Nimi | Võistkond/Organisatsioon | Distants |
---|---|---|
Panda
Kaido Värbu, Andres Kutsar
|
4. start (võistkonnad) | |
Paxud
Robin Sebastian Susi, Franco Susi
|
4. start (võistkonnad) | |
Targaks ja tugevaks Tartu Tervishoiu Kõrgkoolis!
Elisa Kender, Marit Salus, Jelena Sokk
|
4. start (võistkonnad) | |
Karin Aaviste
|
21CC Triatloniklubi |
4. start (N/M 18-80+) |
Evamaria Albert
|
21CC Triatloniklubi |
1. start (noored B, noored A, juuniorid) |
Markus Albert
|
21CC Triatloniklubi |
2. start (lapsed D, lapsed C) |
Matis Alusalu
|
4. start (N/M 18-80+) | |
Marek Antoniak
|
21CC Triatloniklubi |
4. start (N/M 18-80+) |
Liis-Grete Arro
|
Kuldne Tervis Jooksugrupp |
4. start (N/M 18-80+) |
Helia-Gea Augasmägi
|
21CC Triatloniklubi |
1. start (noored B, noored A, juuniorid) |
Deniss Bahhajev
|
Run For Fun Narva |
4. start (N/M 18-80+) |
Igor Bondarev
|
4. start (N/M 18-80+) | |
Sergei Borsuk
|
multisport |
4. start (N/M 18-80+) |
Andrei Dankevits
|
Multisport ESTONIA |
4. start (N/M 18-80+) |
Natalia Dankevitš
|
Multisport Estonia |
4. start (N/M 18-80+) |
Artjom Djatsuk
|
Multisport Estonia |
4. start (N/M 18-80+) |
Anders Eensalu
|
Metek OÜ |
4. start (N/M 18-80+) |
Mikk-Mihkel Engel
|
21CC Triatloniklubi |
1. start (noored B, noored A, juuniorid) |
Mikk Granström
|
21CC Triatloniklubi |
4. start (N/M 18-80+) |
Indrek Hääl
|
21CC Triatloniklubi |
4. start (N/M 18-80+) |
Joonas Haav
|
21CC Triatloniklubi |
1. start (noored B, noored A, juuniorid) |
Kaspar Haav
|
21CC Triatloniklubi |
1. start (noored B, noored A, juuniorid) |
Kerli Haav
|
21CC Triatloniklubi |
4. start (N/M 18-80+) |
Krister Haav
|
21CC Triatloniklubi |
4. start (N/M 18-80+) |
Liina Hallist
|
4. start (N/M 18-80+) | |
Caresse Hansalu
|
4. start (N/M 18-80+) | |
Silver Hein
|
GOSWIM/TRISMILE Goswim oü |
4. start (N/M 18-80+) |
Auli Marta Humal
|
Triatloniklubi 21.CC |
4. start (N/M 18-80+) |
Sander Ilves
|
Tripassion Triatloniklubi |
4. start (N/M 18-80+) |
Sergei Istsenko
|
Multisport Estonia |
4. start (N/M 18-80+) |
Aleksandr Ivanov
|
4. start (N/M 18-80+) | |
Kadri-Ann Jundas
|
TriSmile |
4. start (N/M 18-80+) |
Taavi Jürgenson
|
4. start (N/M 18-80+) | |
Karl-Kustav Kaarelson
|
4. start (N/M 18-80+) | |
Siiri Kaaver
|
KEVEK |
4. start (N/M 18-80+) |
Taavi Kala
|
4. start (N/M 18-80+) | |
Merle Kale
|
AT Sport |
4. start (N/M 18-80+) |
Frid Kaljas
|
Tripassion Triatloniklubi |
4. start (N/M 18-80+) |
Siim Kampus
|
4. start (N/M 18-80+) | |
Kaja Kanarbik
|
Swedbank Spordiklubi/Tripassion Triatloniklubi Swedbank AS |
4. start (N/M 18-80+) |
Juri Karjagin
|
4. start (N/M 18-80+) | |
Alari Kasemaa
|
Treeningpartner |
4. start (N/M 18-80+) |
Hans-Kristjan Kask
|
4. start (N/M 18-80+) | |
Risto Kask
|
4. start (N/M 18-80+) | |
Sven Kassatik
|
4. start (N/M 18-80+) | |
Jaanus Kaur
|
Liigutaja Kikkoman |
4. start (N/M 18-80+) |
Margus Kaur
|
4. start (N/M 18-80+) | |
Marika Kello
|
Triathlon Estonia |
4. start (N/M 18-80+) |
Mae Kirbits
|
Tripassion Triatloniklubi |
4. start (N/M 18-80+) |
Urmas Kirsman
|
Tripassion Triatloniklubi |
4. start (N/M 18-80+) |
Henrik Johan Kitt
|
21CC |
4. start (N/M 18-80+) |
Robert Kitt
|
Treeningpartner Utilitas |
4. start (N/M 18-80+) |
Margus Kivirüüt
|
Luik Triplets Team |
4. start (N/M 18-80+) |
Silver Konksi
|
Päästeamet |
4. start (N/M 18-80+) |
Adeele Inderlin Koort
|
21CC Triatloniklubi |
2. start (lapsed D, lapsed C) |
Victoria Kraam
|
21CC Triatloniklubi |
2. start (lapsed D, lapsed C) |
Indrek Kraus
|
4. start (N/M 18-80+) | |
Sirli Kredemann
|
4. start (N/M 18-80+) | |
Aleksandr Kriuchkov
|
21CC Triatloniklubi |
2. start (lapsed D, lapsed C) |
Ander Markus Kroon
|
YESS |
4. start (N/M 18-80+) |
Tanel Kroonberg
|
21CC Triatloniklubi |
4. start (N/M 18-80+) |
Sofia Kruusalu
|
Tripassion Triatloniklubi |
4. start (N/M 18-80+) |
Zinaida Kruusalu
|
4. start (N/M 18-80+) | |
Rein Kruusat
|
MTÜ Tripassion for Adventure |
4. start (N/M 18-80+) |
Rene Kuldkepp
|
Triatloniklubi UP43 |
4. start (N/M 18-80+) |
Anastassia-Anna Kunitsõn
|
Spordiklubi Fortuna |
4. start (N/M 18-80+) |
Vladimir Kunitsõn
|
Spordiklubi Fortuna |
4. start (N/M 18-80+) |
Ago Kütt
|
21CC Triatloniklubi |
4. start (N/M 18-80+) |
Elisabeth Kuusalu
|
21CC Triatloniklubi |
1. start (noored B, noored A, juuniorid) |
Mait Kuusalu
|
Tripassion Triatloniklubi |
4. start (N/M 18-80+) |
Tanel Kuusk
|
UP43/Spordipartner Rattapood |
4. start (N/M 18-80+) |
Max Sander Laane
|
Treeningpartner |
4. start (N/M 18-80+) |
Mihkel Lääne
|
Tripassion triatloniklubi |
4. start (N/M 18-80+) |
Märt Lääts
|
G4S |
4. start (N/M 18-80+) |
Mart Laid
|
Intrac Eesti AS |
4. start (N/M 18-80+) |
Dein-Sören Laido
|
Tripassion |
4. start (N/M 18-80+) |
Teodor Läll
|
21CC Triatloniklubi |
2. start (lapsed D, lapsed C) |
Truude Läll
|
21CC Triatloniklubi |
2. start (lapsed D, lapsed C) |
Ljubov Lätt
|
multisport |
4. start (N/M 18-80+) |
Aleksandr Leonov
|
4. start (N/M 18-80+) | |
Johannes Lepik
|
Yess |
2. start (lapsed D, lapsed C) |
Robert Lepikson
|
Kalevi Ujumiskool |
1. start (noored B, noored A, juuniorid) |
Andri Leppik
|
Madika võimla Ironman team |
4. start (N/M 18-80+) |
Jürgen Ligi
|
4. start (N/M 18-80+) | |
Maris Lillep
|
RedBike |
4. start (N/M 18-80+) |
Lauri Lillmaa
|
4. start (N/M 18-80+) | |
Ville Liping
|
Eesti Ellujäämisselts |
1. start (noored B, noored A, juuniorid) |
Artjom Livin
|
Eesti Energia sprdiklub |
4. start (N/M 18-80+) |
Rainer Lõhmus
|
4. start (N/M 18-80+) | |
Regina Getter Maajärv
|
21CC Triatloniklubi |
4. start (N/M 18-80+) |
Mare Maalmeister
|
4. start (N/M 18-80+) | |
Riina Maruštšak
|
Tripassion Triatloniklubi |
4. start (N/M 18-80+) |
Bruno Meder
|
4. start (N/M 18-80+) | |
Sille Meikop
|
Swedbank Spordiklubi |
4. start (N/M 18-80+) |
Anneli Metsamaa
|
Triatloniklubi UP43 |
4. start (N/M 18-80+) |
Mart Mikkelsaar
|
4. start (N/M 18-80+) | |
Mari Mikson
|
4. start (N/M 18-80+) | |
Marten Miljukov
|
Yess |
2. start (lapsed D, lapsed C) |
Mait Miller
|
21CC Triatloniklubi |
4. start (N/M 18-80+) |
Pille Naggel
|
21CC Triatloniklubi |
4. start (N/M 18-80+) |
Dmitri Nikland
|
MULTISPORT ESTONIA |
4. start (N/M 18-80+) |
Mart Norman
|
SK Prorunner Elisa Eesti |
4. start (N/M 18-80+) |
Pille Nurmis
|
21 CC |
4. start (N/M 18-80+) |
Sven Nuter-Tammin
|
4. start (N/M 18-80+) | |
Jane Oidekivi
|
21CC Triatloniklubi |
4. start (N/M 18-80+) |
Frank Johan Ojarand
|
4. start (N/M 18-80+) | |
Michel Ojarand
|
Tritans Triathlon Team |
4. start (N/M 18-80+) |
Irina Oleinitš
|
MULTISPORT EESTONIA MTÜ Tugikeskus POWER |
4. start (N/M 18-80+) |
Andero Paalvelt
|
4. start (N/M 18-80+) | |
Jaanus Padrik
|
4. start (N/M 18-80+) | |
Krõõt Padrik
|
4. start (N/M 18-80+) | |
Maano Päeren
|
21CC Triatloniklubi |
4. start (N/M 18-80+) |
Kert Pallo
|
Tabasalu Triatloniklubi |
1. start (noored B, noored A, juuniorid) |
Raino Parder
|
Tripassion triatloniklubi Stopmotion oü |
4. start (N/M 18-80+) |
Mairold Pärn
|
YESS |
2. start (lapsed D, lapsed C) |
Liisa Pedassaar
|
21CC Triatloniklubi |
4. start (N/M 18-80+) |
Rain Peerandi
|
4. start (N/M 18-80+) | |
Edgar Peganov
|
Workboats Consulting |
4. start (N/M 18-80+) |
Vitali Petrov
|
Multisport Estonia |
4. start (N/M 18-80+) |
Tarmo Pintson
|
UP43 |
4. start (N/M 18-80+) |
Rinel Pius
|
21CC Triatloniklubi/Tr1Hards |
4. start (N/M 18-80+) |
Ersto Põlluaas
|
Tripassion Ervento OÜ |
4. start (N/M 18-80+) |
Richard Ponn
|
Tripassion Triatloniklubi |
4. start (N/M 18-80+) |
Sergei Porotsin
|
ELME MESSER GAAS |
4. start (N/M 18-80+) |
Kristo Prangel
|
Tripassion Triatloniklubi |
4. start (N/M 18-80+) |
Heret Priimägi
|
Triatloniklubi UP43 |
4. start (N/M 18-80+) |
Gunnar Printsmann
|
4. start (N/M 18-80+) | |
Piia Ereth Printsmann
|
4. start (N/M 18-80+) | |
Johhanna Räppo
|
Ujumise Spordiklubi |
4. start (N/M 18-80+) |
Kaido Rehkalt
|
4. start (N/M 18-80+) | |
Inge Reiman
|
HiKoTri |
4. start (N/M 18-80+) |
Kersti Reinuste
|
4. start (N/M 18-80+) | |
Valter Ritso
|
Tripassion Triatloniklubi |
4. start (N/M 18-80+) |
Hans-Kristen Rootalu
|
TriPassion Triatloniklubi |
4. start (N/M 18-80+) |
Raul Roots
|
Triatloniklubi UP43 Milrem AS |
4. start (N/M 18-80+) |
Hannes Rootsi
|
Triatloniklubi UP43 |
4. start (N/M 18-80+) |
Ronan Salmu
|
21CC Triatloniklubi |
1. start (noored B, noored A, juuniorid) |
Siim Salum
|
Tripassion Spordiklubi |
4. start (N/M 18-80+) |
Michael Sander
|
4. start (N/M 18-80+) | |
Grete Maria Savitsch
|
Tabasalu Triatloniklubi |
4. start (N/M 18-80+) |
Nora Elisabeth Seero
|
21CC Triatloniklubi |
1. start (noored B, noored A, juuniorid) |
Eva Sepping
|
Up43 triatloniklubi |
4. start (N/M 18-80+) |
Maksim Shashkov
|
4. start (N/M 18-80+) | |
Tarmo Siimsaare
|
21CC Triatloniklubi Mapri Ehitus OÜ |
4. start (N/M 18-80+) |
Erik Silas
|
Silen OU |
4. start (N/M 18-80+) |
Kristiina Silvet
|
Aon Eesti |
4. start (N/M 18-80+) |
Oleksandr Skolozhabskyy
|
4. start (N/M 18-80+) | |
Teele Soopalu
|
4. start (N/M 18-80+) | |
Talis Susi
|
Tripassion Triatloniklubi Päästeamet |
4. start (N/M 18-80+) |
Mart Suurkivi
|
T3 Triathlon Team |
4. start (N/M 18-80+) |
Madis Täht
|
Triatloniklubi UP43 |
4. start (N/M 18-80+) |
Piret Talviste
|
Tripassion Triatloniklubi |
4. start (N/M 18-80+) |
Raul Tammin
|
Raul Tammin Tripassion Triatloniklubi |
4. start (N/M 18-80+) |
Taivo Teder
|
4. start (N/M 18-80+) | |
Martin Teetsov
|
4. start (N/M 18-80+) | |
Andero Teras
|
4. start (N/M 18-80+) | |
Karl Martin Teras
|
4. start (N/M 18-80+) | |
Tanel Terase
|
Tripassion Triatloniklubi |
4. start (N/M 18-80+) |
Karina Toming
|
4. start (N/M 18-80+) | |
Henek Tomson
|
Tripassion Triatloniklubi |
4. start (N/M 18-80+) |
Janek Trepp
|
TriSmile |
4. start (N/M 18-80+) |
Madis Uibo
|
Tripassion Triatloniklubi |
4. start (N/M 18-80+) |
Signe Uibo
|
Tripassion Triatloniklubi AS Merko Ehitus |
4. start (N/M 18-80+) |
Raimo Ülavere
|
21CC Triatloniklubi |
4. start (N/M 18-80+) |
Rain Unga
|
4. start (N/M 18-80+) | |
Triin Unga
|
4. start (N/M 18-80+) | |
Agnes Urbanik
|
4. start (N/M 18-80+) | |
Madis Ütt
|
Trismile |
4. start (N/M 18-80+) |
Rasmus Välling
|
4. start (N/M 18-80+) | |
Erik Vanasaun
|
21CC Triatloniklubi |
1. start (noored B, noored A, juuniorid) |
Rein Vares
|
Päästeamet |
4. start (N/M 18-80+) |
Ergo Veedler
|
Triatloniklubi UP43 / Elisa spordiklubi |
4. start (N/M 18-80+) |
Kati Vellak
|
4. start (N/M 18-80+) | |
Mart Vellak
|
4. start (N/M 18-80+) | |
Alo Viirmaa
|
Sparta |
4. start (N/M 18-80+) |
Kira Virsits
|
21CC Triatloniklubi |
1. start (noored B, noored A, juuniorid) |
Urmas Volens
|
Urmas Volens 21CC Triatloniklubi |
4. start (N/M 18-80+) |
Viljar Vooremäe
|
Tripassion Triatloniklubi |
4. start (N/M 18-80+) |
Anette Zukker
|
Tripassion Triatloniklubi |
4. start (N/M 18-80+) |
...