Et En

Tõrva Ekstreemjooksu võitis Joosep Tammemäe

11.06.2016
11. juunil toimus I Tõrva Ekstreemjooks, autor Andrus Abel

11. juunil Mulgimaal Tõrvas toimunud esimese Tõrva Ekstreemjooksu lõpetas kokku 115 ekstreemjooksusõpra, kellest 39 osales ka võistkondade arvestuses.

Võistluse lõpetas esimesena 2015. aasta Rogaini Euroopa meistrivõistluste meeskondliku võistluse hõbemedalist Joosep Tammemäe. Naiste arvestuses võidutses 2010. aastal duatloni maailmameistrivõistlustel naisjuuniorite arvestuses pronksmedali võitnud Liis-Grete Arro ning tõrvakatest koosneb Satana Koirat oli esimene võistkondade arvestuses.

Võistlejatel tuli läbida 7km pikkune maastikujooksurada, mida ilmestasid erinevad tehislikud ja looduslikud takistused. Jooksurada kulges enamjaolt Tõrva terviseradadel.

Võistluse muutis ekstreemsemaks lakkamatult sadav vihm ning alla kümnekraadine õhutemperatuur, kuid korraldajate rõõmuks olid lõpetajate näod rõõmsad ning tagasiside korraldusele kui ka rajale oli positiivne!

Tulemused

Tõrva Ekstreemjooksu peakorraldajaks oli spordiklubi Meie Liigume koostöös Tõrva Linnavalitsuse, Tõrva Spordiseltsi, Mulgimaa Spordiklubi ja Eesti Multispordi Liiduga.

Suur tänu: Tõrva Linnavalitsus (Piret Karu) , Tõrva Linnahoolduse Asutus, Sandra Viljumson, Tõrva Spordiselts (Tiina Neumann), Kaitseliidu Helme malev, Tõrva Päästekomando!

Võistluse läbiviimist toetasid Tõrva linn, Eesti Kultuurkapital, Medita kliinik, Ikodor, Tarmeko, Enervit, ALeCoq, Ehitustrust, Reginett ja meditsiinilabor Synlab.