Et En
Ava võistluse menüü

Registreerunud

Registreerunute nimekirja uuendatakse kord ööpäevas. Viimati uuendatud 10.08.2022 23:40.
Kokku: 441
1. start (noored B, noored A, juuniorid): 62
3. start (lapsed E, lapsed D, lapsed C): 48
2. start (N/M 20-80+): 319
2. start (võistkonnad): 12
mees: 300
naine: 129
Nimi Võistkond/Organisatsioon Distants
Panda
Kaido Värbu, Andres Kutsar
2. start (võistkonnad)
AK_mesuudame
Merle Kamarik, Eveina Metskovska-Krosmann, Mai-Liis Riimaa
2. start (võistkonnad)
Tenris
Maris Merelaid, Tengiz Pataraia
2. start (võistkonnad)
Tervise Arengu Instituut
Annika Veimer, Valdo Jahilo, Agne Kivisaar
2. start (võistkonnad)
Tallinna OSK
Jaak Viitmann, Tarmo Nork, Roland Mäe
2. start (võistkonnad)
OMEGA LAEN SUPERSPORT TEAM
Polina Timofejeva, Jevgeni Jefimov, Eduard Kimask
2. start (võistkonnad)
Kodu tn Team
Kaupo Rätsepp, Risto Raaper, Kristiina Ott-Rätsepp
2. start (võistkonnad)
GOSWIM
Frank Johan Ojarand, Silver Hein, Agne Laansalu
2. start (võistkonnad)
Leek`s Open
Hele Leek-Ambur, Mart Ambur, Karl Laas
2. start (võistkonnad)
Multisportlik Mainor
Vladimir Galkin, Jürgen Parts, Olga Uhabakin
2. start (võistkonnad)
21CC Tallinna treenerid
Katrin Zaitseva, Marko Albert, Liina Tsernov
2. start (võistkonnad)
21CC Tartu treenerid
Elena Kristin Käen, Risto Holtsmeier, Vanessa Rätsep
2. start (võistkonnad)
Karin Aaviste
21CC Triatloniklubi
1. start (noored B, noored A, juuniorid)
Priit Ailt
Tripassion Triatloniklubi
2. start (N/M 20-80+)
Karl Ajamaa
2. start (N/M 20-80+)
Liisi Alamaa
Tripassion Triatloniklubi
2. start (N/M 20-80+)
Dmitri Aleksejev
2. start (N/M 20-80+)
Maria Liis Alt
21CC Triatloniklubi/ Tr1hards
1. start (noored B, noored A, juuniorid)
Marti Alt
Ujumise Spordiklubi
2. start (N/M 20-80+)
Matis Alusalu
2. start (N/M 20-80+)
Ronald Andla
Sportland Team
Sportland Eesti AS
2. start (N/M 20-80+)
Armin Angerjärv
Yess/Tr1hards
2. start (N/M 20-80+)
Merike Annuk
ProRunner
2. start (N/M 20-80+)
Tair Anton
A2K Spordiklubi
2. start (N/M 20-80+)
Lars Sebastian Antoniak
21CC Triatloniklubi
1. start (noored B, noored A, juuniorid)
Marek Antoniak
Marek Antoniak
21CC Triatloniklubi
2. start (N/M 20-80+)
Jevgeni Ardassov
2. start (N/M 20-80+)
Sirli Aron
SK PRORUNNER
2. start (N/M 20-80+)
Jevgeni Astafjev
WalleniumSPORT
2. start (N/M 20-80+)
Aho Augasmägi
21CC Triatloniklubi
2. start (N/M 20-80+)
Eeva Avik
21CC Triatloniklubi
2. start (N/M 20-80+)
Justinas Babkin
SSC BTT
3. start (lapsed E, lapsed D, lapsed C)
Indrek Bauer
TriPassion Triatloniklubi
2. start (N/M 20-80+)
Darja Belevica
DTC
1. start (noored B, noored A, juuniorid)
Sergei Bessonov
Sportland Eesti AS
2. start (N/M 20-80+)
Mykhailo Bielosvietov
2. start (N/M 20-80+)
Sofija Bindere
Triatlona Akadēmija
1. start (noored B, noored A, juuniorid)
Rasmus Boisen
Ujumise Spordiklubi
1. start (noored B, noored A, juuniorid)
Rivo Bonder
Redbike
2. start (N/M 20-80+)
Sergei Borsuk
2. start (N/M 20-80+)
Riin Buddell
2. start (N/M 20-80+)
Andrei Dankevits
Multisport ESTONIA
2. start (N/M 20-80+)
Natalia Dankevits
Multisport Estonia
2. start (N/M 20-80+)
Ilja Dorosconoks
DTC
1. start (noored B, noored A, juuniorid)
Irina Dubbelman
2. start (N/M 20-80+)
Dmitry Dudorin
2. start (N/M 20-80+)
Indrek Eelmets
Tripassion Triatloniklubi
2. start (N/M 20-80+)
Anders Eensalu
Metek OÜ
2. start (N/M 20-80+)
Annmari Eespäev
2. start (N/M 20-80+)
Jaana Ellmann
Sportland Team
Sportland Eesti AS
2. start (N/M 20-80+)
Etriin Etverk
Vinni VAK
1. start (noored B, noored A, juuniorid)
Juri Galitšenko
Multisport Eesti
2. start (N/M 20-80+)
Aleksandr Golovinov
PSK poksiklubi
2. start (N/M 20-80+)
Mikk Granström
2. start (N/M 20-80+)
Eliza Gustina
3. start (lapsed E, lapsed D, lapsed C)
Marta Gustina
3. start (lapsed E, lapsed D, lapsed C)
Grigori Gvozdovski
2. start (N/M 20-80+)
Peter Haab
MTÜ Spordiselts
2. start (N/M 20-80+)
Oliver Hansalu
Tripassion Triatloniklubi
2. start (N/M 20-80+)
Robin Hansen
Yess
1. start (noored B, noored A, juuniorid)
Hanne Grete Hanvere
21CC Triatloniklubi / Tr1Hards
1. start (noored B, noored A, juuniorid)
Georg Hein
1. start (noored B, noored A, juuniorid)
Evely Heinpalu
Sportland Team
Sportland Eesti As
2. start (N/M 20-80+)
Gert Hendrikson
Treeningpartner
Scanweld AS
2. start (N/M 20-80+)
Hannes Hermaküla
Hannes Hermaküla
Eesti Eriolümpia / ERR
2. start (N/M 20-80+)
Ingrid Hiiemäe
Yess
1. start (noored B, noored A, juuniorid)
Emilia Holmila
1. start (noored B, noored A, juuniorid)
Oleg Ignatjev
Team Zoot Europe
2. start (N/M 20-80+)
Taavi Ilp
2. start (N/M 20-80+)
Signe Ilumets
Team Liisa Kull/Trismile
2. start (N/M 20-80+)
Severin Israel
2. start (N/M 20-80+)
Kristjan Jaadla
2. start (N/M 20-80+)
Andrus Jaamul
2. start (N/M 20-80+)
Viktoria Jallai
2. start (N/M 20-80+)
Beate Jansone
21CC triatloniklubi
1. start (noored B, noored A, juuniorid)
Rain Johanson
2. start (N/M 20-80+)
Eddi Joost
2. start (N/M 20-80+)
Joel Juhanson
TriPassion Triatloniklubi
2. start (N/M 20-80+)
Kadri-Ann Jundas
TriSmile
2. start (N/M 20-80+)
Kevin Kaar
Triatloniklubi UP43
2. start (N/M 20-80+)
Siiri Kaaver
KEVEK
2. start (N/M 20-80+)
Vahur Kahu
2. start (N/M 20-80+)
Taavi Kala
AS Toode
2. start (N/M 20-80+)
Tiina Kala
2. start (N/M 20-80+)
Frid Kaljas
Tripassion Triatloniklubi
2. start (N/M 20-80+)
Rainer Kaljumäe
2. start (N/M 20-80+)
Aigar Kallas
Tripassion Triatloniklubi
2. start (N/M 20-80+)
Liis Kapten
21CC Triatloniklubi/Tr1hards
1. start (noored B, noored A, juuniorid)
Erko Karo
Metek
2. start (N/M 20-80+)
Aaron Karu
Ujumise Spordiklubi
3. start (lapsed E, lapsed D, lapsed C)
Rafael Karu
Ujumise Spordiklubi
3. start (lapsed E, lapsed D, lapsed C)
Tanel Karu
2. start (N/M 20-80+)
Emily Kaseväli
21CC Triatloniklubi
3. start (lapsed E, lapsed D, lapsed C)
Sven Kassatik
2. start (N/M 20-80+)
Viktor Kassatkin
2. start (N/M 20-80+)
Jaanus Kaur
Liigutaja
Kikkoman
2. start (N/M 20-80+)
Elis Kaurson
2. start (N/M 20-80+)
Deividas Kazlauskas
Kauno Plaukimo Mokykla
1. start (noored B, noored A, juuniorid)
Kaisa Keränen
Oulu Triathlon and Cycling ry
1. start (noored B, noored A, juuniorid)
Eric Keskpaik
Tri Poloski
2. start (N/M 20-80+)
Raido Kiipsaar
21 CC Triatloniklubi
2. start (N/M 20-80+)
Kalmer Kiiver
3. start (lapsed E, lapsed D, lapsed C)
Keito Killing
Ketspeetrid
2. start (N/M 20-80+)
Jaak Kimmel
21CC Triatloniklubi
2. start (N/M 20-80+)
Oliver Priit Kingo
3. start (lapsed E, lapsed D, lapsed C)
Priit Kingo
Swedbank spordiklubi
2. start (N/M 20-80+)
Jelena Kirillova
Triatloniklubi UP43
2. start (N/M 20-80+)
Urmas Kirsman
2. start (N/M 20-80+)
Moonika Kitt
Treeningpartner
2. start (N/M 20-80+)
Robert Kitt
Treeningpartner
2. start (N/M 20-80+)
Ivo Kivastik
2. start (N/M 20-80+)
Margus Kivirüüt
Simuna SK
2. start (N/M 20-80+)
Edgar Kivit
21CC Triatloniklubi
2. start (N/M 20-80+)
Karl Kevin Klais
Eesti Energia Spordiklubi
Eesti Energia
2. start (N/M 20-80+)
Filippa Kokki
TDT Triathlon Club
1. start (noored B, noored A, juuniorid)
Eerik Kompus
Tripassion Triatloniklubi
2. start (N/M 20-80+)
Ida Kontkanen
Tampereen triathlonklubi/FIN
1. start (noored B, noored A, juuniorid)
Adeele Inderlin Koort
21CC Triatloniklubi
3. start (lapsed E, lapsed D, lapsed C)
Mart Kooser
2. start (N/M 20-80+)
Kaspar Kotli
21CC
1. start (noored B, noored A, juuniorid)
Priit Kotli
21CC Triatloniklubi
2. start (N/M 20-80+)
Emilija Kovancova
Triatlona Akademija
3. start (lapsed E, lapsed D, lapsed C)
Oleg Kozlov
Triatloniklubi UP43
2. start (N/M 20-80+)
Pavel Kozõrev
2. start (N/M 20-80+)
Karl Johan Krasilnikov
Yess
1. start (noored B, noored A, juuniorid)
Kaarel Kraus
2. start (N/M 20-80+)
Sirli Kredemann
2. start (N/M 20-80+)
Helen Kreisberg
21 CC Triatloniklubi
2. start (N/M 20-80+)
Saskia Kreisberg
21CC Triatloniklubi
3. start (lapsed E, lapsed D, lapsed C)
Sten-Martin Kreisberg
21CC Triatloniklubi
2. start (N/M 20-80+)
Aleksandr Kriuchkov
2. start (N/M 20-80+)
Aleksandr Kriuchkov
3. start (lapsed E, lapsed D, lapsed C)
Ander Markus Kroon
Spordiklubi Yess
2. start (N/M 20-80+)
Tanel Kroonberg
21CC Triatloniklubi
2. start (N/M 20-80+)
Sofia Kruusalu
Tripassion Triatloniklubi
2. start (N/M 20-80+)
Rene Kuldkepp
Triatloniklubi UP43
2. start (N/M 20-80+)
Liisa Kull
Team liisa kull coach /trismile
2. start (N/M 20-80+)
Keidi Kullerkupp
2. start (N/M 20-80+)
Margus Kullerkupp
2. start (N/M 20-80+)
Kirke Külmhallik
2. start (N/M 20-80+)
Gunts Kuross
DTC"Jaunība"
1. start (noored B, noored A, juuniorid)
Sander Kurs
2. start (N/M 20-80+)
Tanel Kurs
Team Kileprof
2. start (N/M 20-80+)
Milan Kutsinski
Ujumise spordiklub
3. start (lapsed E, lapsed D, lapsed C)
Andres Kütt
2. start (N/M 20-80+)
Kaur Erik Kuum
Yess
1. start (noored B, noored A, juuniorid)
Asko Kuusalu
Koidu Suusaklubi
ProSystem OÜ
2. start (N/M 20-80+)
Elisabeth Kuusalu
Nõmme spordiklubi
3. start (lapsed E, lapsed D, lapsed C)
Mait Kuusalu
Tripassion Triatloniklubi
2. start (N/M 20-80+)
Diora Kuuse
21cc Triatloniklubi
3. start (lapsed E, lapsed D, lapsed C)
Trävis Kuuse
21cc Triatloniklubi
3. start (lapsed E, lapsed D, lapsed C)
Priit Kuuseorg
2. start (N/M 20-80+)
Kerttu-Liis Laane
21CC Triatloniklubi
2. start (N/M 20-80+)
Max Sander Laane
Treeningpartner/Eviko noortetiim
1. start (noored B, noored A, juuniorid)
Rait Läänemets
Triatloniklubi UP43
2. start (N/M 20-80+)
Aivo Laaneväli
Metek OÜ
2. start (N/M 20-80+)
Märt Lääts
Run4Fun
Viking Security AS
2. start (N/M 20-80+)
Marek Lahe
2. start (N/M 20-80+)
Mart Laid
Intrac Eesti AS
2. start (N/M 20-80+)
Dein-Sören Laido
2. start (N/M 20-80+)
Mait Laidvee
2. start (N/M 20-80+)
Truude Läll
21CC Triatloniklubi
3. start (lapsed E, lapsed D, lapsed C)
Juri Lapko
Unelmauto AS
2. start (N/M 20-80+)
Teele Laugen
21CC Triatloniklubi
3. start (lapsed E, lapsed D, lapsed C)
Silver Lauri
Jess
1. start (noored B, noored A, juuniorid)
Daris Ledovskojs
DTC Jauniba
1. start (noored B, noored A, juuniorid)
Elis Leetmaa
21CC
1. start (noored B, noored A, juuniorid)
Erik Leetmaa
21CC
3. start (lapsed E, lapsed D, lapsed C)
Taavi Lehemaa
JK Paralepa
2. start (N/M 20-80+)
Gundel Lehes
2. start (N/M 20-80+)
Marko Leibenau
2. start (N/M 20-80+)
Emeri Lepp
Suusasemud
2. start (N/M 20-80+)
Kalle Liebert
Kaitseliidu Sakala malev
2. start (N/M 20-80+)
Jürgen Ligi
2. start (N/M 20-80+)
Oskar Liiber
Triatloniklubi UP43
2. start (N/M 20-80+)
Ülle Liiv
2. start (N/M 20-80+)
Karl Liivamäe
Ujumise Spordiklubi
3. start (lapsed E, lapsed D, lapsed C)
Kimmo Lillipuu
2. start (N/M 20-80+)
Ingrid Lindenberg
21CC Triatloniklubi
2. start (N/M 20-80+)
Henrik Link
2. start (N/M 20-80+)
Rauno Lõhmus
2. start (N/M 20-80+)
Reelika Lõhmus
Tripassion Triatloniklubi
2. start (N/M 20-80+)
Toomas Loho
T3 Triathlon Team
2. start (N/M 20-80+)
Kaspar Loog
21CC Triatloniklubi
LHV
2. start (N/M 20-80+)
Jürgen Lorenz
2. start (N/M 20-80+)
Deborah Lowi
2. start (N/M 20-80+)
Rando Luhaorg
Tripassion Triatloniklubi
2. start (N/M 20-80+)
Kristel Lusikas
Tripassion Triatloniklubi
2. start (N/M 20-80+)
Jekaterina Luzik
Multisport
2. start (N/M 20-80+)
Helena Maddison
Ujumise Spordiklubi
3. start (lapsed E, lapsed D, lapsed C)
Liivi Maddison
Ujumise Spordiklubi
2. start (N/M 20-80+)
Martin Maddison
Ujumise Spordiklubi
2. start (N/M 20-80+)
Rasmus Maddison
ujumise spordiklubi
3. start (lapsed E, lapsed D, lapsed C)
Erik Mäesepp
Ujumise Spordiklubi
3. start (lapsed E, lapsed D, lapsed C)
Sverre Mäesepp
Tripassion Triatloniklubi
2. start (N/M 20-80+)
Markus Mäeväli
Triathlon Estonia
2. start (N/M 20-80+)
Andre Mägi
2. start (N/M 20-80+)
Margit Maidla
2. start (N/M 20-80+)
Margus Maidla
Treeningpartner
2. start (N/M 20-80+)
Ivan Maiorov
Multisport
2. start (N/M 20-80+)
Anton Maljugin
LTH-Baas
2. start (N/M 20-80+)
Lauri Malsroos
Team Kaitsevägi
2. start (N/M 20-80+)
Mare Mändla
2. start (N/M 20-80+)
Helen Mändma
Trismile
2. start (N/M 20-80+)
Viljar Mangelsoo
2. start (N/M 20-80+)
Juuso Manninen
TriathlonSuomi
2. start (N/M 20-80+)
Volodymyr Manytskyi
2. start (N/M 20-80+)
Emma Maran
Yess
3. start (lapsed E, lapsed D, lapsed C)
Jevgeni Martjušev
Paxful
2. start (N/M 20-80+)
Tiit Matvejev
Tripassion Triatloniklubi
2. start (N/M 20-80+)
Dmitrijs Matvejevs
AK GYM
Magnetic MRO AS
2. start (N/M 20-80+)
Miks Meijers
Triatlona Akadēmija
1. start (noored B, noored A, juuniorid)
Sille Meikop
Swedbank Spordiklubi
2. start (N/M 20-80+)
Rudolf Mets
RR Siplased
2. start (N/M 20-80+)
Anneli Metsamaa
2. start (N/M 20-80+)
Grete Metspalu
3. start (lapsed E, lapsed D, lapsed C)
Gustav Karl Metspalu
3. start (lapsed E, lapsed D, lapsed C)
Alar Mihhailov
Swedbank Spordiklubi
2. start (N/M 20-80+)
Karita Mikko
TriPassion Triatloniklubi
2. start (N/M 20-80+)
Harvis Mill
2. start (N/M 20-80+)
Marika Minlibajeva
Trismile
2. start (N/M 20-80+)
Kert Möldre
Liivimaa Rattaklubi
2. start (N/M 20-80+)
Pille Muni
Triatloniklubi Tripassion
2. start (N/M 20-80+)
Kamile Murnevaite
BTT
1. start (noored B, noored A, juuniorid)
Pille Naggel
21CC Triatloniklubi
2. start (N/M 20-80+)
Laura Nedzelskyte
2. start (N/M 20-80+)
Robin Nikolajev
21CC Triatloniklubi
3. start (lapsed E, lapsed D, lapsed C)
Ants Nõmper
Ellex
2. start (N/M 20-80+)
Mart Norman
SK Prorunner
Elisa Eesti
2. start (N/M 20-80+)
Janek Oblikas
Marathon100 OÜ
2. start (N/M 20-80+)
Jane Oidekivi
21CC Triatloniklubi
2. start (N/M 20-80+)
Katrina Ojavee
MoliveryMedia OÜ
2. start (N/M 20-80+)
Raivo Olgo
Tripassion Triatloniklubi
2. start (N/M 20-80+)
Andres Ollino
Tripassion Triatloniklubi
2. start (N/M 20-80+)
Peep Orlovski
Tripassion Triatloniklubi
2. start (N/M 20-80+)
Kristo Õunap
2. start (N/M 20-80+)
Raigo Paas
SAQ SC
2. start (N/M 20-80+)
Maano Päeren
21CC Triatloniklubi
2. start (N/M 20-80+)
Sten-Erik Päeren
21CC Triatloniklubi
1. start (noored B, noored A, juuniorid)
Rene Pajus
Rae Rattaklubi
2. start (N/M 20-80+)
Reio Palkov
TriForEst
2. start (N/M 20-80+)
Eneli Pall
SD Worx Estonia OÜ
2. start (N/M 20-80+)
Kert Pallo
Tabasalu Triatloniklubi
1. start (noored B, noored A, juuniorid)
Triinu Palo
Ujumise Spordiklubi
2. start (N/M 20-80+)
Raino Parder
2. start (N/M 20-80+)
Mairold Pärn
YESS
3. start (lapsed E, lapsed D, lapsed C)
Artur Part
T3 Triathlon Team
2. start (N/M 20-80+)
Anton Pashenkov
1. start (noored B, noored A, juuniorid)
Monika Päslane
Ujumise Spordiklubi
3. start (lapsed E, lapsed D, lapsed C)
Täve Pedaja
2. start (N/M 20-80+)
Helena Peik
2. start (N/M 20-80+)
Martin Peik
2. start (N/M 20-80+)
German Pereskokov
3. start (lapsed E, lapsed D, lapsed C)
Maria Pernits
21CC Triatloniklubi
2. start (N/M 20-80+)
Armands Petasako
DTC"Jaunība"
1. start (noored B, noored A, juuniorid)
Indrek Peterson
2. start (N/M 20-80+)
Ignas Petnicia
Kauno plaukimo mokykla
1. start (noored B, noored A, juuniorid)
Vitali Petrov
MULTISPORT ESTONIA
2. start (N/M 20-80+)
Rauno Pikkor
21CC Triatloniklubi
2. start (N/M 20-80+)
Tarmo Pintson
UP43
2. start (N/M 20-80+)
Denis Piskunov
Magnusson
2. start (N/M 20-80+)
Rinel Pius
Tr1Hards/Viimsi Veeklubi
2. start (N/M 20-80+)
Jaanus Põder
21CC Triatloniklubi
2. start (N/M 20-80+)
Urmo Põder
2. start (N/M 20-80+)
Edward Põlda
SK Viimsi Veeklubi
Kahjuennetus OÜ
3. start (lapsed E, lapsed D, lapsed C)
Kaisa Poller
21CC Triatloniklubi
2. start (N/M 20-80+)
Kristjan Poltimäe
SK Fortuna
2. start (N/M 20-80+)
Taavi Porkveli
Triatloniklubi 21CC
2. start (N/M 20-80+)
Auris Prääm
2. start (N/M 20-80+)
Kristo Prangel
Tripassion Triatloniklubi
2. start (N/M 20-80+)
Andrus Prangli
Suusaakadeemia
2. start (N/M 20-80+)
Gunnar Printsmann
2. start (N/M 20-80+)
Piia Ereth Printsmann
2. start (N/M 20-80+)
Markus Prokuda
2. start (N/M 20-80+)
Marko Pukk
2. start (N/M 20-80+)
Fred Puksand
SK Fortuna
3. start (lapsed E, lapsed D, lapsed C)
Egert Purre
Tripassion Triatloniklubi
2. start (N/M 20-80+)
Reemo Raag
2. start (N/M 20-80+)
Robert Raak
Yess/ SS Tartu Kalev
3. start (lapsed E, lapsed D, lapsed C)
Arabella Raie
3. start (lapsed E, lapsed D, lapsed C)
Pavel Rakov
RunForFun
Sirtaki OÜ
2. start (N/M 20-80+)
Merli Randoja
T3 Triathlon Team
2. start (N/M 20-80+)
Robin Randoja
T3 Triathlon Team
1. start (noored B, noored A, juuniorid)
Hugo Rask
21CC Triatloniklubi
1. start (noored B, noored A, juuniorid)
Hugo Rask
1. start (noored B, noored A, juuniorid)
Rasmus Rask
Triatloniklubi 21CC
2. start (N/M 20-80+)
Gregor Rasva
1. start (noored B, noored A, juuniorid)
Anneli Ratassepp
2. start (N/M 20-80+)
Mihkel Raud
2. start (N/M 20-80+)
Taavi Raudsaar
Tripassion Triatloniklubi
2. start (N/M 20-80+)
Mihkel Erik Rebane
korp! Vironia
2. start (N/M 20-80+)
Zigmas Reisas
BTT
1. start (noored B, noored A, juuniorid)
Triinu Rennit
Tripassion Triatloniklubi
2. start (N/M 20-80+)
Tiia Riis
Meisterujumise U - klubi
2. start (N/M 20-80+)
Rando Rikanson
21 CC
agroest oü
1. start (noored B, noored A, juuniorid)
Ilmar Rillo
2. start (N/M 20-80+)
Valter Ritso
Innokas Medical
2. start (N/M 20-80+)
Anna Rõbikov
3. start (lapsed E, lapsed D, lapsed C)
Antra Roga
2. start (N/M 20-80+)
Liisa Rohila
Tripassion triatloniklubi
2. start (N/M 20-80+)
Sven Rohlin
Tervisekassa
2. start (N/M 20-80+)
Jan Rasmus Rohtla
Sparta Spordiselts
1. start (noored B, noored A, juuniorid)
Riho Rokk
JK Welco
2. start (N/M 20-80+)
Margot Roodi
2. start (N/M 20-80+)
Adele Roop
Ujumise Spordiklubi
3. start (lapsed E, lapsed D, lapsed C)
Raul Roots
UP43 Triatloniklubi
2. start (N/M 20-80+)
Hannes Rootsi
UP43 Triatloniklubi
2. start (N/M 20-80+)
Christopher-Magnus Rosen
SPORTLAND TEAM
2. start (N/M 20-80+)
Ulf Rosen
21 CC Tri
2. start (N/M 20-80+)
Madis Rouhijainen
Kindel Haldus OÜ
2. start (N/M 20-80+)
Kajus Rudokas
Kauno plaukimo mokykla
1. start (noored B, noored A, juuniorid)
Marek Ruotsalaonen
2. start (N/M 20-80+)
Paul Ruubel
SK Keremeister
2. start (N/M 20-80+)
Mikk Mihkel Ruus
Ujumise Spordiklubi
3. start (lapsed E, lapsed D, lapsed C)
Adele Rüütel
2. start (N/M 20-80+)
Heli Säde
2. start (N/M 20-80+)
Martin Sahlen
Tripassion Triatloniklubi
2. start (N/M 20-80+)
Marek Sahtel
2. start (N/M 20-80+)
Laura Salm
21CC Triatloniklubi
2. start (N/M 20-80+)
Siim Salum
SK Keremeister
2. start (N/M 20-80+)
Taavi Salumäe
2. start (N/M 20-80+)
Kethmar Salumets
2. start (N/M 20-80+)
Robert Sammel
Vinni VAK
1. start (noored B, noored A, juuniorid)
Lauri Sardis
Windrox Spodiklubi MTÜ
2. start (N/M 20-80+)
Mihkel Sarv
Triatloniklubi UP43
2. start (N/M 20-80+)
Maarja Sau
Tripassion Triatloniklubi
2. start (N/M 20-80+)
Gert Martin Savitsch
Tabasalu Triatloniklubi
1. start (noored B, noored A, juuniorid)
Alexandra Schipai
21CC Triatloniklubi
1. start (noored B, noored A, juuniorid)
Peeter Schmidt
2. start (N/M 20-80+)
Aiki Schneider
2. start (N/M 20-80+)
Emilia Sell
1. start (noored B, noored A, juuniorid)
Piret Sepp
21CC
Rae Golf
2. start (N/M 20-80+)
Eva Sepping
TriSmile
2. start (N/M 20-80+)
Martin Siimer
ProRunner
2. start (N/M 20-80+)
Linda Siimon
21CC Triatloniklubi
2. start (N/M 20-80+)
Mihkel Siimon
21CC Triatloniklubi
2. start (N/M 20-80+)
Tarmo Siimsaare
21CC Triatloniklubi
Olerex
2. start (N/M 20-80+)
Ula Sijaviciute
SSC BTT
1. start (noored B, noored A, juuniorid)
Johannes Sikk
21CC Triatloniklubi/Tr1hards
2. start (N/M 20-80+)
Tarvo Sikka
2. start (N/M 20-80+)
Erik Silas
2. start (N/M 20-80+)
Kristjan Silvet
TriPassion Triatloniklubi
njom.ee
2. start (N/M 20-80+)
Elza Sipkova
Energy Racing Team
1. start (noored B, noored A, juuniorid)
Kris Sirk
Yess
1. start (noored B, noored A, juuniorid)
Dominik Skljarov
Biteful
2. start (N/M 20-80+)
Nikita Skolozhabskyy
3. start (lapsed E, lapsed D, lapsed C)
Oleksandr Skolozhabskyy
Cyber System OU
2. start (N/M 20-80+)
Kristo Soitu
2. start (N/M 20-80+)
Laura-Liza Sööt
Tripassion Triatloniklubi
2. start (N/M 20-80+)
Andrus Stimmer
2. start (N/M 20-80+)
Viktor Stoljarov
2. start (N/M 20-80+)
Daniel Storozhuk
Impulsestore rattaklubi
3. start (lapsed E, lapsed D, lapsed C)
Georgi Suikanen
2. start (N/M 20-80+)
Dadja Sulaine
DTC"Jaunība"
3. start (lapsed E, lapsed D, lapsed C)
Talis Susi
Tripassion triatloniklubi
Päästeamet
2. start (N/M 20-80+)
Mart Suurkivi
T3 Triathlon Team
2. start (N/M 20-80+)
Brenda Suurpere
2. start (N/M 20-80+)
Kristofer Süvari
Tabasalu ujumisklubi
1. start (noored B, noored A, juuniorid)
Andres Taats
Sportland Team
2. start (N/M 20-80+)
Madis Täht
UP43
2. start (N/M 20-80+)
Taavi Tali
Pactum Racing
2. start (N/M 20-80+)
Are Tallmeister
Tripassion Triatloniklubi
2. start (N/M 20-80+)
Aet Tamm
2. start (N/M 20-80+)
Raivo E. Tamm
TriSmile
Riigikogu
2. start (N/M 20-80+)
Richard Toomas Tammaru
Yess
3. start (lapsed E, lapsed D, lapsed C)
Robin Mihkel Tammaru
Yess
1. start (noored B, noored A, juuniorid)
Harles Tammeleht
2. start (N/M 20-80+)
Kätlin Tammesoo
2. start (N/M 20-80+)
Anneliis Tamre
2. start (N/M 20-80+)
Kristupas Tamutis
SSC BTT
3. start (lapsed E, lapsed D, lapsed C)
Liepa Tamutyte
SSC BTT
3. start (lapsed E, lapsed D, lapsed C)
Christine Teder
Yess
1. start (noored B, noored A, juuniorid)
Egle Teder
Trismile
2. start (N/M 20-80+)
Roobert Teder
Yess
3. start (lapsed E, lapsed D, lapsed C)
Sander Teder
Yess
3. start (lapsed E, lapsed D, lapsed C)
Taivo Teder
2. start (N/M 20-80+)
Martin Teetsov
2. start (N/M 20-80+)
Andero Teras
Mõttemaru OÜ
2. start (N/M 20-80+)
Kristjan Tiido
Yess
1. start (noored B, noored A, juuniorid)
Martin Tiisler
2. start (N/M 20-80+)
Merilin Tiits
Datanor
2. start (N/M 20-80+)
Tähe-Kai Tillo
Tripassion Triatloniklubi
2. start (N/M 20-80+)
Kristo Timuska
Fortuna
1. start (noored B, noored A, juuniorid)
Marily Tinn
3. start (lapsed E, lapsed D, lapsed C)
Gerda Tomson
2. start (N/M 20-80+)
Relika Toome
Tripassion Triatloniklubi
2. start (N/M 20-80+)
Kristi Toommägi
Tripassion Triatloniklubi
LHV Pank
2. start (N/M 20-80+)
Janek Trepp
TriSmile
2. start (N/M 20-80+)
Sigrid Tuisk
Tripassion triatloniklubi
2. start (N/M 20-80+)
Taago Tulf
21CC
Soemaja OÜ
2. start (N/M 20-80+)
Heiki Tulk
Tripassion Triatloniklubi
2. start (N/M 20-80+)
Tõnis Türn
2. start (N/M 20-80+)
Toomas Türn
2. start (N/M 20-80+)
Elina Turunen
1. start (noored B, noored A, juuniorid)
Raimo Ülavere
Mindsweeper OÜ
2. start (N/M 20-80+)
Rain Unga
2. start (N/M 20-80+)
Kairi Ustav
Yess
A Le Coq
2. start (N/M 20-80+)
Aivars Uzols
DTC"Jaunība"
2. start (N/M 20-80+)
Jaak Vaabel
Trismile
2. start (N/M 20-80+)
Kevin Vabaorg
Vinni VAK/T3 Triathlon Team
2. start (N/M 20-80+)
Indrek Vahtra
Indrek Vahtra
2. start (N/M 20-80+)
Tõnu Vahtra
TriSmile
Playtech
2. start (N/M 20-80+)
Priit Vahtramäe
2. start (N/M 20-80+)
Mait Vaiksaar
2. start (N/M 20-80+)
Henri Vaimla
2. start (N/M 20-80+)
Urmo Väizanen
2. start (N/M 20-80+)
Villu Vakra
21CC Triatloniklubi
2. start (N/M 20-80+)
Artjom Vakulenko
2. start (N/M 20-80+)
Tarmo Välba
Tripassion.
Keremeister
2. start (N/M 20-80+)
Tarvo Välba
Raasiku SK
2. start (N/M 20-80+)
Raini Valgma
SAQ SC
2. start (N/M 20-80+)
Tanel Väli
SK Prorunner
2. start (N/M 20-80+)
Laur Välja
Tabasalu Triatloniklubi
1. start (noored B, noored A, juuniorid)
Maikel Magnus Välja
3. start (lapsed E, lapsed D, lapsed C)
Andi Vallik
21cc Triatloniklubi/Tri-5
2. start (N/M 20-80+)
Maarika Vällik
TriSmile
2. start (N/M 20-80+)
Iina Vänttinen
Triathlon Vantaa
1. start (noored B, noored A, juuniorid)
Ville Markus Varik
YESS
1. start (noored B, noored A, juuniorid)
Martin Varrand
2. start (N/M 20-80+)
Andreas Veeret
Triatloniklubi 21CC
2. start (N/M 20-80+)
Marko Veidemann
2. start (N/M 20-80+)
Ursel Velve
21CC
2. start (N/M 20-80+)
Antti Ventsel
2. start (N/M 20-80+)
Signe Ventsel
Signe Ventsel
Sportland
2. start (N/M 20-80+)
Silver Verrev
21CC Triatloniklubi
2. start (N/M 20-80+)
Raili Vesberg-Pikk
2. start (N/M 20-80+)
Meelis Veskus
Swedbank Spordiklubi
Swedbank AS
2. start (N/M 20-80+)
Raul Vibo
Informatsioon on tähtsaim ehitusmaterjal
Commuun
2. start (N/M 20-80+)
Hannes Viherpuu
TriSmile
2. start (N/M 20-80+)
Sander Viilup
Jalajälg Running Club
Jalajälg AS
2. start (N/M 20-80+)
Karola Viinapuu
Audentes
3. start (lapsed E, lapsed D, lapsed C)
Monika Vilk
2. start (N/M 20-80+)
Joonas Vilu
1. start (noored B, noored A, juuniorid)
Kristo Vint
2. start (N/M 20-80+)
Cristo Virunurm
1. start (noored B, noored A, juuniorid)
Vladimir Visbek
2. start (N/M 20-80+)
Kaudo Voogla
Kalev Jalgrattaklubi
2. start (N/M 20-80+)
Sergey Vorozhun
Triatloniklubi 21CC
2. start (N/M 20-80+)
Rene Vuorio
Turun Urheiluliitto
1. start (noored B, noored A, juuniorid)
Sebastjans Zigarkovs
DTC"Jaunība"
1. start (noored B, noored A, juuniorid)
Anette Zukker
Tripassion Triatloniklubi
2. start (N/M 20-80+)

...