Et En

Registreerunud

Registreerunute nimekirja uuendatakse kord ööpäevas. Viimati uuendatud 04.07.2022 18:40.
Kokku: 281
3.2 km jooksmine: 248
20 km rattasõit: 33
mees: 60
naine: 221
Nimi Võistkond/Organisatsioon Distants
Oksana Aasa
Võru Gümnaasium
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Risto Ahtijainen
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Aveli Allekõrs
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Evelin Aller
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Helle Allik
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Toomas Aria
20 km rattasõit Lisa tulemus
Amelie Suzette Arula
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Andri Arula
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Alvar Asi
A.A.Tööriistalaenutus
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Heelika Aus
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Helin Berkman-Rand
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Piret Born
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Kaupo Eerme
TeemeIseTriatloni
Prosumer OÜ
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Ene Ehrenpreis
NKK Viru-Nigula jaoskond
20 km rattasõit Lisa tulemus
Ene Ehrenpreis
Nkk Viru-Nigula jsk
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Marge Eiert
Kiviõli Naisselts
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Jaana Eigi-Watkin
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Lauri Elias
UNCTAD
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Hendrik Endriks
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Getter Erenurm
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Dante Garcia
Run Day
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Merike Gnezdov
Audru Kultuuri- ja Spordikeskus
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Kristina Golubeva
1.jalaväebrigaad Tagalapataljon
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Monika Grinfeld
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Anastasija Gusatšenko
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Elen Haamer
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Tarvi Haamer
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Evelin Haava
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Hedi Haljamäe
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Katrin Hannov
Naiskodukaitse
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Marianne Hanson
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Veronika Härm
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Veronika Härm
20 km rattasõit Lisa tulemus
Eve Haube
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Veljo Haube
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Elis Heidemann
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Jaanika Hein
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Kerttu Hein
Politsei- ja Piirivalveamet
20 km rattasõit Lisa tulemus
Heli Helm
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Maari Idnurm
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Maari Idnurm
20 km rattasõit Lisa tulemus
Epp Jalakas
Sisekaitseakadeemia
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Helle Jalast
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Jaanika Jalast
OÜ FotoSpirit
20 km rattasõit Lisa tulemus
Paul Jalast
20 km rattasõit Lisa tulemus
Milvi Jallajas
20 km rattasõit Lisa tulemus
Külli Janikson
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Reili Järvalt
FC Flora
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Jaana Järve
20 km rattasõit Lisa tulemus
Jaana Järve
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Erich Jeerik
Itella jooksuklubi
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Astrid Jõemägi
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Martin Jõemägi
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Ivi Juknaite
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Dea Jürgens
20 km rattasõit Lisa tulemus
Elna Jürimäe
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Frank Jüris
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Ulvi Kaarn
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Heiki Kaasiku
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Rita Kadak
Naiskodukaitse Nissi
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Marianne Kala
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Annika Kalamae
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Indrek Kalbus
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Meelis Kalda
G4S Spordiklubi
EE272200001104434335
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Meelis Kalda
G4S Spordiklubi
EE272200001104434335
20 km rattasõit Lisa tulemus
Grete Kaldre
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Kristin Kaldre
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Tiiu Kalevik
Kiviõli Naisselts
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Heli A Kaljulaid
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Sille Kaljurand
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Annely Kallas
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Anneli Kallip
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Anu Kangur
Kiviõli Naisselts
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Kaire Kanna
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Ülle Kapten
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Margus Karbus
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Aili Kärner
Kiviõli Naisselts
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Margrit Kärp
Tartu Ülikool Pärnu kolledž
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Jana Kase
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Koidu Kask
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Kaspar Kast
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Eveli Kaunispaik
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Maarika Kaus
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Pille Kesküla
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Laidi Kiigemägi
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Kaidi Kiigske
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Karin Killing
20 km rattasõit Lisa tulemus
Liisi Kirch
Anu jooksutrennid
Rahandusministeerium
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Natalja Klimentjeva
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Indrek Koff
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Triin Kõiv
20 km rattasõit Lisa tulemus
Kai Koivistoinen
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Õie Kolli
Kiviõli Naisselts
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Kersti Konist
Rõngu pagar OÜ
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Kaidi Koort
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Ave Kooskora
RVM Systems OÜ
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Kersti Kõrge
NKK
20 km rattasõit Lisa tulemus
Marina Kõva
NKK
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Tiina Kramp
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Raul Kruusa
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Carmen Kruusement
Naiskodukaitse
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Jaak Kukk
KAITSELIIT
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Triin Kukk
NAISKODUKAITSE
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Hanna-Grete Kütt
20 km rattasõit Lisa tulemus
Jevgeni Kuznetsov
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Indrek Lääts
20 km rattasõit Lisa tulemus
Anneli Laigu
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Taaniel Laimets
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Pille Laine
20 km rattasõit Lisa tulemus
Veronica Laitinen
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Julia Laksberg
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Kadri Lamp
Kose NKK
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Merili Länik
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Grete Lasn
Kaitsevägi
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Epp Lauk
Tartu Ülikool
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Madli Laur
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Herkki Leemet
KJK Saare
PPA
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Astrid Lehtmets
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Urmas Lehtsalu
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Siire Leiger
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Aire Lempu
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Riina Lempu
Kaitsevägi
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Annika Lentso
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Mati Lõhmus
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Ulvi Lond
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Imbi Luts
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Kaili Maasikmäe
NKK Avinurme jaoskond
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Angela Madisson
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Leho Magi
20 km rattasõit Lisa tulemus
Maarja Maisla
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Patrik Maldre
Kaitseliidu Küberkaitseüksus
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Marili Mänd
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Bibian Mandel
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Jaan Mandriks
Politsei- ja Piirivalveamet
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Eilika Manglus
20 km rattasõit Lisa tulemus
Moonika Markov
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Nikolai Maškovski
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Kerti Meresmaa
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Mari Meri-Vahenõmm
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Liisa Merimaa
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Aili Metsamaa
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Evelin Metsis
Türi Põhikool
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Janar Metsma
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Helen Mikkov
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Argo Miller
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Ilona Miller
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Tuuli Mizer
NKK Saue jaoskond
20 km rattasõit Lisa tulemus
Pille-Riin Moilanen
naiskodukaitse
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Leane Morits
Naiskodukaitse
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Nele Musten
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Kerly Nahkur
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Jane Nakus
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Anita Narusk
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Kirsti Nikkolo
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Anre Nõmme
Saare Paraspordi Selts
20 km rattasõit Lisa tulemus
Paula Nõmme
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Reelika Noormägi
20 km rattasõit Lisa tulemus
Sofia Novenkova
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Triinu Nurmjõe
Triinu Nurmjõe
korp! Sororitas Estoniae
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Viivika Ojaste
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Gea Otsa
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Kristiina Ott-Rätsepp
Harku Vallavalitsus
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Katariina Õunpuu
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Merle Palu
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Maris Paomees
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Ulla Parelo
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Siiri Pärkson
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Marleen Parm
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Aimar Parve
As Rauameister
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Kiira Pastarus
Kiviõli Naisselts
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Andrus Päsuke
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Karl-Andres Peärnberg
20 km rattasõit Lisa tulemus
Toivo Pihlakas
20 km rattasõit Lisa tulemus
Heili Piho-Arna
KL
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Marje Piirsalu
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Merle Põdra
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Jane Poolak
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Liis Prikk
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Kadi Pruks
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Maali Pruul
Tripassion triatloniklubi
FC Flora
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Liisi Puhk
Naiskodukaitse
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Eve Pukk
Kiviõli Naisselts
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Heli Puksa
Põlva NKK, Orajõe
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Helve Pulk
Pärnu Keskuse Selver
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Tammo Puura
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Tiina Puusalu
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
L R
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Reimo Randlo
Kaitseliit Võru malev
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Eha Randmaa
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Elis Randmaa
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Triin Rannu
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Jaan Rea
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Kadri Reilent
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Juky Reimann
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Signe Reimets
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Liis Reitsnik
20 km rattasõit Lisa tulemus
Krista Riener-Kose
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Jekaterina Rikkas
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Gert Roost
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Kristi Roots
Harju Elekter
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Anneli Rumm
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor / Naiskodukaitse
20 km rattasõit Lisa tulemus
Arno Ruusalepp
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Getter Säär
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Külli Saarits
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Rivo Salong
Päästeamet
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Egle Sarapik
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Robert Sepa
20 km rattasõit Lisa tulemus
Lea Sepp
MS Balti Trafo
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Galina Šeršnjova
Pärnu Keskuse Selver
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Liis Siimar
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Eike Sild
Trismile
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Johanna Sild
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Liisa Sild
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Martin Sild
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Terje Sild
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Natalja Skvortsova
Äkke SK
PPA / NKK
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Tiiu Sommer
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Veljo Soome
KL Saaremaa malev
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Karoliina Soonberg
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Marii Soosaar
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Diana Sopova
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Kaire Sulp
Kiviõli Naisselts
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Jane Suu
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Anneli Sverdlik
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Eha Taidla
Pärnu Keskuse Selver
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Mari Talvik
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Isabella Tamm
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Riive Tamm
Kose NKK
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Rutt Tamm
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Külli Tammur
Lääne-Harju vald
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Liina Tarmisto
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Urve Tars
Kiviõli Naisselts
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Mari Tasane
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Ingrid Teder
Anu jooksutrennid
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Maigrit Teder
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Priidik Tiksmann
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Elis-Kristiin Timberg-Raidma
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Eve Tobias
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Laura Todesk
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Art Roland Toluk
Sisekaitseakadeemia
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Liina Tõnts
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Evi Tootsi
Vaida Lasteaed Pillerpall Piiksude rühm
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Ruth Trääder
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Kätlin Treima
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Sven Trofimov
EE101527369
20 km rattasõit Lisa tulemus
Margit Truus
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Carol Tsepelin
Kaitsevägi
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Valeri Tsvetkov
20 km rattasõit Lisa tulemus
Heli Tuisk
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Lehte Türk
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Katre Uibo
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Ulvar Uljas
SieOne OÜ
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Marianne Unt
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Marjetta Urva
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Merje Uueni
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Andres Uusma
MKM Jooksuklubi
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Ulvi Uustal
Kiviõli Naisselts
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Ülar Vaadumäe
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Jaan Vagula
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Mia Lota Vahenõmm
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Julia Vahramejeva
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Angelika Vahter
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Reelika Vaiksaar
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Reeli-Mai Valge
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Pia Vallik
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Marika Valter
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Maire Vares
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Tatjana Varik
20 km rattasõit Lisa tulemus
Valerija Vasilieva
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Imbi Vassiljeva
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Imbi Vassiljevsa
Kiviõli Naisselts
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Sander Veeäär
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Helju Veedam
Kiviõli Naisselts
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Mairit Veedla
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Helju Vellemäe
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Veronika Verš
20 km rattasõit Lisa tulemus
Allan Vibur
Guide Running Estonia
Põhja-Eesti Pimedate Ühing
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Elle Viss
Põlgaste noortetuba
20 km rattasõit Lisa tulemus
Piia Vodja
3.2 km jooksmine Lisa tulemus
Maarja Vuin
Velohunt Proteam
20 km rattasõit Lisa tulemus
Adam Watkin
3.2 km jooksmine Lisa tulemus

...