 44 km klassika, 22 km klassika, Lastesõit 0-8 aastat, Lastesõit 9-12 aastat
R
Triatlon
R 13.03
Jõulumäe Tervisespordikeskus
Suusatamine
L 14.03
Mõedaku
42 km, 21 km, Lastesõidud 0-8 aastat, Lastesõidud 9-12 aastat
R


Tulemused

Maastikurattasõit
P 26.01
Pariisi Puhkeküla
28 km Põhisõit, 14 km lühisõit
Jooksmine
L 28.12
Rakvere staadion
Tsüklokross
L 16.11
Tallinn
I start - M/N8, M/N10, II start - M/N12, III start - M/N14, IV start - M/N16, V start - OPEN mehed põhisõit, VI start - NAISED + SEENIORID
Tsüklokross
L 02.11
Narva
I start - M/N8, M/N10, II start - M/N12, III start - M/N14, IV start - M/N16, V start - OPEN mehed põhisõit, VI start - NAISED + SEENIORID
Jooksmine
P 27.10
Pärnu Keskus
10 km, 10 km retk
Tsüklokross
L 26.10
Rakke Linnamäe staadion
I start - M/N8, M/N10, II start - M/N12, III start - M/N14, IV start - M/N16, V start - OPEN mehed põhisõit, VI start - NAISED + SEENIORID
Tsüklokross
L 19.10
Rapla Vesiroosi terviserada
I start - M/N8, M/N10, II start - M/N12, III start - M/N14, IV start - M/N16, V start - OPEN mehed põhisõit, VI start - NAISED + SEENIORID
Jooksmine
R 18.10
Saaremaa
10+16,195+16 km, 2+3,24+3,2 km
Jooksmine
P 13.10
Viljandi spordihoone esine
Põhijooks - 10,4 km, Kepikõnd - 10,4 km, Rahvajooks - 5 km
Tsüklokross
L 12.10
Suure-Jaani, Ilmatari 9
M/N14, M/N16, Sport, MSen1, MSen2, MSen3, MSen4, MSen5, MJ, NE, NU, NJ, NSen1, NSen2, NSen3, MU, ME
Jooksmine
L 12.10
Tallinn
10 km, 5 km
Jooksmine
P 06.10
Paide
Paide - Türi distants13.6 km, Kirna - Türi distants 6.5 km
Jooksmine
L 05.10
Tartu
42.2 km, 21.1 km, 10 km, 10 km kõnd, 10 km kõnd
Tsüklokross
L 05.10
Tartumaa Tervisespordikeskus
I start - M/N8, M/N10, II start - M/N12, III start - M/N14, IV start - M/N16, V start - OPEN mehed põhisõit, VI start - NAISED + SEENIORID
Jooksmine
R 04.10
Tartu

...