Et En
Ava võistluse menüü
Üldinfo Juhend Oluline info võistlejale Registreerunud Stardinimekirjad Tulemused Kommentaarid

Toetajad

XIV Saue Õhtujooks

Stardinimekirjad

Vali distants:
Stardinimekiri seisuga 20.09.2020 17:03.

Põhijooks stardinimekiri

Nr. Nimi Sünniaasta Sugu VKL Elukoht Võistkond/Organisatsioon
1 Reigo Jörsi 1986 mees MII Eesti, Harju maakond
2 Mario Markus 1991 mees MI Eesti, Rapla maakond
rapla jk
3 Lauri Malsroos 1986 mees MII Eesti, Harju maakond
4 Aleksandr Kulešov 1979 mees MIII Eesti, Harju maakond
5 Margus Tähepõld 1978 mees MIII Eesti, Harju maakond
6 Maris Terno 1982 naine NII Eesti, Harju maakond
SK Saue Tammed
7 Ergo Mets 1989 mees MII Eesti, Harju maakond
8 Timo Kaarus 2005 mees MJ Eesti, Harju maakond
9 Risto Pernits 2005 mees MJ Eesti, Harju maakond
Sparta
10 Margit Mälter 1971 naine NIII Eesti, Harju maakond
Sparta
11 Ago Kärema 1969 mees MVI Eesti, Harju maakond
12 Kaisa-Maria Oll 2005 naine NJ Eesti, Harju maakond
Saue Gümnaasium/ SK ProRunner
13 Lauri Monvelt 1980 mees MIII Eesti, Harju maakond
Nacho sööjad ja mõdu joojad
www.Transfer1.net
14 Indrek Oll 1975 mees MIII Eesti, Harju maakond
SK ProRunner
15 Viivi-Anne Soots 1971 naine NIII Eesti, Harju maakond
16 Rene Mustasaar 1983 mees MII Eesti, Harju maakond
17 Urmet Anupõld 1990 mees MII Eesti, Harju maakond
Saue Jalgpalliklubi
18 Aksel Tähepõld 2007 mees P14 Eesti, Harju maakond
Saue KJK
19 Harles Paesüld 1974 mees MIII Eesti, Harju maakond
20 Birgit Veldi 2002 naine NJ Eesti, Harju maakond
Saue KJK
21 Kert Kask 2002 mees MJ Eesti, Harju maakond
Sparta
22 Jarmo Karing 1978 mees MIII Eesti, Harju maakond
23 Katriin Ivanov 1988 naine NII Eesti, Harju maakond
SK Jooksupartner
24 Susan Pihelgas 1987 naine NII Eesti, Harju maakond
25 Algis Kelder 1992 mees MI Eesti, Harju maakond
Saue Jalgpalliklubi
26 Liina Kesamaa 1980 naine NIII Eesti, Harju maakond
27 Andres Laineste 1971 mees MIII Eesti, Harju maakond
saunapunkt
28 Aivar Kuusmik 1966 mees MVI Eesti, Harju maakond
29 Aarne Vasarik 1978 mees MIII Eesti, Harju maakond
21cc Triatloniklubi
30 Mathias Pruus 2006 mees P14 Eesti, Harju maakond
Nõmme spordiklubi
31 Marko Pruus 1979 mees MIII Eesti, Harju maakond
Saue jalgpalliklubi
32 Marii Marleen Jõudvald 2007 naine T14 Eesti, Harju maakond
33 Janika Jürgenson 1979 naine NIII Eesti, Harju maakond
SK ProRunner
34 Kardo Kutti 2008 mees P12 Eesti, Harju maakond
Saue JK
35 Kurmet Kutti 2005 mees MJ Eesti, Harju maakond
36 Berit Kant 2008 naine T12 Eesti, Harju maakond
37 Edward Mihkel Oll 2007 mees P14 Eesti, Tartu maakond
Tartu Kesklinna Kool
38 Annely Saar 1974 naine NIII Eesti, Harju maakond
39 Eili Paap 1975 naine NIII Eesti, Harju maakond
40 Marleen Kesamaa 2005 naine NJ Eesti, Harju maakond
41 Kristof Tammeleht 2008 mees P12 Eesti, Harju maakond
Saue JK
42 Mattias Lepp 2009 mees P12 Eesti, Harju maakond
Saue Jalgpalliklubi
43 Jaan Lepp 1985 mees MII Eesti, Harju maakond
Spordiklubi Imperial
44 Tarmo Jõgi 1982 mees MII Eesti, Harju maakond
Merimetsa SK
45 Markus Suigusaar 2007 mees P14 Eesti, Harju maakond
46 Karl-Martin Kruusamägi 2008 mees P12 Eesti, Harju maakond
Saue Jalgpalliklubi
47 Grete Kant 2010 naine T10 Eesti, Harju maakond
48 Andres Avalo 1978 mees MIII Eesti, Harju maakond
Saue Jalgpalliklubi
49 Elina Kutti 1982 naine NII Eesti, Harju maakond
50 Annely Kärema 1971 naine NIII Eesti, Harju maakond
51 Virko Raagmets 1980 mees MIII Eesti, Harju maakond
Saue TKD
52 Kristiin Heleen Oll 2009 naine T12 Eesti, Harju maakond
Saue KJK / SK ProRunner
53 Evelyn Saard 1981 naine NII Eesti, Harju maakond
Saue Jalgpalliklubi
54 Ingrid Paats 1988 naine NII Eesti, Harju maakond
55 Hanna-Liina Palu 2004 naine NJ Eesti, Harju maakond
56 Heleni Klaasimäe 1984 naine NII Eesti, Harju maakond
57 Helena Velba 1989 naine NII Eesti, Harju maakond
58 Jaanus Arukaevu 1966 mees MVI Eesti, Harju maakond
59 Eva-Lotta Ernits 2003 naine NJ Eesti, Harju maakond
60 Rene Mitt 1978 mees MIII Eesti, Harju maakond
61 Mihkel Anni 1962 mees MVI Eesti, Harju maakond
62 Merje Uueni 1978 naine NIII Eesti, Harju maakond
63 Jan Rasmus Rohtla 2004 mees MJ Eesti, Harju maakond
saunapunkt
64 Ester Tähepõld 2009 naine T12 Eesti, Harju maakond
Saue KJK
65 Taivo Varik 1983 mees MII Eesti, Harju maakond
66 Allan Berg 1980 mees MIII Eesti, Harju maakond
67 Kärt Tõnisson 1981 naine NII Eesti, Harju maakond
68 Siiri Raagmets 1980 naine NIII Eesti, Harju maakond
Saue TKD
69 Maret Pedak 1974 naine NIII Eesti, Harju maakond
70 Liina Aus 1978 naine NIII Eesti, Harju maakond
71 Katrin Pihlakas 1980 naine NIII Eesti, Harju maakond
72 Anu Tammeleht 1975 naine NIII Eesti, Harju maakond
73 Kärri Sõelsepp 1978 naine NIII Eesti, Harju maakond
74 Evelin Sassian 1976 naine NIII Eesti, Harju maakond
75 Sverre Laineste 2009 mees P12 Eesti, Harju maakond
saunapunkt
76 Eve Toiger 1976 naine NIII Eesti, Harju maakond
77 Gertrud Pärn 2009 naine T12 Eesti, Harju maakond
78 Piret Palm 1978 naine NIII Eesti, Harju maakond
79 Jasper Kormik 2007 mees P14 Eesti, Harju maakond
80 Robin Mitt 2005 mees MJ Eesti, Harju maakond
81 Kaur Lillepõld 1983 mees MII Eesti, Harju maakond
82 Christina Kallas 1980 naine NIII Eesti, Harju maakond
www.Transfer1.net
83 Kärt Sihver 2002 naine NJ Eesti, Harju maakond
Treeningpartner
84 Gregor Raagmets 2008 mees P12 Eesti, Harju maakond
Saue TKD
85 Carmen Raagmets 2005 naine NJ Eesti, Harju maakond
Saue TKD
86 Stenver Suve 2008 mees P12 Eesti, Harju maakond
87 Kristin Soone 2007 naine T14 Eesti, Harju maakond
88 Anneli Oja 1978 naine NIII Eesti, Harju maakond
89 Martin Perling 1975 mees MIII Eesti, Harju maakond
90 Lavly Perling 1975 naine NIII Eesti, Harju maakond
91 Maria Tammiste 2007 naine T14 Eesti, Harju maakond
92 Mari-Liis Tomp 1984 naine NII Eesti, Harju maakond
93 Karin Sahar-Lambinen 1987 naine NII Eesti, Harju maakond
94 Lars Laineste 2007 mees P14 Eesti, Harju maakond
saunapunkt
95 Urve Arukaevu 1966 naine NVI Eesti, Harju maakond
96 Mairit Laineste 1978 naine NIII Eesti, Harju maakond
saunapunkt
97 Andrus Pärn 1975 mees MIII Eesti, Harju maakond
98 Kristi Pärn 1974 naine NIII Eesti, Harju maakond
99 Juhan Paabstel 1959 mees MVII Eesti, Harju maakond
100 Margit Kilk 1975 naine NIII Eesti, Harju maakond
Saue Jalgpalliklubi
101 Siim-Joonas Liive 2008 mees P12 Eesti, Harju maakond
102 Simon Kormik 2010 mees P10 Eesti, Harju maakond
103 Liina Jaanus 2004 naine NJ Eesti, Harju maakond
104 Kätlin Arras 1983 naine NII Eesti, Harju maakond
105 Maarja Ehala 1979 naine NIII Eesti, Harju maakond
106 Lennart Muru 2010 mees P10 Eesti, Harju maakond
Porter Racing
107 Merle Muru 1979 naine NIII Eesti, Harju maakond
Porter Racing
108 Age Berg 1983 naine NII Eesti, Harju maakond
109 Jako-Priit Liive 2010 mees P10 Eesti, Harju maakond
110 Berit Liivamaa 2003 naine NJ Eesti, Harju maakond
111 Kärt Mere 1994 naine NI Eesti, Harju maakond
Saue Jalgpalliklubi
112 Liisa Mikk 1985 naine NII Eesti, Harju maakond
113 Elen Pruus 1983 naine NII Eesti, Harju maakond
114 Kristiina Liive 1979 naine NIII Eesti, Harju maakond
115 Kristin Elm 1982 naine NII Eesti, Harju maakond
Saue JK
116 Tiiu Liivamaa 1968 naine NVI Eesti, Harju maakond
117 Kaiar Tammeleht 1974 mees MIII Eesti, Harju maakond
118 Karen Oja 1980 naine NIII Eesti, Harju maakond
119 Kersti Pruul 1975 naine NIII Eesti, Harju maakond
120 Kerli Mitt 1981 naine NII Eesti, Harju maakond
121 Nora Berg 2009 naine T12 Eesti, Harju maakond
122 Käthlin Kalmann 1984 naine NII Eesti, Harju maakond
123 Kaisa Jaanus 2008 naine T12 Eesti, Harju maakond
124 Andrus Arukaevu 2007 mees P14 Eesti, Harju maakond
125 Taavi Kasela 1982 mees MII Eesti, Harju maakond
126 Kerli Ligi 1986 naine NII Eesti, Harju maakond
127 Aveli Kornel 1982 naine NII Eesti, Harju maakond
128 Kelli Kõluvere 1987 naine NII Eesti, Harju maakond
129 Kristjan Kasela 2008 mees P12 Eesti, Harju maakond
130 Joosep Martin Karu 2008 mees P12 Eesti, Harju maakond
Saue jalgpalliklubi
Saue JK
131 Allan Mäe 1978 mees MIII Eesti, Harju maakond
132 Annika Mäe 1979 naine NIII Eesti, Harju maakond
133 Gregor Ander Mäe 2006 mees P14 Eesti, Harju maakond
134 Reiko Zäär 1987 mees MII Eesti, Harju maakond
135 Janno Greenbaum 1974 mees MIII Eesti, Harju maakond
136 Jaanus Saar 1969 mees MVI Eesti, Harju maakond
137 Rene Uustalu 1982 mees MII Eesti, Harju maakond
138 Caspar Tubarik 1979 mees MIII Eesti, Harju maakond
139 Marju Norvik 1982 naine NII Eesti, Harju maakond
140 Sandra Metsa 1999 naine NI Eesti, Harju maakond
141 Merily Palmissaar 1999 naine NI Eesti, Harju maakond
142 Rein Soosalu 1960 mees MVII Eesti, Harju maakond
143 Riina Soosalu 1961 naine NVI Eesti, Harju maakond
144 Triinu Gross 1977 naine NIII Eesti, Harju maakond
145 Kristiina Hendre 1986 naine NII Eesti, Harju maakond
146 Joonas Hendre 1982 mees MII Eesti, Harju maakond
147 Mario Palumets 1998 mees MI Eesti, Harju maakond
148 Verner Mättas 1971 mees MIII Eesti, Harju maakond
149 Reelika Laisaar-Mättas 1984 naine NII Eesti, Harju maakond
150 Karin Vee 1989 naine NII Eesti, Harju maakond
151 Norton Reintam 2003 mees MJ Eesti, Harju maakond
152 Siim Mäesalu 1984 mees MII Eesti, Harju maakond
153 Noomi Aavik 2006 naine T14 Eesti, Harju maakond
154 Andres Kaarmann 1976 mees MIII Eesti, Harju maakond
155 Kadri Kadakas 1988 naine NII Eesti, Harju maakond
SK Mercury
156 Laura-Lotte Saar 2003 naine NJ Eesti, Harju maakond
157 Brigitta Avalo 2004 naine NJ Eesti, Harju maakond
Saue Kergejõustikuklubi
158 Mihkel Suigusaar 2010 mees P10 Eesti, Harju maakond
159 Silver Rätsep 1983 mees MII Eesti, Harju maakond
160 Dylan Sal-Al-Saller 2007 mees P14 Eesti, Harju maakond
Saue jalgpalliklubi
Dylan
161 Aisha Zuo 2004 naine NJ Eesti, Harju maakond
162 Laidi Laus 1985 naine NII Eesti, Harju maakond
Saue JK
163 Helen Aunap 1984 naine NII Eesti, Harju maakond
Saue jalgpalliklubi
164 Siret Laanemets 1982 naine NII Eesti, Harju maakond
165 Helene Vainumets 2004 naine NJ Eesti, Harju maakond
166 Birgita Sälik 2004 naine NJ Eesti, Harju maakond
167 Janar Pajo 1987 mees MII Eesti, Harju maakond
Saue jalgpalliklubi
168 Raimo Tropp 1982 mees MII Eesti, Harju maakond
Saue jalgpalliklubi
169 Vitali Artemjev 1960 mees MVII Eesti, Harju maakond
170 Sander Paap 2005 mees MJ Eesti, Harju maakond
171 Erki Autalu 1986 mees MII Eesti, Harju maakond
172 Margot Roodi 1987 naine NII Eesti, Harju maakond
TriPassion Triatloniklubi
173 Kaur Kippar 2007 mees P14 Eesti, Harju maakond
Saue jalgpalliklubi
174 Kerstin Kippar 2005 naine NJ Eesti, Harju maakond
Saue Taekwondoklubi
175 Maarika Paabstel 1964 naine NVI Eesti, Harju maakond
176 Priit Lopsik 1979 mees MIII Eesti, Harju maakond
Swedbank SK
177 Liis Mets 1991 naine NI Eesti, Harju maakond
178 Aleksandar Hangimana 1984 mees MII Serbia, Belgrad
179 Henri Heinsalu 1990 mees MII Eesti, Harju maakond
Saue Jalgpalliklubi
180 Martin Rohtsalu 1984 mees MII Eesti, Harju maakond
Täppsportlased
181 Madis Tasa 1988 mees MII Eesti, Harju maakond
182 Liise Lotte Elmi 2005 naine NJ Eesti, Harju maakond
183 Mihkel Kivaste 2008 mees P12 Eesti, Harju maakond
184 Irmeli Jaanson 1972 naine NIII Eesti, Harju maakond
Täppsportlased
185 Marian Maidra 1989 naine NII Eesti, Harju maakond
Saue Jalgpalliklubi
186 Tõnis Sassi 1988 mees MII Eesti, Harju maakond
Saue Jalgpalliklubi
187 Ruben Berg 2011 mees P10 Eesti, Harju maakond
188 Siret Vaiklo 1980 naine NIII Eesti, Harju maakond
189 Hannes Vaiklo 1970 mees MVI Eesti, Harju maakond
190 Artur Klaar 2006 mees P14 Eesti, Harju maakond
191 Marko Tammist 1984 mees MII Eesti, Harju maakond
192 Laura Joonas 1994 naine NI Eesti, Harju maakond
193 Anneli Rõhtjuk 1977 naine NIII Eesti, Harju maakond
194 Erge Saare 1987 naine NII Eesti, Harju maakond
195 Erki Pajundi 1981 mees MII Eesti, Harju maakond
196 Inna Kirsipuu 1964 naine NVI Eesti, Harju maakond
197 Oliver Avalo 2011 mees P10 Eesti, Harju maakond
Saue JK
198 Lorene Laineste 2011 naine T10 Eesti, Harju maakond
saunapunkt
199 Ketlin Kasak 1990 naine NII Eesti, Harju maakond
200 Kaimo Kasak 1984 mees MII Eesti, Harju maakond
201 Ester Leiten-Kukk 1976 naine NIII Eesti, Harju maakond
202 Marge Nõmm 1969 naine NVI Eesti, Harju maakond
Täppsportlased
203 Meelis Merenäkk 1974 mees MIII Eesti, Rapla maakond
204 Renno Merenäkk 2005 mees MJ Eesti, Tartu maakond
205 Jevgeni Martjušev 1988 mees MII Eesti, Harju maakond
206 Allan Sülla 1960 mees MVII Eesti, Harju maakond
Täppsportlased
207 Mattias Perling 2011 mees P10 Eesti, Harju maakond
208 Betti Perling 2013 naine T10 Eesti, Harju maakond
209 Anna Kulešova 1980 naine NIII Eesti, Harju maakond
210 Maido Kaljur 1960 mees MVII Eesti, Pärnu maakond
211 Mari-Liis Kaljur 1985 naine NII Eesti, Pärnu maakond
212 Markus Kaljur 2006 mees P14 Eesti, Pärnu maakond
213 Laura-Liis Kaljur 2007 naine T14 Eesti, Pärnu maakond
214 Maria Kaljur 2011 naine T10 Eesti, Pärnu maakond
215 Jaanus Kormik 1975 mees MIII Eesti, Harju maakond
216 Jarko Kormik 2010 mees P10 Eesti, Harju maakond
217 Kristel Kormik 1977 naine NIII Eesti, Harju maakond
218 Tiina Juhani 1974 naine NIII Eesti, Harju maakond
219 Ketter Sassi 2010 naine T10 Eesti, Harju maakond
220 Kätriin Pruul 1995 naine NI Eesti, Harju maakond
221 Leivo Sepp 1972 mees MIII Eesti, Harju maakond
222 Liina Kasela 1987 naine NII Eesti, Harju maakond
223 Tiit Soe 1979 mees MIII Eesti, Harju maakond
224 Katrin Süld 1976 naine NIII Eesti, Harju maakond
225 Tristan Süld 2008 mees P12 Eesti, Harju maakond
226 Marian Jürisalu-Lisitsyna 1989 naine NII Eesti, Harju maakond
227 Kristi Paas 1984 naine NII Eesti, Harju maakond
Saue Noortekeskus
228 Ingrid Piht 1976 naine NIII Eesti, Harju maakond
Mercury
229 Danilo Piht 1972 mees MIII Eesti, Harju maakond
Mercury
230 Kait Vahter 1976 mees MIII Eesti, Harju maakond
231 Henri Rebane 2007 mees P14 Eesti, Harju maakond
232 Tanel Kannel 1973 mees MIII Eesti, Harju maakond
233 Edit Kannel 1976 naine NIII Eesti, Harju maakond
234 Kaur Kannel 2007 mees P14 Eesti, Harju maakond
235 Heigo Varik 1989 mees MII Eesti, Harju maakond
236 Aivi Aavik 1989 naine NII Eesti, Harju maakond
237 Ats Marek Tender 2003 mees MJ Eesti, Harju maakond
238 Sirli Sepper 1986 naine NII Eesti, Harju maakond
239 Jaan Toomingas 1977 mees MIII Eesti, Harju maakond
240 Valdur Englas 1980 mees MIII Eesti, Harju maakond
241 Veikko Englas 2004 mees MJ Eesti, Harju maakond
242 Raikko Englas 2009 mees P12 Eesti, Harju maakond
243 Triinu Englas 1983 naine NII Eesti, Harju maakond
244 Pärtel Reinson 2011 mees P10 Eesti, Harju maakond
Saue jalgpalliklubi
245 Rasmus Reinson 2009 mees P12 Eesti, Harju maakond
Saue jalgpalliklubi
Saue Jalgpallikool
246 Mart Reinson 1981 mees MII Eesti, Harju maakond
247 Tanel Saue 1974 mees MIII Eesti, Harju maakond
Mercury
248 Tanel Põllu 1989 mees MII Eesti, Harju maakond
249 Hannaliisa Stroo 2006 naine T14 Eesti, Harju maakond
250 Ivo Särak 1977 mees MIII Eesti, Harju maakond
251 Martin Kase 1982 mees MII Eesti, Harju maakond
252 Tiina-Riin Uulma 1992 naine NI Eesti, Harju maakond

...