Et
En
Sulge
Uudised
Sündmuste kalender
Sarjad
Registreerumine
Tulemused
Võistlejad
Fotod
Spordiala
Jooksmine
Kepikõnd
Jalgrattasport
Maanteerattasõit
Maastikurattasõit
Tsüklokross
Rulluisutamine
Rullsuusatamine
Triatlon/duatlon
Triatlon
Duatlon
Orienteerumine
Seiklussport
Ujumine
Suusatamine
Uisutamine
Kiiruisutamine
Rulasport
Alates
Kuni
Võistlus
P 25.10
Krusensterni jooks
4,2 km
P 25.10
Järvamaa Jahindusklubi MTÜ
Järvamaa 2020 lahtised MV kiirmales
L 24.10
Elva
Saint-Gobain Glass Estonia Eesti Meistrivõistlused cyclo-crossis
I START - M16, N16 , II START - MSen3, MSen4, MSen5 , III START - MJ , IV START - MSport, MSen1, MSen2 , V START - NE/NU, NJ, NSen1-3, NSport , VI START - ME/MU
L 24.10
Haanja Ultra
42 km
L 24.10
SUUNTO Virtuaaljooks
5 km , 10 km , 21 km , 42 km
L 24.10
Rabajooks
6 km
L 24.10
Ahtme Spordihall
Ida-Virumaa karikavõistlused kergejõustikus
T 20.10
Munga 16
Jooksutreeningu koolitus vaegnägijatele ja pimedatele ning nende saatjatele
P 18.10
Endla 59
Tallinna Invaspordiühingu spordipäev 2020
P 18.10
Keava
Keava elamusretk
L 17.10
Ülemiste keskus
Viking Line Eesti Ööjooks - Ülemiste eri
POWERADE 10 km , SPORTLAND 5 km , POWERADE 10 km - virtuaaljooks , SPORTLAND 5 km - virtuaaljooks , Cappy lastejooksud
L 17.10
Paide linna ujula
Järvamaa ujumise seeriavõistlus 2020/2021 I etapp
L 17.10
Viljandi linn
Lezyne CX4 - Viljandi CX
I start - M/N8, M/N10 , II start - M/N12 , III start - M/N14 , IV start - M/N16 , V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME) , VI start - NAISED + SEENIORID
L 17.10
Valtu Spordimaja
Eesti 2020. aasta meistrivõistlused lauamängude mitmevõistluses; neiud, noormehed, naised ja mehed
R 16.10
Saaremaa
47. Saaremaa kolme päeva jooks
10+16,195+16 km , 2+3,24+3,2 km
R 16.10
Hiiumaa
Hiiumaa Rattanädalavahetus 2020
N 15.10
Kolgaküla Spordiklubi Rada terviserajad ja pallimänguväljakud
Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused murdmaateatejooksudes
N 15.10
Kangrumäe
Aravete suusatajate seeriajooks ja kepikõnd II etapp
N 15.10
Eesti
Virtuaalne Pärnu Rannajooks
T 13.10
Eesti Pimedate Liit
Jooksutreeningu koolitus vaegnägijatele ja pimedatele ning nende saatjatele
...
200
201
202
203
204
205
206
207
208
209
210
211
212
213
214
215
216
217
218
219
220
...
Uudised
Kuressaare Linnajooksu Sportlandi 10 km rada sai sertifikaadi
Tervisejooks ja -kõnd sarjaga liitunud saavad mai etappidel kogeda erinevaid liikumisradu
Ida-Virumaa jooksusari algab Narva-Jõesuus Jüriöö jooksuga
Harku valla jooksusari alustab 27. aprillil Tabasalu jooksuga
Künnipäeva teatejooksuga avati 95. Suurjooks ümber Viljandi järve üritused
Valga Valka City Run perepäev 20.aprillil
Kuressaare Linnajooksu peaauhinnad on taas viikingikiivrid
Rakveres soojendavad ööjooksjad üles Kristel ja Tuuli, pop duost ÖED!
Tutvu Valga Valka City Run rajakaartidega!
Maru Järvejooksude etappidel saavad lapsed proovida erinevaid kergejõustiku alasid
22. aprillil toimub liikumismängude koolitus liikumisõpetajatele
Maru Järvejooksude treeningkava harrastajale
KUULA: Ööjooksu podcast - Rakvere Ööjooks 2024
Täna lõppeb ühisregistreerumine Rimi Linnajooksude sarja!
Valga Valka City Run medalid on valmis!
Kõik uudised
...