Et En
Ava võistluse menüü

Karikasarja nimisponsor

Soudal

Toetajad

Eesti Kultuurkapital
Kekkilä
Viljandi linn
Viljandi Metall
Pinska OÜ
Baltirehviseadmed
Roger Puit
Espak Viljandi
Sakala teed
Eleväli
Vilcon Ehitus
Reaalprojekt
Baltic Agro
Keskkonnateenused
Uku keskus

Registreerunud

Registreerunute nimekirja uuendatakse kord ööpäevas. Viimati uuendatud 28.01.2021 08:00.
Kokku: 262
I start - M/N8, M/N10: 40
II start - M/N12: 47
III start - M/N14: 36
IV start - M/N16: 36
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME): 46
VI start - NAISED + SEENIORID: 57
mees: 217
naine: 45
Nimi Võistkond/Organisatsioon Distants
Joosep Aarela
Viljandi Rattaklubi
I start - M/N8, M/N10
Rasmus Aarela
Viljandi Rattaklubi
II start - M/N12
Markus Adams
Otepää Rattaklubi
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Gabriel Helmut Aduson
CFC Spordiklubi
III start - M/N14
Markku Ainsalu
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Janno Aksin
Hawaii Express
VI start - NAISED + SEENIORID
Marii-Isabel Allikberg
KJK
IV start - M/N16
Martin Anier
IV start - M/N16
Sebastian Ant
Viljandi Rattaklubi
I start - M/N8, M/N10
Gevert Aola
SK Pärnu Kalev
II start - M/N12
Trevor Aola
SK Pärnu Kalev
I start - M/N8, M/N10
Karlis Aru
Viljandi Rattaklubi
I start - M/N8, M/N10
Aaron Aus
IV start - M/N16
Linda Elizabete Brilte
II start - M/N12
Bruno Bumanis
Valmieras velo vienība
IV start - M/N16
Samanta Celitane
Garam ejot/Nanotev.lv
I start - M/N8, M/N10
Kristers Celitans
II start - M/N12
Lauris Celitans
VI start - NAISED + SEENIORID
Renet Daniel
Otepää Rattaklubi
I start - M/N8, M/N10
Tatjana Dobolina
Spordipartner
VI start - NAISED + SEENIORID
Carl Peeter Dooner
II start - M/N12
Elisabeth Ebras
IV start - M/N16
Kristo Ebras
VI start - NAISED + SEENIORID
Indrek Eelmets
VI start - NAISED + SEENIORID
Siim Eenma
III start - M/N14
Ats Oskar Eensalu
Otepää Rattaklubi
I start - M/N8, M/N10
Diana Elagina
Team Petrogradets
II start - M/N12
Avo Eljas
VI start - NAISED + SEENIORID
Ron-Thorren Floren
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Daria Fomina
Team Petrogradets
VI start - NAISED + SEENIORID
Andris Gavrikovs
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Ron Gristsenko
CFC
IV start - M/N16
Berit Grünberg
I start - M/N8, M/N10
Hardy Grünberg
I start - M/N8, M/N10
Henry Grünberg
IV start - M/N16
Priit Grünberg
VI start - NAISED + SEENIORID
Greg Hallop
Viljandi Rattaklubi
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Katrina Hansone
I start - M/N8, M/N10
Richard Hansons
II start - M/N12
Robert Sebastian Heinsar
Otepää Rattaklubi
II start - M/N12
Tom Hints
VIKO
III start - M/N14
Harro Hoog
DMT Insenerid OÜ
VI start - NAISED + SEENIORID
Ralf Hürden
II start - M/N12
Arti Ilves
Peloton
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Tim Ingo
IV start - M/N16
Adrian Irbe
I start - M/N8, M/N10
Birgit Irbe
III start - M/N14
Richard Ivainen
Peloton
III start - M/N14
Liis Jääger
Otepää rattaklubi
VI start - NAISED + SEENIORID
Joonas Jaht
III start - M/N14
Kert Järva
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Priit Järvloo
VI start - NAISED + SEENIORID
Markus Järvsoo
Viljandi Rattaklubi
II start - M/N12
Jasper Jõela
Otepää Rattaklubi
II start - M/N12
Egert Johanson
IV start - M/N16
Juliette Johanson
Viljandi Rattaklubi
I start - M/N8, M/N10
Kristjan Johanson
Cycling Tartu
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Robert Johanson
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Stefan Johanson
Viljandi Rattaklubi
IV start - M/N16
Tauri Jürisaar
IV start - M/N16
Mairit Kaarjärv
SK RAKKE
II start - M/N12
Maris Kaarjärv
SK RAKKE
VI start - NAISED + SEENIORID
Ruben Käärst
Kuusalu Rattaklubi
II start - M/N12
Herlen Kajo
Kuusalu rattaklubi
II start - M/N12
Edgars Kalnins
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Helvijs Kancers
BELO Cycling Project
II start - M/N12
Kristaps Kancers
BELO Cycling Project
VI start - NAISED + SEENIORID
Kaur Kannel
Viljandi Rattaklubi
I start - M/N8, M/N10
Märt Kannel
Viljandi Rattaklubi
II start - M/N12
Jaak Karjane
VI start - NAISED + SEENIORID
Martin Karki
IV start - M/N16
Georg Karlep
IV start - M/N16
Jaanus Kertsman
KAYABA
VI start - NAISED + SEENIORID
Kristen Kibe
Viljandi Rattaklubi
III start - M/N14
Marcus Kiilaspea
Viljandi Rattaklubi
II start - M/N12
Kaspar Kink
Viljandi Rattaklubi
I start - M/N8, M/N10
Gert Kivistik
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Eliise Kivistu
III start - M/N14
Karl Kiviväli
II start - M/N12
Gert Klaaser
Spordipartner
VI start - NAISED + SEENIORID
Gerd Kodanik
VI start - NAISED + SEENIORID
Kevin Kardo Kõiv
IV start - M/N16
Gregor Kokk
IV start - M/N16
Oskar Kontus
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Tarmo Kopli
Hawaii Express
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Ott Korkmann
Vooremaa Centrum/Rattabaas
I start - M/N8, M/N10
Alekss Krasts
RRS/MSG
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Magnus Krusemann
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Martin Krusemann
IV start - M/N16
Kaupo Kuhlap
VI start - NAISED + SEENIORID
Erki Kukk
vo2 Specialized
VI start - NAISED + SEENIORID
Janek-Robin Kukk
IV start - M/N16
Kätlin Kukk
VI start - NAISED + SEENIORID
Viljar Kuljus
Rein Taaramäe Rattaklubi
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Karolina Kull
II start - M/N12
Andro Kurg
VIKO
II start - M/N12
Karl Kurits
Rein taaramäe rattaklubi
III start - M/N14
Aleksei Kušnir
VI start - NAISED + SEENIORID
Karmo Kutser
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Tanel Kuusk
VI start - NAISED + SEENIORID
Carol Kuuskman
VI start - NAISED + SEENIORID
Oskar Küüt
CFC Spordiklubi
III start - M/N14
Erki Laanemäe
Viljandi Rattaklubi
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Arseni Laidinen
Narva SK Energia
III start - M/N14
Tea Lang
VI start - NAISED + SEENIORID
Tanel Lehtpuu
VIKO
III start - M/N14
Markus Leidt
Peloton
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Linda Lensment
II start - M/N12
Martti Lenzius
Vooremaa Centrum/Rattabaas
III start - M/N14
Robert Lepik
Peloton
III start - M/N14
Rasmus Leppik
Viljandi Rattaklubi
IV start - M/N16
Jaanus Linkgreim
VI start - NAISED + SEENIORID
Anton Litvintsev
CFC
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Liisi Lohk
Pärnu Spordiselts Kalev
III start - M/N14
Stefan Lootus
Kuusalu Rattaklubi
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Robin Luht
Peloton
II start - M/N12
Uko Rasmus Luht
Tartu SK Velo
II start - M/N12
Joonas Maanurm
ProShop Team
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Jakob Maaten
Tartu SK Velo
I start - M/N8, M/N10
Mik Madisson
VIKO
III start - M/N14
Markus Mäeuibo
III start - M/N14
Tatiana Malkova
-
III start - M/N14
Marten Malmre
Peloton
III start - M/N14
Jörgen Matt
Peloton
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Margus Merisalu
Tartu SK Velo
VI start - NAISED + SEENIORID
Joosep Mesi
Pärnu Spordiselts Kalev
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Ottomar Metslind
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Madis Mihkels
TÜASK
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Margus Mikson
Valio Eesti AS
VI start - NAISED + SEENIORID
Mairon Milistver
Pärnu Spordiselts Kalev
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Meelis Milistver
Vennad-Dahl
VI start - NAISED + SEENIORID
Harrot Mitt
II start - M/N12
Virgo Mitt
Pärnu Spordiselts Kalev
III start - M/N14
Karl Henrik Mollberg
Viljandi Rattaklubi
I start - M/N8, M/N10
Mari-Liis Mõttus
VI start - NAISED + SEENIORID
Markomartti Mõttus
Viljandi Rattaklubi
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Marta Mõttus
I start - M/N8, M/N10
Matthias Mõttus
III start - M/N14
Tarmo Mõttus
VI start - NAISED + SEENIORID
Mihkel Naagel
VI start - NAISED + SEENIORID
Henry Närap
IV start - M/N16
Kaspar Neemesto
VI start - NAISED + SEENIORID
Alar Nigul
CFC Spordiklubi
VI start - NAISED + SEENIORID
Armin Aleks Nigul
CFC Spordiklubi
I start - M/N8, M/N10
Natali Nora Nigul
CFC Spordiklubi
III start - M/N14
Rasmus Nõmm
Nõmme Rattaklubi MTU
II start - M/N12
Rauno Notton
CFC
IV start - M/N16
Remi Ojasoo
I start - M/N8, M/N10
Tõnu Ord
VI start - NAISED + SEENIORID
Elvis Ormus
NRK
I start - M/N8, M/N10
Emmanuel Ormus
NRK
I start - M/N8, M/N10
Joosep-Mattias Õun
IV start - M/N16
Helari Pallas
Spordipartner
VI start - NAISED + SEENIORID
Peeter Parmask
VI start - NAISED + SEENIORID
Andri Pärn
80072321
II start - M/N12
Aleksandr Patrenkin
Narva SK Energia
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Artur Patrenkin
Narva SK Energia
III start - M/N14
Oskar Pau
IV start - M/N16
Aimar Pedari
VI start - NAISED + SEENIORID
Lauri Peil
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Riko-Sander Pensa
III start - M/N14
Pauliine Pesor
I start - M/N8, M/N10
Roosmarii Pesor
I start - M/N8, M/N10
Rudolfs Piziks
Valmieras velo vienība
IV start - M/N16
Andreas Põder
Viljandi Rattaklubi
I start - M/N8, M/N10
Kuldar Põder
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Henri Põldma
TYSK
III start - M/N14
Annabrit Prants
KJK
IV start - M/N16
Robin Pruul
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Sille Puhu
Hawaii Express
VI start - NAISED + SEENIORID
Jürgen Puškin
Vooremaa Centrum/Rattabaas
III start - M/N14
Sven Puusepp
VI start - NAISED + SEENIORID
Kaupo Raag
VI start - NAISED + SEENIORID
Trevor Raev
vljandi rattaklubi
I start - M/N8, M/N10
Frank Aron Ragilo
IV start - M/N16
Frida Mia Ragilo
I start - M/N8, M/N10
Oleg Ragilo
VI start - NAISED + SEENIORID
Yoko Rajamäe
I start - M/N8, M/N10
Priit Randpõld
VI start - NAISED + SEENIORID
Maribel Rannala
II start - M/N12
Raul Rätsep
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Rudolfs Raudzins
II start - M/N12
Mirjam Raun
III start - M/N14
Rasmus Rebane
Viljandi Rattaklubi
I start - M/N8, M/N10
Karel Gustav Rei
II start - M/N12
Kirke Reier
Viljandi Rattaklubi
IV start - M/N16
Kusti Reier
Viljandi Rattaklubi
IV start - M/N16
Janmar Reiljan
Vooremaa Centrum/Rattabaas
IV start - M/N16
Sander Rein
I start - M/N8, M/N10
Karel Reintop
KOMO
III start - M/N14
Mae Reintop
KOMO
II start - M/N12
Alar Reiska
VI start - NAISED + SEENIORID
Janek Resev
VI start - NAISED + SEENIORID
Karmen Roht
I start - M/N8, M/N10
Ron Rooni
12152608
II start - M/N12
Andre Roos
TÜASK
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Georg Roose
Pärnu Spordiselts Kalev
I start - M/N8, M/N10
Kert Roose
Otepää Rattaklubi
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Rainer Rullingo
II start - M/N12
Richard Ründva
III start - M/N14
Oliver Rüster
Peloton
III start - M/N14
Romet Rüster
I start - M/N8, M/N10
Ottomar Saag
Viljandi Rattaklubi
I start - M/N8, M/N10
Andris Roland Saar
Vooremaa Centrum/Rattabaas
IV start - M/N16
Markus Aleksander Saar
II start - M/N12
Mauro Erik Saar
III start - M/N14
Raiko Saar
Vooremaa Centrum/Rattabaas
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Robi Saar
Pärnu Spordiselts Kalev
II start - M/N12
Romans Sadretdinovs
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Georg Salupuu
Kuusalu Rattaklubi
I start - M/N8, M/N10
Stefano Salvatori
Flowride Tšiili
VI start - NAISED + SEENIORID
Laura Lizette Sander
Pärnu Spordiselts Kalev
VI start - NAISED + SEENIORID
Joosep Sankmann
Cycling Tartu
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Merilyn Sarikas
Viljandi Rattaklubi
IV start - M/N16
Evar Saul
Kuusalu rattaklubi
III start - M/N14
Marten Seesmaa
Tartu SK Velo
I start - M/N8, M/N10
Dmitrii Semenov
Team Petrogradets
II start - M/N12
Silver Semjonov
Viljandi Rattaklubi
I start - M/N8, M/N10
Tomi Siilbek
Otepää Rattaklubi
II start - M/N12
Ade Sild
IV start - M/N16
Klen Sild
Viljandi Rattaklubi
I start - M/N8, M/N10
Rainer Sildvee
VI start - NAISED + SEENIORID
Maario Silm
Rattabaas
VI start - NAISED + SEENIORID
Sten Erik Soiver
II start - M/N12
Remo Somelar
II start - M/N12
Jasper Soomelt
Vooremaa Centrum/Rattabaas
II start - M/N12
Rasmus Soomelt
Vooremaa Centrum/Rattabaas
II start - M/N12
Kristel Sandra Soonik
Viljandi Rattaklubi
VI start - NAISED + SEENIORID
Edijs Strelis
ELKOR
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Harri Sügis
VI start - NAISED + SEENIORID
Jüri Suluste
VI start - NAISED + SEENIORID
Sebastian Suppi
II start - M/N12
Jürgen Surva
I start - M/N8, M/N10
Karolin Surva
III start - M/N14
Sander Suurna
RTR
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Kaspar Tamm
CX Eesti
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Lauri Tamm
IV start - M/N16
Leander Tammistu
Viljandi Rattaklubi
I start - M/N8, M/N10
Igor Tarassov
VI start - NAISED + SEENIORID
Ragnar Tarmu
VI start - NAISED + SEENIORID
Elina Tasane
Viljandi Rattaklubi
IV start - M/N16
Johannes Tiirats
Viljandi Rattaklubi
IV start - M/N16
Wilhelm Tomingas
III start - M/N14
Tõnu Tõnov
Spordipartner
VI start - NAISED + SEENIORID
Tauri Toom
Viljandi Rattaklubi
IV start - M/N16
Aidi Gerde Tuisk
CFC Spordiklubi
VI start - NAISED + SEENIORID
Priit Tuisk
SK Keremeister
VI start - NAISED + SEENIORID
Ats Uulimaa
VIKO
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Ivar Vaab
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Josten Vaidem
Viljandi Rattaklubi
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Joonas Vaikmäe
Tartu SK Velo
II start - M/N12
Jaarek Vaikmets
Viljandi Rattaklubi
II start - M/N12
Pärtel Valge
Tartu SK Velo
II start - M/N12
Henri Valmsen
Viljandi Rattaklubi
III start - M/N14
Karmen Valmsen
Viljandi Rattaklubi
II start - M/N12
Vahur Valvas
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Lauri Verliin
IV start - M/N16
Andreas Vilbaste
II start - M/N12
Andrus Volk
Keil MA
VI start - NAISED + SEENIORID
Toomas Vool
Viljandi Rattaklubi
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Jane Želtova
II start - M/N12
Rainers Zviedris
Valmieras velo vienība
III start - M/N14

...