Et En
Ava võistluse menüü
Üldinfo Juhend Registreerunud Stardinimekirjad Tulemused Kommentaarid

Nimisponsor

Soudal

Suursponsor

Kekkilä

Toetajad

Viljandi linn
Autoekspert
Reaalprojekt OÜ
Roger Puit OÜ
Pinska OÜ
Eesti Keskkonnateenused
UKU keskus
Balti Rehviseadmed
Velo&Moto
VMT Ehitus
Espak Viljandi
Baltic Agro
Leiger LK OÜ
NORDMEL OÜ
Eesti Kultuurkapital
Hasartmängumaksu Nõukogu

Korraldaja

MTÜ Viljandi Rattaklubi

Registreerunud

Registreerunute nimekirja uuendatakse kord ööpäevas. Viimati uuendatud 08.08.2022 20:40.
Kokku: 234
I start - M/N8, M/N10: 26
II start - M/N12: 46
III start - M/N14: 29
IV start - M/N16: 40
V start - OPEN mehed põhisõit: 41
VI start - NAISED + SEENIORID: 52
mees: 192
naine: 42
Nimi Võistkond/Organisatsioon Distants
Joosep Aarela
Viljandi RK
I start - M/N8, M/N10
Artur Aarma
Raplamaa Rattaklubi KOMO
III start - M/N14
Raul Aarma
Raplamaa Rattaklubi
V start - OPEN mehed põhisõit
Sander Aavik
Ujumise Spordiklubi
III start - M/N14
Gabriel Helmut Aduson
CFC Spordiklubi
III start - M/N14
Markku Ainsalu
Saksa Automaatika ProShop Team
V start - OPEN mehed põhisõit
Janno Aksin
HAWAII EXPRESS
VI start - NAISED + SEENIORID
Sergeeva Anastasia
Team Petrogradets
III start - M/N14
Martin Anier
IV start - M/N16
Gevert Aola
II start - M/N12
Trevor Aola
SK Pärnu Kalev
I start - M/N8, M/N10
Rait Ärm
Porter Racing
V start - OPEN mehed põhisõit
Aaron Aus
RTR
III start - M/N14
Caspar Austa
TÜASK
V start - OPEN mehed põhisõit
Ekaterina Borilkevich
VI start - NAISED + SEENIORID
Anton Davydov
V start - OPEN mehed põhisõit
Peeter Dedov
VI start - NAISED + SEENIORID
Elagina Diana
Team Petrogradets
II start - M/N12
Tatjana Dobolina
Klubi Spordipartner
VI start - NAISED + SEENIORID
Elisabeth Ebras
KJK
IV start - M/N16
Indrek Eelmets
Klubi Spordipartner
VI start - NAISED + SEENIORID
Avo Eljas
VI start - NAISED + SEENIORID
Ron-Thorren Floren
CFC Spordiklubi
IV start - M/N16
Andris Gavrikovs
V start - OPEN mehed põhisõit
Ron Gristsenko
IV start - M/N16
Priit Grünberg
Porter Racing
VI start - NAISED + SEENIORID
Tom Hints
VIKO
II start - M/N12
Harro Hoog
VI start - NAISED + SEENIORID
Ralf Hürden
CFC spordiklubi
II start - M/N12
Oskar Hendrik Hütt
Vooremaa Centrum/Rattabaas
IV start - M/N16
Arti Ilves
Peloton
IV start - M/N16
Tim Ingo
RTR
III start - M/N14
Richard Ivainen
Peloton
II start - M/N12
Liis Jääger
Kalevi Jalgrattakool
VI start - NAISED + SEENIORID
Grete Jaeski
TÜASK
VI start - NAISED + SEENIORID
Joonas Jaht
Rein Taaramäe Rattaklubi
II start - M/N12
Valdur Jaht
V start - OPEN mehed põhisõit
Kert Järva
Smart Sport Team
IV start - M/N16
Aaron Parker Järveoja
Raplamaa Rattaklubi KOMO
II start - M/N12
Priit Järvloo
VI start - NAISED + SEENIORID
Markus Järvsoo
Viljandi RK
II start - M/N12
Reinis Jaslins
V start - OPEN mehed põhisõit
Jasper Jõela
Otepää Rattaklubi
II start - M/N12
Egert Johanson
IV start - M/N16
Juliette Johanson
Viljandi RK
I start - M/N8, M/N10
Kristjan Johanson
Viljandi RK
V start - OPEN mehed põhisõit
Marko Johanson
Püha Loomaaed
VI start - NAISED + SEENIORID
Robert Johanson
cfc spordiklubi
IV start - M/N16
Stefan Johanson
Viljandi RK
III start - M/N14
Mihkel Jüri
VI start - NAISED + SEENIORID
Aivar Juus
VI start - NAISED + SEENIORID
Mairit Kaarjärv
SK Rakke
II start - M/N12
Maris Kaarjärv
SK Rakke
VI start - NAISED + SEENIORID
Ruben Käärst
Kuusalu Rattaklubi
II start - M/N12
Kaur Kannel
Viljandi RK
I start - M/N8, M/N10
Märt Kannel
Viljandi RK
I start - M/N8, M/N10
Martin Karki
IV start - M/N16
Georg Karlep
Rein Taaramäe Rattaklubi
III start - M/N14
Kaarel Kerge
III start - M/N14
Kristen Kibe
Viljandi RK
II start - M/N12
Kaarel Kiho
TÜ ASK
IV start - M/N16
Marcus Kiilaspea
Viljandi RK
II start - M/N12
Toomas Kirsipuu
CFC spordiklubi
VI start - NAISED + SEENIORID
Emma Kivilaan
Viljandi RK
II start - M/N12
Gert Kivistik
Hawaii Express
V start - OPEN mehed põhisõit
Eliise Kivistu
spordiklubi rakke
III start - M/N14
Karl Kiviväli
TÜASK
I start - M/N8, M/N10
Gert Klaaser
Spordipartner
VI start - NAISED + SEENIORID
Gerd Kodanik
V start - OPEN mehed põhisõit
Kevin Kardo Kõiv
CFC
IV start - M/N16
Gregor Kokk
Cfc
IV start - M/N16
Rihard Koll
Vooremaa Centrum/Rattabaas
V start - OPEN mehed põhisõit
Oskar Kontus
IV start - M/N16
Arthur Kooser
CFC
V start - OPEN mehed põhisõit
Tarmo Kopli
Hawaii Express
VI start - NAISED + SEENIORID
Oskar Kõrgesaar
TÜ ASK
III start - M/N14
Magnus Krusemann
V start - OPEN mehed põhisõit
Martin Krusemann
KJK
III start - M/N14
Kert Kubilius
Pärnu Kalev
II start - M/N12
Kevin Kubilius
Pärnu Kalev
V start - OPEN mehed põhisõit
Kaupo Kuhlap
Cosmos
VI start - NAISED + SEENIORID
Antti Kuitto
Team EVOC Finland
V start - OPEN mehed põhisõit
Janek-Robin Kukk
IV start - M/N16
Viljar Kuljus
Rein Taaramäe Rattaklubi
V start - OPEN mehed põhisõit
Andre Kull
CC Rota Mobilis
VI start - NAISED + SEENIORID
Kaarel Künnapuu
Otepää Rattaklubi
I start - M/N8, M/N10
Artur Kupp
CFC Spordiklubi
IV start - M/N16
Andro Kurg
VIKO
II start - M/N12
Jaanika Kurgjärv
Rein Taaramäe rattaklubi
VI start - NAISED + SEENIORID
Karl Kurits
RTR
III start - M/N14
Aleksei Kušnir
VI start - NAISED + SEENIORID
Karmo Kutser
V start - OPEN mehed põhisõit
Carol Kuuskman
VI start - NAISED + SEENIORID
Erki Laanemäe
Viljandi RK
V start - OPEN mehed põhisõit
Elvis Leon Laanjõe
Kalevi Jalgrattakool
V start - OPEN mehed põhisõit
Mae Lang
VI start - NAISED + SEENIORID
Tea Lang
VI start - NAISED + SEENIORID
Joonas Latik
Kuusalu Rattaklubi
III start - M/N14
Kristo Latik
Kuusalu Rattaklubi
II start - M/N12
Aivar Lehtmaa
VI start - NAISED + SEENIORID
Martti Lenzius
Vooremaa Centrum/Rattabaas
III start - M/N14
Robert Lepik
Peloton
II start - M/N12
Rasmus Leppik
Viljandi RK
IV start - M/N16
Jaanus Linkgreim
KALEVI JALGRATTAKOOL
VI start - NAISED + SEENIORID
Sulev Lipp
VO2
VI start - NAISED + SEENIORID
Liisi Lohk
Pärnu Kalev
II start - M/N12
Karl Loik
Viljandi RK
II start - M/N12
Risto Loorits
Vooremaa Centrum/Rattabaas
IV start - M/N16
Joonas Maanurm
Saksa Automaatika ProShop Team
V start - OPEN mehed põhisõit
Jakob Maaten
Tartu SK Velo
I start - M/N8, M/N10
Mik Madisson
VIKO
II start - M/N12
Markus Mäeuibo
Haanja rattaklubi
III start - M/N14
Oskar Maidre
CFC Spordiklubi
V start - OPEN mehed põhisõit
Jürgen Maling
Viljandi RK
I start - M/N8, M/N10
Tatiana Malkova
III start - M/N14
Anatoli Männi
KJK
VI start - NAISED + SEENIORID
Margus Merisalu
Tartu SK Velo
VI start - NAISED + SEENIORID
Ottomar Metslind
V start - OPEN mehed põhisõit
Viktor Mihhailov
h
VI start - NAISED + SEENIORID
Madis Mihkels
TÜASK
IV start - M/N16
Paul Mikk
Viljandi RK
IV start - M/N16
Margus Mikson
Valio Eesti AS
VI start - NAISED + SEENIORID
Shtencel Milana
Team Petrogradets
III start - M/N14
Mairon Milistver
Pärnu Kalevi SK
IV start - M/N16
Virgo Mitt
Pärnu Kalev
III start - M/N14
Karlhenrik Mollberg
Viljandi RK
I start - M/N8, M/N10
Mari-Liis Mõttus
Haanja Rattaklubi
VI start - NAISED + SEENIORID
Marta Mõttus
Haanja Rattaklubi
I start - M/N8, M/N10
Matthias Mõttus
Haanja Rattaklubi
II start - M/N12
Tarmo Mõttus
Haanja Rattaklubi
VI start - NAISED + SEENIORID
Henry Närap
TÜASK
IV start - M/N16
Alar Nigul
CFC Spordiklubi
VI start - NAISED + SEENIORID
Mathilde Manuela Nigul
CFC Spordiklubi
VI start - NAISED + SEENIORID
Natali Nora Nigul
CFC Spordiklubi
II start - M/N12
Robin Nirgi
Kalevi Jalgrattakool
V start - OPEN mehed põhisõit
Tobias Nirgi
Siplased
II start - M/N12
Rauno Notton
CFC
IV start - M/N16
Hans-Kristjan Novitski
CFC
II start - M/N12
Ingmar Orav
Haanja Rattaklubi
V start - OPEN mehed põhisõit
Samuel Orav
Haanja Rattaklubi
I start - M/N8, M/N10
Joosep-Mattias Õun
CFC
IV start - M/N16
Markus Pajur
Kalevi Jalgrattakool
V start - OPEN mehed põhisõit
Romet Pajur
CFC
IV start - M/N16
Helari Pallas
Klubi Spordipartner
VI start - NAISED + SEENIORID
Bert Palts
CFC
V start - OPEN mehed põhisõit
Peeter Parmask
Tartu SK Velo
VI start - NAISED + SEENIORID
Aleksandr Patrenkin
V start - OPEN mehed põhisõit
Oskar Pau
Rein Taaramäe Rattaklubi
IV start - M/N16
Aimar Pedari
VI start - NAISED + SEENIORID
Erkki Peedumäe
Peloton
II start - M/N12
Lauri Peil
CX Eesti/Rein Taaramäe rattaklubi
V start - OPEN mehed põhisõit
Riko-Sander Pensa
REIN TAARAMÄE RATTAKLUBI
III start - M/N14
Pauliine Pesor
KoMo
I start - M/N8, M/N10
Roosmarii Pesor
KoMo
I start - M/N8, M/N10
Annabrit Prants
Kalevi Jalgrattakool
III start - M/N14
Robin Pruul
Kalevi Jalgrattakool
V start - OPEN mehed põhisõit
Sille Puhu
Cyclon
VI start - NAISED + SEENIORID
Jürgen Puškin
Vooremaa Centrum/Rattabaas
III start - M/N14
Frank Aron Ragilo
KJK
IV start - M/N16
Frida Mia Ragilo
KJK
I start - M/N8, M/N10
Maribel Rannala
CFC
II start - M/N12
Raul Rätsep
V start - OPEN mehed põhisõit
Marten Raud
Viljandi RK
I start - M/N8, M/N10
Mirjam Raun
RTR/Velo
II start - M/N12
Rasmus Rebane
Viljandi RK
I start - M/N8, M/N10
Kirke Reier
Viljandi RK
IV start - M/N16
Kusti Reier
Viljandi RK
IV start - M/N16
Janmar Reiljan
Vooremaa Centrum/Rattabaas
III start - M/N14
Karel Reintop
Raplamaa Rattaklubi KOMO
II start - M/N12
Alar Reiska
Haanja RK
VI start - NAISED + SEENIORID
Janek Resev
VI start - NAISED + SEENIORID
Ron Rooni
CFC spordiklubi
II start - M/N12
Andre Roos
Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
IV start - M/N16
Georg Roose
Otepää Rattaklubi
I start - M/N8, M/N10
Richard Root
Viljandi RK
III start - M/N14
Reiko Rosenthal
RTR
VI start - NAISED + SEENIORID
Richard Ründva
Nõmme Rattaklubi
II start - M/N12
Oliver Rüster
Peloton
III start - M/N14
Ottomar Saag
Viljandi RK
I start - M/N8, M/N10
Andris Roland Saar
Vooremaa Centrum/Rattabaas
III start - M/N14
Kaido Saar
Raplamaa Rattaklubi KOMO
II start - M/N12
Markus Aleksander Saar
Kuusalu
II start - M/N12
Mauro Erik Saar
Kuusalu Rattaklubi
II start - M/N12
Randar Saar
Vooremaa Centrum/Rattabaas
V start - OPEN mehed põhisõit
Stefano Salvatori
VI start - NAISED + SEENIORID
Laura Lizette Sander
Pärnu Kalev
IV start - M/N16
Joosep Sankmann
Cycling Tartu
V start - OPEN mehed põhisõit
Cristen-Evary Sarapuu-Sikka
Peloton
V start - OPEN mehed põhisõit
Merilyn Sarikas
Viljandi RK
IV start - M/N16
Silver Semjonov
Viljandi RK
I start - M/N8, M/N10
Renet Sepman
Raplamaa Rattaklubi KOMO
II start - M/N12
Tomi Siilbek
Otepää Rattaklubi
II start - M/N12
Rainer Sildvee
VI start - NAISED + SEENIORID
Veronika Silenok
II start - M/N12
Stig-Tristan Sillat
TÜ ASK
II start - M/N12
Maario Silm
Rattabaas
VI start - NAISED + SEENIORID
Diana Smirnova
III start - M/N14
Simo Sohkanen
Team EVOC Finland
V start - OPEN mehed põhisõit
Sten Erik Soiver
Kuusalu
I start - M/N8, M/N10
Remo Somelar
TYASK
II start - M/N12
Kristel Sandra Soonik
Viljandi RK
VI start - NAISED + SEENIORID
Harri Sügis
Spordipartner
VI start - NAISED + SEENIORID
Jürgen Surva
I start - M/N8, M/N10
Karolin Surva
III start - M/N14
Kaspar Tamm
SK KEREMEISTER
V start - OPEN mehed põhisõit
Lauri Tamm
Kalevi Jalgrattakool
IV start - M/N16
Tony Tamm
Viljandi RK
IV start - M/N16
Igor Tarassov
VI start - NAISED + SEENIORID
Matvei Tarassov
IV start - M/N16
Elina Tasane
Viljandi RK
IV start - M/N16
Kristjan Terro
II start - M/N12
Johannes Tiirats
Viljandi RK
IV start - M/N16
Tõnu Tõnov
MTÜ Klubi Spordipartner
VI start - NAISED + SEENIORID
Tauri Toom
Viljandi RK
IV start - M/N16
Josten Toomsalu
Viljandi RK
I start - M/N8, M/N10
Janno Tosmin
TÜASK
IV start - M/N16
Maria Treier
cfc spordiklubi
II start - M/N12
Aidi Gerde Tuisk
CFC Spordiklubi
IV start - M/N16
Priit Tuisk
SK Keremeister
VI start - NAISED + SEENIORID
Margus Tukia
Spordipartner
VI start - NAISED + SEENIORID
Alexandra Udyanskaya
II start - M/N12
Ivar Vaab
V start - OPEN mehed põhisõit
Josten Vaidem
Viljandi RK
V start - OPEN mehed põhisõit
Joonas Vaikmäe
Tartu SK Velo
II start - M/N12
Pärtel Valge
Tartu SK Velo
II start - M/N12
Henri Valmsen
Viljandi RK
III start - M/N14
Karmen Valmsen
Viljandi RK
I start - M/N8, M/N10
Vahur Valvas
V start - OPEN mehed põhisõit
Karl Mihkel Vent
V start - OPEN mehed põhisõit
Andreas Vilbaste
Kuusalu Rattaklubi
II start - M/N12
Toomas Vool
Viljandi RK
V start - OPEN mehed põhisõit
Lauri Võsa
Viljandi RK
II start - M/N12
Vahur Võsa
Viljandi RK
I start - M/N8, M/N10
Smirnov Vova
I start - M/N8, M/N10

...