Et En
Ava võistluse menüü
Üldinfo Registreerunud Kommentaarid

Registreerunud

Registreerunute nimekirja uuendatakse kord ööpäevas. Viimati uuendatud 14.07.2020 21:02:26.
Kokku: 302
1. start (Noored B, harrastajad): 47
2. start (Lapsed, E, D, C): 96
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+): 159
mees: 203
naine: 99
Nimi Võistkond/Organisatsioon Distants
Aarna, Indrek
Viru Keemia Grupp 3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Aasna, Marek
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Aavik, Sander
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Abras, Artur
2. start (Lapsed, E, D, C)
Abras, Pärtel
2. start (Lapsed, E, D, C)
Alatare, Gertrud
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Albert, Anneli
1. start (Noored B, harrastajad)
Albert, Evamaria
2. start (Lapsed, E, D, C)
Albert, Joakim
2. start (Lapsed, E, D, C)
Allika, Markus
2. start (Lapsed, E, D, C)
Allika, Mattias
2. start (Lapsed, E, D, C)
Allikvee, Allan-Alex
2. start (Lapsed, E, D, C)
Alt, Helge
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Alt, Maria Liis
1. start (Noored B, harrastajad)
Alt, Marti
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Alteberg, Andrei
Ujumise Spordiklubi 2. start (Lapsed, E, D, C)
Alteberg, Artjom
Ujumise Spordiklubi 1. start (Noored B, harrastajad)
Andla, Laura
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Andresson, Raul
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Angerjärv, Armin
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Annus, Isabel
2. start (Lapsed, E, D, C)
Antoniak, Lars Sebastian
1. start (Noored B, harrastajad)
Antoniak, Marek
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Aru, Marek
1. start (Noored B, harrastajad)
Arus, Tiit
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Asur, Veikko
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Avandi, Märt
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Baranovski, Sergei
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Boisen, Rasmus
1. start (Noored B, harrastajad)
Bondarchuk, Ivan
1. start (Noored B, harrastajad)
Bondarchuk, Jelena
1. start (Noored B, harrastajad)
Bondarchuk, Leonid
1. start (Noored B, harrastajad)
Braun, Meelis
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Dankevits, Andrei
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Eesmaa, Sander
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Engel, Mikk-Mihkel
2. start (Lapsed, E, D, C)
Etverk, Etriin
2. start (Lapsed, E, D, C)
Galkin, Vladimir
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Gurba, Stanislav
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Hääl, Indrek
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Haav, Krister
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Haljaste, Heleriin
2. start (Lapsed, E, D, C)
Hallik, Anette
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Hanvere, Hanne Grete
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Hellerma, Andres
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Hiiemäe, Andres
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Hiiemäe, Erika
2. start (Lapsed, E, D, C)
Hiiemäe, Ingrid
2. start (Lapsed, E, D, C)
Hiiu, Kristina Helery
1. start (Noored B, harrastajad)
Holtsmeier, Risto
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Ignatjev, Oleg
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Israel, Romi
MTÜ Karksi Sport 2. start (Lapsed, E, D, C)
Jaamul, Andrus
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Jänes, Mari-Liis
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Jänes, Tarmo
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Jansen, Kaupo
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Joandi, Reti
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Jõgeva, Toomas
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Johanson, Jaanus
1. start (Noored B, harrastajad)
Jõul, Jüri
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Juhanson, Laura
2. start (Lapsed, E, D, C)
Jundas, Kadri-Ann
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Juursalu, Laura-Liis
1. start (Noored B, harrastajad)
Kaasik, Krete
- 3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Kaevats, Teele
2. start (Lapsed, E, D, C)
Kägo, Trevor
1. start (Noored B, harrastajad)
Kala, Kaspar
1. start (Noored B, harrastajad)
Kalind, Jarno
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Kaljumäe, Martin
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Kaljumäe, Rainer
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Kane, Rein
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Kann, Helena
2. start (Lapsed, E, D, C)
Kanniste, Jaak
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Kapten, Liis
21CC Triatloniklubi 1. start (Noored B, harrastajad)
Karjagin, Juri
Tartu Üikooli Kliinikum 3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Karpenkova, Lidia
Ujumise Spordiklubi 2. start (Lapsed, E, D, C)
Karu, Aaron
Ujumise Spordiklubi 2. start (Lapsed, E, D, C)
Karu, Rafael
Ujumise Spordiklubi 2. start (Lapsed, E, D, C)
Keis, Karel
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Kesküla, Siim
2. start (Lapsed, E, D, C)
Kesperi, Rain
1. start (Noored B, harrastajad)
Kesperi, Ralf
2. start (Lapsed, E, D, C)
Kesperi, Richard
2. start (Lapsed, E, D, C)
Kiiker, Anna
2. start (Lapsed, E, D, C)
Kiiker, Emma
2. start (Lapsed, E, D, C)
Kiipsaar, Raido
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Kiiver, Kaarel
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Kiiver, Kalmer
2. start (Lapsed, E, D, C)
Kingo, Priit
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Kits, Keio
1. start (Noored B, harrastajad)
Kitt, Moonika
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Kitt, Robert
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Kivimets, Merili-Mai
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Kivirüüt, Margus
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Kiviselg, Allan
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Knjazetski, Aleksandr
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Koger, Kristofer
2. start (Lapsed, E, D, C)
Kogger, Toomas
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Koovit, Krete
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Kotli, Kaspar
2. start (Lapsed, E, D, C)
Kotsar, Karolin Victoria
1. start (Noored B, harrastajad)
Kotska, Jevgeni
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Kroon, Ander Markus
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Kroonberg, Tanel
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Kruusalu, Sofia
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Kruusalu, Zinaida
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Kruusimägi, Ralf Robin
1. start (Noored B, harrastajad)
Kulak, Andre
2. start (Lapsed, E, D, C)
Kulak, Vjatšeslav
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Kulli, Preedik
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Kunitsõn, Vladimir
1. start (Noored B, harrastajad)
Künnapuu, Ingomar
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Kupits, Janis
Aardla Lukuproff OÜ 3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Kurruk, Karl Kristofer
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Kutovaja, Ljubov
Jurden OU 3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Küttim, Moonika
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Kuum, Kaur Erik
1. start (Noored B, harrastajad)
Kuusalu, Mait
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Lääts, Märt
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Laht, Gregor
2. start (Lapsed, E, D, C)
Laid, Mart
Intrac Eesti AS 3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Laiva, Ralf Marcus
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Läll, Teodor
2. start (Lapsed, E, D, C)
Lauri, Karl Heinrich
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Lauri, Silver
2. start (Lapsed, E, D, C)
Leetmaa, Elis
1. start (Noored B, harrastajad)
Lehtme, Nora
2. start (Lapsed, E, D, C)
Lepik, Johannes
2. start (Lapsed, E, D, C)
Lessing, Gerd Johan
2. start (Lapsed, E, D, C)
Levkoi, Tanel
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Liebert, Kalle
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Ligi, Jürgen
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Lillmann, Lauri
Saferoad 3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Lind, Anneli
Respo Haagised AS 3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Lodi, Liisa
1. start (Noored B, harrastajad)
Loginov, Arseni
2. start (Lapsed, E, D, C)
Loho, Toomas
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Luht, Nora Lee
2. start (Lapsed, E, D, C)
Luik, Jette Riin
Tartu Ujumisklubi 2. start (Lapsed, E, D, C)
Luts, Kristin
2. start (Lapsed, E, D, C)
Maddison, Helena
2. start (Lapsed, E, D, C)
Maddison, Liivi
Tartu Ülikooli Kliinikum 3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Maddison, Martin
Tartu Ülikool 3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Maddison, Rasmus
2. start (Lapsed, E, D, C)
Mäepea, Rauno
GoHaus Kinnisvara OÜ 3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Mäesepp, Erik
2. start (Lapsed, E, D, C)
Mäesepp, Maru
2. start (Lapsed, E, D, C)
Mäesepp, Minna Li
2. start (Lapsed, E, D, C)
Malva, Marii
2. start (Lapsed, E, D, C)
Manilkina, Polina
2. start (Lapsed, E, D, C)
Manilkina, Polina
2. start (Lapsed, E, D, C)
Marandi, Markus
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Marjapuu, Ester
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Maskava, Kristiana
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Matvejev, Toomas
Tri+Fit 1. start (Noored B, harrastajad)
Melikov, Kristjan
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Mell, Karl
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Metsare, Norbert
1. start (Noored B, harrastajad)
Metspalu, Gustav Karl
2. start (Lapsed, E, D, C)
Metspalu, Martin
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Michelson, Sebastian
2. start (Lapsed, E, D, C)
Mikker, Juuli Marie
2. start (Lapsed, E, D, C)
Mikker, Mikk Johann
2. start (Lapsed, E, D, C)
Miljukov, Marten
2. start (Lapsed, E, D, C)
Mölder, Tau Sebastian
2. start (Lapsed, E, D, C)
Mõtsnik, Hanna-Marleen
1. start (Noored B, harrastajad)
Mõtsnik, Kirke
2. start (Lapsed, E, D, C)
Naggel, Pille
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Neier, Emma Elise
2. start (Lapsed, E, D, C)
Nõmmela, Marta
1. start (Noored B, harrastajad)
Noormets, Sebastian
2. start (Lapsed, E, D, C)
Nurm, Veikko
VEIKATEX OÜ 3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Oleinits, Irina
MTÜ Tugikeskus POWER 3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Orav, Patrick
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Ott, Jako-Kaur
2. start (Lapsed, E, D, C)
Ott, Karl-Eric
2. start (Lapsed, E, D, C)
Pae, Karl
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Päeren, Maano
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Päeren, Sten-Erik
2. start (Lapsed, E, D, C)
Paju, Thristo
2. start (Lapsed, E, D, C)
Pallo, Kert
1. start (Noored B, harrastajad)
Palloson, Hanna
2. start (Lapsed, E, D, C)
Pappel, Eno
1. start (Noored B, harrastajad)
Pappel, Ralf Rasmus
1. start (Noored B, harrastajad)
Pashenkov, Anton
1. start (Noored B, harrastajad)
Pashenkova, Anna
2. start (Lapsed, E, D, C)
Päslane, Monika
Ujumise Spordiklubi 2. start (Lapsed, E, D, C)
Pedoson, Arabel
2. start (Lapsed, E, D, C)
Peerandi, Rain
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Peris, Miiko
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Petti, Berit
2. start (Lapsed, E, D, C)
Piik, Reelika
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Piirmaa, Arti
1. start (Noored B, harrastajad)
Piller, Oliver
1. start (Noored B, harrastajad)
Pindma, Patrik Tobias
2. start (Lapsed, E, D, C)
Pius, Rinel
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Plagnaud, Meri-Lill
1. start (Noored B, harrastajad)
Possul, Kadri
Eesti rahvusraamatukogu 3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Post, Tarmo
Elva Gümnaasium 1. start (Noored B, harrastajad)
Prangel, Kristo
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Praun, Artur
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Priks, Robin
2. start (Lapsed, E, D, C)
Priks, Robin
2. start (Lapsed, E, D, C)
Pukk, Marko
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Puu, Luise
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Puzanov, Valdis
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Raap, Ilmar
meie 3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Raidmäe, Margaret
2. start (Lapsed, E, D, C)
Rannamets, Brita
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Räppo, Henry
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Rasva, Gregor
1. start (Noored B, harrastajad)
Ratassepp, Anneli
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Reiman, Inge
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Reimers, Taavet
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Reinula, Joosep
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Riis, Tiia
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Rohiväli, Johannes
2. start (Lapsed, E, D, C)
Rohlin, Sven
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Rohtla, Helari
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Roop, Adele
2. start (Lapsed, E, D, C)
Roop, Adele
2. start (Lapsed, E, D, C)
Roose, Austin
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Rosen, Ulf
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Russe, Ragnar
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Ruubel, Paul
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Ruus, Mari Mai
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Ruus, Mikk Mihkel
2. start (Lapsed, E, D, C)
Säälik, Marek
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Sammel, Robert
1. start (Noored B, harrastajad)
Savitsch, Gert Martin
Tabasalu TK 1. start (Noored B, harrastajad)
Savitsch, Grete Maria
Tabasalu Triatloniklubi 3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Sepp, Regiina
1. start (Noored B, harrastajad)
Shkitskaja, Karina
2. start (Lapsed, E, D, C)
Siimar, Mirtel-Madlen
21CC Triatloniklubi 2. start (Lapsed, E, D, C)
Sikk, Johannes
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Sirk, Andri
2. start (Lapsed, E, D, C)
Sirk, Kris
2. start (Lapsed, E, D, C)
Šitman, Robert
2. start (Lapsed, E, D, C)
Smorodin, Dmitri
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Sonina, Maria
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Sooläte, Fred
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Soorm, Aleksandr
1. start (Noored B, harrastajad)
Sõtsugov, Sander
2. start (Lapsed, E, D, C)
Sotsugov, Sergei
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Stanitski, Nikita
1. start (Noored B, harrastajad)
Susi, Talis
Päästeamet 3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Tagel, Ilmar
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Tallmeister, Are
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Tamm, Johan
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Tamm, Krisete Elisabet
2. start (Lapsed, E, D, C)
Tamm, Raivo E.
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Tammer, Andres Aleksander
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Tammik, Susanna Loviis
Ujumise Spordiklubi 2. start (Lapsed, E, D, C)
Tätte, Markus
2. start (Lapsed, E, D, C)
Teder, Egle
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Telgmaa, Piret
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Teras, Andero
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Timuska, Kristo
2. start (Lapsed, E, D, C)
Tints, Are
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Toomsalu, Mirtel
2. start (Lapsed, E, D, C)
Trepp, Janek
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Trepp, Kaarel
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Trunin, Aleksei
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Tulk, Heiki
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Türn, Alexander
2. start (Lapsed, E, D, C)
Türn, Annabel
1. start (Noored B, harrastajad)
Türn, Karoli
2. start (Lapsed, E, D, C)
Türn, Toomas
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Uibo, Signe
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Ulp, Loreen
1. start (Noored B, harrastajad)
Ulp, Mare
1. start (Noored B, harrastajad)
Üprus, Sten
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Ustav, Jonas
2. start (Lapsed, E, D, C)
Utar, Urmo
Utar OÜ 3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Ütt, Madis
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Uudeküll, Romet
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Uuskar, Markkus
2. start (Lapsed, E, D, C)
Vaabel, Jaak
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Vabaorg, Kevin
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Vahtra, Tõnu
Playtech 3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Vald, Vaino
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Valdre, Kadri
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Välja, Laur
2. start (Lapsed, E, D, C)
Välja, Maikel Magnus
2. start (Lapsed, E, D, C)
Väljamäe, Liis
2. start (Lapsed, E, D, C)
Valter, Marko
1. start (Noored B, harrastajad)
Vares, Rein
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Värik, Hanna-Liisa
1. start (Noored B, harrastajad)
Varik, Hanna-Loore
2. start (Lapsed, E, D, C)
Varik, Ville Markus
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Värton, Mihkel
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Vedler, Alger
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Veede, Helen
2. start (Lapsed, E, D, C)
Veevo, Rica
1. start (Noored B, harrastajad)
Veri, Aivar
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Viherpuu, Rihard
Viimsi Veeklubi 3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Viinapuu, Karola
2. start (Lapsed, E, D, C)
Volt, Ivo
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Vool, Madleen
2. start (Lapsed, E, D, C)
Vooremäe, Viljar
Lennuliiklusteeninduse AS 3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Voronichev, Sergei
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Zukker, Anette
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)

...