Et En

Tulemused, Poolmaraton

Tulemused detailsemalt
KohtN. kohtNr.AegNimiVõiskond
11233700:51:25Karl Puri
22201900:52:26Karel Gustav Rei
CFC II
33201600:52:26Raul Opikov
JK Paralepa
44201300:52:28Rünno Raadla
Jalgrattaklubi Paralepa
55202900:52:29Egert Tammeleht
Porter Racing
66202100:52:35Aaron Parker Järveoja
KoMo
77210400:53:57Steven Sumberg
Porter Racing
88226300:54:04Martin Koppel
99212400:54:50Gregor Siimar
VKM-Sport Club
101201400:55:38Maria Jürisaar
HAANJA RATTAKLUBI
1110202700:55:39Ricky Mõttus
MTS Cycling Team I
1211247200:55:42Risto Mõttus
MTS Cycling Team I
1312201100:55:46Kaspar Jakobsoo
Nõmme Rattakool I
1413205900:56:00Sten Markus Ringi
Kalevi Jalgrattakool I
1514202400:56:01Indrek Turu
1615207300:56:57Robert Sebastian Heinsar
Otepää Rattaklubi
1716221400:57:00Roobert Teder
Haaslava MTB
1817215700:57:40Janek Pihtjõe
Viimsi Sport
1918213900:57:42Magnus Normak
Kalevi Jalgrattakool IV
2019247100:57:43Andres Kübar
MTÜ AOK Arendus
2120246700:58:06Kristjan Soidla
RR Siplased
2221225400:58:16Steven Künnapas
2322246800:58:44Priit Hynninen
2423220301:00:14Anti Oot
SK Velo
252206101:00:37Birgit Irbe
Nõmme Rattakool I
2624204201:00:48Richard Hynninen
Kalevi Jalgrattakool III
273225101:00:54Anette Teder
Haaslava MTB
284206401:01:15Triin Kimmel
SK Sindi Kalju
2925202201:01:44Tiit Karus
305203701:02:09Gisele Rang
CFC tüdrukud
3126233601:02:11Tarvo Puri
3227211701:02:24Raian Kimmel
SK Sindi Kalju
3328206001:02:25Elvis Ormus
Nõmme Rattakool 2
3429222801:02:25Karol Kersna
VKM-Sport Club
3530209601:02:27Simon Tiitson
Pärnu Kalev
3631216601:02:36Rasmus Kuum
CFC I
376203001:02:48Maive Tummeltau
RedBike Team naiskond II
3832245901:02:49Urmas Gerndorf
3933204101:03:00Mario Marcinkevicz
Sporttravel/MySnack meeskond
4034243501:03:02Kristen Vagel
4135218201:03:04Rait Helü
Barrelstar OÜ
4236243401:03:20Jaanus Vagel
4337218801:03:25Endel Susi
4438203301:04:09Jonathan Austa
4539209701:04:12Maikel Magnus Välja
Aruküla sk
4640210101:05:02Sten Martin Jürjenberg
477204501:05:44Kristi Evendi
SAQ SC
4841247301:05:47Tiit Joosti
4942215801:06:32Karl Martin Teder
Liivimaa Rattaklubi
5043246001:06:33Kaupo Kõrgesaar
Shore Link OÜ
5144221501:07:00Sander Teder
Haaslava MTB
5245203601:07:09Simo Soop
*Wihuri Team II - Firmasport
5346225201:07:31Mati Oras
5447218301:07:40Priit Eerme
558232901:07:41Beatrice Püvi
RedBike
5648203901:07:45Avo Kuslap
Paluküla Paik
579203501:07:52Katrin Tammeleht
5810206201:08:07Leili Särg
Hawaii Express naiskond
5911228901:08:29Maris Kirsi
MTS Cycling Team 2
6012203801:09:05Katrin Kirn
Kalevi Jalgrattakool - tüdrukud
6113210801:09:11Monika Veelma
6249242901:09:20Janno Ester
6314205001:09:26Merle Koppel
Velohunt Sparta naiskond
6415206301:09:46Lea Järveoja
6516219001:10:22Laura Tormet
6650207801:10:38Targo Pikkmets
6751247601:11:19Avo Lomp
Baltic Agro
6817204401:11:22Eliina Grünberg
6952207701:11:26Bruno Kaarel Jaanson
Kadrioru Tennisekool
7018208501:11:28Kadri Jürjan
ABB
7119210601:11:34Melissa Kivi
Hawaii Express Kuressaare
7220219801:13:49Anneli Lätt
7321247401:13:59Sigrid Joosti
7453207001:14:06Andrus Tigane
Telia Spordiklubi
7522206601:14:13Kädi Sacik-Korn
*EuroPark naiskond - Firmasport
7623232601:14:40Maiken Niit
Tervisesport
7754217901:17:08Kevin Teeäär
Nõmme Rattaklubi 2
7855206701:17:14Dominic Ormus
Nõmme Rattakool 2
7956204901:18:29Argo Treiman
8057246501:20:27Oskar Rusing
Nõmme Rattaklubi Rattakool Suusakool
8124205501:20:28Eneli Eenraid
8258205101:20:36Thomas Otto Eggleton
Kalevi Jalgrattakool II
8325246401:20:58Mari-Liis Valgeväli
8459206501:23:54Erki Jaanson
Kadrioru Tenniseklubi
8526210001:25:50Kertu Mitt
Pärnu Kalev
8660219701:26:29Robert Laht
Nõmme Rattakool 2
8727221301:26:54Christine Teder
Haaslava MTB
8828205701:27:19Marju Tammeleht
8929205601:27:22Merili Eenraid
9061210701:27:26Mairold Kivi
Hawaii Express Kuressaare
9130226401:27:31Greete Pulst
9231239701:27:39Maret Kivi
Hawaii Express Kuressaare
9332247801:28:37Nele Mangulis
9462248001:29:41Robert Uustalu
Habaja RSK
9563247501:29:54Ingvar Joosti
9664247001:30:17Devin Nurmik
VKM-Sport Club
9765246901:30:31Veeliks Kersna
VKM-Sports Club
9866247901:31:52Oskar Sarapuu
9967241901:31:55Ott Sarapuu
Motor
10068211401:34:10Ville Tell
Areal Team
10169204701:40:10Adrian Irbe
Nõmme Rattakool 2
10270224001:42:10Erki Pütsep
Sporttravel/MySnack meeskond
10333227201:42:10Leanika Järve
Sporttravel/MySnack naiskond
10434223601:45:31Ellyt Talv
Sporttravel/MySnack naiskond
10571247701:45:32Hugo Oliver Roben
Sporttravel/MySnack meeskond
10672248202:27:29Mihkel Uustalu
Habaja RSK
10735248102:27:29Svetlana Uustalu
DNS2132Ketrin Mesila
Kalevi Jalgrattakool - tüdrukud
DNS2154Theodor Õnnis
DNS2043Oskar Robert Tagel
CFC IV
DNS2110Tomek Alits
DNS2087Kädi-Liis Sepp
Sporttravel/MySnack naiskond
DNS2176Hubert Maripuu
CFC II
DNS2046Kadri Alttoa
AS Metaprint
DNS2113Kaarel Laansoo
Kalevi Jalgrattakool V
DNS2135Harri Alfred Koonik
Kalevi Jalgrattakool II
DNS2001Riko Tammepuu
CFC IV
DNS2090Birke Pikkoja
DNS2068Vsevolod Boikov
EuroPark
DNS2170Jakob Karu
CFC III
DNS2126Derek Põllu
Kalevi Jalgrattakool II
DNS2148Aron Truvee
Kalevi Jalgrattakool III
DNS2313Pille Tuvi
DNS2015Herlen Kajo
Kuusalu Rattaklubi
DNS2103Pärtel Valge
DNS2081Olga Sõtnik
*EuroPark naiskond - Firmasport
DNS2120Marek Peensalu
*Wihuri Team II - Firmasport
DNS2142Robert Ruukholm
Kalevi Jalgrattakool IV
DNS2031Rasmus Nõmm
Nõmme Rattaklubi I
DNS2009Carl Peeter Dooner
CFC I
DNS2075Kaspar Kostin
Kalevi Jalgrattakool III
DNS2053Karl Villem Käärt
Kalevi Jalgrattakool II
DNS2164Ralf Hürden
CFC I
DNS2177Armin Nigul
CFC III
DNS2133Oliver Läänsoo
Kalevi Jalgrattakool II
DNS2155Tõnis Niinemets
Rammudden/ATsport
DNS2388Allan Tohver
Mürto
DNS2111Tristan Jürisaar
HAANJA RATTAKLUBI
DNS2088Ingrid Arroküll
DNS2180Zlata Bronishevskaja
Kalevi Jalgrattakool - tüdrukud
DNS2136Kaspar Lindre
Kalevi Jalgrattakool IV
DNS2025Rauno Vain
Porter Racing
DNS2242Epp Kärsin
Sporttravel/MySnack naiskond
DNS2414Tarmo Saliste
MERIFLEX
DNS2002Sebastian Suppi
DNS2091Maeron Kuljus
VKM-Sport Club
DNS2069Eleanor Rang
CFC tüdrukud
DNS2082Robert Jonas Takel
CFC III
DNS2171Niklas Lond
CFC I
DNS2209Rebecca Andreas
*EuroPark naiskond - Firmasport
DNS2127Hugo Bergson
Kalevi Jalgrattakool IV
DNS2149Uku Sinkonen
Kalevi Jalgrattakool I
DNS2121Janno Broberg
*Wihuri Team II - Firmasport
DNS2143Märt Villem Lehis
Kalevi Jalgrattakool I
DNS2032Simon Suppi
Nõmme Rattakool 2
DNS2010Martti Ellisaar
*HKP Team - Firmasport
DNS2098Uku Karel Ambos
Nõmme Rattaklubi I
DNS2076Oliver Tamm
CFC II
DNS2054Silver Semjonov
Viljandi Rattaklubi
DNS2165Glen Gregory Kõiv
CFC I
DNS2191Tanel Tobreluts
mikitamäe ratas
DNS2178Hendryk Kont
CFC IV
DNS2237Mick Hermlin
Sporttravel/MySnack meeskond
DNS2134Juri Koshmanov
Kalevi Jalgrattakool I
DNS2156Marta Mõttus
HAANJA RATTAKLUBI
DNS2389Risto Müürsepp
Mürto
DNS2023Aivi Tarvis
KoMo
DNS2112Märt Laansoo
Kalevi Jalgrattakool V
DNS2089Bert Reinu
DNS2048Anita Heinmaa
Rimi Cycling Team
DNS2159Gea Reimann
RedBike Team naiskond II
DNS2181Raimo Künnapuu
MTS Cycling Team II
DNS2115Helen Tammer
DNS2137Rico Soots
Kalevi Jalgrattakool I
DNS2026Gregor Vain
Porter Racing
DNS2244Tiiu Sepp
DNS2004Tenno Tarikas
Kliimaseade
DNS2092Valeri Hripunov
Nõmme Rattakool 2
DNS2083Hellika Helü
DNS2172Silver Kross
CFC II
DNS2128Rocco Soots
Kalevi Jalgrattakool II
DNS2150Rasmus Piibor
Kalevi Jalgrattakool IV
DNS2017Linda Lensment
Kalevi Jalgrattakool - tüdrukud
DNS2105Markus Aleksander Saar
Kuusalu Rattaklubi
DNS2122Marten Musta
*Wihuri Team II - Firmasport
DNS2144Henri Romeo Orav
Kalevi Jalgrattakool III
DNS2271Kevin Kaldma
Sporttravel/MySnack meeskond
DNS2461Vahur Värk
DNS2099Karl-Oskar Hinnov
DNS2071Albert Johannes Rebas
CFC III
DNS2160Agata Depka
*EuroPark naiskond - Firmasport
DNS2116Hannes Tammer
DNS2138Ott Kiivit
Kalevi Jalgrattakool II
DNS2248Leho Lemsalu
DNS2427Kristo Kutti
Via Express Oü
DNS2005Ron Rooni
CFC I
DNS2093Kristofer Kivilo
RedBike
DNS2084Luukas Aule
Kalevi Jalgrattakool III
DNS2173Frank Maripuu
CFC II
DNS2129Greogor Õll
Kalevi Jalgrattakool IV
DNS2151Ilja Tsekmarjov
Kalevi Jalgrattakool I
DNS2040Kuldar Järveoja
DNS2331Raul Vesinurm
DNS2018Loore Lemloch
CFC tüdrukud
DNS2167Oliver Visnap
CFC II
DNS2123Raido Raudsepp
*Wihuri Team II - Firmasport
DNS2145Petter Linno
Kalevi Jalgrattakool IV
DNS2034Henry Sildaru
lebo racing
DNS2462Andres Metsmaker
DNS2012Lauren Pohl
CFC tüdrukud
DNS2072Uku Järv
CFC II
DNS2161Sten-Martin Maidre
CFC III
DNS2028Kuldar Helü
DNS2006Mairit Kaarjärv
SK Rakke
DNS2094Kaur-Gustav Hinnov
DNS2174Kevin Kertsman
CFC I
DNS2130Kristjan Tsanev
Kalevi Jalgrattakool II
DNS2152Kaili Rätsep
VELO
DNS2333Kaarel Salumäe
MARIINE AUTO
DNS2168Kristo Timuska
CFC II
DNS2199Maria Popkova
Maxima Eesti
DNS2146Tom Vallimägi
Kalevi Jalgrattakool I
DNS2463Aleksander Metsmaker
DNS2079Aidi Sildaru
lebo racing
DNS2095Adeele Palm
DNS2162Maribel Rannala
CFC tüdrukud
DNS2185Reinis Keiselis
DNS2118Rauno Allikmäe
DNS2140Nikita Sobolev
Kalevi Jalgrattakool I
DNS2007Arno Uustal
DNS2131Anton Mazurkevits
Kalevi Jalgrattakool III
DNS2153Mihkel Õnnis
DNS2020Greg-Emil Pärn
Põltsamaa Jalgrattaklubi
DNS2086Hendriko Helü
DNS2175Sandra Muhhin
CFC tüdrukud
DNS2220Peeter Puidak
DNS2058Jaanika Lass
*VBH-Roto Team - Firmasport
DNS2169Sander Kipper
CFC III
DNS2200Olga Puškina
Maxima Eesti
DNS2125Jasper Haava
Kalevi Jalgrattakool IV
DNS2147Armin Martin Akkel
Kalevi Jalgrattakool III
DNS2312Eveli Hapsalo
DNS2102Villu Kasak
DNS2080Oskar Lemloch
CFC III
DNS2008Marko Tikku
*HKP Team - Firmasport
DNS2074Mia Carla Tegelmann
Kalevi Jalgrattakool - tüdrukud
DNS2052Merle Tigane
DNS2163Sten Sukk
CFC I
DNS2119Uno Tomingas
Päästeamet
DNS2141Pavel Samsonov
Kalevi Jalgrattakool III
Ridu kokku: 250

...