Et En

Võistluskalender

Tsüklokross
L 17.11
Tartu
I start - M/N8, M/N10, II start - M/N12, III start - M/N14, IV start - M/N16, V start - OPEN mehed põhisõit, VI start - NAISED + SEENIORID
R
Kepikõnd
P 18.11
Haapsalu
Jooksmine
E 19.11
Ministeeriumide ühishoone
R
Tsüklokross
L 08.12
Tartu
Jooksmine
L 15.12
Viljandi-Loodi
Kepikõnd
L 15.12
Valgehobusemäe
Suusatamine
L 26.01
Mõedaku spordibaas
42 km, 22 km
R
Suusatamine
L 02.02
Tamsalu Suusastaadion
46km vaba, 25km vaba
R
Suusatamine
L 09.02
Kõrvemaa Matka- ja Suusakeskus
38 km, 19 km, Lastesõit
R
Suusatamine
P 10.02
Otepää-Elva
46. Tartu Maratoni Avatud Rada, 46. Tartu Maraton Avatud Rada, 46. Tartu Maratoni Avatud Rada
Suusatamine
P 10.02
Otepää-Elva
Suusatamine
L 16.02
Tähtvere spordipark
TILLUsõit, MINImaraton
Suusatamine
P 17.02
Otepää - Elva
63 km, 31 km
R


Tulemused

Tsüklokross
L 10.11
Pirita
I start - M/N8, M/N10, II start - M/N12, III start - M/N14, IV start - M/N16, V start - OPEN mehed põhisõit, VI start - NAISED + SEENIORID
Tsüklokross
L 27.10
Narva
I start - M/N8, M/N10, II start - M/N12, III start - M/N14, IV start - M/N16, V start - OPEN mehed põhisõit, VI start - NAISED + SEENIORID
Jooksmine
P 21.10
Pärnu
Lastejooksud, Rannajooks, Rannaretk (käimine, kepikõnd), Rahvarada (jooks või kepikõnd, omal valikul), Ratastoolisõit
Tsüklokross
L 20.10
Rapla linn
I start - M/N8, M/N10, II start - M/N12, III start - M/N14, IV start - M/N16, V start - OPEN mehed põhisõit, VI start - NAISED + SEENIORID
Jooksmine
P 14.10
Viljandi Spordihoone
Rahvajooks - 5 km (5 km), Põhijooks - 10,4 km (10.4 km), Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Tsüklokross
L 13.10
Saue
M16, N16, MJ, NJ, ME/MU, NE/NU, Sport, Seenior 1, Seenior 2, Seenior 3, Seenior 4, Seenior 5
Jooksmine
P 07.10
Paide ja Türi
Paide-Türi distants, Kirna-Türi distants, Paide lastejooksud, Türi lastejooksud
Jooksmine
L 06.10
Tartu
42.2 km, 21.1 km, 10 km, 10 km kõnd
Tsüklokross
L 06.10
Elva
I start - M/N8, M/N10, II start - M/N12, III start - M/N14, IV start - M/N16, V start - OPEN mehed põhisõit, VI start - NAISED + SEENIORID
Jooksmine
R 05.10
Tartu
Tsüklokross
P 30.09
Suure-Jaani, Ilmatari 9
I start - M/N8, M/N10, II start - M/N12, III start - M/N14, IV start - M/N16, V start - OPEN mehed põhisõit, VI start - NAISED + SEENIORID
Jooksmine
L 29.09
Kuremaa
Maastikurattasõit
L 29.09
Saaremaa
67 km, 47 km, 23 km, 2.4 km, 0.8 km
Tsüklokross
P 23.09
Viljandi linn
I start - M/N8, M/N10, II start - M/N12, III start - M/N14, IV start - M/N16, V start - OPEN mehed põhisõit, VI start - NAISED + SEENIORID
Maastikurattasõit
P 23.09
Kõrvemaa

...