Et En

Stardinimekirjad

Vali distants:
Stardinimekiri seisuga 01.02.2023 23:56.

20. Audi Vana-aasta jooks stardinimekiri

Nr. Nimi Sünniaasta Sugu VKL Elukoht Võistkond/Organisatsioon
1 Marko Aalik 1975 mees M Eesti, Harju maakond
Mikitamäe Aironmään Klubi
2 Merilin Algma 1984 naine N Eesti, Harju maakond
3 Helle Allik 1983 naine N Eesti, Harju maakond
4 Lisett Alt 2004 naine N Eesti, Saare maakond
SJK AAMERAAS
5 Ago Aluste 1985 mees M Eesti, Pärnu maakond
Suvepealinna liikur
6 Kristina Andronova 2001 naine N Eesti, Harju maakond
7 Anastasia Artemjeva 2012 naine N Eesti, Harju maakond
Tallinna Humanitaargümnaasium
8 Anna Artemjeva 2012 naine N Eesti, Harju maakond
Tallinna Humanitaargümnaasium
9 Ruslan Batrushtai 2005 mees M Leedu, Vilnius
10 Karl Eensaar 1989 mees M Eesti, Harju maakond
11 Kateryna Fomichova 1993 naine N Eesti, Harju maakond
Täppsportlased
12 Kristen Hapsal 1989 mees M Eesti, Harju maakond
13 Einar Hillep 1970 mees M Eesti, Harju maakond
Justiitsministeerium
14 Kristine Hindriks 1972 naine N Eesti, Harju maakond
treeningpartner
15 Risto Hunt 1984 mees M Eesti, Harju maakond
www.ristohunt.eu
16 Margit Huttunen 1971 naine N Eesti, Harju maakond
17 Oleg Ilchenko 1972 mees M Eesti, Harju maakond
18 Ahto Jakson 1971 mees M Eesti, Saare maakond
SK PRORUNNER
19 Kairit Kaasik-Valtonen 1969 naine N Eesti, Harju maakond
20 Rita Kadak 1982 naine N Eesti, Harju maakond
21 Kaarel-Paulus Kaeramaa 1996 mees M Eesti, Harju maakond
22 Urmas Kaljuvee 1971 mees M Eesti, Harju maakond
23 Rein Kalle 1975 mees M Eesti, Harju maakond
Tallinna Jäätmekeskus
24 Marianne Kalma 1989 naine N Eesti, Harju maakond
RunForEst
25 Valdeko Kanarbik 1967 mees M Eesti, Harju maakond
Treeningpartner
26 Janika Karus 1974 naine N Eesti, Harju maakond
27 Andrus Kattel 1972 mees M Eesti, Harju maakond
NOVE
28 Andrus Kikkas 1978 mees M Eesti, Harju maakond
Jooksugäng
Weckman
29 Avo Kirsipuu 1967 mees M Eesti, Harju maakond
Kirss
30 Margarita Kizilova 1990 naine N Eesti, Harju maakond
31 Raido Kivikangur 1989 mees M Eesti, Harju maakond
32 Nicole Maria Klais 1996 naine N Eesti, Harju maakond
UP Sport
33 Juri Klebanski 1992 mees M Eesti, Ida-Viru maakond
34 Kaarel Koitne 1989 mees M Eesti, Harju maakond
LSS
35 Jevgeni Kolessov 1987 mees M Eesti, Harju maakond
Breakwater Technology
36 Peeter Koržets 1959 mees M Eesti, Harju maakond
Maitim SK
Wolfgang OÜ.
37 Evelin Kose 1974 naine N Eesti, Harju maakond
UP Sport
38 Liisbeth Kose 1991 naine N Eesti, Pärnu maakond
LSS
39 Kirill Kovadlo 1982 mees M Eesti, Harju maakond
40 Ivo Kreutzvald 1980 mees M Eesti, Harju maakond
Prorunner
41 Gary Kevin Krõm 1991 mees M Eesti, Harju maakond
42 Kaivi Kukk 1979 naine N Eesti, Harju maakond
Treeningpartner
43 Laura Kuldkepp 1980 naine N Eesti, Harju maakond
RunForEst
44 Kristel Kuljus 1978 naine N Eesti, Rapla maakond
45 Maie Kuusik 1972 naine N Eesti, Harju maakond
Sparta / Lillepallid
46 Kaitis Kõllamets 1977 mees M Eesti, Harju maakond
47 Tõnu Kõva 1970 mees M Eesti, Harju maakond
RunForEst
48 Eva-Lotta Künnap 1993 naine N Eesti, Harju maakond
49 Jüri Laanmets 1956 mees M Eesti, Harju maakond
50 Siret Laasner 1987 naine N Eesti, Harju maakond
Interlex
51 Regina Labent 1975 naine N Eesti, Tartu maakond
52 Ken Laht 1988 mees M Soome, Uusimaa
Fimar Group OY
53 Indrek Laineveer 1978 mees M Eesti, Harju maakond
MKM jooksuklubi
54 Margus Lambing 1975 mees M Eesti, Harju maakond
55 Kalle Liebert 1969 mees M Eesti, Harju maakond
Kaitseliidu Sakala Malev
56 Mart Lintsi 1943 mees M Eesti, Tartu maakond
57 Priit Lopsik 1979 mees M Eesti, Harju maakond
Swedbank SK
58 Reet Luhaäär 1953 naine N Eesti, Harju maakond
59 Andrus Maiste 1964 mees M Eesti, Pärnu maakond
AM Hepac OÜ
60 Annika Mander 1985 naine N Eesti, Pärnu maakond
61 Jelena Mets 1965 naine N Eesti, Harju maakond
Telia SK
AS Connecto Eesti
62 Mark Mets 1998 mees M Eesti, Harju maakond
63 Olev Moorsoo 1973 mees M Eesti, Harju maakond
Etsnord AS
64 Martin Murre 1980 mees M Eesti, Harju maakond
Treeningpartner
65 Helina Mäekivi 1985 naine N Eesti, Harju maakond
66 Mihkel Mäemat 1986 mees M Eesti, Harju maakond
Tallinn Trail jooksugrupp
67 Merle Mäemets 1974 naine N Eesti, Harju maakond
68 Jannes Mäeots 1979 mees M Eesti, Harju maakond
SK Prorunner
69 Mark Naylor 1983 mees M Eesti, Harju maakond
70 Simona Nesterovich 2004 naine N Eesti, Harju maakond
Tallinna Pae Gümnaasium
71 Robin Nikolajev 2010 mees M Eesti, Harju maakond
21CC Triatloniklubi
72 Koit Nilson 1961 mees M Eesti, Harju maakond
73 Maria Nopponen 1988 naine N Eesti, Pärnu maakond
74 Ahti Nurme 1984 mees M Eesti, Harju maakond
75 Ants Nõmper 1977 mees M Eesti, Harju maakond
Treeningpartner
Ellex
76 Ants Erik Nõmper 2003 mees M Eesti, Harju maakond
Tallinna Reaalkool
77 Karl Hendrik Nõmper 2006 mees M Eesti, Harju maakond
Tallinna Reaalkool
78 Madis Ojaliiv 1977 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
RedBike
79 Vambo Oolberg 1971 mees M Eesti, Harju maakond
PPA
80 Margus Otsamägi 1999 mees M Eesti, Harju maakond
81 Ats Otsmann 2007 mees M Eesti, Harju maakond
82 Raigo Paas 1976 mees M Eesti, Harju maakond
SAQ SC
83 Priidik Parmi 1980 mees M Eesti, Tartu maakond
As Eviko
84 Margit Peebo 1971 naine N Eesti, Harju maakond
85 Jaanus Piilmann 1983 mees M Eesti, Viljandi maakond
86 Tarmo Pilving 1980 mees M Eesti, Harju maakond
Maaülikool
87 Marten Pitsner 2006 mees M Eesti, Harju maakond
88 Ahti Prits 1964 mees M Eesti, Harju maakond
89 Karmen Privoi 1974 naine N Eesti, Harju maakond
90 Lennart Pulk 1973 mees M Eesti, Pärnu maakond
91 Raido Puust 1978 mees M Eesti, Harju maakond
Sparta
92 Annika Põlendik 1988 naine N Eesti, Harju maakond
93 Rauno Raidloo 1982 mees M Eesti, Harju maakond
Eesti Gaas
94 Rasmus Kristian Rammul 2010 mees M Eesti, Harju maakond
95 Elise Rand 1989 naine N Eesti, Harju maakond
96 Uku Paul Ranne 2010 mees M Eesti, Harju maakond
97 Berit Raudva 1994 naine N Eesti, Rapla maakond
98 Jaanus Riiner 1978 mees M Eesti, Harju maakond
99 Jekaterina Rikkas 1974 naine N Eesti, Harju maakond
100 Tarmo Rikkinen 1972 mees M Eesti, Harju maakond
VAHANEN
101 Sven Rohlin 1966 mees M Eesti, Harju maakond
Tervisekassa
102 Aleksei Ronkel 1984 mees M Eesti, Harju maakond
103 Jaana Roopa 1985 naine N Eesti, Harju maakond
104 Annika Roosleht 1999 naine N Eesti, Harju maakond
Treeningpartner Sportland Jooksutiim
105 Marek Ross 1991 mees M Eesti, Harju maakond
Tallinna Linnatranspordi AS
106 Anneliis Räpo 1988 naine N Eesti, Harju maakond
107 Reimu Saaremaa 1992 mees M Eesti, Harju maakond
108 Triinu Suur 1984 naine N Eesti, Harju maakond
Sunny Business Services
109 Elion Sõber 1991 mees M Eesti, Harju maakond
110 Rein Sõõrd 1983 mees M Eesti, Pärnu maakond
Alfapower OÜ
111 Deniss Šalkauskas 1998 mees M Eesti, Ida-Viru maakond
TÜ ASK
Jõhvi spordikool
112 Marcella Tammes 1973 naine N Eesti, Harju maakond
113 Martin Tarkpea 1982 mees M Eesti, Pärnu maakond
Treeningtiim
Politsei- ja Piirivalveamet
114 Juhan Telling 1967 mees M Eesti, Lääne maakond
Jk Hermes
115 Aaro Tiiksaar 1978 mees M Eesti, Harju maakond
Tigude Jooksuklubi
BE GROUP
116 Signe Toom 1977 naine N Eesti, Harju maakond
117 Liliana Torn 1969 naine N Eesti, Harju maakond
Täppsportlased
118 Rein Traus 1948 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
Traus-RAK
119 Ruth Trääder 1979 naine N Eesti, Harju maakond
Viru Hambakliinik
120 Vladislav Tšigin 1990 mees M Eesti, Harju maakond
121 Janela Tähepõld-Tammert 1985 naine N Eesti, Harju maakond
122 Viktoria Helena Ubar 2006 naine N Eesti, Harju maakond
123 Mailis Udras 1979 naine N Eesti, Harju maakond
124 Merje Uueni 1978 naine N Eesti, Harju maakond
125 Jaak Vaiknemets 1979 mees M Eesti, Tartu maakond
126 Aleksei Veetlev 1985 mees M Eesti, Harju maakond
127 Veronika Verš 1977 naine N Eesti, Harju maakond
128 Alo Viirmaa 1978 mees M Eesti, Harju maakond
Sparta
129 Auri Viitak 1975 naine N Eesti, Harju maakond
Swedbank
130 Kaido Voogla 1978 mees M Eesti, Harju maakond
Kuldne Tervis jooksugrupp
131 Denis Voronin 1988 mees M Eesti, Harju maakond
132 Reigo Väli 1968 mees M Eesti, Harju maakond
Meriton Spordiklubi

...