Pühajärve pargitriatlonil võtsid kindlad võidud Lauri Luik ja Marge Kikas

11.07.2022
Pühajärve kaldalt alustati ujumisega

Pühajärve pargitriatlon tõestas taaskord, et triatlon sobib kõigile

Pühapäeval, 10.juulil toimus traditsiooniline Pühajärve pargitriatlon, kus võistlejatel tuli ujuda Pühajärves 150 m, millele järgnesid kaheringiline 8,7 km pikkune rattasõit ja samuti kahest ringist koosnenud 3,4 km jooksuots.

Suple, Sõtku, Sörgi rahvatriatlonide 16.hooaja Pühajärve pargitriatloni lõpetas 34 võistlejat, kelle seas oli juba triatlonikogemustega sportlasi, aga ka päris esimest korda triatloni proovinuid ja rõõmustavalt palju oli taaskord osalemas lapsi.

Meestest võttis kindla võidu Lauri Luik, kes läbi kõik kolm ala koondajaga 32 minutit ja 12 sekundit. Teise lõpetanud Mihkel Tikerpalu kaotas võitjale 51 sekundiga ja kolmandana finišeerinud Erik Zavadskis poolteist minutit. Naistest oli kindel võitja Marge Kikas, kes ajaga 37:30.9 saavutas üldarvestuses 8.koha. Teise ja kolmandana lõpetaid Maile Vill ja Eivi Paap.