Et En

Võistluskalender

Maanteerattasõit
T 18.06
Eesti Maanteemuuseum/ Estonian Road Museum
ME/MU - 29,8km eraldistart, NE/NU - 19,4km eraldistart, MJ - 19,4km eraldistart, NJ - 19,4km eraldistart, M19-64 - 19,4km eraldistart, N19-49 - 19,4km eraldistart, Paraklassid - 19,4km eraldistart, N50+ - 13,2km eraldistart, M65-80+ - 13,2km eraldistart, N16 - 13,2km eraldistart, M16 - 13,2km eraldistart
R
Jooksmine
K 19.06
Kohila Spordikeskuse staadion
R
Maanteerattasõit
K 19.06
Võru linna keskväljak
Road Race Women 16, Road Race Men 16, Road Race Women Under 23, Women Junior, Road Race Men 65+, Women 50+, Road Race Men Junior, Road Race Men Under 23, Road Race Men 50-64, Road Race Women Elite, Road Race Women 19-49, Road Race Men 19-49, Road Race Men Elite
R
Jooksmine
K 19.06
Pelguranna / Stroomi ranna parkla
Jooksmine
R 21.06
Kuressaare linnastaadion
Maanteerattasõit
R 21.06
Räpina keskväljak
Triatlon
L 22.06
Karitsa järv
Frank Kutter 0,3km ujumine, 15km rattasõit, 3km, HOOG noorte triatlon 0,1 km ujumine+10km rattasõitu+ 2km jooksu, MAMMA Lastetriatlon 0,05km+2+0,4, Frank Kutter põhidistants võistkonnad
R
Jooksmine
L 22.06
Loode tammik
170. Pööripäevajooks Jooks suvesse
R
Jooksmine
P 23.06
Eidapere mõis
Põhijooks 5km, Noortejooks- 2,5km, Mamma lastejooks 500m
R
Jooksmine
P 23.06
Karksi ordulinnuse varemed
R
Jooksmine
K 26.06
Lasnamäe Linnaosa Valitsus
8. ETAPP / Pae park
Jooksmine
R 28.06
Hellenurme vesiveski
R
Triatlon
L 29.06
Räägu järv
Frank Kutter Raplamaa MV triatlonis 0,75km+20km+5km, HOOG noorte triatlon 0,1 km ujumine+10km rattasõitu+ 2km jooksu, MAMMA Lasteduatlon 0,7+2+0,4, Frank Kutter põhidistants võistkonnad
R
Kepikõnd
L 29.06
Saaremaa


Tulemused

Maastikurattasõit
P 16.06
Võllaste suusa- ja jooksurada
Järva- Jaani RSK 4. rattavahetusega sõit, Järva 8. rattamaraton, Järva-Jaani 11. rattaralli, Järva 8. rattamaraton- minimaraton lastele
Jooksmine
R 14.06
Elva Kultuurikeskus
10 km jooks, 10 km kepikõnd, Lastejooks 300m, Lastejooks 600m, Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Jooksmine
E 10.06
Tallinn
6. ETAPP / Järve terviserada
Jooksmine
P 09.06
Peetri
10 km, 5 km noortejooks, 5 km Lastefond heategevusjooks
L 08.06
Jaanikese motokompleks
Jooksmine
L 08.06
Paunküla Heaolukeskus
2. jooks ümber Paunküla veehoidla
Jooksmine
L 08.06
Paunküla Heaolukeskus
2. Paunküla metsamiil
Maastikurattasõit
L 08.06
Jaanikese motokompleks
Jooksmine
E 03.06
Pirita Velodroom
5. ETAPP / Pirita
Maastikurattasõit
P 02.06
Kiviõli Seikluskeskus
M10 10-15 min sõit, N10 10-15 min sõit, M12 10-15 min sõit, N12 10-15 min sõit, M14 20-30 min sõit, N14 20-30 min sõit, M16 30-45 min sõit, N16 30-45 min sõit, MJ 75-90 min sõit, NJ 30-45 min sõit, ME 75-90 min sõit, NE 75-90 min sõit, M19-34/M35-39 75-90 min sõit, M40-44/M45-49 75-90 min sõit, M50+ 75-90 min sõit
Jooksmine
L 01.06
Lääne-Harju Kultuurikeskus Padise rahvamaja
5 km jooks / käimine, Lastejooks 200 m
Maastikurattasõit
L 01.06
Alutaguse Tervisespordikeskus
Põhisõit, Poolmaraton, Lastesõit - sündinud 2018 ja hiljem, Lastesõit - N8/M8, Lastesõit - N10/M10
Jooksmine
L 01.06
Rakvere linn
Cappy lastejooks, Stebby 5 km ajavõtuga, 5 km Kostüümijooks ajavõtuga, Neptunas 10 km ajavõtuga, VIRTUAAL Cappy lastejooks, VIRTUAAL Stebby 5 km, VIRTUAAL Neptunas 10 km, VIRTUAAL poolmaraton, VIRTUAAL maraton
Jooksmine
R 31.05
Joaoru Puhkeala, Narva
21,1 km, 5 km, Limpa lastejooksud
Maanteerattasõit
K 29.05
Kavastu
Täispikk distants - 40.2 km, Lühike distants - 16.4 km, Täispikk distants - 40.2 km, vabaklass, Lühike distants - 16.4 km, vabaklass

...