Et En

Koidu Suusaklubi Sõbrad võitsid 2. Icebug Kõva Tiimi Jooksu

12.06.2022
Koos on lõbus läbida rasket rada

Teist korda toimunud Icebug Kõva Tiimi Jooksu alustas ja lõpetas 39 kolmeliikmelist tiimi

Laupäeval, 11.juunil toimus teist korda Icebug Kõva Tiimi Jooks, kus osalesid kolmeliikmelised tiimid. Kokku tuli starti 39 tiimi, kelle kõik liikmed startisid ja ka lõpetasid koos umbes 2,8 km raja.
Tiimid startisid eraldistardist 30 sekundilise intervalliga. Tiimi kõik liikmed said ka individuaalse ajavõtukiibi ja seega said ka oma distantsi läbimise aja. Tiimi lõpptulemus läks lukku aga tiimi kõige aeglasema liikme järgi ehk tiim oli täpselt nii tugev, kui kiire oli tiimi nõrgim liige.
Sel korral läbis raja kõige kiiremini ja tuli võitjaks tiim Nende reeglite järgi osutus kiireimaks ja parimaks tiimiks KOIDU SUUSAKLUBI SÕBER, kelle kolme liikme koondaeg oli 01:10:05. Teisena lõpetanud KUUSEKÄBI kaotas võitjale 50 sekundiga ja kolmandana lõpetanud SISEKAITSEAKADEEMIA 1 tiim pea kahe minutiga.
Nagu eelmisel aastal, siis oli ka seekord rõõmustavalt palju osalejate seas pere tiime, kus laosed said vanemate julgustava toe abil ka osa karmimast takistusjooksust.  Kõva Tiimi Jooks pakkus meeskonnatöö kogemust ja rakendamist reaalses võistlussituatsioonis.