Et En
Ava võistluse menüü

Peakorraldajad

Meie Liigume
Eesti Multispordi Liit

Peatoetaja

Medita Kliinik

Toetajad

Synlab
Ikodor
Reginett
Tarmeko
Tartu Mill

Partnerid

Exit Room
Viljandi linn
Sportland
Icebug
Rael Autokeskus

Registreerunud

Registreerunute nimekirja uuendatakse kord ööpäevas. Viimati uuendatud 17.10.2018 01:00:39.
Kokku: 122
Noortejooks: 8
Noortejooks - võistkondlik: 2
Lühijooks: 45
Põhijooks: 57
Põhijooks - võistkondlik: 10
mees: 75
naine: 35
Nimi Võistkond/Organisatsioon Distants
Pärna õied
Ago Kütt, Riin Treial, Janne Jõesaar
Põhijooks - võistkondlik
Kurisoo kratid
Sandra Sisask, Eliise Sisask, Brendon Maclennan
Noortejooks - võistkondlik
Videovalve
Taavi Kõrvits, Vahur Luik, Tauri Sinijärv
Põhijooks - võistkondlik
Meie Tüdrukud
Inga Kree, Inga Teder, Külli Hunt
Põhijooks - võistkondlik
Team Viiking
Rain Vosman, Viidas Kõnd, Krista Jalajas
Põhijooks - võistkondlik
Kui sul tuju hea
Margus Padar, Margit Padar, Kristin Klesmann
Põhijooks - võistkondlik
Eksprompt
Jane Raudsepp, Heli Torim, Reelika Poroson
Põhijooks - võistkondlik
Tugev ja ilusad
Kristjan Kalda, Anu Ehala, Reevo Maidla
Põhijooks - võistkondlik
CFC
Ako Kaljumäe, Arto Kaljumäe, Kennet Luuk
Noortejooks - võistkondlik
Areal Team
Tea Pärnik, Lilian Raspel, Sirli Zupping
Põhijooks - võistkondlik
Tartu malev meeskond
Indrek Roos, Lauri Vesnenko, Veiko Randaru
Põhijooks - võistkondlik
Tartu malev segavõistkond
Kristjan Roos, Anna-Liisa Birk, Kadri Limberg
Põhijooks - võistkondlik
Ahtijäinen, Katri
Lühijooks
Aleksandrov, Konstantin
Lühijooks
Aleksandrova, Antonina
Lühijooks
Ausmees, Aaron
Meie Liigume Medita Lühijooks
Barinov, Kaarel
Põhijooks
Beljakov, Dmitri
Põhijooks
Fix, Kalle
Lühijooks
Gustavson, Anna Theresa
Lühijooks
Gustavson, Fred
Noortejooks
Heiberg, Sven
Põhijooks
Hramov, Anna-Liisa
Lühijooks
Hunt, Arvo
Tartu Mill Põhijooks
Ibis, Margus
Põhijooks
Järvsoo, Janno
Lühijooks
Järvsoo, Jorgen
Noortejooks
Järvsoo, Markus
Noortejooks
Jürimaa, Mihkel
Põhijooks
Käärmann, Kaidi
Lühijooks
Kajaste, Kalev
räpina sk Põhijooks
Kaljumäe, Aivo
Põhijooks
Kaljumäe, Anti
Põhijooks
Kaljumäe, Mirtel
Noortejooks
Kangur, Raul
Põhijooks
Karm, Kaimar
Põhijooks
Karolin, Indrek
Põhijooks
Karolin, Kaspar
Lühijooks
Kazantseva, Carmen
Noortejooks
Keskküla, Merily
CFT Teravad Sakid Põhijooks
Kilter, Siim
Põhijooks
King, Andrei
Lühijooks
King, Gleb
Lühijooks
Kingo, Gunnar
Treeningpartner Põhijooks
Kivine, Kirsika
Põhijooks
Kivistik, Kaspar
Saku Õlletehase Spordiklubi Põhijooks
Kodres, Liina
Lühijooks
Kodres, Rasmus
Lühijooks
Koidu, Erik
Lühijooks
Kõrgvee, Laura
Lühijooks
Kõrgvee, Urmas
Lühijooks
Koroljova, Anna
Lühijooks
Kõuhkna, Aigar
Põhijooks
Kukk, Meriliis
Põhijooks
Kuusik, Mattias
Põhijooks
Laarman, Kärt
Tartu Mill Põhijooks
Laarman, Sten Markus
Tartu Mill Põhijooks
Lätt, Liivar
Noortejooks
Lebedev, Virgo
Põhijooks
Lepind, Sille
Lühijooks
Lillemäe, Kert
Tartu Mill Põhijooks
Lukk, Ero
Põhijooks
Madismäe, Henri
Lühijooks
Mangusson, Magnus
Lühijooks
Mangusson, Tanel
Lühijooks
Mangusson, Willem
Lühijooks
Marjamaa, Sandra
Põhijooks
Meigas, Mait
Põhijooks
Menson, Indrek
Lühijooks
Mesila, Ingrid
Põhijooks
Mikk, Mati
Põhijooks
Mikk, Robi
Lühijooks
Mirt, Erki
Põhijooks
Mirt, Marit
Rullest Noortejooks
Mirt, Martin
Nõmme KJK Lühijooks
Moorast, Reio
Põhijooks
Mõtus, Mart
Põhijooks
Muri, Kristina
Lühijooks
Murumaa, Kadri
Lühijooks
Nellis, Rainer
Lühijooks
Nöps, Andres
TÜ ASK, Spordiklubi Põhijooks
Ojasaar, Sander
Lühijooks
Ollema, Tiina
Põhijooks
Õnne, Ebe
Põhijooks
Oras, Raivo
Põhijooks
Orav, Liisbet
Lühijooks
Paejärv, Toomas
Triathlon Estonia Lühijooks
Pertel, Kaur
Noortejooks
Pertel, Tarmo
OCR Estonia Põhijooks
Pipper, Kristiina
Lühijooks
Põder, Miko
Lühijooks
Põder, Vello
Lühijooks
Poll, Taavi
Põhijooks
Rätsep, Kaili
Põhijooks
Raudkivi, Made
Lühijooks
Rebane, Heiki
OCR Estonia Põhijooks
Reiljan, Marek
Lühijooks
Roosaar, Helena
OCR Estonia Põhijooks
Ševela, Andrei
Põhijooks
Sisask, Valmar
Põhijooks
Suigusaar, Kristiina
Põhijooks
Suurmots, Saamuel
Põhijooks
Tammemäe, Joosep
Viljandi suusaklubi Põhijooks
Teesalu, Tanel Rasmus
Põhijooks
Telve, Taisi
Lühijooks
Toomingas, Ave
Lühijooks
Truija, Kim
Põhijooks
Tubli, Irma
CFT Teravad Sakid Põhijooks
Tuuling, Tarmo
Põhijooks
Tüvi, Heidi
Põhijooks
Uus, Annika
Lühijooks
Vaher, Erko
Tartu Mill Põhijooks
Valge, Kristjan
Põhijooks
Veski, Madis
Lühijooks
Vidder, Geron
Lühijooks
Vidder, Renert
Lühijooks
Viljas, Rauno
Tartu Mill Põhijooks
Vint, Leino
Põhijooks
Virkmaa, Urmas
Põhijooks
Yakovleva, Ekaterina
Lühijooks
Zahharov, Igor
Põhijooks
Zimmer, Inger
Lühijooks

...