Et En
Ava võistluse menüü
Üldinfo Juhend Lastejooks Teatejooks Virtuaaljooks Registreerunud Stardinimekirjad Tulemused Galerii Kommentaarid (1) Ajalugu

Toetajad

Kultuurkapital
Sakala
Airok
Just Rest
Egg
OÜ Print Best
Viljandi linn
VMT Betoon
Leiger OÜ
Espak AS
ESRO AS
Myfitness
Eesti Linnajooksud
Viljandi Gümnaasium
Viljandi Muusikakool
Viljandi Spordikool
Sakala Suusaklubi
Viljandi Suusaklubi
UKU Keskus
Ugala Teater
AT Sport OÜ
Stone House

Stardinimekirjad

Vali distants:
Stardinimekiri seisuga 12.08.2020 14:01.

12 km stardinimekiri

Nr. Nimi Sünniaasta Sugu VKL Elukoht Võistkond/Organisatsioon
1 Ibrahim Wachira Mukunga 1989 mees M21 Kenya, Tartumaa
2 Roman Fosti 1983 mees M35 Eesti, Harju maakond
3 Ilja Nikolajev 1981 mees M35 Eesti, Harju maakond
Merun.Club
4 Tiidrek Nurme 1985 mees M35 Eesti, Tartu maakond
5 Ülari Kais 1988 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
SK Jooksupartner
6 Reinis Hartmanis 1994 mees M21 Läti, Kurzeme
7 Timmo Jeret 1993 mees M21 Eesti, Pärnu maakond
8 Raido Mitt 1991 mees M21 Eesti, Harju maakond
#Headinimesed
Eesti Olümpiakomitee
9 Karel Hussar 1995 mees M21 Eesti, Harju maakond
SK Jooksupartner
10 Margus Hanni 1997 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
SK Jooksupartner
Heamari OÜ
11 Raivo Nõmm 1976 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
Sveba-Dahlen Spordiklubi
12 Liina Tšernov 1987 naine N21 Eesti, Harju maakond
13 Aaro Tiiksaar 1978 mees M40 Eesti, Harju maakond
BE GROUP
14 Madis Osjamets 1981 mees M35 Eesti, Saare maakond
Sparta
15 Martin Vilismäe 1989 mees M21 Eesti, Harju maakond
Sparta
16 Liina Luik 1985 naine N35 Eesti, Tartu maakond
TÜASK
spordiklubi
17 Aimar Hussar 1981 mees M35 Eesti, Võru maakond
Kündja Spordiklubi
18 Rainis Uussalu 1986 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
Espak Viljandi AS
19 Hannes Normak 1978 mees M40 Eesti, Harju maakond
20 Mikko Maier 1989 mees M21 Eesti, Tartu maakond
Käo tiim
21 Andrus Vaher 1983 mees M35 Eesti, Viljandi maakond
VAK Staier
22 Ain Kilk 1967 mees M50 Eesti, Harju maakond
Eesti Worldloppeti Klubi
23 Kristjan Vares 1980 mees M40 Eesti, Harju maakond
Vak Staier
24 Ago Veilberg 1963 mees M55 Eesti, Lääne-Viru maakond
Vike
Pääste
25 Olga Andrejeva 1985 naine N35 Eesti, Rapla maakond
26 Mart Metsva 1989 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
27 Alar Ridamäe 1970 mees M50 Eesti, Harju maakond
Treeningpartner
28 Meelis Rink 1975 mees M45 Eesti, Viljandi maakond
SK Viljandi Jokker/PPA
29 Laura Maasik 1993 naine N21 Eesti, Harju maakond
Swedbank Spordiklubi
Swedbank AS
30 Jürgen Koll 1998 mees M21 Eesti, Harju maakond
MTÜ Maximum Effort
31 Antis Zunda 1961 mees M55 Läti, Gulbene
32 Viktor Tjuška 1978 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
PPA
33 Marko Metsma 1981 mees M35 Eesti, Tartu maakond
Tartu linnavalitsus
34 Priit Kingo 1977 mees M40 Eesti, Harju maakond
Swedbank Spordiklubi
Swedbank AS
35 Allar Soo 1991 mees M21 Eesti, Harju maakond
Kaitsevägi
36 Morten Priks 1990 mees M21 Soome, Pirkanmaa
VAK Staier
37 Raido Kiipsaar 1967 mees M50 Eesti, Harju maakond
21 CC Triatloniklubi
38 Jaanus Undrest 1974 mees M45 Eesti, Lääne-Viru maakond
39 Meelis Piirsalu 1973 mees M45 Eesti, Harju maakond
40 Alar Kaar 1979 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
VAK Staier
41 Indrek Hubel 1986 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
42 Raido Krimm 1982 mees M35 Eesti, Harju maakond
Treeningpartner
43 Raul Viitmaa 2002 mees M18 Eesti, Viljandi maakond
Spordikool/kergejõustik
Viljandi Spordikool
44 Andrus Kuusk 1987 mees M21 Eesti, Harju maakond
Sparta
45 Keijo Priks 1987 mees M21 Eesti, Valga maakond
Vak Staier
46 Jaan Kallak 1981 mees M35 Eesti, Viljandi maakond
Spordikool/suusatamine
Viljandi Spordikool
47 Janis Teteris 1975 mees M45 Läti, Vidzeme
A2
48 Edgars Rencis 1982 mees M35 Läti, Riga
PaBaso.lv
49 Alar Rähn 1978 mees M40 Eesti, Tartu maakond
50 Andrus Undrest 1976 mees M40 Eesti, Tartu maakond
Tartu Rulluisuklubi
51 Luna-Aleksandra Lagoda 2004 naine N16 Eesti, Ida-Viru maakond
TÜASK
52 Enno Rohelpuu 1969 mees M50 Eesti, Viljandi maakond
SK Võhma
53 Sulev Luik 1976 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
54 Valmar Sisask 1985 mees M35 Eesti, Võru maakond
ESPAK TARTU
55 Jürgo Väli 1985 mees M35 Eesti, Viljandi maakond
56 Urmas Rohtla 1968 mees M50 Eesti, Tartu maakond
57 Janek Vanamets 1971 mees M45 Eesti, Viljandi maakond
58 Joel Puulmann 1978 mees M40 Eesti, Harju maakond
KüVJ
Sparta
59 Kardo Haljaste 1983 mees M35 Eesti, Jõgeva maakond
Stonehaus
60 Kaupo Karja 1984 mees M35 Eesti, Tartu maakond
Karmet Grupp
61 Lauri Enn 1980 mees M40 Eesti, Tartu maakond
62 Kaidar Hussar 1971 mees M45 Eesti, Võru maakond
Kündja Spordiklubi
63 Hannes Vilk 1971 mees M45 Eesti, Jõgeva maakond
OÜ Eesti Killustik
64 Stanislav Gurba 1986 mees M21 Eesti, Tartu maakond
Tripassion Triatloniklubi
Axinom Eesti OÜ
65 Silver Nuga 1987 mees M21 Eesti, Rapla maakond
66 Urmo Kallakas 1984 mees M35 Eesti, Harju maakond
Sparta
67 Tom Pakri 1991 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
68 Marek Märtson 1983 mees M35 Eesti, Viljandi maakond
69 Andres Sune 1959 mees M60 Eesti, Lääne-Viru maakond
70 Aivar Kiisler 1972 mees M45 Eesti, Viljandi maakond
TSK Joosu
71 Kaimar Karm 1974 mees M45 Eesti, Valga maakond
Lõuna Politsei Spordiklubi
72 Lauri Tanner 1978 mees M40 Eesti, Lääne maakond
Risti SK
73 Kadiliis Kuiv 1986 naine N21 Eesti, Harju maakond
SK Prorunner
74 Andrus Kasekamp 1973 mees M45 Eesti, Viljandi maakond
CYCLON
75 Ahti Nuga 1984 mees M35 Eesti, Rapla maakond
ProRunner
76 Jaan Jänes 1986 mees M21 Eesti, Tartu maakond
Mapri Ehitus OÜ
77 Janar Pähn 1976 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
VAK Staier
78 Toivo Tinast 1992 mees M21 Eesti, Pärnu maakond
Stokker AS
79 Aleksander Rebane 1978 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
VAK Staier
Würth
80 Ulf Rosen 1969 mees M50 Rootsi, harju
21 CC tri
81 Jaagup Lember 1995 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
RU-LE-ME
82 Gertis Aru 1990 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
83 Marko Kivisild 1989 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Taipoksi Klubi
84 Kristjan Juur 1982 mees M35 Eesti, Tartu maakond
Simuna Spordiklubi
85 Jaanus Ruut 1981 mees M35 Eesti, Viljandi maakond
Jane Salumäe maratonikool
86 Indrek Tikva 1970 mees M50 Eesti, Harju maakond
87 Ahti Tomp 1983 mees M35 Eesti, Harju maakond
88 Alo Järve 1976 mees M40 Eesti, Tartu maakond
89 Martin Linke 1975 mees M45 Eesti, Pärnu maakond
Anu Jooksutrennid
90 Anneli Vaher 1986 naine N21 Eesti, Harju maakond
VAK Staier
91 Kristjan Kalda 1980 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
92 Margus Muld 1975 mees M45 Eesti, Harju maakond
93 Margo Siimumäe 1965 mees M55 Eesti, Harju maakond
94 Morten Siht 2004 mees M16 Eesti, Viljandi maakond
95 Ramon Reimets 1985 mees M35 Eesti, Tartu maakond
96 Märt Kivila 1982 mees M35 Eesti, Tartu maakond
RTG Spordiklubi
97 Agris Linnaste 1993 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
Kaitseliit
98 Sille Puhu 1984 naine N35 Eesti, Viljandi maakond
Cyclon
99 Alar Lõhmus 1963 mees M55 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Põhjakotkas
Ei
100 Raivo Raudsepp 1964 mees M55 Eesti, Järva maakond
101 Heigo Saar 1969 mees M50 Eesti, Harju maakond
Treeningpartner
102 Rauno Avel 1990 mees M21 Eesti, Ida-Viru maakond
103 Raigo Reemi 1976 mees M40 Eesti, Rapla maakond
104 Madis Loit 1984 mees M35 Eesti, Harju maakond
105 Andre Valkman 1985 mees M35 Eesti, Harju maakond
Plekipande
106 Hektor Uustalo 1983 mees M35 Eesti, Harju maakond
Haarmi Klubi OÜ
107 Madis Kuznetsov 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
108 Aigar Mäesepp 1978 mees M40 Eesti, Harju maakond
Swedbank Spordiklubi
Swedbank AS
109 Mairo Kirss 1980 mees M40 Eesti, Harju maakond
Riigi Kinnisvara
110 Taavi Klaos 1988 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
VRK
Eleväli AS
111 Edgars Goba 1974 mees M45 Läti, Riga
112 Mart Kelk 1984 mees M35 Eesti, Tartu maakond
Team STIHL
113 Jüri Jaanson 1965 mees M55 Eesti, Pärnu maakond
Pärnu kahe silla klubi
114 Mait Vaiksaar 1983 mees M35 Eesti, Tartu maakond
115 Heiki Randmäe 1969 mees M50 Eesti, Viljandi maakond
Õerutajad
116 Allar Ninn 1980 mees M40 Eesti, Harju maakond
117 Leila Luik 1985 naine N35 Eesti, Tartu maakond
TÜASK
118 Are Tints 1987 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
Team Elamuspank
Elamuspank
119 Andero Arak 1981 mees M35 Eesti, Harju maakond
120 Vello Lillipuu 1969 mees M50 Eesti, Järva maakond
Anu Jooksutrennid
121 Arno Bester 1985 mees M35 Eesti, Pärnu maakond
122 Ain Uustare 1978 mees M40 Eesti, Tartu maakond
123 Argo Miller 1986 mees M21 Eesti, Harju maakond
124 Andres Aas 1977 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
Flexoil
125 Eiko Sau 1984 mees M35 Eesti, Harju maakond
AS Hekotek
126 Indrek Peterkopf 1970 mees M50 Eesti, Tartu maakond
RKIK
127 Rainis Saar 1968 mees M50 Eesti, Pärnu maakond
Anu Jooksutrennid
128 Margus Tähepõld 1978 mees M40 Eesti, Harju maakond
MKM Jooksuklubi
129 Meelis Aasmäe 1972 mees M45 Eesti, Viljandi maakond
130 Mario Maddison 1979 mees M40 Eesti, Pärnu maakond
131 Anti Toplaan 1968 mees M50 Eesti, Saare maakond
EELK Kuressaare
132 Endre Varik 1981 mees M35 Eesti, Jõgeva maakond
MTÜ Spordiselts
SK ProRunner
133 Erko Virgepuu 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
Swedbank Spordiklubi
Swedbank AS
134 Jüri Siht 1964 mees M55 Eesti, Viljandi maakond
VAK_Staier
135 Sander Kuusk 1987 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
JK Viljandi Tulevik
136 Janek Käärd 1977 mees M40 Eesti, Harju maakond
Elujooks
Puitkatused OÜ
137 Reimo Krass 1985 mees M35 Eesti, Harju maakond
138 Andres Kuningas 1974 mees M45 Eesti, Harju maakond
139 Esko Miljukov 1979 mees M40 Eesti, Tartu maakond
140 Evgenii Malyshev 1964 mees M55 Venemaa, Pskovskaya obl.
Skobar
141 Raiko Kavak 1983 mees M35 Eesti, Tartu maakond
142 Maris Tamm 1984 naine N35 Eesti, Viljandi maakond
143 Arnis Sulmeisters 1970 mees M50 Läti, Cēsu novads
144 Talis Nurk 1982 mees M35 Eesti, Tartu maakond
145 Jaak Ritso 1988 mees M21 Eesti, Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Nortal
146 Paavo Rõigas 1969 mees M50 Eesti, Tartu maakond
147 Martti Himma 1986 mees M21 Eesti, Tartu maakond
148 Raul Vassus 1977 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
149 Priit Talves 1986 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
Sparta
150 Kaarel Kallas 1982 mees M35 Eesti, Viljandi maakond
151 Eduard Kimask 1972 mees M45 Eesti, Harju maakond
MeRun
Omega Laen AS
152 Kuno Oja 1972 mees M45 Eesti, Valga maakond
153 Märten Mõttus 1981 mees M35 Eesti, Harju maakond
154 Kristjan Kokk 1989 mees M21 Eesti, Harju maakond
Sparta
155 Georgi Vinogradov 2000 mees M21 Eesti, Harju maakond
SK BUDO
156 Taimar Ala 1979 mees M40 Eesti, Harju maakond
Keskkonnaagentuur
157 Tiit Rosenberg 1982 mees M35 Eesti, Viljandi maakond
158 Indrek Vassus 1979 mees M40 Eesti, Harju maakond
159 Joona Saluveer 1978 mees M40 Eesti, Harju maakond
160 Kaupo Raag 1980 mees M40 Eesti, Harju maakond
velo clubbers
161 Margus Kaur 1968 mees M50 Eesti, Tartu maakond
Ikodor
162 Leonid Homin 1987 mees M21 Eesti, Harju maakond
Sparta / MTÜ Spordiselts
MTÜ Spordiselts
163 Margus Ibis 1967 mees M50 Eesti, Viljandi maakond
päästeamet
164 Keijo Kokamägi 1988 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
165 Sten Saaremäe 1991 mees M21 Eesti, Tartu maakond
Oskar
166 Hendrik Olde 1966 mees M50 Eesti, Harju maakond
SK Sparta
Tallinna Maleklubi
167 Kaspar Lind 2003 mees M18 Eesti, Viljandi maakond
Spordikool/suusatamine
Viljandi Spordikool
168 Einars Jansons 1986 mees M21 Läti, ventspils nov.
169 Renno Rehtla 1985 mees M35 Eesti, Tartu maakond
SK ProRunner
Elektest OÜ
170 Viljar Käärt 1980 mees M40 Eesti, Harju maakond
SK PRORUNNER
171 Kaarel Koitne 1989 mees M21 Eesti, Harju maakond
LSS
172 Rainer Nellis 1996 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
173 Mario Tammoja 1990 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
Sportivad Eestlased
174 Marko Anton 1989 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
175 Mart Moor 1990 mees M21 Eesti, Harju maakond
176 Ando Hermsalu 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
Treeningpartner
177 Kermo Teral 1993 mees M21 Eesti, Tartu maakond
SK ProRunner
178 Kristjan Tulp 1981 mees M35 Eesti, Harju maakond
Treeningpartner
179 Arnold Schmidt 1955 mees M65 Eesti, Viljandi maakond
SK Saarde
180 Antti Roose 1964 mees M55 Eesti, Tartu maakond
OK Põlva Kobras
181 Raivo Luht 1960 mees M60 Eesti, Ida-Viru maakond
182 Ainars Mazurs 1968 mees M50 Läti, Vidzeme
5A-Valka/LV
183 Tarmo Jõgi 1982 mees M35 Eesti, Harju maakond
Merimetsa SK
184 Raul Tammesalu 1985 mees M35 Eesti, Harju maakond
Outfunnel OÜ
185 Kaspar Teder 1980 mees M40 Eesti, Harju maakond
186 Severi Laur 1978 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
187 Sander Pihlak 1978 mees M40 Eesti, Harju maakond
188 Otto Riisenberg 1978 mees M40 Eesti, Harju maakond
Spordiklubi Jooksupartner
Elisa
189 Madis Lehismets 1975 mees M45 Eesti, Lääne maakond
190 Rain Vellerind 1965 mees M55 Eesti, Harju maakond
Estonian Ultrarunners Team
Gustav Adolfi Gümnaasium
191 Risto Pärnapuu 1995 mees M21 Eesti, Tartu maakond
192 Klen Krünberg 1990 mees M21 Eesti, Lääne-Viru maakond
193 Aiko Aigro 1981 mees M35 Eesti, Harju maakond
194 Rauno Õismaa 1989 mees M21 Eesti, Harju maakond
195 Alar Ritval 1964 mees M55 Eesti, Viljandi maakond
196 Silja Mikk 1968 naine N50 Eesti, Viljandi maakond
SK Jooksupartner
197 Reemet Valting 1982 mees M35 Eesti, Järva maakond
198 Andrus Kivari 1976 mees M40 Eesti, Tartu maakond
Saint Gobain Glass Estonia SE
199 Hanno Kindel 1968 mees M50 Eesti, Harju maakond
SK Prorunner
OMD Estonia
200 Gunnar Meronen 1977 mees M40 Soome, Uusimaa
201 Dailis Grinbergs 1994 mees M21 Läti, ventspils nov.
202 Tanel Olev 1992 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
JK Viljandi Tulevik
203 Urmas Telling 1963 mees M55 Eesti, Pärnu maakond
204 Rain Gussev 1979 mees M40 Eesti, Harju maakond
Päästeamet
205 Jaanus Järva 1970 mees M50 Eesti, Tartu maakond
Loov Loodus OÜ
206 Maido Janke 1983 mees M35 Eesti, Viljandi maakond
Rebels of production
Eziil Production Intelligence OÜ
207 Viljar Roosmaa 1985 mees M35 Eesti, Viljandi maakond
Sveba-Dahlen Spordiklubi
208 Allar Pähn 1987 mees M21 Eesti, Tartu maakond
209 Geron Vidder 2005 mees M16 Eesti, Viljandi maakond
210 Priit Lopsik 1979 mees M40 Eesti, Harju maakond
Swedbank Spordiklubi
Swedbank AS
211 Raimo Kurg 1982 mees M35 Eesti, Tartu maakond
212 Volodymyr Manytskyi 1981 mees M35 Ukraina, Kharkiv
213 Uibo Kallas 1977 mees M40 Eesti, Saare maakond
Sparta
214 Timo Vares 1980 mees M40 Eesti, Harju maakond
215 Getlin Urbus 1982 naine N35 Eesti, Harju maakond
Coop Pank
216 Toomas Müürsepp 1970 mees M50 Eesti, Järva maakond
217 Alar Egel 1976 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
218 Riivo Vilgo 1987 mees M21 Eesti, Rapla maakond
219 Laura Cakle 1986 naine N21 Läti, Ventspils
220 Roger Ote 1995 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
EST sITe
221 Marek Luts 1970 mees M50 Eesti, Valga maakond
Täppsportlased
Politsei-ja Piirivalveamet
222 Rain Kallaste 1977 mees M40 Eesti, Rapla maakond
223 Siim Piirak 1990 mees M21 Eesti, Pärnu maakond
Eluheaelu MTÜ
224 Markus Ritval 2007 mees M14 Eesti, Viljandi maakond
SK Jooksupartner
225 Margus Juurik 1969 mees M50 Eesti, Viljandi maakond
TSK Joosu
226 Märt Tomp 1961 mees M55 Eesti, Viljandi maakond
VAK Staier
spordiklubi
227 Evelin Terro 1981 naine N35 Eesti, Viljandi maakond
SK Jooksupartner
228 Hanno Priks 1963 mees M55 Eesti, Valga maakond
VAK Staier
229 Priit Pääru 1969 mees M50 Eesti, Harju maakond
230 Raido Mägi 2003 mees M18 Eesti, Viljandi maakond
231 Jaanus Roosileht 1967 mees M50 Eesti, Järva maakond
232 Jaanus Johanson 1973 mees M45 Eesti, Viljandi maakond
233 Neeme Univer 1974 mees M45 Eesti, Viljandi maakond
234 Robert Jürimaa 1991 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
Spordikool/sõudmine
Viljandi Spordikool
235 Simon Lukka 1994 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
JK Tulevik
236 Kert Piirak 2008 mees M14 Eesti, Viljandi maakond
Spordikool/kergejõustik
Viljandi Spordikool
237 Andris Dainis 1949 mees M70 Läti, Vidzeme
5A-Valka/LV
238 Ilmar Tafenau 1972 mees M45 Eesti, Viljandi maakond
239 Rain Eller 1977 mees M40 Eesti, Harju maakond
Swedbank Spordiklubi
Swedbank AS
240 Hannes Kiipus 1982 mees M35 Eesti, Ida-Viru maakond
MTÜ Lampjalg
241 Aleksander Pertelson 2003 mees M18 Eesti, Viljandi maakond
Perekond Varik/Viljandi HC
242 Ingrid Riipus 1980 naine N40 Eesti, Jõgeva maakond
243 Liis Elmet 1992 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
Karmet Grupp
244 Erlend Tamberg 1973 mees M45 Eesti, Harju maakond
MTÜ Spordiselts
245 Viljar Ott 1969 mees M50 Eesti, Viljandi maakond
246 Mati Kallas 1961 mees M55 Eesti, Viljandi maakond
TSK Joosu
247 Sander Jaama 1987 mees M21 Eesti, Harju maakond
Sitke OÜ
248 Märt Lääts 1961 mees M55 Eesti, Pärnu maakond
249 Elin Ilves 1965 naine N55 Eesti, Tartu maakond
KEVEK
250 Rene Pere 1963 mees M55 Eesti, Harju maakond
251 Heilo Järve 1972 mees M45 Eesti, Viljandi maakond
252 Andres Lõhmus 1978 mees M40 Eesti, Tartu maakond
SMIT
253 Raul Heinsalu 1969 mees M50 Eesti, Harju maakond
254 Karl Tamm 2003 mees M18 Eesti, Viljandi maakond
255 Raimo Tropp 1982 mees M35 Eesti, Harju maakond
SK Merimetsa
Telia Eesti
256 Heiki Roletsky 1975 mees M45 Eesti, Tartu maakond
SK PRORUNNER
AS Proekspert
257 Lauri Sõõro 1978 mees M40 Eesti, Tartu maakond
Kondimootor
258 Maret Müür 1984 naine N35 Eesti, Järva maakond
259 Henri Paavo 1987 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
JK Viljandi Tulevik
260 Meelis Kukk 1959 mees M60 Eesti, Pärnu maakond
SK Jõulu
Pärnu LV
261 Ants Kuusik 1949 mees M70 Eesti, Viljandi maakond
VAK Staier
spordiklubi
262 Gert Saamann 1968 mees M50 Eesti, Järva maakond
JOKA
263 Heigo Paide 1975 mees M45 Eesti, Harju maakond
SK ProRunner
264 Inga Kree 1985 naine N35 Eesti, Viljandi maakond
SK Viljandi Jooksupartner
Toom Tekstiil AS
265 Kalle Kiiranen 1953 mees M65 Eesti, Tartu maakond
Tartu Suusaklubi
266 Jüri Saar 1973 mees M45 Eesti, Tartu maakond
Prorunner
267 Marko Suurmägi 1975 mees M45 Eesti, Viljandi maakond
268 Toomas Männasoo 1974 mees M45 Eesti, Harju maakond
SEB Spordiklubi
269 Risto Valdmaa 1977 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
Valula
270 Mihkel Jürimaa 1988 mees M21 Eesti, Harju maakond
271 Raitis Caklis 1984 mees M35 Läti, Ikskiles novads
272 Toomas Kaldma 1983 mees M35 Eesti, Harju maakond
273 Erkki Haljastamm 1985 mees M35 Eesti, Harju maakond
274 Laurits Puust 1990 mees M21 Eesti, Pärnu maakond
2 Silla Klubi
275 Alvar Keskel 1981 mees M35 Eesti, Harju maakond
-
276 Viktor Gromov 1959 mees M60 Venemaa, Pskovskay
Skobar
277 Ero Helemäe 1974 mees M45 Eesti, Harju maakond
278 Aivo Ehala 1977 mees M40 Eesti, Harju maakond
279 Katriin Ivanov 1988 naine N21 Eesti, Harju maakond
SK Jooksupartner
280 Edvin Ast 1994 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
281 Ingmar Pärtelpoeg 1973 mees M45 Eesti, Tartu maakond
282 Valeri Kääpa 1958 mees M60 Eesti, Lääne maakond
283 Hannes Must 1977 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
Nordecon AS
284 Raul Lepik 1980 mees M40 Eesti, Tartu maakond
MiSiMe MTÜ
285 Andrus Möll 1960 mees M60 Eesti, Harju maakond
286 Heino Miina 1967 mees M50 Eesti, Tartu maakond
287 Andres Žavoronkov 1976 mees M40 Eesti, Tartu maakond
288 Donatas Narmont 1966 mees M50 Eesti, Rapla maakond
Jooksja
289 Margus Pulin 1976 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
290 Maigi Tomp 1987 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
291 Olle Selliov 1974 mees M45 Eesti, Harju maakond
292 Joosep Naruskberg 1990 mees M21 Eesti, Järva maakond
LeG
293 Rein Sõõrd 1983 mees M35 Eesti, Pärnu maakond
Alfapower oü
294 Kristjan Krull 1981 mees M35 Eesti, Harju maakond
295 Alari Orav 1977 mees M40 Eesti, Harju maakond
Rekord CC
AKU
296 Martin Rekor 1983 mees M35 Eesti, Harju maakond
297 Adele Tamberg 2005 naine N16 Eesti, Viljandi maakond
Jooksupartner
298 Kristjan Lehesmets 1988 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
JK Kõpu
299 Madis Reinumägi 1983 mees M35 Eesti, Harju maakond
Täppsportlased
300 Felix Pajo 2004 mees M16 Eesti, Harju maakond
FC Nõmme United
301 Tanel Rauba 1985 mees M35 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Haigla Spordiklubi
302 Ivo Kaljula 1973 mees M45 Eesti, Viljandi maakond
303 Greete-Liisa Toom 2001 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
Spordikool/suusatamine
Viljandi Spordikool
304 Andreas Hantson 2004 mees M16 Eesti, Viljandi maakond
Spordikool/kergejõustik
Viljandi Spordikool
305 Silver Vürmer 1980 mees M40 Eesti, Harju maakond
SK Prorunner
306 Härmo Tellas 1971 mees M45 Eesti, Harju maakond
Pesmel
307 Andres Rosenstein 1998 mees M21 Eesti, Ida-Viru maakond
Viljandi Haigla Spordiklubi
308 Siim Hansmann 1983 mees M35 Eesti, Viljandi maakond
309 Vahur Roosaar 1973 mees M45 Eesti, Pärnu maakond
AS Toom Tekstiil
310 Kristjan Pihlo 1992 mees M21 Eesti, Tartu maakond
311 Aivars Caklis 1953 mees M65 Läti, Ventspils
312 Indrek Laineveer 1978 mees M40 Eesti, Harju maakond
MKM Jooksuklubi
313 Veiko Veber 1990 mees M21 Eesti, Tartu maakond
Drell
314 Kevin Nutov 2002 mees M18 Eesti, Järva maakond
Luua Metsanduskool
315 Andres Uusma 1967 mees M50 Eesti, Harju maakond
MKM Jooksuklubi
316 Marge Nõmm 1969 naine N50 Eesti, Harju maakond
Täppsportlased
317 Kaire Roosalk 1973 naine N45 Eesti, Viljandi maakond
VAK Staier
318 Kaido Kivipõld 1978 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
319 Kaur Karjus 2002 mees M18 Eesti, Tartu maakond
320 Andres Kiisler 1972 mees M45 Eesti, Harju maakond
TSK Joosu
Tallinna Tehnikakõrgkool
321 Kristjan Kurik 1977 mees M40 Eesti, Harju maakond
322 Mirek King 1969 mees M50 Eesti, Saare maakond
PartyTrade
323 Janno Järvsoo 1974 mees M45 Eesti, Viljandi maakond
Toom Tekstiil AS
324 Toomas Toom 1960 mees M60 Eesti, Harju maakond
SK Stamina
325 Robin Koovit 2000 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
Sakala Suusaklubi
326 Silver Koovit 1974 mees M45 Eesti, Viljandi maakond
Sakala Suusaklubi
327 Vahur Luts 1962 mees M55 Eesti, Harju maakond
328 Laur Saar 1966 mees M50 Eesti, Harju maakond
MyFitness
329 Tambet Tõnisson 1975 mees M45 Eesti, Harju maakond
330 Priit Siimu 1981 mees M35 Eesti, Viljandi maakond
Gühring GK
331 Toivo Ivainen 1964 mees M55 Eesti, Lääne-Viru maakond
332 Lauri Loog 1973 mees M45 Eesti, Jõgeva maakond
333 Allvar Väli 1991 mees M21 Eesti, Harju maakond
Pärnu Sõudeklubi
334 Valter Ritso 1979 mees M40 Eesti, Harju maakond
335 Raul Volke 1980 mees M40 Eesti, Harju maakond
Tamrex
336 Kadri Hekk 1986 naine N21 Eesti, Harju maakond
Swedbank Spordiklubi
Swedbank AS
337 Veiko Valjala 1977 mees M40 Eesti, Tartu maakond
338 Urmas Pihlak 1972 mees M45 Eesti, Harju maakond
339 Toivo Tomingas 1961 mees M55 Eesti, Pärnu maakond
340 Rene Hallemaa 1987 mees M21 Eesti, Tartu maakond
341 Kätlin Jakk 1979 naine N40 Eesti, Viljandi maakond
SK Jooksupartner Viljandi
342 Anette Peltser 2003 naine N18 Eesti, Viljandi maakond
Spordikool/suusatamine
Viljandi Spordikool
343 Janeli Alliksaar 2002 naine N18 Eesti, Viljandi maakond
Spordikool/suusatamine
Viljandi Spordikool
344 Kaimar Saareleht 2002 mees M18 Eesti, Tartu maakond
345 Risto Erik 1981 mees M35 Eesti, Harju maakond
Sportlove
346 Tarmo Toom 1984 mees M35 Eesti, Viljandi maakond
347 Henri Kaarma 1974 mees M45 Eesti, Harju maakond
Swedbank Spordiklubi
Swedbank AS
348 Herkki Suurman 1965 mees M55 Eesti, Harju maakond
349 Siim Söödor 1987 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
PunuTeam
Toru-Jüri
350 Anto Mätas 1989 mees M21 Eesti, Harju maakond
MTÜ Spordiselts
351 Risto Luht 1985 mees M35 Soome, Uusimaa
352 Martin Palmiste 2001 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
353 Indrek Jalas 1979 mees M40 Eesti, Harju maakond
354 Mikk Jäetma 1991 mees M21 Eesti, Harju maakond
355 Madis Paltser 1988 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
Myfit Run Viljandi
356 August Killing 1986 mees M21 Eesti, Pärnu maakond
Tuuletallajad
Metsä Wood
357 Mart Laid 1970 mees M50 Eesti, Harju maakond
Intrac Eesti AS
358 Joonas-Hendrik Mägi 2001 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
359 Sander Šinkartšuk 2006 mees M14 Eesti, Viljandi maakond
360 Ahti Raba 1986 mees M21 Eesti, Harju maakond
LHV Pank
361 Taavi Merida 1987 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
362 Tõnis Ukkivi 1981 mees M35 Eesti, Harju maakond
363 Mikk Mihkel Vaabel 1995 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Rattaklubi
364 Alo Treial 1981 mees M35 Eesti, Pärnu maakond
365 Aivar Ots 1982 mees M35 Eesti, Harju maakond
Pipedrive
366 Triinu Haavapuu 1979 naine N40 Eesti, Viljandi maakond
367 Andris Varpins 1983 mees M35 Läti, ventspils nov.
368 Taaniel Laimets 1991 mees M21 Eesti, Harju maakond
369 Mart Sillaots 1972 mees M45 Eesti, Harju maakond
370 Liselle Luks 1994 naine N21 Eesti, Tartu maakond
Miridon OÜ
371 Martin Juurik 1995 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
TSK Joosu
372 Meelis Kokk 1961 mees M55 Eesti, Pärnu maakond
Ruukki Products AS
373 Ruudi Koovit 2007 mees M14 Eesti, Viljandi maakond
Spordikool/suusatamine
Sakala Suusaklubi
Viljandi Spordikool
374 Mihkel Schmidt 1983 mees M35 Eesti, Viljandi maakond
375 Rauno Põldsepp 1994 mees M21 Eesti, Valga maakond
VAK Staier
376 Arvi Hindriks 1965 mees M55 Eesti, Viljandi maakond
OÜ Eesti Höövelliist
377 Raimo Siibak 1982 mees M35 Eesti, Viljandi maakond
378 Sandor Järvsoo 2006 mees M14 Eesti, Viljandi maakond
379 Rain Kala 1980 mees M40 Eesti, Tartu maakond
380 Taavi Silber 1980 mees M40 Eesti, Tartu maakond
381 Karl Kask 2004 mees M16 Eesti, Viljandi maakond
382 Mihkel Vitsut 1991 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi aerutamisklubi
383 Ivo Karilaid 1973 mees M45 Eesti, Viljandi maakond
TPMM Advisory
384 Martin Rennit 1986 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi JK Tulevik
Trafox Eesti OÜ
385 Vladimir Vinogradov 1966 mees M50 Eesti, Harju maakond
SK INFOCUS
386 Üllar Raud 1980 mees M40 Eesti, Harju maakond
Swedbank Spordiklubi
Swedbank AS
387 Kadri Pilm 1983 naine N35 Eesti, Valga maakond
MTÜ Tõrva Võrkpalliklubi
388 Johannes Ütsik 1969 mees M50 Eesti, Harju maakond
389 Madis Meimre 1979 mees M40 Eesti, Harju maakond
EMTA
390 Mairo Pukk 1973 mees M45 Eesti, Viljandi maakond
391 Aleksei Tereštšenkov 1963 mees M55 Eesti, Harju maakond
Telia Spordiklubi
Telia SK MTÜ
392 Kristjan Roosild 1985 mees M35 Eesti, Harju maakond
3D Treening
Transferwise
393 Allan Järv 1973 mees M45 Eesti, Tartu maakond
394 Jaagup Pihu 1992 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
395 Harry Volke 1977 mees M40 Eesti, Harju maakond
Tamrex
396 Are Tallmeister 1991 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
Team Elamuspank
Elamuspank OÜ
397 Arne Türkson 1968 mees M50 Eesti, Tartu maakond
Suusahullud
398 Heli Sepping 1987 naine N21 Eesti, Harju maakond
ALSO Eesti OÜ
399 Annabel Raudsepp 2003 naine N18 Eesti, Viljandi maakond
Spordikool/kergejõustik
Viljandi Spordikool
400 Jane Raudsepp 1992 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
401 Lilian Estorn 1955 naine N65 Eesti, Viljandi maakond
VAK Staier
spordiklubi
402 Heigo Reima 1981 mees M35 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Haigla Spordiklubi
403 Andres Viira 1967 mees M50 Eesti, Harju maakond
404 Veiko Pullmann 1995 mees M21 Eesti, Harju maakond
405 Margus Viet 1970 mees M50 Eesti, Rapla maakond
Järvakandi Wellod
406 Marko Mägi 1976 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Kultuuriakadeemia
407 Jana Veenpere 1974 naine N45 Eesti, Harju maakond
1974
408 Aldis Dainis 1956 mees M60 Läti, Vidzeme
5A-Valka/LV
409 Aurika Reiles 1987 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
Myfit Run Viljandi
410 Alari Künnapuu 1990 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
JK Viljandi Tulevik
411 Külli Hunt 1984 naine N35 Eesti, Viljandi maakond
412 Kaido Vainola 1987 mees M21 Eesti, Harju maakond
413 Kristi Siibak 1977 naine N40 Eesti, Viljandi maakond
Sparta
414 Einar Hillep 1970 mees M50 Eesti, Harju maakond
Justiitsministeerium
415 Marek Atonen 1977 mees M40 Eesti, Harju maakond
VAK Staier
RTK
416 Toomas Ojakäär 1974 mees M45 Eesti, Tartu maakond
LeG
417 Martin Kaljumäe 1983 mees M35 Eesti, Harju maakond
418 Andres Bester 1985 mees M35 Eesti, Pärnu maakond
419 Mihkel Tikerpalu 1987 mees M21 Eesti, Harju maakond
OÜ Tikerberry
420 Jaanika Kindlam 1976 naine N40 Eesti, Harju maakond
Telia SK
421 Taavi Tomp 1993 mees M21 Eesti, Tartu maakond
Estiko-Plastar AS
422 Janno Rillo 1979 mees M40 Eesti, Harju maakond
Veriff
423 Anet Adamson 1993 naine N21 Eesti, Harju maakond
424 Villi Tõld 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
Amserv Auto
425 Eerik Hudilainen 2005 mees M16 Eesti, Ida-Viru maakond
TREENINGPARTNER / EVIKO NOORTETIIM
426 Veiko Mataloja 1967 mees M50 Eesti, Harju maakond
Fratelli Grupi OÜ
427 Pärt Talimaa 1987 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
Cleveron AS
428 Peeter Kirpu 1953 mees M65 Eesti, Järva maakond
TriSmile
429 Katrin Kahu 1998 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
Põhjakotkas Viljandi
430 Aap Allmägi 1993 mees M21 Eesti, Harju maakond
Sk Parksi
431 Marina Järve 1967 naine N50 Eesti, Harju maakond
432 Kaire Kallak 1971 naine N45 Eesti, Tartu maakond
Suusahullud
433 Tiina Kuusik 1960 naine N60 Eesti, Viljandi maakond
434 Indrek Jürgenson 1974 mees M45 Eesti, Tartu maakond
Omniva SK
435 Koit Nilson 1961 mees M55 Eesti, Harju maakond
436 Karl-Andres Peärnberg 1985 mees M35 Eesti, Saare maakond
437 Arvi Meidla 1956 mees M60 Eesti, Viljandi maakond
438 Merili Käsper 2006 naine N14 Eesti, Viljandi maakond
Spordikool/kergejõustik
Viljandi Spordikool
439 Vello Tilk 1969 mees M50 Eesti, Viljandi maakond
440 Loona Pärnakivi 1991 naine N21 Eesti, Harju maakond
441 Evelin Ausmees 1978 naine N40 Eesti, Harju maakond
Vabatahtliku(lt)st Iron(wo)maniks
442 Oskar Lind 2001 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
443 Hannes Soo 1974 mees M45 Eesti, Harju maakond
444 Urmas Talimaa 1990 mees M21 Eesti, Tartu maakond
eratreening.ee
Glia
445 Tarvo Välba 1981 mees M35 Eesti, Harju maakond
DHL Express Estonia AS
446 Margus Kask 1980 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
447 Veiko Jansen 1977 mees M40 Eesti, Harju maakond
448 Robin Joost 2003 mees M18 Eesti, Viljandi maakond
JK Viljandi Tulevik
449 Anti Mihkelson 1976 mees M40 Eesti, Tartu maakond
Mapri Ehitus OÜ
450 Marko Teinburk 1987 mees M21 Eesti, Pärnu maakond
ANU Jooksutrennid
Bravo Catering
451 Tanner Saar 1996 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
SK Barra
452 Janek Kalvi 1974 mees M45 Eesti, Harju maakond
453 Rein Väin 1978 mees M40 Eesti, Harju maakond
Duunja Maailmameistriks
454 Marju Lepmets 1977 naine N40 Eesti, Pärnu maakond
Anu Jooksutrennid
Rahandusministeerium
455 Rain Ruus 1970 mees M50 Eesti, Viljandi maakond
456 Timo Vennik 1981 mees M35 Eesti, Tartu maakond
457 Markus Vedler 1999 mees M21 Eesti, Harju maakond
458 Tiit Parik 1975 mees M45 Eesti, Viljandi maakond
459 Raimo Saul 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
460 Tiit Oja 1995 mees M21 Eesti, Tartu maakond
461 Erki Adams 1986 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
Kildu Tiim
462 Toomas Vilberg 1969 mees M50 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Linnahooldus
463 Toomas Orasmaa 1986 mees M21 Eesti, Harju maakond
464 Karl Rasmus Tiislär 2004 mees M16 Eesti, Harju maakond
Nõmme SK
465 Riido Villup 1981 mees M35 Eesti, Pärnu maakond
466 Jaanus Joasoo 1985 mees M35 Eesti, Harju maakond
FB jooksmine
467 Silja Scheer 1977 naine N40 Eesti, Harju maakond
468 Silver Verrev 1980 mees M40 Eesti, Harju maakond
Kaamos Kinnisvara AS
469 Ainars Rencis 1958 mees M60 Läti, Valmiera
PaBaso.lv
470 Janno Kasemaa 1979 mees M40 Eesti, Ida-Viru maakond
As SEB Pank
471 Toomas Soonik 1968 mees M50 Eesti, Viljandi maakond
472 Merle Siibak 1981 naine N35 Eesti, Viljandi maakond
Sparta
MTA
473 Ele Vool 1975 naine N45 Eesti, Tartu maakond
474 Rauno Arike 2002 mees M18 Eesti, Harju maakond
Treeningpartner
475 Silver Tilk 1991 mees M21 Eesti, Harju maakond
Tele2 Eesti AS
476 Arno Anton 1958 mees M60 Eesti, Tartu maakond
477 Gunnar Koitne 1953 mees M65 Eesti, Harju maakond
Jooksuklubi Hermes
478 Tauno Krull 1982 mees M35 Eesti, Harju maakond
Sparta
479 Avo Kotter 1963 mees M55 Eesti, Tartu maakond
Scania Eesti AS
480 Jasper Suursild 2004 mees M16 Eesti, Pärnu maakond
Jalgpalliklubi Vaprus
Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium
481 Kristiina Rull 1972 naine N45 Eesti, Tartu maakond
482 Gunnar Obolenski 1973 mees M45 Eesti, Harju maakond
483 Koit Põldmaa 1981 mees M35 Eesti, Tartu maakond
Simuna SK
484 Ave Ojasoon 1987 naine N21 Eesti, Harju maakond
Spordiklubi CFC
485 Andreas Martin Reili 1999 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
486 Allan Anniste 1964 mees M55 Eesti, Järva maakond
Idla Eesti Selts
Järvamaa Haigla
487 Mikk Söödor 1988 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
488 Arvi Puusaar 1968 mees M50 Eesti, Viljandi maakond
489 Heiko Saava 1979 mees M40 Eesti, Harju maakond
Structo Group OÜ
490 Jüri Soovik 1958 mees M60 Eesti, Viljandi maakond
491 Joosep Jalajas 2003 mees M18 Eesti, Tartu maakond
492 Jürgen Aas 2005 mees M16 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Kesklinnakool
493 Rene Mainsoo 1979 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
494 Kairo-Kristjan Kivisild 2001 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Sõudeklubi
495 Margo Engel 1975 mees M45 Eesti, Harju maakond
SK ProRunner
496 Viljo Prantsus 1971 mees M45 Eesti, Viljandi maakond
SK VÕHMA
497 Kati Rimmel 1984 naine N35 Eesti, Viljandi maakond
Myfit Run Viljandi
498 Sten Üprus 1987 mees M21 Eesti, Tartu maakond
499 Eero Maasikas 1998 mees M21 Eesti, Rapla maakond
PAKA
500 Kristo Tamsalu 1974 mees M45 Eesti, Lääne maakond
501 Raul Maasikas 1994 mees M21 Eesti, Pärnu maakond
502 Pjotr Hruštšov 1948 mees M70 Eesti, Harju maakond
503 Enn Sihver 1959 mees M60 Eesti, Viljandi maakond
504 Andrus Ründal 1964 mees M55 Eesti, Rapla maakond
Rapla SVK
Maa-amet
505 Ain Allas 1987 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
PunuTeam
506 Sander Vahtramäe 1989 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
507 Kert Männik 1996 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
LHV Pank AS
508 Ene Aigro 1960 naine N60 Eesti, Valga maakond
509 Oliver Lätte 1981 mees M35 Eesti, Harju maakond
ABB
510 Anette Hantson 2002 naine N18 Eesti, Viljandi maakond
Spordikool/kergejõustik
Viljandi Spordikool
511 Anni Sankmann 2004 naine N16 Eesti, Viljandi maakond
Spordikool/võrkpall
Viljandi Spordikool
512 Vladimir Rõžov 1968 mees M50 Eesti, Põlva maakond
513 Robert Born 1988 mees M21 Eesti, Pärnu maakond
514 Krista Puks 1989 naine N21 Eesti, Pärnu maakond
Anu jooksutrennid
Sportland Eesti AS
515 Siim Rein 1986 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
516 Diana Teemo 1987 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
517 Tanel Sempelson 1992 mees M21 Eesti, Järva maakond
518 Martin Vedler 1989 mees M21 Eesti, Harju maakond
519 Jüri Laanmets 1956 mees M60 Eesti, Harju maakond
520 Alar Koot 1981 mees M35 Eesti, Harju maakond
A-MEEDIA OÜ
521 Einar Kaigas 1976 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
SK Jooksupartner
522 Meelis Lond 1964 mees M55 Eesti, Viljandi maakond
523 Kalmer Laev 1989 mees M21 Eesti, Harju maakond
524 Kalle Lillemets 1966 mees M50 Eesti, Viljandi maakond
Tervisliku elustiili klubi
525 Sten Oja 1985 mees M35 Eesti, Harju maakond
526 Toomas Truu 1971 mees M45 Eesti, Viljandi maakond
527 Tarvo Hendrikson 1966 mees M50 Eesti, Viljandi maakond
528 Märt Hansschmidt 2001 mees M21 Eesti, Jõgeva maakond
529 Eneli Sarv 1986 naine N21 Eesti, Harju maakond
FB Jooksmine
530 Eero Talisainen 1974 mees M45 Eesti, Viljandi maakond
vabamatkajate klubi
531 Ando Aasma 1983 mees M35 Eesti, Harju maakond
Kaisa Jooksutreeningud
532 Andrei Lambinen 1985 mees M35 Eesti, Harju maakond
533 Gunars Grundstoks 1983 mees M35 Läti, Riga
534 Inga Teder 1970 naine N50 Eesti, Viljandi maakond
535 Liisa Marie Printsmann 2002 naine N18 Eesti, Viljandi maakond
Spordikool/suusatamine
Viljandi Spordikool
536 Margit Murumägi 2000 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Suusaklubi
537 Enn Laante 1961 mees M55 Eesti, Viljandi maakond
538 Jakob Univer 1999 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
VAK Staier
539 Rauno Ruut 1971 mees M45 Eesti, Viljandi maakond
540 Kristjan Palm 1990 mees M21 Eesti, Lääne-Viru maakond
541 Irmen Noormaa 1990 naine N21 Eesti, Tartu maakond
542 Kalmer Kasela 1981 mees M35 Eesti, Viljandi maakond
543 Renee Tuul 1969 mees M50 Eesti, Harju maakond
Alpiexpress
544 Antti Nöps 1969 mees M50 Eesti, Tartu maakond
Õhuvägi
545 Janno Kikojan 1996 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
546 Tarmo Kallaste 1974 mees M45 Eesti, Viljandi maakond
547 Aaron Oliver Aaviste 1995 mees M21 Eesti, Harju maakond
548 Janek Mõndresku 1974 mees M45 Eesti, Viljandi maakond
Sveba-Dahlen Spordiklubi
549 Triin Kihuoja 1997 naine N21 Eesti, Harju maakond
Swedbank Spordiklubi
Swedbank AS
550 Jaanus Kaur 1963 mees M55 Eesti, Harju maakond
Kikkoman
551 Arnika Kajaste 1985 naine N35 Eesti, Tartu maakond
552 Neeme Mutso 1962 mees M55 Eesti, Tartu maakond
LeG
553 Fred Üprus 1968 mees M50 Eesti, Tartu maakond
Kulgur Team
554 Alar Ulk 1952 mees M65 Eesti, Lääne-Viru maakond
555 Alina Rence 1985 naine N35 Läti, Riga
PaBaso.lv
556 Mariliis Paris 2004 naine N16 Eesti, Viljandi maakond
JK Viljandi Tulevik
557 Juhan Änilane 1951 mees M65 Eesti, Viljandi maakond
558 Urmas Hallik 1978 mees M40 Eesti, Pärnu maakond
Altia Eesti AS
559 Triinu Vister 1989 naine N21 Eesti, Valga maakond
Riigi Kinnisvara AS
560 Marko Kolk 1968 mees M50 Eesti, Saare maakond
Sarma
561 Lauri Tomp 1985 mees M35 Eesti, Harju maakond
562 Silja Põder 1974 naine N45 Eesti, Viljandi maakond
563 Villu Zirnask 1966 mees M50 Eesti, Harju maakond
564 Gerli Vaikmaa 1984 naine N35 Eesti, Viljandi maakond
565 Evelin Pellenen 1977 naine N40 Eesti, Tartu maakond
566 Vallo Laul 1975 mees M45 Eesti, Harju maakond
Koondise Kormoranid
-
567 Eduard Rešetov 1980 mees M40 Eesti, Harju maakond
Sparta
568 Riina Mardla 1973 naine N45 Eesti, Viljandi maakond
569 Kristjan Gold 1982 mees M35 Eesti, Harju maakond
570 Meelis Paas 1975 mees M45 Eesti, Harju maakond
571 Kaarel Toss 1952 mees M65 Eesti, Viljandi maakond
572 Tiiu Müürsepp 1955 naine N65 Eesti, Tartu maakond
Kevek
573 Õnnela Skobiej 1987 naine N21 Eesti, Tartu maakond
Swedbank Spordiklubi
Swedbank AS
574 Gunnar Eensoo 1974 mees M45 Eesti, Viljandi maakond
Cyclon
575 Mihhail Korasteljov 1971 mees M45 Eesti, Harju maakond
Swedbank Spordiklubi
Swedbank AS
576 Rivo Veber 1994 mees M21 Eesti, Tartu maakond
577 Tarmo Oidjärv 1972 mees M45 Eesti, Harju maakond
578 Rasmus Jänes 1982 mees M35 Eesti, Lääne-Viru maakond
Tamsalu Karateklubi “Kyokushin”
579 Toomas Laimets 1963 mees M55 Eesti, Järva maakond
580 Andres Sööt 1983 mees M35 Eesti, Harju maakond
Alla tunni vana
581 Merit Varblane 1987 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
582 Rain Hallimäe 1957 mees M60 Eesti, Harju maakond
583 Billy Toomla 1983 mees M35 Eesti, Harju maakond
584 Kristel Kivi 1973 naine N45 Eesti, Tartu maakond
Viljandi Haigla Spordiklubi
585 Einar Järve 1967 mees M50 Eesti, Harju maakond
JK Hermes
586 Toomas Näär 1969 mees M50 Eesti, Pärnu maakond
587 Martin Rist 1986 mees M21 Eesti, Tartu maakond
Vana-Võidu Vibuklubi/Viljandi SK
588 Aare Randma 1958 mees M60 Eesti, Harju maakond
589 Sander Kalamees 2003 mees M18 Eesti, Viljandi maakond
590 Arne Sammel 1955 mees M65 Eesti, Viljandi maakond
591 Rein Tamm 1969 mees M50 Eesti, Viljandi maakond
AS Viiratsi Saeveski
592 Guido Pääsuke 1974 mees M45 Eesti, Harju maakond
593 Andres Ohu 1975 mees M45 Eesti, Harju maakond
594 Ahti Vares 1975 mees M45 Eesti, Viljandi maakond
595 Hans Väre 1979 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
596 Karl Ramses Tiislär 2004 mees M16 Eesti, Harju maakond
Nõmme Sk
597 Hans Erik Atonen 1996 mees M21 Eesti, Harju maakond
TÜ ASK
Tartu Ülikool
598 Heli Torim 1971 naine N45 Eesti, Viljandi maakond
599 Viktooria Anisovets 1988 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
Rebels of production
600 Gert Laas 1991 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
Sveba-Dahlen Spordiklubi
601 Jaanek Lips 1977 mees M40 Eesti, Harju maakond
EMTA
602 Tea Mey 1974 naine N45 Eesti, Tartu maakond
SK ProRunner
603 Karl Erik Välba 2006 mees M14 Eesti, Harju maakond
FC Joker
604 Rauno Tafenau 1998 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
605 Helena Peik 1992 naine N21 Eesti, Tartu maakond
Swedbank Spordiklubi
Swedbank AS
606 Meelis Anton 1975 mees M45 Eesti, Viljandi maakond
JK Viljandi Tulevik
607 Ester Leiten-Kukk 1976 naine N40 Eesti, Harju maakond
608 Robin Nõmme 2002 mees M18 Eesti, Tartu maakond
609 Keit Lõhmus 1981 mees M35 Eesti, Tartu maakond
610 Maria Sarv 1983 naine N35 Eesti, Tartu maakond
#mariseinglid
611 Martin Maide 1991 mees M21 Eesti, Tartu maakond
Tartu Ülikool
612 Priit Pärg 1964 mees M55 Eesti, Harju maakond
613 Herki Laanmets 1981 mees M35 Eesti, Viljandi maakond
614 Airet Andresson 1977 mees M40 Eesti, Tartu maakond
G4S spordiklubi
G4S Eesti AS
615 Hillar Viksi 1966 mees M50 Eesti, Tartu maakond
FIE Hillar Viksi
616 Margus Terras 1990 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
617 Järvi Valter 1956 naine N60 Eesti, Harju maakond
Selver
618 Grete Pehk 1991 naine N21 Eesti, Harju maakond
Swedbank Spordiklubi
Swedbank AS
619 Oliver Õunap 1971 mees M45 Eesti, Viljandi maakond
Raua Auto OÜ
620 Kirsi Rappu 1988 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
Bed Factory
621 Indrek Kadak 1995 mees M21 Eesti, Tartu maakond
622 Kaido Karussaar 1967 mees M50 Eesti, Harju maakond
623 Ahto Selter 1970 mees M50 Eesti, Järva maakond
AS Eesti Pagar
624 Renert Vidder 2006 mees M14 Eesti, Viljandi maakond
625 Gaily Männik 1977 naine N40 Eesti, Viljandi maakond
626 Marti Kees 1978 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
627 Kusti Org 1988 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
628 Kätlin Atonen 1975 naine N45 Eesti, Harju maakond
VAK Staier
Reformierakond
629 Taivo Kurvits 1975 mees M45 Eesti, Tartu maakond
SA Archimedes
630 Kaido Vildersen 1992 mees M21 Eesti, Harju maakond
631 Kaarel Tõruvere 1984 mees M35 Eesti, Tartu maakond
Saint Gobain Glasss Estonia SE
632 Heli Zvorovski 1967 naine N50 Eesti, Harju maakond
Swedbank Spordiklubi
Swedbank AS
633 Viktor Isakov 1955 mees M65 Venemaa, Pskov region
Pskov Ski Team
634 Mart Särg 1990 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
MyFit Run Viljandi
635 Henrik Jõesalu 2001 mees M21 Eesti, Harju maakond
636 Raivo Sellik 1965 mees M55 Eesti, Harju maakond
637 Helen Akenpärg 1987 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
Keskkonnaamet
638 Marko Kaska 1974 mees M45 Eesti, Harju maakond
SPARTA
639 Margus Helm 1976 mees M40 Eesti, Võru maakond
G4s Spordiklubi
640 Mait Marttila 1983 mees M35 Eesti, Harju maakond
SK ProRunner
641 Liina Kunnus 1987 naine N21 Eesti, Tartu maakond
642 Merilin Metsatsirk 1992 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
MyFit Run Viljandi
643 Viivi Kääpa 1962 naine N55 Eesti, Lääne maakond
644 Jaan Keerma 1967 mees M50 Eesti, Järva maakond
645 Mudite Ritere 1964 naine N55 Läti, Vidzeme
Ogres Slepotaju Klubs
646 Mario Atonen 1995 mees M21 Eesti, Harju maakond
Tegija
647 Signe Pulin 1982 naine N35 Eesti, Viljandi maakond
648 Meelis Lill 1970 mees M50 Eesti, Valga maakond
SK Nuustaku
649 Annely Ahtma 1982 naine N35 Eesti, Pärnu maakond
Swedbank Spordiklubi
Swedbank AS
650 Karin Ulejev 1969 naine N50 Eesti, Lääne maakond
Sparta
651 Romet-Handre Heinaste 2000 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
652 Andres Vilper 1972 mees M45 Eesti, Viljandi maakond
653 Mari-Helen Prinzmann 1997 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
654 Maarika Reiles 1967 naine N50 Eesti, Viljandi maakond
MY FIT RUN FITNESS
655 Keio Nõgel 1995 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
656 Kauri Kiiman 1987 mees M21 Eesti, Harju maakond
Tariston
657 Kati-Kristella Kivisild 1998 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Sõudeklubi
658 Roland Mäe 1979 mees M40 Eesti, Harju maakond
ViaVelo
659 Aivo Priks 1969 mees M50 Eesti, Viljandi maakond
VAK Staier
660 Liisi Järve 1988 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
661 Toomas Raag 1983 mees M35 Eesti, Harju maakond
Treeningpartner
Laduks
662 Ragnar Kiveste 1979 mees M40 Eesti, Järva maakond
663 Villem Freiman 1981 mees M35 Eesti, Harju maakond
664 Ain Jaago 1980 mees M40 Eesti, Harju maakond
665 Ülo Kikas 1963 mees M55 Eesti, Viljandi maakond
666 Mihkel Rähn 1983 mees M35 Eesti, Tartu maakond
667 Mihkel Mäemat 1986 mees M21 Eesti, Harju maakond
668 Kermo Lindma 1994 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
Repartist OÜ
670 Märt Vaasna 1961 mees M55 Eesti, Jõgeva maakond
671 Rauno Kuhi 1991 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
672 Kristjan Laidna 1995 mees M21 Eesti, Harju maakond
Alpiexpress
673 Kadri Steinbach 1981 naine N35 Eesti, Viljandi maakond
Tartu Ülikool Viljandi Kultuuriakadeemia
674 Deeno Lippand 1996 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
Bed Factory
675 Carmen Kazantseva 2007 naine N14 Eesti, Viljandi maakond
676 Tuuli Reinsoo 1981 naine N35 Eesti, Harju maakond
677 Marko Pill 1964 mees M55 Eesti, Harju maakond
678 Margarita Mürk 1986 naine N21 Eesti, Tartu maakond
679 Iti Marii Varik 2002 naine N18 Eesti, Viljandi maakond
Perekond Varik
-
680 Kertu Pihu 2005 naine N16 Eesti, Viljandi maakond
Spordikool/võrkpall
Viljandi Spordikool
681 Liia Nilp 1979 naine N40 Eesti, Tartu maakond
Saint Gobain Glass Estonia SE
682 Silver Hillermaa 1988 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
683 Riho Jesse 1967 mees M50 Eesti, Tartu maakond
684 Robin Ruus 2000 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
685 Allan Kiviselg 1978 mees M40 Eesti, Harju maakond
Sparta
686 Heiko Viksi 2000 mees M21 Eesti, Tartu maakond
687 Reet Luhaäär 1953 naine N65 Eesti, Harju maakond
688 Romet Puhk 1969 mees M50 Eesti, Tartu maakond
689 Erti Kares 1967 mees M50 Eesti, Harju maakond
690 Tõnis Pärnala 1990 mees M21 Eesti, Tartu maakond
691 Kaupo Mändla 1985 mees M35 Eesti, Tartu maakond
Keskkonnaagentuur
692 Meelis Muts 1973 mees M45 Eesti, Viljandi maakond
693 Kaupo Pedosk 1982 mees M35 Eesti, Tartu maakond
694 Lembit Männasoo 1967 mees M50 Eesti, Viljandi maakond
695 Henry Vessenberg 1991 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
696 Thea Rehepapp 1986 naine N21 Eesti, Harju maakond
Swedbank Spordiklubi
Swedbank AS
697 Mart Tragon 1985 mees M35 Eesti, Harju maakond
698 Mari Hubel 1983 naine N35 Eesti, Viljandi maakond
699 Andres Tamm 1972 mees M45 Eesti, Harju maakond
Andrestoni Grupp OÜ
700 Andres Lond 1991 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
701 Meelis Viisut 1992 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
Myfit Run Viljandi
702 Peet Paal 1953 mees M65 Eesti, Viljandi maakond
703 Õnne Roosileht 1969 naine N50 Eesti, Järva maakond
704 Olesja Liberova 1978 naine N40 Eesti, Viljandi maakond
705 Krister Kallas 1985 mees M35 Eesti, Viljandi maakond
TSK Joosu
706 Piret Mägi 1987 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
707 Maie Alaots 1965 naine N55 Eesti, Lääne-Viru maakond
708 Madis Rajando 1989 mees M21 Eesti, Harju maakond
709 Virve-Anneli Vihman 1973 naine N45 Eesti, Tartu maakond
710 Jürjo Voitka 1975 mees M45 Eesti, Jõgeva maakond
711 Helmut Koovit 1964 mees M55 Eesti, Viljandi maakond
712 Maris Leiaru 1986 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
713 Mati Kütt 1975 mees M45 Eesti, Viljandi maakond
714 Marju Rääbus 1985 naine N35 Eesti, Harju maakond
Sparta
715 Erki Kade 1983 mees M35 Eesti, Tartu maakond
716 Sonja Siimson 2004 naine N16 Eesti, Viljandi maakond
Spordikool/võrkpall
Viljandi Spordikool
717 Kaisa-Liisa Väli 2003 naine N18 Eesti, Viljandi maakond
Spordikool/võrkpall
Viljandi Spordikool
718 Kaidi Ojamäe 1983 naine N35 Eesti, Viljandi maakond
719 Tarmo Laht 1965 mees M55 Eesti, Tartu maakond
A. Le Coq
720 Silver Tilga 1982 mees M35 Eesti, Viljandi maakond
721 Taivo Piir 1980 mees M40 Eesti, Tartu maakond
722 Triinu Kannel 1976 naine N40 Eesti, Viljandi maakond
723 Grete Põder 1988 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Haigla Spordiklubi
724 Katrin Peterkopf 1974 naine N45 Eesti, Tartu maakond
VDG
725 Tiit Kivisild 1954 mees M65 Eesti, Rapla maakond
Rapla JK Atli
726 Silver Jänes 1986 mees M21 Eesti, Lääne-Viru maakond
Tamsalu Karateklubi “Kyokushin”
727 Lehar Oha 1982 mees M35 Eesti, Harju maakond
728 Hanno Suits 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
729 Rome Nurmekivi 2002 mees M18 Eesti, Viljandi maakond
Spordikool/kergejõustik
Viljandi Spordikool
730 Tanel Lellep 2002 mees M18 Eesti, Viljandi maakond
Spordikool/suusatamine
Viljandi Spordikool
731 Margus Andresson 1970 mees M50 Eesti, Harju maakond
Kaitsejõudude SK
732 Aimi Pihel 1951 naine N65 Eesti, Harju maakond
733 Sten Uritam 1991 mees M21 Eesti, Harju maakond
Karmet Grupp OÜ
734 Priit Hõbemäe 1973 mees M45 Eesti, Viljandi maakond
Siller auto
735 Karin Sangla 1971 naine N45 Eesti, Tartu maakond
736 Sirle Nõmm 1971 naine N45 Eesti, Harju maakond
737 Gerrit Tõruvere 1980 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
738 Tiit Vaasna 1959 mees M60 Eesti, Tartu maakond
739 Toomas Ronk 1971 mees M45 Eesti, Viljandi maakond
740 Tanel Suurpere 1985 mees M35 Eesti, Pärnu maakond
MS Balti Trafo OÜ
741 Aivar Hommik 1966 mees M50 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi SVK
VJK
742 Deiro Kuusk 1999 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
743 Lauri Lindmäe 1983 mees M35 Eesti, Harju maakond
Tallinna Kaubamaja
744 Liina Tõnts 1993 naine N21 Eesti, Harju maakond
745 Heino-Valdu Põldoja 1945 mees M75 Eesti, Jõgeva maakond
746 Sigrid Janke 1972 naine N45 Eesti, Viljandi maakond
747 Andor Pilve 1977 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
748 Avo Lode 1963 mees M55 Eesti, Põlva maakond
749 Mart Kull 1996 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Haigla Spordiklubi
750 Enn Pärtma 1955 mees M65 Eesti, Harju maakond
751 Eldar Ispert 2006 mees M14 Eesti, Viljandi maakond
JK Tulevik
752 Riina Soolo 1975 naine N45 Eesti, Viljandi maakond
753 Ülo Tuur 1945 mees M75 Eesti, Ida-Viru maakond
754 Tuuli Rindemaa 1987 naine N21 Eesti, Tartu maakond
HR_RINGTREENINGUD
755 Eero Lõhmus 2004 mees M16 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Põhjakotkas
756 Ülar Igandi 1962 mees M55 Eesti, Viljandi maakond
757 Liisi Tõnisalu 1985 naine N35 Eesti, Viljandi maakond
JK Viljandi Tulevik
758 Ene Trikkant 1962 naine N55 Eesti, Tartu maakond
759 Dmitry Demidov 1978 mees M40 Eesti, Harju maakond
DEM Projekt OÜ
760 Rome Veske 2005 mees M16 Eesti, Viljandi maakond
JK Viljandi Tulevik
761 Eve Tammemäe 1965 naine N55 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Suusaklubi
762 Evelin Piir 1980 naine N40 Eesti, Tartu maakond
763 Kerli Kanne 1985 naine N35 Eesti, Lääne-Viru maakond
Virudent OÜ
764 Mariliis Hänilane 1987 naine N21 Eesti, Tartu maakond
Mapri Ehitus OÜ
765 Eero Raja 1995 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
Raja&Raja Oü
766 Qin Lian Xu 1983 naine N35 Hiina, Zheijang
767 Jarmo Rohtla 1985 mees M35 Eesti, Tartu maakond
768 Tõnis Visnap 1970 mees M50 Eesti, Viljandi maakond
Jooksupartner Viljandi
769 Kate Kasvo 1996 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
770 Indrek Pitk 1969 mees M50 Eesti, Tartu maakond
SAINT GOBAIN GLASS ESTONIA
771 Martin Kõiv 1988 mees M21 Eesti, Harju maakond
772 Marko Parksepp 1982 mees M35 Eesti, Tartu maakond
Saint Gobain Glass Estonia SE
773 Eero-Sten Põldmaa 2003 mees M18 Eesti, Viljandi maakond
774 Laura Kuldkepp 1980 naine N40 Eesti, Harju maakond
775 Janek Karbe 1972 mees M45 Eesti, Harju maakond
21cc
776 Silvar Lelle 1969 mees M50 Eesti, Valga maakond
777 Siim Sülla 1987 mees M21 Eesti, Harju maakond
778 Sander Sülla 1993 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
780 Taivi Pool 1970 naine N50 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Haigla Spordiklubi
781 Agno Teinveld 1986 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
Sbeba-Dahlen Spordiklubi
782 Kalle Roosi 1978 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
Sveba-Dahlen Spordiklubi
783 Eiko Nõgols 1972 mees M45 Eesti, Viljandi maakond
SK Kamus
784 Vladimir Heerik 1949 mees M70 Eesti, Tartu maakond
785 Märten Saaliste 2005 mees M16 Eesti, Rapla maakond
786 Piret Kuusma 1968 naine N50 Eesti, Tartu maakond
787 Urmas Piilberg 1971 mees M45 Eesti, Harju maakond
788 Raul Sulu 1989 mees M21 Eesti, Harju maakond
Registrite ja Infosüsteemide Keskus
789 Kaia Mutso 1968 naine N50 Eesti, Tartu maakond
LeG
790 Rain Pelapson 1985 mees M35 Eesti, Lääne maakond
791 Kätlin Strikholm 1998 naine N21 Eesti, Pärnu maakond
Sparta
792 Meelik Saviste 1974 mees M45 Eesti, Viljandi maakond
793 Reimo Reisberg 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
Koondise Kormoranid
794 Grete Allilender 1993 naine N21 Eesti, Valga maakond
795 Alo Rull 1970 mees M50 Eesti, Tartu maakond
796 Aija Lace 1952 naine N65 Läti, Vidzeme
5A-Valka/LV
797 Pille Salu 1969 naine N50 Eesti, Viljandi maakond
798 Aili Jürimäe 1969 naine N50 Eesti, Pärnu maakond
799 Jüri Platonov 1993 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
800 Marti Mutso 1995 mees M21 Eesti, Tartu maakond
LeG
801 Andrus Vonk 1967 mees M50 Eesti, Rapla maakond
802 Ragne Jürgens 1983 naine N35 Eesti, Viljandi maakond
803 Karin Kiilaspä 1992 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
MyFit Run Viljandi
804 David Kingsepp 2001 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
805 Rein Kane 1945 mees M75 Eesti, Harju maakond
Loksa RSK
806 Kadi Lõhmus 2001 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Põhjakotkas
807 Kaja Mulla 1966 naine N50 Eesti, Harju maakond
MTÛ Spordiselts
808 Merle Teemusk 1989 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
809 Heldi Kaares 1970 naine N50 Eesti, Valga maakond
810 Kaivo Mänd 1977 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
811 Toomas Aas 1973 mees M45 Eesti, Tartu maakond
812 Madis Raudsaar 1979 mees M40 Eesti, Tartu maakond
Keskkonnaagentuur
813 Geiri Suur 2001 naine N21 Eesti, Lääne-Viru maakond
Tamsalu Karateklubi “Kyokushin”
814 Egle Savolainen 1989 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
815 Marge Almre 1970 naine N50 Eesti, Viljandi maakond
Valmets OÜ
816 Keliis Lillemets 2002 naine N18 Eesti, Viljandi maakond
Tervisliku elustiili klubi
817 Sandra Aasa 2002 naine N18 Eesti, Viljandi maakond
818 Indrek Põhjatu 1991 mees M21 Eesti, Tartu maakond
Mapri Ehitus OÜ
819 Triin Sults 1976 naine N40 Eesti, Viljandi maakond
820 Greta Raudsepp 2002 naine N18 Eesti, Viljandi maakond
Spordikool/võrkpall
Viljandi Spordikool
821 Allan Tart 1982 mees M35 Eesti, Harju maakond
Liblikad OÜ
822 Evelin Pihlak 1977 naine N40 Eesti, Tartu maakond
Spordiklubi Altia
823 Marek Pihlak 1977 mees M40 Eesti, Tartu maakond
Spordiklubi Altia
824 Merlyn Hõbemäe 1984 naine N35 Eesti, Viljandi maakond
825 Külli Vainola 1968 naine N50 Eesti, Harju maakond
EMTA
826 Helle Perminov 1981 naine N35 Eesti, Viljandi maakond
Mones & Tuur
827 Heivi Rästa 1978 naine N40 Eesti, Valga maakond
828 Marek Soe 1994 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
Oskar
829 Taimar Priks 1979 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
Taimar Priks
830 Deivy Vaal 1991 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
Oskar
831 Urmas Siemann 1977 mees M40 Eesti, Harju maakond
832 Mare Padu 1975 naine N45 Eesti, Harju maakond
FB Jooksmine
833 Andri Ardel 1992 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
834 Merit Mängli 1984 naine N35 Eesti, Tartu maakond
Coop Pank
835 Rutt Poolakese 1996 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
836 Andry Nõgols 1996 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
837 Kaire Klaus 1977 naine N40 Eesti, Võru maakond
838 Sandris Skreitulis 1975 mees M45 Läti, Valmiera
Smalkais stils
Latvia
839 Juhan Paabstel 1959 mees M60 Eesti, Harju maakond
840 Merike Ilves 1976 naine N40 Eesti, Pärnu maakond
841 Ainar Sepnik 1990 mees M21 Eesti, Lääne-Viru maakond
SK Running
Viru-Nigula vallavalitsus
842 Silvia Saarniit 1955 naine N65 Eesti, Rapla maakond
843 Liis Arula 1983 naine N35 Eesti, Harju maakond
844 Timo Merida 1989 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
845 Kairi Luik 1982 naine N35 Eesti, Viljandi maakond
Bed Factory
846 Kersti Von Schwanenflügel 1980 naine N40 Eesti, Viljandi maakond
847 Monika Vestman 1974 naine N45 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi LV
848 Meelik Gornoi 1980 mees M40 Eesti, Harju maakond
Xolo
849 Tannar Henno 1962 mees M55 Eesti, Tartu maakond
Saint Gobain Glass Estonia SE
850 Maret Viira 1967 naine N50 Eesti, Harju maakond
Viimsi
851 Triinu Kaarna 1988 naine N21 Eesti, Valga maakond
852 Signe Holm 1978 naine N40 Eesti, Harju maakond
853 Andres Läänesaar 1973 mees M45 Eesti, Harju maakond
854 Bruno Born 1967 mees M50 Eesti, Pärnu maakond
SK Tervis
855 Grete Kutsar 1990 naine N21 Eesti, Tartu maakond
Viljandi Haigla Spordiklubi
856 Ülo Luuka 1961 mees M55 Eesti, Tartu maakond
Express Post
857 Ederi Ojasoo 1981 naine N35 Eesti, Tartu maakond
858 Tuuli Saarniit 1973 naine N45 Eesti, Harju maakond
Fotomeister Pluss
859 Rivo Leilop 1985 mees M35 Eesti, Viljandi maakond
860 Karl-Ernst Saal 1996 mees M21 Eesti, Tartu maakond
Spordiklubi Altia
861 Natalia Kamberg 1973 naine N45 Eesti, Harju maakond
862 Meelis Atonen 1966 mees M50 Eesti, Harju maakond
VAK Staier
Tavid AS
863 Kristine Langi 1982 naine N35 Eesti, Harju maakond
864 Rene Taimsaare 1970 mees M50 Eesti, Harju maakond
865 Meelis Toom 1986 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
866 Karl Kalev Türk 1993 mees M21 Eesti, Tartu maakond
867 Ain Rääbis 1969 mees M50 Eesti, Tartu maakond
868 Kaire Lindepuu 1983 naine N35 Eesti, Viljandi maakond
869 Sirli Põder 2002 naine N18 Eesti, Viljandi maakond
VAK Staier
870 Jaan Mättas 1935 mees M80 Eesti, Viljandi maakond
871 Dzintars Mocs 1976 mees M40 Läti, Valmiera
872 Helena Sukk 1983 naine N35 Eesti, Harju maakond
873 Reena Käo 1969 naine N50 Eesti, Harju maakond
Muraste Liikumisklubi
874 Raines Laul 1981 mees M35 Eesti, Tartu maakond
Saint Gobain Glass
875 Ross Roosson 2002 mees M18 Eesti, Viljandi maakond
Spordikool/suusatamine
Viljandi Spordikool
876 Katre Pesti 1986 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
877 Karl-Kristjan Karu 2002 mees M18 Eesti, Viljandi maakond
878 Kristjan Värv 1978 mees M40 Eesti, Harju maakond
879 Hele-Mai Sammel 1981 naine N35 Eesti, Järva maakond
880 Henri Uiboaed 1992 mees M21 Eesti, Tartu maakond
881 Evelin Kose 1974 naine N45 Eesti, Harju maakond
MTÜ Spordiselts
882 Eveli Adams 1988 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
Kildu Tiim
883 Rauno Jõgi 1993 mees M21 Eesti, Tartu maakond
Swedbank Spordiklubi
Swedbank AS
884 Omari Sulamanidze 1972 mees M45 Eesti, Põlva maakond
885 Neeme Hansschmidt 1967 mees M50 Eesti, Jõgeva maakond
886 Arvo Turba 1970 mees M50 Eesti, Põlva maakond
887 Andres Siimon 1972 mees M45 Eesti, Viljandi maakond
888 Daniel Kostrov 1977 mees M40 Eesti, Pärnu maakond
889 Gerli Lepik 1988 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Haigla Spordiklubi
890 Lauri Kaaviste 1972 mees M45 Eesti, Pärnu maakond
Anu Jooksutrennid
Trimtex Baltic OÜ
891 Kätlin Kroll 1988 naine N21 Eesti, Lääne-Viru maakond
892 Siim Suursild 1970 mees M50 Eesti, Pärnu maakond
Valgeranna Golfiklubi
Pärnu Linnavalitsus
893 Mari-Liis Toom 1978 naine N40 Eesti, Lääne-Viru maakond
EUK
894 Kaspar Riis 1981 mees M35 Eesti, Viljandi maakond
895 Linda Meiesaar 1967 naine N50 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Sõudeklubi
896 Janno Greenbaum 1974 mees M45 Eesti, Harju maakond
897 Carolin Siimenson 1988 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
898 Helen Laul 1978 naine N40 Eesti, Harju maakond
899 Karol Toompalu 1987 mees M21 Eesti, Tartu maakond
900 Madleen Mänd 1994 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
901 Andrei Lopsik 1955 mees M65 Eesti, Ida-Viru maakond
902 Gaspar Värv 1980 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
Tallinki Spordiklubi
Tallink
903 Merili Sammel 1997 naine N21 Eesti, Harju maakond
904 Anna-Liina Kask 2001 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
905 Ando Laanesoo 1970 mees M50 Eesti, Lääne maakond
906 Kristi Kongo 1989 naine N21 Eesti, Tartu maakond
907 Mati Soolo 1975 mees M45 Eesti, Pärnu maakond
908 Rita Kivila 1974 naine N45 Eesti, Tartu maakond
909 Tõnu Pullerits 1982 mees M35 Eesti, Harju maakond
MTÜ Spordiselts
910 Aili Anvelt 1983 naine N35 Eesti, Harju maakond
911 Madis Randaru 1967 mees M50 Eesti, Viljandi maakond
912 Malle Lüdimois 1971 naine N45 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Sõudeklubi
913 Martin Arula 1982 mees M35 Eesti, Harju maakond
914 Janika Karus 1974 naine N45 Eesti, Harju maakond
916 Gete Nöps 1985 naine N35 Eesti, Viljandi maakond
917 Liina Soosaar 1988 naine N21 Eesti, Harju maakond
918 Kristel Miilen 1979 naine N40 Eesti, Viljandi maakond
919 Karin Mändla 1987 naine N21 Eesti, Tartu maakond
920 Andrus Prinzmann 1960 mees M60 Eesti, Viljandi maakond
921 Emma Kruusmäe 2004 naine N16 Eesti, Viljandi maakond
922 Martti Kallas 2003 mees M18 Eesti, Harju maakond
Telia SK
923 Marko Mäekivi 1981 mees M35 Eesti, Harju maakond
Vaela Spordiselts
924 Aili Mägi 1981 naine N35 Eesti, Viljandi maakond
925 Kristiina Jakk 2006 naine N14 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi JK Tulevik
926 Bruno Münter 1956 mees M60 Eesti, Lääne-Viru maakond
Kiltsi Tööjõureservid
927 Tiit Rebane 1978 mees M40 Eesti, Harju maakond
MKM Jooksuklubi
928 Ott Pärna 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
929 Tauno Parkala 1984 mees M35 Eesti, Jõgeva maakond
930 Triin Vilman 1981 naine N35 Eesti, Harju maakond
Rahandusministeerium
931 Maret Tutt 1980 naine N40 Eesti, Viljandi maakond
MyFit Run Viljandi
eraisik
932 Merit Mutso 1990 naine N21 Eesti, Tartu maakond
LeG
933 Tarmo Rikkinen 1972 mees M45 Eesti, Hiiu maakond
VAHANEN
934 Maila Vahtra 1977 naine N40 Eesti, Võru maakond
Eesti Energia Spordiklubi
935 Priit Hiob 1976 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
936 Andres Laiapea 1981 mees M35 Eesti, Viljandi maakond
937 Karoliine Käsper 2004 naine N16 Eesti, Viljandi maakond
Spordikool/kergejõustik
Viljandi Spordikool
938 Märt Järve 2004 mees M16 Eesti, Tartu maakond
939 Arturs Pupsis 1981 mees M35 Läti, Ventspils nov
940 Karin Toom 1989 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
941 Joonas Juks 2002 mees M18 Eesti, Viljandi maakond
Spordikool/korvpall
Viljandi Spordikool
942 Alar Aasaleht 1961 mees M55 Eesti, Harju maakond
PERH
943 Eliise Siimon 2006 naine N14 Eesti, Tartu maakond
944 Epp Välba 1971 naine N45 Eesti, Viljandi maakond
Myfit Run Viljandi
945 Kairi Vain 1972 naine N45 Eesti, Viljandi maakond
946 Aire Kallas-Maddison 1981 naine N35 Eesti, Pärnu maakond
947 Evelin Piirsalu 1974 naine N45 Eesti, Harju maakond
948 Iti Oja 1983 naine N35 Eesti, Pärnu maakond
Preab
949 Andres Tõnisson 1960 mees M60 Eesti, Harju maakond
950 Liisbet Pill 2003 naine N18 Eesti, Viljandi maakond
Spordikool/võrkpall
Viljandi Spordikool
951 Tiina Soonets 1973 naine N45 Eesti, Viljandi maakond
952 Piret Pihlak 1971 naine N45 Eesti, Harju maakond
953 Kristina Leilop 2000 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
954 Tiit Tiido 1973 mees M45 Eesti, Tartu maakond
Ikodor AS
955 Viljar Paalaroos 1968 mees M50 Eesti, Harju maakond
Paalaroos Projekt OÜ
956 Aivar Bekker 1962 mees M55 Eesti, Harju maakond
957 Marek Siimon 1974 mees M45 Eesti, Viljandi maakond
958 Riho Kapp 1947 mees M70 Eesti, Järva maakond
EKRE
959 Karolina Siimon 2002 naine N18 Eesti, Viljandi maakond
Spordikool/võrkpall
Viljandi Spordikool
960 Helen Emilia Mätlik 2004 naine N16 Eesti, Viljandi maakond
Spordikool/võrkpall
Viljandi Spordikool
961 Maarja Kährik 1979 naine N40 Eesti, Viljandi maakond
962 Sten Schwede 1974 mees M45 Eesti, Harju maakond
963 Henri Jõesalu 1974 mees M45 Eesti, Harju maakond
964 Eke Kurg 1966 mees M50 Eesti, Tartu maakond
RTG Spordiklubi MTÜ
965 Signe Tölp 1975 naine N45 Eesti, Tartu maakond
966 Maido Puks 1983 mees M35 Eesti, Harju maakond
967 Sirje Lang 1971 naine N45 Eesti, Viljandi maakond
968 Marek Tiits 1980 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
JK Viljandi Tulevik
969 Sulev Vedler 1970 mees M50 Eesti, Harju maakond
970 Marko Meus 1976 mees M40 Eesti, Tartu maakond
971 Rasmus Kodres 1991 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
Cleveron AS
972 Käbi-Triin Riig 2005 naine N16 Eesti, Viljandi maakond
Spordikool/kergejõustik
Viljandi Spordikool
973 Liia Oidjärv 1970 naine N50 Eesti, Pärnu maakond
974 Mattias Oll 2005 mees M16 Eesti, Tartu maakond
975 Taimo Tugi 1977 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
MTÜ Sportivad Mulgid
976 Agris Knope 1953 mees M65 Läti, Vidzeme
5A-Valka/LV
977 Piret Sirg 1994 naine N21 Eesti, Võru maakond
PPA
978 Juhan Telling 1967 mees M50 Eesti, Lääne maakond
Jk Hermes
979 Karin Jesse 1965 naine N55 Eesti, Tartu maakond
980 Rode Luhaäär 1984 mees M35 Eesti, Viljandi maakond
Paytailor
Paytailor OÜ
981 Udo Reinsalu 1963 mees M55 Eesti, Valga maakond
982 Erki Kaur 1970 mees M50 Eesti, Tartu maakond
983 Aivi Käba 1959 naine N60 Eesti, Lääne-Viru maakond
984 Tiina Pertelson 1980 naine N40 Eesti, Viljandi maakond
Perekond Varik
985 Rocco Tasane 2005 mees M16 Eesti, Viljandi maakond
986 Nigul Ilves 1990 mees M21 Eesti, Tartu maakond
LeG
987 Kaido Männi 1969 mees M50 Eesti, Tartu maakond
988 Kristin Piik 1978 naine N40 Eesti, Tartu maakond
989 Mariliis Kurs 1974 naine N45 Eesti, Ida-Viru maakond
Järve SK
990 Tõnu Henk 1961 mees M55 Eesti, Viljandi maakond
991 Ave Palu 1977 naine N40 Eesti, Viljandi maakond
Team Kaigas
992 Aksel Mänd 2002 mees M18 Eesti, Viljandi maakond
Team Elamuspank
993 Villu Veel 1971 mees M45 Eesti, Saare maakond
SJK SARMA / SK MAAILMARÄNDURID / ISAMAA
994 Krister Kass 2004 mees M16 Eesti, Viljandi maakond
995 Aivar Jaeski 1966 mees M50 Eesti, Harju maakond
996 Kätlin Ulk 1973 naine N45 Eesti, Viljandi maakond
11537200
997 Siim Saar 1957 mees M60 Eesti, Harju maakond
998 Paul Kolla 1958 mees M60 Eesti, Viljandi maakond
TSK Joosu
999 Indrek Võhumõõk 1976 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
MyFit Run Viljandi
1000 Kalmer Lind 1977 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
1002 Tiina Randaru 1970 naine N50 Eesti, Viljandi maakond
1003 Ants Animägi 1963 mees M55 Eesti, Tartu maakond
1004 Sune-Lii Järvsoo 2005 naine N16 Eesti, Viljandi maakond
1005 Martin Liiva 1995 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
1006 Eero Pevkur 1968 mees M50 Eesti, Pärnu maakond
1007 Marko Soesoo 1979 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
1008 Meriliis Jõhve 1999 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
1009 Kätriin Uibo 2006 naine N14 Eesti, Viljandi maakond
1010 Tiit Lemsalu 1983 mees M35 Eesti, Tartu maakond
1011 Marina Rudõk 1984 naine N35 Eesti, Harju maakond
Omega Laen AS
1012 Ülle Käsper 1975 naine N45 Eesti, Viljandi maakond
1014 Inesis Babans 1961 mees M55 Läti, Vidzeme
Ogres Slepotaju Klubs
1015 Gerli Ikla 1972 naine N45 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Haigla Spordiklubi
1016 Agnes Veldemann 1982 naine N35 Eesti, Viljandi maakond
1017 Regina Labent 1975 naine N45 Eesti, Tartu maakond
1018 Timo Undla 1974 mees M45 Eesti, Viljandi maakond
1019 Ürjo Mälksoo 1948 mees M70 Eesti, Viljandi maakond
1020 Avo Reimets 1948 mees M70 Eesti, Tartu maakond
1021 Ülle Järvsoo 1976 naine N40 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Haigla Spordiklubi
1022 Eti Soo 1980 naine N40 Eesti, Tartu maakond
1023 Lotta Laureen Loo 2003 naine N18 Eesti, Viljandi maakond
1024 Anna-Triin Ježova 2002 naine N18 Eesti, Viljandi maakond
Spordikool/suusatamine
Viljandi Spordikool
1025 Maarja Ojalill 1990 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Haigla Spordiklubi
1026 Tõnu Tammemäe 1975 mees M45 Eesti, Viljandi maakond
1027 Eve Skoglund 1964 naine N55 Eesti, Harju maakond
1028 Taimo Lipp 1974 mees M45 Eesti, Lääne-Viru maakond
Raok
1029 Arvo Luus 1938 mees M80 Eesti, Harju maakond
1030 Antero Atonen 1979 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
1031 Kaie Henno 1970 naine N50 Eesti, Tartu maakond
Saint Gobain Glass Estonia SE
1032 Liisi Karilaid 2006 naine N14 Eesti, Harju maakond
TPMM Advisory
1033 Evita Balina 1978 naine N40 Läti, Valmiera
Smalkais stils
Latvia
1034 Raquel Wendolyn Yhap 1984 naine N35 Eesti, Harju maakond
MyFitness
1035 Melany Kuldsaar 2003 naine N18 Eesti, Viljandi maakond
1036 Tiit Mauer 1968 mees M50 Eesti, Tartu maakond
1037 Ilgvars Aboltins 1956 mees M60 Läti, “Kociņi”
Maratona klubs
1038 Kristiina Pullerits 1988 naine N21 Eesti, Harju maakond
1039 Kaja Suur 1968 naine N50 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi LV
1040 Helen Rekor 1984 naine N35 Eesti, Harju maakond
1041 Karl Erik Jürisson 2003 mees M18 Eesti, Viljandi maakond
JK Viljandi Tulevik
1042 Kadri Kivimets 1983 naine N35 Eesti, Viljandi maakond
1043 Sirje Raja 1972 naine N45 Eesti, Tartu maakond
1044 Eveli Kiis 1974 naine N45 Eesti, Tartu maakond
1045 Kätlin Metsar 1980 naine N40 Eesti, Valga maakond
1046 Christine Alus 1991 naine N21 Eesti, Harju maakond
Jooksuklubi Hermes
1047 Imants Caklis 1956 mees M60 Läti, Ventspils
1048 Hardo Laks 1989 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
1049 Mari Mikson 1996 naine N21 Eesti, Järva maakond
Paide Linnavalitsus
1050 Aimar Välja 1975 mees M45 Eesti, Pärnu maakond
LTK Vint 90
Lemeks Sadamad
1051 Peeter Vister 1961 mees M55 Eesti, Tartu maakond
1052 Raivo Järveküla 1970 mees M50 Eesti, Tartu maakond
1053 Aleksandra Bondaruk 1997 naine N21 Eesti, Harju maakond
1054 Ingrid Vedler 1971 naine N45 Eesti, Harju maakond
1055 Ants Liigand 1964 mees M55 Eesti, Viljandi maakond
TT Tarkvara OÜ
1056 Katrin Peterson 1976 naine N40 Eesti, Harju maakond
1057 Valdar Krünberg 1954 mees M65 Eesti, Lääne-Viru maakond
1058 Anari Pabort 1984 naine N35 Eesti, Tartu maakond
Herb spa
1059 Liina Sonk 1985 naine N35 Eesti, Viljandi maakond
1060 Berit Kask 2005 naine N16 Eesti, Viljandi maakond
Karksi-Nuia Spordikool
1061 Mart Mikson 1955 mees M65 Eesti, Järva maakond
Paide Linnavolikogu
1062 Matti Kanep 1950 mees M70 Eesti, Harju maakond
1063 Kevin Kasik 2005 mees M16 Eesti, Viljandi maakond
MTÜ Viljandi Tulevik
1064 Joel Jürgens 1993 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi LV
1065 Margus Saar 1981 mees M35 Eesti, Harju maakond
1066 Katrin Rõigas 1985 naine N35 Eesti, Viljandi maakond
1067 Reelika Martoja 1994 naine N21 Eesti, Harju maakond
1068 Piret Õunap 1966 naine N50 Eesti, Tartu maakond
1069 Celia Vaiksaar 1999 naine N21 Eesti, Pärnu maakond
Pärnu Sõudeklubi
1070 Arlis Hunt 2005 mees M16 Eesti, Tartu maakond
1071 Haljand Martinson 1979 mees M40 Eesti, Tartu maakond
1072 Carmen Kolomainen 1978 naine N40 Eesti, Harju maakond
1073 Karin Lusikas 1986 naine N21 Eesti, Harju maakond
Swedbank Spordiklubi
Swedbank AS
1074 Krista Rebane 1965 naine N55 Eesti, Viljandi maakond
1075 Liga Paskevica 1981 naine N35 Läti, Riga
Smalkais stils
Latvia
1076 Kati Vaino 1984 naine N35 Eesti, Viljandi maakond
1077 Emma Sepp 2005 naine N16 Eesti, Viljandi maakond
1078 Urve Valdmaa 1976 naine N40 Eesti, Viljandi maakond
Valula
1079 Kaupo Kruusmäe 2004 mees M16 Eesti, Viljandi maakond
JK Tulevik
1080 Silja Tooming 1983 naine N35 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Sõudeklubi
1081 Ly Suursild 1971 naine N45 Eesti, Pärnu maakond
Valgeranna Golfiklubi
Pärnu Kuninga tänava põhikool
1082 Heleliis Oberpal 1985 naine N35 Eesti, Harju maakond
SEB spordiklubi
1084 Annika Peek 1978 naine N40 Eesti, Tartu maakond
1085 Mirel Missik 2007 naine N14 Eesti, Viljandi maakond
Oskar
1086 Isabel Joao 1992 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
1087 Ira Münter 1961 naine N55 Eesti, Lääne-Viru maakond
Kiltsi Tööjõureservid
1088 Ave Tepper 1971 naine N45 Eesti, Viljandi maakond
MyFit Run Viljandi
1089 Peeter Puio 1974 mees M45 Eesti, Harju maakond
1090 Ragnar Puio 2006 mees M14 Eesti, Harju maakond
1091 Sander Koks 1991 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
1092 Eve Varik 1957 naine N60 Eesti, Viljandi maakond
Perekond Varik
-
1093 Martti Näksi 1987 mees M21 Eesti, Harju maakond
1094 Mairi Näksi 1988 naine N21 Eesti, Tartu maakond
1095 Friida Treffner 2008 naine N14 Eesti, Harju maakond
1096 Jaanus Treffner 1971 mees M45 Eesti, Harju maakond
1097 Nora Järve 2006 naine N14 Eesti, Tartu maakond
1098 Kadi Karmann 1985 naine N35 Eesti, Harju maakond
T43 Sisearhitektid
1099 Juho Heinrand 1940 mees M80 Eesti, Harju maakond
1100 Erki Maasing 1986 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Haigla Spordiklubi
1101 Mikk Sangla 2001 mees M21 Eesti, Tartu maakond
1102 Jaana Multanen 1984 naine N35 Eesti, Harju maakond
1103 Reet Paatsi 1976 naine N40 Eesti, Tartu maakond
1104 Sirje Tooming 1960 naine N60 Eesti, Viljandi maakond
1105 Eeva Vitsut 2002 naine N18 Eesti, Viljandi maakond
Spordikool/suusatamine
Viljandi Spordikool
1106 Kelina Lillemets 1998 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
Tervisliku elustiili klubi
1107 Kari Ritala 1962 mees M55 Soome, Uusimaa
1108 Maarja Värv 1987 naine N21 Eesti, Tartu maakond
MK Tennis
1109 Maianžely Uutar 1986 naine N21 Eesti, Harju maakond
1110 Margus Juhtund 1949 mees M70 Eesti, Harju maakond
1111 Laureen Luik 2005 naine N16 Eesti, Viljandi maakond
Spordikool/suusatamine
Viljandi Spordikool
1112 Marleen Uha 2006 naine N14 Eesti, Viljandi maakond
Spordikool/suusatamine
Viljandi Spordikool
1113 Ragnar Atonen 1981 mees M35 Eesti, Harju maakond
1114 Veljo Sammul 1979 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
1115 Kristi Rähn 1989 naine N21 Eesti, Tartu maakond
1116 Vahur Kahu 1970 mees M50 Eesti, Viljandi maakond
1117 Marite Sild 1996 naine N21 Eesti, Tartu maakond
1118 Krista Elmet 1971 naine N45 Eesti, Harju maakond
christinas clinic
1119 Piret Pallase 1978 naine N40 Eesti, Viljandi maakond
1120 Sander Teder 2000 mees M21 Eesti, Tartu maakond
Tartu Ülikool
1121 Malvi Lõhmus 1973 naine N45 Eesti, Harju maakond
Swedbank Spordiklubi
Swedbank AS
1123 Andres Soosaar 1949 mees M70 Eesti, Viljandi maakond
1124 Anna Marii Lette 2003 naine N18 Eesti, Viljandi maakond
Spordikool/kergejõustik
Viljandi Spordikool
1125 Aivo Sepp 1968 mees M50 Eesti, Harju maakond
1126 Jane Kikojan 1995 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
1127 Karin Pärnala 2001 naine N21 Eesti, Pärnu maakond
1128 Priit Pärnala 1988 mees M21 Eesti, Pärnu maakond
1129 Eneken Ude 1976 naine N40 Eesti, Viljandi maakond
1130 Brigita Heinmäe 2007 naine N14 Eesti, Viljandi maakond
Spordikool/sõudmine
Viljandi Spordikool
1131 Kiti Karmen Elmaste 2007 naine N14 Eesti, Viljandi maakond
Spordikool/sõudmine
Viljandi Spordikool
1132 Johanna Madleen Lond 2006 naine N14 Eesti, Viljandi maakond
Spordikool/sõudmine
Viljandi Spordikool
1133 Janis Avens 1969 mees M50 Läti, Keguma nov.
Maratona Klubs/Rembate
1134 Ethel Kambek 1988 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
1135 Mathilde Kallaste 2005 naine N16 Eesti, Viljandi maakond
1136 Tarmo Oja 1978 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
1137 Raul Enn 1955 mees M65 Eesti, Pärnu maakond
1138 Mari Klampe 1988 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
1139 Agur Ostrak 1959 mees M60 Eesti, Tartu maakond
1140 Mari Raja 1999 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
Raja&Raja Oü
1141 Kristiina Lepiku 1995 naine N21 Eesti, Harju maakond
Alpiexpress
1142 Matti Silber 1949 mees M70 Eesti, Tartu maakond
1143 Triin Muld 1979 naine N40 Eesti, Harju maakond
1144 Marie Ruut 2001 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
RU-LE-ME
1145 Katrin Tomson 1956 naine N60 Eesti, Harju maakond
Tervise Arengu Instituut
1146 Lora Sulg 1991 naine N21 Eesti, Ida-Viru maakond
1147 Ramona Üprus 2003 naine N18 Eesti, Tartu maakond
TÜASK
1148 Aveli Vellerind 1992 naine N21 Eesti, Harju maakond
1149 Liina Kodres 1992 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
1150 Kaidi Kimmel 1984 naine N35 Eesti, Viljandi maakond
1151 Hans Jaago 2004 mees M16 Eesti, Harju maakond
1152 Airi Raidma 1979 naine N40 Eesti, Viljandi maakond
1153 Aali Lilleorg 1970 naine N50 Eesti, Harju maakond
Sparta
1154 Hans Vallner 1952 mees M65 Eesti, Harju maakond
Tallinna Tehnikaülikool
1155 Sander Marandi 1982 mees M35 Eesti, Viljandi maakond
1156 Vello Raja 1988 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
Raja&Raja Oü
1157 Jaanus Strikholm 1971 mees M45 Eesti, Pärnu maakond
1158 Ilkka Koskela 1973 mees M45 Soome, Uusimaa
HELVU
1159 Anneli Pukk 1975 naine N45 Eesti, Viljandi maakond
ON24 AS
1160 Berit Sarap 2002 naine N18 Eesti, Viljandi maakond
Spordikool/aerutamine
Viljandi Spordikool
1161 Kelly Metsamärt 2003 naine N18 Eesti, Viljandi maakond
Spordikool/võrkpall
Viljandi Spordikool
1162 Kerli Kikojan 1986 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
1163 Leila Lahtvee 1984 naine N35 Eesti, Tartu maakond
1164 Vairo Lani 1978 mees M40 Eesti, Tartu maakond
Raja&Raja OÜ
1165 Joonas Russak 1986 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
Eesti Energia spordiklubi
1166 Este Maidle 1957 naine N60 Eesti, Pärnu maakond
1167 Ilona Piir 1973 naine N45 Eesti, Viljandi maakond
1168 Liina Tinnuri 1967 naine N50 Eesti, Lääne-Viru maakond
1169 Kedi Välba 1988 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
1170 Sander Soosaar 1986 mees M21 Eesti, Harju maakond
Saku Läte
1171 Kaido Pantalon 1986 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
1172 Toivo Ilves 1945 mees M75 Eesti, Viljandi maakond
1173 Janek Trik 1978 mees M40 Eesti, Rapla maakond
ProRunner
1174 Eston Kohver 1971 mees M45 Eesti, Tartu maakond
1175 Külliki Luks 1970 naine N50 Eesti, Harju maakond
Würth
1176 Anneli Vellerind 1966 naine N50 Eesti, Harju maakond
Nordic Spedition
1177 Helina Sternhof 1993 naine N21 Eesti, Harju maakond
Swedbank Spordiklubi
Swedbank AS
1178 Karita Karjus 1999 naine N21 Eesti, Tartu maakond
1179 Teele Vaarak 1987 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
1180 Tambet Tõnurist 1947 mees M70 Eesti, Viljandi maakond
1181 Elmo Pärna 1944 mees M75 Eesti, Viljandi maakond
1182 Vello Maasen 1951 mees M65 Eesti, Viljandi maakond
AS Galvi Linda
1183 Elisabeth Henno 2002 naine N18 Eesti, Tartu maakond
1184 Ilme Parik 1963 naine N55 Eesti, Harju maakond
1185 Argo Kass 1971 mees M45 Eesti, Hiiu maakond
RKIK
1186 Kaido Kahar 1977 mees M40 Eesti, Harju maakond
Mõisalill OÜ
1187 Margit Lepiste 1982 naine N35 Eesti, Valga maakond
1188 Jüri Liim 1940 mees M80 Eesti, Harju maakond
1189 Madis Reisenbuk 1975 mees M45 Eesti, Jõgeva maakond
1190 Riina Tammistu 1969 naine N50 Eesti, Jõgeva maakond
Suusahullud
1191 Alar Heinrand 1977 mees M40 Eesti, Harju maakond
Abplanalp Estee
1192 Toomas Jürisoo 1971 mees M45 Eesti, Pärnu maakond
Anu jooksutrennid
Craios OÜ
1193 Rety Artla 2000 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
Sisekaitseakadeemia
1194 Agnes Pärnamägi 1980 naine N40 Eesti, Harju maakond
1195 Kristine Cakle 2005 naine N16 Läti, Ventspils
1196 Enn Kauber 1950 mees M70 Eesti, Viljandi maakond
1197 Talvi Kask 1980 naine N40 Eesti, Viljandi maakond
1198 Anne Palgi 1979 naine N40 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Haigla Spordiklubi
1199 Urve Balõnski 1952 naine N65 Eesti, Viljandi maakond
1200 Peeter Balõnski 1949 mees M70 Eesti, Viljandi maakond
TSK Joosu
spordiklubi
1201 Heino Laiapea 1951 mees M65 Eesti, Valga maakond
1202 Maria Roosimägi 1989 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
1203 Eve Tobias 1967 naine N50 Eesti, Harju maakond
1204 Rein Nõmme 1976 mees M40 Eesti, Tartu maakond
1205 Jana Zirnask 2000 naine N21 Eesti, Harju maakond
1206 Ene Adams 1967 naine N50 Eesti, Viljandi maakond
Kildu Tiim
1207 Hanna-Liisa Virkus 1988 naine N21 Eesti, Harju maakond
Swedbank Spordiklubi
Swedbank AS
1208 Heili Kivi 1998 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
1209 Tuuli Kaalep 1970 naine N50 Eesti, Tartu maakond
1210 Helin Brikis 2006 naine N14 Eesti, Viljandi maakond
Spordikool/kergejõustik
Viljandi Spordikool
1211 Rahel Teder 1996 naine N21 Eesti, Tartu maakond
Tartu Ülikool
1212 Monika Tomingas 1980 naine N40 Eesti, Harju maakond
JK Hermes
1213 Jaan Vehlmann 1945 mees M75 Eesti, Harju maakond
JK Hermes
1214 Karel Toss 1994 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
1215 Monika Raiendik 1977 naine N40 Eesti, Harju maakond
1216 Liisa Kiis 1999 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
Solent University
1217 Merili Aaloe 1977 naine N40 Eesti, Harju maakond
MTÜ Telia SK
1218 Mati Mumm 1968 mees M50 Eesti, Viljandi maakond
1219 Eneli Kauber 1987 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
1220 Annika Ole 1974 naine N45 Eesti, Harju maakond
1221 Mikael Holm 1974 mees M45 Soome, Finland
Mikael Holm
1222 Vilma Trummal 1958 naine N60 Eesti, Jõgeva maakond
1223 Saima Rand 1954 naine N65 Eesti, Pärnu maakond
Pärnu Klubi Tervisesport
1224 Anu Kiivikas 1979 naine N40 Eesti, Viljandi maakond
Toom Tekstiil AS
1225 Maarja Jaama 1987 naine N21 Eesti, Harju maakond
Sitke OÜ
1226 Piret Lehepuu 1982 naine N35 Eesti, Tartu maakond
LeG
1227 Kalle Pullmann 1967 mees M50 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Linnahooldus
1228 Kersti Konist 1976 naine N40 Eesti, Viljandi maakond
Koduküpsis OÜ
1229 Kairi Sülla 1989 naine N21 Eesti, Harju maakond
Mapri Ehitus OÜ
1230 Tarmo Telliskivi 1968 mees M50 Eesti, Harju maakond
Koondise Kormoran
1231 Anne Urban 1988 naine N21 Eesti, Pärnu maakond
Fein-Elast Estonia OÜ
1232 Carlos Paniagua 1986 mees M21 Eesti, Tartu maakond
Glia Tech
1233 Leili Teeväli 1946 naine N70 Eesti, Tartu maakond
1234 Kalmer Konsar 1988 mees M21 Eesti, Võru maakond
1235 Kadri Linder 1982 naine N35 Eesti, Viljandi maakond
1236 Tarmo Sova 1980 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
Toom Tekstiil AS
1237 Aino Sirkel 1945 naine N70 Eesti, Tartu maakond
1238 Reelika Veske 1976 naine N40 Eesti, Viljandi maakond
1239 Külli Röand 1974 naine N45 Eesti, Viljandi maakond
1240 Valdor Väär 1954 mees M65 Eesti, Tartu maakond
1241 Ene Rooväli 1974 naine N45 Eesti, Rapla maakond
1242 Anu Kahar 1979 naine N40 Eesti, Harju maakond
1243 Harry Mägi 1951 mees M65 Eesti, Valga maakond
1244 Maaris Lõkk 1985 naine N35 Eesti, Harju maakond
1245 Kaisa Kiilaspä 1997 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
1246 Pille Kukk 1985 naine N35 Eesti, Viljandi maakond
Oskar
1247 Kätlin Pari 1982 naine N35 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Haigla Spordiklubi
1248 Tuuli Peebu 1980 naine N40 Eesti, Viljandi maakond
Oskar
1249 Rein Ristissaar 1955 mees M65 Eesti, Rapla maakond
OÜ Espolio
1250 Ivo Hindreus 1983 mees M35 Eesti, Harju maakond
1251 Viive Rull 1968 naine N50 Eesti, Harju maakond
1252 Ülle Janke 1965 naine N55 Eesti, Viljandi maakond
1253 Marju Tiisler 1971 naine N45 Eesti, Viljandi maakond
Eesti Höövelliist OÜ
1254 Tõnis Härm 1949 mees M70 Eesti, Harju maakond
1255 Oskar Apart 1941 mees M75 Eesti, Viljandi maakond
1256 Anne Pals 1952 naine N65 Eesti, Harju maakond
1257 Aune Viet 1971 naine N45 Eesti, Rapla maakond
1258 Valdeko Alliksaar 1944 mees M75 Eesti, Viljandi maakond
1259 Tõnu Pullerits 1947 mees M70 Eesti, Pärnu maakond
1260 Arvids Teteris 1947 mees M70 Läti, Vidzeme
Kegums
1261 Maris Pajur 1986 naine N21 Eesti, Harju maakond
1262 Aare Villem 1962 mees M55 Eesti, Viljandi maakond
1263 Lauri Simmulmann 1984 mees M35 Eesti, Harju maakond
1264 Andres Kaju 1983 mees M35 Eesti, Viljandi maakond
1265 Rain Tölpus 1982 mees M35 Eesti, Viljandi maakond
JK Viljandi Tulevik
1266 Miina Kriisa 2005 naine N16 Eesti, Viljandi maakond
Spordikool/suusatamine
Viljandi Spordikool
1267 Taavi Kabel 1974 mees M45 Eesti, Harju maakond
1268 Martha Pilt 2004 naine N16 Eesti, Viljandi maakond
Spordikool/võrkpall
Viljandi Spordikool
1269 Kaur Kivistik 1991 mees M21 Eesti, Tartu maakond
SS Tartu Kalev
1270 Ats Pihl 1990 mees M21 Eesti, Harju maakond
1271 Piret Hirv 1970 naine N50 Eesti, Viljandi maakond
1272 Arvu Kolsar 1940 mees M80 Eesti, Tartu maakond
1273 Pavel Loskutov 1969 mees M50 Eesti, Valga maakond
1274 Robert Puhk 2002 mees M18 Eesti, Tartu maakond
1275 Andrei Laan 1965 mees M55 Eesti, Harju maakond
1276 Oliver Hirv 2003 mees M18 Eesti, Viljandi maakond
1277 Katrin Karolin 1972 naine N45 Eesti, Valga maakond
1278 Kristjan Valgur 1989 mees M21 Eesti, Tartu maakond
1279 Rene Rosin 1988 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
1280 Johanna Mõtsar 2001 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
Spordikool/kergejõustik
Viljandi Spordikool
1281 Taavi Ilp 1983 mees M35 Eesti, Valga maakond
Playtech Estonia
1282 Kaido Tiislär 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
Jakob Westholmi Gümnaasium
1283 Mait Sooaru 1972 mees M45 Eesti, Harju maakond
Fitek
1284 Kalli Karja 1963 naine N55 Eesti, Viljandi maakond
1285 Lily Luik 1985 naine N35 Eesti, Tartu maakond
TÜASK
1286 Piret Tuul 1970 naine N50 Eesti, Harju maakond
Alpiexpress
1287 Marita Kalamees 1974 naine N45 Eesti, Viljandi maakond
1288 Kaspar Trallmann 1987 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
Addictis OÜ
1289 Robin Marandi 2003 mees M18 Eesti, Viljandi maakond
1290 Martine Tammaru 1972 naine N45 Eesti, Rapla maakond
1291 Diana Genrihov 1968 naine N50 Eesti, Valga maakond
Swedbank Spordiklubi
Swedbank AS
1292 Jarko Koort 1991 mees M21 Eesti, Harju maakond
SK Prorunner
1293 Andreas Vaher 2008 mees M14 Eesti, Viljandi maakond
Spordikool/kergejõustik
Viljandi Spordikool
1294 Marju Jürgens 1974 naine N45 Eesti, Tartu maakond
Freestyle Oü
1295 Priit Tiks 1979 mees M40 Eesti, Tartu maakond
1296 Hannes Viherpuu 1972 mees M45 Eesti, Harju maakond
Tallinna Taliujumiskeskus
1297 Kati Tõruvere 1984 naine N35 Eesti, Viljandi maakond
SK Võhma
1298 Emma Roberta Rajando 2004 naine N16 Eesti, Harju maakond
nõmme sk
1299 Terje Tiido 1979 naine N40 Eesti, Viljandi maakond
1300 Maive Leif 1968 naine N50 Eesti, Järva maakond
1301 Hannes Ilves 1982 mees M35 Eesti, Viljandi maakond
Rebels of production
Eziil Production Intelligence OÜ
1302 Priit Kallas 1975 mees M45 Eesti, Harju maakond
1303 Ago Teder 1966 mees M50 Eesti, Harju maakond
1304 Priit Hõbejärv 1981 mees M35 Eesti, Tartu maakond
1305 Helle-Riin Sõmer 1995 naine N21 Eesti, Tartu maakond
HR_RINGTREENINGUD
Adverte Trainings OÜ
1306 Aivo Kruusimägi 1958 mees M60 Eesti, Lääne-Viru maakond
1307 Lauri Toomsalu 1986 mees M21 Eesti, Harju maakond
1308 Karin Sahar-Lambinen 1987 naine N21 Eesti, Harju maakond
1309 Annika Kasemets 1988 naine N21 Eesti, Harju maakond
1310 Aili Roos 1989 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
1311 Ermo Pajuväli 1986 mees M21 Eesti, Pärnu maakond
1312 Ailo Andri Hantson 2007 mees M14 Eesti, Viljandi maakond
Spordikool/kergejõustik
Viljandi Spordikool
1313 Reelika Jaanverk 1981 naine N35 Eesti, Harju maakond
SA Eesti Kontsert
1314 Markus Rossi 1969 mees M50 Soome, Uusimaa
1315 Toomas Luhse 1989 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
1316 Silver Juurik 1995 mees M21 Eesti, Harju maakond
1317 Ingrid Mesila 1959 naine N60 Eesti, Tartu maakond
1318 Eelika Ilusk 1977 naine N40 Eesti, Viljandi maakond
TOOM TEKSTIIL AS
1319 Ats Teder 2003 mees M18 Eesti, Harju maakond
1320 Liis Köörna 1983 naine N35 Eesti, Harju maakond
SK Prorunner
1321 Kristiina Puusild 1991 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
1322 Mare Lappi 1971 naine N45 Soome, Uusimaa
1323 Jürgen Järveküla 2004 mees M16 Eesti, Viljandi maakond
1324 Viktoria Tasane 2005 naine N16 Eesti, Viljandi maakond
Spordikool/kergejõustik
Viljandi Spordikool
1325 Kätlin Juuram 1985 naine N35 Eesti, Viljandi maakond
1326 Pille Labi 1988 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
VILJANDI KESKLINNA LASTEAED
1327 Sigrid Mark 1968 naine N50 Eesti, Põlva maakond
1328 Hanno Kirschfeldt 1966 mees M50 Eesti, Viljandi maakond
1329 Margit Ilves 1980 naine N40 Eesti, Viljandi maakond
1330 Priit Rask 1978 mees M40 Eesti, Järva maakond
1331 Gaily Kimmel 1983 naine N35 Eesti, Viljandi maakond
1332 Karl Männasoo 2005 mees M16 Eesti, Harju maakond
CFC
1333 Indrek Karja 2007 mees M14 Eesti, Tartu maakond
Karmet Grupp
1334 Mihkel Põldur 1996 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
1335 Vaigo Mikson 1992 mees M21 Eesti, Järva maakond
1336 Leevi Hiiesalu 1982 naine N35 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Haigla Spordiklubi
1337 Jarmo-Juhani Huttunen 1964