Et En

Järvamaa discgolfarid võtsid mõõtu

02.07.2022

Kolmapäeval, 30.juunil, toimus Järva-Jaanis Järvamaa discgolfi seeriavõistluse neljas etapp.

Rada on päris mitmest kohast muudetud ja osalejatel oli uudistamist palju. Kokku osales üritusel 84 mängijat.

➡️Etapi parimad tulemused tegid Kaarel Põldmaa ja Ranno Lepasepp, kes lõpetasid mõlemad tulemusega -8. Siiski tunnistati etapi võitjaks Kaarel Põldmaa ja teise kohaga pidi leppima Ranno Lepasepp. Reitinguga 910+ võistlusklassis oli -4'ga kolmas Raido Kangur.

➡️Reitinguga 860-909 võitis Gregor Rande tulemusega -3, teine oli Riko Voog tulemusega -1 ja kolmas koht kuulus Egert Selgele, kes lõpetas tulemusega 0.

➡️Reitinguga 800-859 suutsid miinust mängida Mihail Puškin ja Enn Evel, kes lõpetasid mõlemad tulemusega -1 ja kolmanda koha napsas selles klassis omale Kaisa Leesment +4'ga.

➡️Reitinguga -799 võitis Samuel Vilipõld (+3), teine oli Margus Rosin (+5) ja kolmas Rasmus Martens (+5).

CTP-auhinnad võitsid Elke-Eliise Robam ja Andro Mardin.

Üldarvestuses on osalenud 115 inimest ja järjestus järgmine:

Reitinguga 910+

I koht Raido Kangur 374p, II koht Jüri Karus 334 p. ja III koht Heiki Siider 322p.

Reitinguga 860-909:

I koht Jaan Kirsipuu 324p., II koht Andro Mardim 308p ja III koht Madis Tamm 303p.

Reitinguga 800-859:

I koht Mihail Puškin 372p, II koht Raido Verkmann 325p ja III koht Madis Veetamm 323p.

Reitinguga -799:

I koht Oleksandr Prutas 351p, II-III koht Brita Kiik 303p ja II-III koht Katri Punapart 231p.

Järgmine seeriavõistluse etapp toimub juba 13.juulil Väätsal. Kuna juba praegu on registreerinuid 53, siis panevad korraldajad rajale lisakorve, et saaksime veidi rohkem mängijaid vastu võtta. Uuele mängule saad registreerida siin: https://discgolfmetrix.com/2033303