Et En

Võistluskalender

Suusatamine
T 31.01
Keila Terviserajad
PÕHIDISTANTS, NOORTEDISTANTS, LASTEDISTANTS
Jooksmine
K 01.02
Pärnu
Suusatamine
N 02.02
Keila Terviserajad
PÕHIDISTANTS, NOORTEDISTANTS, LASTEDISTANTS
Suusatamine
R 03.02
Türi Vald
L 04.02
Alatskivi loss / Alatskivi Castle
Alatskivi Kondimootor - 30km, Alatskivi Kondimootor - 30km, Alatskivi Kondimootor - 50km, Alatskivi Kondimootor - 50km, Alatskivi Kondimootor - 30km, Alatskivi Kondimootor - 50km
R
Suusatamine
L 04.02
Pariisi puhkeküla
Põhisõit, Lühike sõit, Lastesõit kuni 8 aastased, Farmi Lastesõit 9-12 aastased
R
Suusatamine
P 05.02
Keila Terviserajad
PÕHIDISTANTS, NOORTEDISTANTS, LASTEDISTANTS
Suusatamine
T 07.02
Mammaste tervisespordikeskus
Suusatamine
R 10.02
Alutaguse Puhke- ja Spordikeskus
IV Öömaraton 21 km, IV ÖÖmaraton 10km vabatehnika, 43 km klassika, 21km klassika, Lastesõit 0-8 aastat, Lastesõit 9-12 aastat 2 km, 10 km klassika
R
Suusatamine
L 11.02
Imavere
Suusatamine
P 12.02
Otepää - Elva
63 km, 31 km, 16 km
R


Tulemused

Suusatamine
L 28.01
Mõedaku spordibaas
32 km, 16 km, Lastesõidud 0-8 aastat, Lastesõidud 9-12 aastat
Jooksmine
L 28.01
Tondiraba Jäähall
9. Tondiraba Sisemaraton, Tondiraba 6 tunni jooks, 2. Tondiraba Sisekümme, Tondiraba tunnijooks
Jooksmine
L 17.12
Vabaõhumuuseumi tee 8
20. Audi Vana-aasta jooks, 16. Audi Vana-aasta maraton, 8. Audi Vana-aasta teatemaraton
Jooksmine
L 17.12
Narva
5 km ajavõtuta, 10 km ajavõtuga, 5 km virtuaaljooks, 10 km virtuaaljooks
Jooksmine
L 26.11
Kadrioru Staadion
Tsüklokross
L 05.11
Kääriku Spordikeskuse suusarajad
I start - M/N8, M/N10, II start - M/N12, III start - M/N14, IV start - M/N16, V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME), VI start - NAISED + SEENIORID VALE, VI start - NAISED + SEENIORID
Tsüklokross
L 29.10
Rakke Linnamäe staadion
I start - M/N8, M/N10, II start - M/N12, III start - M/N14, IV start - M/N16, V start - OPEN mehed põhisõit, VI start - NAISED + SEENIORID
Jooksmine
P 23.10
Pärnu Rannastaadion
5 km, 10 km, 10 km retk
Tsüklokross
P 16.10
Pirita terviserajad
I start - M/N8, M/N10, II start - M/N12, III start - M/N14, IV start - M/N16, V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME), VI start - NAISED + SEENIORID
Tsüklokross
L 15.10
Rapla Vesiroosi terviserada
I start - M/N8, M/N10, II start - M/N12, III start - M/N14, IV start - M/N16, V start - OPEN mehed põhisõit, VI start - NAISED + SEENIORID
Jooksmine
R 14.10
Kuressaare
Põhijooks, Noortejooks
Jooksmine
P 09.10
Pikkjärve
42 km, 25 km
Jooksmine
P 09.10
Vabaduse plats
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km), Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km), Rahvajooks - 4,4 km (4,4 km)
Tsüklokross
L 08.10
Keila Terviserajad
I start - M/N8, M/N10, II start - M/N12 (M/W U12), III start - M/N14 (M/W U14), IV start - M/N16 (M/W U16), V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME), VI start - NAISED + SEENIORID, Women Junior, U23 and Elite (UCI C2), Junior Men (UCI C2), MSen3-4+, Open Women, NSen (Masters 50+, Masters Women), Open, Masters 30-49, Men Elite (UCI C2)
Jooksmine
L 01.10
SA Tähtvere Puhkepark
lastejooks, virtuaaljooks

...