Et En

Stardinimekirjad

Vali distants:
Stardinimekiri seisuga 05.03.2021 23:01.

42 km stardinimekiri

Nr. Grupp Nimi Sünniaasta Sugu VKL Elukoht Võistkond/Organisatsioon
1 I grupp Sander Linnus 1991 mees M Eesti, Võru maakond
Areal Team
2 I grupp Taavi Lehemaa 1993 mees M Eesti, Lääne maakond
MTÜ Spordiselt
3 I grupp Martin Nassar 1993 mees M Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Suusaklubi
4 I grupp Taavi Kaiv 1989 mees M Eesti, Harju maakond
Suusasemud
CO3 OÜ
5 I grupp Juri Širokov 1987 mees M Eesti, Tartu maakond
Saint Gobain Glass Estonia SE
6 I grupp Bert Tippi 1990 mees M Eesti, Harju maakond
CRAFT
7 I grupp Andres Juursalu 1982 mees M Eesti, Tartu maakond
Nordwood
8 I grupp Gert Jõeäär 1987 mees M Eesti, Harju maakond
Veloplus
9 I grupp Meelis Rebane 1971 mees M50 Eesti, Harju maakond
CRAFT
10 I grupp Allar Soo 1991 mees M Eesti, Jõgeva maakond
Areal Team
11 I grupp Siim Vinter 1986 mees M Eesti, Harju maakond
Team TT
12 I grupp Peeter Poopuu 1985 mees M Eesti, Harju maakond
Suusasemud
13 I grupp Indrek Hubel 1986 mees M Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Suusaklubi
14 I grupp Andreas Baum 1995 mees M Eesti, Pärnu maakond
Team HoReCa Service
MTÜ Suusasport
15 I grupp Aimer Peensalu 1972 mees M40 Eesti, Harju maakond
Team TT
16 I grupp Allain-Marco Anton 2001 mees M20 Eesti, Ida-Viru maakond
Alutaguse suusaklubi
17 I grupp Tanel Levkoi 1990 mees M Eesti, Harju maakond
Team Enervit Estonia
18 I grupp Rimo Timm 1993 mees M Eesti, Saare maakond
Treeningpartner
19 I grupp Artur Rauk 1986 mees M Eesti, Harju maakond
Õhuvägi
20 I grupp Rait Pallo 1974 mees M40 Eesti, Valga maakond
Areal Team
21 I grupp Tatjana Mannima 1980 naine N40 Eesti, Valga maakond
CRAFT
Yess
22 I grupp Anette Kasemets 1997 naine N Eesti, Võru maakond
Võru Suusaklubi
23 I grupp Hanna-Brita Kaasik 1999 naine N Eesti, Jõgeva maakond
Kuningamäe Spordiklubi
24 I grupp Heidi Raju 1990 naine N Eesti, Harju maakond
25 I grupp Heleri Kivil 1977 naine N40 Eesti, Tartu maakond
Areal Team
26 II grupp Janno Rodendau 1976 mees M40 Eesti, Järva maakond
RR Suusaklubi
27 II grupp Arvi Anton 1992 mees M Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Suusaklubi
28 II grupp Hans Teearu 1991 mees M Eesti, Valga maakond
Karupesa Team
29 II grupp Juri Kovaljov 1999 mees M Eesti, Harju maakond
CFC
30 II grupp Ivar Vaab 1991 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
Rattabaas
31 II grupp Aimar Hussar 1981 mees M40 Eesti, Võru maakond
Areal Team
32 II grupp Ago Veilberg 1963 mees M50 Eesti, Lääne-Viru maakond
CRAFT
RR Rakvere Siplased
Pääste
33 II grupp Joosep Tammemäe 1990 mees M Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Suusaklubi
34 II grupp Virgo Karu 1967 mees M50 Eesti, Harju maakond
CRAFT
35 II grupp Alar Savastver 1970 mees M50 Eesti, Harju maakond
Suusasemud
36 II grupp Kaidar Hussar 1971 mees M50 Eesti, Võru maakond
Areal Team
37 II grupp Rainer Tokko 1971 mees M50 Eesti, Harju maakond
Koidu Suusaklubi
11341649
38 II grupp Indrek Vait 1981 mees M40 Eesti, Harju maakond
My Fitness
39 II grupp Andreas Kraas 1978 mees M40 Eesti, Tartu maakond
Spordipood Duncan.ee
40 II grupp Madis Vaikmaa 1985 mees M Eesti, Harju maakond
Lääne-Harju spordikeskus
Lääne-Harju vald
41 II grupp Tauno Mölder 1986 mees M Eesti, Võru maakond
Simuna SK
42 II grupp Hanno Priks 1963 mees M50 Eesti, Valga maakond
VAK Staier
43 II grupp Kaido Pesor 1970 mees M50 Eesti, Rapla maakond
Raplamaa Rattaklubi Komo
44 II grupp Aivar Ridamäe 1970 mees M50 Eesti, Harju maakond
Areal Team
45 II grupp Mark Ubaleht 1995 mees M Eesti, Järva maakond
46 II grupp Marek Mägi 1977 mees M40 Eesti, Saare maakond
Team HoReCa Service
MTÜ Suusasport
47 II grupp Viljar Haav 1975 mees M40 Eesti, Harju maakond
V/H Team
48 II grupp Kert Keskpaik 1983 mees M Eesti, Harju maakond
CRAFT
49 II grupp Kaupo Tammemäe 1995 mees M Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Suusaklubi
50 II grupp Tarmo Neemela 1968 mees M50 Eesti, Harju maakond
Eesti Sportlane
51 II grupp Raivo Pärnpuu 1967 mees M50 Eesti, Harju maakond
CRAFT
52 II grupp Jaanus Kütson 1980 mees M40 Eesti, Harju maakond
53 II grupp Raio Piiroja 1979 mees M40 Eesti, Pärnu maakond
Team HoReCa Service
MTÜ Suusasport
54 II grupp Alar Reiska 1963 mees M50 Eesti, Võru maakond
Haanja RK
CRISTELLA VT OÜ
55 II grupp Aron Trumm 1981 mees M40 Eesti, Tartu maakond
Suusahullud
56 II grupp Aivo Kaljumäe 1972 mees M40 Eesti, Harju maakond
Areal Team
57 II grupp Max Sander Laane 2003 mees M20 Eesti, Harju maakond
TREENINGPARTNER-EVIKO NOORTETIIM/VH
58 II grupp Erkki Hummal 1973 mees M40 Eesti, Harju maakond
Sparta
59 II grupp Indrek Valge 1991 mees M Eesti, Tartu maakond
60 II grupp Andrus Kasekamp 1973 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
CYCLON
61 II grupp Ivar Pilv 1967 mees M50 Eesti, Harju maakond
62 II grupp Raivo Terve 1964 mees M50 Eesti, Harju maakond
Omniva SK
63 II grupp Ain Fjodorov 1972 mees M40 Eesti, Valga maakond
Seiklushunt
64 II grupp Mikko Maier 1989 mees M Eesti, Tartu maakond
65 II grupp Heigo Paglant 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
66 II grupp Sergei Jurlov 1967 mees M50 Eesti, Ida-Viru maakond
67 II grupp Lauri Tikk 1972 mees M40 Eesti, Tartu maakond
Suusahullud
68 II grupp Madis Sildvee 1978 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
RR Siplased
69 II grupp Erko Karo 1971 mees M50 Eesti, Harju maakond
Metek
70 II grupp Reijo Peenema 1987 mees M Eesti, Ida-Viru maakond
71 II grupp Tauri Kaasik 2001 mees M20 Eesti, Jõgeva maakond
CFC spordiklubi
72 II grupp Raiko Raag 1992 mees M Eesti, Valga maakond
Team HoReCa Service
MTÜ Suusasport
73 II grupp Karl-Erik Kumm 1997 mees M Eesti, Harju maakond
Eesti Energia Spordiklubi
74 II grupp Roland Toome 1968 mees M50 Eesti, Lääne-Viru maakond
RR Siplased
75 II grupp Aveli Leola 2001 naine N20 Eesti, Harju maakond
Spordiklubi CFC
76 II grupp Janek Punkov 1970 mees M50 Eesti, Pärnu maakond
Team HoReCa Service
MTÜ Suusasport
77 II grupp Alar Ervin 1993 mees M Eesti, Harju maakond
Tripassion Triatloniklubi
Nordecon AS
78 II grupp Erik Bauman 1980 mees M40 Eesti, Harju maakond
79 II grupp Mait Miller 1973 mees M40 Eesti, Harju maakond
Koidu Suusaklubi
80 II grupp Alar Just 1969 mees M50 Eesti, Harju maakond
Team TT
81 II grupp Ain Veemees 1979 mees M40 Eesti, Tartu maakond
RTG Spordiklubi MTÜ
82 II grupp Jaanus Bauman 1976 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
83 II grupp Raul Maripuu 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
84 II grupp Andres Maarits 1973 mees M40 Eesti, Harju maakond
85 II grupp Ivo Tupits 1968 mees M50 Eesti, Lääne-Viru maakond
RR Siplased
86 II grupp Ilmar Raap 1969 mees M50 Eesti, Lääne-Viru maakond
meie
87 II grupp Kaido Perm 1969 mees M50 Eesti, Lääne-Viru maakond
88 II grupp Karel Lõhmus 1984 mees M Eesti, Harju maakond
X-Fly
89 II grupp Mardo Moumets 1974 mees M40 Eesti, Lääne maakond
90 II grupp Anette Baum 1998 naine N Eesti, Tartu maakond
Pärnu Aerutamisklubi
91 II grupp Siim Lehismets 1995 mees M Eesti, Tartu maakond
92 II grupp Jaan Rakaselg 1987 mees M Eesti, Tartu maakond
Võru Suusaklubi
93 II grupp Arvo Sala 1970 mees M50 Eesti, Ida-Viru maakond
Eesti Energia Spordiklubi
Eesti Energia AS
94 II grupp Oliver Tampuu 1985 mees M Eesti, Tartu maakond
95 II grupp Argo Rohtmets 1981 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
Rattabaas
96 II grupp Tauri Tikerpe 1990 mees M Eesti, Harju maakond
Team TT
97 II grupp Reeda Tuula-Fjodorov 1977 naine N40 Eesti, Harju maakond
Seiklushunt
98 II grupp Brent Janno 2003 mees M20 Eesti, Lääne-Viru maakond
KF Suusaklubi
99 II grupp Eveli Saue 1984 naine N Eesti, Tartu maakond
SK Biathlon
Nortal
100 II grupp Taavi Tammik 1993 mees M Eesti, Pärnu maakond
Suusaklubi Jõulu
101 III grupp Ole Raudsepp 1978 mees M40 Eesti, Harju maakond
Kileprof OÜ
102 III grupp Oleg Kovaljov 1964 mees M50 Eesti, Harju maakond
103 III grupp Indrek Karolin 1973 mees M40 Eesti, Põlva maakond
104 III grupp Aigar Mäesepp 1978 mees M40 Eesti, Harju maakond
Swedbank Spordiklubi MTÜ
105 III grupp Raiko Tigane 1981 mees M40 Eesti, Tartu maakond
Elva Keegliklubi
106 III grupp Paul Põldsaar 1976 mees M40 Eesti, Järva maakond
107 III grupp Jaanus Laidvee 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond
108 III grupp Kalle Kiiranen 1953 mees M60 Eesti, Tartu maakond
Tartu Suusaklubi
109 III grupp Kalle Kukk 1970 mees M50 Eesti, Lääne-Viru maakond
110 III grupp Markko Abel 1978 mees M40 Eesti, Tartu maakond
Elva Keegliklubi
111 III grupp Ain Kilk 1967 mees M50 Eesti, Harju maakond
Eesti Worldloppeti Klubi
112 III grupp Ain Rästa 1968 mees M50 Eesti, Harju maakond
KoMo
113 III grupp Ott Viirmann 1987 mees M Eesti, Harju maakond
HANSAB
114 III grupp Mikk Jakobson 1989 mees M Eesti, Pärnu maakond
115 III grupp Targo Kalamees 1972 mees M40 Eesti, Harju maakond
Team TT
116 III grupp Tõnis Vaikmaa 1983 mees M Eesti, Harju maakond
117 III grupp Margus Kaasik 1970 mees M50 Eesti, Jõgeva maakond
118 III grupp Ants Einsalu 1959 mees M60 Eesti, Lääne-Viru maakond
119 III grupp Paul Teearu 1989 mees M Eesti, Valga maakond
Tunne on tugev aga sõita ei jõua
120 III grupp Andrus Sojone 1972 mees M40 Eesti, Ida-Viru maakond
Virumaa Politsei Spordiselts
PPA
121 III grupp Tarmo Visnapuu 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
VIIMSI SPORT
122 III grupp Sven Kautlenbach 1989 mees M Eesti, Valga maakond
CGI Eesti
123 III grupp Alar Nigul 1965 mees M50 Eesti, Harju maakond
CFC Spordiklubi
124 III grupp Talis Nurk 1982 mees M Eesti, Tartu maakond
OÜ Talis Nurk Ehitus
125 III grupp Kaupo Jalasto 1958 mees M60 Eesti, Harju maakond
126 III grupp Avo Kirsipuu 1967 mees M50 Eesti, Harju maakond
Kirss
127 III grupp Andre Mägi 1988 mees M Eesti, Harju maakond
128 III grupp Tanel Uudeberg 1983 mees M Eesti, Valga maakond
SuusaAkadeemia
129 III grupp Raul Köster 1971 mees M50 Eesti, Harju maakond
Myfitness Viru
130 III grupp Kaspar Lind 2003 mees M20 Eesti, Viljandi maakond
Sakala suusaklubi
131 III grupp Christopher Järve 1999 mees M Eesti, Harju maakond
132 III grupp Cheron Lukk 1991 mees M Eesti, Põlva maakond
133 III grupp Janek Vana 1972 mees M40 Eesti, Tartu maakond
G4S Spordiklubi
MTÜ Spordiklubi G4S
134 III grupp Gert Hendrikson 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond
Treeningpartner
Scanweld AS
135 III grupp Janek Trepp 1972 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
Tamsalu AO Suusaklubi
136 III grupp Andrus Prangli 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond
Suusaakadeemia
137 III grupp Veljo Kattago 1968 mees M50 Eesti, Harju maakond
138 III grupp Sven Milli 1991 mees M Eesti, Harju maakond
SnowHunters
139 III grupp Janek Resev 1978 mees M40 Eesti, Järva maakond
140 III grupp Üllar Karu 1975 mees M40 Eesti, Harju maakond
141 III grupp Kaupo Kaljumets 1987 mees M Eesti, Rapla maakond
Alumoto MTÜ
142 III grupp Mihkel Unt 1998 mees M Eesti, Tartu maakond
143 III grupp Sten Selge 1990 mees M Eesti, Järva maakond
Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi
144 III grupp Vladimir Vinogradov 1966 mees M50 Eesti, Harju maakond
145 III grupp Uuno Ruus 1953 mees M60 Eesti, Võru maakond
Kirikumäe Matkamaja
146 III grupp Rando Sui 1981 mees M40 Eesti, Harju maakond
Team TT
147 III grupp Sille Rell 1970 naine N50 Eesti, Tartu maakond
148 III grupp Lars Riisalu 1981 mees M40 Eesti, Harju maakond
Suusahullud
Merevägi
149 III grupp Raul Arula 1958 mees M60 Eesti, Tartu maakond
150 III grupp Kersti Kaljulaid 1969 naine N50 Eesti, Harju maakond
Spordiklubi IKS
151 III grupp Tarmo Napa 1990 mees M Eesti, Tartu maakond
Suusahullud
152 III grupp Andres Nurk 1973 mees M40 Eesti, Tartu maakond
Tartu Suusaklubi
153 III grupp Siim Ojaver 1982 mees M Eesti, Harju maakond
Astro Baltics
154 III grupp Veiko Hintsov 1969 mees M50 Eesti, Harju maakond
Sparta
155 III grupp Jaanus Toiger 1964 mees M50 Eesti, Lääne-Viru maakond
156 III grupp Heigo Saar 1969 mees M50 Eesti, Harju maakond
157 III grupp Priit Rooden 1975 mees M40 Eesti, Tartu maakond
Alpiklubi Firn
158 III grupp Toomas Uiboleht 1967 mees M50 Eesti, Harju maakond
ASSA ABLOY
159 III grupp Meelis Laanemets 1979 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
160 III grupp Tiit Arus 1971 mees M50 Eesti, Harju maakond
Suusasemud II
Suusasemud
161 III grupp Siim Türna 1985 mees M Eesti, Võru maakond
162 III grupp Marko Lamp 1978 mees M40 Eesti, Tartu maakond
Suusahullud
163 III grupp Indrek Reitsak 1977 mees M40 Eesti, Harju maakond
Enima
164 III grupp Indrek Saar 1973 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
165 III grupp Allan-Peeter Jaaska 1970 mees M50 Eesti, Harju maakond
Prorunner SK
166 III grupp Alar Alajaan 1979 mees M40 Eesti, Harju maakond
sidepataljon
Kaitsevägi
167 III grupp Viktor Kassatkin 1971 mees M50 Eesti, Harju maakond
Tabasalu Triatloni Klubi
168 III grupp Raido Kukk 1976 mees M40 Eesti, Tartu maakond
Suusahullud
169 III grupp Martin Müür 1978 mees M40 Eesti, Harju maakond
170 III grupp Jaanus Johanson 1973 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
minuvelo.ee
171 III grupp Martin Siimer 1971 mees M50 Eesti, Harju maakond
ProRunner
172 III grupp Tiit Kollo 1964 mees M50 Eesti, Harju maakond
EWK
Filter As
173 III grupp Kalev Albri 1975 mees M40 Eesti, Harju maakond
Suusasemud II
Suusasemud
174 III grupp Mati Koppel 1960 mees M60 Eesti, Tartu maakond
Jõusa Jõud
175 III grupp Indrek Pung 1985 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
Sõmeru SK
176 III grupp Egert Lepiksaar 1999 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
177 III grupp Jüri Ellen 1970 mees M50 Eesti, Harju maakond
178 III grupp Marju Tempel 1974 naine N40 Eesti, Harju maakond
Aegviidu sk
179 III grupp Ainars Mazurs 1968 mees M50 Läti, Valka
5A-Valka/LV
180 III grupp Madis Moor 1988 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
Sõmeru SK
181 III grupp Andrus Heinsoo 1967 mees M50 Eesti, Viljandi maakond
CYCLON
182 III grupp Pait Peri 1972 mees M40 Eesti, Võru maakond
183 III grupp Märt Kivila 1982 mees M Eesti, Tartu maakond
OK Ilves
184 III grupp Merilin Metsalu 1987 naine N Eesti, Harju maakond
RedBike Team
Adduco kolimisteenused
185 III grupp Anton Bazõlev 1985 mees M Eesti, Harju maakond
Adduco kolimisteenused
186 III grupp Aivar Juhandi 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
Sparta
187 III grupp Indrek Kelk 1969 mees M50 Eesti, Tartu maakond
klubi Tartu Maraton
188 III grupp Aigar Ojaots 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond
Aigar Ojaots
189 III grupp Kaivo Kiple 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
190 III grupp Kuido Kond 1970 mees M50 Eesti, Lääne-Viru maakond
191 III grupp Martin Länts 1985 mees M Eesti, Harju maakond
192 III grupp Eero Einblau 1964 mees M50 Eesti, Harju maakond
MOTOMARKET
193 III grupp Alo Raudik 1970 mees M50 Eesti, Tartu maakond
LHV Pank
194 III grupp Valdek Rohtma 1978 mees M40 Eesti, Tartu maakond
Team Enervit Estonia
Enervit
195 III grupp Mart Välba 1959 mees M60 Eesti, Harju maakond
Eesti Worldloppeti Klubi
196 III grupp Andris Dainis 1949 mees M70 Läti, Valka
5A-Valka/LV
197 III grupp Madis Rahu 1964 mees M50 Eesti, Harju maakond
OÜ Arthron
198 III grupp Rainer Punga 1986 mees M Eesti, Tartu maakond
Jõhvi Motoklubi
199 III grupp Ivo Stolfot 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
Tallinna Lennujaama SK
200 III grupp Riho Vals 1970 mees M50 Eesti, Tartu maakond
201 IV grupp Riho Vaikmäe 1980 mees M40 Eesti, Põlva maakond
202 IV grupp Meelis Peterson 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond
Team TT
203 IV grupp Peeter Jalasto 1986 mees M Eesti, Harju maakond
204 IV grupp Madis Põld 1993 mees M Eesti, Harju maakond
205 IV grupp Tõnu Tänav 1963 mees M50 Eesti, Harju maakond
Rae orienteerujad
206 IV grupp Rita Kivila 1974 naine N40 Eesti, Tartu maakond
Valio
207 IV grupp Mairolt Kakko 1968 mees M50 Eesti, Harju maakond
REIB OÜ
208 IV grupp Priit Kampus 1977 mees M40 Eesti, Harju maakond
Lopetijukud
209 IV grupp Rein Lehtmets 1968 mees M50 Eesti, Valga maakond
RTG Spordiklubi MTÜ
210 IV grupp Mati Mäe 1986 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
Sõmeru SK
211 IV grupp Priit Nõmmeots 1975 mees M40 Eesti, Harju maakond
212 IV grupp Ivo Lepasaar 1965 mees M50 Eesti, Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Harmet
213 IV grupp Erik Kirikmäe 1979 mees M40 Eesti, Harju maakond
214 IV grupp Magnus Mangusson 2004 mees M17 Eesti, Harju maakond
215 IV grupp Rait Mänd 1986 mees M Eesti, Pärnu maakond
216 IV grupp Urmas Männa 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond
217 IV grupp Silver Laaneveer 1994 mees M Eesti, Harju maakond
218 IV grupp Kalle Meigas 1973 mees M40 Eesti, Harju maakond
219 IV grupp Jürgo Raid 1970 mees M50 Eesti, Harju maakond
220 IV grupp Annes Välk 1983 mees M Eesti, Tartu maakond
Suusahullud
221 IV grupp Andres Brakmann 1980 mees M40 Eesti, Harju maakond
222 IV grupp Sander Mirme 1981 mees M40 Eesti, Tartu maakond
223 IV grupp Marek Lemsalu 1972 mees M40 Eesti, Harju maakond
224 IV grupp Valeri Gorbatšjov 1985 mees M Eesti, Harju maakond
225 IV grupp Reine Koppel 1968 naine N50 Eesti, Jõgeva maakond
Jõusa Jõud
226 IV grupp Regina Kaal 1981 naine N40 Eesti, Rapla maakond
227 IV grupp Margit Ahu 1983 naine N Eesti, Ida-Viru maakond
228 IV grupp Janar Fomatškin 1984 mees M Eesti, Tartu maakond
TRIBOLT TEAM
229 IV grupp Krister Aule 1977 mees M40 Eesti, Harju maakond
VIIMSI SPORT
230 IV grupp Kristjan Krull 1981 mees M40 Eesti, Harju maakond
231 IV grupp Karli Veelain 1993 mees M Eesti, Viljandi maakond
Suusahullud
232 IV grupp Riho Männi 1951 mees M70 Eesti, Harju maakond
Keskkonnaagentuur
233 IV grupp Alar Lehesmets 1981 mees M40 Eesti, Harju maakond
234 IV grupp Vladimir Baskakov 1956 mees M60 Eesti, Harju maakond
235 IV grupp Tõnu Karelson 1966 mees M50 Eesti, Viljandi maakond
CYCLON
236 IV grupp Arne Kööbi 1974 mees M40 Eesti, Tartu maakond
ESTPIL OÜ
237 IV grupp Olavi Mõts 1968 mees M50 Eesti, Võru maakond
Haanja Rattaklubi
238 IV grupp Jaanus Grigorovitš 1975 mees M40 Eesti, Põlva maakond
Baltyre
239 IV grupp Jaak Kilmi 1973 mees M40 Eesti, Harju maakond
Eesti Sportlane
Pimik
240 IV grupp Marek Säälik 1972 mees M40 Eesti, Harju maakond
241 IV grupp Heigo Härmatis 1978 mees M40 Eesti, Harju maakond
242 IV grupp Tarmo Oidjärv 1972 mees M40 Eesti, Harju maakond
243 IV grupp Karl Teearu 1955 mees M60 Eesti, Valga maakond
Kauakulgeja
244 IV grupp Andres Kungla 1986 mees M Eesti, Harju maakond
Tallinna Kammerorkester
245 IV grupp Ago Käis 1953 mees M60 Eesti, Põlva maakond
OK Põlva Kobras
246 IV grupp Rita Toome 1970 naine N50 Eesti, Lääne-Viru maakond
RR Siplased
247 IV grupp Ermo Veelain 1962 mees M50 Eesti, Harju maakond
Ermo Veelain
248 IV grupp Taavi Kainel 1973 mees M40 Eesti, Harju maakond
Swedbank Spordiklubi
249 IV grupp Mati Saarend 1951 mees M70 Eesti, Lääne-Viru maakond
250 IV grupp Mehis Rebane 1994 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
251 IV grupp Herkki Suurman 1965 mees M50 Eesti, Harju maakond
252 IV grupp Andris Lokna 1973 mees M40 Eesti, Rapla maakond
253 IV grupp Vjatšeslav Umrihhin 1962 mees M50 Eesti, Ida-Viru maakond
Aquaphor
254 IV grupp Kaidor Kompus 1998 mees M Eesti, Tartu maakond
255 IV grupp Marten Vunukainen 1991 mees M Eesti, Põlva maakond
Ok Põlva kobras
256 IV grupp Marti Pungits 1989 mees M Eesti, Võru maakond
257 IV grupp Maris Moor 1973 naine N40 Eesti, Võru maakond
Võru Suusaklubi
258 IV grupp Jaanus Keerberg 1971 mees M50 Eesti, Järva maakond
Ambla SK
259 IV grupp Toomas Ellmann 1988 mees M Eesti, Harju maakond
Enervit Estonia
260 IV grupp Tõnu Armulik 1963 mees M50 Eesti, Harju maakond
Tallinna Ehituskool
261 IV grupp Sven Põldme 1982 mees M Eesti, Harju maakond
262 IV grupp Janek Alla 1973 mees M40 Eesti, Harju maakond
Swedbank Spordiklubi
Swedbank AS
263 IV grupp Kati Helmja 1980 naine N40 Eesti, Harju maakond
264 IV grupp Arne Sammel 1955 mees M60 Eesti, Viljandi maakond
265 IV grupp Lauri Ellram 1984 mees M Eesti, Järva maakond
OÜ LK Majutus
266 IV grupp Ervin Kõll 1989 mees M Eesti, Järva maakond
MTÜ Orina Seltsimehed
267 IV grupp Gert Saamann 1968 mees M50 Eesti, Järva maakond
268 IV grupp Argo Nõmmik 1984 mees M Eesti, Harju maakond
269 IV grupp Sille Meikop 1983 naine N Eesti, Tartu maakond
Swedbank
270 IV grupp Erik Pallase 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
Kliinik 32
271 IV grupp Reimo Moor 1984 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
Sõmeru SK
SK Sõmeru
272 IV grupp Kaire Uiboleht 1977 naine N40 Eesti, Võru maakond
Võru Suusaklubi
Tartu Ülikool
273 IV grupp Alar Maasik 1967 mees M50 Eesti, Harju maakond
274 IV grupp Markus Vähi 1981 mees M40 Eesti, Harju maakond
RedBike Team
275 IV grupp Hannes Verlis 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond
Karbon
276 IV grupp Tarmo Tempel 1951 mees M70 Eesti, Harju maakond
Matate sk
Matate OÜ
277 IV grupp Marti Lepik 1979 mees M40 Eesti, Järva maakond
Ambla SK
Millimeeter OÜ
278 IV grupp Vello Luts 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
Trismile
279 IV grupp Heiki Randmäe 1969 mees M50 Eesti, Viljandi maakond
280 IV grupp Madis Mägi 1968 mees M50 Eesti, Harju maakond
281 IV grupp Martin Suuroja 1971 mees M50 Eesti, Harju maakond
Viitna suusaklubi
282 IV grupp Katrin Lang 1984 naine N Eesti, Tartu maakond
Suusahullud
Yes Sport OÜ
283 IV grupp Marje Viirmann 1960 naine N60 Eesti, Harju maakond
Harju OK
284 IV grupp Raina Vaarmaa 1985 naine N Eesti, Harju maakond
Raina Grupp OÜ
285 IV grupp Liisa Säde 1985 naine N Eesti, Ida-Viru maakond
Alutaguse suusaklubi
286 IV grupp Urmas Voitka 1963 mees M50 Eesti, Võru maakond
Barrus AS
287 IV grupp Karel Krist 1978 mees M40 Eesti, Harju maakond
288 IV grupp Urmo Kiitam 1989 mees M Eesti, Harju maakond
289 IV grupp Patrick Bibb 1989 mees M Eesti, Harju maakond
Sparta
TransferWise
290 IV grupp Allan Aniott 1970 mees M50 Eesti, Võru maakond
291 IV grupp Richard Peterson 1981 mees M40 Eesti, Tartu maakond
Pekikõhu Reissing Tiim
292 IV grupp Heiki Prants 1964 mees M50 Eesti, Võru maakond
Võru Suusaklubi
293 IV grupp Nikolay Nesterov 1956 mees M60 Eesti, Ida-Viru maakond
294 IV grupp Peep Nurm 1977 mees M40 Eesti, Tartu maakond
295 IV grupp Mart Laid 1970 mees M50 Eesti, Harju maakond
Intrac Eesti AS
296 IV grupp Andres Blank 1972 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
1. Jalaväebrigaad
297 IV grupp Kaido Muug 1966 mees M50 Eesti, Tartu maakond
Infast Oil AS
298 IV grupp Ulf Rosen 1969 mees M50 Eesti, Harju maakond
21 CC tri
299 IV grupp Andres Tammsaar 1975 mees M40 Eesti, Harju maakond
300 IV grupp Kert Kruusimägi 1981 mees M40 Eesti, Tartu maakond
301 IV grupp Alari Leevit 1977 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
302 IV grupp Taavi Tiimus 1985 mees M Eesti, Harju maakond
303 IV grupp Laur Hiob 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
304 IV grupp Sten Teppan 1978 mees M40 Eesti, Harju maakond
305 IV grupp Alari Rahumägi 1977 mees M40 Eesti, Harju maakond
306 IV grupp Rauno Pikver 1988 mees M Eesti, Jõgeva maakond
307 IV grupp Kaido Hanikat 1967 mees M50 Eesti, Harju maakond
CONVISO
308 IV grupp Ants Kuusik 1949 mees M70 Eesti, Viljandi maakond
VAK Staier
309 IV grupp Reigo Pihlak 1985 mees M Eesti, Tartu maakond
SAK Tartu
310 IV grupp Silver Part 1981 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
311 IV grupp Heiki Luts 1983 mees M Eesti, Harju maakond
312 IV grupp Kristian Pilbas 1977 mees M40 Eesti, Harju maakond
Eesti Energia Spordiklubi
313 IV grupp Rain Praks 1992 mees M Eesti, Harju maakond
314 IV grupp Toivo Tammekivi 1991 mees M Eesti, Tartu maakond
315 IV grupp Consuelo Laanemäe Räim 1977 naine N40 Eesti, Võru maakond
Võru Suusaklubi
Politsei- ja Piirivalveamet
316 IV grupp Veikko Tamlak 1968 mees M50 Eesti, Harju maakond
Swedbank Spordiklubi
317 IV grupp Eero Liivrand 1965 mees M50 Eesti, Harju maakond
318 IV grupp Villu Lükk 1980 mees M40 Eesti, Harju maakond
319 IV grupp Rivo Tolli 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
320 IV grupp Toomas Unt 1975 mees M40 Eesti, Pärnu maakond
321 IV grupp Marek Põldeots 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond
322 IV grupp Hans Orru 1980 mees M40 Eesti, Tartu maakond
323 IV grupp Aivar Romet 1962 mees M50 Eesti, Tartu maakond
324 IV grupp Ago Võhmar 1978 mees M40 Eesti, Harju maakond
325 IV grupp Vladislav Pakhomenkov 1971 mees M50 Eesti, Harju maakond
SRD
326 IV grupp Riika Ploompuu 1970 naine N50 Eesti, Harju maakond
Swedbank
327 IV grupp Teet Praks 1989 mees M Eesti, Viljandi maakond
328 IV grupp Anti Oot 1951 mees M70 Eesti, Tartu maakond
SUUSAAKADEEMIA
329 IV grupp Tõnis Leier 1952 mees M60 Eesti, Rapla maakond
KOMO
330 IV grupp Magnus-Mait Ots 1971 mees M50 Eesti, Harju maakond
Leola
331 IV grupp Margus Kuusk 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond
Sõmeru SK
332 IV grupp Kaupo Jansen 1977 mees M40 Eesti, Tartu maakond
HANSO MK
333 IV grupp Madis Raidma 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond
334 IV grupp Tauno Treier 1978 mees M40 Eesti, Harju maakond
335 IV grupp Juhan Änilane 1951 mees M70 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Rattaklubi
336 IV grupp Peep Rink 1964 mees M50 Eesti, Viljandi maakond
337 IV grupp Kuldar Kaljurand 1967 mees M50 Eesti, Tartu maakond
338 IV grupp Aivar Kuusmik 1966 mees M50 Eesti, Harju maakond
11200972
339 IV grupp Margus Männik 1977 mees M40 Eesti, Harju maakond
340 IV grupp Hillar Kaeval 1958 mees M60 Eesti, Jõgeva maakond
-
341 IV grupp Gaido Kaeramaa 1968 mees M50 Eesti, Tartu maakond
Mariine Auto AS
342 IV grupp Ott Talvik 1983 mees M Eesti, Harju maakond
MTÜ Spordiselts
343 IV grupp Juhan Paabstel 1959 mees M60 Eesti, Harju maakond
344 IV grupp Erki Kriks 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
LSF PT
345 IV grupp Kaido Kerik 1970 mees M50 Eesti, Harju maakond
346 IV grupp Meelis Zimmermann 1968 mees M50 Eesti, Tartu maakond
OK Kape
347 IV grupp Reito Trei 1972 mees M40 Eesti, Rapla maakond
Raplamaa Rattaklubi KOMO
348 IV grupp Andres Avalo 1978 mees M40 Eesti, Harju maakond
349 IV grupp Indrek Jürgenson 1974 mees M40 Eesti, Tartu maakond
Omniva SK
Omniva
350 IV grupp Peeter Piirimägi 1979 mees M40 Eesti, Võru maakond
351 IV grupp Teet Kallakmaa 1965 mees M50 Eesti, Järva maakond
Järva-Jaani Ratta-ja Suusaklubi
Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi
352 IV grupp Marcus-Heinrich Puhke 1991 mees M Eesti, Tartu maakond
Filter
353 IV grupp Silver Eensaar 1978 mees M40 Eesti, Harju maakond
Silver Eensaar
Estonian ACE Adventure
354 IV grupp Viktor Saaremets 1978 mees M40 Eesti, Pärnu maakond
355 IV grupp Jaak Lääne 1980 mees M40 Eesti, Järva maakond
356 IV grupp Hannes Hermaküla 1969 mees M50 Eesti, Harju maakond
Sparta
ERR
357 IV grupp Sulev Salong 1956 mees M60 Eesti, Saare maakond
Sarma
358 IV grupp Tõnu Roosve 1971 mees M50 Eesti, Harju maakond
Eesti Energia Spordiklubi
Elektrilevi
359 IV grupp Riivo Ambos 1980 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
360 IV grupp Märt Vaasna 1961 mees M60 Eesti, Jõgeva maakond
361 IV grupp Taivo Velling 1969 mees M50 Eesti, Harju maakond
Tabasalu Triatloniklubi
362 IV grupp Tiit Plakk 1956 mees M60 Eesti, Harju maakond
Saku Suusaklubi
Adek OÜ
363 IV grupp Mihkel Mandre 1979 mees M40 Eesti, Harju maakond
364 IV grupp Egert Akenpärg 1986 mees M Eesti, Harju maakond
365 IV grupp Oleg Koshik 1985 mees M Eesti, Tartu maakond
366 IV grupp Ingmar Vutt 1971 mees M50 Eesti, Harju maakond
Rulluisuklubi 8R
367 IV grupp Jaan Saviir 1961 mees M60 Eesti, Lääne maakond
Jalgrattaklubi Paralepa
368 IV grupp Kristiina Kibin 1973 naine N40 Eesti, Harju maakond
Eesti Panga Spordiklubi
369 IV grupp Andres Plaat 1982 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
370 IV grupp Taivo Varik 1983 mees M Eesti, Harju maakond
Varik ja pojad
371 IV grupp Neeme Nurm 1981 mees M40 Eesti, Tartu maakond
372 IV grupp Richard Leemits 1968 mees M50 Eesti, Harju maakond
373 IV grupp Avo Kask 1970 mees M50 Eesti, Harju maakond
374 IV grupp Mikk Rajaver 1988 mees M Eesti, Harju maakond
Alpiexpress
Poke Bowl
375 IV grupp Jüri Etverk 1977 mees M40 Eesti, Harju maakond
Õhinapõhine
376 IV grupp Aivo Traks 1972 mees M40 Eesti, Harju maakond
TVJ
Aivo Traks
377 IV grupp Urmas Sarri 1970 mees M50 Eesti, Harju maakond
378 IV grupp Aare Huik 1969 mees M50 Eesti, Võru maakond
OK Võru
379 IV grupp Merike Mumme 1975 naine N40 Eesti, Harju maakond
Sparta
380 IV grupp Urmas Rajaver 1988 mees M Eesti, Saare maakond
Toetuse väejuhatus
Kaitsevägi
381 IV grupp Kuido Karner 1979 mees M40 Eesti, Harju maakond
Kose AMK
382 IV grupp Marko Laur 1978 mees M40 Eesti, Tartu maakond
Pekikõhu Reissing Tiim
383 IV grupp Endel Karp 1960 mees M60 Eesti, Harju maakond
Norma Orienteerumisklubi
AS Norma
384 IV grupp Tarmo Kastemäe 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
385 IV grupp Rain Ignatjev 1971 mees M50 Eesti, Hiiu maakond
Eesti Sportlane
386 IV grupp Rain Eller 1977 mees M40 Eesti, Harju maakond
Swedbank Spordiklubi
Swedbank AS
387 IV grupp Margus Rajaver 1989 mees M Eesti, Harju maakond
Nordecon AS
388 IV grupp Koit Põldmaa 1981 mees M40 Eesti, Tartu maakond
Simuna SK
389 IV grupp Viljar Nurme 1966 mees M50 Eesti, Harju maakond
390 IV grupp Hillar Lepik 1954 mees M60 Eesti, Harju maakond
Kose CT
391 IV grupp Marko Parve 1979 mees M40 Eesti, Harju maakond
392 IV grupp Ülo Ahu 1957 mees M60 Eesti, Ida-Viru maakond
393 IV grupp Andri Tõnstein 1975 mees M40 Eesti, Harju maakond
Nõmme Spordiklubi
394 IV grupp Gundo Roosve 1981 mees M40 Eesti, Tartu maakond
Pekikõhu Reissing Tiim
395 IV grupp Janar Pops 1980 mees M40 Eesti, Harju maakond
396 IV grupp Janis Kreegimets 1968 mees M50 Eesti, Lääne-Viru maakond
SK KNT
397 IV grupp Mirjo Koit 1989 mees M Eesti, Harju maakond
DMT Insenerid OÜ
398 IV grupp Indrek Lillo 1977 mees M40 Eesti, Harju maakond
Advokaadibüroo Lillo & Partnerid
399 IV grupp Denis Uksov 1984 mees M Eesti, Tartu maakond
OK Kape
400 IV grupp Mait Kuldmaa 1969 mees M50 Eesti, Harju maakond
401 V grupp Henry Kalmus 1984 mees M Eesti, Harju maakond
402 V grupp Margus Aljak 1974 mees M40 Eesti, Tartu maakond
Getama OÜ
403 V grupp Janek Arme 1987 mees M Eesti, Tartu maakond
404 V grupp Anti Raal 1972 mees M40 Eesti, Tartu maakond
405 V grupp Hardo Mõek 1979 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
406 V grupp Kulvo Jõõger 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
407 V grupp Riho Maripuu 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond
408 V grupp Andres Suitso 1970 mees M50 Eesti, Harju maakond
409 V grupp Elar Jeeger 1987 mees M Eesti, Valga maakond
410 V grupp Ain-Ivar Tupp 1967 mees M50 Eesti, Võru maakond
Haanja100
411 V grupp Meelis Kalda 1975 mees M40 Eesti, Harju maakond
G4S Spordiklubi
412 V grupp Urmas Väärtnõu 1970 mees M50 Eesti, Harju maakond
Kükametsa PK
413 V grupp Merike Annuk 1978 naine N40 Eesti, Jõgeva maakond
ProRunner
414 V grupp Kalle Rassadkin 1971 mees M50 Eesti, Harju maakond
IKS
415 V grupp Aleksei Zverkov 1976 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
MOHINI
416 V grupp Marko Järvela 1978 mees M40 Eesti, Harju maakond
Männiku Hülged
417 V grupp Oleksandr Skolozhabskyy 1975 mees M40 Eesti, Ida-Viru maakond
418 V grupp Hanno Tikkerbär 1992 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
419 V grupp Andrus Kokerov 1987 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
420 V grupp Markus Külaviir 1995 mees M Eesti, Võru maakond
Spordiklubi Werro originaal
AMC Cooking OÜ
421 V grupp Karl Urbanik 1995 mees M Eesti, Harju maakond
422 V grupp Mart Andresson 1985 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
TÜASK
423 V grupp Indro Dsilna 1978 mees M40 Eesti, Harju maakond
Trismile
424 V grupp Helen Aart 1983 naine N Eesti, Lääne-Viru maakond
Virumaa Politsei Spordiselts
425 V grupp Tambet Pomerants 1992 mees M Eesti, Harju maakond
426 V grupp Robert Pirk 1991 mees M Eesti, Tartu maakond
427 V grupp Hardo Kers 1969 mees M50 Eesti, Pärnu maakond
Võiste Puukool
428 V grupp Kadriina Krüüts 2000 naine N Eesti, Ida-Viru maakond
429 V grupp Janno Tilk 1992 mees M Eesti, Tartu maakond
430 V grupp Andreas Tobreluts 1991 mees M Eesti, Tartu maakond
Elva Suusaklubi
431 V grupp Marek Soop 1984 mees M Eesti, Harju maakond
MTÜ Spordiselts
432 V grupp Ando Kangur 1972 mees M40 Eesti, Harju maakond
Alutaguse Suusaklubi
433 V grupp Raul Soopalu 1966 mees M50 Eesti, Jõgeva maakond
434 V grupp Erik Rüütel 1995 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
435 V grupp Raido Mitt 1991 mees M Eesti, Harju maakond
#Headinimesed
Eesti Olümpiakomitee
436 V grupp Heiki Lainevee 1989 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
437 V grupp Siim Milli 1989 mees M Eesti, Harju maakond
SnowHunters
438 V grupp Einar Tooming 1970 mees M50 Eesti, Harju maakond
439 V grupp Kaidi Russak 1989 naine N Eesti, Võru maakond
Võru Suusaklubi
440 V grupp Kaija Vahtra 1986 naine N Eesti, Võru maakond
Võru Suusaklubi
441 V grupp Silver Rätsep 1983 mees M Eesti, Harju maakond
442 V grupp Rein Vares 1970 mees M50 Eesti, Tartu maakond
Päästeamet
443 V grupp Valdur Jaht 1981 mees M40 Eesti, Tartu maakond
444 V grupp Janek Hintsov 1975 mees M40 Eesti, Harju maakond
445 V grupp Rait Kooser 1994 mees M Eesti, Harju maakond
446 V grupp Karin Laurik 1976 naine N40 Eesti, Harju maakond
447 V grupp Eiki Orgmets 1968 mees M50 Eesti, Lääne-Viru maakond
SK KNT
448 V grupp Maarten Jaanikivi 2001 mees M20 Soome, Uusimaa
449 V grupp Konstantin Jefimov 1993 mees M Eesti, Harju maakond
Eesti Energia Spordiklubi
450 V grupp Martin Metsmaaker 1983 mees M Eesti, Harju maakond
451 V grupp Hans Üürike 1985 mees M Eesti, Harju maakond
Global Throwing
TeamWorks Management OÜ
452 V grupp Indrek Müürsep 1983 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
453 V grupp Merle Vidder 1980 naine N40 Eesti, Võru maakond
Eesti Energia Spordiklubi
454 V grupp Ago Kirsipuu 1965 mees M50 Eesti, Lääne maakond
455 V grupp Peeter Müürsepp 1961 mees M60 Eesti, Põlva maakond
456 V grupp Evar Saul 2005 mees M17 Eesti, Harju maakond
Kuusalu Rattaklubi
457 V grupp Raino Poll 1982 mees M Eesti, Jõgeva maakond
Kuningamäe spordiklubi.
458 V grupp Veljo Fimberg 1972 mees M40 Eesti, Harju maakond
459 V grupp Robert Klen Mõistus 1998 mees M Eesti, Harju maakond
MTÜ spordiselts
Nordea
460 V grupp Priit Tuisk 1980 mees M40 Eesti, Tartu maakond
461 V grupp Jaak Veske 1993 mees M Eesti, Ida-Viru maakond
462 V grupp Kaur Kööbi 2001 mees M20 Eesti, Tartu maakond
Taltech
463 V grupp Katrin Kruusamägi 1980 naine N40 Eesti, Harju maakond
MTÜ Spordiselts
464 V grupp Alex Siim 1987 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
Enervit Estonia
465 V grupp Kevin Kuutma 1987 mees M Eesti, Harju maakond
Team Enervit Estonia
466 V grupp Roman Pankov 1989 mees M Eesti, Harju maakond
Eesti Energia Spordiklubi
Eesti Energia
467 V grupp Andres Lõhmus 1978 mees M40 Eesti, Tartu maakond
Proact
468 V grupp Priit Kallaste 1989 mees M Eesti, Harju maakond
469 V grupp Rainis Mitt 1982 mees M Eesti, Harju maakond
G4S spordiklubi
470 V grupp Marvo Maar 1980 mees M40 Eesti, Harju maakond
471 V grupp Marvin Üürike 1992 mees M Eesti, Harju maakond
Norma Orienteerumisklubi
AS Norma
472 V grupp Katarin Mägi 2000 naine N Eesti, Harju maakond
473 V grupp Sander Sisask 1994 mees M Eesti, Harju maakond
474 V grupp Marko Veidemann 1992 mees M Eesti, Harju maakond
475 V grupp Taneli Eensalu 2001 mees M20 Eesti, Jõgeva maakond
Kuningamäe Spordiklubi
476 V grupp Meelis Luiks 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
Telia Spordiklubi
477 V grupp Jevgeni Vološin 1951 mees M70 Eesti, Ida-Viru maakond
FIRN
478 V grupp Aksel Puusepp 1993 mees M Eesti, Harju maakond
479 V grupp Eino Karvak 1964 mees M50 Eesti, Harju maakond
Suusasemud
480 V grupp Mikk Ööbik 1971 mees M50 Eesti, Harju maakond
481 V grupp Kristjan Rätsep 1989 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
482 V grupp Kaisa Rahu 1994 naine N Eesti, Harju maakond
483 V grupp Meelis Danilas 1967 mees M50 Eesti, Valga maakond
484 V grupp Joonas Latik 2004 mees M17 Eesti, Harju maakond
Kuusalu rattaklubi
485 V grupp Allar Laaneleht 1993 mees M Eesti, Harju maakond
486 V grupp Lii Vilms 1977 naine N40 Eesti, Harju maakond
Eesti Jalgratturite Liit
487 V grupp Helvin Kaljula 1972 mees M40 Eesti, Rapla maakond
Theatrum SA
488 V grupp Cris Koppel 1996 mees M Eesti, Harju maakond
Team Saku
489 V grupp Marika Mander 1988 naine N Eesti, Harju maakond
Füsiopesa
490 V grupp Risto Tõnupärt 1978 mees M40 Eesti, Harju maakond
491 V grupp Rain Seepõld 1989 mees M Eesti, Harju maakond
#Headinimesed
Rademar
492 V grupp Hardi Heinsar 1972 mees M40 Eesti, Valga maakond
2. jalaväebrigaad
493 V grupp Margus Nõmm 1971 mees M50 Eesti, Harju maakond
21CC
494 V grupp Marten Kuusmann 1999 mees M Eesti, Tartu maakond
495 V grupp Marek Tomingas 1979 mees M40 Eesti, Harju maakond
Bornit Baltic OÜ
496 V grupp Kalle Ribelus 1967 mees M50 Eesti, Harju maakond
497 V grupp Piotr Kula 1987 mees M Eesti, Harju maakond
498 V grupp Hanna Moor 1999 naine N Eesti, Võru maakond
Vastseliina Spordiklubi
499 V grupp Mihkel Tammeleht 1977 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
500 V grupp Veiko Vill 1970 mees M50 Eesti, Harju maakond
Tööjõuresrvid
501 V grupp Priit Sarapuu 1972 mees M40 Eesti, Harju maakond
502 V grupp Hannalore Taal 1994 naine N Eesti, Lääne-Viru maakond
Nortal AS
503 V grupp Annika Tuisk 1975 naine N40 Eesti, Harju maakond
Sportland
504 V grupp Jenni Eloranta 1975 naine N40 Eesti, Harju maakond
Sparta
505 V grupp Raul Roose 1969 mees M50 Eesti, Harju maakond
Sparta
Triston OÜ
506 V grupp Katrin Juurak 1982 naine N Eesti, Viljandi maakond
Suusahullud
Zoovetvaru OÜ
507 V grupp Erik Zavadskis 1971 mees M50 Eesti, Harju maakond
Sparta
Elernet EST
508 V grupp Kuno Peek 1981 mees M40 Eesti, Harju maakond
Suusahoolikud
509 V grupp Merli Randoja 1975 naine N40 Eesti, Tartu maakond
T3 Triathlon Team
510 V grupp Pille Muni 1982 naine N Eesti, Tartu maakond
511 V grupp Catry Kiipus 1981 naine N40 Eesti, Harju maakond
512 V grupp Harro Rannamets 1986 mees M Eesti, Harju maakond
MTÜ 7AM
Muhe Mesi
513 V grupp Raivo Rimm 1967 mees M50 Eesti, Harju maakond
Duo Media
514 V grupp Hado Alapert 1992 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
MudEst
515 V grupp Taavi Tell 1971 mees M50 Eesti, Harju maakond
Areal Team
516 V grupp Margus Merivälja 1978 mees M40 Eesti, Harju maakond
517 V grupp Mare Ulp 1969 naine N50 Eesti, Harju maakond
Swedbank Spordiklubi
518 V grupp Tarmo Laht 1965 mees M50 Eesti, Tartu maakond
519 V grupp Tanel Järvet 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
Kaitseliidu Tallinna malev
520 V grupp Richard Jürgenson 1969 mees M50 Eesti, Harju maakond
521 V grupp Timo Moorast 1986 mees M Eesti, Harju maakond
Norma Orienteerumisklubi
522 V grupp Mihkel Noor 1984 mees M Eesti, Harju maakond
Suusasemud II
Suusasemud
523 V grupp Taavo Randna 1980 mees M40 Eesti, Harju maakond
524 V grupp Marek Antoniak 1968 mees M50 Eesti, Harju maakond
525 V grupp Janek Vahtra 1973 mees M40 Eesti, Harju maakond
526 V grupp Indrek Saarepera 1968 mees M50 Eesti, Harju maakond
AB Visuaal OÜ
527 V grupp Alari Tovstik 1984 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
528 V grupp Elar Tovstik 1981 mees M40 Eesti, Harju maakond
TEMAT EESTI OÜ
529 V grupp Janel Jürissaar 1989 mees M Eesti, Jõgeva maakond
530 V grupp Marek Tammemäe 1975 mees M40 Eesti, Harju maakond
531 V grupp Ulvar Orgus 1967 mees M50 Eesti, Lääne-Viru maakond
532 V grupp Jaanika Mändla 1989 naine N Eesti, Lääne-Viru maakond
533 V grupp Mikhail Kushteyn 1999 mees M Eesti, Ida-Viru maakond
Narva Sõudebaas
Päästeamet
534 V grupp Marten Männi 2001 mees M20 Eesti, Harju maakond
535 V grupp Martin Tuulik 1979 mees M40 Eesti, Harju maakond
536 V grupp Kertu Kumm 2000 naine N Eesti, Viljandi maakond
537 V grupp Priit Kajari 1968 mees M50 Eesti, Harju maakond
Sparta
Sparta Spordiklubi
538 V grupp Kert Olle 1984 mees M Eesti, Harju maakond
539 V grupp Mart Všivtsev 1999 mees M Eesti, Valga maakond
Kagu Biathlon
540 V grupp Marek Kotsulim 1980 mees M40 Eesti, Harju maakond
541 V grupp Timo Piirmann 1989 mees M Eesti, Tartu maakond
542 V grupp Villu Klesmann 1971 mees M50 Eesti, Harju maakond
21CC triatloniklubi
Merevägi
543 V grupp Toomas Kask 1980 mees M40 Eesti, Harju maakond
544 V grupp Jarmo Randmäe 2002 mees M20 Eesti, Viljandi maakond
545 V grupp Valde Viiding 1973 mees M40 Eesti, Harju maakond
RedBike Team
Black Team Estonia
546 V grupp Veiko Posti 1970 mees M50 Eesti, Harju maakond
547 V grupp Kaarel Käärid 1998 mees M Eesti, Harju maakond
548 V grupp Herlent Krik 1997 mees M Eesti, Harju maakond
MTÜ Saku Sporting
549 V grupp Marleen Valdmaa 1995 naine N Eesti, Harju maakond
Näljane Nelik
550 V grupp Kaido Hermat 1988 mees M Eesti, Harju maakond
SPORTLOVE
551 V grupp Karl Kirbits 1991 mees M Eesti, Harju maakond
552 V grupp Toomas Meresma 1971 mees M50 Eesti, Harju maakond
553 V grupp Halmar Heinmets 1986 mees M Eesti, Harju maakond
YIT
554 V grupp Hando Rannamägi 1977 mees M40 Eesti, Harju maakond
YIT Eesti AS
555 V grupp Anneli Prodel 1978 naine N40 Eesti, Harju maakond
556 V grupp Andry Prodel 1968 mees M50 Eesti, Harju maakond
557 V grupp William Tõnstein 2004 mees M17 Eesti, Harju maakond
Nõmme Spordiklubi
558 V grupp Aivar Villemson 1975 mees M40 Eesti, Harju maakond
Team TT
LAAM
559 V grupp Kristjan Onton 1995 mees M Eesti, Ida-Viru maakond
560 V grupp Ergo Jair 1975 mees M40 Eesti, Harju maakond
CC Rota Mobilis
561 V grupp Merle Männik 1972 naine N40 Eesti, Harju maakond
Täppsportlased MTÜ
562 V grupp Anto Mätas 1989 mees M Eesti, Harju maakond
563 V grupp Andres Keär 1963 mees M50 Eesti, Lääne-Viru maakond
Rakke SK
564 V grupp Epp Paal 1975 naine N40 Eesti, Tartu maakond
Klubi Tartu Maraton
565 V grupp Karel Toss 1994 mees M Eesti, Põlva maakond
566 V grupp Andres Kert 1995 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
BMF
567 V grupp Kermo Randmäe 1996 mees M Eesti, Viljandi maakond
568 V grupp Jüri Reitel 1980 mees M40 Eesti, Harju maakond
569 V grupp Veikko Savvest 1969 mees M50 Eesti, Pärnu maakond
570 V grupp Artur Part 1994 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
T3 triathlon team
571 V grupp Jaanus Jamnes 1973 mees M40 Eesti, Harju maakond
BIORACER & KWAREMONT
BIORACER EESTI
572 V grupp Timo Lomp 1988 mees M Eesti, Harju maakond
573 V grupp Karl Pae 1984 mees M Eesti, Harju maakond
ProShop Team
574 V grupp Kaspar Vaher 1996 mees M Eesti, Harju maakond
CRAFT
575 V grupp Birgit Tito 1990 naine N Eesti, Harju maakond
V/H Team
576 V grupp Marko Rohtmets 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond
577 V grupp Peeter Plakk 1953 mees M60 Eesti, Harju maakond
578 V grupp Ivari Saar 1985 mees M Eesti, Harju maakond
579 V grupp Kristen Soo 1993 mees M Eesti, Harju maakond
Areal Team
4001 Arvo Raja 1961 mees M60 Eesti, Harju maakond
4002 Indrek Pak 1971 mees M50 Eesti, Harju maakond
4003 Kaarel Toss 1952 mees M60 Eesti, Viljandi maakond
4004 Sulev Muru 1957 mees M60 Eesti, Võru maakond
4005 Ulvar Pavlov 1964 mees M50 Eesti, Lääne-Viru maakond
4006 Margus Kaur 1968 mees M50 Eesti, Tartu maakond
4007 Elina Lasseron 1967 naine N50 Eesti, Harju maakond
EWK

...