Et En

Estoloppeti kolmanda etapi võitsid Algo Kärp ja Kaija Vahtra

28.02.2016
18. Tallinna suusamaratoni start (foto Kaimo Puniste)

Täna Kõrvemaal peetud 18. Tallinna suusamaratoni kiireim mees oli Viljandi suusaklubi sportlane Algo Kärp, kes läbis distantsi ajaga 1:36:37. Parim naine, Kaija Vahtra Võru suusaklubist, läbis 38 kilomeetrit ajaga 2:03:45. Kokku registreerus pikale maratonile esialgsetel andmetel 533 ja lühikesele 156 suusatajat.

Poolmaratoni võitjaks tunnistati ajaga  56 min ja 47 sek Armand Pihlak. M15-klassi parim oli Kasper Keerberg Ambla Suusaklubist, kes jäi võitjale alla nelja sekundiga. N15-klassi võitis üldprotokollis 16. kohal lõpetanud Aiki Jalakas. RR Suusaklubis sõitev sportlane läbis poolmaratoni ajaga 1:07:38.

18. Talinna maratoni tulemused leiab SIIT.

Millised olid võitjate muljed, saab teada alljärgnevatest videolõikudest:

Tallinna maratonil võtsid üksteiselt mõõtu ka Anti Saarepuu ja Raio Piiroja, kes otsustasid kogu distantsi koos läbida. Mehed lõpetasid maratoni ajaga 1:52:35. Mida rääkisid mehed pärast maratoni?

Järgmine etapp Estoloppeti sarjas peetakse 5. märtsil Haanjas.