Nimi | Võistkond/Organisatsioon | Distants |
---|---|---|
Panda
Kaido Värbu, Andres Kutsar
|
4. start (võistkonnad) | |
Andro Aavik
|
4. start (N/M 18-20+) | |
Karin Aaviste
|
21CC Triatloniklubi |
4. start (N/M 18-20+) |
Matis Alusalu
|
4. start (N/M 18-20+) | |
Raul Aron
|
4. start (N/M 18-20+) | |
Liis-Grete Arro
|
Kuldne Tervis Jooksugrupp |
4. start (N/M 18-20+) |
Helia-Gea Augasmägi
|
21CC Triatloniklubi |
1. start (noored B, noored A, juuniorid) |
Deniss Bahhajev
|
Run For Fun Narva |
4. start (N/M 18-20+) |
Sergey Borisov
|
4. start (N/M 18-20+) | |
Artjom Djatsuk
|
Multisport Estonia |
4. start (N/M 18-20+) |
Anders Eensalu
|
Metek OÜ |
4. start (N/M 18-20+) |
Indrek Eensalu
|
4. start (N/M 18-20+) | |
Mikk-Mihkel Engel
|
21CC Triatloniklubi |
1. start (noored B, noored A, juuniorid) |
Roman Fosti
|
Eesti Energia SK/UP43 Enefit |
4. start (N/M 18-20+) |
Mikk Granström
|
21CC Triatloniklubi |
4. start (N/M 18-20+) |
Indrek Hääl
|
21CC Triatloniklubi |
4. start (N/M 18-20+) |
Joonas Haav
|
21CC Triatloniklubi |
1. start (noored B, noored A, juuniorid) |
Krister Haav
|
21CC Triatloniklubi |
4. start (N/M 18-20+) |
Liina Hallist
|
4. start (N/M 18-20+) | |
Caresse Hansalu
|
4. start (N/M 18-20+) | |
Kerrit Hansen
|
Triatloniklubi UP43 |
4. start (N/M 18-20+) |
Silver Hein
|
GOSWIM/TRISMILE Goswim oü |
4. start (N/M 18-20+) |
Sergei Istsenko
|
Multisport Estonia |
4. start (N/M 18-20+) |
Kadri-Ann Jundas
|
TriSmile |
4. start (N/M 18-20+) |
Karl-Kustav Kaarelson
|
4. start (N/M 18-20+) | |
Taavi Kala
|
4. start (N/M 18-20+) | |
Frid Kaljas
|
Tripassion Triatloniklubi |
4. start (N/M 18-20+) |
Siim Kampus
|
4. start (N/M 18-20+) | |
Kaja Kanarbik
|
Swedbank Spordiklubi/Tripassion Triatloniklubi Swedbank AS |
4. start (N/M 18-20+) |
Alari Kasemaa
|
Treeningpartner |
4. start (N/M 18-20+) |
Risto Kask
|
4. start (N/M 18-20+) | |
Sven Kassatik
|
4. start (N/M 18-20+) | |
Jaanus Kaur
|
Liigutaja Kikkoman |
4. start (N/M 18-20+) |
Margus Kaur
|
4. start (N/M 18-20+) | |
Marika Kello
|
Triathlon Estonia |
4. start (N/M 18-20+) |
Eduard Kimask
|
JOOKSUPARTNER Omega Laen AS |
4. start (N/M 18-20+) |
Robert Kitt
|
Treeningpartner Utilitas |
4. start (N/M 18-20+) |
Kadri Kööp
|
Up43 |
4. start (N/M 18-20+) |
Kärt Koosapoeg
|
4. start (N/M 18-20+) | |
Victoria Kraam
|
21CC Triatloniklubi |
2. start (lapsed D, lapsed C) |
Indrek Kraus
|
4. start (N/M 18-20+) | |
Natalja Kravtsova
|
Tripassion Triatloniklubi |
4. start (N/M 18-20+) |
Aleksandr Kriuchkov
|
21CC Triatloniklubi |
2. start (lapsed D, lapsed C) |
Tanel Kroonberg
|
21CC Triatloniklubi |
4. start (N/M 18-20+) |
Rene Kuldkepp
|
Triatloniklubi UP43 |
4. start (N/M 18-20+) |
Anastassia-Anna Kunitsõn
|
Spordiklubi Fortuna |
4. start (N/M 18-20+) |
Tanel Kuusk
|
UP43/Spordipartner Rattapood |
4. start (N/M 18-20+) |
Märt Lääts
|
G4S |
4. start (N/M 18-20+) |
Mart Laid
|
Intrac Eesti AS |
4. start (N/M 18-20+) |
Dein-Sören Laido
|
Tripassion |
4. start (N/M 18-20+) |
Vaido Laitus
|
21CC Triatloniklubi |
4. start (N/M 18-20+) |
Teodor Läll
|
21CC Triatloniklubi |
2. start (lapsed D, lapsed C) |
Truude Läll
|
21CC Triatloniklubi |
2. start (lapsed D, lapsed C) |
Alan Lebrecht
|
Baltic Antique OÜ |
4. start (N/M 18-20+) |
Robert Lepikson
|
Kalevi Ujumiskool |
1. start (noored B, noored A, juuniorid) |
Jürgen Ligi
|
4. start (N/M 18-20+) | |
Lauri Lillmaa
|
4. start (N/M 18-20+) | |
Andreas Lunden
|
21CC Triatloniklubi Ironlaw oü |
4. start (N/M 18-20+) |
Regina Getter Maajärv
|
21CC Triatloniklubi |
4. start (N/M 18-20+) |
Lauri Mägi
|
21CC Triatloniklubi |
4. start (N/M 18-20+) |
Tiit Matvejev
|
Tripassion Triatloniklubi |
4. start (N/M 18-20+) |
Dmitrijs Matvejevs
|
AK GYM Dimatveev OÜ |
4. start (N/M 18-20+) |
Sille Meikop
|
Swedbank Spordiklubi |
4. start (N/M 18-20+) |
Anneli Metsamaa
|
Triatloniklubi UP43 |
4. start (N/M 18-20+) |
Mart Mikkelsaar
|
4. start (N/M 18-20+) | |
Mari Mikson
|
4. start (N/M 18-20+) | |
Pille Naggel
|
21CC Triatloniklubi |
4. start (N/M 18-20+) |
Dmitri Nikland
|
MULTISPORT ESTONIA |
4. start (N/M 18-20+) |
Mart Norman
|
SK Prorunner Elisa Eesti |
4. start (N/M 18-20+) |
Pille Nurmis
|
21 CC |
4. start (N/M 18-20+) |
Sven Nuter-Tammin
|
4. start (N/M 18-20+) | |
Janek Oblikas
|
Marathon100 |
4. start (N/M 18-20+) |
Jane Oidekivi
|
21CC Triatloniklubi |
4. start (N/M 18-20+) |
Irina Oleinitš
|
MULTISPORT EESTONIA MTÜ Tugikeskus POWER |
4. start (N/M 18-20+) |
Jaanus Padrik
|
4. start (N/M 18-20+) | |
Maano Päeren
|
21CC Triatloniklubi |
4. start (N/M 18-20+) |
Mairold Pärn
|
YESS |
2. start (lapsed D, lapsed C) |
Oliver Parv
|
21CC Triatloniklubi |
4. start (N/M 18-20+) |
Liisa Pedassaar
|
21CC Triatloniklubi |
4. start (N/M 18-20+) |
Rain Peerandi
|
4. start (N/M 18-20+) | |
Edgar Peganov
|
Workboats Consulting |
4. start (N/M 18-20+) |
Vitali Petrov
|
Multisport Estonia |
4. start (N/M 18-20+) |
Tarmo Pintson
|
UP43 |
4. start (N/M 18-20+) |
Leili Põder
|
4. start (N/M 18-20+) | |
Mihail Podgornõi
|
21CC Triatloniklubi |
1. start (noored B, noored A, juuniorid) |
Indrek Põhjatu
|
Mapri Ehitus |
4. start (N/M 18-20+) |
Richard Ponn
|
Tripassion Triatloniklubi |
4. start (N/M 18-20+) |
Kristo Prangel
|
Tripassion Triatloniklubi |
4. start (N/M 18-20+) |
Heret Priimägi
|
Triatloniklubi UP43 |
4. start (N/M 18-20+) |
Gunnar Printsmann
|
4. start (N/M 18-20+) | |
Piia Ereth Printsmann
|
4. start (N/M 18-20+) | |
Rein Raikna
|
Swedbank Spordiklubi Swedbank |
4. start (N/M 18-20+) |
Pavel Rakov
|
Run For Fun Narva |
4. start (N/M 18-20+) |
Inge Reiman
|
HiKoTri |
4. start (N/M 18-20+) |
Kersti Reinuste
|
4. start (N/M 18-20+) | |
Valter Ritso
|
Tripassion Triatloniklubi |
4. start (N/M 18-20+) |
Raul Roots
|
Triatloniklubi UP43 Milrem AS |
4. start (N/M 18-20+) |
Marina Rudõk
|
OMEGA LAEN AS |
4. start (N/M 18-20+) |
Ronan Salmu
|
21CC Triatloniklubi |
1. start (noored B, noored A, juuniorid) |
Siim Salum
|
Tripassion Triatloniklubi |
4. start (N/M 18-20+) |
Silver Salundo
|
Superia |
4. start (N/M 18-20+) |
Mart Saun
|
Aruküla |
4. start (N/M 18-20+) |
Nora Elisabeth Seero
|
21CC Triatloniklubi |
1. start (noored B, noored A, juuniorid) |
Eva Sepping
|
Up43 triatloniklubi |
4. start (N/M 18-20+) |
Tarmo Siimsaare
|
21CC Triatloniklubi Mapri Ehitus OÜ |
4. start (N/M 18-20+) |
Kristiina Silvet
|
Aon Eesti |
4. start (N/M 18-20+) |
Oleksandr Skolozhabskyy
|
4. start (N/M 18-20+) | |
Daniel Storozhuk
|
Impulsestore rattaklubi |
2. start (lapsed D, lapsed C) |
Madis Täht
|
Triatloniklubi UP43 |
4. start (N/M 18-20+) |
Tommi-Robin Tallermaa
|
21 CC triatloniklubi |
2. start (lapsed D, lapsed C) |
Raivo E. Tamm
|
TriSmile/Team Kaitsevägi Kaitsevägi |
4. start (N/M 18-20+) |
Taivo Teder
|
4. start (N/M 18-20+) | |
Martin Teetsov
|
4. start (N/M 18-20+) | |
Tanel Terase
|
Tripassion Triatloniklubi |
4. start (N/M 18-20+) |
Elinor Toming
|
4. start (N/M 18-20+) | |
Henek Tomson
|
Tripassion Triatloniklubi |
4. start (N/M 18-20+) |
Taago Tulf
|
21CC |
4. start (N/M 18-20+) |
Madis Uibo
|
Tripassion Triatloniklubi |
4. start (N/M 18-20+) |
Raimo Ülavere
|
21CC Triatloniklubi |
4. start (N/M 18-20+) |
Agnes Urbanik
|
4. start (N/M 18-20+) | |
Kairi Ustav
|
Ujumise Spordiklubi ALeCoq |
4. start (N/M 18-20+) |
Tõnu Vahtra
|
TriSmile Playtech |
4. start (N/M 18-20+) |
Rasmus Välling
|
4. start (N/M 18-20+) | |
Erik Vanasaun
|
21CC Triatloniklubi |
1. start (noored B, noored A, juuniorid) |
Ergo Veedler
|
Triatloniklubi UP43 / Elisa spordiklubi |
4. start (N/M 18-20+) |
Kira Virsits
|
21CC Triatloniklubi |
1. start (noored B, noored A, juuniorid) |
Urmas Volens
|
Urmas Volens 21CC Triatloniklubi |
4. start (N/M 18-20+) |
Liina Volmerson
|
4. start (N/M 18-20+) | |
Viljar Vooremäe
|
Tripassion Triatloniklubi |
4. start (N/M 18-20+) |
Anette Zukker
|
Tripassion Triatloniklubi |
4. start (N/M 18-20+) |
...