Et En

Esimese sisekümne Tondiraba Jäähallis võitsid Hektor Uustalo ja Kaivi Kukk

29.01.2022
Võistlejad ajaloolise sisekümne stardi ootuses

Stamina Spordiklubi korraldas esimest korda sisetingimustes 10 000 meetri jooksu

Reedel, 28.jaanuaril toimunud sisekümme toimus Tondiraba Jäähalli siseovaalile mõõdetud 250 m ringil, mida jooksjatel tuli läbida 40 korda. Võitjaks jooksis end Hektor Uustalo, kelle võidutulemus 37.22 on ka mehe uus isiklik rekord. Teise koha pälvis Martin Sagaja ajaga 39.01 ning kolmandana lõpetanud Kaido Voogla sai samuti tulemise alla 40 minuti (39.39).
Naistest võttis kindla võidu ajaga 48.50 Kaivi Kukk, kellele järgnes Viivi Kääpa (50.19).
Sisekümne distantsil osalejatel oli võimalus saada tulemus ehk distants kirja tunnijooksus. 60 minuti jooksul sai pikima distantsi kirja Maksim Aan, kes läbis 12 250 m. Teise koha sai Valdo Jahilo (10,250 m).
Knut Hanga tuli starti riietatuna 45 kg kaaluvas pommiülikonnas, millega õnnestus tunni ajaga läbida 23 ringi ehk 5750 m.