Et En

3. Icebug Kõva Tiimi Jooksu võitis tiim COPPER WARRIORS

04.06.2023
Icebug Kõva Tiimi Jooksu kolm parimat tiimi autasustamisel

Icebug Kõva Tiimi Jooks toimus kolmandat korda ning alustas ja lõpetas 59 kolmeliikmelist tiimi

Laupäeval, 3.juunil toimus kolmandat korda Icebug Kõva Tiimi Jooks, kus osalesid kolmeliikmelised tiimid. Kokku tuli starti rekordilised 59 tiimi, kelle kõik liikmed startisid ja ka lõpetasid koos umbes 2,5 km raja.
Tiimid startisid eraldistardist 30 sekundilise intervalliga. Tiimi kõik liikmed said ka individuaalse ajavõtukiibi ja seega said ka oma distantsi läbimise aja. Tiimi lõpptulemusena liideti kolme tiimi liikme ajad, mis tähendas, et tiimi liikmed pidid ikkagi koos ka lõpetama.
Kõige kiiremini läbis takistusterohke raja ja tuli võitjaks tiim COPPER WARRIORS koosseisus Rauno Tiits, Carry Saluste ja Sander Kaur ning nende koondaeg oli 42:46. Teisena lõpetanud SPORDISEMU, M KLASS kaotas võitjale 5 minutiga ja kolmandana lõpetanud COPPER RANGERS sai koondajakas 51:22.

Kõva Tiimi Jooksule lisasid värvi Tallinnas teenivad Briti sõjaväelased, kes osalesid koguni 13 tiimiga. Brittide ühine arvamus oli, et see oli kõige paremini veedetud laupäev!

Nagu eelmistel kordadel, siis ka sel korral oli osalemas rõõmustavalt palju pere tiime, kus laosed said vanemate julgustava toe abil ka osa karmimast takistusjooksust. Kõva Tiimi Jooks pakkus meeskonnatöö kogemust ja rakendamist reaalses võistlussituatsioonis.