Et En

Stardinimekirjad

Stardinimekiri seisuga 29.09.2022 23:41.

50. jooks ümber Ülemiste järve stardinimekiri

Nr. Nimi Sünniaasta Sugu VKL Elukoht Võistkond/Organisatsioon
1 Roman Fosti 1983 mees M35 Eesti, Harju maakond
Sparta
2 Leonid Latsepov 1998 mees M21 Eesti, Harju maakond
Sparta
3 Karel Hussar 1995 mees M21 Eesti, Harju maakond
SK Jooksupartner
4 Aleksandr Kuleshov 1979 mees M40 Eesti, Harju maakond
Treeningpartner Sportland jooksutiim
5 Jaanus Kallaste 1986 mees M35 Eesti, Harju maakond
Treeningpartner
Laduks OÜ
6 Sander Jürs 1985 mees M35 Eesti, Harju maakond
Sparta Spordiselts
7 Riho Kirsipuu 1996 mees M21 Eesti, Harju maakond
Sparta SS
8 Aaro Tiiksaar 1978 mees M40 Eesti, Harju maakond
Tigude Jooksuklubi
BE GROUP
9 Janar Juhkov 1987 mees M35 Eesti, Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Treeningpartner Sportland Jooksutiim
10 Kristjan Vares 1980 mees M40 Eesti, Harju maakond
Vak Staier
11 Alekszej Morgunov 1990 mees M21 Eesti, Harju maakond
Sparta
12 Kaupo Uuetoa 1981 mees M40 Eesti, Harju maakond
SK Jooksupartner
13 Lauri Luik 1982 mees M40 Eesti, Lääne maakond
Treeningpartner
14 Olari Orm 1987 mees M35 Eesti, Tartu maakond
15 Aare Kutsar 1980 mees M40 Eesti, Harju maakond
Treeningpartner
Never give up
16 Marek Enok 1981 mees M40 Eesti, Harju maakond
Pakendikeskus AS
17 Alvar Viikmäe 1973 mees M40 Eesti, Harju maakond
Prysmian
18 Pille Hinn 1991 naine N21 Eesti, Harju maakond
Sparta
19 Erkki Hummal 1973 mees M40 Eesti, Harju maakond
Sparta
20 Kaisa Kukk 1984 naine N35 Eesti, Tartu maakond
Tartu SS Kalev
21 Siim Susi 1980 mees M40 Eesti, Harju maakond
JK Must Puudel / Treeningpartner
22 Mari Boikov 1988 naine N21 Eesti, Harju maakond
Treeningpartner
Mari Boikov
23 Stenver Matt 1993 mees M21 Eesti, Harju maakond
Treeningpartner
24 Kristjan Melikov 1978 mees M40 Eesti, Harju maakond
#Headinimesed
25 Vadim Gritšenko 1984 mees M35 Eesti, Järva maakond
Türi
26 Lauri Pihlak 1979 mees M40 Eesti, Harju maakond
Sparta
27 Tarmo Reitsnik 1972 mees M50 Eesti, Harju maakond
Treeningpartner
28 Ago Veilberg 1963 mees M50 Eesti, Lääne-Viru maakond
Vike
Pääste
29 Ain Kilk 1967 mees M50 Eesti, Harju maakond
Eesti Worldloppeti Klubi
30 Asko Valdmann 1982 mees M40 Eesti, Harju maakond
31 Kaido Voogla 1978 mees M40 Eesti, Harju maakond
KJK
32 Martin Sagaja 1980 mees M40 Eesti, Harju maakond
33 Timur Fazõlov 1987 mees M35 Eesti, Harju maakond
TakoiVotSport
34 Mart Kivi 1983 mees M35 Eesti, Harju maakond
SK Jooksupartner
35 Helen Bell 1989 naine N21 Eesti, Harju maakond
Sparta
36 Ilja Dzjuba 1983 mees M35 Eesti, Harju maakond
Greenall OÜ
37 Andres Laineste 1971 mees M50 Eesti, Harju maakond
Koidu suusaklubi
38 Marek Salla 1988 mees M21 Eesti, Järva maakond
Türi Jõud
39 Ivo Kreutzvald 1980 mees M40 Eesti, Harju maakond
Prorunner
40 Hektor Uustalo 1983 mees M35 Eesti, Harju maakond
41 Renat Vafin 1973 mees M40 Eesti, Harju maakond
Treeningpartner
42 Margus Muld 1975 mees M40 Eesti, Harju maakond
43 Andres Oras 1990 mees M21 Eesti, Harju maakond
Playtech
44 Kristjan Muld 1978 mees M40 Eesti, Harju maakond
45 Kaur Siimaste 1993 mees M21 Eesti, Harju maakond
CEP Eesti
46 Martin Heinvee 1984 mees M35 Eesti, Harju maakond
47 Hannes Vilk 1971 mees M50 Eesti, Jõgeva maakond
OÜ Eesti Killustik
48 Jaan Lilleorg 1991 mees M21 Eesti, Harju maakond
49 Lauri Valdmaa 1980 mees M40 Eesti, Harju maakond
SK Prorunner
50 Gunnar Kingo 1980 mees M40 Eesti, Harju maakond
51 Kertu Kula 1990 naine N21 Eesti, Harju maakond
Sparta
52 Indrek Tikva 1970 mees M50 Eesti, Harju maakond
BCS Itera AS
53 Andero Arak 1981 mees M40 Eesti, Harju maakond
Team Hydro
54 Urmas Pihlak 1972 mees M50 Eesti, Harju maakond
55 Ingrid Riipus 1980 naine N40 Eesti, Jõgeva maakond
SK ProRunner
56 Erti Kares 1967 mees M50 Eesti, Harju maakond
57 Leonid Homin 1987 mees M35 Eesti, Harju maakond
Sparta / MTÜ Spordiselts
MTÜ Spordiselts
58 Renno Rehtla 1985 mees M35 Eesti, Tartu maakond
Elektest OÜ
59 Marko Teinburk 1987 mees M35 Eesti, Pärnu maakond
Anu Jooksutrennid
60 Ilmar Koolmeister 1979 mees M40 Eesti, Harju maakond
SK Prorunner
61 Olle Selliov 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond
62 Reet Järsk 1991 naine N21 Eesti, Harju maakond
Spordiselts
63 Roman Dranov 1984 mees M35 Eesti, Harju maakond
64 Peep Bušin 1985 mees M35 Eesti, Harju maakond
MKM Jooksuklubi
65 Tarmo Sild 1975 mees M40 Eesti, Harju maakond
66 Sander Pihlak 1978 mees M40 Eesti, Harju maakond
67 Siim Saidla 1984 mees M35 Eesti, Harju maakond
Treeningpartner
68 Marge Kikas 1977 naine N40 Eesti, Harju maakond
JK Must Puudel / Sparta
69 Gert Kuuskmäe 1991 mees M21 Eesti, Harju maakond
70 Roland Mäe 1979 mees M40 Eesti, Harju maakond
SK Jooksupartner
ViaVelo Inseneribüroo OÜ
71 Margus Tähepõld 1978 mees M40 Eesti, Harju maakond
MKM Jooksuklubi
72 Valeri Kääpa 1958 mees M60 Eesti, Lääne maakond
73 Hanno Kindel 1968 mees M50 Eesti, Harju maakond
SK ProRunner
Adovinci OÜ
74 Mihkel Trees 2000 mees M21 Eesti, Harju maakond
SPARTA / Kaitseväe Akadeemia
75 Raivo Raudsepp 1964 mees M50 Eesti, Järva maakond
76 Mirtti Verbitskas 1981 naine N40 Eesti, Pärnu maakond
Anu Jooksutrennid
77 Rein Sõõrd 1983 mees M35 Eesti, Pärnu maakond
Alfapower oü
78 Jüri Kreek 1988 mees M21 Eesti, Harju maakond
79 Sergei Bessonov 1982 mees M40 Eesti, Harju maakond
80 Siim Saar 1998 mees M21 Eesti, Harju maakond
81 Susan Külm 1996 naine N21 Eesti, Harju maakond
TT Tiim
82 Jan Rasmus Rohtla 2004 mees M18 Eesti, Harju maakond
Sparta
83 Mark Naylor 1983 mees M35 Eesti, Harju maakond
84 Ago Kärema 1969 mees M50 Eesti, Harju maakond
85 Leho Laja 1971 mees M50 Eesti, Harju maakond
86 Uku Hann Susi 2008 mees M16 Eesti, Harju maakond
JK Must Puudel
87 Kenno Kokk 1993 mees M21 Eesti, Harju maakond
JK Must Puudel
88 Raimo Ülavere 1970 mees M50 Eesti, Harju maakond
Raimo Ülavere Coaching
89 Kaido Paju 1964 mees M50 Eesti, Järva maakond
Edelaraudtee
90 Hando Rannamägi 1977 mees M40 Eesti, Harju maakond
YIT EESTI AS
91 Madis Loit 1984 mees M35 Eesti, Harju maakond
92 Paavo Heil 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond
RecruitLabi jooksuklubi
RecruitLab
93 Kristjan Niinemaa 1973 mees M40 Eesti, Harju maakond
Kristjan Niinemaa
94 Kristina Dzjuba 1990 naine N21 Eesti, Harju maakond
95 Kalle Palling 1985 mees M35 Eesti, Harju maakond
JK Must Puudel
96 Priit Kajari 1968 mees M50 Eesti, Harju maakond
Sparta
97 Janek Oblikas 1972 mees M50 Eesti, Harju maakond
Marathon100 OÜ
98 Chrisse Soome 1980 naine N40 Eesti, Harju maakond
Treeningpartner
99 Aapo Tiiksaar 2004 mees M18 Eesti, Harju maakond
Tigude Jooksuklubi
LOO KOOL
100 Jaanus Laidvee 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond
Suusasemud
101 Viljar Laanes 1978 mees M40 Eesti, Harju maakond
SK ProRunner
V.L. Teenused OÜ
102 Avo Kirsipuu 1967 mees M50 Eesti, Harju maakond
Kirss
103 Andrey Lobanov 1989 mees M21 Eesti, Harju maakond
MTÜ Spordiselts
104 Kaarel-Paulus Kaeramaa 1996 mees M21 Eesti, Harju maakond
105 Janar Novitski 1980 mees M40 Eesti, Harju maakond
Vaela Spordiselts
106 Kaarel Koitne 1989 mees M21 Eesti, Harju maakond
LSS
107 Tauri Taimre 1989 mees M21 Eesti, Harju maakond
Kristiine Running Club
108 Mihkel Jürimaa 1988 mees M21 Eesti, Harju maakond
109 Kadri Veske 1981 naine N40 Eesti, Harju maakond
JK Must Puudel
110 Einar Hillep 1970 mees M50 Eesti, Harju maakond
Justiitsministeerium
111 Janek Vahtra 1973 mees M40 Eesti, Harju maakond
112 Aleksei Gorov 1980 mees M40 Eesti, Harju maakond
Swedbanki Spordiklubi
Swedbank
113 Vadim Palamartšuk 1986 mees M35 Eesti, Harju maakond
Bondora Group AS
114 Harriet Helena Habicht 2005 naine N18 Eesti, Harju maakond
ESS Kalev
115 Tauno Krull 1982 mees M40 Eesti, Harju maakond
Sparta
116 Ergo Kaljuste 1991 mees M21 Eesti, Harju maakond
117 Mihkel Mäemat 1986 mees M35 Eesti, Harju maakond
SK Tallinn Trail
118 Sergei Benes 1981 mees M40 Eesti, Harju maakond
119 Piret Tikva 1974 naine N40 Eesti, Harju maakond
120 Hugo Narmont 2008 mees M16 Eesti, Harju maakond
US Tenniseakadeemia
121 Endrik Arumägi 1978 mees M40 Eesti, Harju maakond
JK Must Puudel
122 Donatas Narmont 1966 mees M50 Eesti, Harju maakond
Rapla Tenniseklubi / Jooksja
123 Kaidar Hussar 1971 mees M50 Eesti, Harju maakond
Kündja Spordiklubi
124 Urmas Saarva 1979 mees M40 Eesti, Harju maakond
Arvutitark
125 Mihkel Noor 1984 mees M35 Eesti, Harju maakond
NOBE
126 Kristel Sillaots 1975 naine N40 Eesti, Harju maakond
Pakendikeskus AS
127 Hans Terasmaa 1985 mees M35 Eesti, Harju maakond
128 Sven Rohlin 1966 mees M50 Eesti, Harju maakond
Tervisekassa
129 Vahur Luts 1962 mees M60 Eesti, Harju maakond
130 Margus Mikk 1971 mees M50 Eesti, Harju maakond
131 Toomas Piigli 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
UP Sport
Audi Eesti
132 Toomas Männasoo 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond
SEB
133 Taivo Linnamägi 1984 mees M35 Eesti, Harju maakond
MKM Jooksuklubi
134 Mikk Kase 1985 mees M35 Eesti, Harju maakond
NOBE
135 Rain Raun 1970 mees M50 Eesti, Harju maakond
SK Prorunner
ABC Motors AS
136 Riho Jürisoo 1987 mees M35 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi LTK Sakala
137 Erlend Tamberg 1973 mees M40 Eesti, Harju maakond
138 Birgit Skolimowski 1977 naine N40 Eesti, Harju maakond
JK Must Puudel
139 Lev Lubenskiy 1946 mees M70 Eesti, Harju maakond
I Love Supersport Tallinn
140 Taavi Vasserman 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
JK Must Puudel
141 Krister Vaikna 2006 mees M16 Eesti, Harju maakond
Tallinna Vesi
142 Rauno Verbitskas 1988 mees M21 Eesti, Harju maakond
AS Maru Ehitus
143 Ero Helemäe 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond
144 Heiti Zukovits 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
Maru Metall AS
145 Oliver Tiks 1979 mees M40 Eesti, Harju maakond
146 Allan Maar 1971 mees M50 Eesti, Harju maakond
SKO
147 Rein Kalle 1975 mees M40 Eesti, Tartu maakond
Keskkonnaamet
148 Pavel Dvoinos 1984 mees M35 Ukraina, Harjumaa
RunWise
149 Laur Saar 1966 mees M50 Eesti, Harju maakond
MyFitness
150 Kleiri Vest 1989 naine N21 Eesti, Harju maakond
Sparta
Justiitsministeerium
151 Heiki Roomet 1977 mees M40 Eesti, Harju maakond
Rahe Projekt
152 Rauno Lõhmus 1990 mees M21 Eesti, Harju maakond
Maru Ehitus
153 Erki Veeroos 1977 mees M40 Eesti, Harju maakond
154 Taavi Varb 1977 mees M40 Eesti, Harju maakond
JK Must Puudel / Sparta
Maru Betoonitööd
155 Andrus Maiste 1964 mees M50 Eesti, Pärnu maakond
AM HEPAC OÜ
156 Platon Matšinski 1997 mees M21 Eesti, Harju maakond
Kuulsaal
157 Marti Vaksmann 1985 mees M35 Eesti, Harju maakond
Tallinna Vesi
158 Tanel Väli 1979 mees M40 Eesti, Harju maakond
SK Prorunner
159 Gert Uiboaed 1983 mees M35 Eesti, Lääne-Viru maakond
160 Dmitri Nikland 1986 mees M35 Eesti, Harju maakond
161 Mark Vaino 1998 mees M21 Eesti, Harju maakond
NOBE
162 Valdo Hälvin 1988 mees M21 Eesti, Harju maakond
163 Pille-Riin Piirmets 1980 naine N40 Eesti, Harju maakond
Team Kaitsevägi
Õhuvägi
164 Raigo Pillai 1983 mees M35 Eesti, Lääne maakond
Oru spordiklubi
Aikkon Est OÜ
165 Kristo Leemets 1990 mees M21 Eesti, Harju maakond
Bondora Group AS
166 Riin Kiik 1982 naine N40 Eesti, Harju maakond
167 Urmas Kadak 1967 mees M50 Eesti, Harju maakond
Sparta
HEIDELBERG BALTIC FINLAND OÜ
168 Alina Reinmäe 1988 naine N21 Eesti, Harju maakond
SK Fortuna
169 Alar Alajaan 1979 mees M40 Eesti, Harju maakond
Sidepataljon
Kaitsevägi
170 Marvin Varb 2007 mees M16 Eesti, Harju maakond
JK Must Puudel
171 Kaspar Ait 1999 mees M21 Eesti, Harju maakond
172 Arja Johanna Vironmäki 1968 naine N50 Eesti, Harju maakond
Sparta
Tuokko OÜ
173 Priit Pärnala 1988 mees M21 Eesti, Harju maakond
174 Silja Scheer 1977 naine N40 Eesti, Harju maakond
175 Mari Eltermann 1991 naine N21 Eesti, Harju maakond
176 Rasmus Piir 2006 mees M16 Eesti, Tartu maakond
Tartu SS Kalev
177 Indrek Kütt 1989 mees M21 Eesti, Harju maakond
NOBE
178 Ville Vaikna 1979 mees M40 Eesti, Harju maakond
Tallinna Vesi
179 Jaan Lehepuu 1993 mees M21 Eesti, Harju maakond
NOBE
180 Tarmo Saar 1982 mees M40 Eesti, Harju maakond
181 Karl Männasoo 2005 mees M18 Eesti, Harju maakond
182 Jaan Lehismets 1987 mees M35 Eesti, Pärnu maakond
183 Taavi Karotamm 1987 mees M35 Eesti, Harju maakond
184 Roman Orlov 2008 mees M16 Eesti, Harju maakond
Tallinna Vesi
185 Caspar Tubarik 1979 mees M40 Eesti, Harju maakond
Sparta
186 Andrei Maksimov 1975 mees M40 Eesti, Harju maakond
187 Kristo Kooskora 1986 mees M35 Eesti, Harju maakond
188 Reet Luhaäär 1953 naine N60 Eesti, Harju maakond
Viru Hambakliinik
189 Alar Koot 1981 mees M40 Eesti, Harju maakond
A-MEEDIA OÜ
190 Peeter Kamberg 1967 mees M50 Eesti, Harju maakond
Meremõisa SK
191 Kristofer Theodor Juuresoo 2009 mees M16 Eesti, Harju maakond
JK Tallinna Kalev
192 Kaire Kivi 1983 naine N35 Eesti, Harju maakond
SK Jooksupartner
193 Egert Oiov 1988 mees M21 Eesti, Harju maakond
Vormiloojad
194 Raimo Saul 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
195 Külli Kaldma 1982 naine N40 Eesti, Harju maakond
196 Marko Leemet 1978 mees M40 Eesti, Harju maakond
AS Maru Ehitus
197 Madis Jaska 1965 mees M50 Eesti, Tartu maakond
Bauhof
198 Ingrid Paats 1988 naine N21 Eesti, Harju maakond
199 Mairo Kirss 1980 mees M40 Eesti, Harju maakond
Riigi Kinnisvara AS
200 Margo Dengo 1982 mees M40 Eesti, Harju maakond
Maru Ehitus AS
201 Anna Kuleshova 1980 naine N40 Eesti, Harju maakond
202 Tanel Veeleid 1972 mees M50 Eesti, Harju maakond
MTÜ Spordiselts
203 Oliver Lätte 1981 mees M40 Eesti, Harju maakond
204 Merje Uueni 1978 naine N40 Eesti, Harju maakond
205 Madis Ennuste 1972 mees M50 Eesti, Harju maakond
206 Olav Liivak 1948 mees M70 Eesti, Harju maakond
207 Rauno Palloson 1986 mees M35 Eesti, Harju maakond
208 Auri Viitak 1975 naine N40 Eesti, Harju maakond
Swedbank
209 Tarmo Kruusimäe 1968 mees M50 Eesti, Harju maakond
210 Indrek Kikas 1979 mees M40 Eesti, Harju maakond
MTÜ Spordiselt
MTÜ spordiselts
211 Indrek Laineveer 1978 mees M40 Eesti, Harju maakond
MKM Jooksuklubi
212 Kaivi Kukk 1979 naine N40 Eesti, Harju maakond
Treeningpartner
213 Ando Leppiman 1975 mees M40 Eesti, Harju maakond
MKM Jooksuklubi
214 Sergei Žuravski 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
215 Luukas Kristjan Ilves 1987 mees M35 Eesti, Harju maakond
MKM Jooksuklubi
216 Hannes Tasso 1992 mees M21 Eesti, Harju maakond
NOBE
217 Geron Perens 1991 mees M21 Eesti, Harju maakond
218 Viivi Kääpa 1962 naine N60 Eesti, Lääne maakond
219 Marti Sepp 1981 mees M40 Eesti, Harju maakond
220 Ken Laht 1988 mees M21 Soome, Uusimaa
Fimar Group OY
221 Sander Orro 1992 mees M21 Eesti, Harju maakond
222 Maili Pallas 1977 naine N40 Eesti, Harju maakond
223 Silver Süving 1989 mees M21 Eesti, Harju maakond
224 Priidik Parmi 1980 mees M40 Eesti, Tartu maakond
SK RAADI
225 Aili Piirak 1983 naine N35 Eesti, Viljandi maakond
226 Helen Karu 1982 naine N40 Eesti, Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Stoneridge Electronics AS​
227 Sulev Liht 1964 mees M50 Eesti, Harju maakond
228 Raine Hirve 1987 mees M35 Eesti, Harju maakond
229 Indrek Matson 1980 mees M40 Eesti, Harju maakond
Maru
230 Regina Labent 1975 naine N40 Eesti, Tartu maakond
231 Silver Ader 1989 mees M21 Eesti, Harju maakond
Maru Ehitus AS
232 Maarja Mere 1992 naine N21 Eesti, Harju maakond
MKM Jooksuklubi
233 Riho Jesse 1967 mees M50 Eesti, Tartu maakond
234 Rain Hallimäe 1957 mees M60 Eesti, Harju maakond
235 Liis Siimar 1995 naine N21 Eesti, Harju maakond
236 Ahti Lepp 1974 mees M40 Eesti, Saare maakond
Jooksusöber Saaremaal
237 Lauri Pildre 1979 mees M40 Eesti, Harju maakond
JK Must Puudel
238 Sander Vald 1986 mees M35 Eesti, Harju maakond
239 Hanna-Liina Palu 2004 naine N18 Eesti, Harju maakond
Sparta
240 Karl Eensaar 1989 mees M21 Eesti, Harju maakond
241 Priit Trees 1978 mees M40 Eesti, Tartu maakond
242 Kaisa Kangur 1988 naine N21 Eesti, Harju maakond
243 Anastasia Artemjeva 2012 naine N16 Eesti, Harju maakond
244 Marie Evart 1990 naine N21 Eesti, Harju maakond
245 Martha Trees 2011 naine N16 Eesti, Harju maakond
Nõmme spordiklubi
246 Andres Uusma 1967 mees M50 Eesti, Harju maakond
MKM Jooksuklubi
247 Tavo Sarnik 1986 mees M35 Eesti, Järva maakond
Türi Jõud
248 Juhan Telling 1967 mees M50 Eesti, Lääne maakond
Jk Hermes
249 Olev Moorsoo 1973 mees M40 Eesti, Harju maakond
Etsnord AS
250 Jevgeni Kolessov 1987 mees M35 Eesti, Harju maakond
BREAKWATER TECHNOLOGY
251 Hille Sepa 1970 naine N50 Eesti, Harju maakond
252 Jüri Laanmets 1956 mees M60 Eesti, Harju maakond
253 Signe Holm 1978 naine N40 Eesti, Harju maakond
254 Aleksandr Klepikov 1982 mees M40 Eesti, Harju maakond
eachrace
255 Jonatan Lige 1987 mees M35 Eesti, Harju maakond
NOBE
256 Sulev Marja 1958 mees M60 Eesti, Harju maakond
257 Raili Riiberg 1980 naine N40 Eesti, Harju maakond
JK Must Puudel
258 Hando Hanschmidt 1977 mees M40 Eesti, Harju maakond
RPE Liikluskorraldus
259 Rein Raikna 1983 mees M35 Eesti, Harju maakond
Swedbanki Spordiklubi
Swedbank
260 Heiti Tart 1984 mees M35 Eesti, Harju maakond
261 Andro Õisnurm 1982 mees M40 Eesti, Harju maakond
Tallinna Vesi
262 Toomas Lõõnik 1995 mees M21 Eesti, Harju maakond
263 Valeri Žarikov 1958 mees M60 Eesti, Harju maakond
MeRun
OMEGA LAEN AS
264 Marko Kolk 1968 mees M50 Eesti, Saare maakond
SARMA
265 Reiko Tääker 1979 mees M40 Eesti, Harju maakond
G4S Spordiklubi
AS G4S Eesti
266 Margus Trees 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond
A&T Spordiklubi
267 Heli Sepping 1987 naine N35 Eesti, Harju maakond
ALSO
268 Tarmo Margat 1979 mees M40 Eesti, Harju maakond
MTÜ Spordiselts
269 Heigo Mansberg 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond
270 Indrek Siilaberg 1980 mees M40 Eesti, Harju maakond
271 Silva Sammelsaar 1986 naine N35 Eesti, Harju maakond
Swedbanki Spordiklubi
Swedbank
272 Zaira Sorokina 1968 naine N50 Eesti, Harju maakond
Spordiselts
Spordiselts MTÜ
273 Lauri Lõhmus 1982 mees M40 Eesti, Harju maakond
Kuldne Tervis
274 Kairi Aruvald 1979 naine N40 Eesti, Harju maakond
Telia SK MTÜ
275 Peter Kuus 1973 mees M40 Eesti, Harju maakond
276 Tarmo Korõtko 1984 mees M35 Eesti, Harju maakond
277 Valmar Pappel 1973 mees M40 Eesti, Harju maakond
278 Brigita Perm 1993 naine N21 Eesti, Harju maakond
279 Kristo Paalandi 1977 mees M40 Eesti, Harju maakond
TEAM TT
Norte OÜ
280 Paul Sokk 1994 mees M21 Eesti, Harju maakond
281 Triin Muld 1979 naine N40 Eesti, Harju maakond
282 Järvi Valter 1956 naine N60 Eesti, Harju maakond
MTÜ Spordiselts
283 Kaspar Süvirand 1991 mees M21 Eesti, Harju maakond
284 Meelis Kitsing 1973 mees M40 Eesti, Harju maakond
285 Argo Alaniit 1989 mees M21 Eesti, Harju maakond
GreenDice
286 Margit Peebo 1971 naine N50 Eesti, Harju maakond
287 Viktor Siik 1975 mees M40 Eesti, Harju maakond
288 Markus Vassiljev 2009 mees M16 Eesti, Tartu maakond
289 Ulvi Siik 1974 naine N40 Eesti, Harju maakond
290 Veronika Verš 1977 naine N40 Eesti, Harju maakond
291 Kristiina Säre 1976 naine N40 Eesti, Harju maakond
292 Jelena Šipunova 1983 naine N35 Eesti, Harju maakond
293 Kirill Pekkonen 1993 mees M21 Eesti, Harju maakond
294 Kristine Langi 1982 naine N40 Eesti, Harju maakond
295 Veljo Järvelaht 1975 mees M40 Eesti, Pärnu maakond
296 Juhan Paabstel 1959 mees M60 Eesti, Harju maakond
297 Erkki Metsa 1975 mees M40 Eesti, Tartu maakond
298 Marilin Pikaro 1982 naine N40 Eesti, Harju maakond
299 Kristiina Sagaja 1980 naine N40 Eesti, Harju maakond
300 Risto Jõgi 1982 mees M40 Eesti, Harju maakond
MKM Jooksuklubi
301 Reigo Väli 1968 mees M50 Eesti, Harju maakond
Meriton Spordiklubi
302 Aimi Pihel 1951 naine N70 Eesti, Harju maakond
303 Vladimir Mjasnikov 1951 mees M70 Eesti, Harju maakond
Tallinn Viking Security
304 Tiivi Lind 1978 naine N40 Eesti, Harju maakond
Eesti Gaas
305 Hannes Roomet 1953 mees M60 Eesti, Rapla maakond
306 Marge Vaikjärv 1989 naine N21 Eesti, Tartu maakond
FitLife Eeden
Migrevention OÜ
307 Viljar Paalaroos 1968 mees M50 Eesti, Harju maakond
Paalaroos Projekt OÜ
308 Natalia Kamberg 1973 naine N40 Eesti, Harju maakond
Meremõisa SK
309 Jevgenia Kolk 1993 naine N21 Eesti, Harju maakond
310 Gerda Palts 1988 naine N21 Eesti, Harju maakond
Tervisekassa
311 Märt Hiietamm 1982 mees M40 Eesti, Harju maakond
Riigi Infosüsteemi Amet
312 Maarja Žugova 1980 naine N40 Eesti, Harju maakond
Tervisekassa
313 Karin Jesse 1965 naine N50 Eesti, Tartu maakond
314 Nicole Maria Klais 1996 naine N21 Eesti, Harju maakond
UP Sport
315 Triin Liisma 1989 naine N21 Eesti, Harju maakond
Kristiine Running Club
316 Enn Masing 1968 mees M50 Eesti, Rapla maakond
317 Janika Karus 1974 naine N40 Eesti, Harju maakond
318 Rita Kadak 1982 naine N40 Eesti, Harju maakond
319 Lya Uibo 1978 naine N40 Eesti, Hiiu maakond
Hiiumaa jooksugrupp
320 Rasmus Toome 1987 mees M35 Eesti, Harju maakond
321 Valev Altmets 1967 mees M50 Eesti, Järva maakond
322 Eva Sorga 1980 naine N40 Eesti, Harju maakond
JK Must Puudel
323 Aivo Kruuse 1965 mees M50 Eesti, Harju maakond
324 Terje Lapp 1964 naine N50 Eesti, Harju maakond
325 Margit Udikas-Susi 1983 naine N35 Eesti, Harju maakond
JK Must Puudel / Treeningpartner
326 Malvi Lõhmus 1973 naine N40 Eesti, Harju maakond
Swedbanki Spordiklubi
Swedbank
327 Merilin Algma 1984 naine N35 Eesti, Harju maakond
328 Tiit Mauer 1968 mees M50 Eesti, Tartu maakond
329 Marko Pill 1964 mees M50 Eesti, Harju maakond
330 Andres Alajaan 1948 mees M70 Eesti, Harju maakond
331 Enn Pärtma 1955 mees M60 Eesti, Harju maakond
332 Carmen Kazantseva 2007 naine N16 Eesti, Viljandi maakond
333 Igor Zahharov 1990 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
334 Mailis Udras 1979 naine N40 Eesti, Harju maakond
335 Kairit Kaasik-Valtonen 1969 naine N50 Eesti, Harju maakond
336 Raido Kivikangur 1989 mees M21 Eesti, Harju maakond
337 Hanna Lotta Kivi 2008 naine N16 Eesti, Harju maakond
338 Helin Pungas 1988 naine N21 Eesti, Harju maakond
339 Marko Vingisaar 1997 mees M21 Eesti, Harju maakond
Eesti Pandipakend OÜ
340 Taavo Land 1992 mees M21 Eesti, Harju maakond
NOBE
341 Karmo Lempu 1980 mees M40 Eesti, Harju maakond
342 Marily Hendrikson 1978 naine N40 Eesti, Harju maakond
MKM Jooksuklubi
343 Ly Pani 1980 naine N40 Eesti, Harju maakond
344 Moonika Mägi 1977 naine N40 Eesti, Viljandi maakond
Coop
345 Merilin Kriisa 1994 naine N21 Eesti, Harju maakond
GreenDice
346 Karin Poolak 1985 naine N35 Eesti, Tartu maakond
347 Hanna-Kristiina Karu 1999 naine N21 Eesti, Harju maakond
NOBE
348 Mihhail Boitsov 1991 mees M21 Eesti, Harju maakond
Tallinna Vesi
349 Jelena Pjatkova 1988 naine N21 Eesti, Harju maakond
350 Anna Remmelgas 1987 naine N35 Eesti, Harju maakond
351 Jaanus Arukaevu 1966 mees M50 Eesti, Harju maakond
352 Priit Remmelgas 1984 mees M35 Eesti, Harju maakond
353 Signe Saar 1976 naine N40 Eesti, Harju maakond
354 Anneli Priinits 1972 naine N50 Eesti, Viljandi maakond
355 Heini Viilup 1953 mees M60 Eesti, Harju maakond
356 Tarmo Õmblus 1973 mees M40 Eesti, Harju maakond
JK Must Puudel
357 Krista Raid 1971 naine N50 Eesti, Harju maakond
MTÜ Spordiselts
358 Anastassia Kornõšenkova 1985 naine N35 Eesti, Harju maakond
MDSC Systems OÜ
359 Marek Kuus 1976 mees M40 Eesti, Valga maakond
360 Helen Otto 1980 naine N40 Eesti, Harju maakond
361 Hans Vallner 1952 mees M70 Eesti, Harju maakond
Tallinna Tehnikaülikool
362 Kristine Hindriks 1972 naine N50 Eesti, Harju maakond
treeningpartner
Maaeluministeerium
363 Imbi Joasaar 1958 naine N60 Eesti, Harju maakond
Mõmmik
364 Silver Sepp 1973 mees M40 Eesti, Harju maakond
365 Ester Soldatova 1989 naine N21 Eesti, Harju maakond
366 Aali Lilleorg 1970 naine N50 Eesti, Harju maakond
367 Viktor Soldatov 1986 mees M35 Eesti, Harju maakond
Lavonia OY
368 Triinu Suur 1984 naine N35 Eesti, Harju maakond
ADN OÜ
369 Triin Toomesaar 1987 naine N35 Eesti, Harju maakond
370 Andrew James Billington 1970 mees M50 Eesti, Harju maakond
371 Merike Õispuu 1976 naine N40 Eesti, Harju maakond
372 Arvo Luus 1938 mees M70 Eesti, Harju maakond
373 Liisi Taar 1988 naine N21 Eesti, Harju maakond
MTÜ Spordiselts
AS Selver
374 Eero Lapp 1955 mees M60 Eesti, Harju maakond
375 Anto Roots 1971 mees M50 Eesti, Tartu maakond
376 Alo Sidorov 1985 mees M35 Eesti, Harju maakond
ArchMate OÜ
377 Jaanika Parts 1976 naine N40 Eesti, Harju maakond
21.CC Triatloniklubi
378 Rein Traus 1948 mees M70 Eesti, Lääne-Viru maakond
Traus-RAK
379 Ilse Laur 1957 naine N60 Eesti, Harju maakond
380 Marek Markvart 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond
381 Jegor Sevastjanov 1985 mees M35 Eesti, Harju maakond
Genius Sports
382 Anna Artemjeva 2012 naine N16 Eesti, Harju maakond
383 Joonas Puuraid 2007 mees M16 Eesti, Harju maakond
384 Rain Mölderkivi 1981 mees M40 Eesti, Harju maakond
385 Ilme Parik 1963 naine N50 Eesti, Harju maakond
386 Rebecca Valge 2004 naine N18 Eesti, Harju maakond
387 Irena Budanova 2001 naine N21 Eesti, Harju maakond
388 Katrin Bauman 1955 naine N60 Eesti, Harju maakond
389 Oleg Bolšakov 1990 mees M21 Eesti, Harju maakond
CES Estonia
390 Ira Münter 1961 naine N60 Eesti, Lääne-Viru maakond
391 Grete Lasn 1984 naine N35 Eesti, Harju maakond
Kaitsevägi
392 Mattias Liht 1994 mees M21 Eesti, Rapla maakond
393 Sirje Lippe 1966 naine N50 Eesti, Harju maakond
MTÜ Tallinnmeeting
Eesti Kergejõustikuliit
394 Richard Valge 2011 mees M16 Eesti, Harju maakond
395 Heidi Elisabet Soosalu 1967 naine N50 Eesti, Harju maakond
396 Regina Valge 1979 naine N40 Eesti, Harju maakond
397 Kermo Themas 1991 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
PIN Arhitektid
398 Margit Repson 1976 naine N40 Eesti, Harju maakond
JK Must Puudel
399 Marika Müür 1961 naine N60 Eesti, Harju maakond
Riigi Kaitseinvesteeringute Keskus
400 Mari-Ann Hansen 1990 naine N21 Eesti, Harju maakond
401 Tauri Raja 1983 mees M35 Eesti, Harju maakond
JK Must Puudel
402 Silver Tammik 1979 mees M40 Eesti, Harju maakond
MKM Jooksuklubi
403 Toomas Saarma 1964 mees M50 Eesti, Harju maakond
404 Ermo Veelain 1962 mees M60 Eesti, Harju maakond
-
405 Kadri Kosk 1991 naine N21 Eesti, Harju maakond
406 Allan Luhaäär 1985 mees M35 Eesti, Viljandi maakond
Team Gröön
407 Dmitry Shchenov 1992 mees M21 Eesti, Harju maakond
Playtech Estonia OÜ
408 Laura Kallas 1986 naine N35 Eesti, Harju maakond
409 Kadi Kivirand 1982 naine N40 Eesti, Harju maakond
410 Toomas Kesküla 1995 mees M21 Eesti, Harju maakond
Maru Betoonitööd OÜ
411 Silver Palu 1978 mees M40 Eesti, Harju maakond
Peetri Lasteaed-Põhikool
412 Silvia Tsvetkova 1992 naine N21 Eesti, Harju maakond
MTÜ Spordiselts
413 Maarja-Helena Veskimägi 2006 naine N16 Eesti, Pärnu maakond
414 Valentin Suhnjov 1982 mees M40 Eesti, Harju maakond
MeRun.club
415 Kelli Kahm 1975 naine N40 Eesti, Harju maakond
Maru Betoonitööd OÜ
416 Oksana Pavlova 1977 naine N40 Eesti, Harju maakond
Maru Metall AS
417 Urmas Virkebau 1954 mees M60 Eesti, Ida-Viru maakond
418 Andres Veske 1970 mees M50 Eesti, Harju maakond
JK Must Puudel
419 Anna Solomko 1980 naine N40 Eesti, Harju maakond
Tallinna Pae Gümnaasium
420 Indrek Põhjatu 1991 mees M21 Eesti, Tartu maakond
Mapri Ehitus OÜ
421 Linda Sassian 1981 naine N40 Eesti, Harju maakond
Telia SK MTÜ
Telia
422 Julia Grigorieva 1985 naine N35 Eesti, Harju maakond
423 Jekaterina Madisson 1984 naine N35 Eesti, Harju maakond
Treening partner
424 Johannes Ütsik 1969 mees M50 Eesti, Harju maakond
425 Natalia Dankevitš 1972 naine N50 Eesti, Harju maakond
Multisport Estonia
426 Marek Ross 1991 mees M21 Eesti, Harju maakond
Tallinna Linnatranspordi AS
427 Merilin Vips 1980 naine N40 Eesti, Harju maakond
428 Jaanus Viljamaa 1963 mees M50 Eesti, Harju maakond
429 Archibald-Stiwan Kald 1983 mees M35 Eesti, Harju maakond
430 Mihkel Rähn 1983 mees M35 Eesti, Tartu maakond
431 Sille Kraam 1981 naine N40 Eesti, Harju maakond
MKM Jooksuklubi
432 Maare Liiv 1985 naine N35 Eesti, Harju maakond
433 Seige Mõik 1959 naine N60 Eesti, Harju maakond
434 Sirle Romanenko 1978 naine N40 Eesti, Harju maakond
435 Anneli Meresmäe 1970 naine N50 Eesti, Harju maakond
436 Tõnis Taru 1987 mees M35 Eesti, Harju maakond
437 Aare Mettus 1959 mees M60 Eesti, Harju maakond
My fitness
LINCONA
438 Keiu-Karin Michelson 1981 naine N40 Eesti, Harju maakond
439 Lembe Veskimägi 1972 naine N50 Eesti, Pärnu maakond
440 Maksim Aan 1986 mees M35 Eesti, Harju maakond
Swedbanki Spordiklubi
Swedbank
441 Erki Mirt 1970 mees M50 Eesti, Harju maakond
Saunamaailm
Intercom Group OÜ
442 Merle Sagur 1983 naine N35 Eesti, Harju maakond
443 Eve Heldja 1981 naine N40 Eesti, Harju maakond
444 Mati Saarend 1951 mees M70 Eesti, Lääne-Viru maakond
445 Moonika Küttim 1986 naine N35 Eesti, Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Särasilmad SK
446 Aivar Kivi 1974 mees M40 Eesti, Ida-Viru maakond
Eraisik
447 Martin Lillepuu 1978 mees M40 Eesti, Harju maakond
448 Nikolai Voitsehhovski 1989 mees M21 Eesti, Tartu maakond
449 Aivar Kiik 1976 mees M40 Eesti, Ida-Viru maakond
450 Külliki Trepp 1981 naine N40 Eesti, Harju maakond
451 Merle Kruusamägi 1977 naine N40 Eesti, Ida-Viru maakond
MTÜ spordiselts
452 Tõnu Pullerits 1947 mees M70 Eesti, Pärnu maakond
453 Irina Pokkinen 1982 naine N40 Eesti, Harju maakond
Eesti Energia Spordiklubi
454 Alina Rajevskaja 1988 naine N21 Eesti, Harju maakond
455 Gert Kello 1977 mees M40 Eesti, Harju maakond
456 Marek Paju 1978 mees M40 Eesti, Harju maakond
457 Anna Davydik 1989 naine N21 Eesti, Harju maakond
I Love Supersport
458 Ainika Ööpik 1979 naine N40 Eesti, Harju maakond
JK Must Puudel
459 Lenno Uusküla 1978 mees M40 Eesti, Harju maakond
460 Helene Kupp 1993 naine N21 Eesti, Lääne-Viru maakond
461 Heret Priimägi 1980 naine N40 Eesti, Harju maakond
462 Rain Kivimägi 1987 mees M35 Eesti, Harju maakond
463 Rita Randmaa 1975 naine N40 Eesti, Harju maakond
464 Tarmo Oidjärv 1972 mees M50 Eesti, Harju maakond
465 Roman Mazurin 1982 mees M40 Eesti, Harju maakond
West East Union OÜ
466 Kaisa Tähe 1986 naine N35 Eesti, Harju maakond
467 Aureelia Mitt 1995 naine N21 Eesti, Harju maakond
MTÜ Spordiselts
468 Margus Otsamägi 1999 mees M21 Eesti, Harju maakond
469 Ranno Raudsik 1980 mees M40 Eesti, Harju maakond
470 Vadim Kõllomets 1980 mees M40 Eesti, Harju maakond
471 Reet Paatsi 1976 naine N40 Eesti, Tartu maakond
472 Meelis Liivlaid 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
473 Ksenija Romanova 2007 naine N16 Eesti, Ida-Viru maakond
474 Keidi Nurme 1981 naine N40 Eesti, Harju maakond
Swedbanki Spordiklubi
Swedbank
475 Argo Miller 1986 mees M35 Eesti, Harju maakond
476 Lembit Lohe 1953 mees M60 Eesti, Harju maakond
G4S spordiklubi
477 Alar Luik 1984 mees M35 Eesti, Harju maakond
478 Jaan Hansen 1986 mees M35 Eesti, Harju maakond
479 Julia Meier 1995 naine N21 Eesti, Harju maakond
480 Ailar Nirgi 1966 mees M50 Eesti, Harju maakond
481 Ain Ehasalu 1981 mees M40 Eesti, Harju maakond
482 Raili Luikmel 1979 naine N40 Eesti, Jõgeva maakond
483 Veronika Selge 1984 naine N35 Eesti, Harju maakond
MTÜ Spordiselts
484 Kristjan Teär 1995 mees M21 Eesti, Harju maakond
Balti Logistika AS
485 Siret Olle 1984 naine N35 Eesti, Harju maakond
486 Aleksei Haigonen 1982 mees M40 Eesti, Harju maakond
Eesti Energia Spordiklubi
487 Julia Haigonen 1980 naine N40 Eesti, Harju maakond
488 Vladimir Svet 1992 mees M21 Eesti, Harju maakond
489 Stuart Dowson 1987 mees M35 Eesti, Harju maakond
490 Arvi Matvei 1963 mees M50 Eesti, Harju maakond
491 Valentin Mikson 1960 mees M60 Eesti, Harju maakond
Mõmmik
492 Kristiina Ait 2007 naine N16 Eesti, Harju maakond
493 Janek Ait 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond
494 Mariane Vaik 1987 naine N35 Eesti, Harju maakond
495 Mari Põld 1981 naine N40 Eesti, Harju maakond
496 Ott Alver 1985 mees M35 Eesti, Harju maakond
497 Mihkel Toom 1988 mees M21 Eesti, Harju maakond
Keskkonnaamet
498 Tiiu Mamers 1977 naine N40 Eesti, Harju maakond
Helmes SK
Helmes
499 Richard Linask 1999 mees M21 Eesti, Harju maakond
YIT EESTI AS
500 Allan Mihkelson 1994 mees M21 Eesti, Rapla maakond
TEHIK
501 Kadri Koit 1987 naine N35 Eesti, Harju maakond
Telia SK MTÜ
Telia
502 Anton Zolotarjov 1986 mees M35 Eesti, Harju maakond
503 Airi Amtmann 1980 naine N40 Eesti, Harju maakond
504 Josepha-Kadri Vahtel 1991 naine N21 Eesti, Harju maakond
505 Leonid Stepanov 1986 mees M35 Eesti, Harju maakond
506 Egon Pruul 1969 mees M50 Eesti, Harju maakond
507 Rene Pruul 2003 mees M21 Eesti, Harju maakond
508 Mihkel Säär 2003 mees M21 Eesti, Harju maakond
509 Ene Kallasmaa 1962 naine N60 Eesti, Harju maakond
510 Tõnu Säär 1969 mees M50 Eesti, Harju maakond
511 Halmar Heinmets 1986 mees M35 Eesti, Harju maakond
YIT
512 Maarja Piibeleht 1994 naine N21 Eesti, Harju maakond
Sparta
513 Priit Pall 1985 mees M35 Eesti, Harju maakond
NOBE
514 Raili Kala 1985 naine N35 Eesti, Harju maakond
GreenDice
515 Anne Krupp 1985 naine N35 Eesti, Harju maakond
GreenDice
516 Rasmus Urb 1984 mees M35 Eesti, Harju maakond
GreenDice
517 Aleksandra Lubkova 1998 naine N21 Eesti, Harju maakond
GreenDice
518 Clarisse-Lilith Kullassaar 1990 naine N21 Eesti, Harju maakond
GreenDice
519 Joosep Christopher Kukk 2004 mees M18 Eesti, Harju maakond
GreenDice
520 Rasmus Merimaa 2001 mees M21 Eesti, Harju maakond
GreenDice
521 Anne Küüsmaa 1956 naine N60 Eesti, Harju maakond
Tallinna Prantsuse Lütseum
522 Klarika Orav 1989 naine N21 Eesti, Harju maakond
523 Marianne Kala 1959 naine N60 Eesti, Harju maakond
524 Sille Hermann 1998 naine N21 Eesti, Harju maakond
525 Saskia Sonnberg 1991 naine N21 Eesti, Harju maakond
526 Leelo Raudsik 1983 naine N35 Eesti, Harju maakond
527 Elvira Uustalu 1987 naine N35 Eesti, Harju maakond
528 Aivar Angelstok 1967 mees M50 Eesti, Harju maakond
529 Kert Möldre 1968 mees M50 Eesti, Harju maakond
Liivimaa Rattaklubi
530 Andrei Dankevitš 1972 mees M50 Eesti, Harju maakond
Multisport Estonia
531 Rigo Vatsel 1970 mees M50 Eesti, Harju maakond
532 Artur Jugaste 1984 mees M35 Eesti, Harju maakond
533 Ove Oot 1977 mees M40 Eesti, Harju maakond
Apex Arhitektuuribüroo OÜ
534 Urmas Ervin 1963 mees M50 Eesti, Lääne-Viru maakond
535 Maie Raud 1987 naine N35 Eesti, Harju maakond
536 Kirill Gorlatš 1987 mees M35 Eesti, Harju maakond
537 Anna-Marita Anderson 1991 naine N21 Eesti, Harju maakond
Sparta
538 Ahti Nurme 1984 mees M35 Eesti, Harju maakond
Treeningfookus
539 Tiina Rekand 1985 naine N35 Eesti, Harju maakond
540 Siim Vaade 1995 mees M21 Eesti, Harju maakond
NOBE
541 Renet Jagor 1999 mees M21 Eesti, Harju maakond
NOBE
542 Hans-Joosep Pärna 1995 mees M21 Eesti, Harju maakond
NOBE
543 Mait Pokkinen 1979 mees M40 Eesti, Harju maakond
544 Sigrid Laan 1990 naine N21 Eesti, Harju maakond
545 Rando Raudsik 2012 mees M16 Eesti, Harju maakond
546 Kerli Valge-Rebane 1987 naine N35 Eesti, Harju maakond
547 Silver Salundo 1996 mees M21 Eesti, Harju maakond
548 Kati Krabu 1987 naine N35 Eesti, Harju maakond
Krabu Grupp OÜ
549 Kirill Krabu 1983 mees M35 Eesti, Harju maakond
Krabu Grupp OÜ
550 Raul Ruubel 1986 mees M35 Eesti, Harju maakond
Tripassion Triatloniklubi
AS PricewaterhouseCoopers Advisors
551 Sten-Eric Andrejev 2002 mees M21 Eesti, Rapla maakond
G4S
552 Carina Kärt Mättikas 1996 naine N21 Eesti, Hiiu maakond
553 Merle Mandel-Kuslap 1986 naine N35 Eesti, Harju maakond
554 Anngret Sisask 1983 naine N35 Uus-Meremaa, Taranaki
555 Oleg Toming 1988 mees M21 Eesti, Harju maakond
Breakwater Technology
556 Kaarel Vene 2002 mees M21 Eesti, Järva maakond
557 Minna-Maria Lõbus 1989 naine N21 Eesti, Harju maakond
Brandem Baltic OÜ
558 Eero Liivandi 1978 mees M40 Eesti, Harju maakond
559 Rainar Aasrand 1986 mees M35 Eesti, Harju maakond
560 Roberto Kivi 1987 mees M35 Eesti, Harju maakond
561 Lauri Kuris 1986 mees M35 Eesti, Harju maakond
Telia SK MTÜ
562 Meelis Kuris 1973 mees M40 Eesti, Harju maakond
Telia SK MTÜ
563 Priit Melnik 1961 mees M60 Eesti, Harju maakond
564 Pille Saluvere 1969 naine N50 Eesti, Harju maakond
565 Christer Noor 1986 mees M35 Eesti, Harju maakond
566 Rasmus Kaver 1995 mees M21 Eesti, Harju maakond
NOBE
567 Marianne Kalma 1989 naine N21 Eesti, Harju maakond
Invego
568 Armin Meisalu 1986 mees M35 Eesti, Harju maakond
PIN Arhitektid
569 Heldi Jürisoo 1989 naine N21 Eesti, Harju maakond
570 Kristiina Mark 1992 naine N21 Eesti, Harju maakond
571 Andres Andema 1972 mees M50 Eesti, Harju maakond
Tallink
572 Svetlana Haapsal 1966 naine N50 Eesti, Harju maakond
PROMOART OÜ
573 Eduard Slutski 1986 mees M35 Eesti, Harju maakond
Swedbanki Spordiklubi
Swedbank
574 Mikk Tiidemann 1986 mees M35 Eesti, Harju maakond
SK Fortuna
575 Kristjan Säälik 1984 mees M35 Eesti, Harju maakond
576 Indrek Raig 1978 mees M40 Eesti, Harju maakond
577 Kalmer Kallasväli 1993 mees M21 Eesti, Harju maakond
578 Galina Iljinova 1984 naine N35 Eesti, Harju maakond
579 Harvis Mill 1988 mees M21 Eesti, Harju maakond
Eesti Korvpalliliit
580 Grete Zirk 1987 naine N35 Eesti, Harju maakond
Tallinna Vesi
581 Aleksandra Boitsova 2004 naine N18 Eesti, Harju maakond
Tallinna Vesi
582 Marek Mustonen 1973 mees M40 Eesti, Pärnu maakond
583 Kalmer Kreisman 1978 mees M40 Eesti, Harju maakond
Mikkeller Running Club
S.I.T.L OÜ
584 Caresse Hansalu 1965 naine N50 Eesti, Harju maakond
585 Külli Sizask 1987 naine N35 Eesti, Harju maakond
586 Rait Leppik 1981 mees M40 Eesti, Harju maakond
587 Cristian Anton 1995 mees M21 Eesti, Harju maakond
588 Mariia Sharygina 1995 naine N21 Eesti, Harju maakond
589 Eveli Bauer 1982 naine N40 Eesti, Harju maakond
Tervisekassa
590 Vjatšeslav Murov 1989 mees M21 Eesti, Harju maakond
Slav Tri Team
591 Andrey Koks 1985 mees M35 Eesti, Harju maakond
Admirals
592 Kristjan Jürisalu 1984 mees M35 Eesti, Harju maakond
593 Janar Soidla 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond
594 Toomas Õispuu 1970 mees M50 Eesti, Harju maakond
595 Enrico Binder 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond
PiparMind
PiparMind OU
596 Jörn Aadnevik 1975 mees M40 Norra, Harju maakond
597 Sergei Karpovitš 1973 mees M40 Eesti, Harju maakond
598 Anne-Li Tilk 1962 naine N60 Eesti, Saare maakond
JK Sarma
599 Berit Guzas 2005 naine N18 Eesti, Harju maakond
600 Liina Lelmi 1979 naine N40 Eesti, Harju maakond

...