Et En

Võistluskalender

Jooksmine
L 19.09
Hummuli mõisapargis
Jooksmine
L 19.09
Saarepeedi
Jooksmine
L 19.09
Loode tammikus (Kuressaare)
Maastikurattasõit
L 19.09
Otepää - Elva
Jooksmine
L 19.09
Veetka talu
Ultra, Keskmine, Lühike
R
Jooksmine
L 19.09
Saarepeedi Rahvamaja spordisaal
R
Jooksmine
P 20.09
Põlva linna staadion
Duatlon
P 20.09
Kuressaare Linnastaadion
Saaremaa Duatlon, Saaremaa NOVA duatlon, Saaremaa Lasteduatlon
R
Maastikurattasõit
P 20.09
Otepää - Palu - Elva
89 km, 40 km, 21 km
Jooksmine
P 20.09
Pirita
Jooksmine
E 21.09
Haabneeme Kooli spordisaal
Jooksmine
E 21.09
Outokumpu 11
Jooksmine
E 21.09
Kadrina Paisjärve kergliiklustee


Tulemused

Jooksmine
R 18.09
Saue Gümnaasiumi staadion
Põhijooks, Lastejooks 1-2 aastased 60 m, Lastejooks 3-4 aastased 270 m, Lastejooks 5-6 aastased 270 m, Lastejooks 7-8 aastased 270 m, Lastejooks 9-10 aastased 540 m, Lastejooks 11-12 aastased 540 m
Jooksmine
T 15.09
Rapla Selveri parkla
5 km, 10 km, 21,1 km, Lastejooksud (kuni 12. aastani), 5 km virtuaaljooks, 10 km virtuaaljooks, 21,1 km virtuaaljooks
Jooksmine
L 12.09
Tallinn
Maastikurattasõit
L 12.09
Alutaguse Puhke- ja Spordikeskus
Põhisõit, Noorte- ja matkasõit, Lastesõit - sündinud 2014 ja hiljem, Lastesõit - N8/M8, Lastesõit - N10/M10
Jooksmine
P 06.09
Tondiraba
Tondiraba maraton, Tondiraba poolmaraton, Tondiraba minimaraton
Triatlon
L 05.09
Tallinn
IRONMAN Tallinn, IRONMAN Tallinn TEAMS, IRONMAN 70.3 Tallinn, IRONMAN 70.3 Tallinn TEAMS
Jooksmine
L 05.09
Mustamäe tee 59
3. Kristiine Rahvajooks
Maastikurattasõit
L 05.09
Kõrvemaa Matka- ja Suusakeskus
Põhisõit, Noorte- ja matkasõit, Lastesõit - sündinud 2014 ja hiljem, Lastesõit - M8/N8, Lastesõit - M10/N10
Jooksmine
P 30.08
Kuressaare Gümnaasium
10 km, 5 km, 5 km tiimid, 5 km matk
Maastikurattasõit
L 29.08
Jõulumäe Tervisespordikeskuse suusastaadion ja liikumisrajad
60 km, 42 km, 21 km
Maanteerattasõit
K 26.08
Tõravere
Täispikk distants - 21 km, Lühike distants - 10.5 km, Täispikk distants - 21 km, vabaklass, Lühike distants - 10.5 km, vabaklass

...