Et En
Ava võistluse menüü
Üldinfo Sarja üldjuhend Registreerunud Stardinimekirjad Tulemused Kommentaarid

Registreerunud

Registreerunute nimekirja uuendatakse kord ööpäevas. Viimati uuendatud 23.06.2021 21:18.
Kokku: 100
M10: 20
N10: 2
M12: 9
N12: 4
M14: 13
N14: 7
M16: 8
N16: 1
MJ: 4
NJ: 3
ME: 7
MSen-1: 6
MSen-2: 8
MSen-3: 3
NE: 5
mees: 78
naine: 22
Kõik   |   M10   |   N10   |   M12   |   N12   |   M14   |   N14   |   M16   |   N16   |   MJ   |   NJ   |   ME   |   NE   |   MSport   |   MSen-1   |   MSen-2   |   MSen-3
Nimi Võistkond/Organisatsioon Distants
Gevert Aola
Pärnu Kalev Spordikool
M14
Trevor Aola
Pärnu Kalev Spordikool
M10
Rait Ärm
Equipe Cycliste Continental Groupama-FDJ
ME
Mareks Balodis
ZZK
ME
Gerd Lauri Eerme
Porter Racing
M16
Armas Elo
MSen-3
Indrek Epner
ProShop Team
MSen-2
Risto Erik
Sportlove
MSen-2
Evelina Ermane-Marcenko
ZZK
NJ
Andreas Grossmann
Nõmme Rattaklubi
M10
Henry Grünberg
Porter Racing
MJ
Ahti Hinnov
MSen-1
Valeri Hripunov
Nõmme Rattaklubi
M10
Ralf Hürden
CFC
M14
Adrian Irbe
NRK
M10
Carl Christer Irbe
NRK
M10
Kaspar Jakobsoo
Nõmme Rk
M14
Ander Janno
RR Siplased
M12
Brent Janno
RR Siplased
MJ
Uku Järv
CFC
M12
Kert Järva
Smart Sport Team
ME
Aaron Parker Järveoja
Raplamaa Rattaklubi KOMO
M14
Tauri Jürisaar
Haanja Rattaklubi
MJ
Tristan Jürisaar
Haanja Rattaklubi
M10
Mairit Kaarjärv
Spordiklubi Rakke
N14
Maris Kaarjärv
Spordiklubi Rakke
NE
Herlen Kajo
Kuusalu rattaklubi
M14
Kevin Kertsman
CFC
M10
Melani Kertsman
CFC
N12
Renat Kirsipuu
KJK
M10
Henrik Kivilo
Red Bike
MSen-1
Eliise Kivistu
SK Rakke
N16
Mariann Koik
Porter Racing
N14
Marten Konga
Porter Racing
M14
Erki Kukk
VO2 Specialized
ME
Karolina Kull
Spordiklubi Rakke
N14
Oskar Küüt
CFC
M16
Arseni Laidinen
Narva SK Energia
M16
Loore Lemloch
CFC
N14
Oskar Lemloch
CFC
M10
Linda Lensment
Kalevi Jalgrattakool
N12
Niklas Lond
CFC
M12
Markus Mäeuibo
Kalevi jalgrattakool
M16
Martin Mäggi
Sportlove
MSen-2
Martin Maide
Pärnu Kalev Spordikool
M10
Margus Malva
CC Rota Mobilis
MSen-2
Mattias Meltsov
Haanja RK
M10
Kertu Mitt
Pärnu Kalev Spordikool
N10
Virgo Mitt
Pärnu Kalev Spordikool
M16
Marten Mööl
Nõmme Rattaklubi
M16
Mari-Liis Mõttus
Haanja
NE
Marta Mõttus
Haanja Rattaklubi
N12
Matthias Mõttus
Haanja
M16
Tarmo Neemela
MSen-3
Rasmus Nõmm
Nõmme Rattakool
M14
Oliver-Markus Nõmmeots
Porter Racing
M10
Mihkel Nõmtak
Pärnu Kalev Spordikool
M10
Imre Ojavere
CC Rota Mobilis
MSen-1
Hugo Hendrik Orav
Porter Racing
M14
Dominic Ormus
Nõmme Rattaklubi
M10
Elvis Ormus
Nõmme RK
M12
Kristjan Õruste
Porter Racing
M10
Kristo Õruste
Porter Racing
M12
Raigo Paas
SAQ SC
MSen-2
Rodzers Petaks
ZZK
ME
Lauren Pohl
CFC
N14
Marko Pohl
MSen-1
Annabrit Prants
KJK
NJ
Sille Puhu
Hawaii Express
NE
Johann Mattias Puuorg
Porter Racing
MJ
Eleanor Rang
CFC
N10
Gisele Rang
CFC
N12
Maribel Rannala
N14
Albert Johannes Rebas
CFC
M14
Alar Reiska
Haanja RK
MSen-3
Egon Rembla
Sportlove
MSen-2
Janek Resev
MSen-2
Argo Rohtmets
Rattabaas
MSen-2
Ron Rooni
CFC
M14
Richard Ründva
KJK
M16
Dmitri Rusovits
MSen-1
Pärt Ruubel
Pärnu Kalev Spordikool
M10
Georg Salupuu
Kuusalu RK
M12
Merili Sirvel
Rakvere RK Siplased
NE
Erkki Stüf
Püssi Velotiim
MSen-1
Steven Sumberg
Porter Racing
M10
Sebastian Suppi
Nõmme Rattaklubi
M14
Simon Suppi
Nõmme Rattaklubi
M10
Partik Suurpere
M10
Robert Jonas Takel
CFC
M12
Egert Tammeleht
Porter Racing
M12
Riko Tammepuu
CFC
M14
Carolin Tammsoo
NJ
Peeter Tarvis
Raplamaa Rattaklubi Komo
ME
Andra Tikan
CFC
N14
Oliver Toovis
M12
Janelle Uibokand
Peloton
NE
Josten Vaidem
Fixus
ME
Hendrik Vainlo
CFC
M14
Maikel Magnus Välja
Aruküla sk
Aruküla põhikool
M10

...