Et En

Tulemused, 9. Audi Vana-aasta teatemaraton

Tulemused detailsemalt
KohtN. kohtNr.AegNimiVõiskond
143200:28:50Johannes Sikk
21CC TR1HARDS MEHED / 21CC TR1HARDS MEHED
279400:28:51Kristofer Kamberg
UP43 G-K / UP43 G-K
361400:28:54Deniss Šalkauskas
Sparta mehed I / Sparta mehed I
461200:29:02Ats Sõnajalg
Sparta mehed I / Sparta mehed I
59300:29:14Roman Fosti
Jooks Terviseks / Jooks Terviseks
661100:29:22Sander Jürs
Sparta mehed I / Sparta mehed I
761500:29:25Leonid Latsepov
Sparta mehed I / Sparta mehed I
889500:29:31Franko Reinhold
Rahvajooksjad / Rahvajooksjad
943100:29:40Rinel Pius
21CC TR1HARDS MEHED / 21CC TR1HARDS MEHED
1079200:30:01Kirill Kotšegarov
UP43 G-K / UP43 G-K
1189200:30:02Trevor Karro
Rahvajooksjad / Rahvajooksjad
1289100:30:36Ülari Kais
Rahvajooksjad / Rahvajooksjad
1389300:30:52Oliver Grauen
Rahvajooksjad / Rahvajooksjad
1489400:30:57Richard Kaup-Lapõnin
Rahvajooksjad / Rahvajooksjad
1591100:31:14Janar Juhkov
TREENINGPARTNER SEGA / TREENINGPARTNER SEGA
1691500:31:17Andrei Škubel
TREENINGPARTNER SEGA / TREENINGPARTNER SEGA
1799200:31:20Gert Martin Savitsch
Tabasalu Triatloniklubi noored / Tabasalu Triatloniklubi noored
1850500:31:21Silver Nurga
Luik Triplets Team 1 / Luik Triplets Team 1
1979300:31:29Mihkel Sarv
UP43 G-K / UP43 G-K
2045100:31:30Hugo Rask
21CC NOORED / 21CC NOORED
2161300:31:30Taavi Tambur
Sparta mehed I / Sparta mehed I
2283400:31:37Kaupo Tiislär
FB Jooksmne Kiired ja vihased"" / FB Jooksmne Kiired ja vihased""
2327400:31:45Jaak Kimmel
21CC MEHED 1 / 21CC MEHED 1
2427200:31:46Kristjan Melikov
21CC MEHED 1 / 21CC MEHED 1
2575100:31:49Indrek Oll
Prorunner Kiired ja Teravad / Prorunner Kiired ja Teravad
2659300:31:50Janno Roosimets
Sparta segased / Sparta segased
2775500:31:51Ahti Nuga
Prorunner Kiired ja Teravad / Prorunner Kiired ja Teravad
2843400:31:54Armin Angerjärv
21CC TR1HARDS MEHED / 21CC TR1HARDS MEHED
2990500:31:59Raido Krimm
Treeningpartneri mehed / Treeningpartneri mehed
3059500:32:03Peep Jalakas
Sparta segased / Sparta segased
319500:32:24Kaupo Sasmin
Jooks Terviseks / Jooks Terviseks
329100:32:25Kristjan Vares
Jooks Terviseks / Jooks Terviseks
3313500:32:26Andres Hellerma
#teamlääneharju / #teamlääneharju
3428200:32:31Preedik Kulli
21CC MEHED 2 / 21CC MEHED 2
3591300:32:37Marek Truumaa
TREENINGPARTNER SEGA / TREENINGPARTNER SEGA
3679500:32:39Oleg Kozlov
UP43 G-K / UP43 G-K
3727300:32:45Villu Vakra
21CC MEHED 1 / 21CC MEHED 1
38102100:32:47Steven Rehelem
JK MUST PUUDEL / JK MUST PUUDEL
3950400:32:50Einar Pihlap
Luik Triplets Team 1 / Luik Triplets Team 1
4018100:32:51Taavi Rand
Tripassion KirgedeTorm / Tripassion KirgedeTorm
4122100:32:54Priit Ailt
Tripassion Priidu Special / Tripassion Priidu Special
4227500:32:55Marko Albert
21CC MEHED 1 / 21CC MEHED 1
4359100:32:57Urmo Kallakas
Sparta segased / Sparta segased
4490100:32:59Ragnar Puio
Treeningpartneri mehed / Treeningpartneri mehed
4580500:33:00Rostislav Zjablov
UP43 Sega 1 / UP43 Sega 1
469400:33:14Vadim Gritsenko
Jooks Terviseks / Jooks Terviseks
4745200:33:15Henrik Johan Kitt
21CC NOORED / 21CC NOORED
4890200:33:15Tarmo Reitsnik
Treeningpartneri mehed / Treeningpartneri mehed
491103400:33:16Jekaterina Patjuk
Supersport mix / Supersport mix
5027100:33:19Kaspar Loog
21CC MEHED 1 / 21CC MEHED 1
51102200:33:22Uku Hann Susi
JK MUST PUUDEL / JK MUST PUUDEL
5279100:33:23Rait Läänemets
UP43 G-K / UP43 G-K
5345400:33:25Kaspar Haav
21CC NOORED / 21CC NOORED
5490300:33:25Tanel Laumets
Treeningpartneri mehed / Treeningpartneri mehed
55250100:33:26Liina Luik
Luik Triplets Team 1 / Luik Triplets Team 1
5653500:33:34Margus Kivirüüt
Luik Triplets Team 4 / Luik Triplets Team 4
5764300:33:43Kaspar Pomerants
Madika Võimla Ironman Team / Madika Võimla Ironman Team
5817400:33:46Vidrik Vaiksaar
Tripassion Mehed / Tripassion Mehed
59359200:33:47Pille Hinn
Sparta segased / Sparta segased
6090400:33:48Jarl Edur
Treeningpartneri mehed / Treeningpartneri mehed
6187300:33:55Raido Raspel
Peetri Lasteaed-Põhikool / Peetri Lasteaed-Põhikool
6251500:33:58Robert Schmidt
Luik Triplets Team 2 / Luik Triplets Team 2
6345300:34:08Tristan Vertman
21CC NOORED / 21CC NOORED
64102300:34:08Rudolf Aavik
JK MUST PUUDEL / JK MUST PUUDEL
6598300:34:09Gunnar Pallas
Tabasalu Triatloniklubi täiskasvanud / Tabasalu Triatloniklubi täiskasvanud
6698100:34:10Rait Pallo
Tabasalu Triatloniklubi täiskasvanud / Tabasalu Triatloniklubi täiskasvanud
6746100:34:10Kaspar Kotli
21CC NOORED 1 / 21CC NOORED 1
68101400:34:11Mihkel Annilo
Southwestern / Southwestern
69444100:34:11Etriin Etverk
21CC NEIUD / 21CC NEIUD
7066100:34:14Lukas Bobkin
CFC Spordiklubi 2 / CFC Spordiklubi 2
7145500:34:15Holger Vitsur
21CC NOORED / 21CC NOORED
7260200:34:17Tarmo Kaisla
Sparta X / Sparta X
73559400:34:17Helen Bell
Sparta segased / Sparta segased
7477300:34:21James Wilson
Prorunner Kiired ja Rebelid / Prorunner Kiired ja Rebelid
7571200:34:26Andres Laineste
Koidu Suusaklubi / Koidu Suusaklubi
7638200:34:27Kaspar Kalvet
21CC TRI-4 MEHED / 21CC TRI-4 MEHED
77673100:34:28Liliana Torn
Täppsportlase naiskond / Täppsportlase naiskond
7898200:34:28Robert Pallas
Tabasalu Triatloniklubi täiskasvanud / Tabasalu Triatloniklubi täiskasvanud
7941500:34:28Andreas Veeret
21CC TRI-5 MEHED / 21CC TRI-5 MEHED
8098400:34:32Egert-Priit Arus
Tabasalu Triatloniklubi täiskasvanud / Tabasalu Triatloniklubi täiskasvanud
813500:34:32Andres Bauvald
TreeningPluss II / TreeningPluss II
8217200:34:35Mikk Sampka
Tripassion Mehed / Tripassion Mehed
83751100:34:42Irina Savinitš
Luik Triplets Team 2 / Luik Triplets Team 2
8493200:34:42Hurmo Sammal
Maru Karud / Maru Karud
8539100:34:46Eiko Sau
BändiProov II / BändiProov II
8680300:34:48Tarmo Hõbe
UP43 Sega 1 / UP43 Sega 1
87102400:34:49Endel Pällin
JK MUST PUUDEL / JK MUST PUUDEL
8851300:34:50Alar Leemet
Luik Triplets Team 2 / Luik Triplets Team 2
8911100:34:53Tauno Steinberg
velo clubbers - jooksumehed / velo clubbers - jooksumehed
9060400:34:56Kristo Ivask
Sparta X / Sparta X
9180400:34:56Mart Nael
UP43 Sega 1 / UP43 Sega 1
9297100:34:56Andre Valkman
Metek OÜ / Metek OÜ
93101100:34:57Kaarel Kork
Southwestern / Southwestern
9460100:35:00Raini Toom
Sparta X / Sparta X
9528400:35:03Taivo Olesk
21CC MEHED 2 / 21CC MEHED 2
9665200:35:04Hugo Meidla
CFC Spordiklubi 1 / CFC Spordiklubi 1
9711400:35:05Kaupo Raag
velo clubbers - jooksumehed / velo clubbers - jooksumehed
9843500:35:06Carl Robert Kallaste
21CC TR1HARDS MEHED / 21CC TR1HARDS MEHED
9943300:35:11Zigmas Reisas
21CC TR1HARDS MEHED / 21CC TR1HARDS MEHED
10071500:35:13Jan Rasmus Rohtla
Koidu Suusaklubi / Koidu Suusaklubi
10160300:35:20Leonid Homin
Sparta X / Sparta X
102101200:35:21Sander Kangur
Southwestern / Southwestern
10350300:35:26Toomas Kiis
Luik Triplets Team 1 / Luik Triplets Team 1
104850200:35:30Lily Luik
Luik Triplets Team 1 / Luik Triplets Team 1
10513100:35:34Mihkel Tikerpalu
#teamlääneharju / #teamlääneharju
10676300:35:36Ivo Kreutzvald
Prorunner Kiired ja Säravad / Prorunner Kiired ja Säravad
10752300:35:37Karl-Gustav Nagel
Luik Triplets Team 3 / Luik Triplets Team 3
108106100:35:39Evgeni Nikolaevski
Tervisekassa / Tervisekassa
10976500:35:39Taras Shulika
Prorunner Kiired ja Säravad / Prorunner Kiired ja Säravad
110931100:35:41Hanna Grete Hanvere
21CC NAISED 1 / 21CC NAISED 1
11171100:35:41Asko Kuusalu
Koidu Suusaklubi / Koidu Suusaklubi
11210500:35:43Kaido Voogla
Tallinna Kiirabi / Tallinna Kiirabi
11360500:35:47Marco Kahu
Sparta X / Sparta X
114103500:35:49Roman Solomko
Supersport mix / Supersport mix
11524200:35:54Rivo Pärna
Tripassion Mehed 2 / Tripassion Mehed 2
11620100:36:01Ahti Nurme
Tripassion Sega 1 / Tripassion Sega 1
1171073500:36:08Kateryna Fomichova
Täppsportlase naiskond / Täppsportlase naiskond
118102500:36:08Sander Sisask
JK MUST PUUDEL / JK MUST PUUDEL
1191167300:36:08Kertu Kula
Sparta naised I / Sparta naised I
12030300:36:09Taago Tulf
21CC MEHED 4 / 21CC MEHED 4
1211214500:36:13Liina Kunnus
Tripassion Naised / Tripassion Naised
1221373300:36:15Bret Schär
Täppsportlase naiskond / Täppsportlase naiskond
12375300:36:16Andres Reimand
Prorunner Kiired ja Teravad / Prorunner Kiired ja Teravad
1241473200:36:16Marit Hiiemaa
Täppsportlase naiskond / Täppsportlase naiskond
12534200:36:18Sten-Martin Kreisberg
21CC TRI-2 MEHED / 21CC TRI-2 MEHED
12651400:36:19Märt Prosin
Luik Triplets Team 2 / Luik Triplets Team 2
12728100:36:19Toomas Lelov
21CC MEHED 2 / 21CC MEHED 2
128101300:36:20Karel Kõiv
Southwestern / Southwestern
1291567100:36:20Maria Veskla
Sparta naised I / Sparta naised I
13055500:36:26Peeter Schmidt
Luik Triplets Team 6 / Luik Triplets Team 6
13163100:36:28Arlyn Mitt
Nagu Naksti / Nagu Naksti
13272400:36:32Mallor Malmre
CEP / CEP
1331100:36:34Taavi Kasela
TreeningPluss I / TreeningPluss I
1341653100:36:36Margret Zimmermann
Luik Triplets Team 4 / Luik Triplets Team 4
1351744200:36:39Alexandra Schipai
21CC NEIUD / 21CC NEIUD
1361895100:36:42Merlyn Valma-Ulm
Milrem Robotics / Milrem Robotics
13756500:36:43Toomas Puust
Luik Triplets Team 7 / Luik Triplets Team 7
13883100:36:44Priit Kallas
FB Jooksmne Kiired ja vihased"" / FB Jooksmne Kiired ja vihased""
1391967400:36:46Triin Gede
Sparta naised I / Sparta naised I
1402091400:36:47Kadri Veske
TREENINGPARTNER SEGA / TREENINGPARTNER SEGA
14152500:36:52Kristo Ambus
Luik Triplets Team 3 / Luik Triplets Team 3
14230400:36:53Mait Miller
21CC MEHED 4 / 21CC MEHED 4
143103300:36:53Andrei King
Supersport mix / Supersport mix
144101500:36:54Madis Raud
Southwestern / Southwestern
14536400:36:55Rasmus Välling
21CC TRI-3 MEHED / 21CC TRI-3 MEHED
1469200:37:01Sergo Treufeld
Jooks Terviseks / Jooks Terviseks
1472173400:37:05Kaia Lepik
Täppsportlase naiskond / Täppsportlase naiskond
14865400:37:06Rando Marten Evendi
CFC Spordiklubi 1 / CFC Spordiklubi 1
1492280100:37:11Eva Sepping
UP43 Sega 1 / UP43 Sega 1
15028500:37:14Emil Laugal
21CC MEHED 2 / 21CC MEHED 2
15136300:37:21Tiit Hallas
21CC TRI-3 MEHED / 21CC TRI-3 MEHED
15264200:37:25Alar Madilainen
Madika Võimla Ironman Team / Madika Võimla Ironman Team
15347100:37:31Mikk-Mihkel Engel
21CC NOORED 2 / 21CC NOORED 2
15465500:37:33Kert Martma
CFC Spordiklubi 1 / CFC Spordiklubi 1
1552388300:37:35Chrisse Soome
Treeningpartneri tüdrukud / Treeningpartneri tüdrukud
15617300:37:35Andreas Papp
Tripassion Mehed / Tripassion Mehed
1572458100:37:36Susan Pihelgas
Toidu- ja Fermentatsioonitehnoloogia Arenduskeskus / Toidu- ja Fermentatsioonitehnoloogia Arenduskeskus
1585100:37:37Triin Rast
UKU / UKU
1592588100:37:44Kristiina Nurk
Treeningpartneri tüdrukud / Treeningpartneri tüdrukud
160100500:37:46Kaspars Podinš
MMRO TEAM / MMRO TEAM
16146400:37:47Markus Abel
21CC NOORED 1 / 21CC NOORED 1
16254300:37:51Marek Naarits
Luik Triplets Team 5 / Luik Triplets Team 5
16352400:37:54Jaanis Nurme
Luik Triplets Team 3 / Luik Triplets Team 3
16476100:37:54Lauri Valdmaa
Prorunner Kiired ja Säravad / Prorunner Kiired ja Säravad
16563200:37:55Petri Hütt
Nagu Naksti / Nagu Naksti
1662672100:37:56Maie Kuusik
CEP / CEP
16746500:37:57Toomas Paejärv
21CC NOORED 1 / 21CC NOORED 1
16878300:37:58Mark Rubanovich
UP43 S-tron / UP43 S-tron
1692775400:38:01Anneli Villemson
Prorunner Kiired ja Teravad / Prorunner Kiired ja Teravad
17054500:38:01Tarvi Laar
Luik Triplets Team 5 / Luik Triplets Team 5
1712819400:38:04Renate Reigam
Tripassion Monsa Tiim / Tripassion Monsa Tiim
17268100:38:06Andres Kaar
21CC TRI-6 / 21CC TRI-6
17348200:38:08Toivo Raba
Team Raba / Team Raba
17468500:38:09Andro Mikkor
21CC TRI-6 / 21CC TRI-6
1752967500:38:13Merilin Varsamaa
Sparta naised I / Sparta naised I
17641200:38:17Indrek Hääl
21CC TRI-5 MEHED / 21CC TRI-5 MEHED
17741300:38:17Riho Taba
21CC TRI-5 MEHED / 21CC TRI-5 MEHED
17877100:38:17Egert Gahler
Prorunner Kiired ja Rebelid / Prorunner Kiired ja Rebelid
1791500:38:19Joel Jaago
TreeningPluss I / TreeningPluss I
18083500:38:20Jegor Sevastjanov
FB Jooksmne Kiired ja vihased"" / FB Jooksmne Kiired ja vihased""
181100300:38:22Marko Greenbaum
MMRO TEAM / MMRO TEAM
182103100:38:22Gleb King
Supersport mix / Supersport mix
18324400:38:24Jaanus Koval
Tripassion Mehed 2 / Tripassion Mehed 2
184104400:38:27Vladislav Virshich
Supersport hundid / Supersport hundid
18553400:38:27Artur Jesse
Luik Triplets Team 4 / Luik Triplets Team 4
1863070500:38:29Kristi Krull
#lääneharjuteam / #lääneharjuteam
18717500:38:31Harles Tammeleht
Tripassion Mehed / Tripassion Mehed
18895500:38:34Oliver Mets
Milrem Robotics / Milrem Robotics
18958400:38:35Rain Kuldjärv
Toidu- ja Fermentatsioonitehnoloogia Arenduskeskus / Toidu- ja Fermentatsioonitehnoloogia Arenduskeskus
19024300:38:37Margus Tammemäe
Tripassion Mehed 2 / Tripassion Mehed 2
19165100:38:38Joonas Vilu
CFC Spordiklubi 1 / CFC Spordiklubi 1
19241400:38:39Tanel Kroonberg
21CC TRI-5 MEHED / 21CC TRI-5 MEHED
19392300:38:39Kaur Kuuskmäe
Maru Ehitus / Maru Ehitus
19482100:38:44Karl Johan Kastein
Hiiumaa / Hiiumaa
19587500:38:44Silver Palu
Peetri Lasteaed-Põhikool / Peetri Lasteaed-Põhikool
1963148500:38:47Maria Raba
Team Raba / Team Raba
1973252100:38:48Karola Viinapuu
Luik Triplets Team 3 / Luik Triplets Team 3
1983335100:38:52Relika Mell
21CC TRI-2 NAISED / 21CC TRI-2 NAISED
19911200:38:54Argo Kerner
velo clubbers - jooksumehed / velo clubbers - jooksumehed
20063400:38:57Georg Andres Veskioja
Nagu Naksti / Nagu Naksti
2013480200:39:00Nele Laev
UP43 Sega 1 / UP43 Sega 1
20217100:39:02Matt Rammo
Tripassion Mehed / Tripassion Mehed
203104500:39:04Rein Vaimel
Supersport hundid / Supersport hundid
20478500:39:04Mihail Smirnov
UP43 S-tron / UP43 S-tron
20582300:39:05Vaiko Kivi
Hiiumaa / Hiiumaa
20622200:39:07Kethmar Salumets
Tripassion Priidu Special / Tripassion Priidu Special
2073518200:39:08Kristel Lusikas
Tripassion KirgedeTorm / Tripassion KirgedeTorm
20863500:39:09Eerik Vija
Nagu Naksti / Nagu Naksti
2093675200:39:10Janika Jürgenson
Prorunner Kiired ja Teravad / Prorunner Kiired ja Teravad
2103767200:39:13Marge Kikas
Sparta naised I / Sparta naised I
21187200:39:14Martin Nelis
Peetri Lasteaed-Põhikool / Peetri Lasteaed-Põhikool
2123888500:39:14Viivi-Anne Soots
Treeningpartneri tüdrukud / Treeningpartneri tüdrukud
21382200:39:15Anti Kingsepp
Hiiumaa / Hiiumaa
2143991200:39:17Karmela Kõiv
TREENINGPARTNER SEGA / TREENINGPARTNER SEGA
21558500:39:18Jaagup Lember
Toidu- ja Fermentatsioonitehnoloogia Arenduskeskus / Toidu- ja Fermentatsioonitehnoloogia Arenduskeskus
21662100:39:20Martin Kiil
O3 / O3
21729100:39:23Jüri-Mikk Udam
21CC MEHED 3 / 21CC MEHED 3
2184051200:39:25Merle Sagur
Luik Triplets Team 2 / Luik Triplets Team 2
21918500:39:27Siim Salum
Tripassion KirgedeTorm / Tripassion KirgedeTorm
22083200:39:29Meelis Kadak
FB Jooksmne Kiired ja vihased"" / FB Jooksmne Kiired ja vihased""
22192200:39:31Rauno Lõhmus
Maru Ehitus / Maru Ehitus
22216400:39:34Ott Põldmäe
GoNuts / GoNuts
22355300:39:34Arto Lepik
Luik Triplets Team 6 / Luik Triplets Team 6
2244181400:39:37Endrik Jaaniste
SA Liikumisharrastuse kompetentsikeskus / SA Liikumisharrastuse kompetentsikeskus
22553300:39:38Jaan Kaljuste
Luik Triplets Team 4 / Luik Triplets Team 4
22624100:39:41Egert Purre
Tripassion Mehed 2 / Tripassion Mehed 2
22729200:39:42Raul Andresson
21CC MEHED 3 / 21CC MEHED 3
2284214200:39:45Liisa Rohila
Tripassion Naised / Tripassion Naised
22993100:39:46Madis Tuuling
Maru Karud / Maru Karud
2304316100:39:47Marjaana Raudmäe
GoNuts / GoNuts
2314478100:39:49Jelena Kirillova
UP43 S-tron / UP43 S-tron
2324535300:39:53Gerli Linkgreim
21CC TRI-2 NAISED / 21CC TRI-2 NAISED
23386300:39:57Vladimir Demjantsuk
FIVE GUYS / FIVE GUYS
23430200:39:58Andreas Lunden
21CC MEHED 4 / 21CC MEHED 4
235104200:39:58Nikolai Bogdanov
Supersport hundid / Supersport hundid
23629500:40:00Alo Süvari
21CC MEHED 3 / 21CC MEHED 3
23754400:40:00Andrus Kivari
Luik Triplets Team 5 / Luik Triplets Team 5
23878400:40:12Jevgeni Solodjankin
UP43 S-tron / UP43 S-tron
2394656200:40:12Sille Kaljurand
Luik Triplets Team 7 / Luik Triplets Team 7
2404726300:40:12Erje Okas
Tripassion KV Transport / Tripassion KV Transport
24116200:40:13Harry Veskemaa
GoNuts / GoNuts
2424814300:40:16Marja Stina Saliste
Tripassion Naised / Tripassion Naised
24377500:40:17Viljar Laanes
Prorunner Kiired ja Rebelid / Prorunner Kiired ja Rebelid
24464500:40:18Mehis Täpp
Madika Võimla Ironman Team / Madika Võimla Ironman Team
24549103200:40:19Olga Kletsun
Supersport mix / Supersport mix
24699100:40:19Kert Pallo
Tabasalu Triatloniklubi noored / Tabasalu Triatloniklubi noored
2475014100:40:23Relika Toome
Tripassion Naised / Tripassion Naised
24826400:40:23Joonas Hirv
Tripassion KV Transport / Tripassion KV Transport
24928300:40:24Marek Antoniak
21CC MEHED 2 / 21CC MEHED 2
25086400:40:24Konstantin Gordienko
FIVE GUYS / FIVE GUYS
25126100:40:25Vallo Kägu
Tripassion KV Transport / Tripassion KV Transport
2525183300:40:25Rita Alas-Järv
FB Jooksmne Kiired ja vihased"" / FB Jooksmne Kiired ja vihased""
25394300:40:26Andres Vaher
Norte / Norte
25468200:40:30Urmo Keskel
21CC TRI-6 / 21CC TRI-6
25564400:40:32Andri Leppik
Madika Võimla Ironman Team / Madika Võimla Ironman Team
25656400:40:35Janno Loomus
Luik Triplets Team 7 / Luik Triplets Team 7
25781300:40:36Miikael Merihein
SA Liikumisharrastuse kompetentsikeskus / SA Liikumisharrastuse kompetentsikeskus
25855400:40:42Raido Viinapuu
Luik Triplets Team 6 / Luik Triplets Team 6
25925500:40:43Mihkel Märtin
Tripassion Sega 3 / Tripassion Sega 3
260104100:40:46Sergei Sõtsugov
Supersport hundid / Supersport hundid
26149500:40:46Otto Jõeleht
HP-Sport team / HP-Sport team
26234400:40:48Joosep Lippus
21CC TRI-2 MEHED / 21CC TRI-2 MEHED
26336200:40:53Erik Plaan
21CC TRI-3 MEHED / 21CC TRI-3 MEHED
26468300:40:54Dmitri Podgornõi
21CC TRI-6 / 21CC TRI-6
2655237100:40:57Laura Salm
21CC TRI-3 NAISED / 21CC TRI-3 NAISED
266107400:40:58Ian Karell
TES Runners / TES Runners
26757400:40:58Kaarel Tasa
Luik Triplets Team 8 / Luik Triplets Team 8
26811300:40:58Peeter Kand
velo clubbers - jooksumehed / velo clubbers - jooksumehed
26995400:40:59Alo Jõks
Milrem Robotics / Milrem Robotics
27042100:41:00Sven Talts
21CC TRI-5 SEGA / 21CC TRI-5 SEGA
27110100:41:00Martin Lõbu
Tallinna Kiirabi / Tallinna Kiirabi
27294500:41:01Morten Kaasik
Norte / Norte
27366300:41:02Frank Maripuu
CFC Spordiklubi 2 / CFC Spordiklubi 2
2745349200:41:03Juula Orav
HP-Sport team / HP-Sport team
2755442200:41:03Merlin Laur
21CC TRI-5 SEGA / 21CC TRI-5 SEGA
27670200:41:06Raigo Veisberg
#lääneharjuteam / #lääneharjuteam
2773100:41:06Marek Ivanov
TreeningPluss II / TreeningPluss II
2785535200:41:07Auli Marta Humal
21CC TRI-2 NAISED / 21CC TRI-2 NAISED
27966200:41:07Sebastian Suppi
CFC Spordiklubi 2 / CFC Spordiklubi 2
28046200:41:09Villem Kalmu
21CC NOORED 1 / 21CC NOORED 1
28157300:41:12Jüri Tuvik
Luik Triplets Team 8 / Luik Triplets Team 8
28286500:41:14Denis Sivovol
FIVE GUYS / FIVE GUYS
2835644300:41:15Elisabet Kuusalu
21CC NEIUD / 21CC NEIUD
28485400:41:15Allan Rist
Boku / Boku
28533400:41:16Argo Priivits
21CC TRI-2 / 21CC TRI-2
28686100:41:24Aleksei Nikolajenko
FIVE GUYS / FIVE GUYS
28748100:41:28Ahti Raba
Team Raba / Team Raba
28847300:41:29Joonas Haav
21CC NOORED 2 / 21CC NOORED 2
28996300:41:30Andrei Lambinen
Lidli kiired jalad / Lidli kiired jalad
29047400:41:36Erik Leetmaa
21CC NOORED 2 / 21CC NOORED 2
2915770300:41:37Dane Must
#lääneharjuteam / #lääneharjuteam
29233200:41:39Henri Kaarma
21CC TRI-2 / 21CC TRI-2
29392100:41:41Heiti Zukovits
Maru Ehitus / Maru Ehitus
29494100:41:41Margus Klementsov
Norte / Norte
2957400:41:41Kristjan Peterson
Rajaröövlid / Rajaröövlid
29697300:41:43Taivo Haggi
Metek OÜ / Metek OÜ
2978200:41:44Aivar Aasma
TreeningPluss III / TreeningPluss III
29834300:41:51Jaanus Põder
21CC TRI-2 MEHED / 21CC TRI-2 MEHED
2995839200:41:53Marika Soosaar
BändiProov II / BändiProov II
3005952200:41:58Ingrit Ernits
Luik Triplets Team 3 / Luik Triplets Team 3
30171400:41:59Jevgeni Astafjev
Koidu Suusaklubi / Koidu Suusaklubi
30292500:42:01Margo Dengo
Maru Ehitus / Maru Ehitus
30387100:42:04Kristo Sepp
Peetri Lasteaed-Põhikool / Peetri Lasteaed-Põhikool
3046042300:42:08Liisa Pedassaar
21CC TRI-5 SEGA / 21CC TRI-5 SEGA
30582500:42:12Oskar Liiber
Hiiumaa / Hiiumaa
3066156100:42:13Jaanika Sulev
Luik Triplets Team 7 / Luik Triplets Team 7
3076257200:42:14Helen Leuska
Luik Triplets Team 8 / Luik Triplets Team 8
3086354100:42:14Kersti Naarits
Luik Triplets Team 5 / Luik Triplets Team 5
30982400:42:17Jürgen Post
Hiiumaa / Hiiumaa
31095200:42:19Sander Randaru
Milrem Robotics / Milrem Robotics
3116423100:42:21Maarja Sau
Tripassion Naised 2 / Tripassion Naised 2
3126544500:42:22Maria Liis Alt
21CC NEIUD / 21CC NEIUD
3136676200:42:23Piret Sinimets
Prorunner Kiired ja Säravad / Prorunner Kiired ja Säravad
31438500:42:23Mairo Kaseväli
21CC TRI-4 MEHED / 21CC TRI-4 MEHED
3156762200:42:24Beatrice Püvi
O3 / O3
31665300:42:26Carl Peeter Dooner
CFC Spordiklubi 1 / CFC Spordiklubi 1
31715100:42:29Ago Holm
BändiProov / BändiProov
31838300:42:32Mikk Granström
21CC TRI-4 MEHED / 21CC TRI-4 MEHED
31998500:42:38Danel Hein
Tabasalu Triatloniklubi täiskasvanud / Tabasalu Triatloniklubi täiskasvanud
3206821100:42:41Margot Roodi
Tripassion Sega 2 / Tripassion Sega 2
32171300:42:45Tiit Tõnismäe
Koidu Suusaklubi / Koidu Suusaklubi
322698500:42:45Sandra Jürgenson
TreeningPluss III / TreeningPluss III
3237088400:42:46Linda Sassian
Treeningpartneri tüdrukud / Treeningpartneri tüdrukud
32466400:42:47Karel Gustav Rei
CFC Spordiklubi 2 / CFC Spordiklubi 2
32572300:42:49Tarvo Maran
CEP / CEP
326104300:42:50Julian Zainulin
Supersport hundid / Supersport hundid
3277154200:42:53Katrin Adamberg
Luik Triplets Team 5 / Luik Triplets Team 5
32822500:42:58Tõnis Alvet
Tripassion Priidu Special / Tripassion Priidu Special
3297200:43:03Kenneth Vallik
Rajaröövlid / Rajaröövlid
33029400:43:05Jaan Sibul
21CC MEHED 3 / 21CC MEHED 3
3317256300:43:07Rutt Tamm
Luik Triplets Team 7 / Luik Triplets Team 7
3327331400:43:09Eeva Avik
21CC NAISED 1 / 21CC NAISED 1
33396400:43:14Rauno Leesment
Lidli kiired jalad / Lidli kiired jalad
3347431500:43:19Külliki Taylor
21CC NAISED 1 / 21CC NAISED 1
3357535400:43:21Elina Kristin Käen
21CC TRI-2 NAISED / 21CC TRI-2 NAISED
3367657100:43:22Mare Mändla
Luik Triplets Team 8 / Luik Triplets Team 8
33785500:43:22Karl-Martin Uiga
Boku / Boku
3387732500:43:22Kadri Koit
21CC NAISED 2 / 21CC NAISED 2
33978105200:43:23Anna Davydik
Supersport rebased / Supersport rebased
3407953200:43:27Marta Kotkas
Luik Triplets Team 4 / Luik Triplets Team 4
3418058200:43:28Terje Tilk
Toidu- ja Fermentatsioonitehnoloogia Arenduskeskus / Toidu- ja Fermentatsioonitehnoloogia Arenduskeskus
3428123200:43:28Liis Siimar
Tripassion Naised 2 / Tripassion Naised 2
34324500:43:29Ken Rakki
Tripassion Mehed 2 / Tripassion Mehed 2
34436500:43:30Mart Lainas
21CC TRI-3 MEHED / 21CC TRI-3 MEHED
34578200:43:32Dmitry Demidov
UP43 S-tron / UP43 S-tron
3468272500:43:33Mari Sauga
CEP / CEP
3478364100:43:36Kairit Arpo
Madika Võimla Ironman Team / Madika Võimla Ironman Team
34839500:43:37Siim Lannes
BändiProov II / BändiProov II
3498476400:43:38Helyna Kuntson
Prorunner Kiired ja Säravad / Prorunner Kiired ja Säravad
35021200:43:38Raivo Olgo
Tripassion Sega 2 / Tripassion Sega 2
35122300:43:43Mait Kuusalu
Tripassion Priidu Special / Tripassion Priidu Special
3528540100:43:45Paula-Brit Siimar
21CC TRI-4 NAISED / 21CC TRI-4 NAISED
3538615200:43:47Heret Priimägi
BändiProov / BändiProov
35447200:43:47Robin Nikolajev
21CC NOORED 2 / 21CC NOORED 2
35510400:43:49Taavet Reimers
Tallinna Kiirabi / Tallinna Kiirabi
356106300:43:57Aivar Koppas
Tervisekassa / Tervisekassa
35741100:43:59Tarmo Nork
21CC TRI-5 MEHED / 21CC TRI-5 MEHED
358875300:44:00Egle Jürgens
UKU / UKU
3598869500:44:01Agne Kivisaar
Tervise Arengu Instituut / Tervise Arengu Instituut
36084100:44:01Mattias Saks
FB Jooksmine Elame veel"" / FB Jooksmine Elame veel""
3615500:44:02Jaanus Lang
UKU / UKU
3625200:44:02Rain Allikvee
UKU / UKU
363893200:44:03Karmen Urgard
TreeningPluss II / TreeningPluss II
36433500:44:05Taavi Porkveli
21CC TRI-2 / 21CC TRI-2
36597500:44:06Sven Valdmann
Metek OÜ / Metek OÜ
3669037400:44:07Regina Getter Maajärv
21CC TRI-3 NAISED / 21CC TRI-3 NAISED
36766500:44:08Glen Gregory Kõiv
CFC Spordiklubi 2 / CFC Spordiklubi 2
36821500:44:13Indrek Matson
Tripassion Sega 2 / Tripassion Sega 2
36991106400:44:14Kärt Orm
Tervisekassa / Tervisekassa
3709225200:44:16Kätlin Tiigi
Tripassion Sega 3 / Tripassion Sega 3
3719337200:44:18Tii Oof
21CC TRI-3 NAISED / 21CC TRI-3 NAISED
3729418300:44:19Kristi Toommägi
Tripassion KirgedeTorm / Tripassion KirgedeTorm
37386200:44:20Maxim Sivovol
FIVE GUYS / FIVE GUYS
37442500:44:21Maano Päeren
21CC TRI-5 SEGA / 21CC TRI-5 SEGA
375951200:44:22Liina Kasela
TreeningPluss I / TreeningPluss I
3769688200:44:25Kaivi Kukk
Treeningpartneri tüdrukud / Treeningpartneri tüdrukud
377973400:44:25Kairi Hunt
TreeningPluss II / TreeningPluss II
37842400:44:28Rasmus Rask
21CC TRI-5 SEGA / 21CC TRI-5 SEGA
37922400:44:31Indrek Raave
Tripassion Priidu Special / Tripassion Priidu Special
38033100:44:36Kevin Ivanov
21CC TRI-2 / 21CC TRI-2
38139400:44:41Mihkel Meerits
BändiProov II / BändiProov II
3829823300:44:46Elina Pähklimägi
Tripassion Naised 2 / Tripassion Naised 2
38326200:44:47Rando Luhaorg
Tripassion KV Transport / Tripassion KV Transport
38493300:44:48Andres Jakobi
Maru Karud / Maru Karud
3859987400:44:50Siim Palu
Peetri Lasteaed-Põhikool / Peetri Lasteaed-Põhikool
38610021300:44:53Helena Veidemann
Tripassion Sega 2 / Tripassion Sega 2
38770100:44:56Raine Hirve
#lääneharjuteam / #lääneharjuteam
38810144400:44:57Elis Leetmaa
21CC NEIUD / 21CC NEIUD
38938400:45:00Silver Verrev
21CC TRI-4 MEHED / 21CC TRI-4 MEHED
39010232100:45:03Maarja Jõgi
21CC NAISED 2 / 21CC NAISED 2
39130100:45:04Talis Tobreluts
21CC MEHED 4 / 21CC MEHED 4
39210316300:45:11Kätlyn Kreegi
GoNuts / GoNuts
393104105100:45:16Katerina Laskovich
Supersport rebased / Supersport rebased
3941058400:45:17Karin Nappus
TreeningPluss III / TreeningPluss III
395100200:45:19Jüri Pettri
MMRO TEAM / MMRO TEAM
39610637500:45:20Kristi Hallas
21CC TRI-3 NAISED / 21CC TRI-3 NAISED
3971076100:45:20Olga Lozinski
Multisport Estonia - Girls / Multisport Estonia - Girls
39810814400:45:22Piret Talviste
Tripassion Naised / Tripassion Naised
39910985300:45:28Dagmar Vlassov
Boku / Boku
40025300:45:32Tanel Terase
Tripassion Sega 3 / Tripassion Sega 3
40111031200:45:32Ursel Velve
21CC NAISED 1 / 21CC NAISED 1
40270400:45:35Kenneth-Martin Kreitsmann
#lääneharjuteam / #lääneharjuteam
40311177400:45:39Leele Lattikas
Prorunner Kiired ja Rebelid / Prorunner Kiired ja Rebelid
40457500:45:39Erkki Leek
Luik Triplets Team 8 / Luik Triplets Team 8
40511255200:45:43Ragne Leesnurm
Luik Triplets Team 6 / Luik Triplets Team 6
40619200:45:44Madis Müller
Tripassion Monsa Tiim / Tripassion Monsa Tiim
40711332400:45:45Airika Evestus
21CC NAISED 2 / 21CC NAISED 2
40846300:45:45Mihhail Pogornõi
21CC NOORED 1 / 21CC NOORED 1
409114105500:45:46Nana Badalyn
Supersport rebased / Supersport rebased
41062400:45:47Joel Hirs
O3 / O3
41139300:45:49Leho Kesk
BändiProov II / BändiProov II
41296500:45:56Ivan Roos
Lidli kiired jalad / Lidli kiired jalad
41311594200:45:56Rutt Vaikmäe
Norte / Norte
41436100:45:57Raimo Seero
21CC TRI-3 MEHED / 21CC TRI-3 MEHED
4158300:45:59Kristian Pints
TreeningPluss III / TreeningPluss III
41629300:46:07Aho Augasmägi
21CC MEHED 3 / 21CC MEHED 3
41711623500:46:08Tähe-Kai Tillo
Tripassion Naised 2 / Tripassion Naised 2
41868400:46:11Ulvar Liiva
21CC TRI-6 / 21CC TRI-6
419100100:46:13Roman Teemant
MMRO TEAM / MMRO TEAM
420117106500:46:13Heiki Niglas
Tervisekassa / Tervisekassa
42111885100:46:23Eveline Vente
Boku / Boku
42234500:46:28Sergei Vorozhun
21CC TRI-2 MEHED / 21CC TRI-2 MEHED
42311925100:46:31Reelika Lõhmus
Tripassion Sega 3 / Tripassion Sega 3
42463300:46:31Niels Kaspers
Nagu Naksti / Nagu Naksti
42569200:46:35Valdo Jahilo
Tervise Arengu Instituut / Tervise Arengu Instituut
42612031300:46:35Jane Oidekivi
21CC NAISED 1 / 21CC NAISED 1
4271216200:46:36Natalia Dankevitš
Multisport Estonia - Girls / Multisport Estonia - Girls
42813400:46:37Jaanus Saat
#teamlääneharju / #teamlääneharju
42921400:46:43Heiki Tulk
Tripassion Sega 2 / Tripassion Sega 2
43034100:46:44Aivar Rosenberg
21CC TRI-2 MEHED / 21CC TRI-2 MEHED
4311226500:46:47Julia Loginova
Multisport Estonia - Girls / Multisport Estonia - Girls
43212384500:46:59Mari Mets
FB Jooksmine Elame veel"" / FB Jooksmine Elame veel""
4337500:47:04Peedu Tammistu
Rajaröövlid / Rajaröövlid
4348100:47:05Anti Peever
TreeningPluss III / TreeningPluss III
4351247100:47:09Sandra Vallik
Rajaröövlid / Rajaröövlid
436125107100:47:12Liia Reinväli
TES Runners / TES Runners
43712632200:47:15Merle Kale
21CC NAISED 2 / 21CC NAISED 2
43812735500:47:16Riin Salmu
21CC TRI-2 NAISED / 21CC TRI-2 NAISED
43912819300:47:19Natalja Kravtsova
Tripassion Monsa Tiim / Tripassion Monsa Tiim
44012955100:47:27Karin Pohla
Luik Triplets Team 6 / Luik Triplets Team 6
44113015300:47:36Tiina Raja
BändiProov / BändiProov
44292400:47:46Kristo Õunap
Maru Ehitus / Maru Ehitus
44313181500:47:46Renna Nelis
SA Liikumisharrastuse kompetentsikeskus / SA Liikumisharrastuse kompetentsikeskus
44415500:47:54Andre Evestus
BändiProov / BändiProov
44547500:47:59Sten-Erik Päeren
21CC NOORED 2 / 21CC NOORED 2
44613210300:48:00Pirgit Rõuk
Tallinna Kiirabi / Tallinna Kiirabi
4471331300:48:01Mari-Liis Pado
TreeningPluss I / TreeningPluss I
4485400:48:05Marten Tamme
UKU / UKU
44913477200:48:17Ingrid Kruusmann
Prorunner Kiired ja Rebelid / Prorunner Kiired ja Rebelid
45013562300:48:20Maris Lillep
O3 / O3
45113697200:48:21Kristel Rebane
Metek OÜ / Metek OÜ
45213719500:48:26Leela Leer
Tripassion Monsa Tiim / Tripassion Monsa Tiim
45313896200:48:26Karin Sahar-Lambinen
Lidli kiired jalad / Lidli kiired jalad
45413920500:48:32Pille Muni
Tripassion Sega 1 / Tripassion Sega 1
4553300:48:32Raimo Urgard
TreeningPluss II / TreeningPluss II
45614025400:48:34Regina Märtin
Tripassion Sega 3 / Tripassion Sega 3
45714120400:48:36Gisele Rang
Tripassion Sega 1 / Tripassion Sega 1
458142106200:48:37Tiina Toming
Tervisekassa / Tervisekassa
45914323400:48:42Aet Tamm
Tripassion Naised 2 / Tripassion Naised 2
46014410200:48:43Mari-Ann Voogla
Tallinna Kiirabi / Tallinna Kiirabi
46114558300:48:57Eeva-Gerda Kobrin
Toidu- ja Fermentatsioonitehnoloogia Arenduskeskus / Toidu- ja Fermentatsioonitehnoloogia Arenduskeskus
46214684200:48:57Signe Haug
FB Jooksmine Elame veel"" / FB Jooksmine Elame veel""
46314720200:49:02Anneli Meresmäe
Tripassion Sega 1 / Tripassion Sega 1
46411500:49:05Raul Kotov
velo clubbers - jooksumehed / velo clubbers - jooksumehed
4651400:49:08Peeter Ingerma
TreeningPluss I / TreeningPluss I
46614818400:49:20Birgit Roht
Tripassion KirgedeTorm / Tripassion KirgedeTorm
46733300:49:22Martti Salm
21CC TRI-2 / 21CC TRI-2
46838100:49:26Ardo Pank
21CC TRI-4 MEHED / 21CC TRI-4 MEHED
46914940300:49:29Teele Soopalu
21CC TRI-4 NAISED / 21CC TRI-4 NAISED
47015084300:49:41Kristiina Ranne
FB Jooksmine Elame veel"" / FB Jooksmine Elame veel""
47169300:49:42Aleksei Põlajev
Tervise Arengu Instituut / Tervise Arengu Instituut
47215184400:49:47Riina Salumäe
FB Jooksmine Elame veel"" / FB Jooksmine Elame veel""
47315249400:49:59Heleri Pajuste
HP-Sport team / HP-Sport team
47415340400:50:03Lizette Tarlap
21CC TRI-4 NAISED / 21CC TRI-4 NAISED
47530500:50:06Urmas Volens
21CC MEHED 4 / 21CC MEHED 4
47615469100:50:11Kairiin Nuudi
Tervise Arengu Instituut / Tervise Arengu Instituut
47793400:50:13Rigo Rebane
Maru Karud / Maru Karud
47815513300:50:22Külli Tammur
#teamlääneharju / #teamlääneharju
47915637300:50:26Karin Lehtme
21CC TRI-3 NAISED / 21CC TRI-3 NAISED
48015719100:50:48Moonika Küttim
Tripassion Monsa Tiim / Tripassion Monsa Tiim
481158105300:51:04Olga Hobotova
Supersport rebased / Supersport rebased
48294400:51:06Taavi Varb
Norte / Norte
48315949300:51:10Helis Pajuste
HP-Sport team / HP-Sport team
48416040500:51:18Elina Kaseväli
21CC TRI-4 NAISED / 21CC TRI-4 NAISED
48516140200:51:36Kadri Sipria
21CC TRI-4 NAISED / 21CC TRI-4 NAISED
48672200:51:46Leho Rennit
CEP / CEP
48716216500:51:49Maaria Põldmäe
GoNuts / GoNuts
4881636300:52:10Ljubov Lätt
Multisport Estonia - Girls / Multisport Estonia - Girls
48948300:52:11Ahto Raba
Team Raba / Team Raba
490107300:52:13Kenty Dubois
TES Runners / TES Runners
49116495300:52:38Kristi Soe
Milrem Robotics / Milrem Robotics
492165107200:52:52Liis Teras
TES Runners / TES Runners
49316669400:52:58Annika Veimer
Tervise Arengu Instituut / Tervise Arengu Instituut
49416713200:53:07Mari-Ly Häitson
#teamlääneharju / #teamlääneharju
49585200:53:10Thomas Ellert
Boku / Boku
49681100:53:26Reili Järvalt
SA Liikumisharrastuse kompetentsikeskus / SA Liikumisharrastuse kompetentsikeskus
49749100:53:34Heiki Pajuste
HP-Sport team / HP-Sport team
49848400:53:54Vahur Raba
Team Raba / Team Raba
499168105400:54:08Anastassia Tšimbur
Supersport rebased / Supersport rebased
500169107500:54:25Eszter Kovacs
TES Runners / TES Runners
50120300:54:39Joel Rand
Tripassion Sega 1 / Tripassion Sega 1
50217026500:54:47Perit Post
Tripassion KV Transport / Tripassion KV Transport
50315400:55:22Tanel Saue
BändiProov / BändiProov
50493500:55:39Silver Ader
Maru Karud / Maru Karud
50517197400:55:50Liis Ella
Metek OÜ / Metek OÜ
5061727300:55:56Laura Luks
Rajaröövlid / Rajaröövlid
507173100400:56:02Tiina Shein
MMRO TEAM / MMRO TEAM
50817462500:56:46Evelin Kunimägi
O3 / O3
50917596100:57:46Jessika Jasmine Luhamaa
Lidli kiired jalad / Lidli kiired jalad
5101766400:58:23Olga Uhabakin
Multisport Estonia - Girls / Multisport Estonia - Girls
51117781200:58:42Maiu Merihein
SA Liikumisharrastuse kompetentsikeskus / SA Liikumisharrastuse kompetentsikeskus
51217832301:02:47Helen Madalvee
21CC NAISED 2 / 21CC NAISED 2
DNF41Otto Riisenberg
Elisa Mehed / Elisa Mehed
DNF995Georg Hein
Tabasalu Triatloniklubi noored / Tabasalu Triatloniklubi noored
DNF741Rene Pajus
Rae Rattaklubi / Rae Rattaklubi
DNF742Karli Kannenberg
Rae Rattaklubi / Rae Rattaklubi
DNF743Ermet Vain
Rae Rattaklubi / Rae Rattaklubi
DNF25Piia Laks-Järve
Elisa Naised / Elisa Naised
DNF744Arvi Romandi
Rae Rattaklubi / Rae Rattaklubi
DNF24Eva-Liisa Edela
Elisa Naised / Elisa Naised
DNF993Alexandro Romantšuk
Tabasalu Triatloniklubi noored / Tabasalu Triatloniklubi noored
DNF23Maarika Rahumeel
Elisa Naised / Elisa Naised
DNF745Kristi Märtin
Rae Rattaklubi / Rae Rattaklubi
DNF45Heigo Mansberg
Elisa Mehed / Elisa Mehed
DNF22Sigrid Mehine
Elisa Naised / Elisa Naised
DNF21Jaanika Parts
Elisa Naised / Elisa Naised
DNF44Mihkel Järve
Elisa Mehed / Elisa Mehed
DNF994Laur Välja
Tabasalu Triatloniklubi noored / Tabasalu Triatloniklubi noored
DNF43Artur Praun
Elisa Mehed / Elisa Mehed
DNF42Veiko Koort
Elisa Mehed / Elisa Mehed
Ridu kokku: 530

...