Et En

Registreerunud

Registreerunute nimekirja uuendatakse kord ööpäevas. Viimati uuendatud 01.12.2022 08:40.
Kokku: 194
I start - M/N8, M/N10: 20
II start - M/N12: 29
III start - M/N14: 33
IV start - M/N16: 46
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME): 28
VI start - NAISED + SEENIORID: 38
mees: 157
naine: 37
Nimi Võistkond/Organisatsioon Distants
Mirle-Neora Adusoo
III start - M/N14
Hannes Ahman
TÜASK
IV start - M/N16
Martin Anier
Peloton
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Meelis Anipai
Lõuna-eesti rattaklubi
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Loviise Ant
Viljandi Rattaklubi
I start - M/N8, M/N10
Sebastian Ant
II start - M/N12
Henri Arjus
cfc
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Mirt Ärm
SK Porter Racing
III start - M/N14
Caspar Austa
TARTU ÜLIKOOLI AKADEEMILINE SPORDIKLUBI
VI start - NAISED + SEENIORID
Adam Bazõlev
Nõmme Rattakool
I start - M/N8, M/N10
Hugo Bazõlev
Nõmme Rattakool
I start - M/N8, M/N10
Zlata Broniševskaja
Kalevi Jalgrattakool
IV start - M/N16
Tatjana Dobolina
Spordipartner
VI start - NAISED + SEENIORID
Carl Peeter Dooner
CFC
IV start - M/N16
Rando Marten Evendi
CFC Spordiklubi
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Andreas Grossmann
Nõmme Jalgrattakool
II start - M/N12
Berit Grünberg
SK Porter Racing
III start - M/N14
Priit Grünberg
Porter Racing
VI start - NAISED + SEENIORID
Sten-Roland Guläjev
Nõmmerattakool
II start - M/N12
Lisandra Haljaste
II start - M/N12
Silver Havamaa
VI start - NAISED + SEENIORID
Robert Sebastian Heinsar
Lõuma-Eesti Rattakjubi
Lõuna-Eesti Rattaklubi
IV start - M/N16
Uko Hommik
Hauka Veloklubi
IV start - M/N16
Valeri Hripunov
Nõmme Rattakool
II start - M/N12
Maximilian Huck
Tüask
IV start - M/N16
Richard Hynninen
III start - M/N14
Joonas Jaht
Rein Taaramäe Rattaklubi
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Uku Järv
CFC
III start - M/N14
Aaron Parker Järveoja
Raplamaa Rattaklubi KOMO
IV start - M/N16
Jorgen Järvsoo
Viljandi Rattaklubi
III start - M/N14
Jaanus Johanson
Minuvelo
minuvelo.ee
VI start - NAISED + SEENIORID
Maria Jürisaar
Haanja Rattaklubi
IV start - M/N16
Tauri Jürisaar
Haanja Rattaklubi
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Mairit Kaarjärv
SK Rakke
IV start - M/N16
Maris Kaarjärv
SK Rakke
VI start - NAISED + SEENIORID
Ruben Käärst
Kuusalu Rattaklubi
IV start - M/N16
Herlen Kajo
Kuusalu rattaklubi
IV start - M/N16
Marten Kaldoja
III start - M/N14
Raiko Kaldoja
CC Rota Mobilis
VI start - NAISED + SEENIORID
Hannah Kaljur
Smart Sport Team
VI start - NAISED + SEENIORID
Matiss Kalverss
Astana development team
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Kaur Kannel
III start - M/N14
Märt Kannel
Viljandi Rattaklubi
IV start - M/N16
Inari Kapp
Viljandi Rattaklubi
I start - M/N8, M/N10
Georg Karlep
Rein Taaramäe Rattaklubi
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Martin Karro
TÜASK
II start - M/N12
Kertu-Mia Karu
II start - M/N12
Sten Kask
Bike Fanatics CC
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Koit Carlos Kesa
Nõmme Rattakool
I start - M/N8, M/N10
Marcus Kiilaspea
Viljandi Rattaklubi
IV start - M/N16
Reimo Kiisk
VI start - NAISED + SEENIORID
Eero Kiskonen
KJK
VI start - NAISED + SEENIORID
Eliise Kivistu
SK Rakke
VI start - NAISED + SEENIORID
Karl Kiviväli
TÜASK
IV start - M/N16
Emily Kodanik
LŌUNA EESTI RATTAKLUBI
III start - M/N14
Ottomar Kodres
Viljandi Rattaklubi
I start - M/N8, M/N10
Kevin Christopher Kohv
II start - M/N12
Mariann Koik
SK Porter Racing
IV start - M/N16
Glen Gregory Kõiv
CFC Spordiklubi
IV start - M/N16
Marten Konga
SK Porter Racing
IV start - M/N16
Harri Alfred Koonik
Kalevi Jalgrattakool
IV start - M/N16
Kaspar Kostin
Kalevi Jalgrattakool
III start - M/N14
Alekss Krasts
Team Ampler-Tartu2024
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Magnus Krusemann
AT SPORDIKLUBI
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Agnes Kukk
Spordipartner Rattapood
VI start - NAISED + SEENIORID
Viljar Kuljus
Rein Taaramäe Rattaklubi
VI start - NAISED + SEENIORID
Andre Kull
CC Rota Mobilis
VI start - NAISED + SEENIORID
Karl Kurits
CFC Spordiklubi
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Aleksei Kušnir
ABB
VI start - NAISED + SEENIORID
Tanel Kuusk
Spordipartner Rattapood
VI start - NAISED + SEENIORID
Kaarel Laansoo
Kalevi Jalgrattakool
II start - M/N12
Märt Laansoo
Kalevi Jalgrattakool
III start - M/N14
Oliver Läänsoo
Kalevi Jalgrattakool
IV start - M/N16
Mirtel Laht
SK Rakke
IV start - M/N16
Arseni Laidinen
CFC
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Harlet Lukas Laretei
Viljandi Rattaklubi
I start - M/N8, M/N10
Räni Aksel Lehis
TYASK
III start - M/N14
Loore Lemloch
CFC
IV start - M/N16
Oskar Lemloch
CFC
II start - M/N12
Linda Lensment
Kalevi Jalgrattakool
III start - M/N14
Robert Lepik
Peloton
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Jaanus Linkgreim
KALEVI JALGRATTAKOOL
VI start - NAISED + SEENIORID
Robin Luht
Peloton
IV start - M/N16
Joonas Maanurm
GTonic
Worx OÜ
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Gregor Mäeuibo
Kalevi jalgrattakool
I start - M/N8, M/N10
Markus Mäeuibo
Kalevi jalgrattakool
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Riko Mäeuibo
Kalevi jalgrattakool
IV start - M/N16
Oskar Märs
Lõuna- Eesti Rattaklubi
II start - M/N12
Joosep Mesi
Trey Mountainbike Team
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Osvald Metsmaa
Viljandi Rattaklubi
I start - M/N8, M/N10
Markus Mettus
II start - M/N12
Margus Mikson
Valio Eesti AS
VI start - NAISED + SEENIORID
Meelis Milistver
Vennad-Dahl
VI start - NAISED + SEENIORID
Joosep Mitt
Pärnu kalev
I start - M/N8, M/N10
Karl-Henrik Mollberg
III start - M/N14
Marta Mõttus
Haanja Rattaklubi
III start - M/N14
Henry Närap
TÜASK
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Tarmo Neemela
Sirius Microwave OÜ
VI start - NAISED + SEENIORID
Alar Nigul
CFC Spordiklubi
VI start - NAISED + SEENIORID
Armin Aleks Nigul
CFC Spordiklubi
II start - M/N12
Natali Nora Nigul
CFC Spordiklubi
VI start - NAISED + SEENIORID
Raivo Nõmm
Myfit Run Viljandi
VI start - NAISED + SEENIORID
Magnus Normak
Kalevi Jalgrattakool
III start - M/N14
Alexander Obrezkov
VI start - NAISED + SEENIORID
Andre Oja
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Hans Hendrik Orav
SK Porter Racing
I start - M/N8, M/N10
Hugo Hendrik Orav
SK Porter Racing
IV start - M/N16
Kristo Õruste
SK Porter Racing
III start - M/N14
Thristan Paju
Spordiklubi Rakke
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Helari Pallas
21CC Triatloniklubi
VI start - NAISED + SEENIORID
Andri Pärn
TYASK
IV start - M/N16
Greg-Emil Pärn
Põltsamaa Jalgrattaklubi
80257730
IV start - M/N16
Aimar Pedari
RR Siplased
AS Kitzinger Progress
VI start - NAISED + SEENIORID
Pauliine Pesor
Raplamaa Rattaklubi KoMo
III start - M/N14
Roosmarii Pesor
Raplamaa Rattaklubi KoMo
III start - M/N14
Tormi Pesor
Raplamaa Rattaklubi KoMo
I start - M/N8, M/N10
Carmen-Anete Plakso
TÜASK
IV start - M/N16
Andreas Põder
II start - M/N12
Lauren Pohl
CFC
IV start - M/N16
Marko Pohl
VI start - NAISED + SEENIORID
Aaron Leon Portugov
II start - M/N12
Annabrit Prants
Kalevi Jalgrattakool
VI start - NAISED + SEENIORID
Keijo Priks
VI start - NAISED + SEENIORID
Alex Pütsepp
II start - M/N12
Johann Mattias Puuorg
SK Porter Racing
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Kaupo Raag
velo clubbers
VI start - NAISED + SEENIORID
Trevor Raev
II start - M/N12
Priit Randpõld
Bike Fanatics CC
VI start - NAISED + SEENIORID
Sebastian Rang
Viljandi Rattaklubi
I start - M/N8, M/N10
Maribel Rannala
IV start - M/N16
Raul Rätsep
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Kaspar Rebane
Viljandi Rattaklubi
I start - M/N8, M/N10
Kirke Rehme
Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
III start - M/N14
Karel Gustav Rei
CFC
IV start - M/N16
Sander Rein
II start - M/N12
Janek Resev
Spordipartner Rattapood
VI start - NAISED + SEENIORID
Ron Rooni
cfc spordiklubi
IV start - M/N16
Gregor Roosna
Viljandi Rattaklubi
I start - M/N8, M/N10
Robin Roosna
Viljandi Rattaklubi
I start - M/N8, M/N10
Kristian Rozalka
Kalevi JK
II start - M/N12
Oskar-Martin Ruder
Tyask
IV start - M/N16
Richard Ründva
Kalevi Jalgrattakool
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Oskar Rusing
Nõmme Rattakool
III start - M/N14
Oliver Rüster
Peloton
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Ottomar Saag
II start - M/N12
Emil Saal
II start - M/N12
Markus Aleksander Saar
Kuusalu Rattaklubi
IV start - M/N16
Mauro Erik Saar
Kuusalu Rattaklubi
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Georg Salupuu
Kuusalu rattaklubi
III start - M/N14
Joosep Sankmann
Viljandi Rattaklubi
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Marten Seesmaa
Lõuna Eesti Rattaklubi
III start - M/N14
Romet Semjonov
Viljandi Rattaklubi
I start - M/N8, M/N10
Silver Semjonov
III start - M/N14
Roger Sepp
Viljandi Rattaklubi
I start - M/N8, M/N10
Joanna Maria Seppo
Nõmme Rattakool
III start - M/N14
Tomi Siilbek
Lõuna-Eesti rattaklubi
IV start - M/N16
Rainer Sildvee
kinema.eu
VI start - NAISED + SEENIORID
Linda Silmere
TÜASK
IV start - M/N16
Merili Sirvel
Rakvere Rattaklubi Siplased
VI start - NAISED + SEENIORID
Tauri Soeson
TÜASK
IV start - M/N16
Sten Erik Soiver
Kuusalu rattakubi
IV start - M/N16
Kristel Sandra Soonik
Viljandi Rattaklubi
VI start - NAISED + SEENIORID
Toms Strelis
MSĢ
IV start - M/N16
Peeter Strikholm
Klubi Püha Loomaaed
VI start - NAISED + SEENIORID
Steven Sumberg
SK Porter Racing
II start - M/N12
Sebastian Suppi
CFC Spordiklubi
IV start - M/N16
Simon Suppi
Nõmme Rattakool
II start - M/N12
Karolin Surva
CFC
VI start - NAISED + SEENIORID
Tauri-Tristan Taal
Komo Rattaklubi
III start - M/N14
Egert Tammeleht
SK Porter Racing
III start - M/N14
Riko Tammepuu
CFC
IV start - M/N16
Leander Tammistu
III start - M/N14
Kirill Tarassov
Trey Mountainbike Team
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Jasper Aleksander Teder
II start - M/N12
Kevin Teeäär
Nõmme Rattakool
II start - M/N12
Aava Thomas
III start - M/N14
Lenna Tigasing
Viljandi Rattaklubi
I start - M/N8, M/N10
Gerdo Toomsalu
II start - M/N12
Josten Toomsalu
III start - M/N14
Maria Treier
CFC Spordiklubi
VI start - NAISED + SEENIORID
Kristjan Tsanev
Kalevi jalgrattakool
IV start - M/N16
Uku Übner
Nõmme Rattakool
I start - M/N8, M/N10
Henri Uibo
III start - M/N14
Lauri Uibo
III start - M/N14
Joonas Vaikmäe
Spordiklubi Velo
IV start - M/N16
Gregor Vain
Porter Racing
IV start - M/N16
Marko Vain
Raplamaa Rattaklubi KoMo
IV start - M/N16
Pärtel Valge
SK Velo
IV start - M/N16
Maikel Magnus Välja
Kalevi jalgrattakool
II start - M/N12
Tom Vallimägi
Kalevi Jalgrattakool
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Kristofer Veetamm
II start - M/N12
Eliis Veske
Lõuna-Eesti rattaklubi
II start - M/N12
Andreas Vilbaste
Kuusalu Rattaklubi
IV start - M/N16
Richard Vlassov
Nõmme Rattakool
III start - M/N14

...